17798

Soutěž jednotlivců – Zima 2017

Poslední aktualizace: 15. 1. 2017

Dorostenky A – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Babánková Bára 01 SK N.Město 1 299,44 100,00* 90,32 100,00* 99,44*
2 Jandová Tereza 01 SKPKornspitz 1 294,10 94,10* 100,00* 88,72 100,00*
3 Žitná Tereza 01 SG Jbc 1 293,34 97,29* 97,70* 86,33 98,35*
4 Trejbalová Renáta 01 Jilemnice 1 287,39 85,08 96,52* 99,91* 90,96*
5 Mikulová Karolína 01 Letohrad 1 285,42 99,63* 94,03* 86,61 91,76*
6 Vancová Kateřina 01 SKPKornspitz 1 284,73 97,60* 94,50* 88,30 92,63*
7 Křižovičová Martina 01 SK N.Město 1 283,25 88,21 97,02* 92,31* 93,92*
8 Šilarová Michaela 01 Letohrad 1 281,53 98,57* 89,32 91,29* 91,67*
9 Hanušová Štěpánka 01 Strakonice 1 281,19 91,76* 99,19* 73,69 87,19 90,24*
10 Hermanová Veronika 01 Letohrad 1 267,06 77,89 89,79* 92,10* 85,17*
11 Bartůňková Andrea 01 SKPKornspitz 1 265,42 83,03 92,70* 83,95* 88,77*
12 Follerová Jana 01 Střelka Brno 1 258,68 86,08* 94,67* 77,93* 75,99
13 Petříková Michaela 01 Jilemnice 2 245,87 84,12* 83,54* 78,21* 72,83
14 Nourse Eliška 01 Rover Praha 1 240,75 68,12* 83,25* 53,86 59,60 89,38*
15 Krámská Lucie 01 Rover Praha 2 231,82 71,56* 67,12 69,26* 59,03 91,00*
16 Gorčíková Natálie 01 SK N.Město 1 227,25 70,45* 82,49* 66,80 74,31*
17 Zlesáková Adéla 01 Rover Praha 2 223,79 75,04* 65,74 62,87 66,77* 81,98*
18 Vitásková Ellen 01 VsetínBobrky 2 196,37 77,00* 59,81* 17,78 59,56*
19 Bergerová Magdalena 01 Jilemnice M 182,58 91,10* 91,48*
20 Smrčková Natálie 01 Letohrad 1 178,21 87,61* 90,60*
21 Černá Veronika 01 SK N.Město 1 178,07 91,03* 87,04*
22 Pražáková Alžběta 01 Ostrava 2 177,07 55,76 57,54* 63,13* 56,40*
23 Pokorná Emma 01 Jilemnice 1 167,99 82,90* 85,09*
24 Radilová Antonie 01 Rover Praha 3 166,20 53,12* 22,07 0,00 39,84* 73,24*
25 Ptáčková Veronika 01 Rover Praha 2 163,91 41,39* 41,13* 81,39*
26 Kroulíková Žaneta 01 Letohrad 2 154,30 77,96* 76,34*
27 Výtvarová Eliška 01 KB Trefa 2 150,69 48,63* 46,42* 34,94 55,64*
28 Papežová Karolína 01 Ostrava 2 130,28 60,70* 69,58*
29 Nováková Denisa 01 SKS Vimperk 1 125,29 69,77* 55,52*
30 Volná Karolína 01 Poruba 2 93,75 52,62* 41,13*
31 Šlamborová Tereza 01 KB Trefa 3 74,22 27,54* 46,68*
32 Marksová Karolína 01 KB Trefa 3 35,55 19,41* 16,14*

Dorostenky B – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Svobodová Eliška 99 SKPKornspitz 1 295,37 88,39 99,30* 96,07* 100,00*
2 Teplá Eliška 99 SK N.Město M 294,43 97,90* 100,00* 94,39 96,53*
3 Dusilová Karolína 00 SKPKornspitz M 291,39 97,18* 89,35 100,00* 94,21*
4 Suchá Petra 99 SKPKornspitz M 290,75 100,00* 94,19 95,95* 94,80*
5 Křižovičová Iva 99 SK N.Město M 285,02 98,79* 94,31* 91,92* 90,86
6 Macková Veronika 00 SK N.Město M 282,36 86,08 92,32* 94,40* 95,64*
7 Smetanová Barbora 99 SKPKornspitz M 281,51 91,40 94,51* 93,57* 93,43*
8 Luxemburgová Kateřina 99 SKPKornspitz M 278,36 88,80* 98,17* 80,89 91,39*
9 Voborníková Tereza 00 Jilemnice M 275,26 88,27 96,77* 88,45* 90,04*
10 Gallová Veronika 00 Letohrad 1 274,74 90,14* 94,54* 90,06* 80,42
11 Majcherová Nikol 99 SG Jbc M 274,25 86,54* 97,23* 84,61 90,48*
12 Chlupová Adéla 00 SG Jbc M 272,16 87,87* 95,93* 88,36* 81,31
13 Franzová Hana 00 SK N.Město 1 267,53 82,42 85,15* 94,16* 88,22*
14 Hemplová Jindřiška 00 SG Jbc 1 252,92 83,37* 74,76 86,79* 82,76*
15 Žůrková Anna 00 SK N.Město 1 252,84 85,52* 85,46* 81,86* 73,22
16 Baxová Amanda 00 Rover Praha 1 243,85 69,41 80,43* 74,09 76,45* 86,97*
17 Honzejková Lucie 00 SG Jbc 2 241,41 77,17* 75,61 83,84* 80,40*
18 Netušilová Natálie 00 Rover Praha 1 237,92 58,91 72,81* 74,11* 91,00*
19 Franzová Emma 00 SK N.Město 1 234,71 70,09 77,17* 83,22* 74,32*
20 Heřmanská Dagmar 00 Rover Praha 2 233,57 72,06* 60,63 72,63* 71,40 88,88*
21 Schreierová Anna 00 Bělá p.Prad. 2 220,48 73,06* 69,90* 77,52* 67,29
22 Bártová Valerie 00 SK N.Město 2 219,79 65,86 73,69* 80,07* 66,03*
23 Jislová Sára 99 SKPKornspitz 3 214,24 73,02* 71,19* 0,00 70,03*
24 Chudějová Markéta 00 V. Karlovice 3 206,05 54,78* 78,75* 72,52* 0,00
25 Rychnovská Kateřina 00 Jílové 2 197,84 56,17* 62,95* 55,09 54,58 78,72*
26 Polednová Klára 99 SK N.Město 1 189,82 90,40* 99,42*
27 Rolencová Vanessa 00 SKPKornspitz 1 176,78 83,15* 93,63*
28 Nováčková Helena 00 Bělá p.Prad. 1 168,47 81,38* 87,09*
29 Trávníčková Veronika 00 St. Město 1 168,21 50,31* 57,42* 60,48* 45,10
30 Daverná Evelína 99 SKS Vimperk 2 156,12 34,05* 0,00 62,91* 59,16*
31 Kačenová Natálie 00 Letohrad 1 154,57 79,32* 75,25*
32 Možuchová Tereza 00 SKPKornspitz M 152,08 68,31* 83,77*
33 Chvalová Miroslava 99 Strakonice 1 125,80 63,46* 62,34*
34 Němčíková Jana 00 Ostrava 2 99,46 47,43* 52,03*
35 Němčíková Klára 99 Ostrava 2 83,00 39,23* 43,77*
36 Willmannová Michaela 99 SKS Vimperk 2 50,44 50,44* 0,00*
37 Kubíčková Markéta 00 Ostrava 2 24,29 24,29* 0,00*
38 Lukšová Anna 00 Ostrava 2 4,71 4,71*

