15432

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Plzeň
Datum: 30.4.2016
Vytrvalostní závod
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 266 M Valek Marian M-A Kapslovna 32:21,0 1 1 0 1 3 33:44,0 +0,0 91,00
2 268 M Schorný Luboš M-A St. Město 32:42,0 0 1 2 0 3 33:51,0 +7,0 90,68
3 272 2 Humr Jan M-A Rover Praha 33:45,0 3 2 1 3 9 38:15,0 +4:31,0 78,81
4 267 2 Trpišovský Tomáš M-A Jílové 36:32,0 4 2 2 1 9 40:31,0 +6:47,0 72,70
5 270 Hlinovský Tomáš M-A Elán Zruč 38:39,0 3 4 2 3 12 44:39,0 +10:55,0 61,55
6 271 Rytych Pavel M-A Rover Praha 41:45,0 5 5 4 3 17 50:15,0 +16:31,0 46,44
Neklasifiikovaní
269 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč DNS – Nestartoval/a

st. č. 266 – zdržení -00:07 – nezaviněné zdržení
st. č. 267 – zdržení -00:31 – nezaviněné zdržení
st. č. 268 – zdržení -00:21 – nezaviněné zdržení

Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 283 1 Blaha Ondřej M-C Rover Praha 34:22,0 4 2 4 3 13 40:22,0 +0,0 91,00
2 282 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 37:06,0 3 1 2 3 9 41:11,0 +49,0 89,15
3 280 Smolík Martin M-C Karlovy Vary 38:27,0 2 1 3 2 8 42:17,0 +1:55,0 86,67
4 285 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 37:42,0 4 4 3 3 14 44:42,0 +4:20,0 81,23
5 284 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 40:26,0 3 4 1 3 11 45:23,0 +5:01,0 79,69
6 281 Jungmann Petr M-C Karlovy Vary 40:17,0 5 5 3 4 17 48:22,0 +8:00,0 72,96

st. č. 280 – zdržení -00:10 – nezaviněné zdržení
st. č. 281 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení
st. č. 282 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení
st. č. 283 – zdržení -00:30 – nezaviněné zdržení
st. č. 284 – zdržení -00:33 – nezaviněné zdržení

Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 257 2 Elvy Simona Z-B Kapslovna 36:43,0 1 0 0 2 3 38:13,0 +0,0 83,00
2 258 2 Schejbalová Markéta Z-B KB Trefa 36:44,0 3 2 4 3 12 42:35,0 +4:22,0 73,51

st. č. 258 – zdržení -00:09 – nezaviněné zdržení

Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 273 2 Hadrava Jiří M-B Karlovy Vary 34:32,0 4 2 2 2 10 39:32,0 +0,0 91,00
2 277 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 35:01,0 4 1 3 3 11 40:31,0 +59,0 88,73
3 275 2 Bečvář Jan M-B Beroun 38:54,0 1 1 1 5 8 42:54,0 +3:22,0 83,25
4 274 1 Pscheidt Michal M-B Tatran 38:49,0 3 2 0 4 9 43:19,0 +3:47,0 82,29
5 276 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 41:01,0 2 2 3 2 9 44:51,0 +5:19,0 78,76
6 279 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 43:05,0 5 3 1 4 13 49:07,0 +9:35,0 68,94
7 278 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 45:33,0 2 4 2 3 11 51:03,0 +11:31,0 64,49

st. č. 276 – zdržení -00:40 – nezaviněné zdržení
st. č. 279 – zdržení -00:28 – nezaviněné zdržení

Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 262 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 35:17,0 4 3 2 5 14 41:03,0 +0,0 91,00
2 261 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 35:47,0 1 5 4 3 13 41:57,0 +54,0 89,00
3 259 3 Pochmanová Karolína Z-C Kapslovna 38:32,0 5 5 4 3 17 47:02,0 +5:59,0 77,73
4 260 3 Daverná Eva Z-C SKS Vimperk 40:37,0 5 4 5 2 16 48:37,0 +7:34,0 74,22

st. č. 261 – zdržení -00:20 – nezaviněné zdržení
st. č. 262 – zdržení -01:14 – nezaviněné zdržení

