21089

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Staré Město p. L.
Datum: 6.5.2017
Vytrvalostní závod
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Schorný Jan ZPC St. Město 3:05,2 2 2 3:45,2 +0,0 0,00
2 2 Steklý Libor ZPC St. Město 3:20,0 2 2 4:00,0 +14,8 0,00
3 3 Kotačka Lukáš ZPC Říčany 4:03,4 0 0 4:03,4 +18,2 0,00
4 6 Kovář Adam ZPC Bystřice p.H 3:29,2 3 3 4:29,2 +44,0 0,00
5 8 Špeta Petr ZPC SKS Vimperk 3:29,2 4 4 4:49,2 +1:04,0 0,00
6 5 Smetana Václav ZPC Kapslovna 4:02,4 3 3 5:02,4 +1:17,2 0,00
7 4 Koutný Radim ZPC St. Město 3:29,7 5 5 5:09,7 +1:24,5 0,00
8 7 Elvy David ZPC Kapslovna 5:21,2 5 5 7:01,2 +3:16,0 0,00
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 11 Klapková Alžběta ZPK Prostějov 3:19,7 3 3 4:19,7 +0,0 0,00
2 12 Poledníková Anežka ZPK St. Město 2:48,2 5 5 4:28,2 +8,5 0,00
3 10 Boušková Karolína ZPK Sokol Stachy 3:47,1 3 3 4:47,1 +27,4 0,00
4 9 Uhlířová Róza ZPK Kapslovna 5:28,5 4 4 6:48,5 +2:28,8 0,00
Neklasifiikovaní
13 Hudečková Lucie ZPK SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 Doubek Filip ZCA SKS Vimperk 7:48,9 1 1 8:08,9 +0,0 83,00
2 21 Štěpán Adam ZCA Rover Praha 7:33,9 3 3 8:33,9 +25,0 78,75
3 20 Šorf Pavel ZCA Rover Praha 7:32,1 4 4 8:52,1 +43,2 75,66
4 23 Koukal Jakub ZCA Prostějov 8:33,6 1 1 8:53,6 +44,7 75,41
5 25 Kovář Jakub ZCA St. Město 8:04,6 3 3 9:04,6 +55,7 73,54
6 16 Hanžl Tomáš ZCA Rover Praha 8:09,0 3 3 9:09,0 +1:00,1 72,79
7 22 3 Koutný Jindřich ZCA St. Město 7:48,4 5 5 9:28,4 +1:19,5 69,50
8 18 Mareš Šimon ZCA Rover Praha 8:12,2 4 4 9:32,2 +1:23,3 68,85
9 17 Pokštefl Jonáš ZCA Rover Praha 8:26,9 4 4 9:46,9 +1:38,0 66,36
10 19 Tvaroh Filip ZCA Říčany 8:16,4 5 5 9:56,4 +1:47,5 64,74
Neklasifiikovaní
14 Elvy Tomáš ZCA Kapslovna DSQ – Diskvalifikován/a
24 Koutný Ondřej ZCA Prostějov DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 14 – DSQ – Nedodržení tratě
st. č. 24 – DSQ – Nedodržení tratě – průběh cílem

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 41 2 Weissová Barbora ZKA SKS Vimperk 8:00,8 0 0 8:00,8 +0,0 87,00
2 30 2 Štefanová Adéla ZKA Ostrava 7:08,2 3 3 8:08,2 +7,4 85,66
3 32 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 8:04,6 1 1 8:24,6 +23,8 82,69
4 43 Kocurová Zuzana ZKA Rover Praha 8:29,3 1 1 8:49,3 +48,5 78,22
5 26 Bártová Aneta ZKA St. Město 8:15,5 2 2 8:55,5 +54,7 77,10
6 34 Rozkošná Klára ZKA Blansko 7:42,5 4 4 9:02,5 +1:01,7 75,83
7 37 3 Nyklesová Markéta ZKA Elán Zruč 8:44,3 2 2 9:24,3 +1:23,5 71,89
8 40 3 Legátová Magdaléna ZKA Elán Zruč 8:07,3 4 4 9:27,3 +1:26,5 71,34
9 29 Benešová Anežka ZKA Rover Praha 8:08,4 4 4 9:28,4 +1:27,6 71,14
10 35 3 Štěpánková Helena ZKA Rover Praha 8:49,1 2 2 9:29,1 +1:28,3 71,02
11 39 Sadílková Klára ZKA Rover Praha 8:12,5 5 5 9:52,5 +1:51,7 66,78
12 28 Plchová Beáta ZKA Blansko 8:56,0 3 3 9:56,0 +1:55,2 66,15
13 27 Ondrová Amálka ZKA Říčany 9:17,0 2 2 9:57,0 +1:56,2 65,97
