21234

1. ČP v letním biatlonu – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Staré Město p. L.
Datum: 4.6.2017
Sprint
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 19 2 Janele Idmar ZCA Manušice 4:58,4 2 2 4:58,4 +0,0 100,00
2 20 2 Mach Lukáš ZCA Střelka Brno 4:59,6 2 2 4:59,6 +1,2 99,59
3 31 2 Koutný Jindřich ZCA St. Město 4:59,8 2 2 4:59,8 +1,4 99,53
4 21 2 Parásek Matěj ZCA Manušice 5:00,4 3 3 5:00,4 +2,0 99,32
5 15 3 Neuhäuser Jakub ZCA KB Trefa 5:11,3 2 2 5:11,3 +12,9 95,67
6 29 2 Ondra Slávek ZCA Břidličná 5:13,4 2 2 5:13,4 +15,0 94,97
7 6 3 Štěpán Adam ZCA Rover Praha 5:15,4 2 2 5:15,4 +17,0 94,30
8 17 2 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 5:16,3 2 2 5:16,3 +17,9 94,00
9 1 2 Szarowski Matěj ZCA Orlová 5:24,2 1 1 5:24,2 +25,8 91,35
10 9 2 Kroupa Lukáš ZCA Jilemnice 5:27,6 2 2 5:27,6 +29,2 90,21
11 2 2 Kovář Jakub ZCA St. Město 5:29,3 1 1 5:29,3 +30,9 89,64
12 26 2 Jelínek František ZCA KB Trefa 4:41,6 2 2 5:41,6 +43,2 85,52
13 16 2 Anderle Adam ZCA Břidličná 5:42,3 4 4 5:42,3 +43,9 85,28
14 18 2 Koutný Ondřej ZCA Prostějov 5:43,0 5 5 5:43,0 +44,6 85,05
15 8 Pokštefl Jonáš ZCA Rover Praha 5:55,6 3 3 5:55,6 +57,2 80,83
16 7 2 Cikánek Šimon ZCA Střelka Brno 5:57,8 4 4 5:57,8 +59,4 80,09
17 30 3 Hanžl Tomáš ZCA Rover Praha 6:12,3 3 3 6:12,3 +1:13,9 75,23
18 10 2 Hron Vilém ZCA Krkonoše 6:12,9 3 3 6:12,9 +1:14,5 75,03
19 5 Zůbek Adam ZCA Břidličná 6:14,5 5 5 6:14,5 +1:16,1 74,49
20 28 2 Doubek Filip ZCA SKS Vimperk 6:14,8 5 5 6:14,8 +1:16,4 74,39
21 4 3 Koukal Jakub ZCA Prostějov 6:15,9 3 3 6:15,9 +1:17,5 74,02
22 24 Ryška Dan ZCA Střelka Brno 6:16,7 3 3 6:16,7 +1:18,3 73,76
23 11 Ševčík Matyáš ZCA Blansko 6:19,0 3 3 6:19,0 +1:20,6 72,98
24 14 Tvaroh Filip ZCA Říčany 6:21,5 4 4 6:21,5 +1:23,1 72,15
25 13 3 Šorf Pavel ZCA Rover Praha 6:22,2 5 5 6:22,2 +1:23,8 71,91
26 25 Pacner Ondřej ZCA Beroun 6:31,2 5 5 6:31,2 +1:32,8 68,90
27 23 Elvy Tomáš ZCA Kapslovna 6:42,5 4 4 6:42,5 +1:44,1 65,11
28 12 3 Mališ Petr ZCA Jílové 5:51,6 5 5 6:51,6 +1:53,2 62,06
29 3 3 Seidl Tomáš ZCA SKP Harrach. 7:01,9 5 5 7:01,9 +2:03,5 58,61
30 22 Zelinka Jaroslav ZCA Střelka Brno 8:27,1 5 5 8:27,1 +3:28,7 30,06
Neklasifiikovaní
27 Hotěk Jan ZCA AK Sokolov DNS – Nestartoval/a

st. č. 12 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 26 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 44 2 Štefanová Adéla ZKA Ostrava 4:47,4 2 2 4:47,4 +0,0 100,00
2 57 2 Plevová Lucie ZKA Poruba 5:10,6 1 1 5:10,6 +23,2 91,92
3 55 2 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 5:15,1 3 3 5:15,1 +27,7 90,36
4 47 2 Bártová Aneta ZKA St. Město 5:20,3 1 1 5:20,3 +32,9 88,55
