17818

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Sportovní areál Vodník – Vimperk
Datum: 11.12.2016
Sprint
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 38 1 Doležalová Zuzana ZKC Třebíč 18:55,2 1 0 1 18:55,2 +0,0 91,00
2 36 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice TM 19:05,1 0 0 0 19:05,1 +9,9 90,20
3 32 Langer Viola ZKC GER 20:07,8 1 2 3 20:07,8 +1:12,6 0,00
4 34 2 Benešová Johanka ZKC SKS Vimperk 20:32,2 2 1 3 20:32,2 +1:37,0 83,22
5 33 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 21:09,7 3 2 5 21:09,7 +2:14,5 80,21
6 31 Němcová Patricie ZKC Strakonice 22:11,5 1 1 2 22:11,5 +3:16,3 75,26
7 35 Picková Barbora ZKC Sokol Stachy 24:43,7 3 4 7 25:43,7 +6:48,5 58,25
8 37 3 Mrňová Adéla ZKC Třebíč 29:52,8 1 0 1 29:52,8 +10:57,6 38,28

st. č. 35 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 44 Bauer David ZCC GER 16:38,4 1 1 2 16:38,4 +0,0 0,00
2 45 Fuchs Felix ZCC GER 16:44,5 2 1 3 16:44,5 +6,1 0,00
3 43 Houška Jan ZCC Strakonice 18:36,5 0 2 2 18:36,5 +1:58,1 83,00
4 42 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 18:46,4 5 2 7 18:46,4 +2:08,0 82,26
5 41 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 19:18,2 5 1 6 20:18,2 +3:39,8 75,43

st. č. 41 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 14 1 Randáková Hana ZKB Sokol Stachy 13:38,7 1 1 2 13:38,7 +0,0 91,00
2 15 2 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 15:20,3 2 1 3 15:20,3 +1:41,6 79,70
3 12 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 15:20,6 1 0 1 15:20,6 +1:41,9 79,67
4 11 Špetová Kateřina ZKB SKS Vimperk 17:02,9 0 0 0 17:02,9 +3:24,2 68,30
5 13 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 18:24,1 2 3 5 18:24,1 +4:45,4 59,27
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 Weissová Barbora ZKA SKS Vimperk 8:25,1 0 0 0 8:25,1 +0,0 0,00
2 2 Silovská Barbora ZKA Strakonice 10:11,5 0 0 0 10:11,5 +1:46,4 0,00
3 3 Satoriová Johanka ZKA Sokol Stachy 12:51,2 5 0 5 17:51,2 +9:26,1 0,00

st. č. 3 – přirážka 05:00 – 5x neodběhnuté TK

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 5 Štěrba Petr ZCA SKS Vimperk 8:19,4 1 0 1 8:19,4 +0,0 0,00
Neklasifiikovaní
6 Doubek Filip ZCA SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 23 Hable Maxmilian ZCB GER 11:59,8 1 0 1 11:59,8 +0,0 0,00
2 24 Wallner Johannes ZCB GER 12:40,0 2 0 2 12:40,0 +40,2 0,00
3 28 Vyskočil David ZCB SKS Vimperk 13:35,6 5 2 7 13:35,6 +1:35,8 87,00
4 25 2 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 14:30,2 2 3 5 14:30,2 +2:30,4 81,17
5 26 Eliáš David ZCB Sokol Stachy 15:47,6 5 4 9 15:47,6 +3:47,8 72,91
6 21 3 Bolda Vojtěch ZCB Sokol Stachy 16:04,3 5 4 9 16:04,3 +4:04,5 71,13
7 27 Satorie Kryštof ZCB Sokol Stachy 17:35,2 5 5 10 17:35,2 +5:35,4 61,44
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

1 Špeta Petr ZPC SKS Vimperk 8:38,7 5 0 5 8:38,7 +0,0 0,00