15344

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Kadaň
Datum: 16.4.2016
Sprint
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 114 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 19:54,0 2 1 3 19:54,0 +0,0 87,00
2 115 3 Bednařík Radek M-C Mikulášovice 20:47,0 2 0 2 20:47,0 +53,0 83,13
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 113 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 17:40,0 1 4 5 17:40,0 +0,0 91,00
2 111 1 Gittlerová Jana Z-B Manušice 18:05,0 3 4 7 18:05,0 +25,0 88,85
3 110 Schejbalová Markéta Z-B KB Trefa 19:10,0 4 4 8 19:10,0 +1:30,0 83,27
Neklasifiikovaní
112 Janelová Lenka Z-B Manušice DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 112 – DSQ – porušení pravidel bezpečnosti na střelnici

Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 118 1 Půlkrabová Šárka Z-C Manušice 19:05,0 2 3 5 19:05,0 +0,0 87,00
2 116 Majcherová Petra Z-C Manušice 22:02,0 2 1 3 22:02,0 +2:57,0 73,55
3 117 Vašáková Lenka Z-C Manušice 22:57,0 4 4 8 22:57,0 +3:52,0 69,37
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 102 Hadrava Jiří M-B Karlovy Vary 17:48,0 3 4 7 17:48,0 +0,0 91,00
2 107 M Rychnovský František M-B Jílové 18:04,0 4 5 9 18:04,0 +16,0 89,63
3 101 2 Zátka Jan M-B Manušice 18:23,0 1 4 5 18:23,0 +35,0 88,01
4 109 2 Stínil Dušan M-B DDM Děčín 18:34,0 1 1 2 18:34,0 +46,0 87,08
5 104 3 Adámek Tomáš M-B Plzeň Litice 19:12,0 1 3 4 19:12,0 +1:24,0 83,84
6 106 1 Trpišovský Tomáš M-B Jílové 19:16,0 4 3 7 19:16,0 +1:28,0 83,50
7 108 3 Švirloch Branislav M-B Jílové 19:31,0 3 1 4 19:31,0 +1:43,0 82,22
8 105 3 Šerý Jan M-B KB Trefa 19:57,0 1 2 3 19:57,0 +2:09,0 80,00
9 103 Mazanec Jiří M-B Kadaň 23:41,0 5 2 7 23:41,0 +5:53,0 60,92
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 93 Majcherová Nicol DKB Manušice 13:56,0 0 0 0 13:56,0 +0,0 87,00
2 95 M Trpišovská Anna DKB Jílové 15:23,0 1 3 4 15:23,0 +1:27,0 77,94
3 94 3 Lavková Eliška DKB Jílové 20:31,0 3 4 7 20:31,0 +6:35,0 45,89
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 99 2 Trpišovský Tomáš M-A Jílové 17:31,0 4 1 5 17:31,0 +0,0 83,00
2 98 2 Šmíd David M-A Kadaň 19:13,0 1 3 4 19:13,0 +1:42,0 74,94
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 96 1 Řezáčová Karolína JKY Elán Zruč 16:59,0 1 3 4 16:59,0 +0,0 87,00
2 97 2 Červená Martina JKY Elán Zruč 19:01,0 1 3 4 19:01,0 +2:02,0 76,58
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 59 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 10:58,0 3 0 3 10:58,0 +0,0 91,00
2 51 2 Munzar Jakub ZCC Manušice 11:01,0 1 1 2 11:01,0 +3,0 90,58
3 53 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 11:47,0 0 3 3 11:47,0 +49,0 84,22
4 54 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 12:10,0 2 3 5 12:10,0 +1:12,0 81,04
5 60 2 Tuček Miloslav ZCC Jílové 12:56,0 4 3 7 12:56,0 +1:58,0 74,68
6 57 Smýkal Jakub ZCC KB Trefa 13:16,0 4 4 8 13:16,0 +2:18,0 71,91
7 58 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 14:08,0 5 3 8 14:08,0 +3:10,0 64,72
8 55 2 Košťák Pavel ZCC Kadaň 14:26,0 4 2 6 14:26,0 +3:28,0 62,23
9 52 Lacina Matyáš ZCC 16:56,0 4 5 9 16:56,0 +5:58,0 41,48
Neklasifiikovaní
56 Hasík Jan ZCC Kadaň DNS – Nestartoval/a
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 83 2 Novoveská Martina DKA Plzeň Litice 12:30,0 4 3 7 12:30,0 +0,0 91,00
2 88 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 12:35,0 3 2 5 12:35,0 +5,0 90,39
3 85 1 Švirlochová Denisa DKA Jílové 13:34,0 2 4 6 13:34,0 +1:04,0 83,23
3 86 2 Rychnovská Kateřina DKA Jílové 13:34,0 2 4 6 13:34,0 +1:04,0 83,23
5 82 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 13:36,0 2 4 6 13:36,0 +1:06,0 82,99
6 81 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 14:28,0 2 5 7 14:28,0 +1:58,0 76,68
7 87 2 Stínilová Anna DKA DDM Děčín 14:46,0 3 5 8 14:46,0 +2:16,0 74,49
8 84 Marksová Karolína DKA KB Trefa 15:17,0 5 4 9 15:17,0 +2:47,0 70,73
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 100 3 Kantová Kateřina Z-A Plzeň Litice 17:56,0 2 1 3 17:56,0 +0,0 69,00
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 92 1 Štolba Jiří DRB Jílové 13:49,0 3 5 8 13:49,0 +0,0 91,00
2 89 1 Horák Jan DRB Kadaň 15:13,0 1 5 6 15:13,0 +1:24,0 81,77
3 91 1 Trpišovský Zdeněk DRB Jílové 15:45,0 5 3 8 15:35,0 +1:46,0 79,36
4 90 3 Smýkal Ondřej DRB KB Trefa 15:38,0 5 4 9 17:38,0 +3:49,0 65,86