14 36 Košnarová Adriana ZKA SKS Vimperk 8:19,0 5 5 9:59,0 +1:58,2 65,61
15 31 Kuklová Natálie ZKA Říčany 8:20,9 5 5 10:00,9 +2:00,1 65,26
16 42 Rochová Justýna ZKA Rover Praha 8:32,6 5 5 10:12,6 +2:11,8 63,15
17 33 Milnerová Johana ZKA Kapslovna 9:09,0 5 5 10:49,0 +2:48,2 56,56
18 38 Kepáková Tereza ZKA Říčany 11:15,1 0 0 11:15,1 +3:14,3 51,84
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 53 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 7:57,0 0 1 1 8:17,0 +0,0 91,00
2 45 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 8:22,9 0 0 0 8:22,9 +5,9 89,91
3 55 3 Vyskočil David ZCB SKS Vimperk 8:34,6 3 3 6 10:34,6 +2:17,6 65,80
4 57 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 10:14,9 1 0 1 10:34,9 +2:17,9 65,75
5 62 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 9:46,3 3 0 3 10:46,3 +2:29,3 63,66
6 59 Stoklásek Pavel ZCB Říčany 10:20,3 2 1 3 11:20,3 +3:03,3 57,43
7 63 3 Charamza Albert ZCB Rover Praha 10:53,6 1 1 2 11:33,6 +3:16,6 55,00
8 44 Staník Adam ZCB Rover Praha 10:55,8 1 1 2 11:35,8 +3:18,8 54,60
9 49 2 Zlesák Matyáš ZCB Rover Praha 11:03,4 1 1 2 11:43,4 +3:26,4 53,20
10 47 1 Procházka David ZCB Bystřice p.H 11:07,4 2 1 3 12:07,4 +3:50,4 48,81
11 61 3 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H 10:29,8 3 2 5 12:09,8 +3:52,8 48,37
12 60 Bulíř Jáchym ZCB Rover Praha 10:50,2 2 2 4 12:10,2 +3:53,2 48,30
13 54 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 10:55,5 1 3 4 12:15,5 +3:58,5 47,33
14 56 3 Machaně Jonatán ZCB Rover Praha 10:15,7 3 5 8 12:55,7 +4:38,7 39,97
15 51 2 Kománek Jan ZCB Vyškov 11:24,8 4 1 5 13:04,8 +4:47,8 38,30
16 46 Pobiš Cyril ZCB Rover Praha 10:49,9 4 3 7 13:09,9 +4:52,9 37,37
17 52 Bouška Jakub ZCB Sokol Stachy 10:13,5 4 5 9 13:13,5 +4:56,5 36,71
18 50 2 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 10:15,4 5 5 10 13:35,4 +5:18,4 32,70
19 48 1 Širůček Petr ZCB Rover Praha 11:19,8 4 4 8 13:59,8 +5:42,8 28,23
20 64 1 Hříbal Marek ZCB Rover Praha 11:19,2 5 4 9 14:19,2 +6:02,2 24,68
21 58 Preclík Vít ZCB Rover Praha 11:57,8 4 5 9 14:57,8 +6:40,8 17,61
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 86 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 9:15,3 1 0 1 9:35,3 +0,0 91,00
2 72 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 9:57,9 0 1 1 10:17,9 +42,6 84,26
3 73 1 Švihálková Adéla ZKB Rover Praha 10:06,4 0 2 2 10:46,4 +1:11,1 79,75
4 81 2 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 9:43,6 2 2 4 11:03,6 +1:28,3 77,03
5 74 1 Mikolášová Heda ZKB Rover Praha 10:06,3 0 3 3 11:06,3 +1:31,0 76,60
6 65 3 Klapková Anežka ZKB Prostějov 10:04,2 2 2 4 11:24,2 +1:48,9 73,77
7 76 2 Řezáčová Kristýna ZKB Elán Zruč 10:15,4 3 1 4 11:35,4 +2:00,1 72,00
8 84 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 9:58,1 2 3 5 11:38,1 +2:02,8 71,57
9 77 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 11:02,0 2 1 3 12:02,0 +2:26,7 67,79
