21126

Soutěž jednotlivců – Léto 2017

Poslední aktualizace: 2. 10. 2017

Dorostenky A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Doležalová Zuzana 02 Třebíč M 520,00 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 100,00 110,00* 0,00 110,00* 91,00 91,00 91,00 69,00
2 Novotná Veronika 02 St. Město M 506,45 79,17 85,59 100,00* 97,73* 95,80 86,17 99,44* 110,00* 99,28* 91,00 91,00 78,17
3 Rambová Nina 02 Jilemnice 1 485,76 98,72* 91,42* 101,12* 0,00 103,50* 91,00* 91,00
4 Buráňová Markéta 02 Břidličná 1 448,13 69,74 79,53 87,08* 77,48 72,54 76,27 84,31* 102,65* 85,83* 70,21 88,26* 83,25
5 Hrušková Sabina 02 Jílové 2 436,63 74,09 87,48* 76,63 83,98 85,70 80,28 88,15* 0,00 86,81 87,00* 84,16 87,00* 85,20 87,00*
6 Flašarová Renata 02 Halenkovice 2 425,33 76,77 71,79 89,50* 79,86* 78,97 66,04 77,34 0,00 81,03* 70,86 76,76 87,94* 87,00*
7 Lukšová Magdaléna 02 Ostrava 2 419,14 72,31 77,01* 0,00 52,19 80,81* 0,00 70,91 91,00* 71,33 91,00* 79,32*
8 Bakešová Denisa 02 Ostrava 2 414,34 85,86* 78,98* 69,39 61,39 83,58* 0,00 76,48 78,88* 74,70 87,04* 67,85
9 Gittlerová Jitka 02 Manušice 2 398,28 71,68 72,05 84,18* 73,17 63,07 0,00 75,13 0,00 77,49* 69,14 71,38 73,77 80,42* 78,45* 77,74*
10 Hrubá Nela 02 Elán Zruč 2 394,51 57,84 74,38* 72,30* 81,83* 59,41 45,59 71,20 0,00 64,43 60,02 67,14 63,88 83,00* 83,00*
11 Kavanová Tereza 02 Ostrava 2 390,24 62,06 73,72* 65,96 47,60 66,23 0,00 71,35* 87,33* 66,84* 91,00*
12 Halamová Lucie 02 SKP Harrach. 2 379,14 71,45 68,46 81,67* 0,00 71,94* 55,41 72,03* 0,00 68,77 76,79* 76,71*
13 Kohoutová Ludmila 02 KB Trefa 2 370,30 65,48 73,39* 60,19 68,29 55,95 58,43 71,38* 0,00 73,53* 60,51 66,48 53,39 67,55 83,00* 69,00*
14 Záleská Ema 02 Rover Praha 3 365,38 69,55 61,89 70,22* 63,16 58,97 48,91 51,71 71,08* 63,88 72,81* 77,75* 73,52*
15 Malá Lucie 02 Kapslovna 3 363,35 53,07 51,65 63,79 61,90 60,61 69,09* 71,81* 66,17 66,96* 75,97* 79,52* 62,92
16 Fialová Eva 02 Jílové 3 351,53 56,18 54,00 73,41* 60,00 49,42 55,86 68,19* 65,36* 56,79 73,21* 71,36*
17 Zajícová Magdalena 02 Ostrava 3 348,39 56,08 58,19 64,78* 63,22* 62,44 68,97* 0,00 81,89* 52,80 69,53*
18 Gabrhelíková Barbora 02 Halenkovice 314,20 58,72* 54,78* 0,00 52,78* 91,00* 56,92*
19 Kubíčková Nikita 02 Letohrad 1 301,35 95,44* 106,20* 99,71*
20 Paulů Zuzana 02 Jilemnice 1 285,22 95,75* 0,00* 99,30* 90,17*
21 Sikorová Anna 02 Elán Zruč 3 224,42 45,07* 27,21* 77,55* 74,59*
22 Grossmannová Tereza 02 Letohrad 1 209,06 104,16* 0,00* 104,90*
23 Mrňová Adéla 02 Třebíč 195,38 44,40* 67,37* 47,76* 35,85* 0,00*
24 Holubcová Šárka 02 Jilemnice 143,72 73,39* 0,00* 70,33*
25 Kiszová Markéta 02 Kapslovna 3 139,14 75,54* 63,60*
26 Svrčková Julie 02 SK N.Město 118,94 54,50* 0,00* 64,44*
27 Gabzdylová Hana 02 Orlová 78,18 78,18*
28 Hoťková Dominika 02 Orlová 74,52 74,52*
29 Neubauerová Klára 02 VsetínBobrky 49,43 49,43*

Dorostenky B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 22 23 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Baxová Amanda 00 Rover Praha M 498,50 95,71 100,00* 100,00* 94,88 100,00* 100,00* 97,29 0,00 98,50* 91,00 91,00 91,00
2 Trávníčková Veronika 00 St. Město 1 497,39 100,00* 97,41 88,22 87,41 99,72* 97,67* 93,84 100,00* 100,00* 78,26 90,46 91,00
3 Mynářová Natálie Laura 01 Rožnov pR 1 486,03 94,66* 98,87* 98,95* 81,79 100,51* 93,04* 91,00
4 Vitásková Ellen 01 VsetínBobrky 1 481,99 89,04 94,03* 95,10* 79,75 91,03* 92,22* 109,61* 0,00 85,75 87,00 89,85 91,00
5 Nováčková Helena 00 Bělá p.Prad. 1 464,45 83,87* 85,77* 105,49* 95,17* 94,15* 0,00
6 Hanušová Štěpánka 01 Strakonice 1 462,79 84,40 90,39* 0,00 87,40 94,98* 93,18* 93,76* 89,74 90,48*
7 Němčíková Jana 00 Ostrava 1 461,41 85,91 86,54 88,78* 92,93* 95,65* 0,00 95,03* 89,02* 0,00
8 Nováková Denisa 01 SKS Vimperk 1 455,60 88,15* 93,77* 96,99* 86,23 76,18 89,69* 77,29 86,45 85,44 87,00* 69,00
9 Nowaková Kristýna 01 Orlová 1 450,24 82,51 98,98* 88,15* 86,36* 81,99 89,75* 81,19 0,00 60,03 74,62 84,05 76,33 87,00*
10 Rychnovská Kateřina 00 Jílové 2 444,94 86,69* 86,66* 85,20 78,11 81,08 76,14 93,59* 77,68 75,41 87,00* 91,00* 76,22
11 Vaňhová Tereza 01 Kapslovna 1 436,11 77,75 90,76* 82,36* 67,05 89,20* 88,91* 84,88* 68,47 64,96 76,79 63,22 71,89 74,24 66,38
12 Schreierová Anna 00 Bělá p.Prad. 2 431,35 86,50* 82,12* 93,26* 82,47* 75,71 87,00*
13 Kubíčková Markéta 00 Ostrava 1 430,27 83,21* 90,10* 93,10* 75,08 81,67* 73,44 70,20 82,19* 73,70
14 Bártová Valerie 00 SK N.Město 2 430,18 78,48* 78,22* 92,01* 90,01* 91,46*
15 Ihnatišínová Jolana 01 St. Město 2 427,06 83,91* 85,63* 77,04 72,49 87,02* 87,13* 79,39 0,00 70,63 67,47 83,37* 73,93
16 Netušilová Natálie 00 Rover Praha 2 424,97 87,08* 82,04 84,39* 74,80 86,21* 0,00 81,94 84,73* 81,46 82,56*
17 Wolfová Zuzana 00 Plzeň Litice 2 423,54 73,63 77,80 82,52* 80,61* 88,87* 0,00 72,95 84,38* 72,45 87,16*
18 Voborníková Tereza 00 Jilemnice M 418,77 110,00* 110,00* 110,00* 88,77*
19 Novoveská Martina 01 Plzeň Litice 2 415,46 74,45 82,24* 83,27* 63,94 71,86 74,99* 91,00* 83,96*
20 Zlesáková Adéla 01 Rover Praha 2 414,70 81,43* 85,09* 80,67* 68,52 78,65 75,20 71,15 0,00 75,88 48,97 77,68 79,46* 88,05*
21 Výtvarová Eliška 01 KB Trefa 2 414,34 79,11 86,74* 79,46* 68,67 76,28 74,98 74,85 0,00 80,90* 64,28 73,26 71,55 80,24* 87,00* 72,35 77,24
22 Ptáčková Veronika 01 Rover Praha 2 407,78 73,25 76,10 85,26* 78,38* 82,18* 0,00 53,36 76,37* 66,14 72,59 85,59*
23 Zachová Adéla 01 Třebíč 2 399,12 76,98* 0,00 82,47* 73,97 78,00* 76,04 70,87 71,85 77,27* 70,43 76,50 84,40*
24 Franzová Emma 00 SK N.Město 1 395,60 98,61* 100,00* 101,66* 0,00* 95,33*
25 Bergerová Magdalena 01 Jilemnice 1 393,32 96,19* 104,00* 102,13* 91,00*
26 Papežová Karolína 01 Ostrava 2 392,44 80,59* 82,21* 78,57* 73,97* 49,62 71,39 68,32 77,10* 73,80 65,10
27 Lukšová Anna 00 Ostrava 2 391,03 69,02 72,13 80,77* 76,01* 84,75* 0,00 72,78 65,55 70,62 74,51* 74,99*
28 Černá Hana 00 Prostějov 2 388,15 70,09 67,63 72,48 69,93 76,40* 68,60 77,37* 0,00 74,10* 71,25 72,83 58,16 82,07* 78,21* 67,57
29 Stínilová Anna 01 DDM Děčín 2 382,28 72,18* 77,96* 61,69 64,04 69,37 74,28* 82,62* 75,24* 66,13 64,06
30 Krámská Lucie 01 Rover Praha 2 375,99 80,40* 70,71 77,40* 0,00 0,00 70,88* 70,72* 76,59*
31 Volná Karolína 01 Moravia 3 373,26 67,84 68,62 77,50* 53,26 76,24* 70,68* 77,18* 0,00 57,99 64,82 71,66* 68,44 60,59
32 Chlupová Adéla 00 SKP Harrach. 1 365,47 94,46* 91,24* 88,77* 91,00*
33 Dočkalová Tereza 01 Třebíč 3 361,46 70,26* 71,40* 0,00 73,28* 50,64 63,87 41,96 55,57 79,80* 61,68 66,72* 0,00
34 Pražáková Alžběta 01 Ostrava 3 352,07 72,43* 71,50* 70,29* 72,75* 0,00 0,00 65,10*
35 Marksová Karolína 01 KB Trefa 3 321,84 58,46* 40,11 58,91* 71,20* 75,20* 49,48 58,07*
36 Stoklásková Olga 01 Říčany 2 308,26 80,04* 0,00 83,18* 0,00 72,52* 72,52* 0,00*
37 Babánková Bára 01 SK N.Město 2 282,84 96,88* 96,73* 89,23*
38 Křižovičová Martina 01 SK N.Město 2 277,38 95,51* 86,32* 95,55*
39 Valigurová Kateřina 01 Plzeň Litice 2 272,43 59,68* 82,40* 58,14* 72,21* 0,00*
40 Radilová Antonie 01 Rover Praha 3 266,47 57,46* 65,52* 73,87* 69,62*
41 Gorčíková Natálie 01 SK N.Město 2 250,67 91,07* 80,64* 78,96*
42 Křížová Tereza 00 Rover Praha 3 248,22 50,04* 54,24* 69,84* 74,10*
43 Follerová Jana 01 Střelka Brno 1 247,91 90,62* 83,62* 73,67*
44 Šlamborová Tereza 01 KB Trefa 243,73 52,00* 56,73* 68,27* 66,73*
45 Štolbová Eliška 01 Rover Praha 233,64 60,67* 56,37* 54,87* 61,73*
46 Heřmanská Dagmar 00 Rover Praha 3 221,64 74,06* 0,00* 0,00* 71,47* 76,11*
47 Hatová Nikola 01 Plzeň Litice 2 218,62 63,77* 80,16* 74,69*
48 Franzová Hana 00 SK N.Město 2 195,63 97,47* 0,00* 98,16*
49 Šnajdrová Klára 00 Ostrava 194,20 60,37* 68,08* 65,75*
50 Dusilová Karolína 00 SKPKornspitz 2 188,62 93,55* 95,07*
51 Žůrková Anna 00 SK N.Město 1 185,65 92,78* 92,87*
52 Švábová Kateřina 00 Rover Praha 3 184,02 51,65* 59,03* 73,34*
53 Bartůňková Andrea 01 SKPKornspitz 1 179,34 92,80* 86,54*
54 Macková Veronika 00 SK N.Město 2 95,76 95,76*
55 Honzejková Lucie 00 SG Jbc 2 86,30 86,30*
56 Nourse Eliška 01 Rover Praha 3 79,67 79,67*
57 Křivánková Barbora 01 Střelka Brno 3 72,53 72,53* 0,00*
58 Haladejová Bára 00 Ostrava 3 71,01 71,01*
59 Otcovská Kristýna 00 Litvínov 69,61 69,61*
60 Haladejová Markéta 00 Ostrava 57,15 57,15*
61 Korčianová Petra 00 Vyškov 37,56 0,00* 37,56* 0,00*

Dorostenci A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 71 75
1 Kaplan Jáchym 02 St. Město M 517,08 100,00* 100,00* 100,00 106,50* 110,00* 100,58* 91,00 87,00
2 Novotný Jonáš 02 Strakonice M 505,31 86,76 96,95* 100,00* 87,90 99,77* 95,36 108,55* 0,00 100,04* 91,00 90,39 85,85
3 Svítil Michal 02 Tatran 1 482,32 92,05* 88,60 96,36* 66,93 100,00* 98,27* 95,64* 0,00 90,58 76,91 74,94 91,00 79,71 85,28 91,00
4 Kočí Mikuláš 02 Kapslovna 1 446,95 76,96 94,04* 89,76* 68,00 93,73* 0,00 0,00 89,60* 77,11 79,82*
5 Lipold Jan 02 Rover Praha 2 442,42 75,70 77,09 75,14 77,68 79,44 85,72* 93,89* 0,00 89,27* 91,00* 65,85 82,54* 76,85
6 Morávek Michal 02 SKP Harrach. 2 429,19 81,72 70,60 89,04* 78,07 86,45* 85,70* 71,76 0,00 83,34* 71,32 84,66*
7 Lustig Adam 02 Rover Praha 1 424,85 70,40 79,49 78,72 56,36 91,71* 79,07 81,94* 0,00 88,68* 0,00 66,10 79,52* 83,00*
8 Tuček Miloslav 02 Jílové 2 417,37 74,09 73,87 86,48* 77,40 84,52* 77,43 73,55 0,00 75,96 83,00* 78,71* 76,98 84,66*
9 Havran Tomáš 02 VsetínBobrky 2 397,32 68,69 80,35* 72,68* 66,21 78,29* 68,51 51,53 0,00 0,00 69,00 83,00* 66,97 83,00*
10 Neckář Matyáš 02 Ruprechtice 2 397,13 63,33 77,80* 80,76* 68,42 71,18* 0,00 58,61 80,39* 69,00 87,00*
11 Mihulka Marek 02 Rover Praha 2 388,01 61,87 62,36 64,57 49,03 84,28* 67,06 79,54* 0,00 74,30* 66,34 66,67 74,98* 74,91*
12 Hasman Marek 02 Jilemnice 1 378,11 103,47* 0,00* 95,99* 91,00* 87,65*
13 Mikšík Matěj 02 Jilemnice 1 303,65 109,96* 0,00* 102,69* 91,00*
14 Pokorný Miloš 02 Jilemnice 1 298,10 105,55* 0,00* 104,86* 87,69*
15 Kudrnáč Jakub 02 Jilemnice 1 290,61 109,12* 0,00* 98,84* 82,65*
16 Juchelka Karel 02 Těrlicko 2 287,21 59,61* 66,31* 78,38* 82,91*
17 Šuba Dalibor 02 Břidličná 1 282,94 101,70* 0,00* 90,24* 91,00*
18 Paulus Lukáš 02 Jilemnice 1 274,80 102,07* 0,00* 94,65* 78,08*
19 Spurný Ondřej 02 Moravia 225,58 47,80* 63,68* 49,38* 64,72*
20 Abrahám Luděk 02 Letohrad M 220,00 110,00* 0,00* 110,00*
21 Szabo Gabriel 02 Rover Praha 3 216,98 76,43* 78,03* 62,52* 0,00* 0,00*
22 Lušovský Jan 02 Letohrad 1 209,65 109,33* 0,00* 100,32*
23 Kopp Matyáš 02 Plzeň Litice 3 199,25 64,02* 70,07* 65,16*
24 Babánek Adam 02 SK N.Město 1 198,33 103,94* 0,00* 94,39*
25 Martínek Aleš 02 SKPKornspitz 1 197,24 99,32* 0,00* 97,92*
26 Dostálek Vojtěch Petr 02 Letohrad 2 194,49 97,22* 0,00* 97,27*
27 Ryšánek Nick 02 SKPKornspitz 1 193,24 93,24* 100,00*
28 Rozsypal Jiří 02 Manušice 188,36 66,76* 67,17* 54,43*
29 Bergman Jakub 02 Letohrad 3 161,84 80,70* 0,00* 81,14*
30 Ďulík Tomáš 02 Těrlicko 153,21 62,93* 34,48* 55,80*
31 Flajšar Martin 02 Bystřice p.H 3 128,37 57,13* 71,24*
32 Pscheidt Martin 02 Tatran 119,18 59,16* 60,02* 0,00*
33 Matoušek Štěpán 02 Klecany 2 80,81 80,81*
34 Zicháček Vojtěch 02 Bystřice p.H 3 75,18 75,18*