5 46 3 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 5:23,4 2 2 5:23,4 +36,0 87,47
6 40 2 Kocurová Zuzana ZKA Rover Praha 5:32,6 1 1 5:32,6 +45,2 84,27
7 45 3 Polonská Eliška ZKA Jilemnice 5:33,2 3 3 5:33,2 +45,8 84,06
8 48 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 5:38,7 2 2 5:38,7 +51,3 82,15
9 43 2 Legátová Magdaléna ZKA Elán Zruč 5:38,8 3 3 5:38,8 +51,4 82,11
10 59 2 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 5:39,2 2 2 5:39,2 +51,8 81,97
11 52 2 Kepáková Tereza ZKA Říčany 5:49,3 1 1 5:49,3 +1:01,9 78,46
12 39 2 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR 5:53,6 4 4 5:53,6 +1:06,2 76,96
13 42 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 5:56,6 3 3 5:56,6 +1:09,2 75,92
14 49 2 Benešová Anežka ZKA Rover Praha 5:56,9 2 2 5:56,9 +1:09,5 75,81
15 33 3 Štěpánková Helena ZKA Rover Praha 6:02,4 4 4 6:02,4 +1:15,0 73,90
16 35 3 Malušková Kateřina ZKA SK N.Město 6:07,9 4 4 6:07,9 +1:20,5 71,99
17 34 2 Weissová Barbora ZKA SKS Vimperk 6:11,3 3 3 6:11,3 +1:23,9 70,80
18 32 2 Rozkošná Klára ZKA Blansko 6:13,8 4 4 6:13,8 +1:26,4 69,93
19 54 3 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 6:15,0 5 5 6:15,0 +1:27,6 69,51
20 50 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 6:23,8 4 4 6:23,8 +1:36,4 66,45
21 41 3 Drboutová Anna ZKA KB Trefa 6:29,9 2 2 6:29,9 +1:42,5 64,33
22 38 3 Sadílková Klára ZKA Rover Praha 6:35,8 5 5 6:35,8 +1:48,4 62,28
23 36 Ollé Ester ZKA SKS Vimperk 6:38,4 4 4 6:38,4 +1:51,0 61,37
24 53 2 Nyklesová Markéta ZKA Elán Zruč 6:43,7 4 4 6:43,7 +1:56,3 59,53
25 58 3 Plchová Beáta ZKA Blansko 6:59,8 5 5 6:59,8 +2:12,4 53,93
26 60 3 Rochová Justýna ZKA Rover Praha 6:17,8 5 5 7:17,8 +2:30,4 47,66
27 51 3 Košnarová Adriana ZKA SKS Vimperk 7:19,8 5 5 7:19,8 +2:32,4 46,97
28 37 Žváčková Nela ZKA SK N.Město 6:49,0 5 5 7:49,0 +3:01,6 36,81
Neklasifiikovaní
56 3 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR DNS – Nestartoval/a

st. č. 37 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 60 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 83 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 7:04,3 2 3 5 7:04,3 +0,0 100,00
2 98 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 7:14,3 2 1 3 7:14,3 +10,0 97,64
3 67 1 Franz Tadeáš ZCB Střelka Brno 7:34,0 3 0 3 7:34,0 +29,7 93,00
4 77 2 Bortlíček Adam ZCB Poruba 7:38,9 0 1 1 7:38,9 +34,6 91,84
5 66 1 Kulhánek Lukáš ZCB Krkonoše 7:39,1 2 1 3 7:39,1 +34,8 91,79
6 72 1 Kamarád Jan ZCB Střelka Brno 7:40,1 0 3 3 7:40,1 +35,8 91,56
7 75 2 Sucharda Tomáš ZCB Jilemnice 7:48,0 0 1 1 7:48,0 +43,7 89,70