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 253 3 Hurdálková Lucie Z-A Rover Praha 37:40,0 3 4 2 2 11 42:52,0 +0,0 78,00
2 252 3 Kantová Kateřina Z-A Plzeň Litice 39:41,0 5 3 1 1 10 44:41,0 +1:49,0 74,69

st. č. 253 – zdržení -00:18 – nezaviněné zdržení

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 263 M Tolar David JUN SKPKornspitz 31:48,0 1 1 0 0 2 32:13,0 +0,0 87,00
2 265 M Mikulášek Ondřej JUN St. Město 36:39,0 0 2 3 2 7 39:47,0 +7:34,0 66,56
3 264 2 Válka Jan JUN Jílové 35:01,0 4 1 3 3 11 40:31,0 +8:18,0 64,58

st. č. 263 – zdržení -00:35 – nezaviněné zdržení
st. č. 265 – zdržení -00:22 – nezaviněné zdržení

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 255 1 Daverná Karolína JKY St. Město 34:55,0 2 2 1 2 7 38:25,0 +0,0 87,00
2 254 2 Marková Karolína JKY St. Město 39:12,0 3 2 4 3 12 44:56,0 +6:31,0 72,24
Neklasifiikovaní
256 1 Jeníčková Kateřina JKY Strakonice DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 254 – zdržení -00:16 – nezaviněné zdržení
st. č. 256 – DSQ – nedodržení pořadí střeleckých položek

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 93 1 Kaplan Jáchym ZCC St. Město 12:53,0 0 0 0 12:53,0 +0,0 91,00
2 101 1 Hasman Marek ZCC Elán Zruč 12:44,0 0 1 1 13:04,0 +11,0 89,70
3 90 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 13:21,0 0 0 0 13:21,0 +28,0 87,70
4 80 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 13:16,0 1 0 1 13:36,0 +43,0 85,93
5 87 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 13:15,0 1 1 2 13:55,0 +1:02,0 83,70
6 88 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 13:39,0 0 1 1 13:59,0 +1:06,0 83,23
7 94 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 12:52,0 3 1 4 14:12,0 +1:19,0 81,69
8 78 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 14:16,0 0 0 0 14:16,0 +1:23,0 81,22
9 84 2 Kočí Mikuláš ZCC Kapslovna 13:48,0 1 1 2 14:28,0 +1:35,0 79,81
10 82 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 14:38,0 0 0 0 14:38,0 +1:45,0 78,63
11 86 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 14:39,0 1 0 1 14:59,0 +2:06,0 76,16
12 100 Novotný David ZCC Jasan Aš 12:54,0 5 3 8 15:34,0 +2:41,0 72,04
13 81 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 14:41,0 2 1 3 15:41,0 +2:48,0 71,22
14 96 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 14:02,0 3 2 5 15:42,0 +2:49,0 71,10
15 98 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 14:23,0 0 4 4 15:43,0 +2:50,0 70,98
16 91 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 15:47,0 0 0 0 15:47,0 +2:54,0 70,51
17 99 Novotný Jindřich ZCC Jasan Aš 13:28,0 3 4 7 15:48,0 +2:55,0 70,39
18 79 3 Matoušek Štěpán ZCC Klecany 14:48,0 2 2 4 16:08,0 +3:15,0 68,04
19 95 3 Štecher Filip ZCC Jasan Aš 13:16,0 5 4 9 16:16,0 +3:23,0 67,10
20 92 2 Marek Viktor ZCC St. Město 16:31,0 0 0 0 16:31,0 +3:38,0 65,33
21 97 3 Houška Jan ZCC Strakonice 14:42,0 3 3 6 16:42,0 +3:49,0 64,04
22 89 2 Košťák Pavel ZCC Kadaň 16:19,0 3 1 4 17:39,0 +4:46,0 57,33
23 83 3 Pscheidt Martin ZCC Tatran 17:05,0 1 1 2 18:15,0 +5:22,0 53,09
Neklasifiikovaní
85 Licek Vít ZCC Kapslovna DNS – Nestartoval/a

