21237

1. ČP v letním biatlonu – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Staré Město p. L.
Datum: 4.6.2017
Sprint
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 1 Kaplan Jáchym DRA St. Město 14:24,7 3 2 5 14:24,7 +0,0 100,00
2 3 2 Novotný Jonáš DRA Strakonice 14:51,0 3 3 6 14:51,0 +26,3 96,95
3 8 2 Kočí Mikuláš DRA Kapslovna 15:16,2 2 4 6 15:16,2 +51,5 94,04
4 6 2 Svítil Michal DRA Tatran 16:03,2 1 3 4 16:03,2 +1:38,5 88,60
5 2 2 Havran Tomáš DRA VsetínBobrky 17:14,6 4 4 8 17:14,6 +2:49,9 80,35
6 7 2 Lustig Adam DRA Rover Praha 17:22,0 3 4 7 17:22,0 +2:57,3 79,49
7 11 2 Neckář Matyáš DRA Ruprechtice 17:36,6 4 4 8 17:36,6 +3:11,9 77,80
8 9 1 Lipold Jan DRA Rover Praha 17:42,8 4 3 7 17:42,8 +3:18,1 77,09
9 1 2 Tuček Miloslav DRA Jílové 18:10,6 3 5 8 18:10,6 +3:45,9 73,87
10 10 1 Morávek Michal DRA SKP Harrach. 16:38,9 3 4 7 18:38,9 +4:14,2 70,60
11 5 2 Mihulka Marek DRA Rover Praha 19:50,1 5 5 10 19:50,1 +5:25,4 62,36

st. č. 10 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 20 1 Doležalová Zuzana DKA Třebíč 15:02,7 1 2 3 15:02,7 +0,0 100,00
2 14 2 Hrušková Sabina DKA Jílové 16:55,7 3 2 5 16:55,7 +1:53,0 87,48
3 23 1 Novotná Veronika DKA St. Město 17:12,7 2 4 6 17:12,7 +2:10,0 85,59
4 26 1 Buráňová Markéta DKA Břidličná 18:07,4 2 3 5 18:07,4 +3:04,7 79,53
5 24 2 Lukšová Magdaléna DKA Ostrava 18:30,2 4 4 8 18:30,2 +3:27,5 77,01
6 16 2 Hrubá Nela DKA Elán Zruč 18:53,9 1 3 4 18:53,9 +3:51,2 74,38
7 13 2 Kohoutová Ludmila DKA KB Trefa 19:02,9 2 3 5 19:02,9 +4:00,2 73,39
8 22 2 Gittlerová Jitka DKA Manušice 19:15,0 2 3 5 19:15,0 +4:12,3 72,05
9 12 1 Flašarová Renata DKA Halenkovice 19:17,3 3 4 7 19:17,3 +4:14,6 71,79
10 18 2 Halamová Lucie DKA SKP Harrach. 19:47,4 4 2 6 19:47,4 +4:44,7 68,46
11 19 3 Záleská Ema DKA Rover Praha 20:46,7 3 5 8 20:46,7 +5:44,0 61,89
12 15 2 Zajícová Magdalena DKA Ostrava 21:20,1 4 5 9 21:20,1 +6:17,4 58,19
13 17 1 Gabrhelíková Barbora DKA Halenkovice 21:50,9 5 4 9 21:50,9 +6:48,2 54,78
14 25 3 Fialová Eva DKA Jílové 21:57,9 4 5 9 21:57,9 +6:55,2 54,00
15 21 3 Malá Lucie DKA Kapslovna 22:19,1 2 5 7 22:19,1 +7:16,4 51,65
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 31 M Liščák Marek DRB St. Město 13:39,6 2 3 5 13:39,6 +0,0 100,00
2 30 1 Svítil Robert DRB Tatran 13:59,6 1 3 4 13:59,6 +20,0 97,55
3 44 2 Půček Michal DRB Střelka Brno 14:22,5 0 2 2 14:22,5 +42,9 94,76
4 40 1 Grusz Marek DRB Jilemnice 14:41,4 3 2 5 14:41,4 +1:01,8 92,45
5 33 1 Pokorný Štěpán DRB St. Město 14:45,6 2 2 4 14:45,6 +1:06,0 91,94
6 46 1 Zátka Josef DRB Manušice 14:50,7 5 3 8 14:50,7 +1:11,1 91,32
7 27 1 Papšík Marian DRB VsetínBobrky 14:51,4 3 3 6 14:51,4 +1:11,8 91,23
8 48 2 Pleva David DRB Poruba 14:54,8 1 3 4 14:54,8 +1:15,2 90,82
9 36 1 Škrabal Hynek DRB Střelka Brno 15:00,2 2 4 6 15:00,2 +1:20,6 90,16
10 32 2 Výbošťok Adam DRB Blansko 15:28,3 3 4 7 15:28,3 +1:48,7 86,73
11 43 2 Beneš David DRB Rover Praha 15:49,6 3 3 6 15:49,6 +2:10,0 84,13
