17798

Soutěž jednotlivců – Zima 2017

Poslední aktualizace: 26. 2. 2017

Dorostenky A – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Babánková Bára 01 SK N.Město 1 399,41 100,00* 90,32 100,00* 99,44* 90,31 99,97*
2 Žitná Tereza 01 SG Jbc 1 393,34 97,29* 97,70* 86,33 98,35* 80,18 100,00*
3 Jandová Tereza 01 SKPKornspitz 1 392,82 94,10* 100,00* 88,72 100,00* 88,02 98,72*
4 Trejbalová Renáta 01 Jilemnice 1 384,37 85,08 96,52* 99,91* 90,96 91,46* 96,48*
5 Mikulová Karolína 01 Letohrad 1 378,44 99,63* 94,03* 86,61 91,76* 86,50 93,02*
6 Vancová Kateřina 01 SKPKornspitz 1 373,03 97,60* 94,50* 88,30* 92,63*
7 Smrčková Natálie 01 Letohrad 1 371,61 87,61* 90,60* 100,00* 93,40*
8 Křižovičová Martina 01 SK N.Město 1 371,46 88,21* 97,02* 92,31* 93,92*
9 Hanušová Štěpánka 01 Strakonice 1 371,15 91,76* 99,19* 73,69 87,19 84,39 89,96* 90,24*
10 Šilarová Michaela 01 Letohrad 1 370,85 98,57* 89,32* 91,29* 91,67* 74,06
11 Hermanová Veronika 01 Letohrad 1 364,07 77,89 89,79* 92,10* 85,17* 73,89 97,01*
12 Bergerová Magdalena 01 Jilemnice M 360,10 91,10* 91,48* 77,59* 99,93*
13 Bartůňková Andrea 01 SKPKornspitz 1 357,26 83,03 92,70* 83,95* 88,77* 72,86 91,84*
14 Pokorná Emma 01 Jilemnice 1 337,44 82,90* 85,09* 75,64* 93,81*
15 Follerová Jana 01 Střelka Brno 1 334,67 86,08* 94,67* 77,93* 75,99*
16 Petříková Michaela 01 Jilemnice 2 330,81 84,12* 83,54* 78,21* 72,83 57,13 84,94*
17 Gorčíková Natálie 01 SK N.Město 1 314,83 70,45* 82,49* 66,80 74,31* 87,58*
18 Nourse Eliška 01 Rover Praha 1 300,35 68,12* 83,25* 53,86 59,60* 89,38*
19 Krámská Lucie 01 Rover Praha 2 298,94 71,56* 67,12* 69,26* 59,03 61,24 0,00 91,00*
20 Zlesáková Adéla 01 Rover Praha 2 292,35 75,04* 65,74 62,87 66,77* 62,45 68,56* 81,98*
21 Vitásková Ellen 01 VsetínBobrky 2 270,70 77,00* 59,81* 17,78 59,56* 57,80 74,33*
22 Nováková Denisa 01 SKS Vimperk 1 265,77 69,77* 55,52* 63,23* 77,25*
23 Papežová Karolína 01 Ostrava 2 262,88 60,70* 69,58* 66,85* 65,75*
24 Pražáková Alžběta 01 Ostrava 2 251,27 55,76 57,54* 63,13* 56,40 63,50* 67,10*
25 Výtvarová Eliška 01 KB Trefa 2 237,08 48,63* 46,42 34,94 55,64* 63,19* 69,62*
26 Ptáčková Veronika 01 Rover Praha 2 229,22 41,39* 41,13* 65,31* 81,39*
27 Radilová Antonie 01 Rover Praha 3 188,27 53,12* 22,07* 0,00 39,84* 73,24*
28 Černá Veronika 01 SK N.Město 1 178,07 91,03* 87,04*
29 Zálabská Zuzana 01 Jilemnice 1 170,92 79,55* 91,37*
30 Volná Karolína 01 Poruba 2 170,43 52,62* 41,13* 25,20* 51,48*
31 Kroulíková Žaneta 01 Letohrad 2 154,30 77,96* 76,34*
32 Vaňhová Tereza 01 Kapslovna 88,71 27,31* 61,40*
33 Šlamborová Tereza 01 KB Trefa 3 74,22 27,54* 46,68*
34 Hatová Nikola 01 Plzeň Litice 3 62,38 23,20* 39,18*
35 Marksová Karolína 01 KB Trefa 3 35,55 19,41* 16,14*

Dorostenky B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 20 21 51
1 Svobodová Eliška 99 SKPKornspitz 1 395,25 88,39 99,30* 96,07 100,00* 97,51* 98,44*
2 Suchá Petra 99 SKPKornspitz M 394,95 100,00* 94,19 95,95* 94,80 100,00* 99,00*
3 Teplá Eliška 99 SK N.Město M 394,43 97,90* 100,00* 94,39 96,53* 85,04 100,00*
4 Luxemburgová Kateřina 99 SKPKornspitz M 389,56 88,80 98,17* 80,89 91,39* 100,00* 100,00*
5 Macková Veronika 00 SK N.Město M 386,41 86,08 92,32 94,40* 95,64* 98,72* 97,65*
6 Dusilová Karolína 00 SKPKornspitz M 383,23 97,18* 89,35 100,00* 94,21* 91,84* 84,63
7 Majcherová Nikol 99 SG Jbc M 378,57 86,54 97,23* 84,61 90,48* 99,41* 91,45*
8 Křižovičová Iva 99 SK N.Město M 375,88 98,79* 94,31* 91,92* 90,86*
9 Smetanová Barbora 99 SKPKornspitz M 373,39 91,40 94,51* 93,57* 93,43* 91,88* 88,15
10 Franzová Hana 00 SK N.Město 1 372,86 82,42 85,15 94,16* 88,22* 90,83* 99,65*
11 Polednová Klára 99 SK N.Město 1 372,05 90,40* 99,42* 91,34* 90,89*
12 Gallová Veronika 00 Letohrad 1 371,76 90,14* 94,54* 90,06 80,42 92,35* 94,73*
13 Voborníková Tereza 00 Jilemnice M 371,58 88,27 96,77* 88,45* 90,04* 87,57 96,32*
14 Chlupová Adéla 00 SG Jbc M 361,91 87,87* 95,93* 88,36* 81,31 84,36 89,75*
15 Hemplová Jindřiška 00 SG Jbc 1 343,65 83,37* 74,76 86,79* 82,76 84,03* 89,46*
16 Baxová Amanda 00 Rover Praha 1 332,97 69,41 80,43* 74,09 76,45 84,76* 80,81* 86,97*
17 Žůrková Anna 00 SK N.Město 1 332,89 85,52* 85,46* 81,86* 73,22 79,28 80,05*
18 Honzejková Lucie 00 SG Jbc 2 332,60 77,17 75,61 83,84* 80,40* 79,63* 88,73*
19 Netušilová Natálie 00 Rover Praha 1 331,10 58,91 72,81 74,11* 82,18* 83,81* 91,00*
20 Franzová Emma 00 SK N.Město 1 324,94 70,09 77,17* 83,22* 74,32 76,99* 87,56*
21 Schreierová Anna 00 Bělá p.Prad. 2 305,50 73,06* 69,90 77,52* 67,29 79,47* 75,45*
22 Heřmanská Dagmar 00 Rover Praha 2 304,97 72,06* 60,63 72,63* 71,40* 88,88*
23 Jislová Sára 99 SKPKornspitz 2 301,36 73,02* 71,19* 0,00 70,03 80,00* 77,15*
24 Bártová Valerie 00 SK N.Město 2 292,26 65,86 73,69* 80,07* 66,03* 72,47*
25 Rychnovská Kateřina 00 Jílové 2 287,85 56,17 62,95* 55,09 54,58 69,39* 76,79* 78,72*
26 Chudějová Markéta 00 V. Karlovice 3 283,95 54,78 78,75* 72,52* 0,00 61,24* 71,44*
27 Chvalová Miroslava 99 Strakonice 1 277,88 63,46* 62,34* 73,27* 78,81*
28 Trávníčková Veronika 00 St. Město 1 260,96 50,31 57,42* 60,48* 45,10 75,71* 67,35*
29 Daverná Evelína 99 SKS Vimperk 2 238,11 34,05 0,00 62,91* 59,16* 55,57* 60,47*
30 Němčíková Jana 00 Ostrava 2 230,88 47,43* 52,03* 62,71* 68,71*
31 Možuchová Tereza 00 SKPKornspitz M 226,97 68,31* 83,77* 74,89*
32 Rolencová Vanessa 00 SKPKornspitz 1 176,78 83,15* 93,63*
33 Nováčková Helena 00 Bělá p.Prad. 1 168,47 81,38* 87,09*
34 Kačenová Natálie 00 Letohrad 1 154,57 79,32* 75,25*
35 Kubíčková Markéta 00 Ostrava 2 112,93 24,29* 0,00* 35,52* 53,12*
36 Němčíková Klára 99 Ostrava 2 83,00 39,23* 43,77*
37 Volfová Anna 99 Kapslovna 75,12 25,21* 49,91*
38 Willmannová Michaela 99 SKS Vimperk 2 50,44 50,44* 0,00*
39 Lukšová Anna 00 Ostrava 2 4,71 4,71*

