21229

1. ČP v letním biatlonu – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Staré Město p. L.
Datum: 3.6.2017
Vytrvalostní závod
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 7 2 Parásek Matěj ZCA Manušice 6:31,0 2 2 7:11,0 +0,0 100,00
2 30 2 Koutný Jindřich ZCA St. Město 6:38,2 2 2 7:18,2 +7,2 98,32
3 1 2 Koutný Ondřej ZCA Prostějov 6:42,9 2 2 7:22,9 +11,9 97,23
4 20 2 Ondra Slávek ZCA Břidličná 7:07,2 1 1 7:27,2 +16,2 96,24
5 18 2 Janele Idmar ZCA Manušice 6:47,7 2 2 7:27,7 +16,7 96,12
6 6 2 Jelínek František ZCA KB Trefa 6:30,0 3 3 7:30,0 +19,0 95,59
7 12 2 Mach Lukáš ZCA Střelka Brno 6:55,2 2 2 7:35,2 +24,2 94,38
8 21 2 Kroupa Lukáš ZCA Jilemnice 6:43,7 3 3 7:43,7 +32,7 92,41
9 2 2 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 7:30,1 2 2 8:10,1 +59,1 86,28
10 27 3 Štěpán Adam ZCA Rover Praha 7:18,3 3 3 8:18,3 +1:07,3 84,38
11 4 2 Anderle Adam ZCA Břidličná 7:03,8 4 4 8:23,8 +1:12,8 83,10
12 25 3 Mališ Petr ZCA Jílové 7:12,3 4 4 8:32,3 +1:21,3 81,13
13 16 2 Hron Vilém ZCA Krkonoše 7:52,5 2 2 8:32,5 +1:21,5 81,09
14 28 3 Šorf Pavel ZCA Rover Praha 7:12,7 4 4 8:32,7 +1:21,7 81,04
15 14 2 Kovář Jakub ZCA St. Město 7:37,9 3 3 8:37,9 +1:26,9 79,83
16 9 2 Doubek Filip ZCA SKS Vimperk 7:27,7 4 4 8:47,7 +1:36,7 77,56
17 10 3 Neuhäuser Jakub ZCA KB Trefa 7:12,6 5 5 8:52,6 +1:41,6 76,42
18 17 2 Cikánek Šimon ZCA Střelka Brno 7:33,1 4 4 8:53,1 +1:42,1 76,31
19 3 2 Szarowski Matěj ZCA Orlová 7:56,3 3 3 8:56,3 +1:45,3 75,56
20 29 Pacner Ondřej ZCA Beroun 7:58,2 3 3 8:58,2 +1:47,2 75,12
21 26 3 Koukal Jakub ZCA Prostějov 8:00,3 3 3 9:00,3 +1:49,3 74,64
22 24 Elvy Tomáš ZCA Kapslovna 8:22,5 2 2 9:02,5 +1:51,5 74,12
23 15 3 Seidl Tomáš ZCA SKP Harrach. 8:28,6 2 2 9:08,6 +1:57,6 72,71
24 31 3 Hanžl Tomáš ZCA Rover Praha 8:11,5 3 3 9:11,5 +2:00,5 72,04
25 8 Zůbek Adam ZCA Břidličná 7:52,8 4 4 9:12,8 +2:01,8 71,74
26 11 Pokštefl Jonáš ZCA Rover Praha 7:55,4 4 4 9:15,4 +2:04,4 71,13
27 19 Tvaroh Filip ZCA Říčany 8:05,0 5 5 9:45,0 +2:34,0 64,26
28 5 Ryška Dan ZCA Střelka Brno 8:15,8 5 5 9:55,8 +2:44,8 61,76
29 13 Ševčík Matyáš ZCA Blansko 8:47,6 4 4 10:07,6 +2:56,6 59,02
30 23 Zelinka Jaroslav ZCA Střelka Brno 10:02,0 5 5 11:42,0 +4:31,0 37,12
Neklasifiikovaní
22 Hotěk Jan ZCA AK Sokolov DNS – Nestartoval/a
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 50 2 Štefanová Adéla ZKA Ostrava 6:24,5 1 1 6:44,5 +0,0 100,00
2 41 2 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 6:43,6 1 1 7:03,6 +19,1 95,27
3 35 3 Sadílková Klára ZKA Rover Praha 7:45,0 1 1 8:05,0 +1:20,5 80,09
4 51 2 Weissová Barbora ZKA SKS Vimperk 7:47,0 1 1 8:07,0 +1:22,5 79,60