10 75 2 Křížová Viktorie ZKB Říčany 11:02,0 2 2 4 12:22,0 +2:46,7 64,63
11 90 2 Černá Kristina ZKB Rover Praha 10:47,0 3 2 5 12:27,0 +2:51,7 63,84
12 79 Šroubová Adéla ZKB SKS Vimperk 11:27,3 3 0 3 12:27,3 +2:52,0 63,79
13 88 2 Šimánková Katka ZKB Rover Praha 11:14,5 3 1 4 12:34,5 +2:59,2 62,65
14 87 2 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 9:40,9 5 4 9 12:40,9 +3:05,6 61,64
15 70 2 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 10:45,2 2 4 6 12:45,2 +3:09,9 60,96
16 89 2 Brožová Laura ZKB Rover Praha 11:27,2 3 1 4 12:47,2 +3:11,9 60,64
17 91 Ječná Barbora ZKB Rover Praha 11:47,2 2 2 4 13:07,2 +3:31,9 57,48
18 82 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 11:16,9 1 5 6 13:16,9 +3:41,6 55,94
19 66 Hocková Johana ZKB Rover Praha 12:08,6 3 1 4 13:28,6 +3:53,3 54,09
20 69 Žáková Erika ZKB Vyškov 11:21,7 2 5 7 13:41,7 +4:06,4 52,02
21 93 Krištofová Lucie ZKB Třebíč 11:57,0 2 4 6 13:57,0 +4:21,7 49,60
22 78 2 Sloupová Anna ZKB Třebíč 12:50,3 1 3 4 14:10,3 +4:35,0 47,50
23 92 Musilová Klára ZKB Blansko 12:04,8 3 4 7 14:24,8 +4:49,5 45,20
24 67 Myšková Hana ZKB Rover Praha 12:25,3 4 2 6 14:25,3 +4:50,0 45,12
25 71 2 Stupková Vanda ZKB Rover Praha 11:56,0 4 4 8 14:36,0 +5:00,7 43,43
26 80 3 Výbošťoková Daniela ZKB Blansko 12:23,0 4 3 7 14:43,0 +5:07,7 42,32
27 85 Mayerhofer Nikita ZKB Říčany 11:28,5 5 5 10 14:48,5 +5:13,2 41,45
28 83 Vrbková Marta ZKB Blansko 12:43,9 4 4 8 15:23,9 +5:48,6 35,85
29 68 Bromová Kristýna ZKB Říčany 14:09,1 5 5 10 17:29,1 +7:53,8 16,05
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 97 2 Čapoun Ondřej ZCC Říčany 13:35,2 0 1 1 13:55,2 +0,0 91,00
2 95 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 13:20,9 2 1 3 14:20,9 +25,7 88,19
3 100 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 13:28,5 3 0 3 14:28,5 +33,3 87,37
4 96 1 Blaha Jiří ZCC Rover Praha 13:11,4 1 3 4 14:31,4 +36,2 87,05
5 109 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 14:23,9 1 0 1 14:43,9 +48,7 85,69
6 102 1 Blaha Michal ZCC Rover Praha 13:57,6 3 0 3 14:57,6 +1:02,4 84,20
7 110 3 Kolář Martin ZCC Blansko 13:46,9 2 2 4 15:06,9 +1:11,7 83,18
8 105 1 Čapoun Lukáš ZCC Říčany 14:12,8 2 1 3 15:12,8 +1:17,6 82,54
9 116 1 Fiala Jan ZCC Říčany 14:16,0 1 2 3 15:16,0 +1:20,8 82,19
10 103 2 Šantora Jáchym ZCC Rover Praha 14:40,2 2 0 2 15:20,2 +1:25,0 81,73
11 106 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 14:12,4 3 1 4 15:32,4 +1:37,2 80,40
12 98 2 Kuchař Matěj ZCC Rover Praha 14:06,8 2 3 5 15:46,8 +1:51,6 78,84
13 101 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 15:41,1 0 1 1 16:01,1 +2:05,9 77,28
14 108 3 Rosa Lukáš ZCC Kapslovna 14:37,7 3 3 6 16:37,7 +2:42,5 73,29
15 112 2 Blažek Martin ZCC Říčany 14:27,8 4 3 7 16:47,8 +2:52,6 72,19
16 107 1 Tyx Maximilian ZCC Rover Praha 15:46,1 3 1 4 17:06,1 +3:10,9 70,20
