17787

1. ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Nové Město na Moravě
Datum: 29.12.2016
Závod s hromadným startem
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 6 1 Jandová Tereza DKA SKPKornspitz SCM 23:33,8 0 2 3 2 7 23:33,8 +0,0 100,00
2 7 1 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 23:45,2 0 1 2 2 5 23:45,2 +11,4 99,19
3 5 1 Žitná Tereza DKA SG Jbc SCM 24:06,2 2 2 1 3 8 24:06,2 +32,4 97,70
4 8 1 Křižovičová Martina DKA SK N.Město 24:15,8 4 2 1 2 9 24:15,8 +42,0 97,02
5 10 1 Trejbalová Renáta DKA Jilemnice SCM 24:23,0 3 0 1 2 6 24:23,0 +49,2 96,52
6 9 1 Follerová Jana DKA Střelka Brno 24:49,1 1 0 1 2 4 24:49,1 +1:15,3 94,67
7 4 1 Vancová Kateřina DKA SKPKornspitz SCM 24:51,5 4 2 1 1 8 24:51,5 +1:17,7 94,50
8 2 1 Mikulová Karolína DKA Letohrad SCM 24:58,2 2 3 2 2 9 24:58,2 +1:24,4 94,03
9 12 Bartůňková Andrea DKA SKPKornspitz 25:16,9 1 1 2 3 7 25:16,9 +1:43,1 92,70
10 1 1 Babánková Bára DKA SK N.Město SCM 25:50,6 2 2 3 5 12 25:50,6 +2:16,8 90,32
11 13 1 Hermanová Veronika DKA Letohrad SCM 25:58,1 3 0 3 2 8 25:58,1 +2:24,3 89,79
12 3 1 Šilarová Michaela DKA Letohrad SCM 26:04,7 4 2 1 3 10 26:04,7 +2:30,9 89,32
13 11 2 Petříková Michaela DKA Jilemnice 27:26,5 2 4 3 3 12 27:26,5 +3:52,7 83,54
14 19 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 27:30,6 1 2 2 1 6 27:30,6 +3:56,8 83,25
15 17 1 Gorčíková Natálie DKA SK N.Město 27:41,3 1 2 2 1 6 27:41,3 +4:07,5 82,49
16 20 2 Papežová Karolína DKA Ostrava 30:43,8 2 2 3 1 8 30:43,8 +7:10,0 69,58
17 16 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 31:18,6 3 3 4 4 14 31:18,6 +7:44,8 67,12
18 15 2 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 31:38,1 2 4 2 3 11 31:38,1 +8:04,3 65,74
19 14 2 Vitásková Ellen DKA VsetínBobrky 33:02,0 3 5 4 4 16 33:02,0 +9:28,2 59,81
20 21 2 Pražáková Alžběta DKA Ostrava 33:34,0 4 4 4 1 13 33:34,0 +10:00,2 57,54
21 18 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 34:02,6 3 4 5 2 14 34:02,6 +10:28,8 55,52
22 25 3 Šlamborová Tereza DKA KB Trefa 36:07,5 2 2 3 2 9 36:07,5 +12:33,7 46,68
23 24 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 36:11,3 4 2 5 2 13 36:11,3 +12:37,5 46,42
24 23 Volná Karolína DKA Poruba 37:26,1 2 5 4 2 13 37:26,1 +13:52,3 41,13
25 22 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 37:55,5 5 5 4 4 18 41:55,5 +18:21,7 22,07
26 26 3 Marksová Karolína DKA KB Trefa 43:19,3 2 3 5 4 14 43:19,3 +19:45,5 16,14

st. č. 22 – přirážka 04:00 – 2x neodběhnuté TK

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 29 1 Machač Štěpán DRA SKPKornspitz SCM 25:40,4 1 1 4 1 7 25:40,4 +0,0 100,00
2 28 1 Mánek Ondřej DRA SKS Vimperk SCM 25:58,0 1 0 3 0 4 25:58,0 +17,6 98,85
3 27 1 Mareček Jonáš DRA SK N.Město SCM 26:22,2 1 2 1 2 6 26:22,2 +41,8 97,28