st. č. 90 – přirážka 02:00 – neodběhnuté 1 TK
st. č. 91 – zdržení -00:10 – nezaviněné zdržení

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 72 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 11:08,0 2 4 6 11:08,0 +0,0 91,00
2 75 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 11:26,0 3 3 6 11:26,0 +18,0 88,54
3 80 1 Svítil Robert DRA Tatran 12:01,0 4 5 9 12:01,0 +53,0 83,77
4 79 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 12:11,0 3 3 6 12:11,0 +1:03,0 82,41
5 73 1 Zátka Josef DRA Manušice 13:04,0 3 5 8 13:04,0 +1:56,0 75,19
6 76 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 14:07,0 2 4 6 14:07,0 +2:59,0 66,61
7 78 Lavko Pavel DRA Jílové 15:03,0 5 5 10 15:03,0 +3:55,0 58,98
8 77 2 Zámečník Lukáš DRA Jílové 15:28,0 5 5 10 15:28,0 +4:20,0 55,58
Neklasifiikovaní
74 Patera Lukáš DRA DNS – Nestartoval/a
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 67 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 10:14,0 0 1 1 10:14,0 +0,0 91,00
2 62 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 10:37,0 0 0 0 10:37,0 +23,0 87,59
3 70 1 Rambová Nina ZKC Jílové 11:23,0 1 0 1 11:23,0 +1:09,0 80,77
4 71 1 Mikeschová Denisa ZKC Jílové 12:00,0 2 0 2 12:00,0 +1:46,0 75,28
5 65 1 Gittlerová Jitka ZKC Manušice 12:46,0 4 2 6 12:46,0 +2:32,0 68,47
6 69 2 Fialová Eva ZKC Jílové 13:59,0 3 1 4 13:59,0 +3:45,0 57,65
7 64 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 14:01,0 2 2 4 14:01,0 +3:47,0 57,35
8 68 2 Fúsková Andrea ZKC Mikulášovice 14:06,0 3 1 4 14:06,0 +3:52,0 56,61
9 61 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 14:59,0 0 2 2 14:59,0 +4:45,0 48,76
Neklasifiikovaní
63 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč DNS – Nestartoval/a
66 Houdková Adéla ZKC Kadaň DNS – Nestartoval/a
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 48 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 9:23,0 0 2 2 9:23,0 +0,0 91,00
2 50 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 9:25,0 1 0 1 9:25,0 +2,0 90,67
3 45 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 9:53,0 2 1 3 9:53,0 +30,0 86,15
4 44 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 10:39,0 1 1 2 10:39,0 +1:16,0 78,71
5 40 2 Řezáčová Kristýna ZKB Elán Zruč 10:50,0 1 0 1 10:50,0 +1:27,0 76,93
6 41 2 Vašáková Adéla ZKB Manušice 11:15,0 2 1 3 11:15,0 +1:52,0 72,89
7 47 2 Švitorková Adéla ZKB Mikulášovice 12:21,0 2 1 3 12:21,0 +2:58,0 62,22
8 46 3 Mociková Natálie ZKB Mikulášovice 12:39,6 2 2 4 12:39,6 +3:16,6 59,22
9 42 Sirotková Eliška ZKB 15:04,0 3 5 8 15:04,0 +5:41,0 35,88
10 49 Švirlochová Věra ZKB Jílové 16:11,0 3 4 7 16:11,0 +6:48,0 25,05
11 43 Paterová Barbora ZKB 15:40,0 5 1 6 16:40,0 +7:17,0 20,36

st. č. 43 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 43 – důtka – manipulace se zbraní ve stojanu

