17763

1. ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Nové Město na Moravě
Datum: 28.12.2016
Sprint
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 3 1 Mareček Jonáš DRA SK N.Město SCM 18:52,8 1 1 2 18:52,8 +0,0 100,00
2 10 1 Mánek Ondřej DRA SKS Vimperk SCM 19:05,4 0 2 2 19:05,4 +12,6 98,88
3 20 1 Machač Štěpán DRA SKPKornspitz SCM 19:35,7 2 2 4 19:35,7 +42,9 96,21
4 17 1 Kabrda Josef DRA SK N.Město SCM 19:52,6 1 3 4 19:52,6 +59,8 94,72
5 9 2 Valíček Robert DRA Letohrad 19:54,2 1 1 2 19:54,2 +1:01,4 94,57
6 5 1 Žváček Vladimír DRA SK N.Město SCM 20:11,4 2 2 4 20:11,4 +1:18,6 93,06
7 19 1 Půček Michal DRA Střelka Brno 20:37,8 0 2 2 20:37,8 +1:45,0 90,73
8 8 1 Palla Martin DRA Letohrad SCM 20:39,9 2 2 4 20:39,9 +1:47,1 90,54
9 6 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 21:01,5 0 1 1 21:01,5 +2:08,7 88,63
10 2 Hájek Martin DRA V. Karlovice 21:25,3 1 4 5 21:25,3 +2:32,5 86,53
11 1 1 Remeš Tadeáš DRA Letohrad SCM 21:29,6 3 4 7 21:29,6 +2:36,8 86,15
12 7 2 Horákovský René DRA SK N.Město 21:57,7 2 2 4 21:57,7 +3:04,9 83,67
13 21 1 Škrabal Hynek DRA Střelka Brno SCM 22:01,7 3 3 6 22:01,7 +3:08,9 83,32
14 13 2 Andrýsek Petr DRA Břidličná 22:21,4 1 3 4 22:21,4 +3:28,6 81,58
15 11 2 Beneš David DRA Rover Praha 23:35,5 4 1 5 23:35,5 +4:42,7 75,04
16 16 1 Zátka Josef DRA Manušice 23:37,7 1 3 4 23:37,7 +4:44,9 74,84
17 12 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 24:09,0 2 5 7 24:09,0 +5:16,2 72,08
18 14 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 25:11,3 0 4 4 25:11,3 +6:18,5 66,58
19 18 1 Smékal Ondřej DRA Rožnov pR 25:46,8 4 4 8 25:46,8 +6:54,0 63,45
20 4 M Liščák Marek DRA St. Město 26:07,0 3 4 7 26:07,0 +7:14,2 61,67
21 15 3 Riedl Robert DRA Rover Praha 29:28,5 3 4 7 29:28,5 +10:35,7 43,88
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 27 1 Babánková Bára DKA SK N.Město SCM 21:54,0 3 1 4 21:54,0 +0,0 100,00
2 38 1 Mikulová Karolína DKA Letohrad SCM 21:58,8 0 3 3 21:58,8 +4,8 99,63
3 43 1 Šilarová Michaela DKA Letohrad SCM 22:12,7 0 2 2 22:12,7 +18,7 98,57
4 40 1 Vancová Kateřina DKA SKPKornspitz SCM 22:25,5 0 3 3 22:25,5 +31,5 97,60
5 28 1 Žitná Tereza DKA SG Jbc SCM 22:29,5 2 2 4 22:29,5 +35,5 97,29
6 45 1 Jandová Tereza DKA SKPKornspitz SCM 23:11,4 2 2 4 23:11,4 +1:17,4 94,10
7 41 1 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 23:42,2 0 1 1 23:42,2 +1:48,2 91,76
8 29 1 Křižovičová Martina DKA SK N.Město 24:28,9 5 3 8 24:28,9 +2:34,9 88,21
9 47 1 Follerová Jana DKA Střelka Brno 24:56,9 2 1 3 24:56,9 +3:02,9 86,08
10 35 1 Trejbalová Renáta DKA Jilemnice SCM 25:10,0 3 3 6 25:10,0 +3:16,0 85,08
11 39 2 Petříková Michaela DKA Jilemnice 25:22,6 3 4 7 25:22,6 +3:28,6 84,12
12 42 Bartůňková Andrea DKA SKPKornspitz 25:36,9 3 4 7 25:36,9 +3:42,9 83,03
13 24 1 Hermanová Veronika DKA Letohrad SCM 26:44,4 5 3 8 26:44,4 +4:50,4 77,89
14 46 2 Vitásková Ellen DKA VsetínBobrky 26:56,2 3 2 5 26:56,2 +5:02,2 77,00
15 25 2 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 27:21,9 1 3 4 27:21,9 +5:27,9 75,04
16 22 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 28:07,6 5 5 10 28:07,6 +6:13,6 71,56
17 33 1 Gorčíková Natálie DKA SK N.Město 28:22,2 2 3 5 28:22,2 +6:28,2 70,45
18 30 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 28:31,2 1 4 5 28:31,2 +6:37,2 69,77
19 36 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 28:52,9 2 5 7 28:52,9 +6:58,9 68,12
20 44 2 Papežová Karolína DKA Ostrava 30:30,4 3 3 6 30:30,4 +8:36,4 60,70
21 34 2 Pražáková Alžběta DKA Ostrava 29:35,2 4 2 6 31:35,2 +9:41,2 55,76
22 23 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 32:10,0 4 3 7 32:10,0 +10:16,0 53,12
23 31 Volná Karolína DKA Poruba 32:16,5 0 3 3 32:16,5 +10:22,5 52,62
24 32 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 33:08,9 2 4 6 33:08,9 +11:14,9 48,63
25 26 3 Šlamborová Tereza DKA KB Trefa 37:46,1 4 3 7 37:46,1 +15:52,1 27,54
26 37 3 Marksová Karolína DKA KB Trefa 39:32,9 4 3 7 39:32,9 +17:38,9 19,41

st. č. 34 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 M Suchá Petra DKB SKPKornspitz SCM 20:13,6 0 1 1 20:13,6 +0,0 100,00
2 69 M Křižovičová Iva DKB SK N.Město SCM 20:28,2 1 1 2 20:28,2 +14,6 98,79
3 65 M Teplá Eliška DKB SK N.Město SCM 20:39,0 0 1 1 20:39,0 +25,4 97,90
4 72 M Dusilová Karolína DKB SKPKornspitz SCM 20:47,8 1 1 2 20:47,8 +34,2 97,18
5 76 M Smetanová Barbora DKB SKPKornspitz 21:57,9 0 2 2 21:57,9 +1:44,3 91,40
6 54 1 Polednová Klára DKB SK N.Město 22:10,1 1 1 2 22:10,1 +1:56,5 90,40
7 79 1 Gallová Veronika DKB Letohrad SCM 22:13,2 1 1 2 22:13,2 +1:59,6 90,14
8 67 M Luxemburgová Kateřina DKB SKPKornspitz SCM 22:29,5 2 3 5 22:29,5 +2:15,9 88,80
9 55 1 Svobodová Eliška DKB SKPKornspitz 22:34,4 2 3 5 22:34,4 +2:20,8 88,39
10 51 M Voborníková Tereza DKB Jilemnice SCM 22:35,9 1 3 4 22:35,9 +2:22,3 88,27
11 75 M Chlupová Adéla DKB SG Jbc SCM 22:40,8 0 2 2 22:40,8 +2:27,2 87,87
12 83 M Majcherová Nikol DKB SG Jbc 22:56,9 1 1 2 22:56,9 +2:43,3 86,54
13 50 M Macková Veronika DKB SK N.Město SCM 23:02,5 2 2 4 23:02,5 +2:48,9 86,08
14 59 1 Žůrková Anna DKB SK N.Město 23:09,3 0 1 1 23:09,3 +2:55,7 85,52
15 56 1 Hemplová Jindřiška DKB SG Jbc 23:35,4 2 2 4 23:35,4 +3:21,8 83,37
16 49 1 Rolencová Vanessa DKB SKPKornspitz 23:38,0 1 3 4 23:38,0 +3:24,4 83,15