Dorostenci A – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Machač Štěpán 01 SKPKornspitz 1 300,00 96,21 100,00* 100,00* 100,00*
2 Mareček Jonáš 01 SK N.Město 1 294,18 100,00* 97,28* 96,90* 94,37
3 Mánek Ondřej 01 SKS Vimperk 1 292,55 98,88* 98,85* 91,76 94,82*
4 Žváček Vladimír 01 SK N.Město 1 286,00 93,06 94,10* 98,53* 93,37*
5 Valíček Robert 01 Letohrad 1 276,31 94,57* 83,83 93,14* 88,60*
6 Remeš Tadeáš 01 Letohrad 1 273,18 86,15* 92,58* 94,45* 85,26
7 Palla Martin 01 Letohrad 1 272,78 90,54* 91,00* 91,24* 88,09
8 Hájek Martin 01 V. Karlovice 2 263,53 86,53* 85,31 89,01* 87,99*
9 Půček Michal 01 Střelka Brno 1 259,90 90,73* 84,85* 84,32* 81,30
10 Grusz Marek 01 KB Trefa 1 257,43 88,63* 91,30* 76,40 77,50*
11 Škrabal Hynek 01 Střelka Brno 1 252,04 83,32* 84,32* 81,42 84,40*
12 Horákovský René 01 SK N.Město 2 243,16 83,67* 75,64 80,77* 78,72*
13 Beneš David 01 Rover Praha 2 235,95 75,04* 73,91* 87,00*
14 Zátka Josef 01 Manušice 1 235,68 74,84* 70,96 89,87* 70,97*
15 Pscheidt Tomáš 01 Tatran 2 226,42 66,58 73,13* 69,37* 50,48 83,92*
16 Liščák Marek 01 St. Město M 194,39 61,67* 63,80* 68,92* 55,53
17 Smékal Ondřej 01 Rožnov pR 1 192,95 63,45* 59,78* 69,72* 59,53
18 Krámský Šimon 01 Rover Praha 3 186,55 52,49* 55,35* 78,71*
19 Kabrda Josef 01 SK N.Město 1 180,52 94,72* 85,80*
20 Andrýsek Petr 01 Břidličná 2 155,86 81,58* 74,28*
21 Mráz Vojtěch 01 Rožnov pR 2 135,63 69,77* 65,86*
22 Karlík Jan 01 Rover Praha 2 81,34 81,34*
23 Riedl Robert 01 Rover Praha 3 78,02 43,88* 34,14*
24 Vlček Martin 01 Plzeň Litice 1 72,08 72,08*
25 Kohel Marek 01 Rover Praha 2 60,03 21,95* 38,08*
26 Kodeda Oldřich Petr 01 Plzeň Litice 3 57,04 57,04*
27 Výbošťok Adam 01 Blansko 2 36,86 36,86*

Dorostenci B – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Karlík Mikuláš 99 Letohrad M 300,00 100,00* 90,47 100,00* 100,00*
2 Hornig Vítězslav 99 Jilemnice M 297,11 95,56 100,00* 99,74* 97,37*
3 Kocián Jakub 00 Jilemnice 1 278,13 88,21* 83,18 92,29* 97,63*
4 Gregor Tomáš 00 SK N.Město 1 276,25 89,42* 88,75 93,22* 93,61*
5 Němeček Josef 00 SKPKornspitz M 274,84 83,04 90,30* 93,57* 90,97*
6 Dubský Jan 00 SKPKornspitz M 269,72 81,74 88,42* 86,66* 94,64*
7 Mikyska Tomáš 00 Letohrad M 268,03 82,76 89,28* 85,84* 92,91*
8 Volek David 99 SK N.Město 1 267,71 84,94* 82,54 88,67* 94,10*
9 Kánský Petr 00 Letohrad 1 266,98 87,44* 83,63 87,58* 91,96*
10 Hájek Matěj 99 SKPKornspitz 1 266,66 82,46* 75,02 90,59* 93,61*
11 Ondřejka Jiří 99 Letohrad 1 266,53 89,29* 86,65* 90,59* 84,98
12 Vanc Jan 99 SKPKornspitz 1 265,94 87,43* 87,17 87,82* 90,69*
13 Pajer Lukáš 99 Jilemnice 1 265,14 84,43 85,33* 92,80* 87,01*
14 Hrouda Václav 99 Jilemnice 1 264,72 82,72 87,02* 89,29* 88,41*
15 Chmelík Jiří 00 Jilemnice M 255,19 81,53 81,74* 88,11* 85,34*
16 Soukup Ondřej 00 Jilemnice 1 254,07 76,62 79,28* 86,74* 88,05*
17 Zapletal Jakub 00 SK N.Město 1 247,67 80,90* 75,81 85,25* 81,52*
18 Janík Jakub 99 V. Karlovice 1 244,81 81,84* 78,66 83,54* 79,43*
19 Tomášek Jiří 00 SK N.Město 1 242,14 70,08 73,49* 85,58* 83,07*
20 Hermann Matěj 00 Letohrad 1 236,53 69,19 79,77* 75,25* 81,51*
21 Hanuš Antonín 99 Strakonice 1 234,92 71,37* 69,69 76,71* 0,00 86,84*
22 Strnad Adam 00 Letohrad 1 233,54 80,40* 62,39 79,78* 73,36*
23 Gřešek Vít 99 SK N.Město 2 227,40 72,50* 75,36* 79,54* 64,39
24 Žitník Richard 99 Rožnov pR 1 203,45 61,67* 57,77 68,65* 73,13*
25 Trpišovský Zdeněk 99 Jílové 2 193,58 55,77 64,00* 62,87* 66,71*
26 Červenka Václav 99 SK N.Město M 187,52 89,43* 98,09*
27 Papšík Marian 00 VsetínBobrky 1 179,75 54,43* 45,55 64,60* 60,72*
28 Krejbich Daniel 99 Rover Praha 2 175,37 37,77 43,68* 42,89 52,24* 79,45*
29 Lichtenberg Jaroslav 99 Poruba 168,46 53,62* 54,85* 59,99* 0,00
30 Foller David 99 Střelka Brno M 148,63 76,44* 72,19*
31 Švejda Jakub 00 SKS Vimperk 1 145,91 74,38* 71,53*
32 Novák Jan 99 Strakonice 1 101,78 51,54* 50,24*
33 Kotrla Josef 99 Rožnov pR 2 94,16 49,87* 44,29*
34 Svítil Robert 00 Tatran 1 87,00 87,00*
35 Smýkal Ondřej 99 KB Trefa 2 65,68 0,00* 39,01* 26,67*