12 39 1 Majer Tomáš DRB Kapslovna 15:57,0 1 3 4 15:57,0 +2:17,4 83,23
13 35 2 Kohel Marek DRB Rover Praha 16:07,4 4 2 6 16:07,4 +2:27,8 81,96
14 38 1 Javora Ondřej DRB Bystřice p.H 16:11,1 3 4 7 16:11,1 +2:31,5 81,51
15 41 1 Smékal Ondřej DRB Rožnov pR 17:01,2 5 5 10 17:01,2 +3:21,6 75,40
16 37 2 Karlík Jan DRB Rover Praha 17:01,7 4 3 7 17:01,7 +3:22,1 75,34
17 28 2 Průša Kryštof DRB Rover Praha 17:05,5 4 5 9 17:05,5 +3:25,9 74,87
18 29 2 Zámečník Lukáš DRB Jílové 17:13,0 4 3 7 17:13,0 +3:33,4 73,96
19 45 3 Hubert Pavel DRB Plzeň Litice 18:15,0 3 4 7 18:15,0 +4:35,4 66,39
20 34 2 Pscheidt Tomáš DRB Tatran 18:25,9 5 5 10 18:25,9 +4:46,3 65,06
21 49 3 Kodeda Oldřich Petr DRB Plzeň Litice 18:44,0 4 5 9 18:44,0 +5:04,4 62,85
22 47 2 Šamberger Martin DRB Střelka Brno 19:27,5 3 4 7 19:27,5 +5:47,9 57,55
23 42 2 Mráz Vojtěch DRB Rožnov pR 17:55,8 3 4 7 19:55,8 +6:16,2 54,09

st. č. 42 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 60 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 15:50,3 3 2 5 15:50,3 +0,0 100,00
2 70 2 Nowaková Kristýna DKB Orlová 15:59,9 0 1 1 15:59,9 +9,6 98,98
3 77 1 Mynářová Natálie Laura DKB Rožnov pR 16:01,0 2 4 6 16:01,0 +10,7 98,87
4 63 1 Trávníčková Veronika DKB St. Město 16:14,9 4 1 5 16:14,9 +24,6 97,41
5 69 2 Vitásková Ellen DKB VsetínBobrky 16:47,0 5 4 9 16:47,0 +56,7 94,03
6 68 1 Nováková Denisa DKB SKS Vimperk 16:49,5 2 4 6 16:49,5 +59,2 93,77
7 61 M Chlupová Adéla DKB SKP Harrach. 17:13,5 3 4 7 17:13,5 +1:23,2 91,24
8 67 3 Vaňhová Tereza DKB Kapslovna 17:18,1 3 1 4 17:18,1 +1:27,8 90,76
9 64 1 Hanušová Štěpánka DKB Strakonice 17:21,6 2 4 6 17:21,6 +1:31,3 90,39
10 74 2 Kubíčková Markéta DKB Ostrava 17:24,3 2 2 4 17:24,3 +1:34,0 90,10
11 57 2 Výtvarová Eliška DKB KB Trefa 17:56,3 0 3 3 17:56,3 +2:06,0 86,74
12 66 2 Rychnovská Kateřina DKB Jílové 17:57,0 1 4 5 17:57,0 +2:06,7 86,66
13 65 2 Němčíková Jana DKB Ostrava 17:58,2 3 4 7 17:58,2 +2:07,9 86,54
14 72 1 Ihnatišínová Jolana DKB St. Město 18:06,8 0 3 3 18:06,8 +2:16,5 85,63
15 58 2 Zlesáková Adéla DKB Rover Praha 18:11,9 2 4 6 18:11,9 +2:21,6 85,09
16 50 1 Follerová Jana DKB Střelka Brno 18:25,9 3 2 5 18:25,9 +2:35,6 83,62
17 76 1 Novoveská Martina DKB Plzeň Litice 18:39,0 5 3 8 18:39,0 +2:48,7 82,24
18 73 2 Papežová Karolína DKB Ostrava 18:39,3 2 4 6 18:39,3 +2:49,0 82,21
19 59 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 18:40,9 3 1 4 18:40,9 +2:50,6 82,04
20 54 2 Stínilová Anna DKB DDM Děčín 19:19,7 1 5 6 19:19,7 +3:29,4 77,96
21 52 2 Ptáčková Veronika DKB Rover Praha 19:37,4 2 4 6 19:37,4 +3:47,1 76,10
22 62 2 Lukšová Anna DKB Ostrava 20:15,1 4 4 8 20:15,1 +4:24,8 72,13
23 55 2 Pražáková Alžběta DKB Ostrava 20:21,1 3 2 5 20:21,1 +4:30,8 71,50
24 51 3 Dočkalová Tereza DKB Třebíč 20:22,0 4 4 8 20:22,0 +4:31,7 71,40
25 75 2 Volná Karolína DKB Poruba 20:48,5 4 4 8 20:48,5 +4:58,2 68,62
26 56 2 Černá Hana DKB Prostějov 20:57,9 5 4 9 20:57,9 +5:07,6 67,63
27 71 2 Štolbová Eliška DKB Rover Praha 22:44,9 5 3 8 22:44,9 +6:54,6 56,37