5 56 2 Rozkošná Klára ZKA Blansko 7:27,5 2 2 8:07,5 +1:23,0 79,48
6 45 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 7:51,1 1 1 8:11,1 +1:26,6 78,59
7 42 3 Polonská Eliška ZKA Jilemnice 6:54,0 4 4 8:14,0 +1:29,5 77,87
8 33 2 Bártová Aneta ZKA St. Město 7:42,3 2 2 8:22,3 +1:37,8 75,82
9 47 2 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 7:31,8 3 3 8:31,8 +1:47,3 73,47
10 40 2 Plevová Lucie ZKA Poruba 7:34,2 3 3 8:34,2 +1:49,7 72,88
11 58 2 Kocurová Zuzana ZKA Rover Praha 7:55,1 2 2 8:35,1 +1:50,6 72,65
12 37 3 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 7:38,6 3 3 8:38,6 +1:54,1 71,79
13 34 2 Benešová Anežka ZKA Rover Praha 7:43,3 3 3 8:43,3 +1:58,8 70,63
14 38 2 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR 7:25,9 4 4 8:45,9 +2:01,4 69,98
15 48 3 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 7:46,3 3 3 8:46,3 +2:01,8 69,88
15 55 2 Nyklesová Markéta ZKA Elán Zruč 8:06,3 2 2 8:46,3 +2:01,8 69,88
17 57 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 7:48,4 3 3 8:48,4 +2:03,9 69,36
18 43 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 7:50,7 3 3 8:50,7 +2:06,2 68,80
19 44 2 Legátová Magdaléna ZKA Elán Zruč 7:13,3 5 5 8:53,3 +2:08,8 68,15
20 46 3 Štěpánková Helena ZKA Rover Praha 7:52,8 4 4 9:12,8 +2:28,3 63,33
21 49 3 Rochová Justýna ZKA Rover Praha 8:02,9 4 4 9:22,9 +2:38,4 60,84
22 54 3 Košnarová Adriana ZKA SKS Vimperk 8:05,9 4 4 9:25,9 +2:41,4 60,09
23 52 Ollé Ester ZKA SKS Vimperk 8:11,8 4 4 9:31,8 +2:47,3 58,64
24 32 3 Plchová Beáta ZKA Blansko 8:37,9 3 3 9:37,9 +2:53,4 57,13
25 59 3 Malušková Kateřina ZKA SK N.Město 8:03,7 5 5 9:43,7 +2:59,2 55,69
26 60 Žváčková Nela ZKA SK N.Město 8:28,8 5 5 10:08,8 +3:24,3 49,49
27 39 3 Drboutová Anna ZKA KB Trefa 9:21,4 3 3 10:21,4 +3:36,9 46,37
28 53 3 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR 8:45,6 5 5 10:25,6 +3:41,1 45,33
Neklasifiikovaní
36 2 Kepáková Tereza ZKA Říčany DNS – Nestartoval/a
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 105 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 8:27,8 1 0 1 8:47,8 +0,0 100,00
2 84 1 Kulhánek Lukáš ZCB Krkonoše 8:56,3 0 0 0 8:56,3 +8,5 98,38
3 66 1 Franz Tadeáš ZCB Střelka Brno 8:42,6 0 1 1 9:02,6 +14,8 97,19
4 64 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 9:05,6 1 1 2 9:45,6 +57,8 89,04
5 108 3 Bulíř Jáchym ZCB Rover Praha 9:32,9 1 0 1 9:52,9 +1:05,1 87,66
6 71 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 9:57,9 0 0 0 9:57,9 +1:10,1 86,71
7 95 2 Hron Antonín ZCB Krkonoše 9:12,5 2 1 3 10:12,5 +1:24,7 83,95