Juniorky – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Maříková Simona 96 Letohrad M 300,00 98,98 100,00* 100,00* 100,00*
2 Jurčová Natálie 97 Letohrad 1 278,41 0,00 93,82* 88,88* 95,71*
3 Votočková Eliška 97 Jilemnice 1 260,08 86,09* 83,42 85,83* 88,16*
4 Sádovská Michaela 98 SK N.Město 1 249,61 74,84 81,87* 86,56* 81,18*
5 Dvořáková Dagmar 98 Střelka Brno 1 238,52 82,69* 76,59* 79,24* 75,12
6 Daverná Karolína 97 St. Město 1 226,55 66,07 74,33* 73,48* 78,74*
7 Tkadlecová Anna 96 SK N.Město M 195,95 100,00* 95,95*
8 Vinklárková Tereza 98 Letohrad M 192,64 94,20* 98,44*
9 Zaděláková Petra 98 Říčany 2 191,73 57,42* 53,52* 80,79*
10 Stránělová Eva 98 Rover Praha 1 188,86 62,55* 61,07 64,17* 62,14*
11 Michálková Pavlína 98 Rover Praha 2 168,16 41,42* 43,74* 31,49 0,00 83,00*
12 Trpišovská Anna 98 SG Jbc 1 134,51 64,63* 69,88*
13 Tučková Andrea 97 Jílové 2 125,03 0,00 27,98* 30,53* 25,82 66,52*

Junioři – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Šantora Ondřej 96 SKPKornspitz M 296,56 100,00* 94,92 100,00* 96,56*
2 Štvrtecký Jakub 98 Letohrad M 294,93 95,38 97,80* 97,13* 100,00*
3 Procházka Jakub 96 Letohrad M 290,20 96,51* 90,68 99,84* 93,85*
4 Joukal Lukáš 97 SKPKornspitz 1 274,06 80,10 89,92* 92,69* 91,45*
5 Herman Ondřej 98 Letohrad 1 263,31 82,84* 91,72* 88,75* 80,93
6 Dvořák Lukáš 98 Rover Praha M 261,09 79,43 89,80* 80,79 84,29* 87,00*
7 Slavík Vojtěch 98 SKPKornspitz 1 251,40 82,37* 84,67* 84,36* 72,06
8 Šlofar Vladimír 97 SG Jbc 1 243,71 84,44* 75,17* 84,10* 72,67
9 Janů Tomáš 98 SK N.Město 1 242,09 74,70 78,45* 84,22* 79,42*
10 Křivánek Tomáš 98 Střelka Brno 1 226,60 63,01 73,68* 78,71* 74,21*
11 Vystavěl Ondřej 98 Prostějov 1 207,72 61,43 68,00* 74,11* 65,61*
12 Beneš Viktor 96 Jílové M 202,61 61,17 65,03* 72,90* 64,68*
13 Vavřina Matěj 98 Rover Praha 1 200,54 59,90 61,45* 63,54* 60,14 75,55*
14 Žemlička Milan 96 Letohrad M 196,38 96,38* 100,00*
15 Štolba Jiří 98 Jílové 1 192,08 55,75* 0,00 74,49* 47,25 61,84*
16 Štulík Dominik 98 SG Jbc M 181,86 85,53* 96,33*
17 Majer Lukáš 98 Kapslovna 1 129,27 66,77* 62,50*
18 Doležal Václav 98 Rover Praha 2 104,04 43,27* 60,77*

Muži A – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Hošek Ondřej 95 SKPKornspitz M 299,41 99,41* 0,00 100,00* 100,00*
2 Tolar David 95 SKPKornspitz M 289,42 92,26 100,00* 97,14* 92,28* 91,00
3 Balatka Miroslav 82 SKPKornspitz M 275,50 84,81 92,41* 96,01* 87,08*
4 Ševčík Štěpán 96 Jilemnice 1 259,13 78,25* 90,85* 90,03* 78,22
5 Schorný Luboš 75 St. Město M 253,63 73,99 85,90* 91,03* 76,70*
6 Řezníček Tomáš 90 Střelka Brno 1 253,53 78,92* 87,86* 86,75* 77,73
7 Kittel Marek 90 St. Město 1 237,57 74,47 80,67* 80,18* 76,72*
8 Franz Jiří 90 Říčany M 235,54 83,38* 82,89* 69,27*
9 Pavlík Tomáš 87 Rover Praha 1 232,35 76,15* 78,49* 77,71* 67,97
10 Šmíd Martin 80 Střelka Brno 1 231,91 73,29* 80,43* 78,19* 72,98
11 Smetana Martin 67 SKPKornspitz 1 226,11 69,14* 75,36* 81,61* 65,67
12 Matějka Tomáš 94 Tatran 3 221,56 67,71* 78,23* 75,62* 60,34
13 Válka Jan 95 Jílové 1 213,07 60,95* 78,33* 60,73 59,35 73,79*
14 Kanta Jiří 95 Plzeň Litice 1 210,55 63,10* 70,72* 76,73*
15 Humr Jan 84 Rover Praha 2 210,34 61,85* 66,34* 82,15*
16 Zuzaňák Ondřej 91 Ostrava 2 209,67 57,68 72,27* 76,22* 61,18*
17 Pacner Martin 78 Rover Praha 1 206,67 55,66 69,22* 72,16* 65,29*
18 Novotný Matěj 88 Rover Praha 2 186,33 47,14 65,95* 65,33* 55,05*
19 Zvyhal Jan 82 Rover Praha 2 185,23 46,64 54,75* 57,77* 49,70 72,71*
20 Trpišovský Tomáš 93 Jílové 2 171,65 49,51 51,79* 60,12* 59,74*
21 Smetana Vít 73 Kapslovna 1 143,68 72,66* 71,02*
22 Bitala Michal 95 Rožnov pR 1 140,48 65,63* 74,85*
23 Dvořák Jakub 93 Rover Praha 2 132,89 63,03* 69,86*
24 Přibyl Martin 93 St. Město 1 130,76 68,08* 62,68*
25 Hlobil Vladimír 89 Břidličná 2 112,38 47,85* 64,53*
26 Braun Jan 92 Strakonice 109,98 49,48* 60,50*
27 Raška Jan 82 Blansko 2 105,35 48,90* 56,45*
28 Burian Jan 95 SKPKornspitz M 100,00 100,00* 0,00*
29 Jánov Vít 87 SKPKornspitz M 97,76 97,76*
30 Graclík Jan 95 Rožnov pR 2 70,52 70,52* 0,00*
31 Staněk Ondřej 85 Třebíč 59,85 59,85* 0,00*
32 Dolgikh Dmitry 90 Kapslovna 38,42 16,28* 22,14*