Dorostenci B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Grusz Marek 01 Jilemnice M 521,47 92,52 92,45 92,56 100,00* 95,55* 89,93 108,69* 110,00* 107,23* 83,52 82,61 73,60 78,15
2 Zátka Josef 01 Manušice M 509,52 95,10 91,32 100,00* 90,48 100,00* 97,84* 106,93* 0,00 104,75* 91,00 91,00 88,87 91,00 91,00 87,00 91,00 87,00
3 Zapletal Jakub 00 SK N.Město 1 495,09 97,25* 89,37 92,06* 100,00* 99,83* 0,00 105,95*
4 Liščák Marek 01 St. Město 1 489,57 88,55 100,00* 95,96* 86,40 89,01 93,99* 100,45* 0,00 99,17* 78,54 91,00 88,64
5 Pokorný Štěpán 01 St. Město 1 486,45 81,10 91,94* 94,91* 88,67 83,46 84,01 95,66* 105,41* 98,53* 84,48 81,04 84,32
6 Svítil Robert 00 Tatran 1 483,61 100,00* 97,55* 84,49 97,97* 95,19* 0,00 92,90* 81,03 82,37 91,00 90,66 91,00 91,00
7 Papšík Marian 00 VsetínBobrky 1 466,97 86,78 91,23* 90,98 82,57 95,60* 0,00 98,14* 0,00 91,00* 91,00*
8 Škrabal Hynek 01 Střelka Brno 1 461,67 90,27* 90,16 91,11* 96,31* 89,98 84,44 92,98* 0,00 89,98 88,99 91,00* 88,88
9 Půček Michal 01 Střelka Brno 1 459,03 82,96 94,76* 79,46 82,68 88,29* 97,61* 88,89* 72,47 71,56 89,48*
10 Výbošťok Adam 01 Blansko 1 449,91 71,55 86,73* 96,27* 83,52* 75,11 0,00 92,39* 83,00 74,28 82,29 73,03 91,00*
11 Javora Ondřej 01 Bystřice p.H 2 425,83 79,01 81,51* 69,66 82,44* 80,53 93,18* 0,00 83,61* 79,18 85,09*
12 Pleva David 01 Moravia 1 423,74 67,31 90,82* 76,01 85,24* 76,94 70,60 86,41* 0,00 77,47 78,88* 82,39* 75,98 73,89 69,00
13 Kohel Marek 01 Rover Praha 2 422,19 78,69 81,96* 73,67 85,30* 85,48* 80,75* 79,21 71,49 88,70* 72,58 67,18 74,02
14 Beneš David 01 Rover Praha 2 415,55 81,39* 84,13* 70,07 72,99 86,99* 0,00 81,39* 63,63 78,11 81,65*
15 Majer Tomáš 00 Kapslovna 2 411,52 71,26 83,23* 83,30* 86,03* 80,02* 74,63 72,56 61,86 70,80 73,29 78,94*
16 Smékal Ondřej 01 Rožnov pR 2 409,89 66,15 75,40 85,00* 80,64* 77,69 77,73* 80,57* 85,95* 0,00
17 Krámský Šimon 01 Rover Praha 2 391,89 80,78* 57,77 76,62* 0,00 73,68* 67,54 54,84 74,70* 86,11*
18 Zámečník Lukáš 01 Jílové 2 390,34 73,33 73,96* 71,71 68,77 75,26* 0,00 69,68 0,00 79,09* 66,08 69,36 81,42* 80,61* 65,94
19 Průša Kryštof 01 Rover Praha 2 390,25 72,49 74,87* 72,92* 0,00 68,39 0,00 78,35* 67,64 70,43 37,70 75,78* 88,33*
20 Karlík Jan 01 Rover Praha 2 388,09 65,67 75,34* 74,15* 81,02* 79,77* 74,04 77,81* 0,00 73,06 66,37 73,31
21 Mráz Vojtěch 01 Rožnov pR 2 385,79 72,60* 54,09 70,05 75,50* 80,30* 74,39* 64,66 69,75 72,17 83,00*
22 Žahour David 00 Chlumčany 2 366,32 68,63* 80,34* 78,98* 65,80 62,16 0,00 66,65 67,81* 70,56*
23 Kodeda Oldřich Petr 01 Plzeň Litice 3 360,44 50,26 62,85 68,03* 66,44* 72,87* 57,30 54,11 56,33 64,03 77,38* 55,25 75,72* 0,00
24 Hubert Pavel 01 Plzeň Litice 3 351,91 59,82 66,39* 63,99* 63,70 8,84 60,73 51,54 57,15 78,20* 49,92 72,23* 71,10*
25 Šamberger Martin 00 Střelka Brno 2 347,58 65,97* 57,55* 17,49 70,84* 72,01* 81,21*
26 Pscheidt Tomáš 01 Tatran 3 340,35 66,65* 65,06* 65,99* 57,73 62,06 57,88 73,85* 68,80* 0,00
27 Gregor Tomáš 00 SK N.Město M 317,84 110,00* 103,02* 104,82*
28 Soukup Ondřej 00 Jilemnice 1 314,40 105,24* 106,92* 102,24* 0,00*
29 Kabrda Josef 01 SK N.Město 1 311,62 109,65* 106,48* 95,49*
30 Kánský Petr 00 Letohrad 1 299,49 103,24* 95,34* 100,91*
31 Chmelík Jiří 00 Jilemnice 1 292,47 103,33* 0,00* 101,52* 87,62*
32 Mikyska Tomáš 00 Letohrad M 214,49 104,49* 0,00* 110,00*
33 Hermann Matěj 00 Letohrad 1 213,65 105,39* 0,00* 108,26*
34 Mareček Jonáš 01 SK N.Město 1 204,38 101,28* 0,00* 103,10*
35 Remeš Tadeáš 01 Letohrad 1 200,14 99,94* 0,00* 100,20*
36 Tomášek Jiří 00 SK N.Město 1 197,00 105,70* 0,00* 91,30*
37 Žváček Vladimír 01 SK N.Město 1 194,09 100,02* 0,00* 94,07*
38 Valíček Robert 01 Letohrad 1 192,17 0,00* 96,31* 95,86*
39 Mánek Ondřej 01 SKS Vimperk 2 186,12 88,63* 0,00* 97,49*
40 Matela Vojtěch 01 Bystřice p.H 125,80 57,03* 68,77*
41 Kocián Jakub 00 Jilemnice 2 89,18 89,18*
42 Bouda Jiří 00 Blansko 80,92 80,92* 0,00* 0,00*
43 Horákovský René 01 SK N.Město 67,53 0,00* 0,00* 67,53*
44 Kocfelda Filip 01 Bystřice p.H 66,87 66,87*
45 Riedl Robert 01 Rover Praha 51,30 51,30*
46 Lengyel Ondřej 01 Těrlicko 36,73 36,73*

Juniorky – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Dvořáková Dagmar 98 Střelka Brno M 510,00 100,00* 93,15 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 99,70 0,00 110,00* 91,00 69,00
2 Smetanová Barbora 99 SKPKornspitz 1 498,82 99,64* 96,36* 98,58* 104,81* 99,43*
3 Majcherová Nikol 99 Manušice 1 469,17 90,38 100,00* 90,81* 96,36* 87,00 91,00* 91,00* 87,00 87,00
4 Chvalová Miroslava 99 Strakonice 1 461,31 92,97* 94,31* 77,44 84,03 89,85* 80,97 77,15 0,00 93,18* 91,00* 88,37 87,00
5 Daverná Karolína 97 St. Město 1 455,81 78,47 80,03 69,88 77,48 90,60* 72,95 89,33* 98,75* 85,31 89,82* 87,31* 81,09 78,20
6 Gencová Magdaléna 98 Orlová 1 451,62 91,31* 89,40* 92,51* 91,54* 86,86*
7 Volfová Anna 99 Kapslovna 1 450,06 78,36 71,27 72,03 91,60* 88,98* 81,50 0,00 81,52 91,00* 87,48* 86,82 91,00* 69,00 83,94
8 Štruncová Markéta 99 Elán Zruč 1 448,12 78,66 87,48* 79,59 89,54* 97,85* 86,25* 82,36 87,00*
9 Hrubá Veronika 98 Rover Praha 2 431,88 78,06 83,51* 77,62 80,35* 74,07 75,06 76,76 0,00 90,36* 79,04 90,76* 86,90*
10 Němčíková Klára 99 Ostrava 2 429,55 81,05 82,81 77,13 84,73* 78,43 59,26 79,30 66,85 89,14* 83,00* 83,00 87,00* 85,68*
11 Stránělová Eva 98 Rover Praha 2 427,85 81,32 79,57 83,70 84,91* 75,05 84,49* 84,03 84,35* 88,85* 83,52 85,25* 78,06
12 Tučková Andrea 97 Jílové 2 405,37 63,06 78,64* 81,99* 84,25* 70,70 80,71* 77,29 68,53 79,78* 68,37 60,28 70,20
13 Marková Karolína 97 St. Město 2 404,59 65,58 68,61* 59,92 53,45 86,90* 66,27 60,89 0,00 66,24 84,72* 87,30* 77,06*
14 Michálková Pavlína 98 Rover Praha 2 403,01 67,85 71,20* 82,61* 70,49 79,64* 85,92* 83,64*
15 Vavřinová Natálie 98 Rover Praha 2 402,66 77,84* 81,28* 0,00 82,00* 79,21* 82,33*
16 Matošková Kateřina 98 VsetínBobrky 2 402,29 62,36 61,68 51,58 79,95* 65,78 69,35 0,00 76,45* 73,52 79,41* 79,48* 87,00*
17 Gřešková Iva 97 Moravia 2 398,81 68,96 69,69 77,79* 65,66 76,91* 71,66 86,06* 76,32* 81,73*
18 Mukařovská Lucie 97 Rover Praha 2 373,49 66,47* 55,41 55,34 76,31* 72,32* 84,31* 74,08*
19 Mukařovská Karolína 99 Rover Praha 3 347,34 61,25 64,34* 60,51 62,24* 72,01* 73,04* 75,71*
20 Ondrúšková Julie 97 Břidličná 2 311,79 64,31* 48,98* 53,98* 0,00 59,12* 85,40*
21 Vinklárková Tereza 98 Letohrad M 307,77 92,62* 110,00* 105,15*
22 Daverná Evelína 99 SKS Vimperk 2 243,90 71,50* 88,23* 84,17*
23 Šambergerová Barbora 97 Střelka Brno 3 232,14 77,63* 74,76* 0,00* 79,75*
24 Křižovičová Iva 99 SK N.Město M 219,85 110,00* 0,00* 109,85*
25 Polednová Klára 99 SK N.Město 2 184,91 89,57* 0,00* 95,34*
26 Krupová Eliška 98 Ostrava 181,17 0,00* 68,58* 58,75* 53,84*
27 Jislová Sára 99 SKPKornspitz 2 156,97 85,68* 71,29*
28 Koričarová Markéta 98 DDM Děčín 117,80 60,30* 57,50* 0,00*
29 Trpišovská Anna 98 Jílové 3 75,68 75,68*
30 Kaplanová Viktorie 98 St. Město 62,71 62,71*
31 Cahová Aneta 98 Třebíč 53,25 53,25*

Junioři – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 22 23 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Majer Lukáš 98 Kapslovna M 522,62 100,00* 100,00* 86,27 86,85 110,00* 110,00* 102,62* 100,00 100,00 91,00 91,00 91,00 91,00 91,00 87,00 87,00
2 Novák Jan 99 Strakonice 1 500,04 93,52 94,38* 98,85* 99,35* 90,12 87,08 107,09* 0,00 100,37* 82,58 72,22 85,70 87,00
3 Křivánek Tomáš 98 Střelka Brno 1 493,28 87,93 95,58* 100,00* 100,00* 89,88 89,09 99,29* 0,00 98,41* 88,72 81,94 69,00
4 Vavřina Matěj 98 Rover Praha 1 491,86 84,63 89,21 99,25* 94,50* 92,30 92,81 98,94* 97,23* 101,94* 84,10 84,92 77,47
5 Hanuš Antonín 99 Strakonice 1 490,86 91,70 86,17 94,12* 88,53 100,00* 95,50* 100,87* 0,00 100,37* 86,53 80,91 87,00
6 Dvořák Lukáš 98 Rover Praha 1 479,55 93,35* 88,79 96,25* 99,36* 93,98* 78,49 96,61* 83,37 81,04 80,05
7 Gabko Tomáš 98 VsetínBobrky 1 470,57 79,93 92,54* 0,00 0,00 95,15* 90,69 97,90* 0,00 93,98* 87,00 91,00* 87,00 69,00
8 Hradil Pavel 98 VsetínBobrky 1 470,49 92,62* 98,63* 88,20* 97,78* 0,00 87,23 93,26* 81,75
9 Vystavěl Ondřej 98 Prostějov 1 462,32 93,70* 96,27* 86,98* 84,14 0,00 98,64* 86,73*
10 Žitník Richard 99 Rožnov pR 1 455,52 86,77 88,05* 86,03 96,60* 90,51* 91,90* 88,46* 84,62
11 Krejbich Daniel 99 Rover Praha 1 454,94 91,69* 66,63 88,99* 96,41* 76,27 83,97 92,85* 0,00 85,00* 74,30 74,92 69,22
12 Mikulášek Ondřej 97 St. Město 2 443,87 74,80 83,66* 85,91* 71,24 97,75* 88,58* 87,97* 73,73
13 Trpišovský Zdeněk 99 Jílové 1 438,80 83,02 88,60* 72,27 91,69* 83,43 67,48 86,07* 0,00 87,03* 74,80 80,17 85,41* 79,31 80,25
14 Smýkal Ondřej 99 KB Trefa 2 391,06 68,66* 79,79* 65,29 87,00* 72,61* 83,00*
15 Pajer Lukáš 99 Jilemnice 1 389,55 102,02* 108,75* 92,24* 86,54*
16 Hrouda Václav 99 Jilemnice 2 383,68 98,42* 98,31* 97,54* 89,41*
17 Lichtenberg Jaroslav 99 Moravia 2 361,52 64,59* 73,39* 34,02 0,00 76,15* 81,16* 66,23*
18 Vašák Milan 98 Manušice 3 344,11 46,96 68,75* 68,07* 66,67* 58,98 0,00 76,92* 57,24 63,70* 59,07
19 Ondřejka Jiří 99 Letohrad 1 307,83 101,80* 101,35* 104,68*
20 Volek David 99 SK N.Město 1 307,63 98,20* 103,99* 105,44*
21 Hájek Matěj 99 SKPKornspitz 1 283,48 92,48* 100,00* 91,00*
22 Janů Tomáš 98 SK N.Město 2 278,98 92,39* 95,25* 91,34*
23 Stínil Michal 99 DDM Děčín 3 276,81 61,04* 78,27* 66,83* 70,67*
24 Gřešek Vít 99 SK N.Město 3 256,28 87,16* 83,39* 85,73*
25 Karlík Mikuláš 99 Letohrad M 219,55 109,55* 0,00* 110,00*
26 Doležal Václav 98 Rover Praha 3 204,97 63,20* 68,74* 73,03*
27 Štolba Jiří 98 Jílové 1 203,02 101,93* 0,00* 101,09*
28 Husařík Martin 99 DDM Děčín 3 139,95 66,08* 73,87*
29 Horák Jan 99 Kadaň 127,53 43,67* 43,41* 40,45*
30 Kotrla Josef 99 Rožnov pR 109,15 57,68* 51,47*
31 Štelcl Jan 98 Třebíč 64,16 64,16*
32 Musil Vít 99 Třebíč 58,71 58,71*