Dorostenci A – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Mánek Ondřej 01 SKS Vimperk 1 397,45 98,88* 98,85* 91,76 94,82 99,72* 100,00*
2 Machač Štěpán 01 SKPKornspitz 1 396,21 96,21* 100,00* 100,00* 100,00* 94,29 89,02
3 Mareček Jonáš 01 SK N.Město 1 394,18 100,00* 97,28* 96,90* 94,37 100,00* 96,31
4 Žváček Vladimír 01 SK N.Město 1 381,50 93,06 94,10* 98,53* 93,37* 85,14 95,50*
5 Valíček Robert 01 Letohrad 1 367,44 94,57* 83,83 93,14* 88,60* 91,13* 84,07
6 Remeš Tadeáš 01 Letohrad 1 364,68 86,15* 92,58* 94,45* 85,26 84,01 91,50*
7 Palla Martin 01 Letohrad 1 363,86 90,54* 91,00* 91,24* 88,09 91,08* 86,34
8 Kabrda Josef 01 SK N.Město 1 359,80 94,72* 85,80* 90,99* 88,29*
9 Hájek Martin 01 V. Karlovice 2 350,73 86,53* 85,31 89,01* 87,99* 81,81 87,20*
10 Půček Michal 01 Střelka Brno 1 349,79 90,73* 84,85* 84,32 81,30 88,00* 86,21*
11 Grusz Marek 01 KB Trefa 1 342,99 88,63* 91,30* 76,40 77,50* 70,58 85,56*
12 Škrabal Hynek 01 Střelka Brno 1 333,46 83,32* 84,32* 81,42* 84,40* 79,32 67,94
13 Zátka Josef 01 Manušice 1 331,44 74,84* 70,96 89,87* 70,97 81,22* 85,51*
14 Horákovský René 01 SK N.Město 2 329,16 83,67* 75,64 80,77* 78,72 82,33* 82,39*
15 Beneš David 01 Rover Praha 2 300,59 75,04* 73,91* 62,19 64,64* 87,00*
16 Andrýsek Petr 01 Břidličná 2 298,03 81,58* 74,28* 73,55* 68,62*
17 Pscheidt Tomáš 01 Tatran 2 293,00 66,58* 73,13* 69,37* 50,48 83,92*
18 Liščák Marek 01 St. Město M 271,46 61,67* 63,80* 68,92* 55,53 58,68 77,07*
19 Mráz Vojtěch 01 Rožnov pR 2 269,03 69,77* 65,86* 58,58* 74,82*
20 Smékal Ondřej 01 Rožnov pR 1 252,48 63,45* 59,78* 69,72* 59,53*
21 Krámský Šimon 01 Rover Praha 3 242,68 52,49* 55,35* 49,46 56,13* 78,71*
22 Vlček Martin 01 Plzeň Litice 1 216,36 72,08* 63,09* 81,19*
23 Karlík Jan 01 Rover Praha 2 201,19 57,79* 62,06* 81,34*
24 Kodeda Oldřich Petr 01 Plzeň Litice 3 140,95 46,91* 37,00* 57,04*
25 Pleva David 01 Poruba 2 86,87 28,54* 58,33*
26 Riedl Robert 01 Rover Praha 3 78,02 43,88* 34,14*
27 Kohel Marek 01 Rover Praha 2 60,03 21,95* 38,08*
28 Výbošťok Adam 01 Blansko 2 36,86 36,86*

Dorostenci B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 20 21 51
1 Karlík Mikuláš 99 Letohrad M 400,00 100,00* 90,47 100,00* 100,00* 98,89 100,00*
2 Hornig Vítězslav 99 Jilemnice M 397,77 95,56 100,00* 99,74* 97,37 100,00* 98,03*
3 Červenka Václav 99 SK N.Město M 387,52 89,43* 98,09* 100,00* 100,00*
4 Kocián Jakub 00 Jilemnice 1 382,07 88,21 83,18 92,29* 97,63* 93,38* 98,77*
5 Mikyska Tomáš 00 Letohrad M 377,96 82,76 89,28* 85,84 92,91* 98,94* 96,83*
6 Dubský Jan 00 SKPKornspitz M 374,80 81,74 88,42* 86,66 94,64* 98,43* 93,31*
7 Gregor Tomáš 00 SK N.Město 1 368,75 89,42* 88,75 93,22* 93,61* 82,55 92,50*
8 Němeček Josef 00 SKPKornspitz M 367,97 83,04 90,30* 93,57* 90,97* 93,13* 84,23
9 Pajer Lukáš 99 Jilemnice 1 366,05 84,43 85,33 92,80* 87,01* 92,75* 93,49*
10 Ondřejka Jiří 99 Letohrad 1 362,74 89,29* 86,65 90,59* 84,98 92,34* 90,52*
11 Hrouda Václav 99 Jilemnice 1 359,54 82,72 87,02 89,29* 88,41* 88,30* 93,54*
12 Hájek Matěj 99 SKPKornspitz 1 359,32 82,46 75,02 90,59* 93,61* 85,04* 90,08*
13 Vanc Jan 99 SKPKornspitz 1 358,29 87,43* 87,17 87,82* 90,69* 92,35* 86,04
14 Volek David 99 SK N.Město 1 354,85 84,94* 82,54 88,67* 94,10* 81,37 87,14*
15 Kánský Petr 00 Letohrad 1 354,24 87,44* 83,63 87,58* 91,96* 86,28 87,26*
16 Soukup Ondřej 00 Jilemnice 1 350,77 76,62 79,28 86,74* 88,05* 87,16* 88,82*
17 Chmelík Jiří 00 Jilemnice M 340,34 81,53 81,74 88,11* 85,34* 82,95* 83,94*
18 Tomášek Jiří 00 SK N.Město 1 339,66 70,08 73,49 85,58* 83,07* 81,35* 89,66*
19 Zapletal Jakub 00 SK N.Město 1 331,68 80,90* 75,81 85,25* 81,52* 78,68 84,01*
20 Janík Jakub 99 V. Karlovice 1 325,67 81,84* 78,66 83,54* 79,43* 80,86* 77,21
21 Hermann Matěj 00 Letohrad 1 322,10 69,19 79,77* 75,25* 81,51* 65,03 85,57*
22 Hanuš Antonín 99 Strakonice 1 317,42 71,37* 69,69 76,71* 0,00 71,14 82,50* 86,84*
23 Strnad Adam 00 Letohrad 1 306,09 80,40* 62,39 79,78* 73,36* 63,41 72,55*
24 Gřešek Vít 99 SK N.Město 2 291,79 72,50* 75,36* 79,54* 64,39*
25 Švejda Jakub 00 SKS Vimperk 1 283,05 74,38* 71,53* 60,26* 76,88*
26 Žitník Richard 99 Rožnov pR 1 281,70 61,67* 57,77 68,65* 73,13* 57,16 78,25*
27 Trpišovský Zdeněk 99 Jílové 2 266,23 55,77 64,00* 62,87* 66,71* 59,33 72,65*
28 Papšík Marian 00 VsetínBobrky 1 258,45 54,43 45,55 64,60* 60,72* 63,03* 70,10*
29 Krejbich Daniel 99 Rover Praha 2 256,00 37,77 43,68 42,89 52,24* 59,09* 65,22* 79,45*
30 Novák Jan 99 Strakonice 1 236,34 51,54* 50,24* 67,05* 67,51*
31 Lichtenberg Jaroslav 99 Poruba 232,27 53,62 54,85* 59,99* 0,00 54,77* 62,66*
32 Foller David 99 Střelka Brno M 148,63 76,44* 72,19*
33 Majer Tomáš 00 Kapslovna 1 102,10 49,99* 52,11*
34 Kotrla Josef 99 Rožnov pR 2 94,16 49,87* 44,29*
35 Svítil Robert 00 Tatran 1 87,00 87,00*
36 Šamberger Martin 00 Střelka Brno 2 77,15 23,90* 53,25*
37 Smýkal Ondřej 99 KB Trefa 2 65,68 0,00* 39,01* 26,67*

Juniorky – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 20 21 51
1 Maříková Simona 96 Letohrad M 399,33 98,98 100,00* 100,00* 100,00* 99,33* 97,38
2 Votočková Eliška 97 Jilemnice 1 374,25 86,09* 83,42 85,83 88,16* 100,00* 100,00*
3 Tkadlecová Anna 96 SK N.Město M 369,51 100,00* 95,95* 83,61* 89,95*
4 Jurčová Natálie 97 Letohrad 1 368,21 0,00 93,82* 88,88* 95,71* 89,80* 83,61
5 Sádovská Michaela 98 SK N.Město 1 339,98 74,84 81,87* 86,56* 81,18* 70,59 90,37*
6 Dvořáková Dagmar 98 Střelka Brno 1 330,62 82,69* 76,59* 79,24* 75,12 73,69 92,10*
7 Daverná Karolína 97 St. Město 1 321,29 66,07 74,33* 73,48* 78,74* 67,83 94,74*
8 Trpišovská Anna 98 SG Jbc 1 282,07 64,63* 69,88* 66,43* 81,13*
9 Vinklárková Tereza 98 Letohrad M 277,65 94,20* 98,44* 85,01*
10 Stránělová Eva 98 Rover Praha 1 269,07 62,55* 61,07 64,17* 62,14* 60,30 80,21*
11 Michálková Pavlína 98 Rover Praha 2 238,35 41,42 43,74* 31,49 0,00 44,06* 67,55* 83,00*
12 Davidová Markéta 97 SKPKornspitz M 200,00 100,00* 100,00*
13 Zaděláková Petra 98 Říčany 2 191,73 57,42* 53,52* 80,79*
14 Tučková Andrea 97 Jílové 2 174,42 0,00 27,98* 30,53* 25,82 24,10 49,39* 66,52*
15 Šambergerová Barbora 97 Střelka Brno 1 134,20 0,00* 0,00* 63,20* 71,00*