st. č. 83 – přirážka 00:30 – shození cizí zbraně

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 238 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 27:11,0 2 1 2 3 8 30:16,0 +0,0 91,00
2 237 1 Novák Jan DRB Strakonice 26:23,0 1 1 3 4 9 30:18,0 +2,0 90,89
3 239 2 Vavřina Matěj DRB Rover Praha 28:30,0 2 3 3 4 12 33:45,0 +3:29,0 80,52
4 233 1 Trpišovský Zdeněk DRB Jílové 29:39,0 3 2 4 5 14 36:39,0 +6:23,0 71,80
4 234 1 Horák Jan DRB Kadaň 30:29,0 4 4 2 3 13 36:39,0 +6:23,0 71,80
6 240 2 Doležal Václav DRB Rover Praha 33:58,0 2 1 2 1 6 36:58,0 +6:42,0 70,85
7 242 1 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 31:07,0 5 5 1 1 12 37:07,0 +6:51,0 70,40
8 241 1 Jiřička Tomáš DRB Rover Praha 34:56,0 0 1 5 3 9 39:26,0 +9:10,0 63,43
Neklasifiikovaní
235 1 Novotný Vojtěch DRB SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
236 Mánek Jiří DRB SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a

st. č. 234 – zdržení -00:20 – nezaviněné zdržení
st. č. 237 – zdržení -00:35 – nezaviněné zdržení
st. č. 238 – zdržení -00:55 – nezaviněné zdržení
st. č. 239 – zdržení -00:45 – nezaviněné zdržení

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 247 1 Chvalová Miroslava DKB Strakonice 34:43,0 0 2 2 2 6 37:43,0 +0,0 91,00
2 250 2 Hrubá Veronika DKB Rover Praha 33:28,0 2 3 1 3 9 37:58,0 +15,0 90,39
3 249 2 Michálková Pavlína DKB Rover Praha 31:33,0 5 3 4 3 15 39:03,0 +1:20,0 87,78
4 251 2 Papíková Lubomíra DKB Rover Praha 33:08,0 4 2 3 5 14 39:53,0 +2:10,0 85,77
5 248 1 Stránělová Eva DKB Rover Praha 32:56,0 5 3 4 4 16 40:56,0 +3:13,0 83,23
6 244 3 Kaplanová Viktorie DKB St. Město 38:46,0 3 5 2 3 13 45:16,0 +7:33,0 72,78
7 243 3 Rottová Kristýna DKB Beroun 37:50,0 4 4 5 4 17 46:20,0 +8:37,0 70,21
Neklasifiikovaní
245 1 Willmannová Michaela DKB SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
246 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a

st. č. 251 – zdržení -00:15 – nezaviněné zdržení

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 208 2 Švejda Jakub DRA SKS Vimperk 16:47,0 4 3 7 20:17,0 +0,0 91,00
2 210 1 Liščák Marek DRA St. Město 17:31,0 2 5 7 21:01,0 +44,0 87,70
3 211 1 Pokorný Štěpán DRA St. Město 19:45,0 1 2 3 21:15,0 +58,0 86,66
4 203 1 Svítil Robert DRA Tatran 17:54,0 3 4 7 21:24,0 +1:07,0 85,99
5 202 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 19:21,0 1 4 5 21:51,0 +1:34,0 83,97
6 213 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 18:29,0 3 4 7 21:59,0 +1:42,0 83,37
7 205 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 19:06,0 2 5 7 22:36,0 +2:19,0 80,60
8 212 Žahour David DRA Chlumčany 19:50,0 4 3 7 23:20,0 +3:03,0 77,31
9 286 1 Beneš David DRA Rover Praha 19:06,0 4 5 9 23:36,0 +3:19,0 76,11
10 214 2 Karlík Jan DRA Rover Praha 20:16,0 4 4 8 24:16,0 +3:59,0 73,12
11 206 2 Zámečník Lukáš DRA Jílové 20:20,0 3 5 8 24:20,0 +4:03,0 72,82
12 215 2 Kohel Marek DRA Rover Praha 20:45,0 5 4 9 25:15,0 +4:58,0 68,71
13 204 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 22:43,0 5 3 8 26:43,0 +6:26,0 62,13
Neklasifiikovaní
207 3 Narovec Jonáš DRA SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
209 1 Mánek Ondřej DRA SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 221 1 Trávníčková Veronika DKA St. Město 18:34,0 1 1 2 19:34,0 +0,0 91,00
2 226 1 Baxová Amanda DKA Rover Praha 19:17,0 2 3 5 21:47,0 +2:13,0 80,69
3 220 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 20:01,0 1 4 5 22:31,0 +2:57,0 77,28
4 230 1 Netušilová Natálie DKA Rover Praha 20:37,0 3 3 6 23:37,0 +4:03,0 72,16
5 224 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 19:46,0 5 4 9 24:16,0 +4:42,0 69,14
6 232 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 22:29,0 1 4 5 24:17,0 +4:43,0 69,06
7 222 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 21:30,0 2 4 6 24:30,0 +4:56,0 68,05
8 217 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 22:00,0 3 3 6 25:00,0 +5:26,0 65,73
9 231 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 22:37,0 3 4 7 25:33,0 +5:59,0 63,17
10 218 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 23:47,0 1 5 6 26:47,0 +7:13,0 57,43
11 216 Vaňhová Tereza DKA Kapslovna 22:53,0 4 4 8 26:53,0 +7:19,0 56,97
12 229 3 Ptáčková Veronika DKA Rover Praha 22:54,0 5 4 9 26:59,0 +7:25,0 56,50
13 228 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 24:03,0 3 5 8 27:23,0 +7:49,0 54,64
14 227 3 Širůčková Magdaléna DKA Rover Praha 23:09,0 5 4 9 27:39,0 +8:05,0 53,40
15 225 3 Štolbová Eliška DKA Rover Praha 25:20,0 3 3 6 28:16,0 +8:42,0 50,53
16 223 3 Marksová Karolína DKA KB Trefa 25:36,0 4 5 9 30:06,0 +10:32,0 42,01
Neklasifiikovaní
219 Havlíčková Barbora DKA SKS Vimperk DNS – Nestartoval/a

st. č. 225 – zdržení -00:04 – nezaviněné zdržení
st. č. 228 – zdržení -00:40 – nezaviněné zdržení
st. č. 229 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení
st. č. 231 – zdržení -00:34 – nezaviněné zdržení
st. č. 232 – zdržení -00:42 – nezaviněné zdržení

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 29 2 Švihálková Adéla ZKA Rover Praha 7:45,0 3 3 8:45,0 +0,0 87,00
2 32 3 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 8:36,0 1 1 8:56,0 +11,0 85,17
3 30 3 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 9:03,0 1 1 9:23,0 +38,0 80,70
4 27 Stupková Vanda ZKA Rover Praha 9:07,0 3 3 10:07,0 +1:22,0 73,41
5 31 3 Černá Kristina ZKA Rover Praha 8:37,0 5 5 10:17,0 +1:32,0 71,75
6 28 Šimánková Kateřina ZKA Rover Praha 9:38,0 2 2 10:18,0 +1:33,0 71,58
7 34 Šťastná Magdaléna ZKA Plzeň Litice 9:51,0 3 3 10:51,0 +2:06,0 66,12
Neklasifiikovaní
33 Licková Johana ZKA Kapslovna DNS – Nestartoval/a
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 39 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha 10:44,0 0 0 0 10:44,0 +0,0 91,00
2 46 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 10:42,0 0 2 2 11:22,0 +38,0 85,63
3 56 3 Hála Martin ZCB KB Trefa 11:35,0 0 0 0 11:35,0 +51,0 83,79
4 44 2 Blaha Michal ZCB Rover Praha 11:32,0 0 1 1 11:52,0 +1:08,0 81,39
5 53 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 12:04,0 0 0 0 12:04,0 +1:20,0 79,69
6 47 1 Beránek Lukáš ZCB Kapslovna 11:46,0 0 1 1 12:06,0 +1:22,0 79,41
7 43 1 Blaha Jiří ZCB Rover Praha 11:32,0 1 1 2 12:12,0 +1:28,0 78,56
8 52 2 Liščák Tomáš ZCB St. Město 12:42,0 0 0 0 12:42,0 +1:58,0 74,32
9 50 3 Straška Vít ZCB Kadaň 11:45,0 0 3 3 12:45,0 +2:01,0 73,90
10 38 2 Tyx Maximilian ZCB Rover Praha 11:38,0 2 2 4 12:58,0 +2:14,0 72,06
11 55 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 12:17,0 2 1 3 13:17,0 +2:33,0 69,38
12 35 Šilha Ondřej ZCB TJ Stachy 13:01,0 0 1 1 13:21,0 +2:37,0 68,81
13 36 Charamza Albert ZCB Rover Praha 13:02,0 1 1 2 13:42,0 +2:58,0 65,84
14 51 Fleischmann Vítek ZCB SKS Vimperk 12:09,0 3 2 5 13:49,0 +3:05,0 64,85
15 37 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 12:34,0 2 2 4 13:54,0 +3:10,0 64,15
16 54 Třasák Maxmilián ZCB Jasan Aš 12:53,0 2 3 5 14:33,0 +3:49,0 58,64
17 45 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 12:49,0 3 4 7 15:09,0 +4:25,0 53,55
18 49 Barták Matouš ZCB Kadaň 13:54,0 1 4 5 15:34,0 +4:50,0 50,02
19 48 3 Kůs David ZCB Plzeň Litice 14:31,0 2 2 4 15:51,0 +5:07,0 47,61
20 42 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 14:55,0 3 1 4 16:15,0 +5:31,0 44,22
21 40 Vich Vojtěch ZCB Klecany 14:35,0 3 3 6 16:35,0 +5:51,0 41,40
22 41 Vaňha Jan ZCB Klecany 18:55,0 3 4 7 21:15,0 +10:31,0 1,83

st. č. 49 – důtka – nesprávné nasazení zbraně

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 71 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 11:12,0 0 0 0 11:12,0 +0,0 91,00
2 73 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 10:55,0 0 1 1 11:15,0 +3,0 90,59
3 69 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 11:36,0 0 0 0 11:36,0 +24,0 87,75
4 62 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 11:17,0 1 2 3 12:17,0 +1:05,0 82,19
5 76 Konečná Barbora ZKB Elán Zruč 11:52,0 2 0 2 12:32,0 +1:20,0 80,16
6 60 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 12:04,0 1 1 2 12:44,0 +1:32,0 78,54
7 61 Fohlová Anna ZKB Rover Praha 12:50,0 1 0 1 13:10,0 +1:58,0 75,02
8 77 Randáková Hanka ZKB TJ Stachy 11:45,0 3 3 6 13:45,0 +2:33,0 70,28
9 58 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 12:44,0 2 2 4 14:04,0 +2:52,0 67,70
10 70 Walchetsederová Linda ZKB Jasan Aš 12:40,0 1 5 6 14:40,0 +3:28,0 62,83
11 59 2 Formanová Pavlína ZKB Plzeň Litice 13:22,0 1 3 4 14:42,0 +3:30,0 62,56
12 72 Jindráková Nikola ZKB Jasan Aš 12:53,0 2 4 6 14:53,0 +3:41,0 61,07
13 63 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 13:41,0 2 2 4 15:01,0 +3:49,0 59,98
13 64 3 Formanová Štěpánka ZKB Plzeň Litice 13:41,0 1 3 4 15:01,0 +3:49,0 59,98
15 68 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 13:56,0 1 3 4 15:16,0 +4:04,0 57,95
16 74 Pavlová Hana ZKB Rover Praha 13:38,0 3 2 5 15:18,0 +4:06,0 57,68
17 67 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 14:27,0 2 1 3 15:27,0 +4:15,0 56,46
18 57 Drašnerová Ema ZKB Klecany 14:16,0 4 1 5 15:56,0 +4:44,0 52,54
19 65 Antlová Adriana ZKB Kapslovna 15:26,0 1 1 2 16:06,0 +4:54,0 51,18
20 66 Vnenková Tereza ZKB Kapslovna 14:13,0 4 4 8 16:53,0 +5:41,0 44,82
21 75 Myšková Hana ZKB Rover Praha 18:26,0 4 2 6 20:26,0 +9:14,0 15,97