Neklasifiikovaní
53 2 Zachová Adéla DKB Třebíč DNS – Nestartoval/a
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 93 M Majcherová Nikol JKY Manušice 15:13,4 1 1 2 15:13,4 +0,0 100,00
2 81 1 Chvalová Miroslava JKY Strakonice 16:05,3 0 1 1 16:05,3 +51,9 94,31
3 89 1 Dvořáková Dagmar JKY Střelka Brno 16:15,9 1 4 5 16:15,9 +1:02,5 93,15
4 94 2 Štruncová Markéta JKY Elán Zruč 17:07,7 2 1 3 17:07,7 +1:54,3 87,48
5 90 1 Hrubá Veronika JKY Rover Praha 17:44,0 1 3 4 17:44,0 +2:30,6 83,51
6 78 2 Němčíková Klára JKY Ostrava 17:50,4 2 4 6 17:50,4 +2:37,0 82,81
7 85 1 Daverná Karolína JKY St. Město 18:15,8 2 3 5 18:15,8 +3:02,4 80,03
8 86 1 Stránělová Eva JKY Rover Praha 18:20,0 5 1 6 18:20,0 +3:06,6 79,57
9 80 2 Tučková Andrea JKY Jílové 18:28,5 1 3 4 18:28,5 +3:15,1 78,64
10 88 2 Volfová Anna JKY Kapslovna 18:31,0 4 2 6 18:31,0 +3:17,6 78,36
11 87 2 Vavřinová Natálie JKY Rover Praha 18:35,8 2 2 4 18:35,8 +3:22,4 77,84
12 82 1 Šambergerová Barbora JKY Střelka Brno 19:03,9 4 4 8 19:03,9 +3:50,5 74,76
13 83 2 Gřešková Iva JKY Poruba 19:56,9 4 2 6 19:56,9 +4:43,5 68,96
14 79 2 Marková Karolína JKY St. Město 20:00,1 3 3 6 20:00,1 +4:46,7 68,61
15 92 3 Mukařovská Karolína JKY Rover Praha 20:39,1 5 4 9 20:39,1 +5:25,7 64,34
16 91 2 Matošková Kateřina JKY VsetínBobrky 20:57,2 3 5 8 20:57,2 +5:43,8 62,36
17 84 2 Cahová Aneta JKY Třebíč 22:20,4 3 3 6 22:20,4 +7:07,0 53,25
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 95 M Schorná Pavla Z-A St. Město 14:29,0 4 3 7 14:29,0 +0,0 100,00
2 104 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 15:55,5 2 1 3 15:55,5 +1:26,5 90,04
3 100 2 Fidlerová Táňa Z-A Orlová 16:24,7 2 1 3 16:24,7 +1:55,7 86,68
4 98 1 Prokešová Ivana Z-A Břidličná 17:43,6 4 2 6 17:43,6 +3:14,6 77,60
5 103 2 Minářová Klára Z-A St. Město 17:50,4 2 4 6 17:50,4 +3:21,4 76,82
6 105 1 Prokešová Andrea Z-A Břidličná 17:51,3 1 5 6 17:51,3 +3:22,3 76,72
7 102 M Řezáčová Karolína Z-A Elán Zruč 18:31,8 4 3 7 18:31,8 +4:02,8 72,05
8 99 2 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 19:02,0 4 2 6 19:02,0 +4:33,0 68,58
9 96 1 Šambergerová Anna Z-A Střelka Brno 19:45,0 4 4 8 19:45,0 +5:16,0 63,63
10 101 2 Minářová Lenka Z-A Manušice 19:53,6 3 5 8 19:53,6 +5:24,6 62,64
11 97 1 Marková Adéla Z-A Kapslovna 19:59,6 1 3 4 19:59,6 +5:30,6 61,95
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 111 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 17:31,7 3 2 5 17:31,7 +0,0 100,00
2 110 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna 18:23,6 0 2 2 18:23,6 +51,9 95,06
3 112 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 19:27,5 2 1 3 19:27,5 +1:55,8 88,98
4 106 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 19:42,4 3 4 7 19:42,4 +2:10,7 87,57
5 109 2 Vlčková Ladislava Z-B Beroun 19:49,1 2 4 6 19:49,1 +2:17,4 86,93
6 107 2 Fúsková Květa Z-B Mikulášovice 20:08,9 1 4 5 20:08,9 +2:37,2 85,05
7 108 2 Wawrzyczková Jana Z-B Těrlicko 22:42,5 1 2 3 22:42,5 +5:10,8 70,44