Muži A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 22 23 29 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Tolar David 95 SKPKornspitz M 525,33 100,00* 95,86 100,00* 100,00 110,00* 106,61* 108,72* 92,77 96,43 100,00 91,00 84,65 91,00 91,00
2 Bystřický Tomáš 90 Elán Zruč M 517,94 88,02 100,00* 107,30* 100,64* 110,00* 100,00* 100,00 91,00 0,00 86,37
3 Schorný Luboš 75 St. Město M 510,32 85,60 86,42 99,31* 99,05* 95,57 92,84 99,88* 110,00* 102,08* 92,84 81,04
4 Ohnoutka Marek 95 Břidličná 1 498,06 82,09 92,07 100,00* 95,57* 93,32 81,00 102,65* 101,85* 97,99* 81,00 91,00 91,00
5 Šmíd Martin 80 Střelka Brno 1 483,66 89,57 93,51* 99,81* 100,00* 98,38* 0,00 91,96* 90,23
6 Franz Jiří 90 Říčany 1 478,03 92,61* 0,00 102,29* 0,00 99,56* 88,95 92,57* 91,00* 91,00 83,13 90,21
7 Valek Marian 75 Kapslovna 1 475,24 96,07* 83,85 94,40* 97,05* 99,69* 83,85 88,03* 70,53 81,90
8 Kanta Jiří 95 Plzeň Litice 1 475,19 83,76 82,83 93,71* 96,52* 96,23* 87,29 90,98 0,00 97,73* 87,29 81,25 91,00* 69,00 74,68
9 Pacner Martin 78 Beroun 1 462,19 75,34 81,85 86,82 90,33* 92,56* 79,89 97,53* 92,13* 89,05 79,89 89,64* 75,24
10 Přibyl Martin 93 St. Město 1 455,07 80,26 80,63 91,06* 87,38* 83,70 75,20 94,74* 96,14* 85,75* 74,24 84,27
11 Řezníček Tomáš 90 Střelka Brno 1 453,95 74,94 85,76 87,71 92,43* 89,46* 84,82 94,60* 0,00 89,36* 84,82 79,15 88,10*
12 Balcar Petr 85 Střelka Brno 1 453,51 86,49 87,54* 96,27* 87,53* 92,92* 86,56 79,81 85,20 89,25*
13 Beneš Viktor 96 Jílové 1 447,74 86,16* 88,86* 94,72* 85,90 84,06 0,00 87,00* 91,00*
14 Hlobil Vladimír 89 Břidličná 1 446,22 76,52 66,97 85,23* 93,40* 84,46 72,71 92,16* 0,00 85,04* 72,39 90,39*
15 Matějka Tomáš 94 Tatran 2 430,71 61,79 72,27 88,27* 82,47* 82,78* 64,75 90,12* 79,15 87,07* 63,47 63,51 69,88
16 Vlastník Jiří 79 Kapslovna 2 426,96 87,94* 78,09* 87,34* 0,00 89,25* 78,09 84,34*
17 Genco Ondřej 96 Orlová 2 424,10 60,69 76,32 82,68* 74,49 84,09* 65,65 80,13* 0,00 78,59 65,01 79,69 79,53 86,81* 90,39*
18 Zuzaňák Ondřej 91 Ostrava 2 416,91 53,12 65,36 82,56* 82,77* 82,61* 0,00 0,00 77,97* 91,00*
19 Zvyhal Jan 82 Beroun 2 415,44 74,18 83,26* 89,02* 65,51 78,41* 67,00 64,44 81,75* 71,82 83,00*
20 Horák Jan 86 Chotěboř 2 409,93 68,52 72,29 82,01* 76,35 79,98* 77,67 82,02* 55,10 80,21* 70,14 85,71*
21 Blahuta Tomáš 92 Ostrava 2 409,08 65,22 46,96 82,53* 86,45* 77,41* 82,62* 80,07* 69,32 71,77
22 Bitala Michal 95 Rožnov pR 2 404,20 73,07 77,07* 80,14* 80,18* 88,19* 78,62* 76,78
23 Brachtl Adam 95 Břidličná 2 403,22 66,16 80,43* 66,84 73,81 74,53* 59,33 71,52 0,00 78,36* 55,17 73,97 83,14* 86,76*
24 Válka Jan 95 Jílové 2 399,93 83,82* 69,28* 86,47* 0,00 85,90* 68,64 74,46*
25 Humr Jan 84 Rover Praha 2 397,91 69,24 77,29* 76,45 79,44* 77,87* 68,83 80,33* 0,00 82,98* 65,94 76,23
26 Trpišovský Tomáš 93 Jílové 2 396,64 75,78 76,34* 74,81 0,00 68,71 79,82* 78,59* 83,00* 69,00 78,89*
27 Kittel Marek 90 St. Město 3 392,22 73,75* 72,77* 82,76* 86,97* 75,97* 67,97
28 Staněk Ondřej 85 Třebíč 2 387,10 67,49 73,33* 79,10* 79,28* 67,85 69,95* 85,44*
29 Bartošek Michal 89 Střelka Brno 1 345,11 82,46* 90,23* 78,41* 94,01* 0,00*
30 Wurst Milan 82 Břidličná 1 345,04 82,35* 87,84* 91,31* 83,54*
31 Ševčík Štěpán 96 Jilemnice 1 280,88 89,52* 103,21* 88,15*
32 Štrunc Matěj 96 Střelka Brno 3 268,67 73,36* 73,71* 56,69* 64,91*
33 Frolík Jan 85 Tatran 3 228,09 44,17* 52,58* 60,11* 71,23*
34 Kolek Petr 93 Těrlicko 2 219,16 63,03* 72,06* 84,07*
35 Rytych Pavel 88 Rover Praha 213,29 13,24* 35,66* 54,48* 41,52* 68,39*
36 Koubek Jiří 84 Kapslovna 2 181,86 91,00* 90,86*
37 Graclík Jan 95 Rožnov pR 2 171,09 88,45* 82,64* 0,00*
38 Hlinovský Tomáš 91 Elán Zruč 2 158,57 78,37* 80,20*
39 Sladký Richard 96 Kapslovna 107,34 49,72* 57,62*
40 Měšťák Jan 77 Kapslovna 2 81,93 81,93*
41 Dolgikh Dmitry 90 Kapslovna 78,68 46,71* 31,97*
42 Šantora Ondřej 96 SKPKornspitz 3 77,08 77,08*
43 Dvořák Jakub 93 Rover Praha 66,50 66,50*
44 Zacha Štěpán 88 Třebíč 61,88 61,88*
45 Schneider Richard 92 Těrlicko 50,75 50,75*
46 Souček Jan 84 Blansko 45,50 45,50*

Muži B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Večeřa Roman 80 Prostějov M 515,40 91,94 95,70 99,32* 96,87 99,38* 100,00* 110,00* 0,00 106,70* 91,00 90,77 91,00 91,00
2 Kolář Petr 73 Blansko M 514,23 100,00* 90,64 105,33* 110,00* 107,90* 86,97 91,00*
3 Rychnovský František 74 Jílové M 505,77 87,01 95,50* 99,93* 95,50* 105,32* 0,00 109,52* 91,00 91,00 89,62 82,80
4 Svoboda Leoš 76 Blansko M 504,32 87,51 95,08* 94,44* 97,07* 107,73* 0,00 110,00* 49,35 77,04 87,00 87,00
5 Smetana Vít 73 Kapslovna 1 489,99 96,02* 90,57 100,00* 98,52* 96,20* 0,00 99,25* 0,00 79,01 0,00 0,00
6 Kovář Milan 74 St. Město 1 479,40 87,66 85,97 82,94 83,25 92,12* 90,72* 101,16* 0,00 104,40* 76,94 86,36 87,44 87,00 91,00* 82,05
7 Šimůnek Jaromír 55 SKPKornspitz 1 479,02 100,00* 96,09* 100,00* 91,93* 91,00*
8 Regner Tomáš 75 Ruprechtice 1 478,43 81,21 92,31* 78,30 92,35* 97,43* 83,03 98,19* 0,00 98,15* 82,79 90,35 83,21 72,66 84,08
9 Měrka Tomáš 72 Břidličná 1 475,29 75,58 86,01* 76,52 85,73 93,22* 84,32 91,56* 105,93* 98,57* 78,16 70,05 77,05
10 Stráněl Jiří 72 Rover Praha 1 473,36 85,90 89,07 88,21 92,26* 83,42 86,03 94,40* 0,00 104,70* 89,18 91,00* 89,86 91,00* 83,39 91,00
11 Pscheidt Michal 74 Tatran 1 472,67 70,68 89,83* 91,18* 88,47* 98,27* 104,92* 85,55 81,63 80,21 0,00
12 Zátka Jan 75 Manušice 1 471,35 91,39* 91,63* 90,43 88,29 94,92* 0,00 102,41* 91,00* 85,61 83,87 85,43 89,57 90,80 83,48 87,44
13 Stínil Dušan 73 DDM Děčín 1 442,38 88,14* 80,40 79,82 83,69 92,59* 83,59 87,62* 84,86 87,90* 86,13* 77,24 81,26
14 Pacner Vladimír 76 Beroun 1 442,30 86,67* 83,78* 86,08* 94,77* 79,03 73,83 91,00*
15 Černý Max 72 Prostějov 2 437,88 79,74 79,74 77,34 81,90 84,74* 82,27* 90,51* 0,00 97,84* 79,97 70,68 72,95 82,52*
16 Papež Marek 72 Ostrava 1 426,85 65,27* 74,21* 100,98* 0,00 102,72* 83,67*
17 Gabko Slavomír 74 VsetínBobrky 2 425,23 76,85 69,95 71,86 70,22 82,18* 84,60* 84,52* 0,00 90,32* 83,61* 74,38 63,00 76,61
18 Bečvář Jan 72 Beroun 2 424,14 83,28* 75,90 79,17 0,00 92,13* 81,90* 87,35* 79,48*
19 Jančařík Stanislav 78 Těrlicko 1 419,58 0,00 65,59* 61,69 79,26* 88,22* 99,55* 86,96* 58,10
20 Šerý Jan 74 KB Trefa 2 410,76 76,78 75,45 70,83 66,70 73,95 64,61 81,58* 0,00 93,75* 75,24 78,73* 70,68 78,80* 77,90*
21 Švirloch Branislav 73 Jílové 2 403,98 71,86 66,85 77,08* 72,07 85,31* 0,00 88,21* 75,93* 77,45*
22 Doubek Jan 79 Manušice 1 374,15 89,49* 83,57* 99,35* 0,00 101,74* 0,00*
23 Salák Roman 77 Říčany 3 359,05 64,44 73,60* 61,76 66,30* 70,10* 78,22* 55,47 70,83* 63,50 0,00
24 Uhlíř Marek 79 Kapslovna 3 357,58 54,34 70,02* 69,56* 70,46* 60,48 73,34* 74,20*
25 Krejčí Richard 72 Rover Praha 3 352,85 64,36 65,42* 65,05 65,94* 72,22* 61,02 72,97* 64,95 76,30*
26 Trpišovský Tomáš 72 Jílové 2 319,49 75,15* 87,31* 75,15* 81,88*
27 Pokorný Jan 75 St. Město 1 290,53 99,53* 100,00* 91,00*
28 Koutný Jan 72 Prostějov 3 283,29 72,33* 75,63* 75,97* 59,36* 0,00*
29 Kučera Tomáš 76 Rover Praha 2 241,31 77,76* 0,00* 82,49* 81,06*
30 Kříž Martin 73 Beroun 3 143,18 74,62* 68,56*
31 Odehnal Aleš 75 VsetínBobrky 138,79 73,70* 0,00* 65,09*
32 Petřík Pavel 72 AK Sokolov 99,38 41,44* 57,94*
33 Mazanec Jiří 79 Kadaň 88,44 45,67* 42,77* 0,00*
34 Jelínek Michal 78 KB Trefa 2 86,56 0,00* 86,56*
35 Adámek Tomáš 79 Plzeň Litice 2 80,28 80,28*
36 Pscheidt Jiří 72 Tatran 79,92 49,05* 30,87* 0,00*
37 Řádek Pavel 76 Chotěboř 3 71,42 71,42*
38 Poledna Marek 76 Břidličná 69,55 69,55*
39 Kašpar Daniel 75 KB Trefa 63,53 63,53*
40 Juřička Miroslav 76 Těrlicko 47,80 47,80*

Muži C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Fúsek Tomáš 66 Jílové M 526,27 94,03 100,00* 100,00* 100,00 95,47 106,27* 110,00* 110,00* 84,96 79,32 91,00 0,00 87,40
2 Blaha Ondřej 70 Rover Praha M 511,74 87,72 100,00* 0,00 0,00 96,48* 100,00* 110,00* 0,00 105,26* 91,00 91,00
3 Schejbal Ladislav 64 KB Trefa M 510,21 100,00* 94,40 98,88* 97,74 97,89* 0,00 108,92* 0,00 104,52* 91,00 91,00
4 Franz Luděk 65 Říčany M 504,00 96,26* 96,43* 98,60* 96,05 95,84 107,05* 0,00 105,66* 91,00 91,00
5 Hlavatý Radek 66 Třebíč 1 501,78 90,05 89,32 88,65 92,42* 92,27* 103,90* 106,59* 106,60* 78,85 88,56
6 Žitník Radek 65 Rožnov pR 1 497,17 88,02 95,49* 97,77* 93,60* 106,26* 104,05* 91,00 91,00
7 Boček Josef 68 Strakonice 1 482,55 87,41 92,42 93,44* 90,58 94,00* 92,92* 106,91* 0,00 95,28* 84,44 85,85
8 Vilhelm Jiří 70 Orlová 1 472,67 82,36 0,00 94,94* 88,31* 72,09 106,09* 0,00 92,33* 0,00 72,04 0,00 91,00*
9 Hadrava Jiří 71 AK Sokolov 1 459,95 88,40* 97,00* 91,64* 91,91* 91,00* 87,00 87,00
10 Bakeš Jiří 61 Ostrava 1 457,45 80,72 91,49* 79,83 98,52* 83,09 76,89 90,73* 89,10* 87,61* 0,00
11 Haumer Vladimír 71 Vyškov 1 454,32 88,83* 90,19* 97,37* 82,34 73,11 80,22 90,93* 84,07 87,00*
12 Mejstřík Petr 56 Tatran 2 445,38 88,62* 79,59 0,00 82,41 85,81* 85,00* 91,24* 0,00 94,71* 84,44 75,85 69,00 81,68
13 Käss Pavel 70 Kapslovna 1 434,22 72,00 71,46 82,93* 92,43* 75,26 71,95 91,35* 0,00 86,76* 69,22 73,38 79,69 80,75*
14 Wawrzyczek Josef 54 Těrlicko 2 420,99 73,84 73,54 78,56* 79,02* 95,47* 78,41 0,00 88,63* 79,31*
15 Kubíček Vladimír 71 Ostrava 2 415,06 77,94* 76,14 81,87* 85,85* 56,31 86,32* 58,68 83,08* 75,34
16 Čech Petr 63 Jilemnice 1 414,26 83,67* 88,14* 90,89* 78,86* 72,70*
17 Novotný Martin 61 Rover Praha 2 396,83 75,51 0,00 79,99* 80,87* 73,90 0,00 78,21* 0,00 79,99* 62,67 77,77* 69,00 71,60
18 Bednařík Radek 66 DDM Děčín 2 387,89 74,62* 76,45* 76,03* 84,78* 0,00 0,00 70,79 74,30 76,01* 70,71
19 Heřman František 53 Ostrava 2 387,56 71,63 75,68* 76,05* 0,00 67,16 79,27* 82,32* 74,24*
20 Mádr René 69 Ostrava 3 381,84 75,29* 73,28* 68,13 82,66* 54,77 72,59* 54,11 65,80 78,02*
21 Škrabal Zbyšek 62 Olomouc 2 377,60 75,29* 74,42* 63,45* 0,00 0,00 84,81* 79,63*
22 Smetana Martin 67 SKPKornspitz 1 365,65 94,45* 93,78* 90,12* 87,30* 0,00* 0,00
23 Krámský Pavel 66 Rover Praha 2 337,96 93,22* 76,44* 85,30* 83,00*
24 Zuzaňák Vilém 68 Ostrava 3 196,45 65,66* 58,07* 72,72*
25 Plánka Vojtěch 48 VsetínBobrky 2 153,70 0,00* 71,47* 82,23*
26 Plechatý Petr 65 DDM Děčín 90,16 35,72* 10,20* 9,37* 1,30* 33,57* 0,00
27 Buřt Vladimír 63 Blansko 80,22 80,22*
28 Smolík Martin 66 Karlovy Vary 2 80,00 0,00* 80,00*
29 Holubec Lubor 65 Horní Branná 3 79,63 79,63*
30 Marek Václav 56 Kapslovna 3 70,49 70,49*
31 Fiala Ctirad 68 Břidličná 62,85 62,85*
32 Holko Evžen 68 Břidličná 57,97 57,97*
33 Peťovský Jan 62 Blansko 55,29 55,29*

Ženy A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 22 23 51 52 53 55 57 60 61 62 63 64 65 66 69 70 71 75
1 Schorná Pavla 80 St. Město M 520,00 100,00* 100,00* 100,00 100,00 110,00* 0,00 110,00* 100,00* 100,00
2 Hořínková Dita 94 Střelka Brno M 488,90 70,39 90,04* 100,00* 100,00* 88,86* 87,09 80,98 110,00* 0,00 69,00 87,00 84,95
3 Fidlerová Táňa 91 Orlová 1 462,06 78,20 86,68 93,65* 92,99* 75,17 69,35 71,54 95,14* 93,28* 69,00 82,05 87,00*
4 Minářová Klára 91 St. Město 2 443,44 64,52 76,82 78,40* 62,71 71,81 0,00 84,17* 95,37* 94,50* 78,00 91,00* 70,23
5 Prokešová Ivana 88 Břidličná 1 421,05 76,87* 77,60* 83,23* 91,78* 75,08 0,00 91,57*
6 Řezáčová Karolína 95 Elán Zruč 2 412,96 62,93 72,05 84,80* 78,44* 60,36 63,74 77,03 0,00 87,75* 84,80* 77,17*
7 Benešová Jana 94 St. Město 2 405,29 83,72* 83,56* 76,15* 0,00 78,29* 83,57*
8 Jeníčková Kateřina 95 Strakonice 2 401,15 77,94* 70,60* 75,37* 0,00 88,44* 88,80*
9 Šambergerová Anna 95 Střelka Brno 2 397,19 49,01 63,63 79,69* 84,74* 69,08* 66,15 78,21* 0,00 85,47*
10 Minářová Lenka 96 Manušice 2 376,42 42,32 62,64 57,03 48,76 51,29 0,00 79,68* 77,35* 62,93 81,39* 69,00* 69,00* 69,00 69,00 69,00
11 Housková Kateřina 93 Rover Praha 2 368,67 39,26 68,58* 62,97* 57,08 78,00* 72,12* 87,00*
12 Marková Adéla 95 Kapslovna 3 346,23 61,95* 63,42* 55,66 66,66* 78,66* 75,54*
13 Žahourová Zuzana 93 Chlumčany 202,58 64,58* 69,00* 69,00*
14 Prokešová Andrea 93 Břidličná 3 139,71 62,99* 76,72*
15 Blažková Kristýna 93 Rover Praha 2 90,20 90,20*
16 Hurdálková Lucie 91 Rover Praha 3 78,69 0,00* 78,69*
17 Szabová Nikola 90 Rover Praha 3 74,79 74,79*
18 Feberová Lenka 90 Těrlicko 69,00 69,00*
19 Petřeková Hana 96 Rožnov pR 60,71 60,71*