4 32 1 Žváček Vladimír DRA SK N.Město SCM 27:11,2 3 0 2 2 7 27:11,2 +1:30,8 94,10
5 37 1 Remeš Tadeáš DRA Letohrad SCM 27:34,6 0 3 1 4 8 27:34,6 +1:54,2 92,58
6 35 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 27:54,3 1 0 3 1 5 27:54,3 +2:13,9 91,30
7 34 1 Palla Martin DRA Letohrad SCM 27:58,9 3 1 1 3 8 27:58,9 +2:18,5 91,00
8 30 1 Kabrda Josef DRA SK N.Město SCM 27:19,1 1 1 5 3 10 29:19,1 +3:38,7 85,80
9 36 Hájek Martin DRA V. Karlovice 29:26,6 1 3 4 2 10 29:26,6 +3:46,2 85,31
10 33 1 Půček Michal DRA Střelka Brno 29:33,7 0 3 2 3 8 29:33,7 +3:53,3 84,85
11 39 1 Škrabal Hynek DRA Střelka Brno SCM 29:41,9 2 3 2 3 10 29:41,9 +4:01,5 84,32
12 31 2 Valíček Robert DRA Letohrad 29:49,4 4 1 3 3 11 29:49,4 +4:09,0 83,83
13 38 2 Horákovský René DRA SK N.Město 31:55,5 1 2 4 3 10 31:55,5 +6:15,1 75,64
14 40 2 Andrýsek Petr DRA Břidličná 32:16,5 2 3 4 3 12 32:16,5 +6:36,1 74,28
15 41 2 Beneš David DRA Rover Praha 32:22,2 2 4 1 3 10 32:22,2 +6:41,8 73,91
16 43 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 32:34,3 1 1 1 4 7 32:34,3 +6:53,9 73,13
17 42 1 Zátka Josef DRA Manušice 33:07,7 1 2 3 3 9 33:07,7 +7:27,3 70,96
18 45 M Liščák Marek DRA St. Město 34:58,0 4 3 2 3 12 34:58,0 +9:17,6 63,80
19 44 1 Smékal Ondřej DRA Rožnov pR 35:59,9 4 4 3 5 16 35:59,9 +10:19,5 59,78
20 47 2 Výbošťok Adam DRA Blansko 41:53,0 4 1 4 2 11 41:53,0 +16:12,6 36,86
21 46 3 Riedl Robert DRA Rover Praha 42:34,9 3 5 4 3 15 42:34,9 +16:54,5 34,14

st. č. 30 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 50 M Teplá Eliška DKB SK N.Město SCM 27:23,9 1 0 1 2 4 27:23,9 +0,0 100,00
2 53 1 Polednová Klára DKB SK N.Město 27:33,3 2 0 0 1 3 27:33,3 +9,4 99,42
3 56 1 Svobodová Eliška DKB SKPKornspitz 27:35,4 0 2 2 1 5 27:35,4 +11,5 99,30
4 55 M Luxemburgová Kateřina DKB SKPKornspitz SCM 27:53,9 1 1 1 2 5 27:53,9 +30,0 98,17
5 59 M Majcherová Nikol DKB SG Jbc 28:09,3 0 1 0 1 2 28:09,3 +45,4 97,23
6 57 M Voborníková Tereza DKB Jilemnice SCM 28:16,9 0 0 4 0 4 28:16,9 +53,0 96,77
7 58 M Chlupová Adéla DKB SG Jbc SCM 28:30,8 0 3 1 0 4 28:30,8 +1:06,9 95,93
8 54 1 Gallová Veronika DKB Letohrad SCM 28:53,6 0 1 3 1 5 28:53,6 +1:29,7 94,54
9 52 M Smetanová Barbora DKB SKPKornspitz 28:54,1 1 1 2 2 6 28:54,1 +1:30,2 94,51
10 49 M Křižovičová Iva DKB SK N.Město SCM 28:57,3 3 2 0 3 8 28:57,3 +1:33,4 94,31
11 48 M Suchá Petra DKB SKPKornspitz SCM 28:59,4 3 0 4 2 9 28:59,4 +1:35,5 94,19
12 63 1 Rolencová Vanessa DKB SKPKornspitz 29:08,6 2 0 1 1 4 29:08,6 +1:44,7 93,63
13 60 M Macková Veronika DKB SK N.Město SCM 29:30,0 1 1 2 2 6 29:30,0 +2:06,1 92,32
14 51 M Dusilová Karolína DKB SKPKornspitz SCM 30:18,9 3 1 2 4 10 30:18,9 +2:55,0 89,35
15 65 Nováčková Helena DKB Bělá p.Prad. 30:56,0 1 1 2 1 5 30:56,0 +3:32,1 87,09
16 61 1 Žůrková Anna DKB SK N.Město 31:22,9 0 1 3 1 5 31:22,9 +3:59,0 85,46