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 123 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 18:14,4 2 3 5 18:14,4 +0,0 100,00
2 114 M Nováková Ivana Z-C Ostrava 18:48,7 2 4 6 18:48,7 +34,3 96,86
3 117 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 18:57,3 1 4 5 18:57,3 +42,9 96,08
4 124 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 19:17,3 2 5 7 19:17,3 +1:02,9 94,25
5 113 1 Ochotná Blanka Z-C Blansko 19:45,1 2 5 7 19:45,1 +1:30,7 91,71
6 122 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 20:32,4 1 4 5 20:32,4 +2:18,0 87,39
7 121 1 Půlkrabová Šárka Z-C Manušice 20:44,3 1 4 5 20:44,3 +2:29,9 86,30
8 120 2 Bečvářová Lenka Z-C Beroun 21:11,0 1 3 4 21:11,0 +2:56,6 83,86
9 119 2 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 22:20,8 3 4 7 22:20,8 +4:06,4 77,48
10 118 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 23:24,4 4 4 8 23:24,4 +5:10,0 71,67
11 115 3 Vašáková Lenka Z-C Manušice 25:41,5 4 4 8 25:41,5 +7:27,1 59,14
12 116 3 Janelová Lenka Z-C Manušice 27:01,1 5 5 10 29:01,1 +10:46,7 40,90

st. č. 116 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 125 1 Majer Lukáš JUN Kapslovna 17:48,4 1 3 4 17:48,4 +0,0 100,00
2 126 1 Hradil Pavel JUN VsetínBobrky 18:03,0 2 2 4 18:03,0 +14,6 98,63
3 132 1 Křivánek Tomáš JUN Střelka Brno 18:35,6 1 2 3 18:35,6 +47,2 95,58
4 136 1 Novák Jan JUN Strakonice 18:48,4 1 5 6 18:48,4 +1:00,0 94,38
5 131 1 Gabko Tomáš JUN VsetínBobrky 19:08,0 2 3 5 19:08,0 +1:19,6 92,54
6 130 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 19:43,6 1 5 6 19:43,6 +1:55,2 89,21
7 133 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 19:48,1 2 3 5 19:48,1 +1:59,7 88,79
8 128 2 Trpišovský Zdeněk JUN Jílové 19:50,1 1 4 5 19:50,1 +2:01,7 88,60
9 138 1 Žitník Richard JUN Rožnov pR 19:56,0 4 3 7 19:56,0 +2:07,6 88,05
10 129 1 Hanuš Antonín JUN Strakonice 20:16,1 3 5 8 20:16,1 +2:27,7 86,17
11 135 2 Smýkal Ondřej JUN KB Trefa 21:24,3 3 5 8 21:24,3 +3:35,9 79,79
12 137 2 Lichtenberg Jaroslav JUN Poruba 22:32,7 4 4 8 22:32,7 +4:44,3 73,39
13 134 2 Krejbich Daniel JUN Rover Praha 23:44,9 4 4 8 23:44,9 +5:56,5 66,63
14 127 2 Štelcl Jan JUN Třebíč 24:11,3 4 4 8 24:11,3 +6:22,9 64,16
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 154 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 16:27,2 2 1 3 16:27,2 +0,0 100,00
2 155 1 Tolar David M-A SKPKornspitz 17:08,0 3 3 6 17:08,0 +40,8 95,86
3 143 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 17:31,2 4 3 7 17:31,2 +1:04,0 93,51
4 150 M Ohnoutka Marek M-A Břidličná 17:45,4 3 3 6 17:45,4 +1:18,2 92,07
5 141 M Beneš Viktor M-A Jílové 18:17,1 2 4 6 18:17,1 +1:49,9 88,86
6 149 1 Wurst Milan M-A Břidličná 18:27,2 4 4 8 18:27,2 +2:00,0 87,84
7 139 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 18:30,2 4 1 5 18:30,2 +2:03,0 87,54
8 157 M Schorný Luboš M-A St. Město 18:41,2 1 4 5 18:41,2 +2:14,0 86,42
9 158 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 18:47,7 2 3 5 18:47,7 +2:20,5 85,76