Ženy B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 53 54 55 57 60 61 62 63 66 69 71 75
1 Coufalová Radka 78 Ostrava M 513,64 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 103,64* 0,00 110,00* 69,00 90,25 87,00
2 Giovagnoni Lenka 82 Kapslovna M 509,86 99,35* 95,06* 90,77 0,00 91,14 88,92 96,18* 110,00* 109,27*
3 Elvy Simona 77 Kapslovna M 509,11 100,00* 100,00* 89,28 91,97* 110,00* 0,00 107,14* 87,00 87,00 87,00
4 Gittlerová Jana 73 Manušice 1 466,83 86,30* 73,48 91,02* 86,49* 101,39* 0,00 101,63* 82,23
5 Vlčková Ladislava 80 Beroun 1 464,51 89,04* 86,93 87,75 82,92 90,45* 91,32* 88,69* 0,00 105,01* 81,98
6 Obrová Jiřina 78 Chotěboř 1 463,18 92,78* 88,98* 84,20 75,42 99,73* 0,00 94,69* 74,23 87,00*
7 Švirlochová Zdeňka 75 Jílové 1 452,88 88,55* 87,57* 91,05* 0,00 79,70 78,68 82,03 0,00 98,71* 69,00 87,00* 72,91 69,00
8 Pánková Jana 79 Střelka Brno 1 446,14 78,58* 87,75* 103,19* 96,99* 79,63*
9 Fúsková Květa 78 Mikulášovice 2 411,68 85,05* 81,16* 67,34 78,25* 70,73 65,67 0,00 0,00 82,09* 85,13* 69,00
10 Wawrzyczková Jana 78 Těrlicko 3 351,70 68,04* 70,44* 38,85 56,99* 51,39 87,23* 0,00 56,15 69,00*
11 Mocíková Eva 79 Mikulášovice 3 76,65 76,65*

Ženy C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 4 5 8 9 12 16 17 18 51 52 53 54 55 57 60 61 62 63 64 66 69 70 71 75
1 Vlčková Romana 71 Střelka Brno M 512,76 99,06* 100,00* 98,73* 110,00* 0,00 104,97* 86,26 87,00 79,67
2 Štěpánková Eva 72 Beroun M 510,29 100,00* 94,25 96,93 98,10* 100,00* 102,19* 0,00 110,00* 87,00 91,00 87,00
3 Nováková Ivana 76 Ostrava M 504,84 98,91* 96,86 100,00* 100,00* 104,45* 0,00 101,48* 87,00 91,00
4 Schejbalová Markéta 76 KB Trefa M 496,17 85,43 87,39 89,32 91,51* 98,14* 91,31 96,82* 110,00* 99,70* 91,00 77,14 87,00
5 Bečvářová Lenka 73 Beroun 1 485,62 81,64 83,86 84,59 93,32* 92,67 93,37* 96,05* 106,44* 96,44* 83,00 72,37 79,06
6 Zahálková Jindra 61 Chlumčany 1 483,81 95,65* 96,08* 90,47 93,92* 100,00* 93,22 0,00 98,16* 83,82 69,00
7 Ochotná Blanka 71 Blansko 1 455,35 95,27* 91,71* 93,51* 0,00 93,54* 81,32* 78,61 71,63
8 Půlkrabová Šárka 72 Manušice 1 454,12 0,00 86,30 94,04* 89,30* 88,25* 0,00 95,53* 87,00* 75,33 87,00 87,00 83,17
9 Milnerová Zuzana 72 Kapslovna 1 450,06 92,93* 84,82* 98,54* 92,74* 81,03*
10 Lukšová Iva 71 Ostrava 1 439,56 78,88* 71,67 95,43* 90,07* 88,18* 0,00 0,00 57,84 87,00* 69,00
11 Pochmanová Karolína 75 Kapslovna 2 423,77 84,45* 77,48 89,16* 88,85* 73,98 78,67* 82,64*
12 Zavřelová Renata 71 Říčany 1 423,28 103,39* 0,00 91,68* 82,96* 79,94* 65,31*
13 Kroniková Jana 73 Chotěboř 1 389,79 98,08* 97,44* 96,74* 0,00* 97,53*
14 Vašáková Lenka 72 Manušice 3 348,96 59,14 52,42 71,04* 66,47* 65,41* 78,37* 67,67* 50,75 64,37
15 Janelová Lenka 76 Manušice 3 330,12 40,90 60,38* 68,16* 58,62* 67,46* 75,50*
16 Slabáková Lenka 66 Říčany 3 291,40 66,17* 85,06* 0,00 69,89* 70,28* 0,00*
17 Kovačičová Silvie 76 Břidličná 3 139,16 59,66* 79,50*
18 Buřtová Kateřina 70 Blansko 2 95,37 95,37* 0,00* 0,00*
19 Roučková Martina 75 Blansko 2 91,00 91,00*

Žáci A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 79
1 Koutný Jindřich 07 St. Město 1 507,97 98,32 99,53* 100,00* 100,00* 98,44* 95,66 110,00* 94,64 78,00 69,50 83,00 83,00 87,00
2 Parásek Matěj 07 Manušice 1 503,89 100,00* 99,32* 85,79 90,19 100,00* 99,10* 105,47* 98,41 67,28 73,24 83,00 87,00 87,00 87,00 85,11 87,00 88,77 91,00
3 Jelínek František 07 KB Trefa 1 497,80 95,59* 85,52 93,31 90,16 98,11* 99,27* 95,56* 109,27* 78,00 83,00 81,62 76,03
4 Janele Idmar 07 Manušice 1 491,95 96,12* 100,00* 99,32* 97,16* 72,37 99,35* 90,13 85,60 65,54 74,18 69,00 77,15 86,97 78,45 79,14 80,32 91,00 84,25
5 Mach Lukáš 07 Střelka Brno 1 483,31 94,38* 99,59* 89,66 99,41* 86,21 87,38 99,00* 90,93* 77,30 83,00
6 Kroupa Lukáš 07 Jilemnice 1 482,77 92,41* 90,21* 93,85* 89,10 96,30* 110,00* 78,94 87,00
7 Ondra Slávek 07 Břidličná 1 468,78 96,24* 94,97* 88,08* 78,08 76,54 98,80* 70,82 79,64 84,57 76,59 84,09 80,20 86,86 90,69*
8 Koutný Ondřej 07 Prostějov 1 467,80 97,23* 85,05 92,79* 85,82 62,41 95,78* 53,78 89,53 78,00 0,00 87,00 86,69 87,00 91,00* 91,00* 71,86
9 Neuhäuser Jakub 07 KB Trefa 1 458,46 76,42 95,67* 86,43* 75,64 84,38 100,00* 88,78* 87,58* 65,79 74,08 79,94 78,11 66,26 77,57 73,17 84,63
10 Hubáček Ondřej 07 Halenkovice 1 453,03 86,28 94,00* 88,16* 70,12 83,93 95,63* 85,95 86,55 62,51 81,05 87,00* 87,00 88,24* 81,43
11 Anderle Adam 07 Břidličná 1 447,52 83,10* 85,28* 98,49* 82,32 83,04 89,65* 70,26 82,80 0,00 91,00* 0,00
12 Štěpán Adam 07 Rover Praha 1 444,26 84,38* 94,30* 86,59* 78,26 77,02 93,51* 81,39 85,48* 44,86 57,51 78,75 66,34 64,49
13 Hojdekr Tomáš 07 Sokol Stachy 1 438,06 82,15* 90,60* 97,17* 99,14* 69,00*
14 Kovář Jakub 07 St. Město 1 435,34 79,83 89,64* 76,03 85,76* 60,41 90,05* 85,65* 84,24* 73,54 78,77 64,60 68,01 72,42 83,00 73,85 76,28
15 Hotěk Jan 07 AK Sokolov 2 423,25 0,00 0,00 83,76* 87,08* 73,04* 96,01* 62,49 51,79 68,58 69,04 69,43 83,36*
16 Mališ Petr 07 Jílové 2 413,16 81,13* 62,06 80,51* 82,89* 74,00 89,50* 50,46 63,96 71,53 79,13* 65,54
17 Hron Vilém 07 Krkonoše 2 410,05 81,09* 75,03 58,39 24,96 81,53* 84,06* 78,69 80,37* 78,11 83,00* 67,52 55,53
18 Szarowski Matěj 07 Orlová 1 405,91 75,56* 91,35* 78,36* 72,75 38,34 64,68 84,26* 59,79 76,38* 65,39
19 Cikánek Šimon 07 Střelka Brno 2 405,44 76,31 80,09* 74,03 88,50* 72,13 77,21* 79,07* 80,57* 74,46
20 Doubek Filip 07 SKS Vimperk 1 403,03 77,56* 74,39 62,98 60,37 0,00 80,22* 50,78 65,07 83,00* 72,31 83,00* 79,25* 57,71
21 Koukal Jakub 07 Prostějov 2 394,58 74,64 74,02 57,25 87,26* 79,39* 64,99 49,77 75,41* 76,42* 64,22 67,74 65,62 76,10* 0,00
22 Pokštefl Jonáš 07 Rover Praha 2 380,90 71,13* 80,83* 61,60 80,92* 71,39* 76,63* 58,41 66,36 63,93
23 Šorf Pavel 07 Rover Praha 2 378,89 81,04* 71,91* 74,13* 76,15* 46,92 50,66 75,66* 68,23 0,00
24 Němec Michal 07 Těrlicko 2 363,77 59,53* 69,89* 77,56* 54,16 81,22* 50,16 75,57*
25 Hanžl Tomáš 07 Rover Praha 3 353,22 72,04* 75,23* 53,64 62,20* 46,98 55,13 72,79* 70,96* 60,83
26 Ryška Dan 07 Střelka Brno 3 352,59 61,76* 73,76* 76,30* 54,83 73,61* 67,16* 58,93
27 Pacner Ondra 07 Beroun 3 351,65 75,12* 68,90* 65,29* 62,89* 57,93 79,45* 40,88 57,70 48,81
28 Zůbek Adam 07 Břidličná 3 350,64 71,74* 74,49* 78,73* 51,89* 0,00 0,00 73,79* 0,00
29 Tvaroh Filip 07 Říčany 3 335,69 64,26* 72,15* 63,09* 71,45* 64,74* 61,80 62,84
30 Beran Petr 07 Klecany 3 333,30 53,13* 68,99* 68,81* 62,91* 79,46*
31 Seidl Tomáš 07 SKP Harrach. 3 331,13 72,71* 58,61 60,68* 48,23 53,19 66,41* 61,02* 58,97 52,13 70,31*
32 Ševčík Matyáš 07 Blansko 3 316,05 59,02* 72,98* 55,35 50,33 52,26 53,27 40,56 58,33* 57,61* 68,11*
33 Elvy Tomáš 07 Kapslovna 3 303,37 74,12* 65,11* 24,43 58,44* 32,77 50,98* 36,00 0,00 54,72* 47,72
34 Červenka Jiří 07 Klecany 300,19 53,90 60,68* 65,75* 56,12* 58,91* 58,73*
35 Melcr Stanislav 07 Prostějov 2 296,96 75,46* 80,22* 70,70* 0,00* 70,58*
36 Pospíšil Jáchym 07 Říčany 3 279,96 19,43* 66,26* 48,51* 78,88* 66,88*
37 Mareš Šimon 07 Rover Praha 268,97 47,21* 47,24* 68,85* 55,50* 50,17*
38 Bieberle František 07 Halenkovice 3 233,53 49,95* 54,09* 73,49* 56,00*
39 Krejčí Petr 07 Roškopov 213,24 61,48* 55,69* 44,59* 51,48*
40 Doubek Jan 07 Roškopov 3 195,90 65,30* 78,78* 51,82*
41 Kushpil Petr 07 Klecany 185,44 56,45* 62,72* 66,27*
42 Zelinka Jaroslav 07 Střelka Brno 127,24 37,12* 30,06* 44,81* 15,25*
43 Hlad Jan 07 Kadaň 111,92 47,85* 0,00* 64,07*
44 Fojtík Matyáš 07 Chotěboř 100,87 38,40* 62,47*
45 Fúsek Ondřej 07 Mikulášovice 3 78,06 78,06*
46 Glonek Tomáš 07 Orlová 67,47 67,47*
47 Slíva Matěj 07 Jilemnice 60,25 60,25*
48 Kopecký Jan 07 Orlová 49,62 49,62*

