15436

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: St. Město p. Land.
Datum: 7.5.2016
Vytrvalostní závod
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Zikán Josef ZPC KB Trefa 3:19,9 0 0 3:19,9 +0,0 0,00
2 6 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 3:05,4 2 2 3:45,4 +25,5 0,00
3 2 Kovář Jakub ZPC St. Město 3:56,2 2 2 4:36,2 +1:16,3 0,00
4 5 Schorný Jan ZPC St. Město 3:41,4 3 3 4:41,4 +1:21,5 0,00
5 3 Kotačka Lukáš ZPC Říčany 3:29,9 5 5 5:09,9 +1:50,0 0,00
6 4 Koutný Jinvřich ZPC St. Město 3:36,7 5 5 5:16,7 +1:56,8 0,00
7 7 Stehlík Jan ZPC Říčany 4:59,6 4 4 6:19,6 +2:59,7 0,00
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 11 Weissová Barbora ZPK SKS Vimperk 3:04,2 0 0 3:04,2 +0,0 0,00
2 12 Silovská Barbora ZPK Strakonice 2:58,3 1 1 3:18,3 +14,1 0,00
3 9 Poledníková Anežka ZPK St. Město 3:17,3 1 1 3:37,3 +33,1 0,00
4 15 Fiedlerová Šárka ZPK KB Trefa 3:18,6 1 1 3:38,6 +34,4 0,00
5 13 Kepáková Tereza ZPK Říčany 3:25,1 1 1 3:45,1 +40,9 0,00
6 10 Ondrová Amálka ZPK Říčany 3:34,9 2 2 4:14,9 +1:10,7 0,00
7 8 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 4:02,6 1 1 4:22,6 +1:18,4 0,00
8 14 Kuklová Natálie ZPK Říčany 3:21,4 5 5 5:01,4 +1:57,2 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 22 2 Širůček Petr ZCA Rover Praha 7:16,0 2 2 7:56,0 +0,0 87,00
2 21 2 Šerý Jan ZCA KB Trefa 8:20,7 0 0 8:20,7 +24,7 82,48
3 18 Suchánek Brian Martin ZCA Střelka Brno 7:51,8 2 2 8:31,8 +35,8 80,45
4 16 2 Zlesák Matyáš ZCA Rover Praha 7:32,9 4 4 8:52,9 +56,9 76,60
5 23 2 Bečvář Filip ZCA Beroun 8:16,5 2 2 8:56,5 +1:00,5 75,94
6 20 2 Hoffman Vojtěch ZCA KB Trefa 7:54,4 4 4 9:14,4 +1:18,4 72,67
7 19 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 8:10,3 4 4 9:30,3 +1:34,3 69,76
8 17 3 Štěrba Petr ZCA SKS Vimperk 9:31,3 4 4 10:51,3 +2:55,3 54,95
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 29 2 Švihálková Adéla ZKA Rover Praha 6:57,9 3 3 7:57,9 +0,0 87,00
2 30 3 Outratová Tereza ZKA KB Trefa 7:46,2 2 2 8:26,2 +28,3 81,84
3 32 3 Brožová Laura ZKA Rover Praha 8:11,4 1 1 8:31,4 +33,5 80,90
4 33 3 Černá Kristina ZKA Rover Praha 7:59,3 2 2 8:39,3 +41,4 79,46
5 27 Korcinová Tereza ZKA Střelka Brno 8:35,2 3 3 9:35,2 +1:37,3 69,28
6 26 Babánková Inka ZKA Střelka Brno 7:57,0 5 5 9:37,0 +1:39,1 68,95
7 25 2 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 8:17,8 4 4 9:37,8 +1:39,9 68,81
8 24 3 Šimánková Kateřina ZKA Rover Praha 8:27,6 4 4 9:47,6 +1:49,7 67,02
9 31 3 Stupková Vanda ZKA Rover Praha 8:20,2 5 5 10:00,2 +2:02,3 64,73
10 28 Sloupová Anna ZKA Třebíč 9:08,8 5 5 10:48,8 +2:50,9 55,88
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 55 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha 9:04,8 0 0 0 9:04,8 +0,0 91,00
2 58 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 8:47,0 1 0 1 9:07,0 +2,2 90,63
3 35 2 Malušek Daniel ZCB SK N.Město 9:14,7 0 0 0 9:14,7 +9,9 89,34
