Novinky

Smutná zpráva

24.7.2014 | ES

Vážení biatlonoví přátelé,

s lítostí Vám musíme oznámit, že v úterý 22.7.2014 ve věku 72 let zemřel pan Jan Šmolcnop, který se zasloužil v sedmdesátých a osmdesátých letech o rozvoj biatlonu v areálu Eduard u Jáchymova. Dlouhé roky pracoval jako rozhodčí na biatlonových soutěžích. Čest jeho památce. 
 

LeBiNa

30.6.2014 | MB, TJH

Letohrádky biatlonových nadějí 2014
Již třetí ročník celorepublikového kempu pro mladé biatlonisty, pořádaný Českým svazem biatlonu, proběhl tradičně poslední týden v červnu v areálu biatlonu Šedivský lom v Letohradě.

Na čtyři desítky talentů
Akce se zúčastnilo 38 žáků z biatlonových klubů celé České republiky. Talentovaní sportovci si vyzkoušeli...

Český pohár v letním biatlonu pokračoval závody v Bystřici p. H.

25.6.2014 | MZ

Uplynulý víkend nabídnul soutěže letního biatlonu více jak třem stovkám závodníků všech věkových kategorií. Druhé zastavení série nejvyšších domácích soutěží se tentokráte přesunulo ze Starého Města pod Landštejnem na východ Moravy do Bystřice pod Hostýnem.

Soutěžní víkend připravil závodníkům dva starty v různých disciplínách, z nichž nejočekávanější...

Olympijští medailisté nejlepší i na horských kolech

17.6.2014 | TJH
Gabriela Soukalová a Jaroslav Soukup se stali vítězi víkendového šampionátu v biatlonu na horských kolech, který v Jablonci nad Nisou uspořádal klub SKP Kornspitz. Až na zraněného Ondřeje Moravce a nemocné Jitku Landovou s Veronikou Zvařičovou se na startu představila kompletní domácí špička včetně juniorských a dorosteneckých kategorií.

...

Fotokniha MS NMNM 2013

10.6.2014 | ES

 


Informujeme Vás o možnosti zakoupení II. vydání fotoknihy k Mistrovství světa v Novém Městě na Moravě 2013 na níže uvedených sportovních akcích či prodejních místech, prodejní cena knihy je 199,-Kč:

MČR na horských kolech - Jablonec nad Nisou (14.6.2014)

MČR na kolečkových lyžích - Letohrad (30.-31.8.2014)
Infocentrum Letohrad
SK Nové...

Úspěšní biatlonisté ČR – Soči 2014

10.6.2014 | ES

Jako již tradičně OLYMSPORT ČR (společnost sběratelů sportovní a olympijské filatelie ČR) připravila i po XXII. ZOH 2014 v Soči tiskové listy s personálními známkami našich medailistů. ...

Tomáš Bystřický obhájil vítězství na SP v závodě Target Sprint v Mnichově

10.6.2014 |

Na závod mezinárodní střelecké federace ISSF Target sprint vyrazila dvojice reprezentantů Tomáš Bystřický a Tomáš Řezníček pod vedením hlavního trenéra letní reprezentace Zbyška Škrabala. Biatlonisté v sobotu závodili na I. Českém poháru ve Starém Městě pod Landštejnem, ze kterého v neděli odcestovali na trénink do Německa. Celý závod probíhal...

MČR horská kola Jablonec nad Nisou

5.6.2014 | JM

Dovolujeme si vás pozvat na již XVIII. ročník Mistrovství České republiky v biatlonu na horských kolech, které se uskuteční dne 14. června 2014 od 10:00 v biatlonovém areálu v Jablonci nad Nisou, kde se v rámci programu uskuteční i vložený závod pro děti, veřejnost, "exbiatlonisty" a závod na koloběžkách.

Budeme se těšit na viděnou a příjemný sportovní...