Junioři – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 20 21 51
1 Žemlička Milan 96 Letohrad M 396,38 96,38* 100,00* 100,00* 100,00*
2 Šantora Ondřej 96 SKPKornspitz M 394,06 100,00* 94,92 100,00* 96,56* 95,16 97,50*
3 Štvrtecký Jakub 98 Letohrad M 392,06 95,38 97,80* 97,13* 100,00* 85,83 97,13*
4 Procházka Jakub 96 Letohrad M 389,17 96,51* 90,68 99,84* 93,85* 93,63 98,97*
5 Dvořák Lukáš 98 Rover Praha M 376,80 79,43 89,80* 80,79 84,29 100,00* 100,00* 87,00*
6 Štulík Dominik 98 SG Jbc M 361,72 85,53* 96,33* 90,26* 89,60*
7 Herman Ondřej 98 Letohrad 1 358,97 82,84* 91,72* 88,75* 80,93 0,00 95,66*
8 Slavík Vojtěch 98 SKPKornspitz 1 355,82 82,37 84,67* 84,36* 72,06 91,29* 95,50*
9 Joukal Lukáš 97 SKPKornspitz 1 354,16 80,10* 89,92* 92,69* 91,45*
10 Křivánek Tomáš 98 Střelka Brno 1 337,49 63,01 73,68 78,71* 74,21* 90,49* 94,08*
11 Janů Tomáš 98 SK N.Město 1 316,79 74,70* 78,45* 84,22* 79,42*
12 Šlofar Vladimír 97 SG Jbc 1 316,38 84,44* 75,17* 84,10* 72,67*
13 Vavřina Matěj 98 Rover Praha 1 313,87 59,90 61,45 63,54* 60,14 84,33* 90,45* 75,55*
14 Beneš Viktor 96 Jílové M 313,77 61,17 65,03* 72,90* 64,68 84,13* 91,71*
15 Štolba Jiří 98 Jílové 1 297,02 55,75 0,00 74,49* 47,25 78,97* 81,72* 61,84*
16 Vystavěl Ondřej 98 Prostějov 1 269,15 61,43* 68,00* 74,11* 65,61*
17 Majer Lukáš 98 Kapslovna 1 222,23 66,77* 62,50* 92,96*
18 Doležal Václav 98 Rover Praha 2 104,04 43,27* 60,77*

Muži A – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Tolar David 95 SKPKornspitz M 381,68 92,26* 100,00* 97,14* 92,28* 91,00
2 Balatka Miroslav 82 SKPKornspitz M 381,30 84,81 92,41* 96,01* 87,08 94,61* 98,27*
3 Schorný Luboš 75 St. Město M 375,50 73,99 85,90* 91,03* 76,70 100,00* 98,57*
4 Ševčík Štěpán 96 Jilemnice 1 354,68 78,25 90,85* 90,03* 78,22 87,10* 86,70*
5 Franz Jiří 90 Říčany M 346,99 83,38* 82,89* 69,27 88,15* 92,57*
6 Řezníček Tomáš 90 Střelka Brno 1 341,97 78,92 87,86* 86,75* 77,73 86,07* 81,29*
7 Šmíd Martin 80 Střelka Brno 1 337,71 73,29 80,43* 78,19* 72,98 86,46* 92,63*
8 Pavlík Tomáš 87 Rover Praha 1 324,91 76,15 78,49* 77,71* 67,97 83,17* 85,54*
9 Pacner Martin 78 Rover Praha 1 320,24 55,66 69,22* 72,16* 65,29 88,87* 89,99*
10 Smetana Martin 67 SKPKornspitz 1 319,16 69,14 75,36* 81,61* 65,67 80,39* 81,80*
11 Smetana Vít 73 Kapslovna 1 317,89 72,66* 71,02* 88,59* 85,62*
12 Kittel Marek 90 St. Město 1 312,04 74,47* 80,67* 80,18* 76,72*
13 Matějka Tomáš 94 Tatran 2 310,16 67,71 78,23* 75,62* 60,34 74,88* 81,43*
14 Válka Jan 95 Jílové 1 307,80 60,95 78,33* 60,73 59,35 80,26* 75,42* 73,79*
15 Hošek Ondřej 95 SKPKornspitz M 299,41 99,41* 0,00* 100,00* 100,00*
16 Kanta Jiří 95 Plzeň Litice 1 289,53 63,10* 70,72* 55,16 78,98* 76,73*
17 Dvořák Jakub 93 Rover Praha 2 287,77 63,03* 69,86* 73,42* 81,46*
18 Zvyhal Jan 82 Rover Praha 2 275,43 46,64 54,75 57,77* 49,70 64,72* 80,23* 72,71*
19 Zuzaňák Ondřej 91 Ostrava 2 267,35 57,68* 72,27* 76,22* 61,18*
20 Hlobil Vladimír 89 Břidličná 2 266,16 47,85* 64,53* 77,07* 76,71*
21 Trpišovský Tomáš 93 Jílové 2 252,18 49,51 51,79 60,12* 59,74* 63,55* 68,77*
22 Novotný Matěj 88 Rover Praha 2 233,47 47,14* 65,95* 65,33* 55,05*
23 Humr Jan 84 Rover Praha 2 210,34 61,85* 66,34* 82,15*
24 Jánov Vít 87 SKPKornspitz M 197,76 97,76* 0,00* 100,00*
25 Raška Jan 82 Blansko 2 172,89 48,90* 56,45* 0,00* 67,54*
26 Bitala Michal 95 Rožnov pR 1 140,48 65,63* 74,85*
27 Přibyl Martin 93 St. Město 1 130,76 68,08* 62,68*
28 Braun Jan 92 Strakonice 109,98 49,48* 60,50*
29 Burian Jan 95 SKPKornspitz M 100,00 100,00* 0,00*
30 Graclík Jan 95 Rožnov pR 2 70,52 70,52* 0,00*
31 Staněk Ondřej 85 Třebíč 59,85 59,85* 0,00* 0,00*
32 Dolgikh Dmitry 90 Kapslovna 38,42 16,28* 22,14*

Muži B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Doubek Jan 79 Manušice 1 396,16 98,73* 97,43* 95,73 94,20 100,00* 100,00*
2 Kolář Petr 73 Blansko M 379,09 100,00* 100,00* 83,64* 95,45*
3 Rychnovský František 74 Jílové 1 366,23 95,79* 88,07* 90,50* 82,01 81,68 91,87*
4 Regner Tomáš 75 Ruprechtice 1 365,72 91,83* 90,77* 84,77* 98,35*
5 Večeřa Roman 80 Prostějov M 353,26 89,76* 85,39* 86,87* 81,05 79,91 91,24*
6 Štolba Miroslav 73 SKPKornspitz 1 350,77 88,24* 77,04* 90,45* 95,04*
7 Stráněl Jiří 72 Rover Praha 1 335,41 81,92* 82,99* 84,99* 80,78 0,00 85,51*
8 Papež Marek 72 Ostrava 1 335,28 75,07* 76,32* 93,45* 0,00 70,35 90,44*
9 Zátka Jan 75 Manušice 1 326,42 82,29* 73,70* 79,22* 71,30 60,13 91,21*
10 Bečvář Jan 72 Rover Praha 2 314,05 76,82* 74,06* 77,65* 63,82 65,62 85,52* 72,42
11 Pacner Vladimír 76 Rover Praha 1 312,26 70,46* 67,10* 83,53* 91,17*
12 Trpišovský Tomáš 72 Jílové 1 285,71 67,79* 68,40* 71,04* 78,48*
13 Pscheidt Michal 74 Tatran 1 266,25 92,47* 86,78* 87,00*
14 Krejčí Richard 72 Rover Praha 3 215,18 65,49* 70,94* 78,75*
15 Šimůnek Jaromír 55 SKPKornspitz M 200,00 100,00* 100,00*
16 Měšťák Jan 77 Kapslovna 1 193,41 94,57* 98,84*
17 Svoboda Leoš 76 Blansko M 189,33 91,80* 97,53*
18 Staněk David 80 Třebíč 1 187,07 93,43* 93,64* 0,00*
19 Wohanka Pavel 75 Blansko 3 139,95 60,48* 79,47*
20 Švirloch Branislav 73 Jílové 2 100,06 49,99* 50,07*
21 Šerý Jan 74 KB Trefa 2 5,64 5,64* 0,00*

Muži C – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Čech Petr 63 Jilemnice M 400,00 100,00* 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 100,00
2 Blaha Ondřej 70 Rover Praha M 360,60 84,65 83,33 87,25* 96,83* 89,52* 82,27 87,00*
3 Mejstřík Petr 56 Tatran 1 347,97 87,62* 85,87* 82,11 87,97* 86,51* 77,30
4 Schejbal Ladislav 64 KB Trefa M 339,59 83,28* 92,53* 75,36* 88,42*
5 Mádr René 69 Ostrava 1 328,71 80,92* 77,65* 84,00* 86,14* 0,00 76,28
6 Krámský Pavel 66 Rover Praha 2 327,51 88,99* 76,53 80,65* 77,45* 71,03 72,87 80,42*
7 Novotný Martin 61 Rover Praha 2 325,85 86,81* 79,99* 80,48* 76,67 78,57* 74,41
8 Smolík Martin 66 Karlovy Vary M 325,64 71,34* 86,88* 87,56* 79,86*
9 Hojer Miloslav 54 Rover Praha 2 306,20 67,35 81,50* 73,83* 77,31* 72,71 73,56*
10 Braatz Frank 62 Konkordia 238,88 21,11 63,05* 53,88 55,93* 60,38* 59,52*
11 Srnka Martin 69 Kapslovna 225,36 51,94* 57,00* 55,32* 61,10* 47,31 47,16
12 Jungmann Petr 66 Karlovy Vary 2 188,44 61,97* 66,16* 0,00* 60,31*
13 Holubec Lubor 65 Horní Branná 1 163,22 81,47* 81,75*
14 Landiga Michal 57 Karlovy Vary 1 161,53 82,30* 79,23*
15 Heřman František 53 Ostrava 2 144,03 64,74* 79,29*
16 Hlavatý Radek 66 Třebíč 1 107,88 38,11* 69,77* 0,00*
17 Staněk Jiří 56 Třebíč 3 71,11 71,11* 0,00*