8 71 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 7:51,4 0 3 3 7:51,4 +47,1 88,89
9 68 1 Plecháč Patrik ZCB Jilemnice 7:51,5 0 2 2 7:51,5 +47,2 88,87
10 82 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 7:56,3 2 1 3 7:56,3 +52,0 87,74
11 87 2 Kůrka Jan ZCB Orlová 7:58,3 1 0 1 7:58,3 +54,0 87,27
12 109 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 8:01,5 0 0 0 8:01,5 +57,2 86,51
13 70 2 Břenek Jan ZCB Jílové 8:04,8 1 1 2 8:04,8 +1:00,5 85,74
14 95 2 Bouška Jakub ZCB Sokol Stachy 8:06,9 0 2 2 8:06,9 +1:02,6 85,24
15 89 2 Hron Antonín ZCB Krkonoše 8:10,5 3 1 4 8:10,5 +1:06,2 84,39
16 64 2 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 8:14,1 1 2 3 8:14,1 +1:09,8 83,54
17 78 2 Repáň Jan ZCB Břidličná 8:15,9 1 2 3 8:15,9 +1:11,6 83,12
18 94 1 Hoffman Vojtěch ZCB KB Trefa 8:28,1 0 1 1 8:28,1 +1:23,8 80,24
19 63 3 Bulíř Jáchym ZCB Rover Praha 8:29,3 2 1 3 8:29,3 +1:25,0 79,96
20 80 2 Soukup Martin ZCB Rover Praha 8:30,2 1 3 4 8:30,2 +1:25,9 79,75
21 62 1 Poledna Jan ZCB Břidličná 8:36,6 3 1 4 8:36,6 +1:32,3 78,24
22 86 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 8:39,6 2 2 4 8:39,6 +1:35,3 77,53
23 101 2 Vyskočil David ZCB SKS Vimperk 8:41,4 4 4 8 8:41,4 +1:37,1 77,11
24 85 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 8:42,9 2 4 6 8:42,9 +1:38,6 76,76
25 100 2 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 8:45,2 3 2 5 8:45,2 +1:40,9 76,21
26 91 2 Svačina Marián ZCB Poruba 8:47,8 2 3 5 8:47,8 +1:43,5 75,60
27 65 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 8:58,2 4 1 5 8:58,2 +1:53,9 73,15
28 88 2 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 9:03,6 1 2 3 9:03,6 +1:59,3 71,88
29 84 2 Mach Filip ZCB Střelka Brno 9:06,7 4 2 6 9:06,7 +2:02,4 71,15
30 97 1 Volf Patrik ZCB Plzeň Litice 9:15,3 5 2 7 9:15,3 +2:11,0 69,12
31 69 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 9:15,6 2 2 4 9:15,6 +2:11,3 69,05
32 96 2 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H 9:16,7 3 1 4 9:16,7 +2:12,4 68,79
33 106 1 Suchánek Brian Martin ZCB Střelka Brno 9:20,4 2 2 4 9:20,4 +2:16,1 67,92
34 103 1 Širůček Petr ZCB Rover Praha 9:22,0 1 2 3 9:22,0 +2:17,7 67,54
35 74 2 Patzak Petr ZCB Ruprechtice 9:38,9 4 3 7 9:38,9 +2:34,6 63,56
36 73 1 Kavan Oliver ZCB Ostrava 9:39,3 2 5 7 9:39,3 +2:35,0 63,46
37 92 2 Přibyl Jakub ZCB Poruba 9:44,0 3 3 6 9:44,0 +2:39,7 62,36
38 93 2 Cienciala Dominik ZCB Orlová 9:44,2 2 3 5 9:44,2 +2:39,9 62,31
39 107 3 Macháně Jonatan ZCB Rover Praha 9:47,5 4 4 8 9:47,5 +2:43,2 61,53
40 105 1 Procházka David ZCB Bystřice p.H 9:52,6 3 1 4 9:52,6 +2:48,3 60,33