17 114 3 Bolda Vojtěch ZCC Sokol Stachy 16:27,0 2 3 5 18:07,0 +4:11,8 63,56
18 115 3 Zavřel Martin ZCC Říčany 16:50,2 1 3 4 18:10,2 +4:15,0 63,21
19 113 2 Dobrovský Michal ZCC Blansko 15:35,3 3 5 8 18:15,3 +4:20,1 62,66
20 104 2 Liščák Tomáš ZCC St. Město 17:38,3 1 3 4 18:58,3 +5:03,1 57,97
21 99 Marek Viktor ZCC St. Město 17:54,9 2 3 5 19:34,9 +5:39,7 53,98
22 94 Gregáň Matěj ZCC Rover Praha 18:30,8 2 3 5 20:10,8 +6:15,6 50,07
23 111 Zipfel Adam ZCC Vyškov 17:56,3 2 5 7 20:16,3 +6:21,1 49,47
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 121 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 13:57,4 0 0 0 13:57,4 +0,0 91,00
2 135 1 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 13:18,2 3 1 4 14:38,2 +40,8 86,56
3 138 1 Brunátová Denisa ZKC Elán Zruč 14:54,2 0 1 1 15:14,2 +1:16,8 82,65
4 139 1 Smetanová Markéta ZKC SKP Harrach. 15:05,9 3 0 3 16:05,9 +2:08,5 77,03
5 126 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 14:49,7 4 1 5 16:29,7 +2:32,3 74,44
6 127 2 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 15:44,5 2 1 3 16:44,5 +2:47,1 72,84
7 131 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 16:06,9 1 1 2 16:46,9 +2:49,5 72,58
8 132 2 Konečná Barbora ZKC Elán Zruč 15:26,7 2 3 5 17:06,7 +3:09,3 70,42
9 133 1 Sedlářová Nikola ZKC Bystřice p.H 16:33,7 1 1 2 17:13,7 +3:16,3 69,66
10 129 1 Jírová Alžběta ZKC Rover Praha 15:57,7 0 4 4 17:17,7 +3:20,3 69,23
11 134 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 16:46,3 0 2 2 17:26,3 +3:28,9 68,29
12 124 3 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 16:33,8 1 3 4 17:53,8 +3:56,4 65,31
13 122 Tajovská Pavla ZKC Blansko 16:29,4 4 1 5 18:09,4 +4:12,0 63,61
14 136 3 Majerová Jana ZKC Kapslovna 16:41,2 3 2 5 18:21,2 +4:23,8 62,33
15 120 3 Eliášová Klára ZKC Rover Praha 16:42,3 4 1 5 18:22,3 +4:24,9 62,21
16 119 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 16:46,9 3 3 6 18:46,9 +4:49,5 59,54
17 130 Völflová Natálie ZKC Sokol Stachy 15:28,1 5 5 10 18:48,1 +4:50,7 59,40
18 117 2 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 18:13,5 1 1 2 18:53,5 +4:56,1 58,82
19 128 Špetová Kateřina ZKC SKS Vimperk 18:10,4 3 0 3 19:10,4 +5:13,0 56,98
20 125 Bulířová Ema ZKC Rover Praha 16:15,7 4 5 9 19:15,7 +5:18,3 56,41
21 118 Antlová Adriana ZKC Kapslovna 20:10,7 3 1 4 21:30,7 +7:33,3 41,74
22 137 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 21:44,4 3 1 4 23:04,4 +9:07,0 31,55
Neklasifiikovaní
123 Vnenková Tereza ZKC Kapslovna DNS – Nestartoval/a
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 140 2 Novotný Jonáš DRA Strakonice 24:52,7 1 4 2 4 11 30:22,7 +0,0 91,00
2 141 2 Kočí Mikuláš DRA Kapslovna 25:36,6 4 5 3 5 17 34:06,6 +3:43,9 79,82
3 145 2 Svítil Michal DRA Tatran 28:38,8 2 3 3 3 11 34:08,8 +3:46,1 79,71
4 142 1 Lipold Jan DRA Rover Praha 26:36,1 5 4 5 3 17 35:06,1 +4:43,4 76,85