st. č. 59 – důtka – nesprávné nasazení zbraně

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 119 2 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 12:48,0 0 0 0 12:48,0 +0,0 91,00
2 111 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 13:28,0 0 0 0 13:28,0 +40,0 86,26
3 118 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 13:32,0 0 0 0 13:32,0 +44,0 85,78
4 115 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 13:36,0 0 0 0 13:36,0 +48,0 85,31
5 106 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 14:01,0 0 1 1 14:21,0 +1:33,0 79,98
6 107 1 Rambová Nina ZKC Jílové 14:03,0 0 1 1 14:23,0 +1:35,0 79,74
7 110 1 Novotná Veronika ZKC St. Město 14:36,0 2 0 2 15:16,0 +2:28,0 73,46
8 113 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 14:51,0 0 2 2 15:31,0 +2:43,0 71,68
9 109 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 15:16,0 1 0 1 15:36,0 +2:48,0 71,09
10 108 1 Benešová Johanka ZKC SKS Vimperk 15:22,0 1 2 3 16:22,0 +3:34,0 65,64
11 102 3 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 16:10,0 1 0 1 16:30,0 +3:42,0 64,69
12 105 Malá Lucie ZKC Kapslovna 17:00,0 0 0 0 17:00,0 +4:12,0 61,14
13 120 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 16:56,0 1 0 1 17:16,0 +4:28,0 59,24
14 112 3 Rychlíková Marie ZKC Jasan Aš 14:30,0 4 5 9 17:30,0 +4:42,0 57,58
15 104 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 16:29,0 2 3 5 18:09,0 +5:21,0 52,96
16 116 Kločáková Sára ZKC Jasan Aš 15:06,0 5 5 10 18:26,0 +5:38,0 50,95
17 103 Nováková Anna ZKC Klecany 16:12,0 2 5 7 18:32,0 +5:44,0 50,23
18 121 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 19:48,0 1 0 1 20:08,0 +7:20,0 38,86
19 114 Sluková Veronika ZKC Jasan Aš 16:02,0 4 3 7 20:22,0 +7:34,0 37,20
20 117 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 20:08,0 3 1 4 21:28,0 +8:40,0 29,38

st. č. 114 – přirážka 02:00 – 2x nevystřelená rána

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 21 2 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 8:22,0 0 0 8:22,0 +0,0 87,00
2 16 2 Zlesák Matyáš ZCA Rover Praha 8:12,0 3 3 9:12,0 +50,0 78,33
3 15 2 Širůček Petr ZCA Rover Praha 7:34,0 5 5 9:14,0 +52,0 77,98
4 24 2 Hoffman Vojtěch ZCA KB Trefa 9:11,0 1 1 9:31,0 +1:09,0 75,04
5 17 2 Kalivoda Vojtěch ZCA Klecany 8:15,0 4 4 9:35,0 +1:13,0 74,34
6 22 2 Bečvář Filip ZCA Beroun 9:19,0 3 3 10:19,0 +1:57,0 66,72
7 19 3 Hashmi Kamil ZCA Rover Praha 9:20,0 3 3 10:20,0 +1:58,0 66,54
8 25 Sauer Štěpán ZCA Jasan Aš 9:32,0 3 3 10:32,0 +2:10,0 64,47
9 23 3 Štěrba Petr ZCA SKS Vimperk 10:12,0 4 4 11:32,0 +3:10,0 54,07
10 18 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 10:01,0 5 5 11:41,0 +3:19,0 52,51
11 26 2 Šerý Jan ZCA KB Trefa 10:48,0 5 5 12:28,0 +4:06,0 44,36
12 20 Urban Vít ZCA Kadaň 10:39,0 5 5 15:19,0 +6:57,0 14,73

st. č. 20 – přirážka 03:00 – 3x nevystřelená rána

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 6 Silovská Barbora ZPK Strakonice 6:53,0 0 0 6:53,0 +0,0 0,00
2 2 Jungmannová Kateřina ZPK Karlovy Vary 7:01,0 0 0 7:01,0 +8,0 0,00
3 4 Weissová Barbora ZPK SKS Vimperk 7:19,0 0 0 7:19,0 +26,0 0,00
4 7 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 7:37,0 0 0 7:37,0 +44,0 0,00
5 1 Hadravová Jana ZPK 8:23,0 1 1 8:43,0 +1:50,0 0,00
6 3 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 8:54,0 1 1 9:14,0 +2:21,0 0,00
7 5 Fiedlerová Šárka ZPK KB Trefa 8:11,0 5 5 9:51,0 +2:58,0 0,00
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

13 Neuhäuser Jakub ZPC KB Trefa 7:15,0 0 0 7:15,0 +0,0 0,00
2 14 Hlad Jan ZPC Kadaň 7:35,0 0 0 7:35,0 +20,0 0,00
3 12 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 7:03,0 2 2 7:43,0 +28,0 0,00
4 10 Hotěk Jan ZPC 7:04,0 2 2 7:44,0 +29,0 0,00
5 9 Procházka Ondřej ZPC Klecany 10:00,0 1 1 10:20,0 +3:05,0 0,00
6 8 Vodička Matouš ZPC Kadaň 9:54,0 2 2 10:34,0 +3:19,0 0,00
7 11 Elvy Tomáš ZPC Kapslovna 9:35,0 5 5 11:15,0 +4:00,0 0,00