Ženy A – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Zvařičová Veronika 88 SKPKornspitz M 400,00 100,00* 100,00* 100,00* 100,00*
2 Schorná Pavla 80 St. Město M 370,26 81,71* 74,10 88,55* 76,52 100,00* 100,00*
3 Hořínková Dita 94 Střelka Brno 1 337,91 78,94* 72,85 80,75* 62,43 87,96* 90,26*
4 Nováková Miroslava 86 Rover Praha 2 300,76 71,10* 63,18* 79,48* 0,00 87,00*
5 Jeníčková Kateřina 95 Strakonice 1 281,32 51,22 44,08 55,11* 41,97 67,85* 78,47* 79,89*
6 Ksandrová Marie 92 Kapslovna 3 237,70 52,65* 37,06 44,85* 72,46* 67,74*
7 Housková Kateřina 93 Rover Praha 1 212,50 72,83* 64,25* 75,42*
8 Černá Kristýna 93 SKPKornspitz M 196,40 97,62* 98,78*
9 Hurdálková Lucie 91 Rover Praha 3 165,14 49,03* 37,96* 78,15*

Ženy B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Elvy Simona 77 Kapslovna M 399,90 98,87 84,08 100,00* 100,00* 99,90* 100,00*
2 Voráčová Kondysková Pavla 79 Blansko M 373,19 100,00* 87,00* 94,72* 91,47*
3 Voráčková Adéla 78 St. Město 2 328,39 77,22* 0,00 70,20 79,18* 89,12* 82,87*
4 Švirlochová Zdeňka 75 Jílové 1 296,42 78,53* 63,11* 85,78* 69,00*
5 Giovagnoni Lenka 82 Kapslovna 1 277,86 87,64* 0,00* 100,00* 90,22*
6 Coufalová Radka 78 Ostrava M 178,51 93,97* 84,54*

Ženy C – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 7 8 9 10 11 12 51
1 Milnerová Zuzana 72 Kapslovna 1 370,97 94,16* 87,00* 91,97* 97,84* 69,00
2 Špácová Miroslava 60 Rover Praha M 339,94 72,47* 63,79 92,72* 84,60* 90,15*
3 Schejbalová Markéta 76 KB Trefa 1 264,05 83,35* 80,70* 100,00* 0,00*
4 Nováková Ivana 76 Ostrava M 200,00 100,00* 100,00*
4 Vlčková Romana 71 Střelka Brno M 200,00 100,00* 100,00*
6 Lukšová Iva 71 Ostrava 1 135,86 64,07* 71,79*
7 Wohanková Klimešová Gabriela 76 Blansko 2 87,10 87,10*

Žáci B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 3 4 5 6 13 15 51 52 53 55 56 57 58 59 60
1 Martan Matyáš 04 Rover Praha 1 520,00 94,81 100,00* 96,75 100,00* 100,00* 100,00 110,00* 110,00* 85,45
2 Milán Jakub 04 Střelka Brno 1 509,23 97,34* 96,39 100,00* 97,66* 88,85 97,17 106,73* 107,50* 74,68 91,00
3 Suchodol Vít 04 Letohrad 1 502,11 0,00 0,00 96,90* 93,17 96,49* 96,81* 104,23* 107,68* 91,00 85,81
4 Berger Ondřej 04 Jilemnice 1 495,80 95,65* 99,15* 93,65* 79,36 92,10 91,45 104,72* 102,63* 75,53 75,12
5 Hron Antonín 05 Krkonoše 1 488,10 100,00* 94,38* 87,51 79,72 90,13 97,17* 103,62* 92,93* 91,00
6 Blaha Jiří 04 Rover Praha 1 487,31 95,53* 95,60* 93,32 82,65 90,59 96,30* 102,10* 97,78* 91,00
7 Gregor Jan 04 Letohrad 1 482,69 91,66* 92,87* 99,15* 80,44 84,20 91,53 97,83* 101,18* 88,76 65,68
8 Blaha Michal 04 Rover Praha 1 481,02 94,85* 81,75 92,02* 87,67 88,98 90,86* 99,89* 103,40* 84,36
9 Kunčík Matěj 04 Krkonoše 1 476,82 93,96* 90,67* 87,30 91,28* 97,98* 102,93* 89,82
10 Franz Tadeáš 05 Střelka Brno 1 467,22 94,75* 76,81 89,66* 68,17 91,20* 82,70 96,25* 95,36* 80,57 40,36 68,15
11 Vyskočil David 05 SKS Vimperk 1 465,11 89,07* 87,62 89,65* 79,23 75,29 87,67* 99,45* 99,27* 87,00
12 Šantora Jáchym 04 Rover Praha 1 459,38 98,53* 91,17* 90,97* 87,53 89,05* 88,20 89,66* 80,58 77,28
13 Schless Adam 04 Letohrad 1 455,08 94,41* 85,17* 86,08* 73,53 75,73 78,70 93,86* 95,56* 81,06 57,53
14 Zátka Jan 04 Manušice 1 451,95 83,69 87,74* 82,66 85,14 85,56* 84,03 90,43* 97,22* 91,00* 82,77
15 Mach Filip 05 Střelka Brno 1 445,93 89,62* 89,22* 86,17* 80,96 73,73 87,27* 82,82 93,65* 78,33 71,18
16 Kozáček Michal 04 Břidličná 1 445,30 88,85* 93,88* 78,72 81,92 83,69* 85,95* 92,93* 79,22
17 Malušek Daniel 04 SK N.Město 1 443,13 86,19* 80,22 84,83* 78,70 78,68 82,51 97,42* 91,39* 83,30* 68,52
18 Kamarád Jan 05 Střelka Brno 2 441,24 82,69* 87,78* 77,20 79,49 77,73 81,35* 96,52* 92,90* 44,94
19 Bakeš Daniel 05 Ostrava 2 438,26 77,03 80,99 78,88 85,29* 78,07 82,82 90,09* 90,10* 87,00* 85,78*
20 Kabrda Jonáš 04 SK N.Město 1 432,88 91,08* 69,14 86,74* 68,93 81,36* 80,50 90,12* 83,58* 72,37 76,55
21 Poledník Ondřej 05 St. Město 2 430,21 82,17 85,74* 87,76* 45,87 82,66* 62,48 89,62* 84,43*
