21226

1. ČP v letním biatlonu – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Staré Město p. L.
Datum: 3.6.2017
Vytrvalostní závod
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 1 Kaplan Jáchym DRA St. Město 23:35,4 2 3 1 2 8 27:35,4 +0,0 100,00
2 6 2 Svítil Michal DRA Tatran 27:16,9 0 1 2 2 5 29:46,9 +2:11,5 92,05
3 7 2 Novotný Jonáš DRA Strakonice 24:14,5 4 4 2 4 14 31:14,5 +3:39,1 86,76
4 10 1 Morávek Michal DRA SKP Harrach. 26:07,9 3 3 3 4 13 32:37,9 +5:02,5 81,72
5 5 2 Kočí Mikuláš DRA Kapslovna 26:26,7 3 3 5 4 15 33:56,7 +6:21,3 76,96
6 1 1 Lipold Jan DRA Rover Praha 26:47,5 5 2 4 4 15 34:17,5 +6:42,1 75,70
7 11 2 Tuček Miloslav DRA Jílové 27:14,3 4 3 4 4 15 34:44,3 +7:08,9 74,09
8 9 2 Lustig Adam DRA Rover Praha 28:15,3 3 4 4 4 15 35:45,3 +8:09,9 70,40
9 2 2 Havran Tomáš DRA VsetínBobrky 27:43,6 4 5 4 4 17 36:13,6 +8:38,2 68,69
10 8 2 Neckář Matyáš DRA Ruprechtice 27:42,4 5 5 5 5 20 37:42,4 +10:07,0 63,33
11 3 2 Mihulka Marek DRA Rover Praha 30:06,5 4 4 4 4 16 38:06,5 +10:31,1 61,87
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 1 Doležalová Zuzana DKA Třebíč 25:22,6 1 1 2 2 6 28:22,6 +0,0 100,00
2 19 1 Novotná Veronika DKA St. Město 27:47,1 3 4 3 3 13 34:17,1 +5:54,5 79,17
3 24 1 Flašarová Renata DKA Halenkovice 30:28,0 1 2 2 4 9 34:58,0 +6:35,4 76,77
4 26 2 Hrušková Sabina DKA Jílové 28:43,6 3 3 5 3 14 35:43,6 +7:21,0 74,09
5 22 2 Lukšová Magdaléna DKA Ostrava 29:44,0 2 3 3 5 13 36:14,0 +7:51,4 72,31
6 14 2 Gittlerová Jitka DKA Manušice 30:24,7 2 5 1 4 12 36:24,7 +8:02,1 71,68
7 12 2 Halamová Lucie DKA SKP Harrach. 30:28,6 2 3 2 5 12 36:28,6 +8:06,0 71,45
8 21 1 Buráňová Markéta DKA Břidličná 29:27,8 2 5 5 3 15 36:57,8 +8:35,2 69,74
9 20 3 Záleská Ema DKA Rover Praha 30:30,9 3 4 2 4 13 37:00,9 +8:38,3 69,55
10 18 2 Kohoutová Ludmila DKA KB Trefa 32:10,2 2 4 2 4 12 38:10,2 +9:47,6 65,48
11 17 2 Kavanová Tereza DKA Ostrava 32:08,4 2 4 3 5 14 39:08,4 +10:45,8 62,06
12 27 1 Gabrhelíková Barbora DKA Halenkovice 33:05,4 3 4 5 2 14 40:05,4 +11:42,8 58,72
13 23 2 Hrubá Nela DKA Elán Zruč 31:50,4 4 3 5 5 17 40:20,4 +11:57,8 57,84
14 13 3 Fialová Eva DKA Jílové 33:18,6 4 3 4 4 15 40:48,6 +12:26,0 56,18
15 25 2 Zajícová Magdalena DKA Ostrava 33:20,3 3 5 3 4 15 40:50,3 +12:27,7 56,08
16 16 3 Malá Lucie DKA Kapslovna 34:41,5 3 4 4 3 14 41:41,5 +13:18,9 53,07
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 36 1 Svítil Robert DRB Tatran 23:22,4 0 1 0 3 4 25:22,4 +0,0 100,00
2 41 1 Zátka Josef DRB Manušice 22:06,9 2 3 1 3 9 26:36,9 +1:14,5 95,10
3 30 1 Grusz Marek DRB Jilemnice 24:16,2 1 1 2 2 6 27:16,2 +1:53,8 92,52
4 44 1 Škrabal Hynek DRB Střelka Brno 23:20,4 2 4 2 1 9 27:50,4 +2:28,0 90,27
5 47 M Liščák Marek DRB St. Město 22:46,6 2 3 3 3 11 28:16,6 +2:54,2 88,55
6 37 1 Papšík Marian DRB VsetínBobrky 24:13,6 3 4 2 0 9 28:43,6 +3:21,2 86,78
7 48 2 Půček Michal DRB Střelka Brno 25:11,7 4 4 1 0 9 29:41,7 +4:19,3 82,96
8 31 2 Beneš David DRB Rover Praha 25:05,6 3 2 4 1 10 30:05,6 +4:43,2 81,39
9 43 1 Pokorný Štěpán DRB St. Město 24:40,1 3 2 3 3 11 30:10,1 +4:47,7 81,10