Žáci B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 79
1 Poledník Ondřej 05 St. Město 1 516,99 100,00* 97,64 96,58 97,72 100,00* 98,98* 110,00* 108,01* 91,00 89,91 91,00 91,00 91,00
2 Franz Tadeáš 05 Střelka Brno 1 503,86 97,19* 93,00 98,08* 96,89 93,65 100,00* 100,35* 108,24* 84,50 91,00 90,26
3 Koutný Jan 05 Prostějov 1 501,63 81,54 100,00* 100,00* 100,00* 97,25* 89,14 70,49 104,38* 91,00 91,00 91,00 91,00 88,17 88,20 80,67
4 Kulhánek Lukáš 06 Krkonoše 1 486,47 98,38* 91,79* 89,98 87,91 95,17* 92,24* 91,31 108,89* 85,84 89,46 91,00 89,26 79,47
5 Hron Antonín 05 Krkonoše 1 479,34 83,95 84,39 88,27 64,23 85,63 90,93* 101,58* 104,83* 80,39 91,00* 87,34 91,00*
6 Kamarád Jan 05 Střelka Brno 1 477,08 83,00 91,56* 89,58* 76,57 93,99* 95,02* 106,93* 72,45 70,05 78,96
7 Kašpar Jakub 05 KB Trefa 1 475,88 89,04 87,74 96,60* 88,73 93,81* 93,15* 96,13* 96,19* 91,00 90,74 91,00 91,00 91,00 91,00 89,17 88,23
8 Španihel Vlastimil 05 Břidličná 1 475,32 65,11 76,76 85,89* 84,40 84,08 79,43 109,73* 97,70* 63,66 91,00* 83,21 84,02 91,00*
9 Bakeš Daniel 05 Ostrava 1 469,90 91,13* 89,16* 88,07 88,61* 86,25 110,00* 81,36 80,86 75,09 73,10 0,00 91,00*
10 Vyskočil David 05 SKS Vimperk 1 463,36 73,34 77,11 95,98* 75,66 67,23 101,49* 0,00 65,80 74,23 87,00* 91,00* 87,89* 72,51
11 Bortlíček Adam 05 Moravia 1 461,68 70,97 91,84* 81,18 75,69 90,01* 83,93 95,11* 96,01* 83,11 85,08 88,71* 80,26 81,98
12 Poledna Jan 06 Břidličná 1 447,62 70,82 78,24 90,85* 84,05 84,97 77,89 87,92* 96,94* 74,14 69,20 66,21 86,38* 85,53*
13 Kůrka Jan 05 Orlová 1 446,41 0,00 87,27* 80,69 69,58 77,38 59,76 92,20* 63,13 72,02 84,94* 80,10 91,00* 91,00*
14 Břenek Jan 05 Jílové 1 445,50 76,24 85,74 76,58 85,80 86,72* 73,29 74,48 96,60* 88,18* 80,80 67,04 60,75 80,44 87,00* 87,00* 52,34
15 Palla Štěpán 06 Halenkovice 1 443,46 77,64 73,15 85,90* 75,05 88,69* 80,76 92,36* 86,22* 71,11 73,36 83,21 90,29* 73,10 68,67
16 Plecháč Patrik 06 Jilemnice 1 443,45 78,87 88,87* 81,92 88,28* 73,49 78,53 90,38* 90,94* 84,98* 78,35 75,35
17 Jaroš Matěj 05 Rover Praha 2 437,48 76,80 88,89* 74,96 84,49* 75,36 66,12 77,56 94,88* 77,45 81,05* 63,66 88,17*
18 Pokorný Ondřej 05 St. Město 2 431,55 86,71* 86,51* 79,08 83,04* 75,44 77,29 80,65* 94,64* 79,21 65,75 75,76 76,52
19 Bouška Jakub 06 Sokol Stachy 2 430,14 69,36 85,24* 78,69 83,19* 68,01 98,79* 36,71 46,80 80,34* 82,58* 72,30
20 Mach Filip 05 Střelka Brno 1 429,29 82,24* 71,15 79,05 64,14 81,86* 90,79* 89,24* 85,16* 73,41 72,72
21 Sucharda Tomáš 05 Jilemnice 2 428,00 80,75* 89,70* 87,26* 80,12 84,95* 67,46 61,84 85,34* 71,79 73,75 80,04
22 Hutník Aleš 05 Ostrava 2 423,07 83,21* 77,53 82,62* 71,42 75,11 81,24* 53,30 74,38 68,05 76,67 88,69* 87,31* 67,63 77,90
23 Bulíř Jáchym 06 Rover Praha 2 420,93 87,66* 79,96 80,00* 84,75* 65,16 80,79* 48,78 87,73* 0,00 66,03 48,30 77,44 75,64
24 Svačina Marián 05 Moravia 2 419,86 72,73 75,60 78,60 85,76* 79,62* 71,16 38,45 53,45 64,02 91,00* 84,50* 71,59 78,98*
25 Kovář Pavel 05 VsetínBobrky 2 419,71 64,36 71,88 81,34* 84,14* 72,87 82,41* 71,81 86,83* 56,76 62,32 73,75 80,32 63,30 84,99*
26 Volf Patrik 06 Plzeň Litice 1 418,32 72,31 69,12 80,01* 72,00 63,10 74,99* 54,38 61,01 62,46 74,83 86,05* 67,92 70,34 65,91 0,00 87,07* 58,15 90,20*
27 Repáň Jan 05 Břidličná 2 416,29 69,59 83,12* 72,93 78,94* 78,08 86,56* 68,49 88,36* 70,92 79,31* 76,86
28 Hoffman Vojtěch 06 KB Trefa 1 415,53 73,74 80,24 67,89 74,40 80,80* 84,28* 0,00 86,18* 80,03 77,95 82,72* 81,55* 0,00
29 Eliáš David 05 Sokol Stachy 2 414,99 84,93* 87,73* 85,47* 95,40* 61,46*
30 Soukup Martin 05 Rover Praha 2 413,84 73,41 79,75* 83,94* 70,80 79,42* 90,39* 65,85 79,17 80,34* 76,38
31 Klosse Jan 05 Plzeň Litice 2 411,51 49,01 60,31 67,10 67,67 64,77 45,75 90,14* 76,07* 61,48 71,14 84,84* 71,84* 62,10 68,59 68,92 66,83 61,46 88,62* 45,86
32 Patzak Petr 05 Ruprechtice 2 408,84 0,00 63,56 76,80 54,50 64,08 68,68 79,56* 81,25* 85,82* 76,67 75,35 77,50* 65,61 0,00 84,71*
33 Štěrba František 05 Bystřice p.H 2 408,22 80,82* 76,21 75,27 74,59 81,84* 74,85 80,92* 64,98 47,33 64,61 85,51* 79,13*
34 Šilha Ondřej 05 Sokol Stachy 2 398,59 67,10 83,54* 75,24* 71,75* 77,35* 90,71* 32,70 39,18 43,84
35 Suchánek Brian Martin 06 Střelka Brno 1 393,46 71,90* 67,92 69,21 74,84* 65,79 85,39* 52,00 78,24* 69,86 83,09*
36 Kuřák Štěpán 05 Ruprechtice 2 389,23 56,43 54,34 46,24 73,61* 52,34 61,49 73,94* 69,09* 64,87 91,00* 81,59*
37 Hladík Oliver 05 Jílové 2 387,25 69,28* 0,00 67,31 47,86 0,00 67,48 58,48 71,83* 91,00* 77,71* 64,94 68,31 66,60 59,53 77,43*
38 Ševčík Bořek 05 Bystřice p.H 2 374,76 72,62* 68,79* 70,64* 57,18 56,42 78,49* 48,37 38,23 84,22* 0,00 0,00
39 Ševčík František 06 Prostějov 2 374,12 0,00 56,21 79,33* 81,24* 44,72 53,91 0,00 80,32* 56,94 0,00 69,71* 63,52*
40 Hurta Šimon 06 VsetínBobrky 2 364,68 38,63 69,05* 80,39* 58,85 59,60 69,47* 63,61 67,79 67,26 57,73 56,25 74,31* 61,42 71,46*
41 Macháně Jonatan 05 Rover Praha 3 362,25 67,07* 61,53 0,00 39,99 69,66* 58,16 49,46 72,49* 39,97 75,46* 77,57*
42 Přibyl Jakub 06 Moravia 2 359,30 57,27 62,36 47,01 59,86 44,85 45,38 65,97* 58,46 67,08* 82,05* 74,31* 69,89* 61,38
43 Širůček Petr 06 Rover Praha 1 353,69 58,62 67,54* 71,72* 55,26 0,00 54,93 67,23* 71,67* 53,61 66,10 28,23 75,53* 54,99
44 Kavan Oliver 06 Ostrava 1 349,06 74,97* 63,46* 59,24 62,66* 52,24 55,02 0,00 86,31* 59,86 44,92 61,64 61,66*
45 Hříbal Marek 06 Rover Praha 1 347,85 62,16 58,49 61,97 54,70 50,22 54,19 72,26* 72,35* 0,00 65,77* 24,68 62,79* 61,39 74,68*
46 Kozák Matěj 06 Elán Zruč 2 339,04 59,35* 65,57* 57,91* 75,10* 44,41 81,11*
47 Dobeš Martin 05 Plzeň Litice 2 336,59 50,81 51,99 54,96* 57,61* 37,88 52,26 64,34* 82,51* 35,05 0,00 31,74 51,93 34,84 77,17*
48 Bečvář Filip 06 Beroun 2 322,81 0,00 41,10 71,01* 59,96* 0,00 57,75 51,54 65,79* 58,34 65,04* 61,01*
49 Procházka David 06 Bystřice p.H 1 322,12 62,65* 60,33* 51,64 56,17* 48,45 35,02 71,36* 71,61* 48,81 55,05 0,00
50 Lipka Filip 05 Rover Praha 3 321,25 62,36* 72,91* 54,89* 59,91* 71,18*
51 Cienciala Dominik 06 Orlová 2 320,56 0,00 62,31* 68,16* 58,17* 59,38* 50,50 0,00 72,54*
52 Kocourek Matěj 06 Mikulášovice 2 316,99 39,77 48,22 44,62 68,95* 48,66 11,33 59,94* 59,18* 58,47 64,56* 64,36*
53 Zlesák Matyáš 06 Rover Praha 2 313,83 66,21* 55,07 56,66* 41,78 59,29* 51,92 54,08 62,77* 43,36 68,90* 53,20
54 Staník Adam 06 Rover Praha 3 312,74 51,70 60,80* 54,60* 66,18* 64,68* 66,48*
55 Charamza Albert 05 Rover Praha 3 301,01 58,98* 65,84* 55,00* 62,08* 59,11*
56 Kalivoda Vojtěch 06 Klecany 2 298,92 57,21* 65,39* 62,33* 64,19* 49,80*
57 Vlk Michal 06 Prostějov 270,90 33,10* 54,60* 65,70* 69,96* 47,54*
58 Šerý Jan 06 KB Trefa 2 265,54 48,80* 59,03* 34,81 51,01* 19,98 16,35 51,10* 42,80 55,60* 47,38 12,51 0,00
59 Doležal Lukáš 05 Kadaň 2 264,86 44,36* 36,58* 0,00 62,44* 37,73* 83,75*
60 Bicek Jan 05 Ruprechtice 264,33 62,03* 53,30* 54,45* 41,27* 33,89 53,28* 37,31 0,00
61 Šprdlík Filip 05 Ruprechtice 259,56 19,52 46,60* 58,40* 46,23* 40,28* 68,05* 0,00
62 Pobiš Cyril 05 Rover Praha 257,57 44,12* 51,14* 37,37* 69,67* 55,27*
63 Vaňha Jan 05 Klecany 248,76 29,24 52,13* 48,58* 55,99* 40,96* 51,10*
64 Stoklásek Pavel 05 Říčany 243,56 58,31* 57,43* 66,33* 0,00* 61,49*
65 Kománek Jan 06 Vyškov 2 231,63 40,99* 0,00 50,05* 38,30* 52,54* 49,75*
66 Škubal Jakub 06 Moravia 219,81 52,87* 58,11* 50,24* 58,59*
67 Patera Jan 05 Teplice 3 207,02 0,00* 70,30* 62,68* 74,04*
68 Havelka Marek 06 Roškopov 2 199,98 62,48* 64,20* 27,11* 46,19*
69 Jiří Jakub 06 Moravia 3 198,83 0,00* 66,77* 70,27* 61,79*
70 Sauer Štěpán 06 Jasan Aš 3 196,70 55,60* 66,83* 74,27*
71 Vošahlík Michal 06 Orlová 2 181,36 0,00* 50,15* 39,56* 23,87* 67,78*
72 Třasák Maxmilián 05 Jasan Aš 3 174,87 77,19* 53,91* 43,77* 0,00*
73 Pittner Adam 05 Orlová 3 173,10 58,56* 70,80* 43,74*
74 Macháček Šimon 05 Klecany 169,16 63,91* 63,54* 41,71*
75 Kříž Matěj 06 Roškopov 3 156,55 55,88* 61,30* 39,37*
76 Lysek Matyáš 06 Těrlicko 3 153,43 33,20* 70,44* 49,79*
77 Bolek Šimon 06 Orlová 142,61 45,47* 57,97* 39,17*
78 Preclík Vít 06 Rover Praha 141,70 27,29* 47,45* 17,61* 49,35*
79 Kocmánek Vladimír 05 SK N.Město 3 129,06 71,20* 57,86*
80 Čudan Vladimír 05 AK Sokolov 125,00 47,89* 35,61* 41,50*
81 Poláček Tomáš 05 Prostějov 118,98 30,79* 37,42* 50,77*
82 Erlebach Lukáš 06 Horní Branná 93,45 59,04* 34,41*
83 Novotný Josef 06 Vyškov 74,41 29,50* 44,91*
84 Fišer Radek 05 Letohrad 3 70,11 70,11*
85 Pobořil Jan 05 KB SKMVM 3 51,80 51,80*
86 Špinar Aleš 06 SK N.Město 50,76 47,40* 3,36*
87 Halama Robin 05 Chotěboř 48,57 14,00* 0,00* 34,57*
88 Holubec Martin 06 Horní Branná 45,28 45,28* 0,00*
89 Chmelar František 05 SKP Harrach. 39,55 39,55* 0,00*
90 Suchodol Štěpán 06 Letohrad 38,89 38,89*
91 Rybka Filip 05 Letohrad 36,49 36,49*
92 Mikyska Filip 06 Letohrad 36,01 36,01*
93 Nový Tomáš 06 Letohrad 31,93 31,93*
94 Vancl Lukáš 05 Jilemnice 31,67 31,67*
95 Barvínek Daniel 06 Letohrad 29,05 29,05*
96 Jáchym Tobiáš 06 Letohrad 16,56 16,56*
97 Suchomel František 06 Letohrad 15,36 15,36*
98 Doleček Vojtěch 06 Letohrad 9,60 9,60*