17 81 1 Franzová Hana DKB SK N.Město SCM 23:46,9 1 4 5 23:46,9 +3:33,3 82,42
18 68 Nováčková Helena DKB Bělá p.Prad. 23:59,5 1 2 3 23:59,5 +3:45,9 81,38
19 58 1 Kačenová Natálie DKB Letohrad 24:24,5 0 2 2 24:24,5 +4:10,9 79,32
20 70 Honzejková Lucie DKB SG Jbc 24:50,6 2 3 5 24:50,6 +4:37,0 77,17
21 80 Schreierová Anna DKB Bělá p.Prad. 25:40,5 3 2 5 25:40,5 +5:26,9 73,06
22 78 Jislová Sára DKB SKPKornspitz 25:41,0 0 5 5 25:41,0 +5:27,4 73,02
23 74 2 Heřmanská Dagmar DKB Rover Praha 25:52,6 2 2 4 25:52,6 +5:39,0 72,06
24 53 1 Franzová Emma DKB SK N.Město 26:16,5 5 3 8 26:16,5 +6:02,9 70,09
25 52 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 26:24,8 3 3 6 26:24,8 +6:11,2 69,41
26 73 M Možuchová Tereza DKB SKPKornspitz SCM 24:38,1 4 1 5 26:38,1 +6:24,5 68,31
27 48 2 Bártová Valerie DKB SK N.Město 27:07,9 2 4 6 27:07,9 +6:54,3 65,86
28 64 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 28:32,2 2 5 7 28:32,2 +8:18,6 58,91
29 66 2 Rychnovská Kateřina DKB Jílové 29:05,5 2 2 4 29:05,5 +8:51,9 56,17
30 57 Chudějová Markéta DKB V. Karlovice 29:22,3 3 4 7 29:22,3 +9:08,7 54,78
31 71 1 Trávníčková Veronika DKB St. Město 30:16,6 3 2 5 30:16,6 +10:03,0 50,31
32 82 2 Němčíková Jana DKB Ostrava 30:51,5 2 5 7 30:51,5 +10:37,9 47,43
33 62 2 Němčíková Klára DKB Ostrava 32:31,0 1 4 5 32:31,0 +12:17,4 39,23
34 63 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk 33:33,9 3 4 7 33:33,9 +13:20,3 34,05
35 60 2 Kubíčková Markéta DKB Ostrava 35:32,3 2 5 7 35:32,3 +15:18,7 24,29
36 61 2 Lukšová Anna DKB Ostrava 39:30,0 1 3 4 39:30,0 +19:16,4 4,71

st. č. 73 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 91 M Karlík Mikuláš DRB Letohrad SCM 20:47,2 0 1 1 20:47,2 +0,0 100,00
2 85 M Hornig Vítězslav DRB Jilemnice SCM 21:42,5 0 2 2 21:42,5 +55,3 95,56
3 112 1 Gregor Tomáš DRB SK N.Město SCM 22:59,1 0 2 2 22:59,1 +2:11,9 89,42
4 107 1 Ondřejka Jiří DRB Letohrad SCM 23:00,7 0 1 1 23:00,7 +2:13,5 89,29
5 95 2 Kocián Jakub DRB Jilemnice 23:14,2 0 2 2 23:14,2 +2:27,0 88,21
6 116 1 Kánský Petr DRB Letohrad SCM 23:23,8 0 1 1 23:23,8 +2:36,6 87,44
7 105 1 Vanc Jan DRB SKPKornspitz SCM 23:23,9 1 1 2 23:23,9 +2:36,7 87,43
8 89 1 Volek David DRB SK N.Město 23:55,0 2 1 3 23:55,0 +3:07,8 84,94
9 104 1 Pajer Lukáš DRB Jilemnice SCM 24:01,3 0 1 1 24:01,3 +3:14,1 84,43
10 101 M Němeček Josef DRB SKPKornspitz SCM 24:18,7 0 3 3 24:18,7 +3:31,5 83,04
11 84 M Mikyska Tomáš DRB Letohrad SCM 24:22,1 0 2 2 24:22,1 +3:34,9 82,76
12 106 1 Hrouda Václav DRB Jilemnice SCM 24:22,7 0 2 2 24:22,7 +3:35,5 82,72