17 64 1 Franzová Hana DKB SK N.Město SCM 31:27,9 2 2 2 3 9 31:27,9 +4:04,0 85,15
18 73 M Možuchová Tereza DKB SKPKornspitz SCM 31:50,6 2 2 2 2 8 31:50,6 +4:26,7 83,77
19 72 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 32:45,6 2 1 2 2 7 32:45,6 +5:21,7 80,43
20 77 Chudějová Markéta DKB V. Karlovice 33:13,2 1 2 1 2 6 33:13,2 +5:49,3 78,75
21 71 1 Franzová Emma DKB SK N.Město 33:39,1 1 4 4 5 14 33:39,1 +6:15,2 77,17
22 67 Honzejková Lucie DKB SG Jbc 34:04,7 5 2 3 4 14 34:04,7 +6:40,8 75,61
23 66 1 Kačenová Natálie DKB Letohrad 34:10,7 1 3 3 3 10 34:10,7 +6:46,8 75,25
24 62 1 Hemplová Jindřiška DKB SG Jbc 34:18,7 2 4 2 4 12 34:18,7 +6:54,8 74,76
25 74 2 Bártová Valerie DKB SK N.Město 34:36,4 1 0 5 5 11 34:36,4 +7:12,5 73,69
26 75 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 34:50,8 2 1 2 4 9 34:50,8 +7:26,9 72,81
27 69 Jislová Sára DKB SKPKornspitz 35:17,4 3 2 4 4 13 35:17,4 +7:53,5 71,19
28 68 Schreierová Anna DKB Bělá p.Prad. 35:38,6 3 1 4 3 11 35:38,6 +8:14,7 69,90
29 76 2 Rychnovská Kateřina DKB Jílové 37:32,9 2 4 1 1 8 37:32,9 +10:09,0 62,95
30 70 2 Heřmanská Dagmar DKB Rover Praha 38:11,0 2 2 2 3 9 38:11,0 +10:47,1 60,63
31 78 1 Trávníčková Veronika DKB St. Město 39:03,8 2 3 3 3 11 39:03,8 +11:39,9 57,42
32 79 2 Němčíková Jana DKB Ostrava 40:32,4 2 3 3 4 12 40:32,4 +13:08,5 52,03
33 80 2 Němčíková Klára DKB Ostrava 42:48,2 2 1 2 4 9 42:48,2 +15:24,3 43,77
Neklasifiikovaní
81 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
82 2 Kubíčková Markéta DKB Ostrava DNS – Nestartoval/a
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 84 M Hornig Vítězslav DRB Jilemnice SCM 27:23,5 0 0 1 0 1 27:23,5 +0,0 100,00
2 83 M Karlík Mikuláš DRB Letohrad SCM 30:00,0 4 1 3 1 9 30:00,0 +2:36,5 90,47
3 92 M Němeček Josef DRB SKPKornspitz SCM 30:02,8 0 1 1 1 3 30:02,8 +2:39,3 90,30
4 93 M Mikyska Tomáš DRB Letohrad SCM 30:19,6 1 0 2 2 5 30:19,6 +2:56,1 89,28
5 85 1 Gregor Tomáš DRB SK N.Město SCM 30:28,3 0 1 2 1 4 30:28,3 +3:04,8 88,75
6 97 M Dubský Jan DRB SKPKornspitz SCM 30:33,8 0 2 0 0 2 30:33,8 +3:10,3 88,42
7 89 1 Vanc Jan DRB SKPKornspitz SCM 30:54,3 2 1 0 2 5 30:54,3 +3:30,8 87,17
8 94 1 Hrouda Václav DRB Jilemnice SCM 30:56,8 0 1 3 0 4 30:56,8 +3:33,3 87,02
9 86 1 Ondřejka Jiří DRB Letohrad SCM 31:02,8 0 0 4 3 7 31:02,8 +3:39,3 86,65
10 91 1 Pajer Lukáš DRB Jilemnice SCM 31:24,5 1 0 2 2 5 31:24,5 +4:01,0 85,33
11 88 1 Kánský Petr DRB Letohrad SCM 31:52,4 1 1 3 2 7 31:52,4 +4:28,9 83,63
12 87 2 Kocián Jakub DRB Jilemnice 31:59,9 2 3 1 1 7 31:59,9 +4:36,4 83,18
13 90 1 Volek David DRB SK N.Město 32:10,3 1 1 3 2 7 32:10,3 +4:46,8 82,54
14 98 M Chmelík Jiří DRB Jilemnice 32:23,6 1 0 3 2 6 32:23,6 +5:00,1 81,74
15 107 1 Hermann Matěj DRB Letohrad 32:55,9 2 2 2 1 7 32:55,9 +5:32,4 79,77