4 34 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 9:38,9 0 0 0 9:38,9 +34,1 85,30
5 45 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 8:47,3 1 2 3 9:47,3 +42,5 83,90
6 36 2 Tyx Maximilian ZCB Rover Praha 9:37,0 0 1 1 9:57,0 +52,2 82,28
7 39 1 Blaha Jiří ZCB Rover Praha 9:44,1 0 2 2 10:24,1 +1:19,3 77,75
8 38 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 10:28,2 0 0 0 10:28,2 +1:23,4 77,06
9 56 1 Mach Filip ZCB Střelka Brno 10:33,2 0 0 0 10:33,2 +1:28,4 76,23
10 61 2 Kamarád Jan ZCB Střelka Brno 9:30,4 1 3 4 10:50,4 +1:45,6 73,36
11 59 Pavelec Šimon ZCB Střelka Brno 10:57,4 0 0 0 10:57,4 +1:52,6 72,19
12 53 Fleischmann Vítek ZCB SKS Vimperk 10:18,9 0 2 2 10:58,9 +1:54,1 71,94
13 50 2 Liščák Tomáš ZCB St. Město 10:47,4 0 1 1 11:07,4 +2:02,6 70,52
14 60 2 Fajstl Richard ZCB Střelka Brno 10:31,8 2 0 2 11:11,8 +2:07,0 69,78
15 46 1 Beránek Lukáš ZCB Kapslovna 9:54,9 1 3 4 11:14,9 +2:10,1 69,26
16 43 2 Zavřel Martin ZCB Říčany 10:55,6 1 0 1 11:15,6 +2:10,8 69,15
17 41 2 Blaha Michal ZCB Rover Praha 9:47,9 3 2 5 11:27,9 +2:23,1 67,09
18 37 1 Fiala Jan ZCB Říčany 10:08,4 2 3 5 11:48,4 +2:43,6 63,67
19 57 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 10:52,8 1 4 5 12:32,8 +3:28,0 56,25
20 44 Lipka Filip ZCB Rover Praha 10:23,5 3 5 8 13:03,5 +3:58,7 51,12
21 40 Soukup Martin ZCB Rover Praha 11:07,2 4 2 6 13:07,2 +4:02,4 50,51
22 49 Stoklásek Pavel ZCB Říčany 11:40,9 1 4 5 13:20,9 +4:16,1 48,22
23 51 Gregáň Matěj ZCB Rover Praha 11:41,3 4 1 5 13:21,3 +4:16,5 48,15
24 52 Charamza Albert ZCB Rover Praha 12:19,2 2 3 5 13:27,2 +4:22,4 47,17
25 54 3 Rada František ZCB Říčany 10:30,4 4 5 9 13:30,4 +4:25,6 46,63
26 42 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 11:01,4 5 4 9 14:01,4 +4:56,6 41,45
27 47 Pobiš Cyril ZCB Rover Praha 11:13,5 5 5 10 14:33,5 +5:28,7 36,09
28 48 Bolda Vojtěch ZCB Sokol Stachy 11:14,9 5 5 10 14:34,9 +5:30,1 35,86

st. č. 52 – zdržení -00:32 – nezaviněné zdržení

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 70 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 8:39,2 0 0 0 8:39,2 +0,0 91,00
2 72 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 9:06,3 1 0 1 9:26,3 +47,1 82,74
3 69 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 9:15,0 0 1 1 9:35,0 +55,8 81,21
4 78 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 9:56,7 0 1 1 10:16,7 +1:37,5 73,91
5 62 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 10:31,2 0 0 0 10:31,2 +1:52,0 71,36
6 81 3 Randáková Hanka ZKB Sokol Stachy 10:08,3 2 1 3 11:08,3 +2:29,1 64,86
7 77 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 10:10,2 3 1 4 11:30,2 +2:51,0 61,02
8 68 3 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 10:43,7 3 1 4 12:03,7 +3:24,5 55,15
9 66 2 Smetanová Markéta ZKB SKP Harrach. 10:04,5 2 4 6 12:04,5 +3:25,3 55,01
10 75 2 Křížová Viktorie ZKB Říčany 11:47,8 2 0 2 12:27,8 +3:48,6 50,93
11 65 3 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 11:21,1 4 1 5 13:01,1 +4:21,9 45,09
12 79 Krištofová Lucie ZKB Třebíč 11:59,4 4 0 4 13:19,4 +4:40,2 41,88
13 74 3 Fohlová Anna ZKB Rover Praha 11:04,3 4 3 7 13:24,3 +4:45,1 41,03
14 64 Pavlová Hana ZKB Rover Praha 11:11,6 3 4 7 13:31,6 +4:52,4 39,75
15 71 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 10:44,4 4 5 9 13:44,4 +5:05,2 37,50
16 63 3 Chvoštíková Veronika ZKB Rover Praha 11:19,7 4 4 8 13:59,7 +5:20,5 34,82
17 73 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 13:26,2 1 1 2 14:06,2 +5:27,0 33,68
18 82 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 11:43,7 3 5 8 14:23,7 +5:44,5 30,61
19 80 Antlová Adriana ZKB Kapslovna 12:49,6 2 4 6 14:49,6 +6:10,4 26,08
20 76 Bromová Kristýna ZKB Říčany 12:17,1 5 3 8 14:57,1 +6:17,9 24,76
21 67 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 14:09,3 2 2 4 15:29,3 +6:50,1 19,12
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 83 1 Kaplan Jáchym ZCC St. Město 13:15,6 0 0 0 13:15,6 +0,0 91,00
2 85 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 13:11,6 1 0 1 13:31,6 +16,0 89,16
3 92 1 Babánek Adam ZCC Střelka Brno 13:15,5 1 0 1 13:35,5 +19,9 88,72
4 100 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 14:06,5 0 1 1 14:26,5 +1:10,9 82,89
5 101 3 Lustig Adam ZCC Rover Praha 14:27,7 0 1 1 14:47,7 +1:32,1 80,46
6 89 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 14:14,1 2 0 2 14:54,1 +1:38,5 79,73
7 97 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 14:17,2 1 1 2 14:57,2 +1:41,6 79,37
8 84 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 14:58,3 0 0 0 14:58,3 +1:42,7 79,25
9 95 1 Zaoral Michal ZCC SK N.Město 15:02,7 0 0 0 15:02,7 +1:47,1 78,75
10 87 1 Čapoun Lukáš ZCC Říčany 14:24,1 0 2 2 15:04,1 +1:48,5 78,58
11 86 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 14:08,4 2 1 3 15:08,4 +1:52,8 78,09
12 99 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 14:43,9 1 1 2 15:23,9 +2:08,3 76,32
13 96 1 Čapoun Ondřej ZCC Říčany 13:52,5 4 2 6 15:52,5 +2:36,9 73,05
14 93 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 15:50,1 0 1 1 16:10,1 +2:54,5 71,04
15 98 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 15:00,5 3 2 5 16:40,5 +3:24,9 67,56
16 90 2 Blažek Martin ZCC Říčany 15:25,9 1 3 4 16:45,9 +3:30,3 66,94
17 91 2 Kočí Mikuláš ZCC Kapslovna 14:30,2 4 3 7 16:50,2 +3:34,6 66,45
18 94 Hanzal Kryštof ZCC Střelka Brno 17:35,6 2 3 5 19:15,6 +6:00,0 49,82
19 88 2 Marek Viktor ZCC St. Město 18:05,5 3 2 5 19:45,5 +6:29,9 46,40
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 120 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 14:06,5 0 0 0 14:06,5 +0,0 91,00
2 114 1 Rambová Nina ZKC Jílové 13:52,9 0 1 1 14:12,9 +6,4 90,31
3 113 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 14:16,5 0 0 0 14:16,5 +10,0 89,92
4 103 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 14:21,1 0 1 1 14:41,1 +34,6 87,28
5 105 1 Novotná Veronika ZKC St. Město 14:48,0 1 0 1 15:08,0 +1:01,5 84,38