13 92 1 Hájek Matěj DRB SKPKornspitz SCM 24:25,9 3 3 6 24:25,9 +3:38,7 82,46
14 114 Janík Jakub DRB V. Karlovice 24:33,6 0 3 3 24:33,6 +3:46,4 81,84
15 97 M Dubský Jan DRB SKPKornspitz SCM 24:34,9 3 1 4 24:34,9 +3:47,7 81,74
16 111 M Chmelík Jiří DRB Jilemnice 24:37,5 1 1 2 24:37,5 +3:50,3 81,53
17 93 1 Zapletal Jakub DRB SK N.Město 24:45,4 0 3 3 24:45,4 +3:58,2 80,90
18 110 1 Strnad Adam DRB Letohrad SCM 24:51,6 1 4 5 24:51,6 +4:04,4 80,40
19 115 1 Soukup Ondřej DRB Jilemnice SCM 25:38,7 2 3 5 25:38,7 +4:51,5 76,62
20 86 M Foller David DRB Střelka Brno 25:41,0 1 2 3 25:41,0 +4:53,8 76,44
21 100 1 Švejda Jakub DRB SKS Vimperk 26:06,7 2 2 4 26:06,7 +5:19,5 74,38
22 113 2 Gřešek Vít DRB SK N.Město 26:30,1 1 2 3 26:30,1 +5:42,9 72,50
23 108 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 26:44,2 1 2 3 26:44,2 +5:57,0 71,37
24 96 1 Tomášek Jiří DRB SK N.Město SCM 27:00,3 4 2 6 27:00,3 +6:13,1 70,08
25 109 1 Hermann Matěj DRB Letohrad 27:11,4 3 3 6 27:11,4 +6:24,2 69,19
26 90 1 Žitník Richard DRB Rožnov pR 28:45,2 0 4 4 28:45,2 +7:58,0 61,67
27 99 2 Trpišovský Zdeněk DRB Jílové 29:58,8 4 2 6 29:58,8 +9:11,6 55,77
28 94 1 Papšík Marian DRB VsetínBobrky 30:15,5 4 3 7 30:15,5 +9:28,3 54,43
29 87 Lichtenberg Jaroslav DRB Poruba 30:25,6 5 3 8 30:25,6 +9:38,4 53,62
30 103 1 Novák Jan DRB Strakonice 30:51,5 2 2 4 30:51,5 +10:04,3 51,54
31 88 2 Kotrla Josef DRB Rožnov pR 31:12,3 2 2 4 31:12,3 +10:25,1 49,87
32 102 2 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 33:43,3 3 4 7 33:43,3 +12:56,1 37,77
Neklasifiikovaní
98 2 Smýkal Ondřej DRB KB Trefa DNS – Nestartoval/a
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 120 M Tkadlecová Anna JKY SK N.Město SCM 24:43,0 0 0 0 24:43,0 +0,0 100,00
2 125 M Maříková Simona JKY Letohrad SCM 24:58,1 0 1 1 24:58,1 +15,1 98,98
3 124 Tanaka Kirari JKY JPN 25:03,3 0 2 2 25:03,3 +20,3 98,63
4 129 M Vinklárková Tereza JKY Letohrad SCM 26:08,9 2 2 4 26:08,9 +1:25,9 94,20
5 123 1 Votočková Eliška JKY Jilemnice SCM 28:09,2 0 2 2 28:09,2 +3:26,2 86,09
6 130 1 Dvořáková Dagmar JKY Střelka Brno 28:59,6 0 2 2 28:59,6 +4:16,6 82,69
7 118 1 Sádovská Michaela JKY SK N.Město 30:56,0 1 3 4 30:56,0 +6:13,0 74,84
8 119 1 Daverná Karolína JKY St. Město 33:06,1 3 2 5 33:06,1 +8:23,1 66,07
9 117 1 Trpišovská Anna JKY SG Jbc 33:27,5 1 2 3 33:27,5 +8:44,5 64,63
10 122 1 Stránělová Eva JKY Rover Praha 33:58,3 3 1 4 33:58,3 +9:15,3 62,55
11 131 2 Zaděláková Petra JKY Říčany 35:14,4 0 1 1 35:14,4 +10:31,4 57,42
12 128 2 Michálková Pavlína JKY Rover Praha 39:11,7 5 3 8 39:11,7 +14:28,7 41,42
13 127 3 Minářová Lenka JKY Manušice 49:26,2 5 5 10 49:26,2 +24:43,2 0,00
14 121 2 Tučková Andrea JKY Jílové 49:50,8 2 4 6 49:50,8 +25:07,8 0,00
Neklasifiikovaní
126 1 Jurčová Natálie JKY Letohrad DNF – Vzdal/a
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 140 Tachizaki Fuyuko Z-A JPN 23:13,5 1 1 2 23:13,5 +0,0 0,00
2 137 Furuya Sari Z-A JPN 23:59,8 1 3 4 23:59,8 +46,3 0,00
3 138 Tanaka Yurie Z-A JPN 24:29,3 0 3 3 24:29,3 +1:15,8 0,00
4 142 Mitsuhashi Rina Z-A JPN 25:17,8 1 2 3 25:17,8 +2:04,3 0,00
5 135 Hachisuka Asuka Z-A JPN 25:48,9 1 2 3 25:48,9 +2:35,4 0,00
6 132 M Zvařičová Veronika Z-A SKPKornspitz 26:17,0 1 1 2 26:17,0 +3:03,5 100,00
7 139 M Schorná Pavla Z-A St. Město 31:05,3 2 3 5 31:05,3 +7:51,8 81,71
8 133 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 31:49,1 2 2 4 31:49,1 +8:35,6 78,94
9 134 1 Housková Kateřina Z-A Rover Praha 33:25,4 2 3 5 33:25,4 +10:11,9 72,83
10 141 Ksandrová Marie Z-A Kapslovna 38:43,7 3 3 6 38:43,7 +15:30,2 52,65
11 136 1 Jeníčková Kateřina Z-A Strakonice 39:06,2 3 3 6 39:06,2 +15:52,7 51,22
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 156 M Šantora Ondřej JUN SKPKornspitz SCM 26:07,8 0 0 0 26:07,8 +0,0 100,00
2 143 M Procházka Jakub JUN Letohrad SCM 27:02,4 0 1 1 27:02,4 +54,6 96,51
3 147 M Žemlička Milan JUN Letohrad SCM 27:04,4 1 0 1 27:04,4 +56,6 96,38
4 146 M Štvrtecký Jakub JUN Letohrad SCM 27:20,1 0 2 2 27:20,1 +1:12,3 95,38
5 151 M Štulík Dominik JUN SG Jbc SCM 29:54,6 2 1 3 29:54,6 +3:46,8 85,53
6 148 1 Šlofar Vladimír JUN SG Jbc 30:11,7 0 2 2 30:11,7 +4:03,9 84,44
7 153 1 Herman Ondřej JUN Letohrad SCM 30:36,7 2 1 3 30:36,7 +4:28,9 82,84
8 157 1 Slavík Vojtěch JUN SKPKornspitz 30:44,1 0 2 2 30:44,1 +4:36,3 82,37
9 150 1 Joukal Lukáš JUN SKPKornspitz SCM 31:19,7 1 5 6 31:19,7 +5:11,9 80,10
10 155 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 31:30,2 0 3 3 31:30,2 +5:22,4 79,43
11 158 1 Janů Tomáš JUN SK N.Město 32:44,3 1 1 2 32:44,3 +6:36,5 74,70
12 145 1 Křivánek Tomáš JUN Střelka Brno 35:47,7 4 3 7 35:47,7 +9:39,9 63,01
13 159 1 Vystavěl Ondřej JUN Prostějov 36:12,5 3 4 7 36:12,5 +10:04,7 61,43
14 144 M Beneš Viktor JUN Jílové 36:16,5 2 3 5 36:16,5 +10:08,7 61,17
15 154 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 36:36,4 0 4 4 36:36,4 +10:28,6 59,90
16 152 1 Štolba Jiří JUN Jílové 37:41,4 2 1 3 37:41,4 +11:33,6 55,75
17 149 2 Doležal Václav JUN Rover Praha 40:57,1 1 3 4 40:57,1 +14:49,3 43,27
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 184 Tachizaki Mikito M-A JPN 26:02,0 0 1 1 26:02,0 +0,0 0,00
2 191 Kobonoki Tsukasa M-A JPN 26:18,9 0 2 2 26:18,9 +16,9 0,00
3 165 Nagai Junji M-A JPN 26:19,2 0 1 1 26:19,2 +17,2 0,00
