15433

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Plzeň
Datum: 1.5.2016
Sprint
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 242 1 Blaha Ondřej M-C Rover Praha 21:43,0 4 5 9 21:43,0 +0,0 91,00
2 241 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 21:57,0 2 2 4 21:57,0 +14,0 90,02
3 244 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 23:39,0 2 4 6 23:39,0 +1:56,0 82,89
4 243 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 28:33,0 5 4 9 28:33,0 +6:50,0 62,36
5 248 Červený Zdeněk M-C Elán Zruč 32:34,0 5 4 9 32:34,0 +10:51,0 45,53
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 240 2 Schejbalová Markéta Z-B KB Trefa 18:22,0 1 3 4 18:22,0 +0,0 69,00
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 232 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 17:07,0 1 0 1 17:07,0 +0,0 87,00
2 234 2 Humr Jan M-A Rover Praha 21:05,0 3 2 5 21:05,0 +3:58,0 66,83
3 233 Hlinovský Tomáš M-A Elán Zruč 24:03,0 4 5 9 24:03,0 +6:56,0 51,75
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 239 2 Adámek Tomáš M-B Plzeň Litice 22:53,0 1 4 5 22:53,0 +0,0 87,00
2 237 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 23:19,0 0 2 2 23:19,0 +26,0 85,35
3 238 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 28:35,0 2 4 6 28:35,0 +5:42,0 65,32
4 236 Pscheidt Jiří M-B Tatran 30:59,0 4 4 8 30:59,0 +8:06,0 56,20
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 245 1 Zahálková Jindra Z-C Chlumčany 18:40,0 3 3 6 18:09,0 +0,0 87,00
2 246 3 Daverná Eva Z-C SKS Vimperk 21:54,0 5 3 8 21:54,0 +3:45,0 69,02

st. č. 245 – zdržení -00:31 – nezaviněné zdržení

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 128 1 Jeníčková Kateřina JKY Strakonice 15:10,0 2 0 2 15:10,0 +0,0 91,00
2 129 1 Řezáčová Karolína JKY Elán Zruč 16:03,0 0 2 2 16:03,0 +53,0 85,70
3 231 1 Daverná Karolína JKY St. Město 17:28,0 3 1 4 17:28,0 +2:18,0 77,20
4 130 2 Červená Martina JKY Elán Zruč 20:32,0 2 2 4 20:32,0 +5:22,0 58,80
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 59 1 Hasman Marek ZCC Elán Zruč 10:21,0 1 0 1 10:21,0 +0,0 91,00
2 64 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 10:27,0 0 0 0 10:27,0 +6,0 90,12
3 62 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 10:42,0 0 0 0 10:42,0 +21,0 87,92
4 66 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 10:53,0 1 0 1 10:53,0 +32,0 86,31
5 60 1 Svítil Michal ZCC Tatran 11:14,0 0 1 1 11:14,0 +53,0 83,23
6 71 Novotný Jindřich ZCC Jasan Aš 11:48,0 2 1 3 11:22,0 +1:01,0 82,06
7 73 3 Štecher Filip ZCC Jasan Aš 11:30,0 4 1 5 11:30,0 +1:09,0 80,88
8 67 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 11:38,0 2 1 3 11:38,0 +1:17,0 79,71
9 68 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 11:48,0 2 0 2 11:48,0 +1:27,0 78,25
10 61 2 Kočí Mikuláš ZCC Kapslovna 11:50,0 2 2 4 11:50,0 +1:29,0 77,95
11 75 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 12:02,0 2 2 4 12:02,0 +1:41,0 76,19
12 72 Novotný David ZCC Jasan Aš 12:09,0 4 3 7 12:09,0 +1:48,0 75,17
13 65 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 12:10,0 3 0 3 12:10,0 +1:49,0 75,02
14 74 3 Houška Jan ZCC Strakonice 11:21,0 1 1 2 12:21,0 +2:00,0 73,41
15 63 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 12:24,0 0 4 4 12:24,0 +2:03,0 72,97
16 69 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 12:32,0 1 1 2 12:32,0 +2:11,0 71,80
17 70 2 Košťák Pavel ZCC Kadaň 13:57,0 2 1 3 13:57,0 +3:36,0 59,34