22 Kašpar Jakub 05 KB Trefa 2 420,95 53,12 76,02 84,70* 64,43 78,71 0,00 93,33* 84,78* 55,99 43,32 75,12 79,16* 78,98*
23 Škaloud Šimon 04 Jílové 2 418,95 86,25* 81,41* 76,48 73,59 68,17 78,39* 81,03* 91,87* 70,85 77,12
24 Rybka Lukáš 04 Letohrad 2 414,43 70,12 80,55* 79,07* 72,33 74,66 81,57* 86,53* 86,71* 71,88 57,41
25 Sucharda Tomáš 05 Jilemnice 2 408,60 78,32* 89,35* 79,17* 75,47 78,63* 83,13* 0,00 0,00 71,95
26 Freiwald Peter 04 SK N.Město 2 406,47 66,84 78,74* 84,01* 78,60 80,55* 76,64 0,00 80,99* 82,18* 60,13
27 Fajstl Richard 04 Střelka Brno 2 406,15 79,20* 82,25* 72,31 49,05 61,01 72,94 84,57* 77,58* 82,55* 50,95 63,95
28 Tyx Maximilian 04 Rover Praha 2 405,68 72,74* 69,56 83,52* 54,39 81,67* 91,16* 76,59*
29 Škrobánek Jaroslav 04 Letohrad 2 397,04 79,88* 67,42 61,99 73,58* 73,47* 60,90 84,97* 85,14* 61,73
30 Pokorný Ondřej 05 St. Město 2 395,55 80,03* 82,10* 79,03* 66,08 77,30* 77,09*
31 Šilha Ondřej 05 Sokol Stachy 2 393,21 65,56 68,57 80,18* 71,61* 0,00 85,05* 75,20* 81,17*
32 Florek Miroslav 05 SKP Harrach. 2 392,32 63,36 83,79* 68,34* 55,06 66,19* 87,00* 87,00*
33 Vašíček Richard 04 Halenkovice 2 390,04 71,91* 82,40* 76,99* 71,88 76,35* 82,39*
34 Eliáš David 05 Sokol Stachy 2 386,57 72,21* 74,27* 68,10 45,12 60,82 71,70 78,84* 88,34* 72,91*
35 Hrubý Jan 04 VsetínBobrky 2 383,06 74,50* 66,00* 89,25* 85,90* 67,41*
36 Kocmánek Vladimír 05 SK N.Město 3 380,26 66,93* 58,98 54,75 59,65 77,82* 84,77* 75,88* 74,86*
37 Liščák Tomáš 04 St. Město 3 378,30 76,52* 73,52* 74,42* 64,96 82,26* 71,58*
38 Hála Martin 04 KB Trefa 3 376,86 52,84 66,70 68,86 70,11 71,75* 75,71* 84,41* 73,39* 67,66 71,60*
39 Kuchař Matěj 04 Rover Praha 3 372,50 65,83* 60,47 70,07* 50,36 45,84 60,93 84,71* 87,36* 64,53*
40 Jaroš Matěj 05 Rover Praha 3 370,22 75,02* 78,79* 68,24* 59,58 52,76 72,52* 64,86 75,65*
41 Fišer Radek 05 Letohrad 3 366,95 63,52 67,37* 64,78 53,22 74,65* 58,87 85,99* 74,14* 64,80*
42 Jiránek Ondřej 04 Ruprechtice 3 360,52 74,35* 73,02* 62,49 69,25* 70,79* 73,11* 40,78
43 Bolda Vojtěch 04 Sokol Stachy 3 352,48 55,33 48,86 71,56* 43,35 59,16 63,69* 77,44* 68,66* 71,13*
44 Pavelec Šimon 04 Střelka Brno 3 342,66 63,90* 73,42* 51,05 55,58 72,86* 46,79 70,91* 60,18 61,57* 43,33
45 Gregáň Matěj 04 Rover Praha 3 317,56 63,60* 62,71* 63,32* 67,54* 59,61 60,39* 54,01
46 Dobrovský Michal 04 Blansko 3 291,92 58,43* 58,11* 42,18 24,45 53,59* 50,43* 71,36*
47 Stupka Ondřej 04 V. Karlovice 286,94 61,28* 61,66* 59,96* 49,26* 48,15 54,78*
48 Repáň Jan 05 Břidličná 286,54 62,67* 55,99* 65,74* 62,82* 39,32* 27,64
49 Hutník Aleš 05 Ostrava 3 284,51 65,57* 58,56* 50,59* 33,70* 76,09*
50 Folwarczný Filip 04 Poruba 261,78 43,33* 60,32* 47,56* 42,11* 68,46*
51 Svačina Marián 05 Poruba 261,56 56,42* 27,35 41,99* 62,62* 56,46* 44,07*
52 Bortlíček Adam 05 Poruba 236,75 25,16* 43,53* 60,57* 56,47* 51,02*
53 Paraska David 04 Jílové 225,04 59,62* 43,14* 66,91* 55,37*
54 Korytář Martin 05 V. Karlovice 217,22 49,27* 60,85* 53,20* 53,90*
55 Štvrtecký David 05 V. Karlovice 214,83 57,61* 56,29* 0,00* 0,00 57,21* 43,72*
56 Španihel Vlastimil 05 Břidličná 170,14 66,97* 57,99* 45,18*
57 Rybka Filip 05 Letohrad 115,14 0,00* 0,00* 0,00* 0,00 60,45* 54,69*
58 Zapletalík Felix 05 SKP Harrach. 112,68 36,44* 26,04* 50,20*
59 Patera Jan 05 Teplice 111,68 45,82* 65,86*
60 Třasák Maxmilián 05 Jasan Aš 106,88 34,54* 39,43* 32,91*
61 Kovář Pavel 05 VsetínBobrky 104,27 28,58* 33,98* 41,71*
62 Břenek Jan 05 Jílové 100,23 36,83* 48,51* 14,89*
63 Kůs David 04 Plzeň Litice 88,25 26,73* 39,25* 22,27*
64 Bažant Filip 04 Manušice 79,84 49,04* 0,00* 30,80*
65 Hladík Oliver 05 Jílové 74,61 29,26* 0,00* 45,35*
66 Satorie Kryštof 04 Sokol Stachy 61,44 61,44*
67 Gaja Matouš Jan 04 V. Karlovice 58,03 17,77* 40,26*
68 Pobiš Cyril 05 Rover Praha 36,96 36,96*
69 Macháně Jonatán 05 Rover Praha 35,46 35,46*
70 Soukup Martin 05 Rover Praha 32,08 32,08*
71 Lipka Filip 05 Rover Praha 23,89 23,89*

