Viessman
Hame
EP Energy Invest
PSG
BMW
Meopt
EGAP
Alpine
Atex

Dodavatelé

 exel-obr

EXEL je finská značka zabývající se výrobou sportovního vybavení od roku 1970. Ve svém oboru patří firma Exel mezi lídry na trhu. Sportovci s holemi Exel dosáhli na řadu olympijských vítězství, triumfů na mistrovstvích světa a světových pohárech. V současné době se pod značkou Exel vyrábí běžecké hole, nordic walking hole, trekingové hole, sjezdové hole a florbalové vybavení. Aktuální nabídku holí najdete na www.exel-hole.cz.

leki

Německé LEKI je synonymem kvality. Je to celosvětově největší výrobce sjezdových, běžeckých, turistických a dalších sportovních holí.  Dále také rukavic a dalších doplňků. Známé je především díky inovativním systémům spojení hole a rukavice. Výrobou holí se LEKI zabývá od roku 1954 a její jediná továrna na hole se nachází v západních Čechách, v Tachově. Právě čeští „LEKI“ biatlonisté využívají momentálně nejnovější běžecký systém TriggerShark 2.0. Značka LEKI se v sezóně 2015/16 zapsala do paměti diváků biatlonu mimo jiné růžovou kolekcí holí Race Shark, které si zamilovala Gabriela Koukalová, ale i ostatní děvčata nejenom z českého týmu. Dluhodobě se na LEKI spoléhá například také Michael Šlesingr.

TriggerShark 2.0 je unikátní systém spojení hole a rukavice pomocí malého poutka, které je pro maximální efektivitu přišité mezi palcem a ukazováčkem přímo na rukavici. Pro případ, že nevlastníte rukavice LEKI, je k holím samozřejmě dodáváno poutko, které si lze nasadit přes svoji rukavici a pak využít systém stejně jako s rukavicemi. Biatlonisté využívají systém TriggerShark 2.0 pro bleskurychlé a pohodlné odpojení holí od rukavic před střelbou, kdy stačí lehké odcvaknutí palcem. Stejně tak jednoduše a rychle „nacvaknete“ hůl na rukavici a neztrácíte cenné vteřiny nasazováním klasických poutek. www.leki.cz

 

liebermann

Preparáty výrobce Pharma Liebermann GmbH mezi komplexními homeopatickými preparáty zaujímají prioritní postavení. Opravňuje je k tomu jednak letitá erudice výrobce, jednak pak desetiletími praxe potvrzené klinické účinky. Z těchto důvodů se výrobce stal mj. výhradním dodavatelem homeopatických preparátů pro německá olympijská mužstva. Výběr jednotlivých komponent není v žádném případě nahodilý – po řadě experimentů jsou voleny směsi co možná nejvíce specifické z hlediska cílového orgánu, symptomu a efektu. Eventuální další rozšíření indikační šíře poskytují i výrobcem doporučené další kombinace homeopatických komplexů. Pro každého odborníka je pak důkazem o kvalitách homeopatických komplexů firmy Pharma Liebermann GmbH i to, že veškeré preparáty jsou dynamizovány zásadně ručně, nikoliv strojově.

 

mp-logos-active-weiss

MULTIPOWER® partner sportovců. Využijte našich zkušeností, MULTIPOWER® vyvíjí sportovní výživu již 30 let. V nové netradiční řadě MULTIPOWER® active byly navrženy produkty specifické pro vytrvalostní sportovce. Byla vyvinuta v úzké spolupráci se sportovci a s Olympijským Centrem Rhein-Ruhr / Německo. Je optimalizována pro každou fázi – před, v průběhu a po záteži, pro zvyšování výkonnosti stejně jako pro období soutěže. Rozhodně podpoří dosažení Vašich osobních cílu.

 

rottefella

Nové produkty jsou vyvíjeny 3D počítačovou technologií, což umožňuje přesnější a rychlejší konstrukci prototypů. Díky spolupráci se závodníky je dosaženo konečné kvality výrobků. Vysoká kvalita, kreativní design a nejnovější technologie z Rottefelly dělají světovou jedničku v oblasti lyžařského vybavení.

 

amer

Společnost AMER SPORTS Czech Republic, s.r.o., 100% dceřiná společnost finské skupiny AMER SPORTS, je výhradním dovozcem a distributorem značek Wilson, Atomic, Salomon, Suunto, Dynamic a Volant. Po akvizici značky Salomon v roce 2005 se AMER SPORTS zařadil svým objemem prodeje mezi největší výrobce sportovního vybavení na světě s celkovými tržbami ve výši 1,8 miliardy Euro a s 6.800 zaměstnanci na celém světě.

 

ATOMIC začal s výrobou lyží v r. 1955 v Altenmarktu, mezi Flachau a Schladmingem – světoznámými lyžařskými centry. Dnes je ATOMIC jednoznačným technologickým „lídrem“ a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců zimního vybavení a to ve všech kategoriích (sjezdové a běžecké lyže, snowboardy, sjezdové, běžecké i snowboardové boty). Díky neustálému vývoji nových technologií jako jediná značka absolutně dominuje ve Světovém poháru a to již víc jak deset let. Díky tomuto neustálému vývoji se Atomic prodává téměř ve všech zemích světa a příznivci této značky se mohou každoročně těšit na něco, co jim jiné značky nemohou nabídnout. www.atomicsnow.com.