41 99 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 9:52,7 2 4 6 9:52,7 +2:48,4 60,31
42 79 2 Šerý Jan ZCB KB Trefa 9:58,1 2 1 3 9:58,1 +2:53,8 59,03
43 81 1 Hříbal Marek ZCB Rover Praha 10:00,4 3 2 5 10:00,4 +2:56,1 58,49
44 76 2 Ševčík František ZCB Prostějov 10:10,1 4 2 6 10:10,1 +3:05,8 56,21
45 102 2 Zlesák Matyáš ZCB Rover Praha 10:14,9 2 4 6 10:14,9 +3:10,6 55,07
46 90 2 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 10:28,0 3 4 7 10:28,0 +3:23,7 51,99
47 61 2 Vošahlík Michal ZCB Orlová 10:35,8 4 2 6 10:35,8 +3:31,5 50,15
48 108 2 Bečvář Filip ZCB Beroun 11:14,2 4 3 7 11:14,2 +4:09,9 41,10
Neklasifiikovaní
104 2 Hladík Oliver ZCB Jílové DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 104 – přirážka 01:00 – 1x nevystřelená rána
st. č. 104 – DSQ – nabitá zbraň po opuštění stanoviště

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 130 2 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 7:15,5 0 0 0 7:15,5 +0,0 100,00
2 166 1 Dlabová Natálie ZKB Jilemnice 7:35,3 0 1 1 7:35,3 +19,8 95,45
3 128 2 Mociková Natálie ZKB Mikulášovice 7:38,2 0 0 0 7:38,2 +22,7 94,78
4 114 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 7:45,6 1 2 3 7:45,6 +30,1 93,08
5 136 1 Švihálková Adéla ZKB Rover Praha 7:51,9 1 0 1 7:51,9 +36,4 91,64
6 157 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 7:52,1 3 0 3 7:52,1 +36,6 91,59
7 143 2 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 7:56,8 4 0 4 7:56,8 +41,3 90,51
8 165 2 Neckářová Agáta ZKB Ruprechtice 8:07,5 1 0 1 8:07,5 +52,0 88,05
9 129 2 Vašáková Adéla ZKB Manušice 8:08,3 0 0 0 8:08,3 +52,8 87,87
10 135 2 Švitorková Adéla ZKB Mikulášovice 8:09,4 1 0 1 8:09,4 +53,9 87,62
11 154 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 8:10,6 2 1 3 8:10,6 +55,1 87,34
12 142 2 Křížová Viktorie ZKB Říčany 8:16,7 1 2 3 8:16,7 +1:01,2 85,94
13 126 1 Babánková Inka ZKB Střelka Brno 8:16,8 1 2 3 8:16,8 +1:01,3 85,92
14 120 3 Tomášková Daniela ZKB Krkonoše 8:20,9 2 1 3 8:20,9 +1:05,4 84,98
15 121 2 Paluchová Petra ZKB Orlová 8:24,4 1 0 1 8:24,4 +1:08,9 84,17
16 123 2 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 8:26,1 0 1 1 8:26,1 +1:10,6 83,78
17 127 2 Balajková Zuzana ZKB Orlová 8:27,5 0 0 0 8:27,5 +1:12,0 83,46
18 134 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 8:30,9 3 2 5 8:30,9 +1:15,4 82,68
19 124 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 8:31,7 0 2 2 8:31,7 +1:16,2 82,50
20 159 2 Buštová Linda ZKB Jilemnice 8:33,1 1 1 2 8:33,1 +1:17,6 82,18
21 150 2 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 8:37,5 1 2 3 8:37,5 +1:22,0 81,17