10 49 1 Javora Ondřej DRB Bystřice p.H 24:41,8 3 4 2 3 12 30:41,8 +5:19,4 79,01
11 35 2 Kohel Marek DRB Rover Praha 25:16,7 4 1 3 3 11 30:46,7 +5:24,3 78,69
12 50 2 Zámečník Lukáš DRB Jílové 27:08,3 2 3 1 4 10 32:08,3 +6:45,9 73,33
13 34 2 Mráz Vojtěch DRB Rožnov pR 27:19,5 2 3 2 3 10 32:19,5 +6:57,1 72,60
14 38 2 Průša Kryštof DRB Rover Praha 26:21,1 2 4 4 2 12 32:21,1 +6:58,7 72,49
15 42 2 Výbošťok Adam DRB Blansko 24:35,4 5 2 5 4 16 32:35,4 +7:13,0 71,55
16 29 1 Majer Tomáš DRB Kapslovna 25:39,8 5 1 5 3 14 32:39,8 +7:17,4 71,26
17 33 2 Pleva David DRB Poruba 26:10,0 5 2 4 4 15 33:40,0 +8:17,6 67,31
18 39 2 Pscheidt Tomáš DRB Tatran 26:50,1 3 4 3 4 14 33:50,1 +8:27,7 66,65
19 28 1 Smékal Ondřej DRB Rožnov pR 24:57,6 5 5 5 3 18 33:57,6 +8:35,2 66,15
20 45 2 Šamberger Martin DRB Střelka Brno 29:30,4 2 1 3 3 9 34:00,4 +8:38,0 65,97
21 40 2 Karlík Jan DRB Rover Praha 27:05,0 4 4 2 4 14 34:05,0 +8:42,6 65,67
22 32 3 Hubert Pavel DRB Plzeň Litice 28:34,1 3 4 3 4 14 35:34,1 +10:11,7 59,82
23 46 3 Kodeda Oldřich Petr DRB Plzeň Litice 28:59,5 4 5 4 5 18 37:59,5 +12:37,1 50,26
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 1 Trávníčková Veronika DKB St. Město 25:56,4 1 2 2 4 9 30:26,4 +0,0 100,00
2 69 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 25:44,7 2 2 4 4 12 31:44,7 +1:18,3 95,71
3 75 1 Mynářová Natálie Laura DKB Rožnov pR 25:33,9 2 4 2 5 13 32:03,9 +1:37,5 94,66
4 65 M Chlupová Adéla DKB SKP Harrach. 26:37,4 2 3 4 2 11 32:07,4 +1:41,0 94,46
5 78 1 Follerová Jana DKB Střelka Brno 30:47,7 1 3 0 1 5 33:17,7 +2:51,3 90,62
6 61 2 Vitásková Ellen DKB VsetínBobrky 25:46,4 4 4 4 4 16 33:46,4 +3:20,0 89,04
7 60 1 Nováková Denisa DKB SKS Vimperk 26:02,8 2 5 5 4 16 34:02,8 +3:36,4 88,15
8 73 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 29:22,3 4 3 0 3 10 34:22,3 +3:55,9 87,08
9 52 2 Rychnovská Kateřina DKB Jílové 28:59,4 2 3 3 3 11 34:29,4 +4:03,0 86,69
10 58 2 Němčíková Jana DKB Ostrava 27:43,6 4 4 2 4 14 34:43,6 +4:17,2 85,91
11 72 1 Hanušová Štěpánka DKB Strakonice 28:11,2 4 1 5 4 14 35:11,2 +4:44,8 84,40
12 70 1 Ihnatišínová Jolana DKB St. Město 31:20,2 1 2 2 3 8 35:20,2 +4:53,8 83,91
13 56 2 Kubíčková Markéta DKB Ostrava 29:33,0 3 4 1 4 12 35:33,0 +5:06,6 83,21
14 71 2 Nowaková Kristýna DKB Orlová 30:15,7 3 3 2 3 11 35:45,7 +5:19,3 82,51
15 59 2 Zlesáková Adéla DKB Rover Praha 30:35,4 1 3 4 3 11 36:05,4 +5:39,0 81,43
16 57 2 Papežová Karolína DKB Ostrava 30:50,9 2 2 4 3 11 36:20,9 +5:54,5 80,59
17 74 2 Výtvarová Eliška DKB KB Trefa 32:17,9 2 1 4 2 9 36:47,9 +6:21,5 79,11
18 76 3 Vaňhová Tereza DKB Kapslovna 30:42,7 2 5 3 3 13 37:12,7 +6:46,3 77,75
19 53 2 Zachová Adéla DKB Třebíč 29:56,7 5 3 3 4 15 37:26,7 +7:00,3 76,98
20 67 1 Novoveská Martina DKB Plzeň Litice 29:12,9 5 5 3 5 18 38:12,9 +7:46,5 74,45
21 66 2 Ptáčková Veronika DKB Rover Praha 31:04,9 5 3 4 3 15 38:34,9 +8:08,5 73,25
22 63 2 Pražáková Alžběta DKB Ostrava 32:49,8 3 3 5 1 12 38:49,8 +8:23,4 72,43
23 64 2 Stínilová Anna DKB DDM Děčín 32:54,5 3 2 4 3 12 38:54,5 +8:28,1 72,18