16 101 1 Soukup Ondřej DRB Jilemnice SCM 33:04,0 1 0 2 4 7 33:04,0 +5:40,5 79,28
17 96 Janík Jakub DRB V. Karlovice 33:14,2 2 0 2 2 6 33:14,2 +5:50,7 78,66
18 99 1 Zapletal Jakub DRB SK N.Město 34:00,9 2 1 1 4 8 34:00,9 +6:37,4 75,81
19 104 2 Gřešek Vít DRB SK N.Město 34:08,4 1 1 3 1 6 34:08,4 +6:44,9 75,36
20 95 1 Hájek Matěj DRB SKPKornspitz SCM 34:13,9 2 2 4 3 11 34:13,9 +6:50,4 75,02
21 106 1 Tomášek Jiří DRB SK N.Město SCM 34:39,1 1 3 2 4 10 34:39,1 +7:15,6 73,49
22 102 M Foller David DRB Střelka Brno 35:00,5 1 3 2 1 7 35:00,5 +7:37,0 72,19
23 103 1 Švejda Jakub DRB SKS Vimperk 35:11,4 2 1 3 2 8 35:11,4 +7:47,9 71,53
24 105 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 35:41,6 2 1 3 3 9 35:41,6 +8:18,1 69,69
25 109 2 Trpišovský Zdeněk DRB Jílové 37:15,1 1 1 3 3 8 37:15,1 +9:51,6 64,00
26 100 1 Strnad Adam DRB Letohrad SCM 35:41,5 1 2 3 4 10 37:41,5 +10:18,0 62,39
27 108 1 Žitník Richard DRB Rožnov pR 38:57,4 2 1 4 3 10 38:57,4 +11:33,9 57,77
28 111 Lichtenberg Jaroslav DRB Poruba 37:45,4 2 1 3 3 9 39:45,4 +12:21,9 54,85
29 112 1 Novák Jan DRB Strakonice 41:01,2 2 1 4 4 11 41:01,2 +13:37,7 50,24
30 110 1 Papšík Marian DRB VsetínBobrky 42:18,3 5 5 2 4 16 42:18,3 +14:54,8 45,55
31 113 2 Kotrla Josef DRB Rožnov pR 42:39,0 1 2 5 3 11 42:39,0 +15:15,5 44,29
32 114 2 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 42:49,0 2 3 4 2 11 42:49,0 +15:25,5 43,68
33 115 2 Bouda Jiří DRB Blansko 54:03,6 5 3 3 2 13 56:03,6 +28:40,1 0,00

st. č. 100 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 111 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 115 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 117 M Maříková Simona JKY Letohrad SCM 32:15,5 0 0 2 0 2 32:15,5 +0,0 100,00
2 119 M Vinklárková Tereza JKY Letohrad SCM 32:45,6 0 2 0 1 3 32:45,6 +30,1 98,44
3 116 M Tkadlecová Anna JKY SK N.Město SCM 33:33,7 2 1 1 0 4 33:33,7 +1:18,2 95,95
4 130 1 Jurčová Natálie JKY Letohrad SCM 34:15,1 0 1 0 1 2 34:15,1 +1:59,6 93,82
5 118 Tanaka Kirari JKY JPN 35:29,8 1 3 1 2 7 35:29,8 +3:14,3 89,96
6 120 1 Votočková Eliška JKY Jilemnice SCM 37:36,4 3 2 0 1 6 37:36,4 +5:20,9 83,42
7 122 1 Sádovská Michaela JKY SK N.Město 38:06,4 2 0 1 0 3 38:06,4 +5:50,9 81,87
8 121 1 Dvořáková Dagmar JKY Střelka Brno 39:48,6 2 2 3 0 7 39:48,6 +7:33,1 76,59
9 123 1 Daverná Karolína JKY St. Město 40:32,2 3 1 3 2 9 40:32,2 +8:16,7 74,33
10 124 1 Trpišovská Anna JKY SG Jbc 41:58,4 2 0 3 1 6 41:58,4 +9:42,9 69,88
11 125 1 Stránělová Eva JKY Rover Praha 44:48,9 2 2 2 1 7 44:48,9 +12:33,4 61,07
12 126 2 Zaděláková Petra JKY Říčany 47:15,1 2 1 1 1 5 47:15,1 +14:59,6 53,52
13 127 2 Michálková Pavlína JKY Rover Praha 50:24,4 3 2 4 5 14 50:24,4 +18:08,9 43,74
14 129 2 Tučková Andrea JKY Jílové 55:29,3 1 2 3 1 7 55:29,3 +23:13,8 27,98
Neklasifiikovaní
128 3 Minářová Lenka JKY Manušice DNF – Vzdal/a