4 181 M Burian Jan M-A SKPKornspitz 26:39,8 1 0 1 26:39,8 +37,8 100,00
5 163 M Hošek Ondřej M-A SKPKornspitz 26:49,1 0 1 1 26:49,1 +47,1 99,41
6 180 Nakajima Yuki M-A JPN 27:41,8 2 2 4 27:41,8 +1:39,8 0,00
7 161 Inomata Kazuya M-A JPN 27:42,0 1 3 4 27:42,0 +1:40,0 0,00
8 169 Terabayashi Takuto M-A JPN 28:06,6 2 3 5 28:06,6 +2:04,6 0,00
9 175 Ozaki Kosuke M-A JPN 28:21,9 4 1 5 28:21,9 +2:19,9 0,00
10 176 M Tolar David M-A SKPKornspitz 28:43,6 2 1 3 28:43,6 +2:41,6 92,26
11 179 M Balatka Miroslav M-A SKPKornspitz 30:42,8 1 1 2 30:42,8 +4:40,8 84,81
12 182 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 32:17,0 1 2 3 32:17,0 +6:15,0 78,92
13 160 1 Ševčík Štěpán M-A Jilemnice 32:27,6 0 2 2 32:27,6 +6:25,6 78,25
14 164 1 Pavlík Tomáš M-A Rover Praha 33:01,2 3 3 6 33:01,2 +6:59,2 76,15
15 174 1 Kittel Marek M-A St. Město 33:28,1 2 0 2 33:28,1 +7:26,1 74,47
16 192 M Schorný Luboš M-A St. Město 33:35,9 1 1 2 33:35,9 +7:33,9 73,99
17 170 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 33:47,0 2 2 4 33:47,0 +7:45,0 73,29
18 193 2 Graclík Jan M-A Rožnov pR 34:31,3 2 2 4 34:31,3 +8:29,3 70,52
19 178 1 Smetana Martin M-A SKPKornspitz 34:53,4 1 4 5 34:53,4 +8:51,4 69,14
20 162 Matějka Tomáš M-A Tatran 35:16,3 2 3 5 35:16,3 +9:14,3 67,71
21 187 1 Bitala Michal M-A Rožnov pR 35:49,5 2 3 5 35:49,5 +9:47,5 65,63
22 190 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 36:30,0 1 3 4 36:30,0 +10:28,0 63,10
23 167 2 Dvořák Jakub M-A Rover Praha 36:31,1 2 0 2 36:31,1 +10:29,1 63,03
24 171 2 Humr Jan M-A Rover Praha 36:50,0 3 2 5 36:50,0 +10:48,0 61,85
25 185 1 Válka Jan M-A Jílové 37:04,4 2 2 4 37:04,4 +11:02,4 60,95
26 186 Staněk Ondřej M-A Třebíč 37:22,1 0 0 0 37:22,1 +11:20,1 59,85
27 183 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 37:56,7 2 4 6 37:56,7 +11:54,7 57,68
28 194 Pacner Martin M-A Rover Praha 38:29,1 4 2 6 38:29,1 +12:27,1 55,66
29 188 2 Trpišovský Tomáš M-A Jílové 40:07,4 3 3 6 40:07,4 +14:05,4 49,51
30 189 Braun Jan M-A Strakonice 40:07,9 3 4 7 40:07,9 +14:05,9 49,48
31 172 2 Raška Jan M-A Blansko 40:17,2 2 3 5 40:17,2 +14:15,2 48,90
32 173 2 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 40:34,0 4 4 8 40:34,0 +14:32,0 47,85
33 166 2 Novotný Matěj M-A Rover Praha 40:45,4 2 4 6 40:45,4 +14:43,4 47,14
34 177 2 Zvyhal Jan M-A Rover Praha 40:53,4 1 3 4 40:53,4 +14:51,4 46,64
35 168 Dolgikh Dmitry M-A Kapslovna 48:59,1 2 1 3 48:59,1 +22:57,1 16,28
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 198 M Voráčová Kondysková Pavla Z-B Blansko 26:44,1 2 2 4 26:44,1 +0,0 100,00
2 197 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 27:02,1 2 3 5 27:02,1 +18,0 98,87