Muži B – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Doubek Jan 79 Manušice 1 291,89 98,73* 97,43* 95,73* 94,20
2 Rychnovský František 74 Jílové 1 274,36 95,79* 88,07* 90,50* 82,01
3 Pscheidt Michal 74 Tatran 1 266,25 92,47* 86,78* 87,00*
4 Večeřa Roman 80 Prostějov M 262,02 89,76* 85,39* 86,87* 81,05
5 Stráněl Jiří 72 Rover Praha 1 249,90 81,92* 82,99* 84,99* 80,78
6 Papež Marek 72 Ostrava 1 244,84 75,07* 76,32* 93,45* 0,00
7 Zátka Jan 75 Manušice 1 235,21 82,29* 73,70* 79,22* 71,30
8 Bečvář Jan 72 Rover Praha 2 228,53 76,82* 74,06* 77,65* 63,82 72,42
9 Kolář Petr 73 Blansko M 200,00 100,00* 100,00*
9 Šimůnek Jaromír 55 SKPKornspitz M 200,00 100,00* 100,00*
11 Měšťák Jan 77 Kapslovna 1 193,41 94,57* 98,84*
12 Staněk David 80 Třebíč 1 187,07 93,43* 93,64*
13 Regner Tomáš 75 Ruprechtice 1 182,60 91,83* 90,77*
14 Štolba Miroslav 73 SKPKornspitz 2 165,28 88,24* 77,04*
15 Pacner Vladimír 76 Rover Praha 2 137,56 70,46* 67,10*
16 Trpišovský Tomáš 72 Jílové 1 136,19 67,79* 68,40*
17 Krejčí Richard 72 Rover Praha 3 65,49 65,49*
18 Švirloch Branislav 73 Jílové 2 50,07 50,07*
19 Šerý Jan 74 KB Trefa 2 5,64 5,64* 0,00*

Muži C – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Čech Petr 63 Jilemnice M 300,00 100,00* 100,00* 100,00* 100,00
2 Blaha Ondřej 70 Rover Praha M 271,08 84,65 83,33 87,25* 96,83* 87,00*
3 Schejbal Ladislav 64 KB Trefa M 264,23 83,28* 92,53* 75,36 88,42*
4 Mejstřík Petr 56 Tatran 1 261,46 87,62* 85,87* 82,11 87,97*
5 Mádr René 69 Ostrava 1 251,06 80,92* 77,65 84,00* 86,14*
6 Krámský Pavel 66 Rover Praha 2 250,06 88,99* 76,53 80,65* 77,45 80,42*
7 Novotný Martin 61 Rover Praha 2 247,28 86,81* 79,99* 80,48* 76,67
8 Hojer Miloslav 54 Rover Praha 2 232,64 67,35 81,50* 73,83* 77,31*
9 Braatz Frank 62 Konkordia 178,50 21,11 63,05* 53,88 55,93* 59,52*
10 Srnka Martin 69 Kapslovna 173,42 51,94 57,00* 55,32* 61,10*
11 Smolík Martin 66 Karlovy Vary M 158,22 71,34* 86,88*
12 Heřman František 53 Ostrava 2 144,03 64,74* 79,29*
13 Jungmann Petr 66 Karlovy Vary 2 128,13 61,97* 66,16*
14 Hlavatý Radek 66 Třebíč 1 107,88 38,11* 69,77*
15 Staněk Jiří 56 Třebíč 3 71,11 71,11* 0,00*

Ženy A – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Zvařičová Veronika 88 SKPKornspitz M 300,00 100,00* 100,00* 100,00* 100,00
2 Schorná Pavla 80 St. Město M 246,78 81,71* 74,10 88,55* 76,52*
3 Hořínková Dita 94 Střelka Brno 1 232,54 78,94* 72,85* 80,75* 62,43
4 Nováková Miroslava 86 Rover Praha 2 221,28 71,10* 63,18* 87,00*
5 Housková Kateřina 93 Rover Praha 1 212,50 72,83* 64,25* 75,42*
6 Černá Kristýna 93 SKPKornspitz M 196,40 97,62* 98,78*
7 Jeníčková Kateřina 95 Strakonice 1 186,22 51,22* 44,08 55,11* 41,97 79,89*
8 Hurdálková Lucie 91 Rover Praha 3 165,14 49,03* 37,96* 78,15*
9 Ksandrová Marie 92 Kapslovna 134,56 52,65* 37,06* 44,85*

Ženy B – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Elvy Simona 77 Kapslovna M 298,87 98,87* 84,08 100,00* 100,00*
2 Voráčková Adéla 78 St. Město 2 226,60 77,22* 0,00 70,20* 79,18*
3 Švirlochová Zdeňka 75 Jílové 1 210,64 78,53* 63,11* 69,00*
4 Voráčová Kondysková Pavla 79 Blansko M 187,00 100,00* 87,00*
5 Giovagnoni Lenka 82 Kapslovna 1 87,64 87,64* 0,00*

Ženy C – započteny max. 3 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 51
1 Schejbalová Markéta 76 KB Trefa 1 264,05 83,35* 80,70* 100,00* 0,00
2 Milnerová Zuzana 72 Kapslovna 1 250,16 94,16* 87,00* 69,00*
3 Špácová Miroslava 60 Rover Praha M 228,98 72,47* 63,79* 92,72*
4 Vlčková Romana 71 Střelka Brno M 200,00 100,00* 100,00*
5 Lukšová Iva 71 Ostrava 1 135,86 64,07* 71,79*