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 133 M Žemlička Milan JUN Letohrad SCM 35:20,2 0 0 1 0 1 35:20,2 +0,0 100,00
2 134 M Štvrtecký Jakub JUN Letohrad SCM 36:06,8 2 1 2 1 6 36:06,8 +46,6 97,80
3 135 M Štulík Dominik JUN SG Jbc SCM 36:37,8 0 0 0 0 0 36:37,8 +1:17,6 96,33
4 131 M Šantora Ondřej JUN SKPKornspitz SCM 37:07,8 1 1 4 2 8 37:07,8 +1:47,6 94,92
5 137 1 Herman Ondřej JUN Letohrad SCM 38:15,7 2 1 0 2 5 38:15,7 +2:55,5 91,72
6 132 M Procházka Jakub JUN Letohrad SCM 38:37,8 3 3 1 3 10 38:37,8 +3:17,6 90,68
7 139 1 Joukal Lukáš JUN SKPKornspitz SCM 39:16,7 2 1 3 2 8 38:53,9 +3:33,7 89,92
8 140 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 38:56,4 0 0 1 1 2 38:56,4 +3:36,2 89,80
9 138 1 Slavík Vojtěch JUN SKPKornspitz 40:45,2 2 0 2 2 6 40:45,2 +5:25,0 84,67
10 141 1 Janů Tomáš JUN SK N.Město 42:56,9 2 1 2 1 6 42:56,9 +7:36,7 78,45
11 136 1 Šlofar Vladimír JUN SG Jbc 44:06,5 2 5 2 5 14 44:06,5 +8:46,3 75,17
12 142 1 Křivánek Tomáš JUN Střelka Brno 44:38,1 1 2 4 3 10 44:38,1 +9:17,9 73,68
13 143 1 Vystavěl Ondřej JUN Prostějov 46:38,6 1 5 4 0 10 46:38,6 +11:18,4 68,00
14 144 M Beneš Viktor JUN Jílové 47:41,6 3 3 2 3 11 47:41,6 +12:21,4 65,03
15 145 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 48:57,4 1 1 2 5 9 48:57,4 +13:37,2 61,45
16 147 2 Doležal Václav JUN Rover Praha 49:11,9 0 1 2 3 6 49:11,9 +13:51,7 60,77
Neklasifiikovaní
146 1 Štolba Jiří JUN Jílové DNF – Vzdal/a

st. č. 139 – zdržení -00:22 – časové vyrovnání za TK

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 148 Tachizaki Fuyuko Z-A JPN 38:19,8 0 0 1 2 3 38:19,8 +0,0 0,00
2 153 M Zvařičová Veronika Z-A SKPKornspitz 40:16,8 2 1 0 2 5 40:16,8 +1:57,0 100,00
3 149 Furuya Sari Z-A JPN 41:03,3 2 4 1 2 9 41:03,3 +2:43,5 0,00
4 150 Tanaka Yurie Z-A JPN 41:22,8 2 2 2 1 7 41:22,8 +3:03,0 0,00
5 151 Mitsuhashi Rina Z-A JPN 42:17,6 2 4 2 0 8 42:17,6 +3:57,8 0,00
6 152 Hachisuka Asuka Z-A JPN 42:30,7 1 1 0 3 5 42:30,7 +4:10,9 0,00
7 154 M Schorná Pavla Z-A St. Město 50:42,6 1 4 2 0 7 50:42,6 +12:22,8 74,10
8 155 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 51:12,9 1 1 2 2 6 51:12,9 +12:53,1 72,85
9 156 1 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 54:40,8 3 2 1 2 8 54:40,8 +16:21,0 64,25
10 158 1 Jeníčková Kateřina Z-A Strakonice 1:02:48,2 2 3 3 2 10 1:02:48,2 +24:28,4 44,08
11 157 Ksandrová Marie Z-A Kapslovna 1:05:37,8 1 3 2 5 11 1:05:37,8 +27:18,0 37,06
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 159 Tachizaki Mikito M-A JPN 39:45,2 2 0 0 3 5 39:45,2 +0,0 0,00
2 160 Kobonoki Tsukasa M-A JPN 40:03,2 0 0 3 3 6 40:03,2 +18,0 0,00
3 164 Nakajima Yuki M-A JPN 40:28,1 1 0 1 2 4 40:28,1 +42,9 0,00
4 167 Ozaki Kosuke M-A JPN 40:39,2 2 1 1 1 5 40:39,2 +54,0 0,00
5 166 Terabayashi Takuto M-A JPN 40:39,6 0 0 2 3 5 40:39,6 +54,4 0,00