6 106 1 Doležalová Zuzana ZKC Třebíč 14:31,7 0 2 2 15:11,7 +1:05,2 83,99
7 104 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 14:42,1 2 1 3 15:42,1 +1:35,6 80,72
8 118 1 Kašparová Michaela ZKC KB Trefa 14:50,0 2 3 5 16:30,0 +2:23,5 75,57
9 111 3 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 16:14,6 1 2 3 17:14,6 +3:08,1 70,77
10 107 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 16:01,7 1 3 4 17:21,7 +3:15,2 70,01
11 119 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 16:11,8 2 2 4 17:31,8 +3:25,3 68,92
12 110 2 Bočková Barbora ZKC Strakonice 17:06,3 1 1 2 17:46,3 +3:39,8 67,37
13 122 1 Novotná Veronika ZKC SK N.Město 16:41,1 0 4 4 18:01,1 +3:54,6 65,78
14 115 1 Janíčková Barbora ZKC SK N.Město 16:59,9 1 3 4 18:19,9 +4:13,4 63,75
15 116 Bližňáková Kristýna ZKC Rover Praha 17:31,8 3 1 4 18:51,8 +4:45,3 60,32
16 117 1 Orálková Kamila ZKC SK N.Město 15:59,5 4 5 9 18:59,5 +4:53,0 59,50
17 108 Kohoutová Ludmila ZKC KB Trefa 18:29,7 3 3 6 20:29,7 +6:23,2 49,80
18 121 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 19:17,3 2 2 4 20:37,3 +6:30,8 48,98
19 102 Malá Lucie ZKC Kapslovna 19:09,0 2 4 6 21:09,0 +7:02,5 45,58
20 112 Mrňová Adéla ZKC Třebíč 20:59,8 4 1 5 22:39,8 +8:33,3 35,81
21 109 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 21:37,3 1 4 5 23:17,3 +9:10,8 31,78
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 158 1 Liščák Marek DRA St. Město 18:56,9 3 4 7 22:26,9 +0,0 91,00
2 152 1 Mánek Ondřej DRA SKS Vimperk 21:16,4 2 1 3 22:46,4 +19,5 89,68
3 157 2 Švejda Jakub DRA SKS Vimperk 18:59,4 5 3 8 22:59,4 +32,5 88,80
4 151 1 Grusz Marek DRA KB Trefa 20:36,6 3 3 6 23:36,6 +1:09,7 86,29
5 154 1 Svítil Robert DRA Tatran 20:12,3 4 3 7 23:42,3 +1:15,4 85,90
6 233 1 Hageneder Lukáš DRA Kapslovna 20:05,3 3 5 8 24:05,3 +1:38,4 84,35
7 153 1 Pokorný Štěpán DRA St. Město 20:45,0 3 4 7 24:15,0 +1:48,1 83,69
8 156 1 Beneš David DRA Rover Praha 21:22,3 3 3 6 24:22,3 +1:55,4 83,20
9 161 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 22:15,0 2 3 5 24:45,0 +2:18,1 81,66
10 159 2 Kohel Marek DRA Rover Praha 22:50,4 3 3 6 25:50,4 +3:23,5 77,25
11 155 2 Majer Tomáš DRA Kapslovna 25:05,7 2 4 6 28:05,7 +5:38,8 68,10
12 160 3 Riedl Robert DRA Rover Praha 26:11,9 5 5 10 31:11,9 +8:45,0 55,52
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 174 1 Baxová Amanda DKA Rover Praha 21:19,1 3 1 4 23:19,1 +0,0 91,00
2 168 1 Trávníčková Veronika DKA St. Město 21:08,2 3 3 6 24:08,2 +49,1 87,80
3 169 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 24:18,9 1 2 3 24:57,9 +1:38,8 84,57
4 166 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 23:22,9 2 2 4 25:22,9 +2:03,8 82,94
5 164 1 Netušilová Natálie DKA Rover Praha 24:37,8 1 2 3 26:07,8 +2:48,7 80,02
6 162 1 Nováková Denisa DKA SKS Vimperk 22:34,8 5 5 10 27:34,8 +4:15,7 74,36
7 173 2 Výtvarová Eliška DKA KB Trefa 25:40,4 2 2 4 27:40,4 +4:21,3 74,00
8 177 1 Ihnatišínová Jolana DKA St. Město 25:29,0 2 4 6 28:29,0 +5:09,9 70,84
9 167 3 Ptáčková Veronika DKA Rover Praha 24:36,3 4 4 8 28:36,3 +5:17,2 70,36
10 163 2 Stoklásková Olga DKA Říčany 24:26,1 4 5 9 28:56,1 +5:37,0 69,08
11 172 3 Širůčková Magdaléna DKA Rover Praha 24:53,1 5 4 9 29:23,1 +6:04,0 67,32
12 165 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 24:33,9 5 5 10 29:33,9 +6:14,8 66,62
13 176 3 Štolbová Eliška DKA Rover Praha 28:18,6 3 3 6 31:18,6 +7:59,5 59,81
14 171 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 26:48,7 5 5 10 31:48,7 +8:29,6 57,85
15 175 3 Marksová Karolína DKA KB Trefa 29:22,9 3 5 8 32:03,9 +8:44,8 56,86
16 170 3 Šlamborová Tereza DKA KB Trefa 31:06,2 5 5 10 36:06,2 +12:47,1 41,10

st. č. 169 – zdržení -00:51 – nezaviněné zdržení
st. č. 175 – zdržení -00:20 – nezaviněné zdržení
st. č. 175 – zdržení -00:59 – nezaviněné zdržení

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 186 M Majer Lukáš DRB Kapslovna 24:53,8 3 3 2 2 10 29:53,8 +0,0 91,00
2 178 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 25:52,4 0 4 2 3 9 30:22,4 +28,6 89,54
3 184 M Dvořák Lukáš DRB Rover Praha 27:01,9 1 2 3 1 7 30:31,9 +38,1 89,06
4 185 2 Doležal Václav DRB Rover Praha 28:02,6 2 2 1 2 7 31:32,6 +1:38,8 85,98
5 180 1 Novák Jan DRB Strakonice 26:05,7 0 4 4 3 11 31:35,7 +1:41,9 85,83
6 179 2 Vavřina Matěj DRB Rover Praha 25:51,9 4 5 2 3 14 32:51,9 +2:58,1 81,96
7 182 1 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 28:01,0 4 1 2 3 10 33:01,0 +3:07,2 81,50
8 183 1 Musil Vít DRB Třebíč 28:44,7 3 2 2 3 10 33:44,7 +3:50,9 79,28
9 181 1 Štelcl Jan DRB Třebíč 30:48,8 2 4 2 3 11 36:18,8 +6:25,0 71,46
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 191 2 Michálková Pavlína DKB Rover Praha 31:03,4 4 3 4 4 15 38:33,4 +0,0 91,00
2 188 2 Hrubá Veronika DKB Rover Praha 32:10,5 4 3 3 3 13 38:40,5 +7,1 90,72
3 193 2 Cahová Aneta DKB Třebíč 33:18,9 1 5 3 2 11 38:48,9 +15,5 90,39
4 190 1 Chvalová Miroslava DKB Strakonice 34:18,8 0 4 4 2 10 39:18,8 +45,4 89,21
5 192 3 Zaděláková Petra DKB Říčany 36:15,0 2 2 4 1 9 40:45,0 +2:11,6 85,82
6 187 Vavřinová Natálie DKB Rover Praha 34:43,5 5 4 4 3 16 42:43,5 +4:10,1 81,16
7 189 3 Kaplanová Viktorie DKB St. Město 38:41,5 2 5 2 3 12 44:41,5 +6:08,1 76,52
8 194 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk 38:15,2 5 5 3 3 16 46:15,2 +7:41,8 72,83
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 198 M Štěpánková Eva Z-C Beroun 39:11,8 2 3 4 2 11 44:41,8 +0,0 91,00
2 196 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 40:35,2 3 3 2 2 10 45:35,2 +53,4 89,18
3 195 2 Milnerová Zuzana Z-C Kapslovna 42:05,8 5 4 4 5 18 51:05,8 +6:24,0 77,96
4 197 1 Zavřelová Renata Z-C Říčany 49:40,2 3 4 2 3 12 55:40,2 +10:58,4 68,65
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 199 2 Schejbalová Markéta Z-B KB Trefa 44:14,2 2 1 2 3 8 48:14,2 +0,0 87,00
2 200 1 Obrová Jiřina Z-B Chotěboř 45:53,4 3 1 2 3 9 50:23,4 +2:09,2 83,11