Žáci B – započteny max. 2 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 51 52 53 55 56 57 58 59
1 Martan Matyáš 04 Rover Praha 1 194,81 94,81* 100,00* 85,45
2 Berger Ondřej 04 Jilemnice 1 194,80 95,65* 99,15* 75,53 75,12
3 Hron Antonín 05 Krkonoše 1 194,38 100,00* 94,38* 91,00
4 Milán Jakub 04 Střelka Brno 1 193,73 97,34* 96,39* 74,68
5 Blaha Jiří 04 Rover Praha 1 191,13 95,53* 95,60* 91,00
6 Šantora Jáchym 04 Rover Praha 1 189,70 98,53* 91,17* 77,28
7 Kunčík Matěj 04 Krkonoše 1 184,63 93,96* 90,67* 89,82
8 Gregor Jan 04 Letohrad 1 184,53 91,66* 92,87* 88,76
9 Kozáček Michal 04 Břidličná 1 182,73 88,85* 93,88*
10 Schless Adam 04 Letohrad 1 179,58 94,41* 85,17* 81,06
11 Blaha Michal 04 Rover Praha 1 179,21 94,85* 81,75 84,36*
12 Mach Filip 05 Střelka Brno 2 178,84 89,62* 89,22* 78,33 71,18
13 Zátka Jan 04 Manušice 1 178,74 83,69 87,74* 91,00* 82,77
14 Vyskočil David 05 SKS Vimperk 2 176,69 89,07* 87,62* 87,00
15 Franz Tadeáš 05 Střelka Brno 1 175,32 94,75* 76,81 80,57* 40,36
16 Florek Miroslav 05 SKP Harrach. 2 174,00 63,36 83,79 66,19 87,00* 87,00*
17 Bakeš Daniel 05 Ostrava 2 172,78 77,03 80,99 87,00* 85,78*
18 Kamarád Jan 05 Střelka Brno 1 170,47 82,69* 87,78*
19 Malušek Daniel 04 SK N.Město 2 169,49 86,19* 80,22 83,30*
20 Poledník Ondřej 05 St. Město 1 167,91 82,17* 85,74*
21 Sucharda Tomáš 05 Jilemnice 2 167,67 78,32* 89,35* 71,95
22 Škaloud Šimon 04 Jílové 1 167,66 86,25* 81,41* 70,85 77,12
23 Fajstl Richard 04 Střelka Brno 2 164,80 79,20 82,25* 82,55* 50,95
24 Kabrda Jonáš 04 SK N.Město 1 163,45 91,08* 69,14 72,37*
25 Pokorný Ondřej 05 St. Město 2 162,13 80,03* 82,10*
26 Freiwald Peter 04 SK N.Město 2 160,92 66,84 78,74* 82,18*
27 Kašpar Jakub 05 KB Trefa 1 158,14 53,12 76,02 55,99 43,32 75,12 79,16* 78,98*
28 Vašíček Richard 04 Halenkovice 1 154,31 71,91* 82,40*
29 Jaroš Matěj 05 Rover Praha 2 153,81 75,02* 78,79*
30 Rybka Lukáš 04 Letohrad 2 152,43 70,12 80,55* 71,88*
31 Liščák Tomáš 04 St. Město 2 150,04 76,52* 73,52*
32 Šilha Ondřej 05 Sokol Stachy 2 149,74 65,56 68,57* 81,17*
33 Tyx Maximilian 04 Rover Praha 1 149,33 72,74* 69,56 76,59*
34 Jiránek Ondřej 04 Ruprechtice 2 147,37 74,35* 73,02* 40,78
35 Škrobánek Jaroslav 04 Letohrad 3 147,30 79,88* 67,42*
36 Eliáš David 05 Sokol Stachy 3 147,18 72,21 74,27* 72,91*
37 Kocmánek Vladimír 05 SK N.Město 3 141,79 66,93* 58,98 74,86*
38 Hutník Aleš 05 Ostrava 2 141,66 65,57* 58,56 76,09*
39 Hála Martin 04 KB Trefa 1 139,26 52,84 66,70 67,66* 71,60*
40 Pavelec Šimon 04 Střelka Brno 3 137,32 63,90* 73,42* 61,57
41 Fišer Radek 05 Letohrad 132,17 63,52 67,37* 64,80*
42 Kuchař Matěj 04 Rover Praha 2 130,36 65,83* 60,47 64,53*
43 Dobrovský Michal 04 Blansko 2 129,79 58,43* 58,11 71,36*
44 Folwarczný Filip 04 Poruba 2 128,78 43,33 60,32* 68,46*
45 Bolda Vojtěch 04 Sokol Stachy 3 126,46 55,33* 48,86 71,13*
46 Gregáň Matěj 04 Rover Praha 126,31 63,60* 62,71* 54,01
47 Španihel Vlastimil 05 Břidličná 2 124,96 66,97* 57,99* 45,18
48 Stupka Ondřej 04 V. Karlovice 3 122,94 61,28* 61,66*
49 Repáň Jan 05 Břidličná 2 118,66 62,67* 55,99*
50 Paraska David 04 Jílové 3 114,99 59,62* 55,37*
51 Štvrtecký David 05 V. Karlovice 113,90 57,61* 56,29*
52 Svačina Marián 05 Poruba 2 112,88 56,42* 27,35 56,46* 44,07
53 Korytář Martin 05 V. Karlovice 110,12 49,27* 60,85*
54 Bortlíček Adam 05 Poruba 2 94,55 25,16 43,53* 51,02*
55 Suchodol Vít 04 Letohrad 1 91,00 0,00* 0,00 91,00*
56 Zapletalík Felix 05 SKP Harrach. 86,64 36,44* 26,04 50,20*
57 Břenek Jan 05 Jílové 3 85,34 36,83* 48,51* 14,89
58 Bažant Filip 04 Manušice 2 79,84 49,04* 0,00 30,80*
59 Kovář Pavel 05 VsetínBobrky 75,69 28,58 33,98* 41,71*
60 Hladík Oliver 05 Jílové 74,61 29,26* 0,00 45,35*
61 Třasák Maxmilián 05 Jasan Aš 73,97 34,54* 39,43* 32,91
62 Hrubý Jan 04 VsetínBobrky 2 67,41 67,41*
63 Kůs David 04 Plzeň Litice 65,98 26,73* 39,25* 22,27
64 Satorie Kryštof 04 Sokol Stachy 61,44 61,44*
65 Rybka Filip 05 Letohrad 60,45 60,45*
66 Gaja Matouš Jan 04 V. Karlovice 58,03 17,77* 40,26*
67 Pobiš Cyril 05 Rover Praha 36,96 36,96*
68 Macháně Jonatán 05 Rover Praha 35,46 35,46*
69 Soukup Martin 05 Rover Praha 2 32,08 32,08*
70 Lipka Filip 05 Rover Praha 23,89 23,89*