 

 Suunto je předním výrobcem sportovních měřících přístrojů pro potápění, trénink, fitness, lyžování, turistiku, plachtění a golf. Suunto je světovým lídrem na trhu v oblasti potápěcích počítačů. www.suunto.com.

 

Salomon „The Mountain Sports Company“ vznikl v roce 1947 v srdci Francouzských Alp – rodišti moderního alpinismu. Dnes se produkty s logem Salomon prodávají ve více než 160 zemích a značka jako taková se stala globálním pojmem. Salomon přináší design a inovace do horského prostředí, přetváří nové myšlenky ve skutečnost a rozšiřuje hranice možností.  Více na www.salomon.cz.

 

Francouzská lyžařská firma Rossignol byla založena roku 1907 a nikdy se nebála technologických inovací – jako první přišel s lyžemi s moderní „sendvičovou“ stavbou a nechal si jej patentovat (Patent No. 21943, model lyží Olympic 41 – vyráběné do r. 1965) a vždy dbal na preciznost. Díky tomu je v současnosti jednou z nejrespektovanějších lyžařských značek světa, která produkuje nejen špičkové lyže (běžecké, sjezdové, freeride), snowboardy a monoski, ale také kvalitní oblečení a lyžařské doplňky. Více na: www.rossignol.cz.

 

Původem francouzská značka barnett je dnes mezinárodním výrobcem a prodejcem sportovního vybavení na internetu: www.barnettsports.comVe světě je zastoupena svými šesti společnostmi ve Francii, Německu, Velké Británii, Kanadě, USA a od roku 2010 působí jako barnett sport s.r.o. i v České republice. Ze zimních sportů se barnett zaměřuje zejména na vybavení pro běh na lyžích a biatlon. V jeho široké nabídce zboží najdete karbonové kolečkové lyže, hole, běžkařské rukavice, biatlonové doplňky a tašky. Produkty barnett jsou testovány profesionálními sportovci a certifikovány těmi nejdůležitějšími institucemi.

 

SF České Budějovice působí na českém trhu již od roku 1991 jako výhradní zástupce značek: Fischer, Dolomite, Carrera, Löffler, Komperdell. Od r. 2004 zastupuje i italskou značku Anzi Besson. Dlouholeté partnerství s Českým svazem biatlonu není zaměřeno pouze na reklamu značky Fischer, ale především na podporu vybavení juniorské reprezentace a podporu klubů.

 

schein

Schein Orthopädie Service KG bylo založeno v r. 1879 v Remscheidu a patří dnes mezi vedoucí výrobce ortopedických vložek do bot. Medicínská výzkumná centra v celém světě si chrání a využívají potenciál poznatků a znalostí Scheinu. Schein je partnerem ČSB od r.2007 a IBU od r. 2008.

 

 

CEPCEP: Kompresní produkty s benefity pro výkon i zdraví.

CEP je nový koncept inteligentního sportovního oblečení prémiové kvality vyvinutý společností medi z německého Bayreuthu. V produktech zúročuje výrobce více než šest desetiletí odborných zkušeností v oblasti medicíny a také poznatky a znalosti profesionálních sportovců a uznávaných sportovních expertů z celého světa.

Výsledek: Prvotřídní pohodlí při nošení s mnoha dalšími benefity navíc, jako jsou zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, vynikající ochrana před zraněními a zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost.

Na medicínské bázi, prověřeno sportovci.

Exkluzivním distributorem produktů CEP v České republice i na Slovensku je společnost MAXIS a.s. Více na www.cepsports.cz.

 

SUP-logo-CMYK

SUPERIOR BIKES: Superior je česká značka špičkových jízdních kol s vývojem a výrobou v Kopřivnici na Moravě, v průmyslovém areálu světově proslulé české automobilky Tatra. Superior je závodní značka. Zdravá soutěživost nás žene vpřed každý den – při jízdě na kole nebo v naší kanceláři, kde pracujeme na nových projektech kol superior. Neustále se snažíme zlepšovat v tom, co děláme a do čeho jsme zapálení. Více na: http://www.superiorbikes.eu/.

 

sportmind-barevne-pozadi-bileSPORTMIND: Při přípravě sportovních talentů nesmíme opomíjet jejich zdravotní a psychický stav. Právě ten hraje klíčovou úlohu v rozvoji dlouhodobého vztahu ke sportu, ale také aktuálního výkonu během tréninku a závodění. Pro náš reprezentační tým využíváme diagnostiku SportMind. SportMind umí odkrýt nevědomé části lidského prožívání. Kouče, trenéry a psychology nechá nahlédnout do psychiky sportovců. Okamžitě odhalí problém týmu či jednotlivce, který znázorní v přehledných grafech. S tímto pochopením může trenér/kouč/psycholog aktuálně i dlouhodobě pracovat. Více informací na www.sportimind.com.

 

Viessmann

Hamé

Kalendář akcí

Český pohár

  1. 30. 9. 2017 - 1. 10. 2017 Bystřice pod Hostýnem

    MČR v letním biatlonu D+D

  2. 14. 10. 2017 Letohrad

    Obratnostní závody na kolečkových lyžích

Český biatlon TV

Fan Shop

Facebook