8 88 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 9:36,4 2 0 2 10:16,4 +1:28,6 83,21
9 101 1 Kamarád Jan ZCB Střelka Brno 8:57,5 1 3 4 10:17,5 +1:29,7 83,00
10 93 2 Mach Filip ZCB Střelka Brno 9:21,5 3 0 3 10:21,5 +1:33,7 82,24
11 78 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 8:05,2 4 3 7 10:25,2 +1:37,4 81,54
12 109 2 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 9:49,0 0 2 2 10:29,0 +1:41,2 80,82
13 79 2 Sucharda Tomáš ZCB Jilemnice 9:49,4 1 1 2 10:29,4 +1:41,6 80,75
14 75 1 Plecháč Patrik ZCB Jilemnice 9:39,3 3 0 3 10:39,3 +1:51,5 78,87
15 67 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 10:05,8 1 1 2 10:45,8 +1:58,0 77,64
16 99 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 9:30,2 3 1 4 10:50,2 +2:02,4 76,80
17 72 2 Břenek Jan ZCB Jílové 9:53,2 2 1 3 10:53,2 +2:05,4 76,24
18 69 1 Kavan Oliver ZCB Ostrava 9:59,9 1 2 3 10:59,9 +2:12,1 74,97
19 103 1 Hoffman Vojtěch ZCB KB Trefa 10:46,4 0 1 1 11:06,4 +2:18,6 73,74
20 70 2 Soukup Martin ZCB Rover Praha 9:48,1 1 3 4 11:08,1 +2:20,3 73,41
21 107 2 Vyskočil David ZCB SKS Vimperk 8:48,5 5 2 7 11:08,5 +2:20,7 73,34
22 102 2 Svačina Marián ZCB Poruba 9:51,7 2 2 4 11:11,7 +2:23,9 72,73
23 97 2 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H 10:32,3 0 2 2 11:12,3 +2:24,5 72,62
24 61 1 Volf Patrik ZCB Plzeň Litice 9:33,9 3 2 5 11:13,9 +2:26,1 72,31
25 86 1 Suchánek Brian Martin ZCB Střelka Brno 9:56,1 2 2 4 11:16,1 +2:28,3 71,90
26 100 2 Bortlíček Adam ZCB Poruba 10:01,0 2 2 4 11:21,0 +2:33,2 70,97
27 65 1 Poledna Jan ZCB Břidličná 9:41,8 2 3 5 11:21,8 +2:34,0 70,82
28 85 2 Repáň Jan ZCB Břidličná 9:48,3 4 1 5 11:28,3 +2:40,5 69,59
29 104 2 Bouška Jakub ZCB Sokol Stachy 9:49,5 3 2 5 11:29,5 +2:41,7 69,36
30 92 2 Hladík Oliver ZCB Jílové 9:29,9 3 3 6 11:29,9 +2:42,1 69,28
31 94 2 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 9:41,4 3 3 6 11:41,4 +2:53,6 67,10
32 82 3 Macháně Jonatan ZCB Rover Praha 10:01,6 4 1 5 11:41,6 +2:53,8 67,07
33 87 2 Zlesák Matyáš ZCB Rover Praha 10:46,1 1 2 3 11:46,1 +2:58,3 66,21
34 62 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 9:11,9 4 4 8 11:51,9 +3:04,1 65,11
35 76 2 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 10:15,9 2 3 5 11:55,9 +3:08,1 64,36
36 90 1 Procházka David ZCB Bystřice p.H 10:44,9 3 1 4 12:04,9 +3:17,1 62,65
37 96 1 Hříbal Marek ZCB Rover Praha 10:47,5 3 1 4 12:07,5 +3:19,7 62,16
38 81 1 Širůček Petr ZCB Rover Praha 9:46,2 5 3 8 12:26,2 +3:38,4 58,62
39 74 2 Přibyl Jakub ZCB Poruba 10:33,3 3 3 6 12:33,3 +3:45,5 57,27
40 77 2 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 11:07,4 2 4 6 13:07,4 +4:19,6 50,81