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 201 1 Jeníčková Kateřina JKY Strakonice 39:31,4 3 3 1 2 9 44:01,4 +0,0 87,00
2 202 2 Marková Karolína JKY St. Město 47:21,2 2 3 2 4 11 52:51,2 +8:49,8 69,54
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 204 M Schorná Pavla Z-A St. Město 29:35,2 4 3 5 2 14 36:35,2 +0,0 87,00
2 205 Benešová Jana Z-A St. Město 42:52,1 1 3 0 2 6 45:52,1 +9:16,9 64,92
3 203 3 Hurdálková Lucie Z-A Rover Praha 43:08,5 4 3 4 5 16 51:08,5 +14:33,3 52,38
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 206 1 Blaha Ondřej M-C Rover Praha 34:58,8 5 1 4 4 14 41:58,8 +0,0 91,00
2 210 1 Hlavatý Radek M-C Třebíč 38:43,7 2 3 1 2 8 42:43,7 +44,9 89,37
3 208 M Schejbal Ladislav M-C KB Trefa 39:50,8 3 1 2 2 8 43:50,8 +1:52,0 86,95
4 207 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 43:41,8 4 2 3 3 12 49:41,8 +7:43,0 74,27
5 209 2 Staněk Jiří M-C Třebíč 46:45,3 4 4 5 4 17 55:15,3 +13:16,5 62,22
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 211 M Pokorný Jan M-B St. Město 35:56,3 2 3 2 2 9 40:26,3 +0,0 91,00
2 214 1 Stráněl Jiří M-B Rover Praha 37:02,1 4 3 4 4 15 44:32,1 +4:05,8 81,78
3 213 2 Šerý Jan M-B KB Trefa 42:41,3 3 1 1 2 7 46:11,3 +5:45,0 78,06
4 215 2 Bečvář Jan M-B Beroun 42:45,8 4 1 1 1 7 46:15,8 +5:49,5 77,89
5 212 Salák Roman M-B Říčany 45:06,3 4 3 3 4 14 52:06,3 +11:40,0 64,74
6 216 3 Uhlíř Marek M-B Kapslovna 44:44,9 4 3 4 4 15 52:14,9 +11:48,6 64,42
7 234 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 46:52,8 2 4 2 5 13 53:22,8 +12:56,5 61,87
Neklasifiikovaní
217 Kovář Milan M-B St. Město DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 217 – DSQ – nošení zbraně

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 219 M Mikulášek Ondřej JUN St. Město 37:01,3 2 1 3 1 7 40:31,3 +0,0 87,00
2 218 2 Štrunc Matěj JUN Střelka Brno 40:59,0 3 2 4 1 10 45:59,0 +5:27,7 75,27
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

224 M Valek Marian M-A Kapslovna 33:17,5 0 2 1 1 4 35:17,5 +0,0 91,00
2 225 M Schorný Luboš M-A St. Město 33:48,9 0 1 0 3 4 35:48,9 +31,4 89,65
3 222 1 Bartošek Michal M-A Střelka Brno 34:04,3 2 1 1 2 6 37:04,3 +1:46,8 86,41
4 232 1 Přibyl Martin M-A St. Město 34:30,2 0 3 3 1 7 38:00,2 +2:42,7 84,00
5 221 1 Pavlík Tomáš M-A Rover Praha 34:55,6 2 3 3 2 10 39:55,6 +4:38,1 79,04
6 227 1 Pacner Martin M-A Beroun 36:05,0 2 3 2 3 10 41:05,0 +5:47,5 76,06
7 226 2 Humr Jan M-A Rover Praha 35:04,0 4 3 4 2 13 41:34,0 +6:16,5 74,81
8 229 1 Svoboda Tomáš M-A Třebíč 36:05,3 3 3 4 4 14 43:05,3 +7:47,8 70,89
9 231 Staněk Ondřej M-A Třebíč 40:39,6 1 2 2 2 7 44:09,6 +8:52,1 68,13
10 230 2 Horák Jan M-A Chotěboř 39:35,1 3 4 4 2 13 46:05,1 +10:47,6 63,16
11 220 3 Kolář Jan M-A Rover Praha 43:17,4 2 4 1 3 10 48:17,4 +12:59,9 57,48
12 223 2 Braun Jan M-A Strakonice 41:38,7 4 4 4 4 16 49:38,7 +14:21,2 53,98
13 228 Rytych Pavel M-A Rover Praha 41:59,2 5 4 5 4 18 50:59,2 +15:41,7 50,53