22 138 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR 8:39,4 2 1 3 8:39,4 +1:23,9 80,73
23 141 1 Mikolášová Heda ZKB Rover Praha 8:42,7 2 2 4 8:42,7 +1:27,2 79,97
24 131 1 Zikánová Adriana ZKB KB Trefa 8:43,5 1 3 4 8:43,5 +1:28,0 79,79
25 144 2 Schmidová Anna ZKB Mikulášovice 8:48,1 2 2 4 8:48,1 +1:32,6 78,73
26 111 2 Pánková Andrea ZKB SKP Harrach. 8:52,4 4 0 4 8:52,4 +1:36,9 77,74
27 133 3 Angelucci Noemi ZKB Střelka Brno 8:53,4 1 3 4 8:53,4 +1:37,9 77,52
28 140 2 Holková Eliška ZKB Břidličná 8:53,8 1 2 3 8:53,8 +1:38,3 77,42
29 156 2 Outratová Tereza ZKB KB Trefa 8:57,9 2 2 4 8:57,9 +1:42,4 76,48
30 149 1 Martínková Natálie ZKB SKP Harrach. 8:58,8 1 4 5 8:58,8 +1:43,3 76,28
31 115 2 Horákovská Adéla ZKB SK N.Město 8:58,9 2 3 5 8:58,9 +1:43,4 76,25
32 118 1 Johnová Nela ZKB Jilemnice 9:01,1 0 2 2 9:01,1 +1:45,6 75,75
33 122 2 Černá Kristina ZKB Rover Praha 9:04,5 2 1 3 9:04,5 +1:49,0 74,97
34 146 Holková Kateřina ZKB SK N.Město 9:06,6 4 0 4 9:06,6 +1:51,1 74,48
35 158 2 Sedláčková Anna ZKB Břidličná 9:08,5 4 0 4 9:08,5 +1:53,0 74,05
36 139 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 9:09,1 3 2 5 9:09,1 +1:53,6 73,91
37 112 1 Adámková Ilona ZKB Plzeň Litice 9:11,6 0 3 3 9:11,6 +1:56,1 73,34
38 145 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 9:12,7 0 3 3 9:12,7 +1:57,2 73,08
39 132 2 Čecháková Adéla ZKB Břidličná 9:14,4 1 0 1 9:14,4 +1:58,9 72,69
40 110 3 Lajtkepová Berenika ZKB Ruprechtice 9:15,8 2 0 2 9:15,8 +2:00,3 72,37
41 163 2 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 9:18,5 1 2 3 9:18,5 +2:03,0 71,75
42 113 2 Nečasová Viktorie ZKB Blansko 9:25,1 3 4 7 9:25,1 +2:09,6 70,24
43 155 2 Řáhová Martina ZKB Elán Zruč 9:30,8 1 2 3 9:30,8 +2:15,3 68,93
44 164 2 Tomková Hana ZKB Ostrava 9:43,0 2 2 4 9:43,0 +2:27,5 66,13
45 119 2 Korcinová Tereza ZKB Střelka Brno 9:43,9 2 2 4 9:43,9 +2:28,4 65,92
46 161 2 Šimánková Katka ZKB Rover Praha 9:51,2 2 3 5 9:51,2 +2:35,7 64,24
47 151 3 Krištofová Lucie ZKB Třebíč 9:54,0 2 2 4 9:54,0 +2:38,5 63,60
48 147 2 Daňhelová Babeta ZKB Střelka Brno 10:01,3 1 2 3 10:01,3 +2:45,8 61,92
49 153 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 10:08,0 3 1 4 10:08,0 +2:52,5 60,39
50 125 2 Brožová Laura ZKB Rover Praha 10:14,1 4 3 7 10:14,1 +2:58,6 58,98
51 137 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 10:27,4 4 3 7 10:27,4 +3:11,9 55,93
52 148 1 Barošová Agáta ZKB Rožnov pR 10:32,0 3 2 5 10:32,0 +3:16,5 54,87
53 162 2 Šťastná Magdaléna ZKB Plzeň Litice 10:44,1 0 2 2 10:44,1 +3:28,6 52,10
54 117 2 Valchářová Aneta ZKB VsetínBobrky 10:45,9 3 5 8 10:45,9 +3:30,4 51,68