41 68 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 10:16,9 5 4 9 13:16,9 +4:29,1 49,01
42 80 2 Šerý Jan ZCB KB Trefa 11:18,0 3 3 6 13:18,0 +4:30,2 48,80
43 83 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 10:51,7 5 5 10 14:11,7 +5:23,9 38,63
Neklasifiikovaní
63 2 Kůrka Jan ZCB Orlová DNS – Nestartoval/a
89 2 Vošahlík Michal ZCB Orlová DNS – Nestartoval/a
91 2 Cienciala Dominik ZCB Orlová DNS – Nestartoval/a
73 2 Patzak Petr ZCB Ruprechtice DSQ – Diskvalifikován/a
98 2 Bečvář Filip ZCB Beroun DSQ – Diskvalifikován/a
106 2 Ševčík František ZCB Prostějov DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 73 – DSQ – nepovolená komunikace s trenérem
st. č. 98 – DSQ – nepovolená komunikace s trenérem
st. č. 106 – DSQ – manipulace s klapkou s nabitou zbraní

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 143 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 9:12,2 0 0 0 9:12,2 +0,0 100,00
2 160 2 Pánková Andrea ZKB SKP Harrach. 9:29,8 0 0 0 9:29,8 +17,6 96,81
3 162 1 Zikánová Adriana ZKB KB Trefa 9:40,6 0 0 0 9:40,6 +28,4 94,85
4 117 2 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 9:19,5 0 2 2 9:59,5 +47,3 91,43
5 120 2 Outratová Tereza ZKB KB Trefa 10:00,4 0 0 0 10:00,4 +48,2 91,27
6 133 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 9:03,7 2 1 3 10:03,7 +51,5 90,67
7 157 2 Švitorková Adéla ZKB Mikulášovice 9:28,0 0 2 2 10:08,0 +55,8 89,89
8 113 2 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 9:22,1 1 2 3 10:22,1 +1:09,9 87,34
9 116 2 Mociková Natálie ZKB Mikulášovice 10:05,2 0 1 1 10:25,2 +1:13,0 86,78
10 144 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 9:33,5 2 1 3 10:33,5 +1:21,3 85,27
11 132 1 Švihálková Adéla ZKB Rover Praha 9:48,8 0 3 3 10:48,8 +1:36,6 82,50
11 147 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 9:48,8 1 2 3 10:48,8 +1:36,6 82,50
13 128 2 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 9:11,5 3 2 5 10:51,5 +1:39,3 82,01
14 127 1 Johnová Nela ZKB Jilemnice 11:01,8 0 0 0 11:01,8 +1:49,6 80,15
15 123 2 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 10:43,4 1 0 1 11:03,4 +1:51,2 79,86
16 150 2 Holková Eliška ZKB Břidličná 10:28,3 1 1 2 11:08,3 +1:56,1 78,97
17 153 2 Schmidová Anna ZKB Mikulášovice 9:50,8 1 3 4 11:10,8 +1:58,6 78,52
18 137 3 Tomášková Daniela ZKB Krkonoše 9:53,2 2 2 4 11:13,2 +2:01,0 78,08
19 126 2 Nečasová Viktorie ZKB Blansko 9:39,2 2 3 5 11:19,2 +2:07,0 77,00
20 139 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 9:39,3 2 3 5 11:19,3 +2:07,1 76,98
21 159 1 Martínková Natálie ZKB SKP Harrach. 10:00,9 2 2 4 11:20,9 +2:08,7 76,69