Žáci C – započteny max. 2 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 51 52 53 55 56 57 58 59
1 Abrahám Luděk 02 Letohrad 1 199,83 99,83* 100,00* 91,00
2 Kudrnáč Jakub 02 Jilemnice 1 198,11 100,00* 98,11* 91,00 84,87
3 Mikšík Matěj 02 Krkonoše 1 194,10 98,80* 95,30* 90,66 91,00
4 Lušovský Jan 02 Rožnov pR 1 191,08 96,18* 94,90*
5 Hawel Marek 02 Krkonoše 1 188,94 96,37* 92,57* 86,81
6 Saska Matěj 02 SKPKornspitz 1 186,85 95,13* 91,72*
7 Hák Petr 03 Krkonoše 1 186,49 94,19* 92,30*
8 Babánek Adam 02 Střelka Brno 1 186,17 93,52* 92,65* 80,88 78,34
9 Hynek Lukáš 02 Letohrad 1 186,09 93,73* 92,36*
10 Kaplan Jáchym 02 St. Město 1 185,89 94,37* 91,52*
11 Šuba Dalibor 02 Břidličná 1 184,13 98,30* 85,83*
12 Hable Rudolf 02 SKPKornspitz 1 184,03 91,45* 92,58*
13 Paulus Lukáš 02 Jilemnice 1 181,90 92,07* 89,83* 87,91
14 Hasman Marek 02 Elán Zruč 1 179,92 90,42* 89,50* 80,09 87,00 87,00
15 Semirád Jan 03 Letohrad 1 178,84 91,70* 87,14*
16 Költö Matěj 03 Letohrad 1 177,92 92,17* 85,75*
17 Lána Jan 02 Letohrad 2 175,35 89,57* 85,78*
18 Netrval Jakub 02 Plzeň Litice 1 173,51 82,51* 76,45 91,00*
19 Ryšánek Nick 02 SKPKornspitz 2 173,24 87,13* 86,11*
20 Machač Šimon 03 SKPKornspitz 1 171,79 86,99* 84,80*
21 Svítil Michal 02 Tatran 1 171,30 84,07 85,31* 85,99*
22 Zaoral Michal 03 SK N.Město 1 168,53 84,53* 84,00* 72,58
23 Mikulášek Vítek 03 St. Město 1 168,08 85,69* 82,39*
24 Štecher Filip 03 Jasan Aš 2 168,07 84,76* 79,77 83,31*
25 Lipold Jan 02 Rover Praha 1 168,01 82,80* 85,21* 75,08
26 Mynář Šimon 02 Rožnov pR 2 167,26 83,61* 83,65*
27 Hartl Štěpán 03 Střelka Brno 1 166,14 85,47* 80,67*
28 Dostálek Vojtěch Petr 02 Letohrad 2 164,85 84,09* 80,76* 61,50
29 Novotný Jonáš 02 Strakonice 2 164,47 82,21* 73,84 82,26*
30 Smetana Prokop 03 Rover Praha 1 161,17 78,82* 0,00 82,35*
31 Lustig Adam 02 Rover Praha 2 160,16 78,34* 81,82* 68,97
32 Bryscejn Ondřej 03 Letohrad 2 159,93 82,23* 77,70*
33 Harcula Michal 03 Letohrad 1 159,81 81,85* 77,96* 51,51
34 Szabo Gabriel 02 Rover Praha 2 159,52 77,48 80,62* 78,90*
35 Měrka Tomáš 03 Břidličná 1 159,46 78,42* 81,04*
36 Novotný David 02 Jasan Aš 2 158,19 68,43 78,26* 79,93*
37 Hanslian Ondřej 03 SKPKornspitz 1 157,69 83,15* 74,54*
38 Marek Lukáš 02 Letohrad 2 157,29 82,35* 74,94* 74,75
39 Novotný Jindřich 02 Jasan Aš 2 156,91 81,06* 68,99 75,85*
40 Waněk Hubert 03 Krkonoše 1 156,64 81,76* 74,88*
41 Bergman Jakub 02 Letohrad 2 156,52 79,10* 77,42* 74,87
42 Veselý Jaroslav 03 Letohrad 3 154,87 76,22* 78,65* 70,05
43 Vondráček Jakub 03 Letohrad 2 154,59 76,00* 78,59*
44 Houška Jan 03 Strakonice 1 153,54 70,54* 68,09 83,00*
45 Karlík Petr 03 Rover Praha 1 153,42 69,70* 64,18 83,72*
46 Otava Tadeáš 03 SK N.Město 2 148,68 72,07* 76,61* 65,36
47 Silovský Vojtěch 03 Strakonice 2 148,64 73,21* 68,65 75,43*
48 Palla František 03 Halenkovice 1 148,08 74,69* 73,39* 63,07
49 Morávek Michal 02 SKP Harrach. 1 146,60 70,38 72,72* 67,81 64,65 73,88*
50 Klobouček Adam 03 SKP Harrach. 1 145,85 73,12* 72,73* 0,00 0,00
51 Dvořák Martin 03 Letohrad 1 144,97 70,57* 74,40* 69,57
52 Smýkal Jakub 03 KB Trefa 2 139,54 67,36* 63,65 72,18*
53 Šach Petr 03 Rover Praha 3 139,16 45,39 66,17* 72,99*
54 Tuček Miloslav 02 Jílové 2 138,16 55,49 61,99* 76,17*
55 Nešpor Štěpán 03 Břidličná 1 137,56 68,77* 68,79*
56 Mihulka Marek 02 Rover Praha 2 137,20 66,90* 64,87 70,30*
57 Poledník Jindřich 03 St. Město 1 135,36 66,14* 69,22*
58 Matoušek Štěpán 02 Klecany 2 133,14 58,36 63,25* 69,89*
59 Kolář Martin 03 Blansko 3 128,00 77,81* 50,19*
60 Kynšt Matyáš 03 Jílové 119,99 58,17* 55,07 61,82*
61 Pscheidt Martin 02 Tatran 3 119,48 43,20* 42,88 76,28*
62 Rychnovský Matouš 02 Jílové 119,14 61,27* 51,07 57,87*
63 Rozsypal Jiří 02 Manušice 2 112,33 40,23* 72,10*
64 Poledna Ondřej 03 Břidličná 2 109,18 53,49* 55,69*
65 Havran Tomáš 02 VsetínBobrky 3 100,21 51,22* 34,42 48,99*
66 Tyl Marek 03 Poruba 2 83,00 83,00*
67 Štrégl Matyáš 03 Krkonoše 3 70,77 70,77*
68 Kobylka Matěj 03 Blansko 2 61,25 61,25*
69 Zapletalík Adrian 03 SKP Harrach. 2 56,88 56,88*
70 Matuška Václav 03 VsetínBobrky 2 51,39 30,47* 20,92*
71 Parásek Jan 03 Manušice 50,07 8,18 10,13 35,88* 14,19*
72 Bedecs Matěj 03 Jasan Aš 30,25 30,25*
73 Staněk Pavel 03 Poruba 12,11 0,00 6,94* 5,17*