Žáci C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 79
1 Poledník Jindřich 03 St. Město 1 519,53 96,05 100,00* 100,00* 99,21 99,77* 97,84 109,76* 110,00* 81,63 87,37 91,00 91,00
2 Palla František 03 Halenkovice 1 509,76 86,13 99,54* 98,13 98,24* 100,00* 97,61 103,93* 108,05* 91,00 91,00 83,68 90,88 91,00 91,00 91,00
3 Měrka Tomáš 03 Břidličná 1 499,69 100,00* 95,87 97,93* 92,05 96,66* 100,00* 94,87 105,10* 86,00 91,00 89,44
4 Smetana Prokop 03 Rover Praha 1 498,69 91,54* 90,53 90,05 99,62* 89,23 98,29* 108,10* 101,14* 87,00 77,81 88,19 85,76 70,84
5 Semirád Jan 03 Letohrad 1 489,10 97,75* 90,89* 106,88* 108,26* 85,32*
6 Štecher Filip 03 Jasan Aš 1 487,80 0,00 93,95* 105,58* 106,27* 91,00* 91,00* 0,00
7 Zátka Jan 04 Manušice 1 487,26 88,03 100,00* 91,02* 85,09 84,71 75,21 107,21* 98,03* 71,54 77,64 91,00* 80,94 91,00 91,00 91,00 83,70 74,16
8 Költö Matěj 03 Letohrad 1 486,07 93,23* 92,99* 110,00* 98,85* 91,00*
9 Milán Jakub 04 Střelka Brno 1 482,78 92,50* 88,33 90,52* 94,25* 101,46* 104,05* 90,30 87,07
10 Houška Jan 03 Strakonice 1 480,16 82,80 93,44* 93,63* 88,73 98,90* 103,19* 87,08 76,39 82,88 0,00 91,00*
11 Blaha Michal 04 Rover Praha 1 478,04 97,93* 94,33* 86,94 94,89* 90,25 81,88 93,31* 97,58* 87,33 78,05 84,20
12 Blaha Jiří 04 Rover Praha 1 478,02 92,05* 90,88 88,40 95,26* 78,87 92,47* 99,54* 98,70* 88,70 78,25 87,05
13 Vašíček Richard 04 Halenkovice 1 475,72 91,31* 100,00* 97,41* 96,00* 87,99 87,40 84,64 91,00*
14 Mikulášek Vítek 03 St. Město 1 475,50 85,84 99,98* 92,31* 93,77* 90,27 92,19* 91,44 97,25* 79,84 85,69 0,00 82,97
15 Hák Petr 03 Krkonoše 1 470,21 86,36 98,69* 94,76* 92,03* 87,17 93,73* 91,00* 0,00
16 Fiala Jan 04 Říčany 1 468,43 85,43 85,24 86,84 82,60 89,25* 92,47* 97,51* 99,45* 78,46 82,19 68,67 88,34 89,75*
17 Paťava Alexandr 03 KB SKMVM 1 468,18 71,23 89,83* 82,44 89,38* 78,27 88,20* 104,19* 96,58* 68,18 75,07 73,96 74,44 71,10 85,47 86,51
18 Horník Kryštof 03 Bělá p.Prad. 1 464,80 91,78* 87,24* 78,70 75,84 84,73 88,60* 95,21* 101,97* 65,24 69,80 77,55 70,09
19 Kozáček Michal 04 Břidličná 1 456,67 88,03* 69,61 89,90* 93,82* 80,32 79,89 85,23* 99,69* 84,91 76,69 80,77 79,29
20 Bábek Alexandr 03 Prostějov 1 455,90 82,07 87,83* 52,34 80,83 86,93* 92,21* 87,37* 101,56* 61,29 73,38 82,00 0,00 80,88
21 Volf Filip 03 Plzeň Litice 1 454,75 86,61 87,91* 91,01* 87,61 74,20 84,70 81,40 93,83* 86,67 82,85 81,70 81,75 76,49 85,89 91,00* 91,00* 85,40 0,00
22 Karlík Petr 03 Rover Praha 1 454,69 87,56* 88,11* 94,04* 86,06* 75,96 74,64 78,23 98,92* 85,59 80,40
23 Škaloud Šimon 04 Jílové 1 454,57 92,50* 84,88 82,64 83,66 79,84 86,06 80,01 88,52 86,93 89,07* 91,00* 85,71 91,00* 91,00*
24 Malušek Daniel 04 SK N.Město 1 451,97 84,78* 77,02 92,66* 95,89* 87,64* 91,00* 66,34
25 Smýkal Jakub 03 KB Trefa 1 450,39 92,44* 92,57* 76,25 76,38 71,33 83,92 88,61* 87,32* 0,00 89,45*
26 Hála Martin 04 KB Trefa 1 448,12 71,51 87,30* 82,43 92,92* 75,60 69,41 80,63 82,67 80,97 72,14 85,83 86,40 88,04* 90,85* 89,01* 83,67
27 Šach Petr 03 Rover Praha 1 447,00 88,22* 90,01* 83,87 0,00 80,61 83,37 85,67* 92,10* 91,00* 77,82 83,90 71,23
28 Nešpor Štěpán 03 Břidličná 1 445,08 83,76 85,51* 84,64 95,12* 85,82* 81,81 90,65* 87,98* 66,02 77,60 77,77 82,63
29 Čapoun Ondřej 03 Říčany 1 443,43 82,60* 86,45* 88,70* 94,68* 0,00 0,00 91,00* 74,14
30 Poledna Ondřej 03 Břidličná 2 439,66 78,72 72,04 72,20 72,55 81,43* 89,27* 98,61* 91,14* 79,21* 68,99 77,42 78,33 72,26
31 Zaoral Michal 03 SK N.Město 2 435,39 79,15* 89,00* 88,21* 91,00* 88,03*
32 Kolář Martin 03 Blansko 1 434,53 70,62 80,52 83,04* 91,72* 75,87 78,24 84,92* 91,67* 83,18* 76,17 80,78
33 Poustka Václav 03 Plzeň Litice 2 432,63 74,78 66,00 72,24 81,86* 87,58* 91,88* 68,96 77,91 82,15* 73,20 89,16*
34 Šantora Jáchym 04 Rover Praha 2 431,82 70,96 82,56* 79,44 43,70 88,76* 87,86* 90,91* 69,29 81,73* 77,96
35 Kopecký Martin 03 Bělá p.Prad. 2 431,27 81,10 86,60* 84,15* 0,00 69,48 86,19* 87,06* 87,27* 79,46 73,98 77,00 74,00
36 Harcula Michal 03 Letohrad 2 425,52 86,39* 83,75* 91,68* 94,04* 69,66*
37 Kuchař Matěj 04 Rover Praha 2 423,87 82,76* 78,98 74,98 72,44 73,71 78,42 86,26* 86,28* 88,94* 73,36 78,84 79,63*
38 Veselý Jaroslav 03 Letohrad 1 423,45 88,40* 90,91* 91,71* 98,23* 54,20*
39 Fajstl Richard 04 Střelka Brno 1 422,86 69,31 93,24* 79,22* 64,91 74,10 74,88 87,77* 79,75* 67,74 82,88* 72,81 67,12
40 Čapoun Lukáš 03 Říčany 1 421,12 0,00 0,00 86,15* 0,00 85,33* 90,78* 82,54* 76,32*
41 Dvořák Vojtěch 03 Krkonoše 2 418,61 72,23 77,91 70,18 67,81 89,67* 88,63* 77,94* 79,72* 82,65*
42 Hrubý Jan 04 VsetínBobrky 2 416,49 80,33* 84,07* 83,74* 76,18 70,80 87,63* 79,31 75,40 80,72* 74,92 75,12 67,41
43 Parásek Jan 03 Manušice 2 413,23 74,60 60,49 77,42 74,62 72,43 77,03 80,92* 82,75* 69,22 0,00 60,95 84,74* 0,00 71,79 83,28* 73,87 78,56 81,54*
44 Mikulášek Adam 03 St. Město 2 411,72 75,02 84,72* 71,40 0,00 85,47* 77,34* 67,99 77,28* 86,91* 71,18
45 Suchodol Vít 04 Letohrad 1 409,24 77,54* 79,10* 90,53* 91,62* 70,45*
46 Gajdoš Adam 04 Moravia 2 407,88 80,12* 85,71* 76,51* 66,03 55,62 0,00 0,00 80,54* 68,13 85,00* 75,01 74,39
47 Berger Ondřej 04 Jilemnice 1 404,65 76,73 78,38* 81,78* 80,05* 83,37* 73,21 75,14 0,00 81,07* 66,54 67,32
48 Blažek Martin 03 Říčany 2 403,76 62,43 84,23* 72,65 74,29 80,71* 74,06 78,28* 83,54* 74,70 72,19 72,58 77,00* 0,00
49 Jiránek Ondřej 04 Ruprechtice 2 402,19 75,84 70,82 71,79 82,01* 69,67 78,12* 78,45* 72,02 77,49 0,00 80,61* 83,00* 0,00 46,71 76,98 74,27
50 Gregor Jan 04 Letohrad 1 400,72 82,64* 66,76* 93,38* 100,02* 57,92*
51 Paraska David 04 Jílové 2 398,79 79,93* 75,75 76,84 70,18 67,64 76,88* 79,62* 79,57* 67,04 72,36 71,04 75,35 73,35 82,79*
52 Bažant Filip 04 Manušice 2 398,40 62,09 81,81* 70,57 62,23 65,75 74,49 82,96* 70,90 72,26 60,45 61,64 76,45* 74,10 77,84* 68,74 79,34*
53 Liščák Tomáš 04 St. Město 2 397,86 68,77 78,70* 76,59* 72,99 69,86 78,19* 84,15* 80,23* 65,76 57,97 70,02 67,42
54 Bryscejn Ondřej 03 Letohrad 2 395,98 74,46* 84,00* 89,48* 86,01* 62,03*
55 Dobrovský Michal 04 Blansko 2 393,94 71,27 65,43 64,13 79,46* 65,84 76,32* 71,07 84,00* 62,66 58,53 70,00 82,57* 71,59*
56 Rybka Lukáš 04 Letohrad 2 389,21 80,25* 80,63* 88,18* 81,05* 59,10*
57 Beránek Lukáš 04 Kapslovna 2 387,17 69,50 76,62* 67,74 68,52 78,38* 70,55 0,00 71,57* 70,36 82,07* 78,53*
58 Munzar Jakub 03 Manušice 1 379,97 63,07 79,69* 62,20 62,93 60,11 75,15* 54,74 70,01 57,45 77,41* 71,83* 61,42 75,89*
59 Schless Adam 04 Letohrad 3 375,96 73,22* 64,46* 81,90* 87,30* 69,08*
60 Staněk Pavel 03 Moravia 3 367,45 67,90* 76,23* 51,87 73,33* 70,12* 47,34 79,87*
61 Matuška Václav 03 VsetínBobrky 2 366,97 65,54 69,29* 75,43* 73,90* 62,72 64,85 67,74* 80,61* 62,17 61,03 65,81 64,66 59,68
62 Škrobánek Jaroslav 04 Letohrad 2 365,94 70,75* 58,18* 73,78* 92,00* 71,23*
63 Přibyl Jan 04 Moravia 3 361,98 76,95* 60,73 65,19 75,58* 68,99* 68,22* 72,24* 56,70 63,60
64 Tyx Maximilian 04 Rover Praha 1 351,04 64,94* 67,76* 52,78 78,35* 70,20* 69,79* 58,26
65 Španiel Antonín 04 Klecany 3 321,16 64,15* 59,08* 72,24* 61,58* 64,11*
66 Bolda Vojtěch 04 Sokol Stachy 3 315,99 63,56* 58,65* 72,71* 52,44* 46,82 68,63* 30,33
67 Gregáň Matěj 04 Rover Praha 295,44 50,65* 53,05* 50,07 65,18* 59,58* 66,98*
68 Machač Šimon 03 SKPKornspitz 1 274,26 104,07* 95,24* 74,95*
69 Hermann Jakub 03 Letohrad 1 268,98 96,16* 104,92* 67,90*
70 Kunčík Matěj 04 Krkonoše 1 268,08 90,46* 100,07* 77,55*
71 Kůs David 04 Plzeň Litice 261,09 50,44* 40,28 49,04* 53,07* 55,16* 53,38* 47,77
72 Freiwald Peter 04 SK N.Město 3 253,94 61,10* 76,38* 56,73* 59,73* 0,00*
73 Dvořák Martin 03 Letohrad 1 252,00 80,89* 100,27* 70,84*
74 Pavelec Šimon 04 Střelka Brno 3 249,48 48,38* 70,14* 65,06* 65,90*
75 Zavřel Martin 04 Říčany 3 247,72 63,21* 59,78* 0,00* 78,75* 45,98*
76 Kabrda Jonáš 04 SK N.Město 2 241,24 84,66* 80,84* 75,74* 0,00*
77 Vondráček Jakub 03 Letohrad 2 232,14 87,30* 92,59* 52,25*
78 Langner Daniel 03 Roškopov 224,76 69,76* 59,07* 40,32* 55,61*
79 Košťák Pavel 03 Kadaň 3 213,18 45,12* 75,25* 0,00* 53,53* 39,28*
80 Bedecs Matěj 03 Jasan Aš 3 180,06 51,17* 57,28* 71,61*
81 Hanslian Ondřej 03 SKPKornspitz 3 173,06 87,10* 85,96*
82 Zipfel Adam 04 Vyškov 165,52 59,91* 49,47* 56,14* 0,00*
83 Marek Viktor 03 St. Město 160,45 47,71* 53,98* 58,76*
84 Lengyel Lukáš 04 Těrlicko 150,22 17,81* 49,55* 27,07* 55,79*
85 Dub Štěpán 04 Chotýšany 136,54 36,66* 35,72* 46,75* 17,41*
86 Kříž Ondřej 04 Beroun 124,86 65,00* 59,86*
87 Vich Vojtěch 04 Klecany 118,34 56,56* 61,78*
88 Rosa Lukáš 04 Kapslovna 3 117,63 0,00* 73,29* 44,34*
89 Juřička David 04 Těrlicko 96,82 47,60* 49,22*
90 Otava Tadeáš 03 SK N.Město 2 83,30 0,00* 83,30*
91 Mahel Radim 03 SK N.Město 3 79,23 79,23*
92 Novotný Eduard 04 Vyškov 74,34 24,78* 49,56*
93 Tyl Marek 03 Moravia 2 60,86 60,86* 0,00*
94 Piroš Zdeněk 04 Orlová 59,66 59,66* 0,00*
95 Schmidt Jan 03 Plzeň Litice 58,73 58,73*
96 Poláček Lukáš 03 Prostějov 43,99 43,99*
97 Kynšt Matyáš 03 Jílové 43,60 43,60*

Žákyně A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 79
1 Štefanová Adéla 07 Ostrava 1 517,62 100,00* 100,00* 95,69 100,00* 100,00 91,15 110,00* 107,62* 78,00 83,00 85,66 87,00 82,16
2 Lušovská Nela 07 Rožnov pR 1 500,37 95,27* 90,36 100,00* 85,36 90,23 97,37* 97,73* 110,00* 87,00 87,00 87,00 91,00 91,00
3 Polonská Eliška 07 Jilemnice 1 485,37 77,87 84,06 99,21* 91,28* 94,87* 100,00* 0,00 100,01* 78,00 69,00 78,00
4 Plevová Lucie 07 Moravia 1 465,25 72,88 91,92* 83,82 79,50 78,08 92,57* 101,62* 92,14* 85,68 77,33 84,71 87,00* 65,04 68,25 78,00
5 Camfrlová Luisa 07 Rožnov pR 1 454,55 45,33 0,00 84,31* 62,77 71,44 86,84* 98,62* 95,47* 74,03 60,50 70,02 76,73 89,31*
6 Hegarová Kristýna 07 Rožnov pR 1 452,86 71,79 87,47* 86,69* 82,88 92,54* 80,25 101,62* 82,67 57,56 74,42 76,39 82,44 84,54* 45,72
7 Krupová Markéta 07 Rožnov pR 1 447,96 69,88 69,51 80,58* 71,12 77,34 87,88* 98,79* 92,80* 72,50 76,05 72,14 69,03 87,91* 44,37
8 Petrošová Tereza 07 KB SKMVM 1 446,76 90,54* 76,31 80,27 85,26* 83,75 93,81* 0,00 78,34 81,69 86,15* 91,00*
9 Weissová Barbora 07 SKS Vimperk 1 444,98 79,60 70,80 72,25 69,72 97,51* 86,50* 75,35 82,55 87,00* 59,07 78,80 87,00* 86,97*
10 Bártová Aneta 07 St. Město 1 444,22 75,82 88,55* 82,72 62,80 79,96 88,18* 88,41* 92,08* 77,10 43,20 87,00* 85,70
11 Kepáková Tereza 07 Říčany 2 422,10 0,00 78,46* 0,00 61,93 93,07* 87,12* 51,84 76,45* 87,00*
12 Rozkošná Klára 07 Blansko 2 421,67 79,48 69,93 79,08 82,18* 78,75 67,81 88,58* 81,72* 48,93 75,83 69,42 74,77 82,19* 77,84 87,00*
13 Kvášová Barbora 07 Rožnov pR 2 421,22 69,98 76,96 77,41* 66,12 90,41* 90,18* 80,84* 82,38* 0,00 65,04 0,00
14 Nyklesová Markéta 07 Elán Zruč 2 420,46 69,88 59,53 70,45 60,12 80,97* 83,06* 79,04 90,27* 68,48 74,00 71,89 65,25 84,05* 82,11*
15 Kocurová Zuzana 07 Rover Praha 2 419,52 72,65 84,27* 76,51 71,29 62,49 77,89 74,90 87,03* 46,16 78,22* 83,00* 87,00*
16 Legátová Magdaléna 07 Elán Zruč 2 417,11 68,15 82,11* 85,84* 68,10 60,77 83,86* 59,16 78,30* 74,30 71,34 60,54 87,00* 70,77
17 Sadílková Klára 07 Rover Praha 2 413,20 80,09* 62,28 80,36* 28,48 67,67 74,00 77,50* 96,63* 57,07 66,78 78,62*
18 Petrášová Beata 07 Halenkovice 2 410,80 78,59 82,15* 82,60* 59,56 65,16 75,18 78,70* 83,79* 78,00 73,81 83,56* 68,11 74,45 62,63 55,58
19 Mádrová Klaudie 07 Ostrava 2 410,16 69,36 75,92* 83,35* 48,33 60,01 70,28 81,91* 86,29* 67,87 82,69* 64,07 59,75 73,87 66,20 0,00 68,46 75,83 69,60
20 Bělovová Eva 07 VsetínBobrky 1 405,52 73,47 81,97* 0,00 72,91 72,93 84,36* 75,30* 83,29* 80,60* 49,75
21 Benešová Anežka 07 Rover Praha 2 386,94 70,63 75,81* 72,18* 67,96 56,72 77,43* 69,64 65,44 49,99 65,01 71,14 79,01* 82,51*
22 Rochová Justýna 07 Rover Praha 3 376,36 60,84 47,66 66,90* 61,88 77,32* 79,52* 52,15 57,63 63,15 73,93* 78,69*
23 Koniarzová Hana 07 Břidličná 3 368,33 68,80* 66,45 68,51* 50,74 78,44* 77,27* 42,18 60,27 57,71 75,31* 48,58 37,65
24 Drboutová Anna 07 KB Trefa 3 358,10 46,37 64,33 45,18 65,20 72,74* 65,67* 79,57* 71,12* 49,43 69,00*
25 Malušková Kateřina 07 SK N.Město 3 353,68 55,69* 71,99* 75,84* 78,49* 71,67*
26 Košnarová Adriana 07 SKS Vimperk 3 350,10 60,09 46,97 69,77* 63,11 55,85 67,65* 65,61* 50,84 64,09 76,44* 70,63*
27 Plchová Beáta 07 Blansko 3 338,43 57,13 53,93 70,95* 60,34 41,27 58,86 62,43* 66,15* 64,33* 74,57*
28 Havelková Anna 07 AK Sokolov 3 336,26 42,57 56,45* 61,07* 74,00* 75,74* 69,00*
29 Kuklová Natálie 07 Říčany 2 318,80 43,61 54,48* 65,53* 48,82* 65,26* 84,71*
30 Ollé Ester 07 SKS Vimperk 3 304,11 58,64* 61,37* 76,41* 38,56* 0,00 0,00 69,13*
31 Žváčková Nela 07 SK N.Město 3 290,53 49,49* 36,81* 70,73* 65,47* 68,03*
32 Štěpánková Helena 07 Rover Praha 3 279,10 63,33* 73,90* 70,85* 71,02*
33 Ficková Alžběta 07 Chotěboř 3 278,79 74,44* 68,22* 68,35* 67,78*
34 Milnerová Johana 07 Kapslovna 208,63 60,90* 32,97* 58,20* 56,56*
35 Ondrová Amálka 07 Říčany 3 203,23 65,97* 66,78* 70,48*
36 Vojtková Amálie 07 Moravia 154,17 55,24* 50,15* 48,78*
37 Jungmannová Sofie 07 Vyškov 2 144,25 0,00* 0,00* 80,36* 0,00* 63,89*
38 Sluková Michaela 07 Jasan Aš 3 130,26 57,15* 73,11* 0,00*
39 Wybraniecová Simona 07 Orlová 97,93 40,31* 57,62*
40 Badurová Lucie 07 Orlová 97,41 31,84* 53,47* 0,00* 12,10*
41 Škrancová Daniela 07 Jasan Aš 3 86,63 11,76* 74,87*
42 Janásková Sára 07 Bystřice p.H 59,26 0,00* 0,00* 59,26*