5 143 2 Mihulka Marek DRA Rover Praha 29:14,9 3 3 4 3 13 35:44,9 +5:22,2 74,91
6 144 Flajšar Martin DRA Bystřice p.H 34:11,0 4 4 2 5 15 41:41,0 +11:18,3 57,13
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 149 1 Novotná Veronika DKA St. Město 27:31,0 3 1 2 3 9 32:01,0 +0,0 91,00
2 150 3 Záleská Ema DKA Rover Praha 31:54,9 2 4 3 4 13 38:24,9 +6:23,9 72,81
3 146 3 Malá Lucie DKA Kapslovna 31:58,3 5 4 5 3 17 40:28,3 +8:27,3 66,96
4 148 2 Hrubá Nela DKA Elán Zruč 34:33,5 3 5 3 3 14 41:33,5 +9:32,5 63,88
5 147 3 Kiszová Markéta DKA Kapslovna 33:09,4 4 5 4 4 17 41:39,4 +9:38,4 63,60
6 151 3 Mrňová Adéla DKA Třebíč 38:13,7 5 5 4 4 18 47:13,7 +15:12,7 47,76
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 162 M Liščák Marek DRB St. Město 24:08,9 0 4 1 3 8 28:08,9 +0,0 91,00
2 153 1 Svítil Robert DRB Tatran 24:15,1 3 1 2 2 8 28:15,1 +6,2 90,66
3 155 2 Beneš David DRB Rover Praha 25:32,4 2 2 4 3 11 31:02,4 +2:53,5 81,65
4 158 1 Pokorný Štěpán DRB St. Město 25:43,7 1 5 1 4 11 31:13,7 +3:04,8 81,04
5 161 1 Javora Ondřej DRB Bystřice p.H 25:48,1 2 4 4 2 12 31:48,1 +3:39,2 79,18
6 160 1 Majer Tomáš DRB Kapslovna 25:22,6 3 4 3 3 13 31:52,6 +3:43,7 78,94
7 154 3 Průša Kryštof DRB Rover Praha 26:31,3 4 3 4 2 13 32:51,3 +4:42,4 75,78
8 152 Krámský Šimon DRB Rover Praha 26:41,3 3 5 4 1 13 33:11,3 +5:02,4 74,70
9 157 2 Výbošťok Adam DRB Blansko 25:19,1 3 3 5 5 16 33:19,1 +5:10,2 74,28
10 163 2 Kohel Marek DRB Rover Praha 25:54,0 4 5 4 2 15 33:24,0 +5:15,1 74,02
11 164 2 Karlík Jan DRB Rover Praha 27:07,1 3 3 3 4 13 33:37,1 +5:28,2 73,31
12 156 2 Pscheidt Tomáš DRB Tatran 27:30,8 4 5 1 5 15 35:00,8 +6:51,9 68,80
13 159 3 Matela Vojtěch DRB Bystřice p.H 29:39,2 4 5 4 5 18 38:39,2 +10:30,3 57,03
14 165 3 Riedl Robert DRB Rover Praha 30:55,6 5 5 4 5 19 40:25,6 +12:16,7 51,30

st. č. 154 – zdržení -00:10 – nezaviněné zdržení

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 178 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 27:05,9 2 3 5 1 11 32:35,9 +0,0 91,00
2 175 1 Trávníčková Veronika DKB St. Město 26:47,4 2 3 2 5 12 32:47,4 +11,5 90,46
3 173 1 Nováková Denisa DKB SKS Vimperk 27:05,2 5 4 3 3 15 34:35,2 +1:59,3 85,44
4 168 1 Ihnatišínová Jolana DKB St. Město 30:49,8 2 3 2 2 9 35:19,8 +2:43,9 83,37
5 181 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 29:07,2 4 4 2 3 13 35:37,2 +3:01,3 82,56
6 171 Dočkalová Tereza DKB Třebíč 31:06,6 3 2 2 4 11 36:36,6 +4:00,7 79,80
7 172 2 Zlesáková Adéla DKB Rover Praha 31:13,8 2 3 3 3 11 36:43,8 +4:07,9 79,46
8 170 2 Zachová Adéla DKB Třebíč 30:00,8 5 2 3 5 15 37:30,8 +4:54,9 77,27
9 166 2 Krámská Lucie DKB Rover Praha 30:15,5 5 3 4 3 15 37:45,5 +5:09,6 76,59
10 179 2 Heřmanská Dagmar DKB Rover Praha 31:25,8 3 5 2 3 13 37:55,8 +5:19,9 76,11
11 167 3 Vaňhová Tereza DKB Kapslovna 31:06,0 5 5 2 3 15 38:36,0 +6:00,1 74,24
12 177 Černá Hana DKB Prostějov 31:36,4 3 4 5 3 15 39:06,4 +6:30,5 72,83
13 174 3 Ptáčková Veronika DKB Rover Praha 32:11,4 5 3 4 2 14 39:11,4 +6:35,5 72,59
14 180 Křížová Tereza DKB Rover Praha 33:40,7 3 3 4 3 13 40:10,7 +7:34,8 69,84
15 169 2 Štolbová Eliška DKB Rover Praha 35:34,8 2 4 5 4 15 43:04,8 +10:28,9 61,73
16 176 Švábová Kateřina DKB Rover Praha 35:33,0 5 4 5 3 17 44:03,0 +11:27,1 59,03
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 182 M Elvy Simona Z-B Kapslovna 36:58,9 2 4 0 2 8 40:58,9 +0,0 87,00
2 183 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 43:59,8 3 1 1 1 6 46:59,8 +6:00,9 74,23
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 188 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 37:44,2 3 2 2 3 10 42:44,2 +0,0 91,00
2 185 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 39:36,4 5 2 2 4 13 46:06,4 +3:22,2 83,82
3 184 1 Zavřelová Renata Z-C Říčany 42:30,7 1 2 1 4 8 46:30,7 +3:46,5 82,96
4 187 3 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 42:34,7 2 3 1 3 9 46:39,7 +3:55,5 82,64
5 186 2 Milnerová Zuzana Z-C Kapslovna 38:55,0 4 5 3 5 17 47:25,0 +4:40,8 81,03

st. č. 187 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 197 2 Volfová Anna JKY Kapslovna 36:19,9 4 4 3 3 14 43:19,9 +0,0 91,00
2 193 1 Chvalová Miroslava JKY Strakonice 39:35,0 2 2 4 2 10 44:35,0 +1:15,1 88,37
3 189 1 Daverná Karolína JKY St. Město 38:05,1 3 3 3 5 14 45:05,1 +1:45,2 87,31
4 195 2 Marková Karolína JKY St. Město 40:05,4 2 2 1 5 10 45:05,4 +1:45,5 87,30
5 194 1 Hrubá Veronika JKY Rover Praha 38:46,9 3 4 3 3 13 45:16,9 +1:57,0 86,90
6 196 3 Mukařová Lucie JKY Rover Praha 38:31,0 4 5 3 4 16 46:31,0 +3:11,1 84,31
7 198 2 Daverná Evelína JKY SKS Vimperk 40:04,9 2 4 2 5 13 46:34,9 +3:15,0 84,17
8 191 2 Michálková Pavlína JKY Rover Praha 37:54,9 5 4 5 4 18 46:49,9 +3:30,0 83,64
9 190 2 Vavřinová Natálie JKY Rover Praha 40:27,5 4 2 4 4 14 47:27,5 +4:07,6 82,33
10 192 3 Mukařová Karolína JKY Rover Praha 41:06,7 4 5 5 5 19 50:36,7 +7:16,8 75,71

st. č. 191 – zdržení -00:05 – nezaviněné zdržení

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 199 3 Minářová Klára Z-A St. Město 37:27,0 2 2 1 1 6 40:27,0 +0,0 91,00
2 204 Blažková Kristýna Z-A Rover Praha 34:03,3 3 2 5 4 14 40:48,3 +21,3 90,20
3 200 1 Jeníčková Kateřina Z-A Strakonice 35:55,6 3 2 4 2 11 41:25,6 +58,6 88,80
4 203 Benešová Jana Z-A St. Město 39:45,1 2 1 2 3 8 43:45,1 +3:18,1 83,57
5 201 3 Hurdálková Lucie Z-A Rover Praha 40:25,1 3 3 2 3 11 45:55,1 +5:28,1 78,69
6 202 M Řezáčová Karolína Z-A Elán Zruč 39:35,6 3 4 4 3 14 46:35,6 +6:08,6 77,17

st. č. 204 – zdržení -00:15 – nezaviněné zdržení

Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 213 M Pokorný Jan M-B St. Město 33:50,9 1 3 1 2 7 37:20,9 +0,0 91,00
2 208 M Kolář Petr M-B Blansko 34:59,9 0 2 4 2 8 38:59,9 +1:39,0 86,97
3 205 2 Pscheidt Michal M-B Tatran 38:16,5 2 1 2 2 7 41:46,5 +4:25,6 80,21
4 206 1 Svoboda Leoš M-B Blansko 37:34,6 2 3 3 3 11 43:04,6 +5:43,7 77,04