Žákyně B – započteny max. 2 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 51 52 53 55 56 57 58 59
1 Paulusová Lucie 04 Jilemnice 1 198,89 100,00* 98,89* 91,00 84,96
2 Fiedlerová Eliška 04 KB Trefa 1 190,66 94,22* 96,44* 91,00 86,64 91,00 91,00 91,00
3 Kulhánková Anna 04 Krkonoše 1 184,64 84,64* 100,00*
4 Seidlová Eliška 04 SKP Harrach. 1 182,44 91,08* 91,36* 78,80 87,57 82,31
5 Šulcová Rozálie 04 Jilemnice 1 182,25 81,64 95,32* 84,42 86,93*
6 Randáková Hana 05 Sokol Stachy 1 181,66 90,66* 88,43 91,00*
7 Brunátová Denisa 04 Elán Zruč 1 178,32 87,32* 86,53 91,00* 52,33 84,35 69,11
8 Chudějová Andrea 04 V. Karlovice 1 176,98 90,97* 86,01*
9 Buďárková Tereza 04 Jilemnice 2 174,66 87,21* 87,45* 81,38 77,20
10 Juřičková Alžběta 04 VsetínBobrky 1 170,92 80,81 82,20* 88,72*
11 Marková Nikola 05 Letohrad 2 170,91 85,09* 85,82* 82,39
12 Horňáčková Kateřina 04 Břidličná 1 170,08 84,31* 85,77*
13 Plevová Martina 04 Poruba 2 168,55 68,15 68,20 87,00* 81,55* 64,58 73,39
14 Cikánková Anita 05 Střelka Brno 2 168,05 77,97 81,72* 86,33* 77,33
15 Bártová Veronika 04 Jílové 1 167,85 82,17* 85,68* 82,04
16 Schejbalová Tereza 04 KB Trefa 1 166,18 76,59* 89,59* 65,39 74,62
17 Smetanová Markéta 04 SKPKornspitz 1 165,42 80,61* 84,81*
18 Pánková Andrea 05 SKP Harrach. 2 164,05 78,74 81,05* 68,95 83,00* 75,24
19 Jírová Alžběta 04 Rover Praha 1 161,65 75,78 79,92* 81,73*
20 Riederová Lucie 05 Střelka Brno 2 161,45 77,95 80,74* 80,71* 65,39
21 Němčíková Adéla 04 Ostrava 2 160,71 67,90 62,09 82,39* 78,32*
22 Grossmannová Klára 04 Letohrad 2 160,51 77,77* 75,46 82,74*
23 Hable Diana 04 SKPKornspitz 2 160,31 80,10* 80,21*
24 Bermanová Lucie 04 Horní Branná 2 159,43 63,00 75,73* 83,70* 69,94 69,57
25 Horákovská Adéla 05 SK N.Město 2 157,19 71,36 76,00* 81,19*
26 Kánská Lucie 04 Letohrad 2 157,09 79,87* 77,22*
27 Fistrová Adéla 04 Ostrava 2 156,71 76,68* 80,03* 69,39
28 Mihulková Markéta 05 Rover Praha 3 156,24 77,78* 71,63 78,46*
29 Halberštatová Sára 05 Letohrad 3 155,58 62,36 76,30* 79,28*
30 Mádrová Viktorie 04 Ostrava 2 154,33 67,27 70,23 83,54* 70,79*
31 Jindráková Nikola 04 Jasan Aš 3 153,97 74,30 78,83* 75,14*
32 Novotná Aneta 05 St. Město 1 153,17 75,60* 77,57*
33 Tušlová Agáta 05 Sokol Stachy 2 153,04 61,51 73,34* 79,70*
34 Císařová Markéta 04 Střelka Brno 2 150,35 76,70* 73,65* 44,03
35 Kubíčková Adéla 05 Letohrad 3 148,28 69,84* 51,63 78,44*
36 Kubíčková Zuzana 05 Letohrad 3 146,74 73,80* 69,34 72,94*
37 Walchetsederová Linda 04 Jasan Aš 2 144,66 49,60 62,43* 82,23*
38 Narovcová Beáta 05 SKS Vimperk 3 141,22 61,55* 55,01 79,67*
39 Holková Eliška 05 Břidličná 2 141,08 65,54* 75,54*
40 Nečasová Viktorie 05 Blansko 2 137,23 80,32* 56,91*
41 Fiurášková Nela 05 Rožnov pR 1 137,10 61,18* 75,92*
42 Kunstmüllerová Tereza 05 SK N.Město 3 136,32 63,02* 54,95 73,30*
43 Šíchová Barbora 05 Rover Praha 3 134,26 48,80 60,42* 73,84*
44 Paulů Barbora 05 Horní Branná 3 133,23 56,62 74,12* 59,11* 47,53
45 Tatoušková Tereza 04 Břidličná 2 132,10 62,23* 69,87*
46 Holčáková Adéla 04 V. Karlovice 3 128,44 70,34* 58,10*
47 Čecháková Adéla 05 Břidličná 3 125,63 64,31* 61,32*
48 Žváčková Jolana 05 SK N.Město 124,75 61,01* 63,74* 54,16
49 Hocková Johana 05 Rover Praha 123,98 42,93 56,75* 67,23*
50 Chvoštíková Veronika 05 Rover Praha 3 120,12 29,88 58,33* 61,79*
51 Moskvová Agáta 05 Letohrad 3 118,68 45,67* 73,01*
52 Karbanová Karolína 05 SKPKornspitz 118,02 58,13* 59,89*
53 Výbošťoková Daniela 05 Blansko 3 113,78 31,61 39,92 59,38* 54,40*
54 Suchodolová Tereza 05 Letohrad 112,82 49,45* 43,72 63,37*
55 Špetová Kateřina 04 SKS Vimperk 110,59 20,88 42,29* 68,30*
56 Šrolerová Jana 05 Letohrad 110,21 46,24* 0,00 63,97*
57 Musilová Tereza 05 Halenkovice 2 107,12 42,75 47,93* 59,19*
58 Chadimová Klára 04 Plzeň Litice 2 102,19 40,50* 39,80 61,69*
59 Myšková Hana 05 Rover Praha 95,93 32,32 41,23* 54,70*
60 Dlabová Terezie 04 Jilemnice 93,76 55,47* 38,29*
61 Hofmanová Veronika 04 Horní Branná 93,68 40,72 47,12* 46,56* 46,05
62 Mociková Natálie 05 Mikulášovice 2 90,37 42,98* 47,39* 17,00 29,67 39,03 34,67
63 Nádvorníková Aneta 04 Halenkovice 3 77,11 24,64 32,99* 44,12*
64 Holková Kateřina 05 SK N.Město 3 71,65 71,65* 0,00*
65 Jiroušková Sabina 05 SKS Vimperk 71,35 12,08* 4,80 59,27*
66 Bukovianská Ema 04 Rover Praha 2 68,94 68,94*
67 Tatoušková Kristýna 04 Břidličná 2 68,20 68,20* 0,00*
68 Švitorková Adéla 05 Mikulášovice 2 63,56 40,13* 0,00 23,43* 12,18
69 Buštová Linda 05 Jilemnice 56,07 0,00* 0,00 56,07*
70 Pecherová Julie 04 Břidličná 53,12 33,54* 19,58*
71 Ječná Barbora 05 Rover Praha 41,00 41,00*
72 Hrubonová Dora 04 Horní Branná 26,24 0,00 9,87* 16,37*
73 Vašáková Adéla 05 Manušice 3 17,99 0,00 17,99* 0,00* 0,00
74 Pilchová Marie 04 KB Trefa 11,45 0,00 0,00 0,00* 11,45*
75 Tajovská Pavla 04 Blansko 11,12 0,00* 11,12*