55 116 2 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 11:13,6 4 4 8 11:13,6 +3:58,1 45,32
56 160 2 Sloupová Anna ZKB Třebíč 11:14,1 3 2 5 11:14,1 +3:58,6 45,21
57 152 1 Nowaková Jana ZKB Orlová 12:28,1 2 2 4 12:28,1 +5:12,6 28,22
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 187 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 8:24,8 1 0 1 8:24,8 +0,0 100,00
1 203 1 Zátka Jan ZCC Manušice 8:31,0 0 1 1 8:24,8 +0,0 100,00
3 211 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 8:24,9 0 0 0 8:24,9 +0,1 99,98
4 175 1 Palla František ZCC Halenkovice 8:27,1 0 1 1 8:27,1 +2,3 99,54
5 212 1 Hák Petr ZCC Krkonoše 8:31,4 0 1 1 8:31,4 +6,6 98,69
6 183 1 Měrka Tomáš ZCC Břidličná 8:45,6 1 2 3 8:45,6 +20,8 95,87
7 182 1 Blaha Michal ZCC Rover Praha 8:53,4 1 2 3 8:53,4 +28,6 94,33
8 197 1 Houška Jan ZCC Strakonice 8:57,9 1 2 3 8:57,9 +33,1 93,44
9 179 2 Fajstl Richard ZCC Střelka Brno 8:58,9 0 0 0 8:58,9 +34,1 93,24
10 213 2 Smýkal Jakub ZCC KB Trefa 9:02,3 1 1 2 9:02,3 +37,5 92,57
11 181 1 Blaha Jiří ZCC Rover Praha 9:10,8 0 4 4 9:10,8 +46,0 90,88
12 191 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 9:12,6 2 2 4 9:12,6 +47,8 90,53
13 167 2 Šach Petr ZCC Rover Praha 9:15,2 1 1 2 9:15,2 +50,4 90,01
14 174 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 9:16,1 0 2 2 9:16,1 +51,3 89,83
15 206 1 Milán Jakub ZCC Střelka Brno 9:23,7 3 2 5 9:23,7 +58,9 88,33
16 170 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 9:24,8 1 3 4 9:24,8 +1:00,0 88,11
17 204 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 9:25,8 2 1 3 9:25,8 +1:01,0 87,91
18 207 2 Bábek Alexandr ZCC Prostějov 9:26,2 2 0 2 9:26,2 +1:01,4 87,83
19 214 1 Hála Martin ZCC KB Trefa 9:28,9 0 1 1 9:28,9 +1:04,1 87,30
20 168 3 Horník Kryštof ZCC Bělá p.Prad. 9:29,2 1 3 4 9:29,2 +1:04,4 87,24
21 189 2 Kopecký Martin ZCC Bělá p.Prad. 9:32,4 1 1 2 9:32,4 +1:07,6 86,60
22 186 2 Čapoun Ondřej ZCC Říčany 9:33,2 2 1 3 9:33,2 +1:08,4 86,45
23 172 2 Gajdoš Adam ZCC Poruba 9:36,9 1 1 2 9:36,9 +1:12,1 85,71
24 192 2 Nešpor Štěpán ZCC Břidličná 9:37,9 1 2 3 9:37,9 +1:13,1 85,51
25 209 1 Fiala Jan ZCC Říčany 9:39,3 3 0 3 9:39,3 +1:14,5 85,24
26 190 1 Škaloud Šimon ZCC Jílové 9:41,1 4 2 6 9:41,1 +1:16,3 84,88
27 201 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 9:41,9 1 0 1 9:41,9 +1:17,1 84,72
28 196 2 Blažek Martin ZCC Říčany 9:44,4 1 2 3 9:44,4 +1:19,6 84,23
29 176 2 Hrubý Jan ZCC VsetínBobrky 9:45,2 0 2 2 9:45,2 +1:20,4 84,07
30 169 2 Šantora Jáchym ZCC Rover Praha 9:52,8 2 2 4 9:52,8 +1:28,0 82,56
31 188 2 Bažant Filip ZCC Manušice 9:56,6 1 1 2 9:56,6 +1:31,8 81,81
32 210 2 Kolář Martin ZCC Blansko 10:03,1 3 3 6 10:03,1 +1:38,3 80,52
