15345

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Beroun
Datum: 17.4.2016
Vytrvalostní závod
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 10 Neuhäuser Jakub ZPC KB Trefa 6:07,0 0 0 6:07,0 +0,0 0,00
2 9 Jelínek František ZPC KB Trefa 6:00,3 1 1 6:20,3 +13,3 0,00
3 1 Janele Idmar ZPC Manušice 5:38,7 3 3 6:38,7 +31,7 0,00
4 6 Zikán Josef ZPC KB Trefa 6:42,1 1 1 6:44,1 +37,1 0,00
5 11 Červenka Hynek ZPC Klecany 7:07,3 2 2 7:47,3 +1:40,3 0,00
6 8 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 6:30,9 4 4 7:50,9 +1:43,9 0,00
7 4 Červenka Jiří ZPC Klecany 7:32,2 3 3 8:32,2 +2:25,2 0,00
8 5 Vejvoda Lukáš ZPC Klecany 7:36,7 4 4 8:56,7 +2:49,7 0,00
9 3 Beran Petr ZPC Klecany 7:45,5 5 5 9:25,5 +3:18,5 0,00
10 2 Jelínek Antonín ZPC KB Trefa 8:20,5 4 4 9:40,5 +3:33,5 0,00
11 7 Elvy Tomáš ZPC Kapslovna 9:48,8 5 5 11:28,8 +5:21,8 0,00

st. č. 6 – zdržení -00:18 – nezaviněné zdržení

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 Weissová Barbora ZPK SKS Vimperk 6:30,7 0 0 6:30,7 +0,0 0,00
2 12 Fiedlerová Šárka ZPK KB Trefa 6:37,2 0 0 6:37,2 +6,5 0,00
3 13 Silovská Barbora ZPK Strakonice 7:07,8 0 0 7:07,8 +37,1 0,00
4 14 Kaiserová Sofie ZPK Klecany 8:52,7 4 4 10:12,7 +3:42,0 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 25 3 Zlesák Matyáš ZCA Rover Praha 8:07,9 4 4 9:27,9 +0,0 87,00
2 18 3 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 8:06,9 5 5 9:46,9 +19,0 84,08
3 19 Kalivoda Vojtěch ZCA Klecany 8:29,2 4 4 9:49,2 +21,3 83,73
4 22 3 Širůček Petr ZCA Rover Praha 8:26,2 5 5 10:06,2 +38,3 81,13
5 23 3 Bečvář Filip ZCA Beroun 8:46,8 4 4 10:06,8 +38,9 81,04
6 20 Hoffman Vojtěch ZCA KB Trefa 8:48,0 4 4 10:08,0 +40,1 80,85
7 16 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 9:12,3 5 5 10:52,3 +1:24,4 74,07
8 24 Hashmi Kamil ZCA Rover Praha 9:15,8 5 5 10:55,8 +1:27,9 73,53
9 17 Štěrba Petr ZCA SKS Vimperk 10:02,7 3 3 11:02,7 +1:34,8 72,47
10 21 Šerý Jan ZCA KB Trefa 9:43,1 5 5 11:23,1 +1:55,2 69,35
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 37 3 Švihálková Adéla ZKA Rover Praha 7:40,2 2 2 8:20,2 +0,0 83,00
2 26 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 8:25,5 2 2 9:05,5 +45,3 75,48
3 36 Outratová Tereza ZKA KB Trefa 8:08,0 3 3 9:08,0 +47,8 75,06
4 33 Černá Kristina ZKA Rover Praha 8:23,9 3 3 9:23,9 +1:03,7 72,43
5 34 Brožová Laura ZKA Rover Praha 8:30,1 3 3 9:30,1 +1:09,9 71,40
6 35 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 8:54,1 2 2 9:34,1 +1:13,9 70,73
7 27 Šimánková Kateřina ZKA Rover Praha 9:52,5 2 2 10:32,5 +2:12,3 61,04
8 29 Šťastná Magdaléna ZKA Plzeň Litice 9:18,3 4 4 10:38,3 +2:18,1 60,08
9 28 Hlaváčková Michaela ZKA Klecany 12:24,3 3 3 13:24,3 +5:04,1 32,53
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 58 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 10:06,2 0 0 0 10:06,2 +0,0 91,00
2 56 1 Zátka Jan ZCB Manušice 10:17,4 0 0 0 10:17,4 +11,2 89,31
3 53 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha 10:35,7 0 0 0 10:35,7 +29,5 86,57
4 42 1 Blaha Jiří ZCB Rover Praha 11:37,1 0 0 0 11:37,1 +1:30,9 77,35
5 57 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 11:42,3 1 1 2 11:47,3 +1:41,1 75,82
6 38 2 Blaha Michal ZCB Rover Praha 11:37,1 1 0 1 11:57,1 +1:50,9 74,35
7 39 1 Šantora Jáchym ZCB Rover Praha 11:49,5 2 0 2 12:29,5 +2:23,3 69,48
8 54 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 11:33,6 2 2 4 12:53,6 +2:47,4 65,87
9 50 Hála Martin ZCB KB Trefa 12:30,2 2 0 2 13:10,2 +3:04,0 63,37
10 51 1 Beránek Lukáš ZCB Kapslovna 12:13,3 3 0 3 13:13,3 +3:07,1 62,91
11 46 2 Liščák Tomáš ZCB St. Město 12:18,9 1 2 3 13:18,9 +3:12,7 62,07
12 48 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 13:21,7 0 0 0 13:21,7 +3:15,5 61,65
13 55 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 11:55,9 2 3 5 13:35,9 +3:29,7 59,52
14 52 Soukup Martin ZCB Rover Praha 12:31,9 3 1 4 13:51,9 +3:45,7 57,11
15 47 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 12:35,4 4 2 6 14:35,4 +4:29,2 50,58
16 49 Charamza Albert ZCB Rover Praha 12:59,2 4 2 6 14:59,2 +4:53,0 47,01
17 44 Gregáň Matěj ZCB Rover Praha 13:25,7 3 3 6 15:25,7 +5:19,5 43,03
18 41 Lipka Filip ZCB Rover Praha 13:18,8 5 5 10 16:38,8 +6:32,6 32,06
19 40 Vich Vojtěch ZCB Klecany 14:44,2 5 5 10 18:04,2 +7:58,0 19,24
20 45 Macháček Šimon ZCB Klecany 15:03,9 5 5 10 18:23,9 +8:17,7 16,28
21 43 Vaňha Jan ZCB Klecany 19:50,8 3 5 8 22:30,8 +12:24,6 0,00

st. č. 57 – zdržení -00:35 – nezaviněné zdržení

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 68 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 10:43,0 0 0 0 10:43,0 +0,0 91,00
2 59 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 10:23,3 0 1 1 10:43,3 +0,3 90,95
3 63 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 10:40,5 0 2 2 11:20,5 +37,5 85,69
4 75 2 Řezáčová Kristýna ZKB Elán Zruč 11:49,5 0 0 0 11:49,5 +1:06,5 81,58
5 74 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 11:47,0 0 1 1 12:07,0 +1:24,0 79,11
6 62 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 12:01,6 2 1 3 13:01,6 +2:18,6 71,38
7 65 Konečná Barbora ZKB Elán Zruč 12:15,7 3 0 3 13:15,7 +2:32,7 69,38
8 64 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 11:13,0 4 3 7 13:33,0 +2:50,0 66,94
9 72 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 11:56,4 3 2 5 13:36,4 +2:53,4 66,45
10 70 Ječná Barbora ZKB Rover Praha 13:10,0 1 3 4 14:30,0 +3:47,0 58,87
11 60 Zbíralová Markéta ZKB KB Trefa 12:41,3 4 2 6 14:41,3 +3:58,3 57,27
11 76 3 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 13:21,3 3 1 4 14:41,3 +3:58,3 57,27
13 71 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 13:30,4 4 0 4 14:50,4 +4:07,4 55,98
14 66 2 Vašáková Adéla ZKB Manušice 12:55,6 4 2 6 14:55,6 +4:12,6 55,25
15 73 Fohlová Anna ZKB Rover Praha 13:56,6 1 2 3 14:56,6 +4:13,6 55,10
16 67 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 14:34,6 1 2 3 15:34,6 +4:51,6 49,73
17 61 Hocková Johana ZKB Rover Praha 15:00,9 3 3 6 17:00,9 +6:17,9 37,51
18 69 Kaiserová Karolína ZKB Klecany 14:21,2 4 5 9 17:21,2 +6:38,2 34,64
19 77 Antlová Adriana ZKB Kapslovna 15:48,8 3 2 5 17:28,8 +6:45,8 33,56
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 92 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 13:19,1 0 0 0 13:19,1 +0,0 91,00
2 90 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 13:43,3 1 0 1 14:03,3 +44,2 85,96
3 82 1 Kaplan Jáchym ZCC St. Město 14:08,9 1 0 1 14:28,9 +1:09,8 83,05
4 96 1 Hasman Marek ZCC Elán Zruč 13:12,2 1 3 4 14:32,2 +1:13,1 82,67
5 97 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 14:21,8 0 1 1 14:41,8 +1:22,7 81,58
6 80 2 Munzar Jakub ZCC Manušice 14:28,4 0 1 1 14:48,4 +1:29,3 80,83
7 87 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 15:01,3 0 0 0 15:01,3 +1:42,2 79,36
8 91 3 Kočí Mikuláš ZCC Kapslovna 14:23,0 1 1 2 15:03,0 +1:43,9 79,16
9 84 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 14:16,1 0 3 3 15:16,1 +1:57,0 77,67
10 94 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 14:52,4 1 1 2 15:32,4 +2:13,3 75,82
11 88 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 14:37,5 1 2 3 15:37,5 +2:18,4 75,23
12 81 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 14:58,3 0 2 2 15:38,3 +2:19,2 75,14
13 86 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 15:55,3 0 0 0 15:55,3 +2:36,2 73,21
14 78 Lustig Adam ZCC Rover Praha 14:41,9 2 2 4 16:01,9 +2:42,8 72,46
15 85 Houška Jan ZCC Strakonice 14:24,8 2 4 6 16:24,8 +3:05,7 69,85
16 79 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 15:00,0 3 2 5 16:40,0 +3:20,9 68,12
17 95 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 15:53,7 3 4 7 18:13,7 +4:54,6 57,45
18 89 2 Marek Viktor ZCC St. Město 18:12,2 0 1 1 18:32,2 +5:13,1 55,34
19 83 3 Pscheidt Martin ZCC Tatran 17:22,3 2 2 4 18:42,3 +5:23,2 54,19
20 93 Matoušek Štěpán ZCC Klecany 16:32,8 2 5 7 18:52,8 +5:33,7 52,99
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 98 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 14:04,5 0 0 0 14:04,5 +0,0 91,00
2 107 1 Kašparová Michaela ZKC KB Trefa 14:10,4 0 0 0 14:10,4 +5,9 90,36
3 108 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 14:11,2 0 0 0 14:11,2 +6,7 90,27
4 104 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 14:14,8 0 0 0 14:14,8 +10,3 89,89
5 102 1 Doležalová Zuzana ZKC Třebíč 14:29,5 0 0 0 14:29,5 +25,0 88,30
6 105 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 14:13,4 1 0 1 14:33,4 +28,9 87,88
7 106 1 Benešová Johanka ZKC SKS Vimperk 14:34,0 1 0 1 14:54,0 +49,5 85,66
8 114 1 Novotná Veronika ZKC St. Město 14:34,0 1 1 2 15:14,0 +1:09,5 83,51
9 99 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 15:59,5 1 0 1 16:19,5 +2:15,0 76,45
10 100 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 16:16,5 1 1 2 16:56,5 +2:52,0 72,46
11 110 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 17:11,4 0 0 0 17:11,4 +3:06,9 70,86
12 103 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 16:49,9 0 2 2 17:29,9 +3:25,4 68,86
13 101 3 Šlesingerová Kristýna ZKC Rover Praha 16:16,9 2 3 5 17:56,9 +3:52,4 65,95
14 112 1 Gittlerová Jitka ZKC Manušice 16:49,4 3 3 6 18:49,4 +4:44,9 60,30
15 115 Nováková Anna ZKC Klecany 16:16,4 5 3 8 18:56,4 +4:51,9 59,54
16 116 Malá Lucie ZKC Kapslovna 18:50,3 1 0 1 19:10,3 +5:05,8 58,04
17 113 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 19:34,8 1 2 3 20:34,8 +6:30,3 48,94
18 111 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 19:46,9 1 2 3 20:46,9 +6:42,4 47,63
19 109 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 20:18,1 1 3 4 21:38,1 +7:33,6 42,12
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 124 1 Hasman Ondřej DRA Elán Zruč 20:59,2 2 3 5 23:29,2 +0,0 91,00
2 123 1 Liščák Marek DRA St. Město 22:24,3 2 3 5 24:54,3 +1:25,1 85,50
3 129 1 Svítil Robert DRA Tatran 23:19,0 1 3 4 25:19,0 +1:49,8 83,90
4 117 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 22:40,0 2 4 6 25:40,0 +2:10,8 82,55
5 119 1 Zátka Josef DRA Manušice 21:17,9 5 4 9 25:47,9 +2:18,7 82,04
6 118 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 24:10,4 2 2 4 26:10,4 +2:41,2 80,59
7 125 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 23:24,2 2 4 6 26:24,2 +2:55,0 79,69
8 130 1 Hageneder Lukáš DRA Kapslovna 23:21,5 3 4 7 26:51,5 +3:22,3 77,93
9 120 1 Mánek Ondřej DRA SKS Vimperk 24:22,8 3 3 6 27:22,8 +3:53,6 75,91
10 121 1 Pokorný Štěpán DRA St. Město 25:58,9 2 1 3 27:28,9 +3:59,7 75,52
11 122 2 Majer Tomáš DRA Kapslovna 26:23,8 2 5 7 29:53,8 +6:24,6 66,16
12 127 2 Kohel Marek DRA Rover Praha 26:56,7 2 5 7 30:26,7 +6:57,5 64,03
13 126 1 Beneš David DRA Rover Praha 26:41,5 5 5 10 31:41,5 +8:12,3 59,20
14 128 Žahour David DRA Chlumčany 27:21,9 4 5 9 31:51,9 +8:22,7 58,53
15 131 3 Riedl Robert DRA Rover Praha 27:52,9 5 5 10 32:52,9 +9:23,7 54,59
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 138 1 Baxová Amanda DKA Rover Praha 24:11,5 2 4 6 27:11,5 +0,0 91,00
2 137 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 25:20,5 2 3 5 27:50,5 +39,0 88,82
3 148 2 Gorčíková Natálie DKA Třebíč 27:13,8 0 3 3 28:43,8 +1:32,3 85,85
4 132 1 Trávníčková Veronika DKA St. Město 25:44,7 2 4 6 28:44,7 +1:33,2 85,80
5 145 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 25:20,4 3 5 8 29:20,4 +2:08,9 83,81
6 140 1 Netušilová Natálie DKA Rover Praha 27:21,0 1 4 5 29:51,0 +2:39,5 82,10
7 146 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 29:01,0 1 2 3 30:31,0 +3:19,5 79,87
8 135 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 28:34,4 2 2 4 30:34,4 +3:22,9 79,68
9 142 2 Heřmanská Dagmar DKA Rover Praha 28:24,4 1 5 6 31:24,4 +4:12,9 76,89
10 143 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 27:27,7 3 5 8 31:27,7 +4:16,2 76,70
11 136 3 Ptáčková Veronika DKA Rover Praha 28:43,0 1 5 6 31:43,0 +4:31,5 75,85
12 133 2 Zachová Adéla DKA Třebíč 27:38,0 4 5 9 32:08,0 +4:56,5 74,46
13 139 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 30:10,9 2 4 6 33:10,9 +5:59,4 70,95
14 144 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 30:15,5 4 5 9 34:45,5 +7:34,0 65,67
15 147 Vaňhová Tereza DKA Kapslovna 31:31,0 3 5 8 35:19,0 +8:07,5 63,80
16 141 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 32:44,1 2 5 7 36:08,1 +8:56,6 61,07
17 134 Marksová Karolína DKA KB Trefa 32:45,4 4 5 9 37:15,4 +10:03,9 57,31

st. č. 141 – zdržení -00:06 – nezaviněné zdržení
st. č. 147 – zdržení -00:12 – nezaviněné zdržení

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 153 1 Novák Jan DRB Strakonice 23:56,5 1 3 2 3 9 28:26,5 +0,0 91,00
2 151 M Majer Lukáš DRB Kapslovna 24:46,0 0 2 2 4 8 28:46,0 +19,5 89,96
3 156 M Dvořák Lukáš DRB Rover Praha 25:24,9 1 1 3 2 7 28:51,9 +25,4 89,64
4 149 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 24:38,6 3 2 1 3 9 29:08,6 +42,1 88,75
5 152 1 Novotný Vojtěch DRB SKS Vimperk 24:36,5 3 3 2 4 12 30:36,5 +2:10,0 84,06
6 155 1 Štelcl Jan DRB Třebíč 27:01,9 2 5 1 2 10 31:46,9 +3:20,4 80,31
7 150 3 Smýkal Ondřej DRB KB Trefa 26:20,2 3 1 4 4 12 32:20,2 +3:53,7 78,53
8 154 2 Vavřina Matěj DRB Rover Praha 27:17,8 5 2 5 4 16 35:17,8 +6:51,3 69,06

st. č. 155 – zdržení -00:15 – nezaviněné zdržení
st. č. 156 – zdržení -00:03 – nezaviněné zdržení

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 157 2 Papíková Lubomíra DKB Rover Praha 31:05,6 1 3 2 2 8 35:05,6 +0,0 91,00
2 163 2 Hrubá Veronika DKB Rover Praha 31:20,2 1 1 2 4 8 35:20,2 +14,6 90,36
3 165 1 Stránělová Eva DKB Rover Praha 29:50,4 2 2 4 5 13 36:13,4 +1:07,8 88,06
4 159 2 Cahová Aneta DKB Třebíč 31:37,7 1 5 1 3 10 36:37,7 +1:32,1 87,01
5 162 2 Michálková Pavlína DKB Rover Praha 29:54,5 3 3 4 4 14 36:49,5 +1:43,9 86,50
6 161 1 Chvalová Miroslava DKB Strakonice 33:52,9 0 3 2 2 7 37:18,9 +2:13,3 85,23
7 160 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk 32:37,1 5 2 2 2 11 38:07,1 +3:01,5 83,15
8 164 3 Kaplanová Viktorie DKB St. Město 35:38,5 5 1 1 2 9 40:08,5 +5:02,9 77,90
9 158 3 Rottová Kristýna DKB Beroun 33:47,7 4 4 3 5 16 41:41,7 +6:36,1 73,88

st. č. 158 – zdržení -00:06 – nezaviněné zdržení
st. č. 161 – zdržení -00:04 – nezaviněné zdržení
st. č. 162 – zdržení -00:05 – nezaviněné zdržení
st. č. 165 – zdržení -00:07 – nezaviněné zdržení

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 168 1 Jeníčková Kateřina JKY Strakonice 41:12,1 3 4 3 2 12 47:12,1 +0,0 91,00
2 170 1 Daverná Karolína JKY St. Město 42:27,0 3 4 1 3 11 47:57,0 +44,9 89,55
3 169 1 Řezáčová Karolína JKY Elán Zruč 45:03,3 1 3 3 2 9 49:33,3 +2:21,2 86,46
4 167 2 Marková Karolína JKY St. Město 49:24,4 1 3 1 1 6 52:24,4 +5:12,3 80,96
5 166 2 Červená Martina JKY Elán Zruč 52:15,8 1 0 3 3 7 55:45,8 +8:33,7 74,49
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 171 3 Kantová Kateřina Z-A Plzeň Litice 48:53,8 1 0 1 1 3 50:23,8 +0,0 69,00
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 173 3 Elvy Simona Z-B Kapslovna 45:06,4 1 3 1 5 10 50:06,4 +0,0 91,00
2 172 1 Gittlerová Jana Z-B Manušice 46:34,4 1 2 2 3 8 50:32,4 +26,0 90,21
3 175 Schejbalová Markéta Z-B KB Trefa 47:06,4 2 3 3 4 12 53:06,4 +3:00,0 85,55
4 174 Janelová Lenka Z-B Manušice 1:01:55,1 4 4 5 4 17 1:10:25,1 +20:18,7 54,11

st. č. 172 – zdržení -00:02 – nezaviněné zdržení

Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 177 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 42:28,7 1 2 0 1 4 44:28,7 +0,0 91,00
2 179 3 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 48:55,4 4 5 3 4 16 56:55,4 +12:26,7 65,53
3 176 Poledníková Kateřina Z-C St. Město 55:44,4 2 2 1 4 9 1:00:14,4 +15:45,7 58,75
4 178 Vašáková Lenka Z-C Manušice 59:25,8 4 4 4 3 15 1:06:48,8 +22:20,1 45,30

st. č. 178 – zdržení -00:07 – nezaviněné zdržení

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 180 M Tolar David JUN SKPKornspitz 38:44,6 2 1 1 1 5 41:14,6 +0,0 87,00
2 181 M Mikulášek Ondřej JUN St. Město 45:54,7 1 1 0 3 5 48:24,7 +7:10,1 71,87
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 184 M Valek Marian M-A Kapslovna 39:09,9 1 1 1 2 5 41:39,9 +0,0 91,00
2 185 1 Pacner Martin M-A Beroun 40:07,8 2 2 2 2 8 44:07,8 +2:27,9 85,61
3 182 2 Zvyhal Jan M-A Beroun 42:09,5 3 2 0 1 6 45:09,5 +3:29,6 83,37
4 186 2 Červený Jiří M-A Elán Zruč 44:41,4 3 3 1 5 12 50:41,4 +9:01,5 71,28
5 183 Rytych Pavel M-A Rover Praha 47:27,6 4 4 5 5 18 56:27,6 +14:47,7 58,68
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 189 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 42:13,1 3 1 3 3 10 47:13,1 +0,0 91,00
2 193 3 Adámek Tomáš M-B Plzeň Litice 45:21,7 3 3 3 1 10 50:21,7 +3:08,6 84,94
3 192 2 Zátka Jan M-B Manušice 46:10,5 3 5 3 4 15 53:40,5 +6:27,4 78,55
4 188 2 Bečvář Jan M-B Beroun 48:56,4 3 2 1 5 11 54:26,4 +7:13,3 77,08
5 190 3 Šerý Jan M-B KB Trefa 50:42,0 2 2 2 4 10 55:42,0 +8:28,9 74,65
6 187 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 55:47,1 1 1 2 3 7 59:17,1 +12:04,0 67,74
7 191 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 53:02,4 4 4 4 4 16 1:01:02,4 +13:49,3 64,36
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

197 1 Blaha Ondřej M-C Rover Praha 42:02,0 3 2 4 3 12 48:02,0 +0,0 91,00
2 195 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 45:42,0 3 1 3 3 10 50:42,0 +2:40,0 85,94
3 194 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 47:04,6 2 5 3 4 14 54:04,6 +6:02,6 79,55
4 196 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 50:02,3 4 3 1 2 10 55:02,3 +7:00,3 77,72