Žákyně C – započteny max. 2 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 51 52 53 55 56 57 58 59
1 Masaříková Gabriela 02 SKPKornspitz 1 200,00 100,00* 100,00*
2 Svobodová Kateřina 02 Jilemnice 1 196,45 98,77* 97,68* 88,10
3 Svobodová Agáta 02 SKP Harrach. 1 196,03 98,25* 97,78* 91,00 91,00
4 Kubíčková Nikita 02 Letohrad 1 195,75 96,86* 98,89* 91,00
5 Grossmannová Tereza 02 Letohrad 1 191,75 93,30* 98,45* 88,79
6 Orálková Kamila 03 SK N.Město 1 190,27 95,63* 94,64* 84,17
7 Voháňková Barbora 03 SKPKornspitz 1 189,64 95,40* 94,24*
8 Paulů Klára 02 Krkonoše 1 188,92 92,94* 95,98* 84,66 90,25
9 Paulů Zuzana 02 Jilemnice 1 188,18 92,93* 95,25* 91,00 77,82
10 Špinarová Karolína 03 SK N.Město 1 185,89 94,74* 91,15* 86,80
11 Rambová Nina 02 Jílové 1 180,57 91,31* 88,55 87,11 83,88 85,34 87,68 89,26*
12 Doležalová Zuzana 02 Třebíč 1 180,25 74,96 89,25* 81,89 91,00* 71,05 82,18 0,00 0,00
13 Kašparová Michaela 02 KB Trefa 1 178,90 87,63* 91,27* 81,55 81,46 82,65 81,42 86,87
14 Mikysková Svatava 03 Letohrad 1 178,69 90,11* 88,58* 83,86
15 Nyklesová Karolína 03 Elán Zruč 1 178,03 87,03* 84,16 91,00*
16 Benešová Tereza 02 SK N.Město 1 177,42 85,39 90,41* 87,01*
17 Hendrychová Anežka 03 KB Trefa 1 176,98 76,33 83,48 78,61 72,08 91,00* 78,80 85,98*
18 Martinková Monika 03 SKP Harrach. 1 175,74 79,39 88,18* 87,56* 82,48 74,15
19 Matoušová Gabriela 03 Krkonoše 1 174,78 84,88* 89,90* 83,85
20 Hůrková Johanka 03 Strakonice 1 171,87 81,67* 80,05 90,20*
21 Bergerová Veronika 03 Jilemnice 1 171,55 85,52* 86,03* 79,49
22 Pavlů Kateřina 03 SKPKornspitz 2 171,11 82,98* 88,13*
23 Tomášková Veronika 03 SK N.Město 1 170,38 78,88 87,05* 83,33*
24 Oklamčáková Anna 03 SKPKornspitz 2 169,22 85,46* 83,76*
25 Bakešová Denisa 02 Ostrava 2 165,70 78,70* 78,04 87,00* 69,16
26 Baráková Barbora 02 Krkonoše 1 164,52 76,89 80,48* 84,04*
27 Durdová Michaela 03 Kapslovna 1 164,11 80,81* 83,30* 78,20 78,23
28 Novotná Veronika 03 SK N.Město 1 163,18 85,67* 77,51* 75,15
29 Holubcová Šárka 02 Jilemnice 2 161,93 89,02* 70,29 67,62 72,91*
30 Rychlíková Marie 03 Jasan Aš 2 157,87 74,05* 69,49 83,82*
31 Ondrušová Kateřina 02 Letohrad 1 157,14 75,20 81,05* 76,09*
32 Benešová Johanka 02 SKS Vimperk 2 152,85 65,28 69,63* 83,22*
33 Rychlíková Anna 03 Jasan Aš 3 151,90 55,52 73,56* 78,34*
34 Eignerová Lucie 03 SKS Vimperk 1 150,82 70,61* 69,03 80,21*
35 Nečasová Barbora 03 SK N.Město 3 150,55 79,12* 71,43*
36 Motlová Lucie 02 Letohrad 3 147,80 73,01* 74,79* 68,64
37 Křížová Hana 03 Jilemnice 3 146,84 66,96 71,01* 75,83* 70,96
38 Svrčková Julie 02 SK N.Město 3 145,64 71,12* 66,62 74,52*
39 Flašarová Renata 02 Halenkovice 1 143,15 71,15* 72,00* 68,22
40 Kločáková Sára 03 Jasan Aš 3 142,66 63,62* 63,24 79,04*
41 Horáková Tereza 03 SK N.Město 3 141,68 71,65* 70,03* 64,97
42 Eliášová Klára 03 Rover Praha 3 139,87 63,52 69,46* 70,41*
43 Halamová Lucie 02 SKP Harrach. 2 139,51 59,46 68,74* 70,77* 66,99 58,25
44 Sluková Veronika 03 Jasan Aš 2 138,17 65,38* 61,81 72,79*
45 Hrubá Nela 02 Elán Zruč 2 137,90 62,27 70,35* 67,55* 55,48 44,07
46 Škrobánková Viola 03 Letohrad 3 135,95 62,57 64,58* 71,37*
47 Hofmanová Petra 02 Horní Branná 3 135,27 47,52 49,96 65,98* 69,29*
48 Cempírková Veronika 02 SK N.Město 131,48 68,81* 62,67* 62,34
49 Němcová Patricie Petra 03 Strakonice 3 124,90 33,22 49,64* 75,26*
50 Gittlerová Jitka 02 Manušice 2 124,55 64,98* 59,57* 55,50 0,00 0,00
51 Lukšová Magdaléna 02 Ostrava 2 123,95 51,29 57,83* 66,12*
52 Pojezná Magdalena 03 Rover Praha 2 121,27 61,05* 54,87 60,22*
53 Žitníková Radka 03 Rožnov pR 2 119,56 61,55* 58,01*
54 Fialová Eva 02 Jílové 118,72 50,33 54,36* 64,36*
55 Bártová Alexandra 02 SK N.Město 117,94 59,24* 58,70* 58,35
56 Völflová Natálie 03 Sokol Stachy 110,96 55,53* 55,43*
57 Zajícová Magdalena 02 Ostrava 2 105,69 34,44 53,74* 51,95*
58 Kavanová Tereza 02 Ostrava 2 99,17 54,55* 44,62*
59 Nováková Anna 03 Klecany 98,49 44,37* 54,12*
60 Mrňová Adéla 02 Třebíč 3 86,42 24,94 39,82* 38,28 46,60* 8,34 0,00 0,00
61 Hochbergrová Pavlína 03 Horní Branná 3 86,06 34,61 49,40* 36,66*
62 Kohoutová Ludmila 02 KB Trefa 75,95 22,97 35,65* 40,30* 23,68 33,76
63 Lerchová Kateřina 03 Letohrad 3 64,65 64,65*
64 Picková Barbora 03 Sokol Stachy 58,25 58,25*
65 Chmelíčková Zuzana 02 Letohrad 58,14 58,14*
66 Malá Lucie 02 Kapslovna 3 49,18 18,02* 6,79 31,16*
67 Matošková Barbora 03 Ruprechtice 2 42,84 42,84*
68 Divínová Viktorie 03 VsetínBobrky 2 15,00 15,00*