6 161 Nagai Junji M-A JPN 40:47,8 1 0 2 3 6 40:47,8 +1:02,6 0,00
7 165 Inomata Kazuya M-A JPN 41:29,5 1 0 2 1 4 41:29,5 +1:44,3 0,00
8 168 M Tolar David M-A SKPKornspitz 41:55,3 0 0 3 1 4 41:55,3 +2:10,1 100,00
9 194 Jánov Vít M-A SKPKornspitz 42:51,4 2 0 1 1 4 42:51,4 +3:06,2 97,76
10 169 M Balatka Miroslav M-A SKPKornspitz 45:06,1 0 1 2 1 4 45:06,1 +5:20,9 92,41
11 171 1 Ševčík Štěpán M-A Jilemnice 45:45,2 2 1 1 0 4 45:45,2 +6:00,0 90,85
12 170 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 47:00,6 0 1 1 1 3 47:00,6 +7:15,4 87,86
13 174 M Schorný Luboš M-A St. Město 47:49,9 0 1 0 1 2 47:49,9 +8:04,7 85,90
14 195 M Franz Jiří M-A Říčany 48:53,1 1 0 2 1 4 48:53,1 +9:07,9 83,38
15 173 1 Kittel Marek M-A St. Město 50:01,3 0 2 2 1 5 50:01,3 +10:16,1 80,67
16 175 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 50:07,3 2 1 2 1 6 50:07,3 +10:22,1 80,43
17 172 1 Pavlík Tomáš M-A Rover Praha 50:56,2 2 4 4 2 12 50:56,2 +11:11,0 78,49
18 183 1 Válka Jan M-A Jílové 51:00,2 2 3 1 1 7 51:00,2 +11:15,0 78,33
19 178 Matějka Tomáš M-A Tatran 51:02,7 1 0 3 2 6 51:02,7 +11:17,5 78,23
20 177 1 Smetana Martin M-A SKPKornspitz 52:15,0 1 0 3 5 9 52:15,0 +12:29,8 75,36
21 179 1 Bitala Michal M-A Rožnov pR 52:27,7 1 2 3 3 9 52:27,7 +12:42,5 74,85
22 185 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 53:32,7 1 2 2 2 7 53:32,7 +13:47,5 72,27
23 180 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 54:11,6 0 0 2 4 6 54:11,6 +14:26,4 70,72
24 181 2 Dvořák Jakub M-A Rover Praha 54:33,3 1 0 2 1 4 54:33,3 +14:48,1 69,86
25 186 Pacner Martin M-A Rover Praha 54:49,4 0 3 2 2 7 54:49,4 +15:04,2 69,22
26 182 2 Humr Jan M-A Rover Praha 56:01,8 2 2 2 4 10 56:01,8 +16:16,6 66,34
27 191 2 Novotný Matěj M-A Rover Praha 56:11,7 2 1 1 4 8 56:11,7 +16:26,5 65,95
28 190 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 56:47,3 2 2 3 3 10 56:47,3 +17:02,1 64,53
29 188 Braun Jan M-A Strakonice 58:28,7 5 5 2 3 15 58:28,7 +18:43,5 60,50
30 189 2 Raška Jan M-A Blansko 1:00:10,5 3 1 4 3 11 1:00:10,5 +20:25,3 56,45
31 192 2 Zvyhal Jan M-A Rover Praha 1:00:53,4 3 0 2 3 8 1:00:53,4 +21:08,2 54,75
32 187 2 Trpišovský Tomáš M-A Jílové 1:02:07,9 3 3 4 2 12 1:02:07,9 +22:22,7 51,79
33 193 Dolgikh Dmitry M-A Kapslovna 1:14:33,5 2 1 2 2 7 1:14:33,5 +34:48,3 22,14
Neklasifiikovaní
162 M Burian Jan M-A SKPKornspitz DNS – Nestartoval/a
163 M Hošek Ondřej M-A SKPKornspitz DNS – Nestartoval/a
184 Staněk Ondřej M-A Třebíč DNS – Nestartoval/a
176 2 Graclík Jan M-A Rožnov pR DNF – Vzdal/a

st. č. 176 – přirážka 06:00 – 3x neodběhnuté TK

Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 196 M Voráčová Kondysková Pavla Z-B Blansko 37:35,4 1 2 3 3 9 37:35,4 +0,0 87,00
2 197 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 38:50,9 1 3 3 2 9 38:50,9 +1:15,5 84,08