st. č. 71 – zdržení -00:26 – nezaviněné zdržení
st. č. 74 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 121 1 Novák Jan DRB Strakonice 13:30,0 0 3 3 13:15,0 +0,0 91,00
2 123 M Majer Lukáš DRB Kapslovna 14:09,0 4 2 6 14:03,0 +48,0 85,50
3 122 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 14:30,0 1 5 6 14:30,0 +1:15,0 82,41
4 126 2 Vavřina Matěj DRB Rover Praha 14:35,0 4 1 5 14:35,0 +1:20,0 81,84
5 125 1 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 16:13,0 3 3 6 16:13,0 +2:58,0 70,62
6 120 2 Doležal Václav DRB Rover Praha 17:10,0 4 3 7 17:10,0 +3:55,0 64,10
7 124 1 Jiřička Tomáš DRB Rover Praha 18:20,0 2 3 5 18:20,0 +5:05,0 56,08

st. č. 121 – zdržení -00:15 – nezaviněné zdržení
st. č. 123 – zdržení -00:06 – nezaviněné zdržení

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 127 2 Michálková Pavlína DKB Rover Praha 16:51,0 2 2 4 16:51,0 +0,0 69,00
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 235 3 Kantová Kateřina Z-A Plzeň Litice 20:56,0 5 2 7 20:56,0 +0,0 69,00
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 95 1 Svítil Robert DRA Tatran 11:00,0 0 2 2 11:00,0 +0,0 91,00
2 102 2 Švejda Jakub DRA SKS Vimperk 11:42,0 3 3 6 11:42,0 +42,0 85,20
3 101 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 12:29,0 4 2 6 12:29,0 +1:29,0 78,72
4 94 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 13:07,0 3 4 7 13:07,0 +2:07,0 73,48
4 99 2 Karlík Jan DRA Rover Praha 13:07,0 1 3 4 13:07,0 +2:07,0 73,48
6 93 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 13:24,0 3 4 7 13:24,0 +2:24,0 71,14
7 103 2 Kohel Marek DRA Rover Praha 13:34,0 2 4 6 13:34,0 +2:34,0 69,76
8 98 1 Beneš David DRA Rover Praha 13:40,0 5 3 8 13:40,0 +2:40,0 68,93
9 100 Žahour David DRA Chlumčany 14:25,0 5 5 10 14:25,0 +3:25,0 62,73
10 97 2 Majer Tomáš DRA Kapslovna 14:55,0 4 4 8 14:55,0 +3:55,0 58,59
11 96 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 15:48,0 3 5 8 15:48,0 +4:48,0 51,29
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 112 1 Netušilová Natálie DKA Rover Praha 12:40,0 1 2 3 12:40,0 +0,0 91,00
2 106 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 13:18,0 2 4 6 13:18,0 +38,0 86,45
3 110 1 Baxová Amanda DKA Rover Praha 13:27,0 4 2 6 13:27,0 +47,0 85,37
4 109 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 13:30,0 2 2 4 13:30,0 +50,0 85,01
5 107 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 14:16,0 2 4 6 14:16,0 +1:36,0 79,50
6 108 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 14:30,0 4 3 7 14:30,0 +1:50,0 77,82
7 115 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 14:51,0 2 2 4 14:51,0 +2:11,0 75,31
8 111 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 15:34,0 4 3 7 15:34,0 +2:54,0 70,16
9 117 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 15:52,0 4 3 7 15:52,0 +3:12,0 68,01
10 116 Hatová Nikola DKA Plzeň Litice 16:07,0 2 3 5 16:07,0 +3:27,0 66,21
10 118 3 Širůčková Magdaléna DKA Rover Praha 16:07,0 4 4 8 16:07,0 +3:27,0 66,21
12 119 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 16:32,0 4 3 7 16:32,0 +3:52,0 63,22
13 105 3 Ptáčková Veronika DKA Rover Praha 17:02,0 5 5 10 17:02,0 +4:22,0 59,62
14 113 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 17:10,0 3 5 8 17:10,0 +4:30,0 58,67
15 104 3 Štolbová Eliška DKA Rover Praha 17:48,0 3 5 8 17:48,0 +5:08,0 54,12
16 114 3 Marksová Karolína DKA KB Trefa 18:25,0 5 5 10 18:25,0 +5:45,0 49,69
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 18 2 Švihálková Adéla ZKA Rover Praha 6:50,0 2 2 6:50,0 +0,0 87,00
2 22 3 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 6:55,0 2 2 6:55,0 +5,0 85,93
3 19 3 Černá Kristina ZKA Rover Praha 7:24,0 2 2 7:24,0 +34,0 79,78
4 20 Šimánková Kateřina ZKA Rover Praha 7:38,0 1 1 7:38,0 +48,0 76,81
5 17 3 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 7:51,0 2 2 7:51,0 +1:01,0 74,05
6 21 Stupková Vanda ZKA Rover Praha 8:42,0 4 4 8:42,0 +1:52,0 63,23
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 40 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 9:25,0 1 0 1 9:25,0 +0,0 91,00
2 38 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 9:32,0 1 0 1 9:32,0 +7,0 89,87
3 41 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 9:35,0 1 0 1 9:35,0 +10,0 89,38
4 43 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 10:27,0 0 2 2 10:27,0 +1:02,0 81,01
5 47 Konečná Barbora ZKB Elán Zruč 10:38,0 1 1 2 10:38,0 +1:13,0 79,24
6 46 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 10:39,0 1 0 1 10:39,0 +1:14,0 79,08
7 54 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 10:47,0 0 2 2 10:47,0 +1:22,0 77,79
8 56 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 11:19,0 1 2 3 11:19,0 +1:54,0 72,63
9 44 2 Řezáčová Kristýna ZKB Elán Zruč 11:20,0 0 1 1 11:20,0 +1:55,0 72,47
10 53 2 Formanová Pavlína ZKB Plzeň Litice 12:08,0 1 1 2 12:08,0 +2:43,0 64,74
11 45 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 12:16,0 0 0 0 12:16,0 +2:51,0 63,45
12 49 Fohlová Anna ZKB Rover Praha 12:18,0 2 2 4 12:18,0 +2:53,0 63,13
13 58 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 12:19,0 1 0 1 12:19,0 +2:54,0 62,97
14 51 Jindráková Nikola ZKB Jasan Aš 12:20,0 2 3 5 12:20,0 +2:55,0 62,81
15 52 Walchetsederová Linda ZKB Jasan Aš 12:26,0 1 3 4 12:26,0 +3:01,0 61,84
16 55 3 Formanová Štěpánka ZKB Plzeň Litice 12:51,0 2 2 4 12:51,0 +3:26,0 57,82
17 42 Zbíralová Markéta ZKB KB Trefa 13:25,0 4 2 6 13:25,0 +4:00,0 52,34
18 48 Pavlová Hana ZKB Rover Praha 12:54,0 4 4 8 13:54,0 +4:29,0 47,67
19 50 Antlová Adriana ZKB Kapslovna 14:34,0 2 2 4 14:34,0 +5:09,0 41,23
20 57 Myšková Hana ZKB Rover Praha 14:47,0 4 3 7 17:47,0 +8:22,0 10,14
Neklasifiikovaní
39 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha DNS – Nestartoval/a