Žákyně B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 79
1 Tušlová Agáta 05 Sokol Stachy 1 506,35 91,43 81,17 97,76* 83,56 100,00* 100,00* 99,20* 109,39* 61,64 68,51 91,00 85,78 0,00
2 Dlabová Natálie 06 Jilemnice 1 497,60 59,63 95,45* 98,84* 80,98 96,63* 93,45 102,29* 104,39* 84,55 91,00 84,13
3 Novotná Aneta 05 St. Město 1 496,14 100,00* 91,59 0,00 97,07* 99,37* 94,16 98,85* 100,85* 91,00 91,00 91,00 91,00 88,14
4 Randáková Hana 05 Sokol Stachy 1 495,00 90,67 93,08* 90,96 99,78* 99,36* 92,78* 110,00* 89,14 84,26 70,01 89,49 78,85
5 Fiurášková Nela 05 Rožnov pR 1 490,76 82,50 87,34 93,92* 91,80* 95,00* 87,12 100,04* 110,00* 91,00 88,31 91,00 91,00 91,00 85,69
6 Cikánková Anita 05 Střelka Brno 1 483,21 87,34 100,00* 99,94* 94,63* 90,54 89,52 92,79* 95,85* 90,83 91,00 91,00 85,29
7 Pánková Andrea 05 SKP Harrach. 1 481,47 96,81* 77,74 89,90 92,03* 84,00 80,61 94,73* 106,90* 87,00 90,51 70,66 91,00* 91,00
8 Zikánová Adriana 06 KB Trefa 1 480,84 94,85* 79,79 100,00* 84,23 83,86 81,62 101,62* 94,31* 76,09 68,65 68,65 76,98 86,38 90,06*
9 Šíchová Barbora 05 Rover Praha 1 476,82 82,01 90,51* 92,75* 97,41* 92,10* 79,56 104,05* 0,00 89,92 73,47 77,03
10 Mociková Natálie 05 Mikulášovice 1 473,82 86,78 94,78* 93,19* 94,73* 91,25* 79,09 82,26 99,87* 82,98 68,88 87,00 86,10 85,31 69,64 77,64 91,00 90,96
11 Švitorková Adéla 05 Mikulášovice 1 469,59 89,89* 87,62 86,22 100,00* 84,78 68,87 88,49 98,09* 77,93 77,37 78,46 86,26 84,81 90,61* 91,00* 87,45
12 Mikolášová Heda 06 Rover Praha 1 467,53 75,86 79,97 93,36* 94,82* 85,24* 78,15 76,72 104,82* 89,29* 74,69 76,60 81,95
13 Bohůnková Kateřina 05 Plzeň Litice 1 462,97 85,27 82,68 86,65 89,79* 84,39 85,58 83,53 104,37* 90,81* 85,25 87,00* 77,29 0,00 82,33 91,00*
14 Outratová Tereza 06 KB Trefa 1 462,65 91,27* 76,48 86,48 87,38* 87,37 103,92* 89,08* 81,59 85,78 86,38 85,29 91,00* 81,84 82,59
15 Švihálková Adéla 06 Rover Praha 1 458,89 82,50 91,64* 82,31 81,59 92,64* 78,23 85,29 92,61* 91,00* 82,62 79,75 91,00*
16 Musilová Tereza 05 Halenkovice 1 452,65 79,86 83,78 87,63* 93,40* 78,06 69,53 74,64 80,79 91,00* 84,56 91,00* 83,71 80,19 89,62*
17 Babánková Inka 06 Střelka Brno 1 449,45 85,92 85,31 64,02 93,95* 77,44 88,29* 90,30* 85,37 90,14* 86,77*
18 Tomášková Daniela 05 Krkonoše 1 445,69 78,08 84,98* 88,45* 73,09 90,39* 80,72 82,60* 99,27* 77,59 72,03 57,70 78,30 77,84
19 Mihulková Markéta 05 Rover Praha 1 445,04 76,98 73,91 87,72* 87,03* 76,59 71,63 92,68* 93,19* 81,01 84,42* 71,57
20 Mikešová Michaela 06 Halenkovice 2 437,05 85,58* 87,96* 61,76 86,58* 76,36 72,95 79,60 84,39 85,93* 91,00*
21 Schmidová Anna 05 Mikulášovice 1 436,52 78,52 78,73 91,42* 87,13* 74,68 72,04 80,10 77,92 82,35 85,69 75,65 85,66 85,88* 86,38* 85,71*
22 Buštová Linda 05 Jilemnice 1 434,00 76,02 82,18 91,14* 86,73* 88,20* 85,21* 82,72* 71,21 65,07
23 Horákovská Adéla 05 SK N.Město 1 433,40 75,13 76,25* 83,18* 99,01* 90,65* 84,31*
24 Moskvová Agáta 05 Letohrad 1 428,66 83,98* 84,97* 85,84* 104,80* 69,07*
25 Nečasová Viktorie 05 Blansko 2 427,04 77,00 70,24 73,17 85,09* 65,60 83,26* 86,47* 86,33* 85,89* 77,22
26 Paluchová Petra 05 Orlová 2 426,93 0,00 84,17* 76,75 73,92 76,60 84,30* 83,21* 86,61* 88,64*
27 Adámková Ilona 06 Plzeň Litice 1 426,55 69,59 73,34 85,52* 91,39* 78,97* 79,67* 63,40 70,01 63,81 78,24 76,58 91,00* 76,81 77,34
28 Jiroušková Sabina 05 SKS Vimperk 2 425,14 62,11 45,32 72,63 73,85* 88,84* 90,75* 82,35* 62,95 60,96 61,02 60,96 89,35* 54,79 60,95
29 Neckářová Agáta 06 Ruprechtice 2 424,19 74,26 88,05* 84,23* 66,06 76,77 72,51 88,46* 72,35 81,85* 63,17 78,35 0,00 81,60* 80,07
30 Sedláčková Anna 05 Břidličná 2 423,97 65,73 74,05 89,87* 80,36 81,71* 66,68 77,47 87,12* 81,67* 83,60* 0,00 0,00 77,43
31 Fojtášková Sára 06 Rožnov pR 2 421,81 65,33 73,08 85,91* 87,33* 82,90* 77,65 78,16 79,91* 69,29 76,37 78,07 77,61 85,76* 72,72
32 Brodová Kateřina 06 Rožnov pR 1 421,48 76,62 80,73* 84,54* 85,66* 70,58 77,82 85,99* 84,56* 0,00
33 Holková Eliška 05 Břidličná 2 421,17 78,97 77,42 71,25 70,03 76,47 80,78* 59,89 93,06* 80,87* 76,73 86,27* 80,19*
34 Čecháková Adéla 05 Břidličná 2 419,86 61,78 72,69 83,45* 75,12 78,31* 63,25 73,02 88,88* 63,82 82,28* 72,52 86,94*
35 Angelucci Noemi 05 Střelka Brno 2 418,38 72,49 77,52* 79,20* 68,34 76,68* 66,59 72,30 95,17* 66,56 74,50 67,26 89,81*
36 Martínková Natálie 06 SKP Harrach. 1 412,63 76,69 76,28 81,17* 89,09* 84,27* 75,72 71,39 79,30* 78,80*
37 Křížová Viktorie 05 Říčany 2 412,20 72,49 85,94* 88,76* 79,18* 81,95* 72,12 74,26 68,21 64,63 68,65 76,37*
38 Kreuzová Pavla 06 Manušice 2 410,81 72,18 59,78 74,48* 73,41 74,26 71,82 58,62 64,67 59,02 82,39* 65,85 78,22* 46,00 88,36* 87,36* 61,17
39 Matošková Anna 06 VsetínBobrky 1 410,29 67,91 55,93 66,02 0,00 74,26 71,67 85,23* 71,86 77,66* 77,52* 84,39* 76,14 85,49*
40 Vašáková Adéla 05 Manušice 2 406,82 63,50 87,87* 77,66 78,53* 74,25 63,92 67,19 74,57 80,32* 76,42 71,37 76,29 64,26 76,91 64,81 73,19 78,77* 81,33* 78,50
41 Holková Kateřina 05 SK N.Město 2 406,16 63,31* 74,48* 81,63* 89,47* 97,27*
42 Valchářová Aneta 05 VsetínBobrky 2 403,10 65,50 51,68 67,21 61,64 72,09 45,33 80,76* 78,47* 34,17 59,64 85,44* 78,07* 80,36* 67,21
43 Kreuzová Klára 06 Manušice 2 399,29 85,08* 66,66 62,18 59,58 69,99 64,12 56,25 56,69 62,71 70,73* 70,73 76,23* 76,25* 58,52 91,00* 51,31
44 Lajtkepová Berenika 06 Ruprechtice 2 397,70 74,64 72,37 69,76 67,32 84,05* 75,30* 65,97 72,36 74,90* 54,89 63,53 77,77* 85,68*
45 Johnová Nela 06 Jilemnice 1 393,76 80,15* 75,75* 70,95 85,87* 76,24* 75,75* 74,47
46 Černá Kristina 06 Rover Praha 2 390,94 64,30 74,97* 71,36 78,07* 70,28 69,12 41,24 89,78* 59,37 72,87* 63,84 72,64 75,25*
47 Tomková Hana 06 Ostrava 2 390,86 65,51 66,13 70,94* 67,76 69,53 70,50 60,70 61,99 60,25 73,31* 84,67* 88,91* 73,03*
48 Řáhová Martina 06 Elán Zruč 2 389,07 63,43 68,93 78,14* 64,56 72,51* 73,09* 55,01 84,09* 71,62 81,24*
49 Riederová Lucie 05 Střelka Brno 2 387,62 84,79* 74,15* 75,40* 71,43* 81,85* 50,65
50 Klapková Anežka 05 Prostějov 2 385,70 71,25* 59,55 74,61* 0,00 83,72* 73,77* 70,23 82,35* 64,02
51 Hájková Nela 05 Prostějov 2 384,96 56,48 82,50* 0,00 76,67* 68,03 72,01 69,17 67,79 74,92* 58,85 71,35 78,62* 72,25* 70,38
52 Narovcová Beáta 05 SKS Vimperk 2 382,37 53,91 71,75* 75,49* 63,31 69,41 84,44* 55,94 51,17 70,42* 80,27* 63,66
53 Daňhelová Babeta 06 Střelka Brno 2 379,45 70,19 61,92 80,20* 41,00 78,19* 64,19 72,01 75,55* 67,52 73,48* 72,03*
54 Marková Nikola 05 Letohrad 3 376,28 61,40* 71,49* 82,00* 86,18* 75,21*
55 Šípková Veronika 05 Ruprechtice 2 375,45 74,98* 81,65* 42,92 42,68 53,27 62,03 35,86 23,89 65,11* 69,86* 83,85*
56 Halberštatová Sára 05 Letohrad 2 374,11 83,04* 54,57* 83,73* 97,96* 54,81*
57 Valentíková Klára 06 Halenkovice 3 366,72 74,39* 69,72* 59,96 62,57 76,13* 75,74* 70,74*
58 Jelínková Anna 06 Halenkovice 2 364,03 65,13 60,39 0,00 0,00 41,91 67,46 68,21* 64,31 55,25 82,24* 71,85* 68,03* 73,70*
59 Tomášková Eliška 06 AK Sokolov 2 360,12 53,79 39,05 54,06 75,04* 50,95 58,75* 41,32 84,12* 79,97* 62,24*
60 Kubíčková Zuzana 05 Letohrad 3 357,16 75,25* 68,27* 77,81* 82,33* 53,50*
61 Krištofová Lucie 05 Třebíč 3 350,12 58,33 63,60 69,31* 70,90* 69,03* 49,60 67,36 68,03* 72,85*
62 Šimánková Katka 06 Rover Praha 2 344,01 65,79 64,24 66,39* 70,28* 60,08 66,02* 52,12 68,96* 53,68 62,65 72,36* 0,00
63 Barošová Agáta 06 Rožnov pR 1 343,86 60,15 54,87 67,03* 60,62 65,65* 59,33 43,44 68,71* 48,71 77,31* 61,54 65,16*
64 Kutějová Petra 06 Střelka Brno 3 339,84 61,56* 60,04* 70,41* 76,42* 71,41* 33,76
65 Brožová Laura 06 Rover Praha 2 337,88 55,83 58,98 64,07* 61,24 58,95 70,90* 65,34* 72,85* 60,64 64,72* 0,00
66 Výbošťoková Daniela 05 Blansko 3 330,68 49,00 42,32 65,75* 70,22* 66,33* 61,53* 66,85* 57,88
67 Bauerová Šarlota 06 Střelka Brno 3 327,85 58,52* 63,95* 67,53* 72,35* 65,50*
68 Nowaková Jana 06 Orlová 1 326,59 0,00 28,22 64,37* 55,31 62,18* 57,84* 76,96* 65,24* 0,00
69 Korcinová Tereza 06 Střelka Brno 2 321,62 60,97* 65,92* 57,75* 57,20 67,68* 52,57 50,00 69,30* 57,44
70 Patermannová Marie 06 Střelka Brno 3 319,34 49,62* 39,97 10,12 61,06* 66,57* 74,56* 67,53*
71 Hlaváčková Michaela 06 Klecany 3 314,14 59,15* 46,37 60,97* 33,15 62,63* 73,20* 58,19*
72 Nekvasilová Kateřina 05 Klecany 310,35 61,04* 54,24 68,70* 53,39 65,85* 58,38* 23,89 56,38*
73 Guitti Simona 06 KB Trefa 3 309,63 38,24 58,13* 55,23* 64,01* 66,68* 65,58* 48,63 49,50
74 Krejčová Barbora 06 Plzeň Litice 3 309,57 44,86 46,62 38,21 7,92 54,88* 67,66* 52,85* 74,09* 0,00 60,09*
75 Musilová Klára 06 Blansko 304,50 26,49 45,20 60,77* 67,23* 50,34* 58,80* 67,36*
76 Šťastná Magdaléna 06 Plzeň Litice 2 300,64 43,69 52,10 54,17* 69,40* 54,68* 61,73* 53,64 44,99 46,77 24,19 43,19 60,66*
77 Sloupová Anna 06 Třebíč 2 295,41 67,40* 45,21* 64,89* 70,41* 47,50*
78 Hocková Johana 05 Rover Praha 288,56 57,06* 54,09* 53,91* 60,97* 62,53* 0,00
79 Stupková Vanda 06 Rover Praha 2 286,00 40,78 42,13 66,57* 46,94* 40,64 67,91* 59,21* 43,43 45,37*
80 Škodová Anna 05 Chotýšany 279,10 58,17* 49,85* 64,23* 63,36* 43,49*
81 Gruntová Alena 06 Jílové 277,38 49,06* 59,76* 49,67* 37,87 60,17* 58,72*
82 Dobešová Nikola 06 Rožnov pR 3 259,88 61,09* 76,96* 0,00* 57,57* 64,26*
83 Matejová Anna 06 Střelka Brno 3 255,10 58,52* 62,76* 56,89* 76,93*
84 Gerlová Nela 06 Rožnov pR 3 254,14 53,37* 65,15* 62,86* 72,76*
85 Pavelková Zuzana 06 Halenkovice 3 253,44 54,98* 72,47* 58,21* 67,78*
86 Novotná Tereza 05 Krkonoše 245,61 62,92* 64,99* 51,60* 66,10*
87 Votočková Simona 05 Jilemnice 244,92 50,09* 59,68* 49,05* 41,37* 44,73*
88 Regnerová Nikola 05 Ruprechtice 3 242,51 65,65* 60,42* 56,93* 0,00* 59,51*
89 Šroubová Adéla 05 SKS Vimperk 239,12 61,69* 63,79* 47,32* 0,00* 0,00 66,32*
90 Paulů Barbora 05 Horní Branná 2 237,35 74,29* 77,15* 85,91*
91 Prokšová Kateřina 05 Roškopov 234,53 57,91* 66,32* 46,51* 63,79*
92 Balajková Zuzana 05 Orlová 2 230,73 0,00* 83,46* 71,02* 76,25*
93 Lukášová Martina 06 Roškopov 209,83 67,08* 50,78* 42,19* 49,78*
94 Řezáčová Kristýna 05 Elán Zruč 2 202,74 66,94* 72,00* 63,80*
95 Havelková Šárka 06 Roškopov 197,80 57,79* 48,65* 38,12* 53,24*
96 Šulcová Sára 05 Jilemnice 191,22 53,37* 68,12* 69,73*
97 Vitvarová Klára 05 SKPKornspitz 2 183,26 88,09* 95,17*
98 Mlynáriková Denisa 05 Jilemnice 161,18 64,76* 0,00* 67,92* 28,50*
99 Žváčková Jolana 05 SK N.Město 159,14 68,88* 58,25* 32,01*
100 Matějková Anna 06 Rover Praha 3 138,52 65,33* 73,19*
101 Kubínková Klára 05 Teplice 3 137,33 70,06* 67,27*
102 Vrbková Marta 06 Blansko 136,81 35,85* 48,30* 52,66*
103 Kunstmüllerová Tereza 05 SK N.Město 114,48 52,21* 62,27*
104 Sirotková Eliška 05 Teplice 113,00 53,54* 59,46*
105 Ječná Barbora 05 Rover Praha 110,48 53,00* 57,48*
106 Pacutová Anna 05 Moravia 109,52 61,23* 0,00* 48,29*
107 Paterová Barbora 05 Teplice 107,08 46,55* 60,53*
108 Křístková Dora 06 Jasan Aš 106,63 41,89* 64,74*
109 Žáková Erika 06 Vyškov 104,17 52,15* 52,02*
110 Nohejlová Kateřina 05 Teplice 93,89 0,00* 55,41* 38,48*
111 Mayerhofer Nikita 06 Říčany 92,81 41,45* 51,36*
112 Myšková Hana 05 Rover Praha 78,63 33,51* 45,12*
113 Vlasáková Tereza 05 Strakonice 78,62 26,33* 52,29*
114 Miškayová Rozálie 05 Bystřice p.H 3 70,99 70,99* 0,00* 0,00*
115 Kubíčková Adéla 05 Letohrad 62,27 62,27*
116 Poluhová Viktorie 06 KB Trefa 59,37 59,37*
117 Trávníčková Karolína 05 Chotěboř 59,36 59,36*
118 Chvoštíková Veronika 05 Rover Praha 3 57,73 57,73*
119 Drexlerová Tereza 06 Orlová 57,72 26,67* 31,05*
120 Šrolerová Jana 05 Letohrad 53,50 53,50*
121 Hanychová Kristýna 06 SK N.Město 53,40 53,40* 0,00*
122 Boušková Monika 06 SK N.Město 47,14 47,14*
123 Suchodolová Tereza 05 Letohrad 45,82 45,82*
124 Kunstmüllerová Lea 06 SK N.Město 44,56 44,56* 0,00*
125 Kožnarová Julie 06 Letohrad 31,57 31,57*
126 Kubová Lucie 06 Letohrad 26,31 26,31*
127 Bromová Kristýna 05 Říčany 16,05 16,05*
128 Drbohlavová Eliška 06 Klecany 16,01 16,01*
129 Bergmanová Kateřina 06 Letohrad 1,75 1,75*