Neklasifiikovaní
198 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna DNS – Nestartoval/a
199 2 Voráčková Adéla Z-B St. Město DNS – Nestartoval/a
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 200 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 35:55,8 1 0 3 1 5 35:55,8 +0,0 100,00
2 201 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 42:51,7 3 1 2 2 8 42:51,7 +6:55,9 80,70
3 203 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 46:03,9 2 2 2 3 9 46:03,9 +10:08,1 71,79
4 202 M Špácová Miroslava Z-C Rover Praha 48:56,4 3 3 2 4 12 48:56,4 +13:00,6 63,79
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 204 M Kolář Petr M-B Blansko 36:45,4 0 0 3 1 4 36:45,4 +0,0 100,00
2 205 1 Doubek Jan M-B Manušice 37:42,0 1 1 1 3 6 37:42,0 +56,6 97,43
3 207 2 Staněk David M-B Třebíč 39:05,6 3 2 2 4 11 39:05,6 +2:20,2 93,64
4 206 1 Rychnovský František M-B Jílové 41:08,4 3 3 2 4 12 41:08,4 +4:23,0 88,07
5 208 M Večeřa Roman M-B Prostějov 42:07,6 2 2 5 3 12 42:07,6 +5:22,2 85,39
6 210 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 43:00,4 1 3 3 3 10 43:00,4 +6:15,0 82,99
7 212 1 Papež Marek M-B Ostrava 45:27,5 3 2 3 3 11 45:27,5 +8:42,1 76,32
8 211 2 Bečvář Jan M-B Rover Praha 46:17,4 1 3 0 3 7 46:17,4 +9:32,0 74,06
9 209 1 Zátka Jan M-B Manušice 46:25,2 3 3 3 2 11 46:25,2 +9:39,8 73,70
10 213 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 48:22,1 4 1 5 3 13 48:22,1 +11:36,7 68,40
11 215 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 49:26,4 4 0 2 2 8 49:26,4 +12:41,0 65,49
Neklasifiikovaní
214 2 Šerý Jan M-B KB Trefa DNS – Nestartoval/a
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L S S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 216 M Čech Petr M-C Jilemnice 39:34,2 0 2 2 3 7 39:34,2 +0,0 100,00
2 221 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 42:31,4 1 1 1 2 5 42:31,4 +2:57,2 92,53
3 218 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 45:09,5 3 3 4 3 13 45:09,5 +5:35,3 85,87
4 220 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 46:09,9 5 4 4 4 17 46:09,9 +6:35,7 83,33
5 224 2 Hojer Miloslav M-C Rover Praha 46:53,2 0 4 2 1 7 46:53,2 +7:19,0 81,50
6 219 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 47:29,2 4 5 5 2 16 47:29,2 +7:55,0 79,99
7 222 1 Mádr René M-C Ostrava 48:24,7 2 3 2 3 10 48:24,7 +8:50,5 77,65
8 217 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 48:51,4 5 5 4 5 19 48:51,4 +9:17,2 76,53
9 226 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 51:31,8 1 2 1 1 5 51:31,8 +11:57,6 69,77
10 227 Braatz Frank M-C Konkordia 54:11,4 2 3 5 3 13 54:11,4 +14:37,2 63,05
11 225 Srnka Martin M-C Kapslovna 56:35,0 3 4 2 2 11 56:35,0 +17:00,8 57,00
Neklasifiikovaní
223 Staněk Jiří M-C Třebíč DNS – Nestartoval/a