5 211 1 Kovář Milan M-B St. Město 37:06,9 1 4 4 3 12 43:06,9 +5:46,0 76,94
6 209 2 Pacner Vladimír M-B Beroun 38:53,7 3 4 3 1 11 44:23,7 +7:02,8 73,83
7 207 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 45:09,0 1 4 2 2 9 49:39,0 +12:18,1 61,02
8 212 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 43:52,3 4 1 3 4 12 49:52,3 +12:31,4 60,48
9 214 Salák Roman M-B Říčany 43:55,6 4 3 5 4 16 51:55,6 +14:34,7 55,47
Neklasifiikovaní
210 1 Smetana Vít M-B Kapslovna DNS – Nestartoval/a
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 215 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 34:25,4 2 2 4 2 10 39:25,4 +0,0 91,00
2 223 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 38:28,7 1 1 0 2 4 40:28,7 +1:03,3 88,56
3 217 1 Boček Josef M-C Strakonice 35:45,7 2 4 2 5 13 42:15,7 +2:50,3 84,44
4 216 1 Haumer Vladimír M-C Vyškov 40:05,6 2 2 2 2 8 44:05,6 +4:40,2 80,22
5 219 1 Mejstřík Petr M-C Tatran 38:59,2 3 4 3 4 14 45:59,2 +6:33,8 75,85
6 222 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 42:49,5 4 2 1 3 10 47:49,5 +8:24,1 71,60
7 220 2 Mádr René M-C Ostrava 48:20,4 2 1 1 0 4 50:20,4 +10:55,0 65,80
Neklasifiikovaní
218 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc DNS – Nestartoval/a
221 Uřičář Vojtěch M-C DNS – Nestartoval/a
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 227 1 Majer Lukáš JUN Kapslovna 30:59,6 1 1 2 1 5 33:29,6 +0,0 91,00
2 224 1 Hanuš Antonín JUN Strakonice 33:12,3 1 1 2 4 8 37:12,3 +3:42,7 80,91
3 228 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 34:31,2 1 1 2 2 6 37:31,2 +4:01,6 80,05
4 230 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 32:58,3 2 4 2 3 11 38:28,3 +4:58,7 77,47
5 226 1 Novák Jan JUN Strakonice 34:24,2 4 3 1 4 12 40:24,2 +6:54,6 72,22
6 225 2 Krejbich Daniel JUN Rover Praha 35:30,5 3 1 4 4 12 41:30,5 +8:00,9 69,22
7 229 3 Musil Vít JUN Třebíč 40:22,6 4 2 2 2 10 45:22,6 +11:53,0 58,71
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

239 M Franz Jiří M-A Říčany 29:40,2 2 4 0 1 7 33:10,2 +0,0 91,00
2 232 1 Šmíd Martin M-A Střelka Brno 29:27,0 2 2 2 2 8 33:27,0 +16,8 90,23
3 231 1 Přibyl Martin M-A St. Město 34:07,2 1 1 1 0 3 35:37,2 +2:27,0 84,27
4 235 1 Valek Marian M-A Kapslovna 33:59,1 1 1 1 2 5 36:29,1 +3:18,9 81,90
5 241 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 33:44,8 3 1 3 0 7 37:14,8 +4:04,6 79,81
6 240 2 Humr Jan M-A Rover Praha 34:03,1 5 0 1 3 9 38:33,1 +5:22,9 76,23
7 236 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 35:09,5 4 0 4 2 10 40:09,5 +6:59,3 71,82
8 233 Staněk Ondřej M-A Třebíč 38:36,4 1 1 2 2 6 41:36,4 +8:26,2 67,85
9 234 Sladký Richard M-A Kapslovna 36:20,1 4 4 5 5 18 45:20,1 +12:09,9 57,62
10 238 Frolík Jan M-A Tatran 38:10,4 5 4 5 4 18 47:10,4 +14:00,2 52,58
11 237 3 Rytych Pavel M-A Rover Praha 41:12,2 5 5 5 5 20 51:12,2 +18:02,0 41,52