24 55 3 Dočkalová Tereza DKB Třebíč 32:29,4 2 4 4 4 14 39:29,4 +9:03,0 70,26
25 54 2 Černá Hana DKB Prostějov 31:32,5 4 4 4 4 16 39:32,5 +9:06,1 70,09
26 62 2 Lukšová Anna DKB Ostrava 32:22,1 3 5 2 5 15 39:52,1 +9:25,7 69,02
27 51 2 Volná Karolína DKB Poruba 32:13,7 2 4 5 5 16 40:13,7 +9:47,3 67,84
28 68 2 Štolbová Eliška DKB Rover Praha 35:24,7 4 3 4 3 14 42:24,7 +11:58,3 60,67
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 80 1 Dvořáková Dagmar JKY Střelka Brno 33:14,6 2 3 1 0 6 36:14,6 +0,0 100,00
2 88 1 Chvalová Miroslava JKY Strakonice 36:17,4 0 2 2 1 5 38:47,4 +2:32,8 92,97
3 87 M Majcherová Nikol JKY Manušice 34:43,7 0 4 3 3 10 39:43,7 +3:29,1 90,38
4 86 1 Stránělová Eva JKY Rover Praha 38:30,8 3 3 1 2 9 43:00,8 +6:46,2 81,32
5 82 2 Němčíková Klára JKY Ostrava 39:06,6 0 4 1 3 8 43:06,6 +6:52,0 81,05
6 90 2 Štruncová Markéta JKY Elán Zruč 38:58,5 3 2 3 2 10 43:58,5 +7:43,9 78,66
7 84 1 Daverná Karolína JKY St. Město 39:32,7 1 3 2 3 9 44:02,7 +7:48,1 78,47
8 85 1 Hrubá Veronika JKY Rover Praha 38:11,7 2 2 4 4 12 44:11,7 +7:57,1 78,06
9 89 1 Šambergerová Barbora JKY Střelka Brno 37:51,0 3 2 5 3 13 44:21,0 +8:06,4 77,63
10 79 2 Marková Karolína JKY St. Město 42:43,0 4 3 3 2 12 48:43,0 +12:28,4 65,58
11 83 2 Tučková Andrea JKY Jílové 44:07,8 3 2 3 3 11 49:37,8 +13:23,2 63,06
12 81 3 Mukařovská Karolína JKY Rover Praha 42:47,2 4 4 4 3 15 50:17,2 +14:02,6 61,25
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 93 M Schorná Pavla Z-A St. Město 27:27,1 2 0 1 3 6 30:27,1 +0,0 100,00
2 91 2 Fidlerová Táňa Z-A Orlová 36:10,4 1 1 0 0 2 37:05,4 +6:38,3 78,20
3 94 1 Prokešová Ivana Z-A Břidličná 34:59,7 1 2 0 2 5 37:29,7 +7:02,6 76,87
4 100 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 34:58,1 2 3 1 3 9 39:28,1 +9:01,0 70,39
5 97 2 Minářová Klára Z-A St. Město 36:15,3 3 3 3 1 10 41:15,3 +10:48,2 64,52
6 92 1 Prokešová Andrea Z-A Břidličná 36:43,2 1 4 1 4 10 41:43,2 +11:16,1 62,99
7 98 M Řezáčová Karolína Z-A Elán Zruč 39:44,4 2 2 0 0 4 41:44,4 +11:17,3 62,93
8 95 1 Šambergerová Anna Z-A Střelka Brno 37:58,7 3 5 5 3 16 45:58,7 +15:31,6 49,01
9 99 2 Minářová Lenka Z-A Manušice 39:30,8 3 4 5 5 17 48:00,8 +17:33,7 42,32
10 96 2 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 42:56,7 1 5 5 1 12 48:56,7 +18:29,6 39,26

st. č. 91 – zdržení -00:05 – nezaviněné zdržení

Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 105 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 37:44,4 2 2 4 4 12 43:41,4 +0,0 100,00
2 106 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna 40:58,3 0 1 2 3 6 43:58,3 +16,9 99,35
3 101 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 41:50,5 4 3 3 0 10 46:50,5 +3:09,1 92,78
4 104 2 Vlčková Ladislava Z-B Beroun 43:28,5 2 2 4 2 10 48:28,5 +4:47,1 89,04
5 102 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 40:41,3 4 4 4 4 16 48:41,3 +4:59,9 88,55
6 103 2 Wawrzyczková Jana Z-B Těrlicko 53:39,0 3 1 4 0 8 57:39,0 +13:57,6 68,04

st. č. 105 – zdržení -00:03 – nezaviněné zdržení

Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 113 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 37:01,7 1 4 1 5 11 42:31,7 +0,0 100,00
2 112 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 38:25,5 2 2 2 3 9 42:55,5 +23,8 99,06
3 111 M Nováková Ivana Z-C Ostrava 37:29,3 3 3 3 2 11 42:59,3 +27,6 98,91
4 116 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 38:52,6 1 3 4 3 11 44:22,6 +1:50,9 95,65
5 109 1 Ochotná Blanka Z-C Blansko 39:32,2 3 2 1 4 10 44:32,2 +2:00,5 95,27
6 115 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 43:43,3 3 3 0 4 10 48:43,3 +6:11,6 85,43
7 107 2 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 44:08,4 3 1 4 2 10 49:08,4 +6:36,7 84,45
8 108 2 Bečvářová Lenka Z-C Beroun 46:20,0 2 2 1 3 8 50:20,0 +7:48,3 81,64
9 110 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 46:30,6 4 3 1 2 10 51:30,6 +8:58,9 78,88
Neklasifiikovaní
114 1 Půlkrabová Šárka Z-C Manušice DNF – Vzdal/a
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 122 1 Majer Lukáš JUN Kapslovna 30:48,8 3 1 2 2 8 34:38,8 +0,0 100,00
2 121 1 Novák Jan JUN Strakonice 33:23,4 2 3 0 2 7 36:53,4 +2:14,6 93,52
3 117 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 34:27,0 1 1 1 2 5 36:57,0 +2:18,2 93,35
4 124 1 Hradil Pavel JUN VsetínBobrky 32:42,1 0 3 4 2 9 37:12,1 +2:33,3 92,62
5 126 1 Hanuš Antonín JUN Strakonice 33:31,2 1 3 3 1 8 37:31,2 +2:52,4 91,70
6 120 2 Krejbich Daniel JUN Rover Praha 33:31,4 2 2 3 1 8 37:31,4 +2:52,6 91,69
7 118 1 Křivánek Tomáš JUN Střelka Brno 33:49,6 4 1 3 2 10 38:49,6 +4:10,8 87,93
8 123 1 Žitník Richard JUN Rožnov pR 34:13,7 2 3 1 4 10 39:13,7 +4:34,9 86,77
9 125 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 33:58,2 2 5 1 4 12 39:58,2 +5:19,4 84,63
10 119 2 Trpišovský Zdeněk JUN Jílové 36:01,7 3 2 2 2 9 40:31,7 +5:52,9 83,02
11 128 1 Gabko Tomáš JUN VsetínBobrky 34:36,0 4 4 2 4 14 41:36,0 +6:57,2 79,93
12 129 2 Smýkal Ondřej JUN KB Trefa 37:30,2 4 4 5 3 16 45:30,2 +10:51,4 68,66
13 127 2 Lichtenberg Jaroslav JUN Poruba 39:54,9 4 4 3 3 14 46:54,9 +12:16,1 64,59

st. č. 122 – zdržení -00:10 – nezaviněné zdržení

Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 150 1 Tolar David M-A SKPKornspitz 29:50,2 0 2 0 0 2 30:50,2 +0,0 100,00
2 152 M Franz Jiří M-A Říčany 29:36,8 1 1 1 4 7 33:06,8 +2:16,6 92,61
3 137 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 29:33,1 2 1 5 1 9 34:03,1 +3:12,9 89,57
4 139 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 30:01,8 2 0 3 4 9 34:31,8 +3:41,6 88,02
5 142 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 32:00,0 0 2 1 3 6 35:00,0 +4:09,8 86,49
6 145 M Beneš Viktor M-A Jílové 31:06,1 2 2 1 3 8 35:06,1 +4:15,9 86,16
7 151 M Schorný Luboš M-A St. Město 33:16,5 0 2 1 1 4 35:16,5 +4:26,3 85,60
8 147 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 32:20,5 1 3 2 1 7 35:50,5 +5:00,3 83,76
9 141 1 Wurst Milan M-A Břidličná 30:46,6 2 4 3 2 11 36:16,6 +5:26,4 82,35
10 132 M Ohnoutka Marek M-A Břidličná 30:51,5 3 2 2 4 11 36:21,5 +5:31,3 82,09