Žáci C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 3 4 5 6 13 15 51 52 53 55 56 57 58 59 60
1 Abrahám Luděk 02 Letohrad 1 515,61 99,83 100,00* 95,99 93,02 100,00* 100,00* 110,00* 105,61* 91,00
2 Pokorný Miloš 02 Jilemnice 1 513,17 99,19* 100,00* 94,56 96,92* 107,06* 110,00*
3 Kudrnáč Jakub 02 Jilemnice 1 507,07 100,00* 98,11 94,15 98,91* 99,29* 83,95 101,35* 107,52* 91,00 84,87
4 Babánek Adam 02 Střelka Brno 1 503,96 93,52 92,65 99,55* 97,11* 95,89* 93,78 103,74* 107,67* 80,88 78,34 91,00
5 Lušovský Jan 02 Rožnov pR 1 492,89 96,18* 94,90* 88,94 91,58* 80,49 91,08 105,59* 104,64*
6 Mikšík Matěj 02 Krkonoše 1 491,84 98,80* 95,30* 96,23* 89,41 95,05 92,40 101,75* 99,76* 90,66 91,00
7 Paulus Lukáš 02 Jilemnice 1 487,37 92,07* 89,83 88,66 92,55* 92,74* 84,12 100,84* 109,17* 87,91
8 Hák Petr 03 Krkonoše 1 483,73 94,19* 92,30* 88,86* 87,87 100,36* 108,02*
9 Kaplan Jáchym 02 St. Město 1 480,86 94,37* 91,52* 90,35* 86,07 89,07 83,85 100,04* 104,58*
10 Költö Matěj 03 Letohrad 1 473,51 92,17* 85,75 92,69* 93,56* 81,69 77,16 100,72* 94,37* 83,84
11 Hasman Marek 02 Elán Zruč 1 472,26 90,42* 89,50 92,62* 88,66 92,48* 80,20 98,26* 98,48* 80,09 87,00 87,00
12 Hawel Marek 02 Krkonoše 1 471,97 96,37* 92,57* 81,81 0,00 88,26 88,82* 92,64* 101,57* 86,81
13 Hable Rudolf 02 SKPKornspitz 1 471,06 91,45* 92,58* 90,97* 0,00 87,44 89,32 96,93* 99,13*
14 Saska Matěj 02 SKPKornspitz 1 470,61 95,13* 91,72* 91,65* 0,00 88,46 87,60 92,11* 100,00*
15 Šuba Dalibor 02 Břidličná 1 470,14 98,30* 85,83 100,00* 93,78* 86,96* 80,85 85,45 91,10*
16 Netrval Jakub 02 Plzeň Litice 1 466,62 82,51 76,45 78,56 88,49* 88,28* 79,90 96,77* 102,08* 91,00*
17 Hynek Lukáš 02 Letohrad 1 463,81 93,73* 92,36* 89,12* 90,85* 80,33 73,45 97,75* 83,34
18 Semirád Jan 03 Letohrad 1 459,36 91,70* 87,14* 84,56 91,36* 100,16* 89,00* 83,36
19 Svítil Michal 02 Tatran 1 452,22 84,07 85,31 89,03* 88,11* 91,47* 97,62* 85,99*
20 Machač Šimon 03 SKPKornspitz 1 450,01 86,99* 84,80* 78,37 0,00 84,35* 79,09 96,20* 97,67*
21 Štecher Filip 03 Jasan Aš 2 438,95 84,76* 79,77 86,70* 78,68 90,85* 93,33* 83,31*
22 Hanslian Ondřej 03 SKPKornspitz 2 436,76 83,15* 74,54 83,87* 78,34 87,35* 78,65 88,92* 93,47*
23 Zaoral Michal 03 SK N.Město 2 434,92 84,53* 84,00* 83,94* 83,77 80,10 77,27 89,73* 92,72* 72,58 82,70
24 Dostálek Vojtěch Petr 02 Letohrad 2 431,78 84,09* 80,76* 80,56* 77,20 66,48 75,31 92,96* 93,41* 61,50
25 Mikulášek Vítek 03 St. Město 2 430,78 85,69* 82,39* 80,60* 75,13 92,57* 89,53*
26 Lustig Adam 02 Rover Praha 2 428,21 78,34* 81,82* 87,11* 76,46 76,15 86,72* 94,22* 68,97
27 Harcula Michal 03 Letohrad 2 426,72 81,85* 77,96 80,88* 81,31* 72,50 71,09 89,11* 93,57* 51,51 77,83
28 Lána Jan 02 Letohrad 2 426,64 89,57* 85,78* 84,06* 84,10* 62,71 67,67 83,13* 80,04 0,00
29 Lipold Jan 02 Rover Praha 2 426,30 82,80* 85,21* 81,79* 78,05 77,95 69,57 87,29* 89,21* 75,08
30 Bergman Jakub 02 Letohrad 2 425,99 79,10 77,42 84,79* 84,09* 75,20 63,86 92,69* 84,20* 74,87 80,22*
31 Morávek Michal 02 SKP Harrach. 2 418,24 70,38 72,72 77,03* 82,56* 76,15* 74,16 92,21* 90,29* 67,81 64,65 73,88
32 Waněk Hubert 03 Krkonoše 2 417,85 81,76* 74,88* 75,75* 74,33 86,54* 98,92*
33 Marek Lukáš 02 Letohrad 2 417,13 82,35* 74,94* 73,51 80,46* 86,47* 92,91* 74,75 74,30
34 Ryšánek Nick 02 SKPKornspitz 2 416,86 87,13* 86,11* 75,85* 0,00 55,88 67,13 85,48* 82,29*
35 Hartl Štěpán 03 Střelka Brno 2 416,49 85,47* 80,67 82,84* 76,90 80,78* 82,49* 84,91*
36 Měrka Tomáš 03 Břidličná 2 413,96 78,42* 81,04* 87,38* 82,84* 84,28* 72,33
37 Bryscejn Ondřej 03 Letohrad 2 412,30 82,23* 77,70* 78,33* 69,84 85,39* 88,65* 68,67
38 Smetana Prokop 03 Rover Praha 2 411,25 78,82* 0,00 75,23 80,14* 82,38* 87,56* 82,35*
39 Palla František 03 Halenkovice 2 401,73 74,69* 73,39* 73,74* 73,04 68,04 66,19 93,41* 86,50* 63,07
40 Karlík Petr 03 Rover Praha 2 398,59 69,70 64,18 68,27 77,72* 80,61* 73,11 79,75* 76,79* 83,72*
41 Veselý Jaroslav 03 Letohrad 2 396,71 76,22 78,65* 76,28* 75,47 66,20 77,10* 83,77* 80,91* 70,05 64,00
42 Szabo Gabriel 02 Rover Praha 2 395,58 77,48* 80,62* 66,49 69,81 55,17 68,32 78,09* 80,49* 78,90*
43 Novotný Jonáš 02 Strakonice 2 394,00 82,21* 73,84* 75,52* 59,27 67,25 80,17* 82,26*
44 Novotný Jindřich 02 Jasan Aš 2 390,97 81,06* 68,99 72,30* 68,32 85,63* 76,13* 75,85*
45 Novotný David 02 Jasan Aš 3 389,86 68,43* 78,26* 62,92 63,39 83,75* 79,49* 79,93*
46 Otava Tadeáš 03 SK N.Město 3 389,61 72,07 76,61* 72,25 79,56* 83,83* 74,45* 65,36 75,16*
47 Klobouček Adam 03 SKP Harrach. 2 388,91 73,12* 72,73* 70,81 72,57* 67,47 72,10 89,06* 81,43* 0,00 0,00
48 Vondráček Jakub 03 Letohrad 3 388,80 76,00* 78,59* 64,52 66,29* 85,29* 82,63*
49 Šach Petr 03 Rover Praha 3 371,48 45,39 66,17* 69,10* 78,09* 0,00 0,00 85,13* 72,99*
50 Houška Jan 03 Strakonice 2 370,69 70,54* 68,09* 61,91 0,00 76,60* 72,46* 83,00*
51 Smýkal Jakub 03 KB Trefa 3 360,04 67,36* 63,65 70,18* 42,28 75,60* 74,72* 72,18*
52 Silovský Vojtěch 03 Strakonice 3 359,74 73,21* 68,65* 71,13* 71,32* 75,43*
53 Mihulka Marek 02 Rover Praha 3 353,55 66,90* 64,87 64,38 59,58 69,00* 70,24* 77,11* 66,10 70,30*
54 Mikulášek Adam 03 St. Město 3 352,08 71,34* 59,77* 72,77* 55,21 79,48* 68,72*
55 Dvořák Martin 03 Letohrad 3 348,40 70,57* 74,40* 66,07* 67,79* 69,57*
56 Nešpor Štěpán 03 Břidličná 3 343,64 68,77* 68,79* 67,30* 69,89* 68,89* 0,00 0,00 0,00
57 Mynář Šimon 02 Rožnov pR 2 335,05 83,61* 83,65* 84,98* 82,81*
58 Hermann Jakub 03 Letohrad 3 331,24 79,45* 79,50* 87,84* 84,45*
59 Matoušek Štěpán 02 Klecany 3 321,73 58,36 63,25* 62,11* 58,49* 67,99* 49,34 69,89*
60 Tuček Miloslav 02 Jílové 3 310,66 55,49 61,99* 57,61* 58,02* 56,49 56,87* 76,17*
61 Kolář Martin 03 Blansko 3 293,22 58,96* 69,28* 24,27 36,98* 77,81* 50,19*
62 Rychnovský Matouš 02 Jílové 286,94 61,27* 51,07* 64,69* 52,04* 57,87*
63 Poledna Ondřej 03 Břidličná 285,40 53,49* 55,69* 51,66 64,17* 55,59* 56,46*
64 Kobylka Matěj 03 Blansko 278,35 61,25* 47,47* 47,28* 63,73* 58,62*
65 Kynšt Matyáš 03 Jílové 273,34 58,17* 55,07* 55,56* 42,72* 61,82*
66 Poledník Jindřich 03 St. Město 235,58 66,14* 69,22* 60,78* 39,44*
67 Tyl Marek 03 Poruba 2 216,26 73,08* 60,18* 83,00*
68 Rozsypal Jiří 02 Manušice 3 210,62 40,23* 72,10* 49,12* 49,17*
69 Pscheidt Martin 02 Tatran 3 162,36 43,20* 42,88* 76,28*
70 Havran Tomáš 02 VsetínBobrky 134,63 51,22* 34,42* 48,99*
71 Mahel Radim 03 SK N.Město 102,30 52,12* 50,18*
72 Ahmadu-Suka Nicolas 02 Letohrad 97,53 49,61* 47,92*
73 Štrégl Matyáš 03 Krkonoše 3 70,77 70,77*
74 Parásek Jan 03 Manušice 68,38 8,18* 10,13* 35,88* 14,19*
75 Zapletalík Adrian 03 SKP Harrach. 56,88 56,88*
76 Matuška Václav 03 VsetínBobrky 51,39 30,47* 20,92*
77 Bedecs Matěj 03 Jasan Aš 30,25 30,25*
78 Staněk Pavel 03 Poruba 12,11 0,00* 6,94* 5,17*