33 171 1 Munzar Jakub ZCC Manušice 10:07,3 1 0 1 10:07,3 +1:42,5 79,69
34 194 2 Kuchař Matěj ZCC Rover Praha 10:10,9 3 3 6 10:10,9 +1:46,1 78,98
35 177 2 Liščák Tomáš ZCC St. Město 10:12,3 0 0 0 10:12,3 +1:47,5 78,70
36 199 1 Berger Ondřej ZCC Jilemnice 10:13,9 0 1 1 10:13,9 +1:49,1 78,38
37 202 2 Dvořák Vojtěch ZCC Krkonoše 10:16,3 4 1 5 10:16,3 +1:51,5 77,91
38 208 2 Malušek Daniel ZCC SK N.Město 10:20,8 3 1 4 10:20,8 +1:56,0 77,02
39 193 2 Beránek Lukáš ZCC Kapslovna 10:22,8 1 2 3 10:22,8 +1:58,0 76,62
40 173 Freiwald Peter ZCC SK N.Město 10:24,0 0 3 3 10:24,0 +1:59,2 76,38
41 200 3 Paraska David ZCC Jílové 10:27,2 1 3 4 10:27,2 +2:02,4 75,75
42 184 2 Poledna Ondřej ZCC Břidličná 10:45,9 2 3 5 10:45,9 +2:21,1 72,04
43 205 2 Jiránek Ondřej ZCC Ruprechtice 10:52,1 1 4 5 10:52,1 +2:27,3 70,82
44 215 1 Kozáček Michal ZCC Břidličná 10:58,2 3 4 7 10:58,2 +2:33,4 69,61
45 178 2 Matuška Václav ZCC VsetínBobrky 10:59,8 2 0 2 10:59,8 +2:35,0 69,29
46 198 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 11:16,4 5 4 9 11:16,4 +2:51,6 66,00
47 185 2 Dobrovský Michal ZCC Blansko 11:19,3 2 4 6 11:19,3 +2:54,5 65,43
48 180 2 Parásek Jan ZCC Manušice 11:44,2 3 4 7 11:44,2 +3:19,4 60,49
Neklasifiikovaní
195 1 Čapoun Lukáš ZCC Říčany DNS – Nestartoval/a

st. č. 203 – zdržení -00:06 – nezaviněné zdržení

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 283 1 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 8:46,2 1 1 2 8:46,2 +0,0 100,00
2 253 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 8:50,3 0 0 0 8:50,3 +4,1 99,22
3 250 1 Fiedlerová Eliška ZKC KB Trefa 8:57,1 0 0 0 8:57,1 +10,9 97,92
4 248 1 Juřičková Alžběta ZKC VsetínBobrky 8:59,1 0 1 1 8:59,1 +12,9 97,54
5 268 1 Schejbalová Tereza ZKC KB Trefa 9:14,8 0 2 2 9:14,8 +28,6 94,56
6 261 1 Martinková Monika ZKC SKP Harrach. 9:15,9 1 1 2 9:15,9 +29,7 94,35
7 273 1 Paulusová Lucie ZKC Jilemnice 9:19,9 0 0 0 9:19,9 +33,7 93,59
8 284 1 Brunátová Denisa ZKC Elán Zruč 9:27,4 0 1 1 9:27,4 +41,2 92,17
9 247 1 Horňáčková Kateřina ZKC Břidličná 9:32,7 0 2 2 9:32,7 +46,5 91,16
10 279 2 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 9:33,6 1 0 1 9:33,6 +47,4 90,99
11 265 3 Dlabová Terezie ZKC Jilemnice 9:36,0 1 0 1 9:36,0 +49,8 90,53
12 249 1 Kulhánková Anna ZKC Krkonoše 9:39,1 1 1 2 9:39,1 +52,9 89,94
13 251 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 9:40,2 0 2 2 9:40,2 +54,0 89,73
14 267 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 9:55,9 2 1 3 9:55,9 +1:09,7 86,75
15 264 1 Matoušová Gabriela ZKC Krkonoše 9:59,9 0 2 2 9:59,9 +1:13,7 85,99