11 146 1 Přibyl Martin M-A St. Město 33:55,4 2 2 1 1 6 36:55,4 +6:05,2 80,26
12 138 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 33:34,5 3 2 2 2 9 38:04,5 +7:14,3 76,52
13 135 1 Pacner Martin M-A Beroun 34:26,3 0 4 0 4 8 38:26,3 +7:36,1 75,34
14 133 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 33:33,8 5 2 1 2 10 38:33,8 +7:43,6 74,94
15 148 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 35:17,9 0 3 3 1 7 38:47,9 +7:57,7 74,18
16 130 2 Humr Jan M-A Rover Praha 35:19,3 3 2 4 1 10 40:19,3 +9:29,1 69,24
17 143 2 Horák Jan M-A Chotěboř 37:32,6 0 2 2 2 6 40:32,6 +9:42,4 68,52
18 149 2 Staněk Ondřej M-A Třebíč 38:21,7 1 1 3 0 5 40:51,7 +10:01,5 67,49
19 144 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 35:46,3 2 4 2 3 11 41:16,3 +10:26,1 66,16
20 134 2 Blahuta Tomáš M-A Ostrava 38:03,6 4 1 1 1 7 41:33,6 +10:43,4 65,22
21 136 Matějka Tomáš M-A Tatran 37:37,0 4 3 1 2 10 42:37,0 +11:46,8 61,79
22 140 2 Genco Ondřej M-A Orlová 36:27,5 4 3 4 2 13 42:57,5 +12:07,3 60,69
23 131 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 41:17,5 1 2 3 2 8 45:17,5 +14:27,3 53,12
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 167 M Kolář Petr M-B Blansko 34:34,7 1 1 2 1 5 37:04,7 +0,0 100,00
2 170 M Pokorný Jan M-B St. Město 33:15,0 1 5 1 1 8 37:15,0 +10,3 99,53
3 163 M Večeřa Roman M-B Prostějov 34:33,9 0 3 5 3 11 40:03,9 +2:59,2 91,94
4 162 1 Zátka Jan M-B Manušice 35:16,2 1 2 2 5 10 40:16,2 +3:11,5 91,39
5 154 1 Stínil Dušan M-B DDM Děčín 38:28,5 1 2 0 3 6 41:28,5 +4:23,8 88,14
6 161 1 Kovář Milan M-B St. Město 36:39,1 1 3 1 5 10 41:39,1 +4:34,4 87,66
7 169 1 Svoboda Leoš M-B Blansko 37:12,5 2 2 1 4 9 41:42,5 +4:37,8 87,51
8 160 2 Pacner Vladimír M-B Beroun 38:31,2 2 2 2 1 7 42:01,2 +4:56,5 86,67
9 165 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 36:48,2 4 1 2 4 11 42:18,2 +5:13,5 85,90
10 172 1 Regner Tomáš M-B Ruprechtice 38:02,5 3 3 3 3 12 44:02,5 +6:57,8 81,21
11 153 3 Černý Max M-B Prostějov 36:05,3 5 4 4 4 17 44:35,3 +7:30,6 79,74
12 164 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 39:39,6 4 4 2 2 12 45:39,6 +8:34,9 76,85
13 158 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 42:11,1 1 2 3 1 7 45:41,1 +8:36,4 76,78
14 168 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 39:37,9 3 4 3 3 13 46:07,9 +9:03,2 75,58
15 159 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 38:47,4 3 2 5 5 15 46:17,4 +9:12,7 75,15
16 156 2 Švirloch Branislav M-B Jílové 42:00,7 4 4 1 2 11 47:30,7 +10:26,0 71,86
17 171 2 Pscheidt Michal M-B Tatran 40:56,9 4 3 2 5 14 47:56,9 +10:52,2 70,68
18 166 3 Salák Roman M-B Říčany 43:45,6 4 2 2 5 13 50:15,6 +13:10,9 64,44
19 157 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 45:17,4 0 3 3 4 10 50:17,4 +13:12,7 64,36
20 155 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 47:00,4 4 3 3 4 14 54:00,4 +16:55,7 54,34
Neklasifiikovaní
173 2 Jančařík Stanislav M-B Těrlicko DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 173 – DSQ – nesení zbraně

Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 188 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 37:08,8 1 2 0 2 5 39:38,8 +0,0 100,00
2 181 M Franz Luděk M-C Říčany 36:07,6 1 2 2 5 10 41:07,6 +1:28,8 96,26
3 176 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 38:35,4 3 1 4 2 10 43:35,4 +3:56,6 90,05
4 178 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 37:39,4 2 4 4 3 13 44:09,4 +4:30,6 88,62
5 183 2 Hadrava Jiří M-C AK Sokolov 37:14,6 3 3 3 5 14 44:14,6 +4:35,8 88,40
6 180 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 39:53,7 1 4 1 3 9 44:23,7 +4:44,9 88,02
7 177 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 36:00,9 3 4 5 5 17 44:30,9 +4:52,1 87,72
8 187 1 Boček Josef M-C Strakonice 35:38,1 4 5 5 4 18 44:38,1 +4:59,3 87,41
9 184 2 Čech Petr M-C Jilemnice 41:07,1 2 3 0 5 10 46:07,1 +6:28,3 83,67
10 185 2 Kubíček Vladimír M-C Ostrava 42:53,4 2 2 4 3 11 48:23,4 +8:44,6 77,94
11 179 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 43:51,3 4 3 1 3 11 49:21,3 +9:42,5 75,51
12 175 2 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc 46:56,5 0 3 0 2 5 49:26,5 +9:47,7 75,29
13 182 2 Bednařík Radek M-C DDM Děčín 43:42,5 1 3 5 3 12 49:42,5 +10:03,7 74,62
14 174 2 Wawrzyczek Josef M-C Těrlicko 46:30,9 1 1 2 3 7 50:00,9 +10:22,1 73,84
15 186 2 Käss Pavel M-C Kapslovna 45:14,8 3 3 2 3 11 50:44,8 +11:06,0 72,00
Muži

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 150 1 Tolar David M-A SKPKornspitz 29:50,2 0 2 0 0 2 30:50,2 +0,0 100,00
2 152 M Franz Jiří M-A Říčany 29:36,8 1 1 1 4 7 33:06,8 +2:16,6 92,61
3 137 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 29:33,1 2 1 5 1 9 34:03,1 +3:12,9 89,57
4 139 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 30:01,8 2 0 3 4 9 34:31,8 +3:41,6 88,02
5 142 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 32:00,0 0 2 1 3 6 35:00,0 +4:09,8 86,49
6 145 M Beneš Viktor M-A Jílové 31:06,1 2 2 1 3 8 35:06,1 +4:15,9 86,16
7 151 M Schorný Luboš M-A St. Město 33:16,5 0 2 1 1 4 35:16,5 +4:26,3 85,60
8 147 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 32:20,5 1 3 2 1 7 35:50,5 +5:00,3 83,76
9 141 1 Wurst Milan M-A Břidličná 30:46,6 2 4 3 2 11 36:16,6 +5:26,4 82,35
10 132 M Ohnoutka Marek M-A Břidličná 30:51,5 3 2 2 4 11 36:21,5 +5:31,3 82,09
11 146 1 Přibyl Martin M-A St. Město 33:55,4 2 2 1 1 6 36:55,4 +6:05,2 80,26
12 167 M Kolář Petr M-B Blansko 34:34,7 1 1 2 1 5 37:04,7 +6:14,5 79,75
13 170 M Pokorný Jan M-B St. Město 33:15,0 1 5 1 1 8 37:15,0 +6:24,8 79,20
14 138 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 33:34,5 3 2 2 2 9 38:04,5 +7:14,3 76,52
15 135 1 Pacner Martin M-A Beroun 34:26,3 0 4 0 4 8 38:26,3 +7:36,1 75,34
16 133 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 33:33,8 5 2 1 2 10 38:33,8 +7:43,6 74,94
17 148 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 35:17,9 0 3 3 1 7 38:47,9 +7:57,7 74,18
18 188 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 37:08,8 1 2 0 2 5 39:38,8 +8:48,6 71,43
19 163 M Večeřa Roman M-B Prostějov 34:33,9 0 3 5 3 11 40:03,9 +9:13,7 70,07
20 162 1 Zátka Jan M-B Manušice 35:16,2 1 2 2 5 10 40:16,2 +9:26,0 69,40
21 130 2 Humr Jan M-A Rover Praha 35:19,3 3 2 4 1 10 40:19,3 +9:29,1 69,24
22 143 2 Horák Jan M-A Chotěboř 37:32,6 0 2 2 2 6 40:32,6 +9:42,4 68,52
23 149 2 Staněk Ondřej M-A Třebíč 38:21,7 1 1 3 0 5 40:51,7 +10:01,5 67,49
24 181 M Franz Luděk M-C Říčany 36:07,6 1 2 2 5 10 41:07,6 +10:17,4 66,63
25 144 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 35:46,3 2 4 2 3 11 41:16,3 +10:26,1 66,16
26 154 1 Stínil Dušan M-B DDM Děčín 38:28,5 1 2 0 3 6 41:28,5 +10:38,3 65,50
27 134 2 Blahuta Tomáš M-A Ostrava 38:03,6 4 1 1 1 7 41:33,6 +10:43,4 65,22
28 161 1 Kovář Milan M-B St. Město 36:39,1 1 3 1 5 10 41:39,1 +10:48,9 64,92
29 169 1 Svoboda Leoš M-B Blansko 37:12,5 2 2 1 4 9 41:42,5 +10:52,3 64,74
30 160 2 Pacner Vladimír M-B Beroun 38:31,2 2 2 2 1 7 42:01,2 +11:11,0 63,73
31 165 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 36:48,2 4 1 2 4 11 42:18,2 +11:28,0 62,81
32 136 Matějka Tomáš M-A Tatran 37:37,0 4 3 1 2 10 42:37,0 +11:46,8 61,79
33 140 2 Genco Ondřej M-A Orlová 36:27,5 4 3 4 2 13 42:57,5 +12:07,3 60,69
34 176 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 38:35,4 3 1 4 2 10 43:35,4 +12:45,2 58,64
35 172 1 Regner Tomáš M-B Ruprechtice 38:02,5 3 3 3 3 12 44:02,5 +13:12,3 57,17
36 178 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 37:39,4 2 4 4 3 13 44:09,4 +13:19,2 56,80
37 183 2 Hadrava Jiří M-C AK Sokolov 37:14,6 3 3 3 5 14 44:14,6 +13:24,4 56,52
38 180 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 39:53,7 1 4 1 3 9 44:23,7 +13:33,5 56,03
39 177 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 36:00,9 3 4 5 5 17 44:30,9 +13:40,7 55,64
40 153 3 Černý Max M-B Prostějov 36:05,3 5 4 4 4 17 44:35,3 +13:45,1 55,40
41 187 1 Boček Josef M-C Strakonice 35:38,1 4 5 5 4 18 44:38,1 +13:47,9 55,25
42 131 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 41:17,5 1 2 3 2 8 45:17,5 +14:27,3 53,12
43 164 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 39:39,6 4 4 2 2 12 45:39,6 +14:49,4 51,92
44 158 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 42:11,1 1 2 3 1 7 45:41,1 +14:50,9 51,84
45 184 2 Čech Petr M-C Jilemnice 41:07,1 2 3 0 5 10 46:07,1 +15:16,9 50,44
46 168 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 39:37,9 3 4 3 3 13 46:07,9 +15:17,7 50,39
47 159 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 38:47,4 3 2 5 5 15 46:17,4 +15:27,2 49,88
48 156 2 Švirloch Branislav M-B Jílové 42:00,7 4 4 1 2 11 47:30,7 +16:40,5 45,92
49 171 2 Pscheidt Michal M-B Tatran 40:56,9 4 3 2 5 14 47:56,9 +17:06,7 44,50
50 185 2 Kubíček Vladimír M-C Ostrava 42:53,4 2 2 4 3 11 48:23,4 +17:33,2 43,07
51 179 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 43:51,3 4 3 1 3 11 49:21,3 +18:31,1 39,94
52 175 2 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc 46:56,5 0 3 0 2 5 49:26,5 +18:36,3 39,66
53 182 2 Bednařík Radek M-C DDM Děčín 43:42,5 1 3 5 3 12 49:42,5 +18:52,3 38,80