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 24 Outratová Tereza ZKA KB Trefa 7:15,0 2 2 7:15,0 +0,0 78,00
2 27 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 8:39,0 3 3 8:39,0 +1:24,0 62,93
3 22 Tomášková Eliška ZKA 8:40,0 5 5 8:40,0 +1:25,0 62,75
4 23 Guitti Simona ZKA KB Trefa 9:02,0 3 3 9:02,0 +1:47,0 58,81
5 26 Šplíchalová Běla ZKA 9:24,0 4 4 9:24,0 +2:09,0 54,86
6 25 Šťastná Magdaléna ZKA Plzeň Litice 8:27,0 2 2 9:27,0 +2:12,0 54,33

st. č. 25 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 29 1 Zátka Jan ZCB Manušice 9:06,0 1 1 2 9:06,0 +0,0 91,00
2 38 1 Škaloud Šimon ZCB Jílové 9:46,0 1 3 4 9:46,0 +40,0 84,33
3 28 2 Bažant Filip ZCB Manušice 10:56,0 1 3 4 10:56,0 +1:50,0 72,66
4 35 Hála Martin ZCB KB Trefa 11:19,0 3 2 5 11:19,0 +2:13,0 68,83
5 32 2 Mňahončák Michal ZCB Kadaň 12:11,0 3 0 3 12:11,0 +3:05,0 60,16
5 34 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 12:11,0 2 3 5 12:11,0 +3:05,0 60,16
7 120 Čermák Ondřej ZCB 12:36,0 5 4 9 12:36,0 +3:30,0 56,00
8 37 Paraska David ZCB Jílové 13:04,0 3 3 6 13:04,0 +3:58,0 51,33
8 39 Schlösinger Vojtěch ZCB Jílové 13:04,0 4 3 7 13:04,0 +3:58,0 51,33
10 36 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 13:35,0 4 2 6 13:35,0 +4:29,0 46,16
11 31 Patera Jan ZCB 13:12,0 5 4 9 15:12,0 +6:06,0 30,00
12 33 Barták Matouš ZCB Kadaň 13:16,0 3 5 8 15:16,0 +6:10,0 29,33

st. č. 31 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK
st. č. 33 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 18 3 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 7:45,0 4 4 7:45,0 +0,0 83,00
2 21 Šerý Jan ZCA KB Trefa 7:50,0 2 2 7:50,0 +5,0 82,10
3 17 Knížek Ondřej ZCA Elán Zruč 9:40,0 4 4 9:40,0 +1:55,0 62,47
4 19 Urban Vít ZCA Kadaň 9:26,0 3 3 10:26,0 +2:41,0 54,26
5 20 Straška Vít ZCA 11:21,0 2 2 11:21,0 +3:36,0 44,44

st. č. 19 – přirážka 01:00 – neodběhnuté 1 TK

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 8 Bažantová Magdalena ZPK Manušice 4:22,0 0 0 4:22,0 +0,0 0,00
2 16 Fiedlerová Šárka ZPK KB Trefa 5:09,0 1 1 5:09,0 +47,0 0,00
3 10 Čermáková Adéla ZPK 5:55,0 5 5 5:55,0 +1:33,0 0,00
4 14 Škaloudová Ema ZPK Jílové 6:11,0 1 1 6:11,0 +1:49,0 0,00
5 15 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 6:19,0 5 5 6:19,0 +1:57,0 0,00
6 9 Dufková Nela ZPK 5:58,0 4 4 6:58,0 +2:36,0 0,00
7 13 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 7:13,2 5 5 7:13,2 +2:51,2 0,00
8 12 Hadravová Jana ZPK 7:41,0 5 5 7:41,0 +3:19,0 0,00
9 11 Mašková Viktorie ZPK 7:09,0 5 5 8:09,0 +3:47,0 0,00

st. č. 9 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 11 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Janele Idmar ZPC Manušice 4:13,0 1 1 4:13,0 +0,0 0,00
2 5 Jelínek František ZPC KB Trefa 5:12,0 3 3 5:12,0 +59,0 0,00
3 2 Parásek Matěj ZPC Manušice 5:42,0 5 5 5:42,0 +1:29,0 0,00
4 119 Hlad Jan ZPC Kadaň 5:58,0 3 3 5:58,0 +1:45,0 0,00
5 6 Paraska Matyáš ZPC Jílové 6:45,0 3 3 6:45,0 +2:32,0 0,00
6 3 Hotěk Jan ZPC 6:47,0 5 5 6:47,0 +2:34,0 0,00
7 4 Jelínek Antonín ZPC KB Trefa 8:20,0 5 5 8:20,0 +4:07,0 0,00
8 7 Novotný Matěj ZPC Jílové 7:37,0 5 5 8:37,0 +4:24,0 0,00

st. č. 7 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK