Novinky

Servis dalekohledů pro kluby biatlonu

16.9.2014 | ES

Vážení přátelé,

po opětovném prověření možnosti čištění a servisu dalekohledů nám bylo sděleno, že firma Meopta optika s.r.o. bude přednostně servisovat a čistit dalekohledy značky Meopta, ale přislíbili vyčistit všechny dalekohledy a pokud bude mít potřebné náhradní díly pokusí se i o servis dalekohledů jiné značky.

V případě Vašeho zájmu...

Kongres IBU: Vlastimil Jakeš zvolen do Technické komise

8.9.2014 | tjh

Od pátku do neděle hostil rakouský St. Wolfgang 11. kongres Mezinárodní biatlonové unie. Co z vrcholného setkání vzešlo především? Post prezidenta IBU uhájil Anders Besseberg z Norska. Novým prvním viceprezidentem je bývalý slavný ruský závodník Viktor Majgurov. Mistrovství světa v roce 2019 bude hostit švédský Oestersund. Českou stopu na Kongresu...

Vítězové „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2014“

8.9.2014 | VV

   V termínu 5.-6. 9. 2014 proběhlo II.kolo SCM cupu v biatlonu na KL ve Vysočina aréně v Novém Městě na Moravě. Toto bylo finálním závodem, započítávaným do seriálu „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2014“ pro sportovce SCM a ve sledování.

   Společně s tímto závodem byly do seriálu zařazeny závody MČR v biatlonu na horských...

České kandidatury pro 11. kongres IBU

4.9.2014 | tjh

S jasnou vizí odjela česká výprava na volební 11. kongres Mezinárodní biatlonové unie, který bude ve dnech 5. a 6. září hostit rakouský St. Wolfgang. Jedno z center Solné komory nahradilo původního pořadatele 11. kongresu, kterým mělo být hlavní město Ukrajiny Kyjev.

 

O co bude česká výprava na břehu...

Zkoušky trenérů biatlonu II. třídy - přihlášky

3.9.2014 |

Příští rok proběhnou zkoušky trenérů biatlonu II. třídy. Součástí je i praxe, kterou je nutné zorganizovat individuálně. Z tohoto důvodu je nutné zaslat přihlášky na zkoušky do konce září 2014 na adresu: mspacova@gmail.com.

Přihláška na výše uvedené zkoušky se týká pouze frekventantů školení II. třídy trenéra biatlonu a případně trenérů biatlonu III. třídy...

Nádherná biatlonová show v Letohradě i na ČT Sport!

1.9.2014 | tjh

Mnoho tisícovek diváků si našlo cestu na Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, které ve dnech 30. a 31. srpna hostil letohradský areál Šedivský lom.

 

 

A kdo přišel, nelitoval. Čeští biatlonisté...

Stíhací závody ovládli Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec

31.8.2014 | tjh

Elitní čeští biatlonisté Gabriela Soukalová a Ondřej Moravec se stali vítězi Českého šampionátu v biatlonu na kolečkových lyžích, který v neděli vyvrcholil v Letohradě.

 

 

V kategorii žen doběhla na druhém místě...

Šampióny ve sprintu Veronika Vítková a Michal Šlesingr

30.8.2014 | tjh

Veronika Vítková a Michal Šlesingr se stali vítězi závodů ve sprintu na mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích v Letohradě.

 

 

V příjemné atmosféře a před zraky více než tisícovky...