54 174 2 Wawrzyczek Josef M-C Těrlicko 46:30,9 1 1 2 3 7 50:00,9 +19:10,7 37,80
55 166 3 Salák Roman M-B Říčany 43:45,6 4 2 2 5 13 50:15,6 +19:25,4 37,01
56 157 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 45:17,4 0 3 3 4 10 50:17,4 +19:27,2 36,91
57 186 2 Käss Pavel M-C Kapslovna 45:14,8 3 3 2 3 11 50:44,8 +19:54,6 35,43
58 155 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 47:00,4 4 3 3 4 14 54:00,4 +23:10,2 24,86
Neklasifiikovaní
173 2 Jančařík Stanislav M-B Těrlicko DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 173 – DSQ – nesení zbraně

Ženy

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 93 M Schorná Pavla Z-A St. Město 27:27,1 2 0 1 3 6 30:27,1 +0,0 100,00
2 91 2 Fidlerová Táňa Z-A Orlová 36:10,4 1 1 0 0 2 37:05,4 +6:38,3 78,20
3 94 1 Prokešová Ivana Z-A Břidličná 34:59,7 1 2 0 2 5 37:29,7 +7:02,6 76,87
4 100 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 34:58,1 2 3 1 3 9 39:28,1 +9:01,0 70,39
5 97 2 Minářová Klára Z-A St. Město 36:15,3 3 3 3 1 10 41:15,3 +10:48,2 64,52
6 92 1 Prokešová Andrea Z-A Břidličná 36:43,2 1 4 1 4 10 41:43,2 +11:16,1 62,99
7 98 M Řezáčová Karolína Z-A Elán Zruč 39:44,4 2 2 0 0 4 41:44,4 +11:17,3 62,93
8 113 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 37:01,7 1 4 1 5 11 42:31,7 +12:04,6 60,34
9 112 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 38:25,5 2 2 2 3 9 42:55,5 +12:28,4 59,03
10 111 M Nováková Ivana Z-C Ostrava 37:29,3 3 3 3 2 11 42:59,3 +12:32,2 58,83
11 105 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 37:44,4 2 2 4 4 12 43:41,4 +13:14,3 56,52
12 106 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna 40:58,3 0 1 2 3 6 43:58,3 +13:31,2 55,60
13 116 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 38:52,6 1 3 4 3 11 44:22,6 +13:55,5 54,27
14 109 1 Ochotná Blanka Z-C Blansko 39:32,2 3 2 1 4 10 44:32,2 +14:05,1 53,74
15 95 1 Šambergerová Anna Z-A Střelka Brno 37:58,7 3 5 5 3 16 45:58,7 +15:31,6 49,01
16 101 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 41:50,5 4 3 3 0 10 46:50,5 +16:23,4 46,17
17 99 2 Minářová Lenka Z-A Manušice 39:30,8 3 4 5 5 17 48:00,8 +17:33,7 42,32
18 104 2 Vlčková Ladislava Z-B Beroun 43:28,5 2 2 4 2 10 48:28,5 +18:01,4 40,81
19 102 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 40:41,3 4 4 4 4 16 48:41,3 +18:14,2 40,11
20 115 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 43:43,3 3 3 0 4 10 48:43,3 +18:16,2 40,00
21 96 2 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 42:56,7 1 5 5 1 12 48:56,7 +18:29,6 39,26
22 107 2 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 44:08,4 3 1 4 2 10 49:08,4 +18:41,3 38,62
23 108 2 Bečvářová Lenka Z-C Beroun 46:20,0 2 2 1 3 8 50:20,0 +19:52,9 34,71
24 110 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 46:30,6 4 3 1 2 10 51:30,6 +21:03,5 30,84
25 103 2 Wawrzyczková Jana Z-B Těrlicko 53:39,0 3 1 4 0 8 57:39,0 +27:11,9 10,68
Neklasifiikovaní
114 1 Půlkrabová Šárka Z-C Manušice DNF – Vzdal/a

st. č. 91 – zdržení -00:05 – nezaviněné zdržení
st. č. 105 – zdržení -00:03 – nezaviněné zdržení