Žákyně B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 3 4 5 6 13 15 51 52 53 55 56 57 58 59 60
1 Paulusová Lucie 04 Jilemnice 1 510,22 100,00* 98,89 100,00* 100,00* 100,00 100,00 110,00* 100,22* 91,00 84,96
2 Kulhánková Anna 04 Krkonoše 1 496,14 84,64 100,00* 92,57* 92,72* 105,34* 105,51*
3 Seidlová Eliška 04 SKP Harrach. 1 494,57 91,08 91,36 91,11 97,40* 92,90* 95,76* 102,53* 105,98* 78,80 87,57 82,31
4 Randáková Hana 05 Sokol Stachy 1 490,83 90,66* 88,43 82,89 84,92 89,49 99,86* 101,22* 108,09* 91,00*
5 Fiedlerová Eliška 04 KB Trefa 1 484,68 94,22* 96,44* 86,76 93,09 98,53* 93,65* 101,84* 87,17 91,00 86,64 91,00 91,00 91,00
6 Hable Diana 04 SKPKornspitz 1 482,71 80,10 80,21 85,40 87,69* 87,96* 97,81* 105,60* 103,65*
7 Brunátová Denisa 04 Elán Zruč 1 480,80 87,32 86,53 84,23 88,12* 86,96 91,65* 108,27* 101,76* 91,00* 52,33 84,35 69,11
8 Marková Nikola 05 Letohrad 1 477,96 85,09 85,82* 91,54* 93,01* 97,59* 110,00* 82,39 82,06
9 Cikánková Anita 05 Střelka Brno 1 477,66 77,97 81,72 89,21* 84,47 86,22 84,49 103,65* 107,47* 86,33* 77,33 91,00*
10 Šulcová Rozálie 04 Jilemnice 1 463,47 81,64 95,32* 98,77* 86,76 89,22* 93,23* 84,42 86,93*
11 Bártová Veronika 04 Jílové 1 461,38 82,17 85,68* 78,17 46,78 96,24* 87,33* 99,32* 92,81* 82,04
12 Buďárková Tereza 04 Jilemnice 1 457,58 87,21 87,45 90,47* 89,24* 85,55 89,85* 89,25* 98,77* 81,38 77,20
13 Chudějová Andrea 04 V. Karlovice 1 455,75 90,97* 86,01* 81,54 76,16 95,10* 82,02 98,05* 85,62*
14 Juřičková Alžběta 04 VsetínBobrky 1 451,61 80,81 82,20* 76,71 91,35* 97,69* 91,65* 88,72*
15 Horňáčková Kateřina 04 Břidličná 1 450,97 84,31* 85,77* 84,31 87,61* 91,67* 101,61*
16 Kubíčková Zuzana 05 Letohrad 1 447,23 73,80 69,34 71,16 82,37* 87,62* 83,94* 90,92* 102,38* 72,94
17 Grossmannová Klára 04 Letohrad 1 442,62 77,77* 75,46 87,83* 75,95 96,78* 97,50* 82,74* 60,52
18 Plevová Martina 04 Poruba 2 441,22 68,15 68,20 88,39* 88,64* 85,35* 91,84* 87,00* 81,55 64,58 73,39 85,18
19 Kánská Lucie 04 Letohrad 2 439,70 79,87* 77,22* 96,99* 97,86* 87,76*
20 Pánková Andrea 05 SKP Harrach. 2 432,30 78,74 81,05* 77,24 81,58* 79,13 80,03 98,60* 88,07* 68,95 83,00* 75,24
21 Schejbalová Tereza 04 KB Trefa 2 429,81 76,59* 89,59* 75,35 75,68 88,72* 79,97* 94,94* 74,94 65,39 74,62
22 Smetanová Markéta 04 SKPKornspitz 2 429,67 80,61* 84,81* 78,60 76,69 87,91* 82,60* 74,97 93,74*
23 Bermanová Lucie 04 Horní Branná 2 415,51 63,00 75,73 50,69 67,55 79,54* 76,99* 90,85* 84,43* 83,70* 69,94 69,57
24 Jírová Alžběta 04 Rover Praha 2 414,78 75,78 79,92 83,25* 77,28 78,76 83,01* 81,07* 85,72* 81,73*
25 Fiurášková Nela 05 Rožnov pR 2 409,33 61,18 75,92 74,63 78,57* 76,20* 83,86* 92,45* 78,25*
26 Novotná Aneta 05 St. Město 2 408,27 75,60* 77,57* 68,59 67,76 82,71* 74,89 91,60* 80,79*
27 Halberštatová Sára 05 Letohrad 2 405,92 62,36 76,30 75,19 82,07* 82,38* 80,03* 79,28* 82,16*
28 Holková Kateřina 05 SK N.Město 2 401,42 71,65 0,00 62,13 72,08* 69,13 73,38* 90,80* 84,40* 80,76*
29 Walchetsederová Linda 04 Jasan Aš 2 400,40 49,60 62,43 82,75* 68,79* 80,28* 86,35* 82,23*
30 Tušlová Agáta 05 Sokol Stachy 2 399,81 61,51 73,34* 71,39 64,03 71,93* 68,59 86,70* 88,14* 79,70*
31 Fistrová Adéla 04 Ostrava 2 399,30 76,68* 80,03* 76,55 79,74* 84,24* 78,61* 69,39
32 Mihulková Markéta 05 Rover Praha 2 398,89 77,78 71,63 66,59 59,64 79,77* 78,58* 79,60* 82,48* 78,46*
33 Císařová Markéta 04 Střelka Brno 2 397,72 76,70* 73,65* 69,35* 68,46 89,92* 88,10* 44,03
34 Němčíková Adéla 04 Ostrava 2 396,47 67,90 62,09 64,54 77,19* 52,57 77,18 80,68* 77,89* 82,39* 78,32*
35 Šíchová Barbora 05 Rover Praha 2 396,36 48,80 60,42 83,11* 75,16* 92,12* 72,13* 73,84*
35 Moskvová Agáta 05 Letohrad 2 396,36 45,67 73,01* 83,79* 76,60* 76,98* 60,58 85,98* 72,19
37 Jindráková Nikola 04 Jasan Aš 2 396,10 74,30* 78,83* 66,10 73,96 84,04* 83,79* 75,14*
38 Horákovská Adéla 05 SK N.Město 2 393,67 71,36 76,00* 63,22 53,78 71,48* 75,54* 89,46* 66,96 81,19*
39 Karbanová Karolína 05 SKPKornspitz 3 385,95 58,13 59,89 70,36 70,37* 78,17* 78,36* 74,12* 84,93*
40 Mádrová Viktorie 04 Ostrava 2 378,46 67,27 70,23 68,37 69,10 70,82* 62,28 71,82* 81,49* 83,54* 70,79*
41 Holková Eliška 05 Břidličná 3 376,09 65,54 75,54* 75,62* 70,14 75,67* 72,10 74,73* 74,53*
42 Nečasová Viktorie 05 Blansko 2 370,71 63,83 52,88 68,11* 71,52* 75,62* 75,14* 80,32* 56,91
43 Paulů Barbora 05 Horní Branná 3 361,50 56,62 74,12* 64,73* 62,17* 60,09 53,74 84,52* 75,96* 59,11 47,53
44 Kubíčková Adéla 05 Letohrad 3 355,55 69,84* 51,63 75,66* 57,08* 74,53* 0,00 78,44*
45 Tatoušková Kristýna 04 Břidličná 3 344,19 68,20* 0,00 72,55* 64,93* 75,85* 62,66*
46 Kunstmüllerová Tereza 05 SK N.Město 3 333,33 63,02* 54,95 67,54* 58,08 64,02* 65,45* 73,30* 59,98
47 Narovcová Beáta 05 SKS Vimperk 3 327,34 61,55* 55,01* 49,35 69,05* 42,18 62,06* 79,67*
48 Holčáková Adéla 04 V. Karlovice 3 324,23 70,34* 58,10* 50,50 68,72* 69,51* 57,56*
49 Žváčková Jolana 05 SK N.Město 3 323,05 61,01* 63,74* 60,43* 38,16 73,56* 53,88 64,31* 43,36 54,16 52,12
50 Riederová Lucie 05 Střelka Brno 2 304,79 77,95* 80,74* 80,71* 65,39*
51 Čecháková Adéla 05 Břidličná 303,88 64,31* 61,32* 58,89* 56,91* 62,45* 0,00
52 Hocková Johana 05 Rover Praha 297,77 42,93 56,75* 51,11* 47,89 58,93* 63,75* 67,23*
53 Šulcová Sára 05 Jilemnice 3 282,11 68,97* 61,15* 76,07* 75,92* 0,00* 0,00
54 Šrolerová Jana 05 Letohrad 281,93 46,24 0,00 42,71 47,77* 56,58* 60,20* 63,97* 53,41*
55 Suchodolová Tereza 05 Letohrad 277,16 49,45* 43,72 50,34* 50,57* 47,21 40,20 63,37* 63,43*
56 Chvoštíková Veronika 05 Rover Praha 264,47 29,88 58,33* 53,68* 40,52* 50,15* 0,00 61,79*
57 Vitvarová Klára 05 SKPKornspitz 2 263,86 81,93* 86,02* 95,91*
58 Tatoušková Tereza 04 Břidličná 260,32 62,23* 69,87* 59,95* 68,27*
59 Chadimová Klára 04 Plzeň Litice 243,13 40,50* 39,80* 33,29 53,58* 39,70 47,56* 61,69*
60 Musilová Tereza 05 Halenkovice 238,21 42,75* 47,93* 54,87* 33,47* 59,19*
61 Výbošťoková Daniela 05 Blansko 228,70 31,61* 39,92* 43,39* 26,40 59,38* 54,40*
62 Špetová Kateřina 04 SKS Vimperk 216,36 20,88 42,29* 22,34* 36,56* 46,87* 3,41 68,30*
63 Jiroušková Sabina 05 SKS Vimperk 205,64 12,08 4,80 42,99* 30,66* 34,68* 38,04* 59,27*
64 Myšková Hana 05 Rover Praha 197,38 32,32* 41,23* 27,25 17,87 28,05* 41,08* 54,70*
65 Mociková Natálie 05 Mikulášovice 193,74 42,98* 47,39* 17,00 29,67* 39,03* 34,67*
66 Buštová Linda 05 Jilemnice 185,12 0,00* 0,00* 66,45* 62,60* 56,07*
67 Hofmanová Veronika 04 Horní Branná 180,45 40,72* 47,12* 46,56* 46,05*
68 Ledecká Kateřina 05 Střelka Brno 120,26 61,36* 58,90*
69 Bláhová Lucie 04 Teplice 105,87 51,64* 54,23*
70 Nádvorníková Aneta 04 Halenkovice 101,75 24,64* 32,99* 44,12*
71 Dlabová Terezie 04 Jilemnice 93,76 55,47* 38,29*
72 Švitorková Adéla 05 Mikulášovice 75,74 40,13* 0,00* 23,43* 12,18*
73 Kubínková Klára 05 Teplice 70,69 24,85* 45,84*
74 Bukovianská Ema 04 Rover Praha 68,94 68,94*
75 Sirotková Eliška 05 Teplice 66,57 20,16* 46,41*
76 Paterová Barbora 05 Teplice 55,28 18,28* 37,00*
77 Pecherová Julie 04 Břidličná 53,12 33,54* 19,58*
78 Nohejlová Kateřina 05 Teplice 45,72 45,72* 0,00*
79 Ječná Barbora 05 Rover Praha 41,00 41,00*
80 Hrubonová Dora 04 Horní Branná 26,24 0,00* 9,87* 16,37*
81 Vašáková Adéla 05 Manušice 17,99 0,00* 17,99* 0,00* 0,00*
82 Pilchová Marie 04 KB Trefa 11,45 0,00* 0,00* 0,00* 11,45*
83 Tajovská Pavla 04 Blansko 11,12 0,00* 11,12*