10 144 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 19:12,4 1 1 2 19:12,4 +2:45,2 83,26
11 142 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 19:16,7 4 2 6 19:16,7 +2:49,5 82,83
12 156 1 Pacner Martin M-A Beroun 19:26,3 3 3 6 19:26,3 +2:59,1 81,85
13 152 1 Přibyl Martin M-A St. Město 19:38,4 3 4 7 19:38,4 +3:11,2 80,63
14 159 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 19:40,3 3 3 6 19:40,3 +3:13,1 80,43
15 146 2 Humr Jan M-A Rover Praha 20:11,3 3 3 6 20:11,3 +3:44,1 77,29
16 153 2 Genco Ondřej M-A Orlová 20:20,9 2 3 5 20:20,9 +3:53,7 76,32
17 145 2 Staněk Ondřej M-A Třebíč 20:50,4 2 0 2 20:50,4 +4:23,2 73,33
18 148 1 Bitala Michal M-A Rožnov pR 20:53,0 4 2 6 20:53,0 +4:25,8 73,07
19 147 2 Horák Jan M-A Chotěboř 21:00,7 0 3 3 21:00,7 +4:33,5 72,29
20 162 Matějka Tomáš M-A Tatran 21:00,9 1 4 5 21:00,9 +4:33,7 72,27
21 161 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 19:53,2 3 2 5 21:53,2 +5:26,0 66,97
22 160 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 22:09,1 3 1 4 22:09,1 +5:41,9 65,36
23 140 2 Blahuta Tomáš M-A Ostrava 25:10,8 4 4 8 25:10,8 +8:43,6 46,96
Neklasifiikovaní
151 M Franz Jiří M-A Říčany DNS – Nestartoval/a

st. č. 161 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 181 M Pokorný Jan M-B St. Město 18:56,9 2 1 3 18:56,9 +0,0 100,00
2 163 1 Smetana Vít M-B Kapslovna 19:42,1 0 4 4 19:42,1 +45,2 96,02
3 184 M Večeřa Roman M-B Prostějov 19:45,7 3 2 5 19:45,7 +48,8 95,70
4 166 1 Svoboda Leoš M-B Blansko 19:52,8 1 4 5 19:52,8 +55,9 95,08
5 171 1 Regner Tomáš M-B Ruprechtice 20:24,3 1 2 3 20:24,3 +1:27,4 92,31
6 183 1 Zátka Jan M-B Manušice 20:32,0 1 4 5 20:32,0 +1:35,1 91,63
7 169 M Kolář Petr M-B Blansko 20:43,3 4 3 7 20:43,3 +1:46,4 90,64
8 174 2 Pscheidt Michal M-B Tatran 20:52,5 2 2 4 20:52,5 +1:55,6 89,83
9 180 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 21:01,1 4 3 7 21:01,1 +2:04,2 89,07
10 175 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 21:21,1 1 3 4 21:21,1 +2:24,2 87,31
11 168 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 21:35,9 0 3 3 21:35,9 +2:39,0 86,01
12 179 1 Kovář Milan M-B St. Město 21:36,4 4 3 7 21:36,4 +2:39,5 85,97
13 167 2 Pacner Vladimír M-B Beroun 22:01,2 4 3 7 22:01,2 +3:04,3 83,78
14 185 1 Stínil Dušan M-B DDM Děčín 22:39,7 2 3 5 22:39,7 +3:42,8 80,40
15 173 3 Černý Max M-B Prostějov 22:47,2 5 5 10 22:47,2 +3:50,3 79,74
16 172 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 23:35,9 2 3 5 23:35,9 +4:39,0 75,45
17 170 3 Salák Roman M-B Říčany 23:57,0 4 1 5 23:57,0 +5:00,1 73,60
18 176 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 24:37,7 4 2 6 24:37,7 +5:40,8 70,02
19 164 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 24:38,5 3 4 7 24:38,5 +5:41,6 69,95
20 177 2 Švirloch Branislav M-B Jílové 25:13,7 4 4 8 25:13,7 +6:16,8 66,85
21 182 2 Jančařík Stanislav M-B Těrlicko 25:28,1 3 3 6 25:28,1 +6:31,2 65,59