st. č. 48 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 57 – přirážka 03:00 – 3x nevystřelená rána

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 36 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha 9:26,0 0 1 1 9:26,0 +0,0 91,00
2 24 1 Beránek Lukáš ZCB Kapslovna 9:32,0 0 0 0 9:32,0 +6,0 90,03
3 27 1 Blaha Jiří ZCB Rover Praha 9:46,0 0 0 0 9:46,0 +20,0 87,78
4 23 2 Tyx Maximilian ZCB Rover Praha 9:49,0 0 0 0 9:49,0 +23,0 87,30
5 37 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 10:19,0 0 0 0 10:19,0 +53,0 82,47
6 29 2 Blaha Michal ZCB Rover Praha 11:01,0 0 3 3 11:01,0 +1:35,0 75,72
7 35 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 11:19,0 3 3 6 11:19,0 +1:53,0 72,83
8 31 3 Hála Martin ZCB KB Trefa 11:24,0 5 1 6 11:24,0 +1:58,0 72,02
9 32 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 11:26,0 2 2 4 11:26,0 +2:00,0 71,70
10 34 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 11:39,0 1 1 2 11:39,0 +2:13,0 69,61
11 28 Soukup Martin ZCB Rover Praha 11:48,0 0 2 2 11:48,0 +2:22,0 68,16
12 30 3 Kůs David ZCB Plzeň Litice 13:30,0 1 1 2 13:30,0 +4:04,0 51,77
13 33 Třasák Maxmilián ZCB Jasan Aš 13:09,0 4 2 6 14:09,0 +4:43,0 45,50
14 25 Lipka Filip ZCB Rover Praha 14:24,0 5 5 10 14:24,0 +4:58,0 43,08
15 26 Charamza Albert ZCB Rover Praha 14:37,0 4 5 9 14:37,0 +5:11,0 40,99