16 286 2 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 10:06,8 1 2 3 10:06,8 +1:20,6 84,68
17 252 2 Buďárková Tereza ZKC Jilemnice 10:08,4 0 0 0 10:08,4 +1:22,2 84,37
18 244 2 Konečná Barbora ZKC Elán Zruč 10:11,1 0 3 3 10:11,1 +1:24,9 83,86
19 276 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 10:16,7 0 1 1 10:16,7 +1:30,5 82,80
20 243 2 Majerová Jana ZKC Kapslovna 10:18,6 2 0 2 10:18,6 +1:32,4 82,44
21 246 3 Nováková Nicol ZKC Ostrava 10:19,9 0 1 1 10:19,9 +1:33,7 82,19
22 281 2 Farská Markéta ZKC Ruprechtice 10:24,8 1 2 3 10:24,8 +1:38,6 81,26
23 254 1 Melcrová Elen ZKC Prostějov 10:28,7 2 3 5 10:28,7 +1:42,5 80,52
24 282 3 Bermanová Lucie ZKC Jilemnice 10:30,7 1 1 2 10:30,7 +1:44,5 80,14
25 280 3 Eliášová Klára ZKC Rover Praha 10:34,2 2 1 3 10:34,2 +1:48,0 79,47
26 278 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 10:40,1 3 2 5 10:40,1 +1:53,9 78,35
27 272 2 Tatoušková Kristýna ZKC Břidličná 10:43,1 1 2 3 10:43,1 +1:56,9 77,78
28 259 1 Seidlová Eliška ZKC SKP Harrach. 10:43,3 3 3 6 10:43,3 +1:57,1 77,74
29 275 1 Jírová Alžběta ZKC Rover Praha 10:45,4 1 3 4 10:45,4 +1:59,2 77,34
30 274 2 Císařová Markéta ZKC Střelka Brno 10:46,4 0 1 1 10:46,4 +2:00,2 77,15
31 241 3 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 10:48,1 2 2 4 10:48,1 +2:01,9 76,83
32 270 2 Kazíková Alena ZKC Orlová 10:50,0 0 0 0 10:50,0 +2:03,8 76,47
33 266 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR 10:52,9 0 0 0 10:52,9 +2:06,7 75,92
34 269 3 Zástavová Eliška ZKC Jilemnice 10:59,1 1 3 4 10:59,1 +2:12,9 74,74
35 255 1 Jebavá Sabina ZKC Jilemnice 10:59,7 2 3 5 10:59,7 +2:13,5 74,62
36 262 2 Tatoušková Tereza ZKC Břidličná 11:10,7 2 2 4 11:10,7 +2:24,5 72,53
37 271 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 11:18,0 1 1 2 11:18,0 +2:31,8 71,15
38 258 3 Špetová Kateřina ZKC SKS Vimperk 11:19,9 2 3 5 11:19,9 +2:33,7 70,79
39 257 2 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice 11:30,8 1 3 4 11:30,8 +2:44,6 68,71
40 260 3 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 11:31,4 3 3 6 11:31,4 +2:45,2 68,60
41 263 2 Chadimová Klára ZKC Plzeň Litice 11:33,9 1 2 3 11:33,9 +2:47,7 68,12
42 242 3 Nováková Tereza ZKC Ostrava 11:35,4 4 1 5 11:35,4 +2:49,2 67,84
43 256 1 Bártová Veronika ZKC Jílové 11:37,3 4 4 8 11:37,3 +2:51,1 67,48
44 285 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 11:43,9 1 2 3 11:43,9 +2:57,7 66,22
45 277 2 Plevová Martina ZKC Poruba 11:56,6 4 1 5 11:56,6 +3:10,4 63,81
46 245 2 Tajovská Pavla ZKC Blansko 12:41,8 5 3 8 13:41,8 +4:55,6 43,82

st. č. 245 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK