Úspěch na mezinárodním mistrovství Slovenska

16. září, 2015

Osm medailí získala výprava českých sportovců na mezinárodním Mistrovství Slovenska. Této sportovní akce se zúčastnila výprava z Ruska, Maďarska, Česka a pořádajícího Slovenska. Soutěž proběhla v biatlonovém areálu Predajná od 11. 9. do 13. 9. 2015 za hezkého slunečného počasí. Nejúspěšnější závodnicí výpravy byla Pavla Schorná, která získala dvě zlaté medaile v kategorii žen. Dále si skvěle vedla v juniorské kategorii Hanka Zapadlová, která byla zlatá a stříbrná a Dita Hořínková stříbrná a bronzová. Juniorskou kategorii doplnil na stupních vítězů také David Tolar, který se umístil na druhém a třetím místě. V mužích obsadil Jiří Franz dvakrát nepopulární čtvrté místo. Dále do první desítky se vždy umístil i Marián Valek a Honza Graclík.

Poděkování za reprezentaci patří nejen sportovcům, ale i trenéru Zbyšku Škrabalovi, který tuto výpravu doprovázel.