3 196 1 Giovagnoni Lenka Z-B Kapslovna 30:02,3 1 1 2 30:02,3 +3:18,2 87,64
4 195 2 Voráčková Adéla Z-B St. Město 32:49,4 4 1 5 32:49,4 +6:05,3 77,22
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 201 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 27:23,3 2 2 4 27:23,3 +0,0 100,00
2 200 1 Schejbalová Markéta Z-C KB Trefa 31:56,8 1 2 3 31:56,8 +4:33,5 83,35
3 202 M Špácová Miroslava Z-C Rover Praha 34:55,7 1 3 4 34:55,7 +7:32,4 72,47
4 199 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 37:13,6 4 4 8 37:13,6 +9:50,3 64,07
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 210 M Kolář Petr M-B Blansko 28:00,0 0 4 4 28:00,0 +0,0 100,00
2 204 1 Doubek Jan M-B Manušice 28:21,3 0 4 4 28:21,3 +21,3 98,73
3 205 1 Rychnovský František M-B Jílové 29:10,7 2 2 4 29:10,7 +1:10,7 95,79
4 214 2 Staněk David M-B Třebíč 29:50,3 4 2 6 29:50,3 +1:50,3 93,43
5 209 M Večeřa Roman M-B Prostějov 30:52,0 1 3 4 30:52,0 +2:52,0 89,76
6 208 1 Zátka Jan M-B Manušice 32:57,5 2 2 4 32:57,5 +4:57,5 82,29
7 211 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 33:03,6 4 4 8 33:03,6 +5:03,6 81,92
8 213 2 Bečvář Jan M-B Rover Praha 34:29,3 2 1 3 34:29,3 +6:29,3 76,82
9 212 1 Papež Marek M-B Ostrava 34:58,7 4 2 6 34:58,7 +6:58,7 75,07
10 206 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 37:01,1 1 5 6 37:01,1 +9:01,1 67,79
11 203 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 54:25,2 4 2 6 54:25,2 +26:25,2 5,64
Neklasifiikovaní
207 Salák Roman M-B Říčany DNS – Nestartoval/a
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

225 M Čech Petr M-C Jilemnice 28:48,8 0 3 3 28:48,8 +0,0 100,00
2 220 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 31:59,0 3 2 5 31:59,0 +3:10,2 88,99
3 219 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 32:22,8 3 3 6 32:22,8 +3:34,0 87,62
4 217 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 32:36,7 3 1 4 32:36,7 +3:47,9 86,81
5 218 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 33:14,1 3 5 8 33:14,1 +4:25,3 84,65
6 215 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 33:37,8 2 2 4 33:37,8 +4:49,0 83,28
7 216 1 Mádr René M-C Ostrava 34:18,6 0 2 2 34:18,6 +5:29,8 80,92
8 223 Staněk Jiří M-C Třebíč 37:08,1 2 2 4 37:08,1 +8:19,3 71,11
9 221 2 Hojer Miloslav M-C Rover Praha 38:13,1 4 3 7 38:13,1 +9:24,3 67,35
10 222 Srnka Martin M-C Kapslovna 42:39,5 4 2 6 42:39,5 +13:50,7 51,94
11 224 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 46:38,6 0 4 4 46:38,6 +17:49,8 38,11
12 226 Braatz Frank M-C Konkordia 51:32,6 1 2 3 51:32,6 +22:43,8 21,11