st. č. 33 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 10:30,0 0 1 1 10:30,0 +0,0 91,00
2 88 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 10:37,0 1 0 1 10:37,0 +7,0 89,98
3 81 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 10:39,0 1 0 1 10:39,0 +9,0 89,70
4 83 3 Rychlíková Marie ZKC Jasan Aš 10:51,0 0 1 1 10:51,0 +21,0 87,96
5 80 1 Kašparová Michaela ZKC KB Trefa 11:11,0 1 0 1 11:11,0 +41,0 85,07
6 84 2 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 11:12,0 2 2 4 11:12,0 +42,0 84,93
7 85 Sluková Veronika ZKC Jasan Aš 12:01,0 0 1 1 12:01,0 +1:31,0 77,85
8 79 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 12:05,0 1 1 2 12:05,0 +1:35,0 77,27
9 86 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 12:37,0 1 2 3 12:37,0 +2:07,0 72,65
9 89 1 Rambová Nina ZKC Jílové 12:37,0 1 1 2 12:37,0 +2:07,0 72,65
11 78 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 12:57,0 0 1 1 12:57,0 +2:27,0 69,76
12 87 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 13:01,0 0 1 1 13:01,0 +2:31,0 69,18
13 82 Kločáková Sára ZKC Jasan Aš 13:22,0 1 3 4 13:22,0 +2:52,0 66,15
13 92 Malá Lucie ZKC Kapslovna 13:22,0 0 2 2 13:22,0 +2:52,0 66,15
15 90 3 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 13:39,0 3 1 4 13:39,0 +3:09,0 63,70
16 247 2 Bočková Barbora ZKC Strakonice 14:38,0 3 4 7 14:38,0 +4:08,0 55,17
17 76 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 15:45,0 2 0 2 15:45,0 +5:15,0 45,50
18 91 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 16:42,0 2 2 4 16:42,0 +6:12,0 37,26
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 9 2 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 6:26,0 0 0 6:26,0 +0,0 87,00
2 12 2 Širůček Petr ZCA Rover Praha 7:35,0 3 3 7:35,0 +1:09,0 71,44
3 16 2 Šerý Jan ZCA KB Trefa 7:44,0 1 1 7:44,0 +1:18,0 69,41
4 10 2 Hoffman Vojtěch ZCA KB Trefa 8:05,0 3 3 8:05,0 +1:39,0 64,68
5 15 Sauer Štěpán ZCA Jasan Aš 8:14,0 3 3 8:14,0 +1:48,0 62,65
6 14 3 Hashmi Kamil ZCA Rover Praha 8:34,0 4 4 8:34,0 +2:08,0 58,15
7 13 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 8:57,0 5 5 9:57,0 +3:31,0 39,44
Neklasifiikovaní
11 2 Zlesák Matyáš ZCA Rover Praha DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 11 – DSQ – nedodržení tratě
st. č. 13 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 6 Silovská Barbora ZPK Strakonice 6:44,0 0 0 6:44,0 +0,0 0,00
2 3 Weissová Barbora ZPK SKS Vimperk 7:12,0 0 0 7:12,0 +28,0 0,00
3 5 Fiedlerová Šárka ZPK KB Trefa 7:13,0 0 0 7:13,0 +29,0 0,00
4 2 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 7:32,0 0 0 7:32,0 +48,0 0,00
5 4 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 9:07,0 3 3 9:07,0 +2:23,0 0,00
6 1 Košťáková Tereza ZPK KB Trefa 10:49,0 4 4 10:49,0 +4:05,0 0,00
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

8 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 6:45,0 0 0 6:45,0 +0,0 0,00
2 7 Neuhäuser Jakub ZPC KB Trefa 7:06,0 0 0 7:06,0 +21,0 0,00