22 129 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR 10:21,3 3 0 3 11:21,3 +2:09,1 76,62
23 122 2 Buštová Linda ZKB Jilemnice 10:24,6 2 1 3 11:24,6 +2:12,4 76,02
24 136 1 Mikolášová Heda ZKB Rover Praha 10:05,5 0 4 4 11:25,5 +2:13,3 75,86
25 165 2 Horákovská Adéla ZKB SK N.Město 10:09,5 1 3 4 11:29,5 +2:17,3 75,13
26 138 3 Lajtkepová Berenika ZKB Ruprechtice 10:52,2 1 1 2 11:32,2 +2:20,0 74,64
27 118 2 Neckářová Agáta ZKB Ruprechtice 10:14,3 1 3 4 11:34,3 +2:22,1 74,26
28 155 3 Angelucci Noemi ZKB Střelka Brno 10:24,1 2 2 4 11:44,1 +2:31,9 72,49
28 163 2 Křížová Viktorie ZKB Říčany 10:04,1 3 2 5 11:44,1 +2:31,9 72,49
30 114 2 Daňhelová Babeta ZKB Střelka Brno 11:16,8 1 1 2 11:56,8 +2:44,6 70,19
31 130 1 Adámková Ilona ZKB Plzeň Litice 11:00,1 3 0 3 12:00,1 +2:47,9 69,59
32 158 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 10:49,4 1 3 4 12:09,4 +2:57,2 67,91
33 154 2 Sloupová Anna ZKB Třebíč 11:52,2 0 1 1 12:12,2 +3:00,0 67,40
34 134 2 Šimánková Katka ZKB Rover Praha 10:41,1 3 2 5 12:21,1 +3:08,9 65,79
35 121 2 Sedláčková Anna ZKB Břidličná 11:01,4 2 2 4 12:21,4 +3:09,2 65,73
36 146 2 Tomková Hana ZKB Ostrava 10:42,6 3 2 5 12:22,6 +3:10,4 65,51
37 151 2 Valchářová Aneta ZKB VsetínBobrky 11:02,7 3 1 4 12:22,7 +3:10,5 65,50
38 141 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 11:03,6 3 1 4 12:23,6 +3:11,4 65,33
39 149 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 11:24,7 0 3 3 12:24,7 +3:12,5 65,13
40 142 2 Černá Kristina ZKB Rover Praha 10:29,3 2 4 6 12:29,3 +3:17,1 64,30
41 125 2 Vašáková Adéla ZKB Manušice 11:13,7 1 3 4 12:33,7 +3:21,5 63,50
42 131 2 Řáhová Martina ZKB Elán Zruč 10:54,1 3 2 5 12:34,1 +3:21,9 63,43
43 164 Holková Kateřina ZKB SK N.Město 10:14,8 2 5 7 12:34,8 +3:22,6 63,31
44 152 2 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 11:01,4 2 3 5 12:41,4 +3:29,2 62,11
45 148 2 Čecháková Adéla ZKB Břidličná 11:03,2 2 3 5 12:43,2 +3:31,0 61,78
46 140 2 Korcinová Tereza ZKB Střelka Brno 11:07,7 2 3 5 12:47,7 +3:35,5 60,97
47 161 1 Barošová Agáta ZKB Rožnov pR 11:52,2 2 1 3 12:52,2 +3:40,0 60,15
48 135 1 Dlabová Natálie ZKB Jilemnice 9:55,1 5 4 9 12:55,1 +3:42,9 59,63
49 156 3 Krištofová Lucie ZKB Třebíč 11:42,3 2 2 4 13:02,3 +3:50,1 58,33
50 112 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 11:12,5 3 3 6 13:12,5 +4:00,3 56,48
51 124 2 Brožová Laura ZKB Rover Praha 10:36,1 4 4 8 13:16,1 +4:03,9 55,83
52 115 2 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 11:26,7 1 5 6 13:26,7 +4:14,5 53,91
53 145 2 Šťastná Magdaléna ZKB Plzeň Litice 12:23,1 2 4 6 14:23,1 +5:10,9 43,69