22 178 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 25:30,0 2 2 4 25:30,0 +6:33,1 65,42
Neklasifiikovaní
165 2 Jelínek
Michal
M-B KB Trefa DNS – Nestartoval/a
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 194 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 19:52,8 2 4 6 19:52,8 +0,0 100,00
2 196 2 Hadrava Jiří M-C AK Sokolov 20:28,5 4 2 6 20:28,5 +35,7 97,00
3 187 M Franz Luděk M-C Říčany 20:35,3 1 2 3 20:35,3 +42,5 96,43
4 193 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 20:46,5 2 1 3 20:46,5 +53,7 95,49
5 197 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 20:59,5 2 2 4 20:59,5 +1:06,7 94,40
6 192 1 Fúsek Tomáš M-C Jílové 21:04,0 2 1 3 21:04,0 +1:11,2 94,03
7 190 1 Boček Josef M-C Strakonice 21:23,2 3 4 7 21:23,2 +1:30,4 92,42
8 198 1 Vilhelm Jiří M-C Orlová 23:23,1 3 2 5 23:23,1 +3:30,3 82,36
9 191 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 23:56,2 4 5 9 23:56,2 +4:03,4 79,59
10 186 2 Bednařík Radek M-C DDM Děčín 24:33,7 2 3 5 24:33,7 +4:40,9 76,45
11 199 2 Kubíček Vladimír M-C Ostrava 24:37,4 4 2 6 24:37,4 +4:44,6 76,14
12 189 2 Wawrzyczek Josef M-C Těrlicko 25:08,3 0 3 3 25:08,3 +5:15,5 73,54
13 195 2 Käss Pavel M-C Kapslovna 25:33,2 4 3 7 25:33,2 +5:40,4 71,46
Neklasifiikovaní
188 2 Novotný Martin M-C Rover Praha DNS – Nestartoval/a
Muži

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 154 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 16:27,2 2 1 3 16:27,2 +0,0 100,00
2 155 1 Tolar David M-A SKPKornspitz 17:08,0 3 3 6 17:08,0 +40,8 95,86
3 143 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 17:31,2 4 3 7 17:31,2 +1:04,0 93,51
4 150 M Ohnoutka Marek M-A Břidličná 17:45,4 3 3 6 17:45,4 +1:18,2 92,07
5 141 M Beneš Viktor M-A Jílové 18:17,1 2 4 6 18:17,1 +1:49,9 88,86
6 149 1 Wurst Milan M-A Břidličná 18:27,2 4 4 8 18:27,2 +2:00,0 87,84
7 139 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 18:30,2 4 1 5 18:30,2 +2:03,0 87,54
8 157 M Schorný Luboš M-A St. Město 18:41,2 1 4 5 18:41,2 +2:14,0 86,42
9 158 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 18:47,7 2 3 5 18:47,7 +2:20,5 85,76
10 181 M Pokorný Jan M-B St. Město 18:56,9 2 1 3 18:56,9 +2:29,7 84,83
11 144 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 19:12,4 1 1 2 19:12,4 +2:45,2 83,26
12 142 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 19:16,7 4 2 6 19:16,7 +2:49,5 82,83
13 156 1 Pacner Martin M-A Beroun 19:26,3 3 3 6 19:26,3 +2:59,1 81,85
14 152 1 Přibyl Martin M-A St. Město 19:38,4 3 4 7 19:38,4 +3:11,2 80,63
15 159 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 19:40,3 3 3 6 19:40,3 +3:13,1 80,43
16 163 1 Smetana Vít M-B Kapslovna 19:42,1 0 4 4 19:42,1 +3:14,9 80,25
17 184 M Večeřa Roman M-B Prostějov 19:45,7 3 2 5 19:45,7 +3:18,5 79,89
18 166 1 Svoboda Leoš M-B Blansko 19:52,8 1 4 5 19:52,8 +3:25,6 79,17
18 194 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 19:52,8 2 4 6 19:52,8 +3:25,6 79,17
20 146 2 Humr Jan M-A Rover Praha 20:11,3 3 3 6 20:11,3 +3:44,1 77,29