Žákyně C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 3 4 5 6 13 15 51 52 53 55 56 57 58 59 60
1 Masaříková Gabriela 02 SKPKornspitz 1 520,00 100,00* 100,00* 96,85 91,45 98,96 100,00* 110,00* 110,00*
2 Svobodová Kateřina 02 Jilemnice 1 511,47 98,77* 97,68* 98,74* 92,33 106,32* 109,96* 88,10
3 Svobodová Agáta 02 SKP Harrach. 1 509,57 98,25* 97,78 96,88 95,22 100,00* 98,45* 106,82* 106,05* 91,00 91,00
4 Kubíčková Nikita 02 Letohrad 1 504,50 96,86 98,89* 100,00* 100,00* 98,56 98,63 104,12* 101,49* 91,00 91,00
5 Grossmannová Tereza 02 Letohrad 1 499,76 93,30 98,45* 91,57 95,22* 93,27 94,78* 106,98* 104,33* 88,79 85,31
6 Mikysková Svatava 03 Letohrad 1 493,28 90,11 88,58 97,93* 87,62 94,44* 91,91* 101,52* 107,48* 83,86 89,95
7 Voháňková Barbora 03 SKPKornspitz 1 488,41 95,40* 94,24* 92,46 87,19 98,11* 96,88* 93,95 103,78*
8 Rambová Nina 02 Jílové 1 476,91 91,31* 88,55 91,81* 0,00 93,17* 86,63 101,38* 99,24* 87,11 83,88 85,34 87,68 89,26
9 Špinarová Karolína 03 SK N.Město 1 475,56 94,74* 91,15* 85,79 90,42* 84,58 84,50 99,67* 99,58* 86,80 85,75
10 Orálková Kamila 03 SK N.Město 1 473,64 95,63* 94,64* 88,20 85,76 87,43 83,43 97,62* 95,63* 84,17 90,12*
11 Paulů Zuzana 02 Jilemnice 1 469,18 92,93* 95,25* 89,66 87,28 94,71* 89,30 87,69 95,29* 91,00* 77,82
12 Paulů Klára 02 Krkonoše 1 468,46 92,94* 95,98* 86,04 81,24 95,00* 94,29* 84,66 90,25*
13 Doležalová Zuzana 02 Třebíč 1 467,34 74,96 89,25* 85,83* 79,75 81,34 84,02 99,30* 101,96* 81,89 91,00* 71,05 82,18 0,00 0,00 78,67
14 Hendrychová Anežka 03 KB Trefa 1 464,29 76,33 83,48 86,38 80,24 92,04* 87,64* 99,31* 94,30* 78,61 72,08 91,00* 78,80 85,98
15 Kašparová Michaela 02 KB Trefa 1 463,01 87,63 91,27* 90,61* 85,65 92,14* 85,00 96,54* 92,45* 81,55 81,46 82,65 81,42 86,87
16 Oklamčáková Anna 03 SKPKornspitz 1 459,69 85,46* 83,76 84,44 83,84 87,38* 90,69* 93,55* 102,61*
17 Benešová Tereza 02 SK N.Město 1 455,23 85,39 90,41* 87,67* 86,66 91,09* 83,28 96,19* 89,87* 87,01 87,06
18 Nyklesová Karolína 03 Elán Zruč 1 447,94 87,03* 84,16* 77,16 0,00 72,04 68,23 92,11* 93,64* 91,00*
19 Pavlů Kateřina 03 SKPKornspitz 1 445,18 82,98* 88,13* 85,09* 80,80 88,67* 100,31*
20 Bergerová Veronika 03 Jilemnice 2 437,88 85,52* 86,03* 84,77 88,72* 80,75 79,79 92,30* 85,31* 79,49
21 Tomášková Veronika 03 SK N.Město 2 436,69 78,88 87,05* 79,56 89,35* 90,44* 86,52* 83,33*
22 Martinková Monika 03 SKP Harrach. 2 432,72 79,39 88,18* 84,39 85,75* 86,70* 84,53* 0,00 0,00 87,56* 82,48 74,15
23 Baráková Barbora 02 Krkonoše 2 430,59 76,89* 80,48* 70,14 76,27 0,00 0,00 90,63* 98,55* 84,04*
24 Hůrková Johanka 03 Strakonice 2 430,17 81,67* 80,05 79,30 83,05* 83,43* 91,82* 90,20*
25 Ondrušová Kateřina 02 Letohrad 2 428,42 75,20 81,05* 84,39* 76,07 70,37 85,36* 90,30* 87,32* 76,09 80,24
26 Novotná Veronika 03 SK N.Město 2 427,16 85,67* 77,51 77,23 82,20* 69,02 79,14 95,24* 82,67* 75,15 81,38*
27 Bártová Lenka 03 St. Město 2 424,99 80,83* 75,57* 83,43* 75,34 94,31* 90,85*
28 Matoušová Gabriela 03 Krkonoše 2 424,10 84,88* 89,90* 79,58* 85,89* 83,85*
29 Novotná Veronika 02 St. Město 2 420,64 0,00 0,00 80,90* 71,56 85,05* 75,05* 94,97* 84,67*
30 Bakešová Denisa 02 Ostrava 2 413,61 78,70* 78,04* 76,80 70,29 66,95 76,26 83,08* 86,79* 87,00* 69,16
31 Durdová Michaela 03 Kapslovna 2 412,83 77,62 68,11 80,51* 89,98* 80,81* 83,30* 78,20 78,23*
32 Holubcová Šárka 02 Jilemnice 2 409,74 89,02* 70,29 71,68 75,82* 87,10* 84,89* 67,62 72,91*
33 Nečasová Barbora 03 SK N.Město 2 403,76 79,12* 71,43 66,23 72,49* 80,02* 67,82 85,74* 86,39*
34 Rychlíková Marie 03 Jasan Aš 2 399,16 74,05* 69,49 62,47 72,35* 86,60* 82,34* 83,82*
35 Rychlíková Anna 03 Jasan Aš 2 394,90 55,52 73,56* 66,04 78,22* 80,58* 84,20* 78,34*
36 Svrčková Julie 02 SK N.Město 2 391,04 71,12 66,62 77,30* 72,63* 62,23 71,70 85,31* 81,28* 74,52*
37 Křížová Hana 03 Jilemnice 3 386,26 66,96 71,01* 68,44 63,81 69,75 68,14 81,68* 86,78* 75,83* 70,96*
38 Horáková Tereza 03 SK N.Město 3 371,95 71,65* 70,03 71,16* 74,98* 80,04* 74,12* 64,97
39 Eliášová Klára 03 Rover Praha 3 370,79 63,52 69,46* 68,13 61,78 70,63* 61,86 75,90* 84,39* 70,41*
40 Halamová Lucie 02 SKP Harrach. 3 365,43 59,46 68,74 73,08* 69,26* 67,37 55,91 82,11* 70,21* 70,77* 66,99 58,25
41 Motlová Lucie 02 Letohrad 3 358,85 73,01* 74,79* 61,61 64,26* 60,15 55,37 78,15* 63,25 68,64* 60,84
42 Eignerová Lucie 03 SKS Vimperk 2 349,99 70,61* 69,03* 68,70* 61,44* 80,21*
43 Flašarová Renata 02 Halenkovice 3 349,36 71,15* 72,00* 61,46 51,11 75,14* 62,85* 68,22*
44 Benešová Johanka 02 SKS Vimperk 2 343,23 65,28* 69,63* 67,30* 57,80* 83,22*
45 Kločáková Sára 03 Jasan Aš 3 338,31 63,62* 63,24* 68,24* 64,17* 79,04*
46 Matošková Barbora 03 Ruprechtice 3 336,91 74,98* 68,17* 80,99* 69,93* 42,84*
47 Cempírková Veronika 02 SK N.Město 3 331,20 68,81* 62,67* 55,64 61,54 68,01* 62,66* 62,34 69,05*
48 Škrobánková Viola 03 Letohrad 3 320,64 62,57* 64,58* 60,35* 58,37 57,30 61,77* 71,37*
49 Sluková Veronika 03 Jasan Aš 3 317,72 65,38* 61,81* 68,35* 49,39* 72,79*
50 Lukšová Magdaléna 02 Ostrava 3 316,43 51,29 57,83* 64,60* 55,36 59,94* 67,94* 66,12*
51 Hrubá Nela 02 Elán Zruč 3 306,57 62,27* 70,35* 35,75 50,92* 45,66 67,55* 55,48* 44,07
52 Bártová Alexandra 02 SK N.Město 304,55 59,24* 58,70* 54,22 59,21* 45,01 27,88 58,35* 69,05*
53 Pojezná Magdalena 03 Rover Praha 302,16 61,05* 54,87* 60,21* 65,81* 60,22*
54 Lerchová Kateřina 03 Letohrad 3 300,24 79,03* 76,75* 64,65* 79,81*
55 Hofmanová Petra 02 Horní Branná 297,99 47,52 49,96* 34,91 49,67 61,06* 51,70* 65,98* 69,29*
56 Fialová Eva 02 Jílové 293,15 50,33 54,36* 37,56 57,64* 56,02* 60,77* 64,36*
57 Chmelíčková Zuzana 02 Letohrad 291,82 67,09* 57,99* 44,52 49,51* 58,14* 59,09*
58 Gittlerová Jitka 02 Manušice 276,01 64,98* 59,57* 44,82* 51,14* 55,50* 0,00 0,00
59 Kavanová Tereza 02 Ostrava 257,18 54,55* 44,62* 50,22* 59,42* 48,37* 36,68
60 Zajícová Magdalena 02 Ostrava 240,98 34,44 53,74* 45,62* 46,09* 34,25 43,58* 51,95*
61 Völflová Natálie 03 Sokol Stachy 208,59 55,53* 55,43* 41,84* 55,79*
62 Hochbergrová Pavlína 03 Horní Branná 206,31 34,61* 49,40* 41,18* 44,46* 36,66*
63 Žitníková Radka 03 Rožnov pR 177,49 61,55* 58,01* 57,93* 0,00*
64 Němcová Patricie Petra 03 Strakonice 3 158,12 33,22* 49,64* 75,26*
65 Mrňová Adéla 02 Třebíč 157,98 24,94* 39,82* 38,28* 46,60* 8,34* 0,00 0,00
66 Kohoutová Ludmila 02 KB Trefa 156,36 22,97* 35,65* 40,30* 23,68* 33,76*
67 Nováková Anna 03 Klecany 141,78 44,37* 54,12* 43,29* 0,00*
68 Farská Markéta 03 Ruprechtice 120,38 56,83* 37,68* 25,87*
69 Picková Barbora 03 Sokol Stachy 58,25 58,25*
70 Malá Lucie 02 Kapslovna 55,97 18,02* 6,79* 31,16*
71 Divínová Viktorie 03 VsetínBobrky 15,00 15,00*