Žákyně C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 2 3 6 7 10 11 13 15 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 79
1 Bártová Lenka 03 St. Město 1 518,02 95,16 99,22* 98,80* 90,68 100,00* 98,50 110,00* 110,00* 91,00 91,00 91,00 91,00 91,00
2 Brunátová Denisa 04 Elán Zruč 1 499,94 96,87* 92,17 93,20 91,48 94,44* 95,73* 104,39* 108,51* 85,17 87,67 82,65 91,00 81,88
3 Schejbalová Tereza 04 KB Trefa 1 499,08 95,38* 94,56 91,99 100,00* 97,13* 81,06 104,37* 102,20* 91,00 78,28 85,40 85,00 90,17 91,00 91,00 75,25
4 Nyklesová Karolína 03 Elán Zruč 1 496,63 98,28* 89,73 92,17 97,34* 96,00* 92,10 98,70* 106,31* 87,05 87,28 74,44 83,46 85,88 85,90 83,83
5 Fiedlerová Eliška 04 KB Trefa 1 494,96 92,35 97,92* 85,39 96,18* 92,85* 88,41 102,44* 105,57* 83,03 79,08 81,05 81,96 87,26 86,00 83,43 91,00 91,00 89,38
6 Martinková Monika 03 SKP Harrach. 1 493,07 94,59* 94,35* 100,00* 94,07 84,12 87,47 108,29* 95,84* 90,21 91,00 76,10 81,75
7 Hendrychová Anežka 03 KB Trefa 1 491,55 86,97 86,75 80,14 95,34* 89,77 100,00* 105,83* 99,38* 88,22 89,88 91,00* 91,00 91,00 81,81 85,72 86,66 81,50
8 Kulhánková Anna 04 Krkonoše 1 490,41 96,83* 89,94 83,00 94,58* 91,12* 87,31 99,12* 108,76* 85,26 83,18 76,78 78,14 82,93
9 Seidlová Eliška 04 SKP Harrach. 1 489,00 98,81* 77,74 97,20* 98,61* 90,07* 86,42 88,43 104,31* 85,09 85,80 87,79 76,70 86,70
10 Lukešová Linda 03 Elán Zruč 1 488,65 100,00* 100,00* 0,00 83,97 99,30* 98,35* 0,00 86,56 90,10 89,43 91,00*
11 Juřičková Alžběta 04 VsetínBobrky 1 485,01 95,24* 97,54* 90,50 93,94* 89,97 93,85* 88,88 104,44* 91,00 91,00 91,00 91,00 91,00
12 Paulusová Lucie 04 Jilemnice 1 483,38 83,49 93,59* 86,68 91,27 93,33* 97,56* 98,68* 100,22* 79,72 79,99
13 Mikysková Svatava 03 Letohrad 1 470,63 88,32* 97,56* 95,14* 101,48* 88,13*
14 Horňáčková Kateřina 04 Břidličná 1 470,53 91,99* 91,16* 86,67 63,64 91,80* 93,23* 83,88 102,35* 81,01 87,68 80,42 91,00 84,01
15 Dlabová Terezie 04 Jilemnice 1 464,69 84,56 90,53* 90,18* 62,07 86,05 86,98* 99,93* 97,07* 76,67 78,59 77,01
16 Matoušová Gabriela 03 Krkonoše 1 462,60 81,75 85,99 91,14* 87,07* 83,28 88,92* 95,45* 100,02* 84,83 82,21 73,80
17 Fistrová Adéla 04 Ostrava 1 460,29 93,43* 90,99* 83,72 89,64 82,39 84,93 71,24 93,87* 80,15 58,82 83,47 82,88 91,00* 89,26 84,58 91,00*
18 Bártová Veronika 04 Jílové 1 458,41 86,70 67,48 85,05 92,08* 80,27 79,17 79,83 101,18* 88,33* 88,26* 82,14 81,60 82,76 88,56* 88,21 84,90
19 Rychlíková Marie 03 Jasan Aš 1 449,59 94,67* 82,33 82,67* 94,25* 73,26 91,00* 80,47 70,14 87,00*
20 Zástavová Eliška 03 Jilemnice 1 447,54 88,82* 74,74 84,57* 83,79 88,85* 74,70 95,94* 89,36* 62,75 68,30 77,13
21 Pojezná Magdalena 03 Rover Praha 1 447,20 85,14* 84,68* 77,72 92,58* 77,14 82,91 97,89* 86,91* 83,14 80,65 72,84 81,52
22 Durdová Michaela 03 Kapslovna 1 447,15 88,65* 85,68 63,00 89,53* 88,96* 84,66 86,27 89,01* 80,65 85,45 87,70 91,00*
23 Buďárková Tereza 04 Jilemnice 1 442,02 80,43 84,37* 71,28 83,42 84,04* 83,62* 97,94* 92,05* 79,97 75,33 75,41
24 Jírová Alžběta 04 Rover Praha 1 438,77 88,44* 77,34 76,10 85,05* 81,91 86,36* 85,09* 93,83* 75,61 83,93 69,23 77,30
25 Smetanová Markéta 04 SKP Harrach. 1 434,74 81,99 83,95* 82,94 85,17* 86,48* 91,70* 77,03 87,44* 61,65 63,98
26 Plevová Martina 04 Moravia 2 432,85 75,78 63,81 65,57 0,00 73,85 83,27* 93,88* 88,98* 79,36 75,69 80,15* 79,13 78,59 86,57* 76,35
27 Sedlářová Nikola 04 Bystřice p.H 1 432,83 84,15* 88,20* 94,06* 96,76* 69,66* 0,00 0,00
28 Nováková Nicol 04 Ostrava 2 429,32 83,16 82,19 85,88* 82,61 78,16 68,13 85,43* 85,88* 67,93 61,44 70,92 74,23 0,00 82,15 87,71* 84,42*
29 Farská Markéta 03 Ruprechtice 1 425,88 79,65 81,26 63,56 90,84* 82,20* 80,80 84,64* 78,99 85,15* 78,75 83,05* 76,50
30 Bergerová Veronika 03 Jilemnice 2 425,82 66,25 68,71 78,18 83,95* 85,54* 84,08* 89,38* 82,87* 78,14 78,61 77,47
31 Melcrová Elen 04 Prostějov 1 417,40 85,05* 80,52 83,89* 76,89 77,61 0,00 81,29* 83,88* 0,00 83,29*
32 Eignerová Lucie 03 SKS Vimperk 1 417,26 84,94* 78,35* 83,18* 72,63 77,45 86,08* 84,71* 59,54 74,31 62,49
33 Nováková Tereza 04 Ostrava 2 417,09 75,44 67,84 77,45 71,69 78,44* 70,32 88,93* 84,71* 71,58 77,31 78,27 72,20 0,00 81,30* 83,71* 65,14
34 Doležalová Diana 04 Elán Zruč 2 414,66 79,56* 70,93 80,52* 97,33* 68,39 0,00 83,45* 73,80*
35 Němčíková Adéla 04 Ostrava 2 413,76 68,05 75,49 64,73 61,60 83,88* 75,44 76,10* 84,49* 74,16 69,63 78,87* 90,42* 69,86
36 Rychlíková Anna 03 Jasan Aš 2 410,31 83,45* 82,89* 81,08* 83,12* 71,74 73,48 66,97 54,53 79,77*
37 Majerová Jana 03 Kapslovna 2 410,07 80,07* 82,44* 68,91 55,95 59,72 69,18 73,98 78,32* 57,94 61,16 59,56 70,73 62,33 85,64* 83,60*
38 Konečná Barbora 04 Elán Zruč 2 407,51 86,54* 83,86* 77,93 78,37* 76,37 70,42 79,69* 79,05* 71,53
39 Císařová Markéta 04 Střelka Brno 2 405,02 77,97* 77,15 77,86* 73,78 54,85 76,40 77,83 86,65* 80,05* 82,49* 68,36
40 Jindráková Nikola 04 Jasan Aš 2 404,23 0,00 0,00 81,85* 83,76* 74,46 76,85* 79,90* 74,62 81,87*
41 Mádrová Viktorie 04 Ostrava 2 403,99 79,52* 71,15 65,16 73,99 68,87 66,58 81,02* 68,07 76,04 68,29 61,74 77,17* 76,74 72,52 83,86* 82,42* 69,14
42 Bližňáková Kristýna 03 Rover Praha 2 403,44 86,86* 76,83* 83,10* 85,19* 69,05 66,05 65,31 71,46* 67,26
43 Kánská Lucie 04 Letohrad 2 401,65 74,51* 65,58* 95,74* 94,35* 71,47*
44 Špetová Kateřina 04 SKS Vimperk 2 401,11 81,39* 70,79 73,89 77,28* 70,94 70,69 83,32* 84,62* 54,59 66,93 56,98 70,71 74,50* 68,44 66,29
45 Boháčová Adéla 04 Rožnov pR 2 397,94 74,94* 71,05 76,71* 88,06* 71,66* 63,04 86,57* 71,47
46 Golasovská Lucie 04 KB SKMVM 2 394,35 74,12* 64,60 85,97* 66,48 69,40* 80,44* 64,71 84,42*
47 Tatoušková Kristýna 04 Břidličná 2 393,55 63,99 77,78* 68,19 69,14 74,16* 82,54* 79,50* 73,96 71,77 79,57* 63,95
48 Hůrková Johanka 03 Strakonice 1 393,54 82,84* 82,80* 84,36* 80,33* 0,00 63,21*
49 Bermannová Lucie 04 Jilemnice 2 392,42 78,52* 80,14* 75,93 73,19 77,49* 77,00* 73,93 0,00 79,27* 67,92 56,38 60,18
50 Drbolová Natálie 03 Střelka Brno 2 390,72 55,46 63,33 57,67 73,23* 82,70* 75,07* 62,53 64,23 77,30* 71,31 82,42*
51 Žitníková Radka 03 Rožnov pR 2 387,87 76,44* 75,92* 75,19* 82,02* 72,80 66,85 78,30* 0,00 73,06
52 Tajovská Pavla 04 Blansko 2 384,62 65,66 43,82 66,54 50,68 65,10 49,13 68,38 79,70* 71,81 63,61 65,82 72,39* 77,27* 80,41* 74,85*
53 Tatoušková Tereza 04 Břidličná 2 384,18 72,24* 72,53* 64,36 60,84 71,11 70,07 69,50 87,97* 73,75* 77,69* 55,11 71,14
54 Eliášová Klára 03 Rover Praha 3 380,17 78,62* 79,47* 71,73 74,12* 74,06* 62,21 71,40 73,90* 68,60
55 Nádvorníková Aneta 04 Halenkovice 2 379,93 61,36 61,80 69,36* 61,12 66,90 84,26* 66,90 67,60 67,74* 80,87* 77,70*
56 Jebavá Sabina 03 Jilemnice 1 379,81 67,85* 74,62* 80,42* 52,91 77,62* 79,30*
57 Fúsková Andrea 03 Mikulášovice 2 379,16 62,71 74,11* 73,80* 64,89 67,02* 64,71 91,00* 73,23*
58 Jelínková Kateřina 04 Halenkovice 1 374,37 63,75 66,22 58,60 63,76 73,44* 72,47* 67,36 64,58 58,27 60,66 77,44* 72,28* 78,74*
59 Pilmajerová Eliška 03 Rover Praha 2 374,08 80,14* 68,60 77,90* 69,86* 61,99 67,08 72,58* 73,60*
60 Paťavová Natálie 03 KB SKMVM 2 372,64 71,75* 54,57 65,91 71,98* 66,90 63,35 74,46* 75,31* 79,14*
61 Walchetsederová Linda 04 Jasan Aš 3 368,19 41,40 68,17* 73,89* 86,08* 71,59* 60,76 67,11 0,00 68,46*
62 Kazíková Alena 04 Orlová 2 367,46 0,00 76,47* 63,82 66,65* 64,30 70,80* 66,32 79,58* 73,96*
63 Grossmannová Klára 04 Letohrad 2 362,66 84,63* 85,58* 94,49* 97,96*
64 Tomášková Veronika 03 SK N.Město 1 359,07 92,60* 99,20* 81,39* 85,88*
65 Horková Vendula 04 Halenkovice 2 358,92 36,37 65,85* 54,66 68,21* 61,19 53,77 55,59 67,39* 72,45* 64,28 85,02*
66 Němcová Patricie Petra 03 Strakonice 2 355,94 66,02* 70,89* 64,07* 68,33* 52,56 86,63*
67 Orálková Kamila 03 SK N.Město 2 348,13 85,18* 96,76* 84,41* 81,78*
68 Divínová Viktorie 03 VsetínBobrky 2 346,53 47,67 44,02 58,29 57,61 74,00* 75,32* 64,39* 65,14* 67,68*
69 Špinarová Karolína 03 SK N.Město 2 335,54 83,21* 83,27* 86,19* 82,87*
70 Chadimová Klára 04 Plzeň Litice 2 335,18 59,50 68,12* 63,43 61,90 62,01 70,50* 68,70* 58,49 64,21* 46,66 63,65* 56,03
71 Sluková Veronika 03 Jasan Aš 2 328,08 65,88* 61,36* 57,60 67,65* 68,67* 49,90 64,52*
72 Matošková Barbora 03 Ruprechtice 2 327,99 89,40* 76,75* 81,83* 80,01*
73 Lehmannová Anna 03 Ruprechtice 3 318,18 41,71 63,38* 62,51* 54,18* 38,05 19,93 68,60* 69,51*
74 Šulcová Rozálie 04 Jilemnice 1 315,53 69,22* 70,00* 88,82* 87,49*
75 Antlová Adriana 04 Kapslovna 286,35 56,31* 51,37* 50,22 41,74 54,85* 60,39* 36,09 63,43*
76 Oklamčáková Anna 03 SKPKornspitz 1 273,72 91,10* 99,87* 82,75*
77 Kločáková Sára 03 Jasan Aš 3 272,39 70,92* 65,56* 66,54* 69,37* 0,00*
78 Kašparová Zuzana 03 VsetínBobrky 3 267,60 61,98* 69,50* 66,64* 0,00* 69,48*
79 Novotná Veronika 03 SK N.Město 2 263,84 88,55* 93,77* 81,52*
80 Völflová Natálie 03 Sokol Stachy 3 260,91 59,40* 58,15* 71,61* 71,75*
81 Šandová Andrea 03 Chotýšany 257,60 45,38* 51,88* 44,51* 66,40* 49,43*
82 Vozatárová Karolína 04 Orlová 254,68 52,97* 65,75* 68,42* 67,54*
83 Voháňková Barbora 03 SKPKornspitz 2 251,43 87,40* 90,41* 73,62*
84 Nečasová Barbora 03 SK N.Město 2 241,20 78,60* 79,29* 83,31*
85 Ryvolová Adéla 04 Ruprechtice 237,50 32,61* 49,72* 57,22* 53,94* 44,01* 32,50
86 Pecherová Julie 04 Břidličná 3 223,10 57,33* 48,88* 42,61* 74,28*
87 Hable Diana 04 SKPKornspitz 1 201,43 99,39* 102,04*
88 Stehnová Eliška 03 Chotěboř 194,29 59,96* 69,31* 65,02*
89 Pavlů Kateřina 03 SKPKornspitz 1 185,11 83,73* 101,38*
90 Křížová Hana 03 Jilemnice 183,77 63,30* 66,31* 0,00* 54,16*
91 Žáková Apolena 04 Vyškov 179,81 56,97* 53,39* 69,45*
92 Sochorová Klára 04 Roškopov 175,72 62,25* 46,67* 36,90* 29,90*
93 Křížová Eliška 04 Roškopov 167,92 58,26* 56,03* 53,63*
94 Kazíková Barbora 03 Orlová 3 167,72 35,13* 29,15* 49,35* 54,09*
95 Hofmanová Veronika 04 Horní Branná 157,03 48,79* 58,50* 49,74*
96 Lesková Vendula 04 Moravia 3 139,65 60,76* 78,89*
97 Vlková Veronika 03 Rover Praha 128,31 56,02* 40,74* 31,55*
98 Nováková Anna 03 Klecany 116,59 49,28* 67,31*
99 Bulířová Ema 04 Rover Praha 104,70 48,29* 56,41*
100 Sváčková Barbora 03 KB SKMVM 93,83 44,06* 49,77*
101 Koričarová Eliška 03 Mikulášovice 89,62 49,97* 39,65*
102 Pilchová Marie 04 KB Trefa 81,73 43,28* 0,00* 38,45*
103 Kahancová Barbora 04 KB Trefa 76,87 11,12* 65,75*
104 Škrobánková Viola 03 Letohrad 3 71,47 71,47*
105 Horáková Tereza 03 SK N.Město 3 70,96 70,96*
106 Hrubonová Dora 04 Horní Branná 58,35 58,35*
107 Vnenková Tereza 04 Kapslovna 58,17 58,17* 0,00*
108 Burešová Karolína 03 Letohrad 44,06 44,06*
109 Tomková Karolína 03 Třebíč 36,52 36,52*
110 Hřebíčková Karolína 04 Chotýšany 30,34 0,00* 30,34*