21 153 2 Genco Ondřej M-A Orlová 20:20,9 2 3 5 20:20,9 +3:53,7 76,32
22 171 1 Regner Tomáš M-B Ruprechtice 20:24,3 1 2 3 20:24,3 +3:57,1 75,98
23 196 2 Hadrava Jiří M-C AK Sokolov 20:28,5 4 2 6 20:28,5 +4:01,3 75,55
24 183 1 Zátka Jan M-B Manušice 20:32,0 1 4 5 20:32,0 +4:04,8 75,20
25 187 M Franz Luděk M-C Říčany 20:35,3 1 2 3 20:35,3 +4:08,1 74,86
26 169 M Kolář Petr M-B Blansko 20:43,3 4 3 7 20:43,3 +4:16,1 74,05
27 193 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 20:46,5 2 1 3 20:46,5 +4:19,3 73,73
28 145 2 Staněk Ondřej M-A Třebíč 20:50,4 2 0 2 20:50,4 +4:23,2 73,33
29 174 2 Pscheidt Michal M-B Tatran 20:52,5 2 2 4 20:52,5 +4:25,3 73,12
30 148 1 Bitala Michal M-A Rožnov pR 20:53,0 4 2 6 20:53,0 +4:25,8 73,07
31 197 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 20:59,5 2 2 4 20:59,5 +4:32,3 72,41
32 147 2 Horák Jan M-A Chotěboř 21:00,7 0 3 3 21:00,7 +4:33,5 72,29
33 162 Matějka Tomáš M-A Tatran 21:00,9 1 4 5 21:00,9 +4:33,7 72,27
34 180 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 21:01,1 4 3 7 21:01,1 +4:33,9 72,25
35 192 1 Fúsek Tomáš M-C Jílové 21:04,0 2 1 3 21:04,0 +4:36,8 71,96
36 175 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 21:21,1 1 3 4 21:21,1 +4:53,9 70,22
37 190 1 Boček Josef M-C Strakonice 21:23,2 3 4 7 21:23,2 +4:56,0 70,01
38 168 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 21:35,9 0 3 3 21:35,9 +5:08,7 68,72
39 179 1 Kovář Milan M-B St. Město 21:36,4 4 3 7 21:36,4 +5:09,2 68,67
40 161 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 19:53,2 3 2 5 21:53,2 +5:26,0 66,97
41 167 2 Pacner Vladimír M-B Beroun 22:01,2 4 3 7 22:01,2 +5:34,0 66,16
42 160 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 22:09,1 3 1 4 22:09,1 +5:41,9 65,36
43 185 1 Stínil Dušan M-B DDM Děčín 22:39,7 2 3 5 22:39,7 +6:12,5 62,26
44 173 3 Černý Max M-B Prostějov 22:47,2 5 5 10 22:47,2 +6:20,0 61,50
45 198 1 Vilhelm Jiří M-C Orlová 23:23,1 3 2 5 23:23,1 +6:55,9 57,87
46 172 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 23:35,9 2 3 5 23:35,9 +7:08,7 56,57
47 191 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 23:56,2 4 5 9 23:56,2 +7:29,0 54,51
48 170 3 Salák Roman M-B Říčany 23:57,0 4 1 5 23:57,0 +7:29,8 54,43
49 186 2 Bednařík Radek M-C DDM Děčín 24:33,7 2 3 5 24:33,7 +8:06,5 50,71
50 199 2 Kubíček Vladimír M-C Ostrava 24:37,4 4 2 6 24:37,4 +8:10,2 50,34
51 176 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 24:37,7 4 2 6 24:37,7 +8:10,5 50,31
52 164 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 24:38,5 3 4 7 24:38,5 +8:11,3 50,23
53 189 2 Wawrzyczek Josef M-C Těrlicko 25:08,3 0 3 3 25:08,3 +8:41,1 47,21
54 140 2 Blahuta Tomáš M-A Ostrava 25:10,8 4 4 8 25:10,8 +8:43,6 46,96
55 177 2 Švirloch Branislav M-B Jílové 25:13,7 4 4 8 25:13,7 +8:46,5 46,66
56 182 2 Jančařík Stanislav M-B Těrlicko 25:28,1 3 3 6 25:28,1 +9:00,9 45,20
57 178 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 25:30,0 2 2 4 25:30,0 +9:02,8 45,01