Neklasifiikovaní
110 2 Paluchová Petra ZKB Orlová DNS – Nestartoval/a
111 2 Balajková Zuzana ZKB Orlová DNS – Nestartoval/a
119 1 Nowaková Jana ZKB Orlová DNS – Nestartoval/a
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 188 1 Měrka Tomáš ZCC Břidličná 13:04,0 0 0 0 13:04,0 +0,0 100,00
2 193 1 Blaha Michal ZCC Rover Praha 13:20,2 0 0 0 13:20,2 +16,2 97,93
3 197 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 13:14,9 0 1 1 13:34,9 +30,9 96,05
4 199 1 Milán Jakub ZCC Střelka Brno 13:22,8 1 1 2 14:02,8 +58,8 92,50
4 203 1 Škaloud Šimon ZCC Jílové 13:02,8 3 0 3 14:02,8 +58,8 92,50
6 186 2 Smýkal Jakub ZCC KB Trefa 13:43,2 0 1 1 14:03,2 +59,2 92,44
7 189 1 Blaha Jiří ZCC Rover Praha 13:06,3 1 2 3 14:06,3 +1:02,3 92,05
8 208 3 Horník Kryštof ZCC Bělá p.Prad. 13:28,4 2 0 2 14:08,4 +1:04,4 91,78
9 177 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 13:10,3 2 1 3 14:10,3 +1:06,3 91,54
10 180 2 Šach Petr ZCC Rover Praha 14:16,3 0 1 1 14:36,3 +1:32,3 88,22
11 175 1 Kozáček Michal ZCC Břidličná 14:17,8 1 0 1 14:37,8 +1:33,8 88,03
11 194 1 Zátka Jan ZCC Manušice 13:17,8 3 1 4 14:37,8 +1:33,8 88,03
13 168 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 13:41,5 1 2 3 14:41,5 +1:37,5 87,56
14 206 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 13:28,9 2 2 4 14:48,9 +1:44,9 86,61
15 185 1 Hák Petr ZCC Krkonoše 13:50,9 2 1 3 14:50,9 +1:46,9 86,36
16 179 1 Palla František ZCC Halenkovice 13:12,7 3 2 5 14:52,7 +1:48,7 86,13
17 173 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 13:55,0 1 2 3 14:55,0 +1:51,0 85,84
18 171 1 Fiala Jan ZCC Říčany 13:58,2 3 0 3 14:58,2 +1:54,2 85,43
19 213 2 Malušek Daniel ZCC SK N.Město 14:23,3 1 1 2 15:03,3 +1:59,3 84,78
20 187 2 Nešpor Štěpán ZCC Břidličná 14:11,3 1 2 3 15:11,3 +2:07,3 83,76
21 209 1 Houška Jan ZCC Strakonice 13:38,8 2 3 5 15:18,8 +2:14,8 82,80
22 181 2 Kuchař Matěj ZCC Rover Praha 13:59,1 3 1 4 15:19,1 +2:15,1 82,76
23 174 2 Čapoun Ondřej ZCC Říčany 14:00,4 3 1 4 15:20,4 +2:16,4 82,60
24 200 2 Bábek Alexandr ZCC Prostějov 14:44,5 1 1 2 15:24,5 +2:20,5 82,07
25 191 2 Kopecký Martin ZCC Bělá p.Prad. 14:12,1 2 2 4 15:32,1 +2:28,1 81,10
26 183 2 Hrubý Jan ZCC VsetínBobrky 14:38,2 2 1 3 15:38,2 +2:34,2 80,33
27 212 2 Gajdoš Adam ZCC Poruba 14:39,8 3 0 3 15:39,8 +2:35,8 80,12
28 178 3 Paraska David ZCC Jílové 15:01,3 1 1 2 15:41,3 +2:37,3 79,93
29 201 2 Poledna Ondřej ZCC Břidličná 14:50,8 3 0 3 15:50,8 +2:46,8 78,72
30 211 1 Berger Ondřej ZCC Jilemnice 15:46,4 0 1 1 16:06,4 +3:02,4 76,73
31 169 2 Jiránek Ondřej ZCC Ruprechtice 15:33,4 2 0 2 16:13,4 +3:09,4 75,84
32 166 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 16:19,8 0 0 0 16:19,8 +3:15,8 75,02
33 192 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 14:41,7 3 2 5 16:21,7 +3:17,7 74,78
34 198 2 Parásek Jan ZCC Manušice 15:23,1 2 1 3 16:23,1 +3:19,1 74,60
35 167 2 Dvořák Vojtěch ZCC Krkonoše 14:21,7 5 2 7 16:41,7 +3:37,7 72,23
36 190 1 Hála Martin ZCC KB Trefa 15:27,3 2 2 4 16:47,3 +3:43,3 71,51
37 210 2 Dobrovský Michal ZCC Blansko 15:09,2 3 2 5 16:49,2 +3:45,2 71,27
38 170 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 14:49,5 3 3 6 16:49,5 +3:45,5 71,23
39 204 2 Šantora Jáchym ZCC Rover Praha 14:51,6 3 3 6 16:51,6 +3:47,6 70,96
40 195 2 Kolář Martin ZCC Blansko 13:34,3 5 5 10 16:54,3 +3:50,3 70,62
41 176 2 Beránek Lukáš ZCC Kapslovna 15:23,1 2 3 5 17:03,1 +3:59,1 69,50
42 184 2 Fajstl Richard ZCC Střelka Brno 15:24,6 1 4 5 17:04,6 +4:00,6 69,31
43 202 2 Liščák Tomáš ZCC St. Město 16:48,8 1 0 1 17:08,8 +4:04,8 68,77
44 182 2 Matuška Václav ZCC VsetínBobrky 16:34,1 2 1 3 17:34,1 +4:30,1 65,54
45 207 1 Munzar Jakub ZCC Manušice 16:53,5 2 1 3 17:53,5 +4:49,5 63,07
46 196 2 Blažek Martin ZCC Říčany 15:58,5 2 4 6 17:58,5 +4:54,5 62,43
47 205 2 Bažant Filip ZCC Manušice 16:41,2 3 1 4 18:01,2 +4:57,2 62,09
48 214 Freiwald Peter ZCC SK N.Město 16:48,9 2 2 4 18:08,9 +5:04,9 61,10
Neklasifiikovaní
172 1 Čapoun Lukáš ZCC Říčany DNS – Nestartoval/a
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 252 1 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 13:22,1 2 1 3 14:22,1 +0,0 100,00
2 255 1 Seidlová Eliška ZKC SKP Harrach. 14:32,3 0 0 0 14:32,3 +10,2 98,81
3 265 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 14:16,9 0 1 1 14:36,9 +14,8 98,28
4 246 1 Brunátová Denisa ZKC Elán Zruč 14:49,0 0 0 0 14:49,0 +26,9 96,87
5 260 1 Kulhánková Anna ZKC Krkonoše 14:49,4 0 0 0 14:49,4 +27,3 96,83
6 271 1 Schejbalová Tereza ZKC KB Trefa 14:21,9 1 1 2 15:01,9 +39,8 95,38
7 263 1 Juřičková Alžběta ZKC VsetínBobrky 14:23,1 1 1 2 15:03,1 +41,0 95,24
8 281 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 14:23,8 2 0 2 15:03,8 +41,7 95,16
9 266 1 Martinková Monika ZKC SKP Harrach. 14:08,7 1 2 3 15:08,7 +46,6 94,59
10 258 2 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 15:18,7 0 0 0 15:18,7 +56,6 93,43
11 249 1 Fiedlerová Eliška ZKC KB Trefa 14:48,0 1 1 2 15:28,0 +1:05,9 92,35
12 272 1 Horňáčková Kateřina ZKC Břidličná 14:31,1 3 0 3 15:31,1 +1:09,0 91,99
13 282 3 Zástavová Eliška ZKC Jilemnice 15:38,4 0 1 1 15:58,4 +1:36,3 88,82
14 256 1 Jírová Alžběta ZKC Rover Praha 15:41,7 1 0 1 16:01,7 +1:39,6 88,44
15 275 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 14:34,4 1 4 5 16:14,4 +1:52,3 86,97
16 280 3 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 15:35,3 1 1 2 16:15,3 +1:53,2 86,86
17 253 1 Bártová Veronika ZKC Jílové 15:16,7 2 1 3 16:16,7 +1:54,6 86,70
18 257 2 Konečná Barbora ZKC Elán Zruč 15:18,1 2 1 3 16:18,1 +1:56,0 86,54
19 243 2 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 15:10,2 2 2 4 16:30,2 +2:08,1 85,14
20 277 1 Melcrová Elen ZKC Prostějov 14:50,9 3 2 5 16:30,9 +2:08,8 85,05
21 261 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 15:11,9 3 1 4 16:31,9 +2:09,8 84,94
22 242 3 Dlabová Terezie ZKC Jilemnice 15:15,2 1 3 4 16:35,2 +2:13,1 84,56
23 269 1 Paulusová Lucie ZKC Jilemnice 15:44,4 3 0 3 16:44,4 +2:22,3 83,49
24 279 3 Nováková Nicol ZKC Ostrava 16:47,2 0 0 0 16:47,2 +2:25,1 83,16
25 268 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 16:30,0 0 1 1 16:50,0 +2:27,9 82,84
26 276 1 Matoušová Gabriela ZKC Krkonoše 16:19,4 1 1 2 16:59,4 +2:37,3 81,75
27 259 3 Špetová Kateřina ZKC SKS Vimperk 16:22,5 1 1 2 17:02,5 +2:40,4 81,39
28 241 2 Buďárková Tereza ZKC Jilemnice 16:50,8 0 1 1 17:10,8 +2:48,7 80,43
29 284 3 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 15:53,3 2 2 4 17:13,3 +2:51,2 80,14
30 270 2 Majerová Jana ZKC Kapslovna 16:13,9 1 2 3 17:13,9 +2:51,8 80,07
31 273 2 Farská Markéta ZKC Ruprechtice 16:37,5 1 1 2 17:17,5 +2:55,4 79,65
32 274 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 16:58,6 0 1 1 17:18,6 +2:56,5 79,52
33 285 3 Eliášová Klára ZKC Rover Praha 16:06,4 2 2 4 17:26,4 +3:04,3 78,62
34 286 3 Bermanová Lucie ZKC Jilemnice 16:27,2 1 2 3 17:27,2 +3:05,1 78,52
35 251 2 Císařová Markéta ZKC Střelka Brno 17:12,0 1 0 1 17:32,0 +3:09,9 77,97
36 250 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR 17:05,2 1 1 2 17:45,2 +3:23,1 76,44
37 264 2 Plevová Martina ZKC Poruba 17:10,9 2 0 2 17:50,9 +3:28,8 75,78
38 267 3 Nováková Tereza ZKC Ostrava 15:33,8 4 3 7 17:53,8 +3:31,7 75,44
39 254 2 Tatoušková Tereza ZKC Břidličná 17:21,4 2 1 3 18:21,4 +3:59,3 72,24
40 283 1 Jebavá Sabina ZKC Jilemnice 15:59,2 4 5 9 18:59,2 +4:37,1 67,85
41 247 2 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice 17:13,0 2 4 6 19:13,0 +4:50,9 66,25
42 244 2 Tajovská Pavla ZKC Blansko 16:58,1 3 4 7 19:18,1 +4:56,0 65,66
43 248 2 Tatoušková Kristýna ZKC Břidličná 17:12,5 3 4 7 19:32,5 +5:10,4 63,99
44 245 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 17:34,6 2 4 6 19:34,6 +5:12,5 63,75
45 278 2 Chadimová Klára ZKC Plzeň Litice 17:31,2 4 4 8 20:11,2 +5:49,1 59,50
Neklasifiikovaní
262 2 Kazíková Alena ZKC Orlová DNS – Nestartoval/a