58 195 2 Käss Pavel M-C Kapslovna 25:33,2 4 3 7 25:33,2 +9:06,0 44,69
Neklasifiikovaní
151 M Franz Jiří M-A Říčany DNS – Nestartoval/a
165 2 Jelínek
Michal
M-B KB Trefa DNS – Nestartoval/a
188 2 Novotný Martin M-C Rover Praha DNS – Nestartoval/a

st. č. 161 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Ženy

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 95 M Schorná Pavla Z-A St. Město 14:29,0 4 3 7 14:29,0 +0,0 100,00
2 104 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 15:55,5 2 1 3 15:55,5 +1:26,5 90,04
3 100 2 Fidlerová Táňa Z-A Orlová 16:24,7 2 1 3 16:24,7 +1:55,7 86,68
4 111 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 17:31,7 3 2 5 17:31,7 +3:02,7 78,97
5 98 1 Prokešová Ivana Z-A Břidličná 17:43,6 4 2 6 17:43,6 +3:14,6 77,60
6 103 2 Minářová Klára Z-A St. Město 17:50,4 2 4 6 17:50,4 +3:21,4 76,82
7 105 1 Prokešová Andrea Z-A Břidličná 17:51,3 1 5 6 17:51,3 +3:22,3 76,72
8 123 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 18:14,4 2 3 5 18:14,4 +3:45,4 74,06
9 110 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna 18:23,6 0 2 2 18:23,6 +3:54,6 73,00
10 102 M Řezáčová Karolína Z-A Elán Zruč 18:31,8 4 3 7 18:31,8 +4:02,8 72,05
11 114 M Nováková Ivana Z-C Ostrava 18:48,7 2 4 6 18:48,7 +4:19,7 70,11
12 117 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 18:57,3 1 4 5 18:57,3 +4:28,3 69,12
13 99 2 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 19:02,0 4 2 6 19:02,0 +4:33,0 68,58
14 124 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 19:17,3 2 5 7 19:17,3 +4:48,3 66,82
15 112 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 19:27,5 2 1 3 19:27,5 +4:58,5 65,65
16 106 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 19:42,4 3 4 7 19:42,4 +5:13,4 63,93
17 96 1 Šambergerová Anna Z-A Střelka Brno 19:45,0 4 4 8 19:45,0 +5:16,0 63,63
18 113 1 Ochotná Blanka Z-C Blansko 19:45,1 2 5 7 19:45,1 +5:16,1 63,62
19 109 2 Vlčková Ladislava Z-B Beroun 19:49,1 2 4 6 19:49,1 +5:20,1 63,16
20 101 2 Minářová Lenka Z-A Manušice 19:53,6 3 5 8 19:53,6 +5:24,6 62,64
21 97 1 Marková Adéla Z-A Kapslovna 19:59,6 1 3 4 19:59,6 +5:30,6 61,95
22 107 2 Fúsková Květa Z-B Mikulášovice 20:08,9 1 4 5 20:08,9 +5:39,9 60,88
23 122 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 20:32,4 1 4 5 20:32,4 +6:03,4 58,18
24 121 1 Půlkrabová Šárka Z-C Manušice 20:44,3 1 4 5 20:44,3 +6:15,3 56,81
25 120 2 Bečvářová Lenka Z-C Beroun 21:11,0 1 3 4 21:11,0 +6:42,0 53,73
26 119 2 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 22:20,8 3 4 7 22:20,8 +7:51,8 45,70
27 108 2 Wawrzyczková Jana Z-B Těrlicko 22:42,5 1 2 3 22:42,5 +8:13,5 43,21
28 118 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 23:24,4 4 4 8 23:24,4 +8:55,4 38,38
29 115 3 Vašáková Lenka Z-C Manušice 25:41,5 4 4 8 25:41,5 +11:12,5 22,61
30 116 3 Janelová Lenka Z-C Manušice 27:01,1 5 5 10 29:01,1 +14:32,1 0,00

st. č. 116 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK