15530

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Strakonice
Datum: 8.5.2016
Sprint
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 81 1 Pscheidt Michal M-B Tatran 18:21,0 1 2 3 18:21,0 +0,0 87,00
2 82 Kovář Milan M-B St. Město 19:44,0 4 2 6 19:44,0 +1:23,0 80,44
3 80 Pscheidt Jiří M-B Tatran 23:35,0 3 3 6 23:35,0 +5:14,0 62,18
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 73 M Mikulášek Ondřej JUN St. Město 17:01,0 0 1 1 17:01,0 +0,0 69,00
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 75 1 Jeníčková Kateřina JKY Strakonice 14:43,0 2 1 3 14:43,0 +0,0 87,00
2 74 2 Marková Karolína JKY St. Město 18:03,0 0 2 2 18:03,0 +3:20,0 67,29
Neklasifiikovaní
76 1 Daverná Karolína JKY St. Město DNS – Nestartoval/a
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 41 1 Kaplan Jáchym ZCC St. Město 7:57,0 0 1 1 7:57,0 +0,0 91,00
2 44 1 Poledník Jindřich ZCC St. Město 8:02,0 0 0 0 8:02,0 +5,0 90,04
3 43 1 Mikulášek Vítek ZCC St. Město 8:14,0 0 0 0 8:14,0 +17,0 87,75
4 40 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 8:34,0 1 1 2 8:34,0 +37,0 83,94
5 46 2 Mikulášek Adam ZCC St. Město 8:47,0 0 0 0 8:47,0 +50,0 81,46
6 47 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 9:33,0 3 2 5 9:33,0 +1:36,0 72,68
7 39 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 9:34,0 0 3 3 9:34,0 +1:37,0 72,49
8 48 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 9:56,0 1 2 3 9:56,0 +1:59,0 68,29
9 38 3 Houška Jan ZCC Strakonice 9:06,0 1 1 2 10:06,0 +2:09,0 66,38
10 42 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 10:33,0 3 3 6 10:33,0 +2:36,0 61,23
11 36 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 10:37,0 4 2 6 10:37,0 +2:40,0 60,47
12 45 3 Pscheidt Martin ZCC Tatran 11:13,0 3 1 4 11:13,0 +3:16,0 53,60
13 37 2 Marek Viktor ZCC St. Město 12:27,0 3 2 5 12:27,0 +4:30,0 39,49

st. č. 38 – přirážka 01:00 – 1x nevystřelená rána

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 78 3 Kantová Kateřina Z-A Plzeň Litice 16:49,0 2 0 2 16:49,0 +0,0 78,00
2 79 Kučerová Kateřina Z-A Strakonice 18:28,0 1 4 5 18:28,0 +1:39,0 70,34
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 70 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 12:16,0 2 0 2 12:16,0 +0,0 87,00
2 69 1 Novák Jan DRB Strakonice 12:49,0 3 1 4 12:49,0 +33,0 83,09
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 67 1 Ihnatišínová Jolana DKA St. Město 9:40,0 1 1 2 9:40,0 +0,0 91,00
2 65 1 Trávníčková Veronika DKA St. Město 9:59,0 2 1 3 9:59,0 +19,0 88,01
2 68 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 9:59,0 2 1 3 9:59,0 +19,0 88,01
4 66 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 10:47,0 0 2 2 10:47,0 +1:07,0 80,48
5 64 Hatová Nikola DKA Plzeň Litice 12:21,0 3 4 7 12:21,0 +2:41,0 65,73
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 59 1 Liščák Marek DRA St. Město 8:33,0 1 3 4 8:33,0 +0,0 91,00
2 61 1 Vlček Martin DRA Plzeň Litice 8:52,0 2 1 3 8:52,0 +19,0 87,62
3 60 1 Svítil Robert DRA Tatran 9:05,0 2 1 3 9:05,0 +32,0 85,32
4 63 1 Pokorný Štěpán DRA St. Město 9:37,0 1 0 1 9:37,0 +1:04,0 79,64
5 62 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 10:58,0 2 3 5 10:58,0 +2:25,0 65,27
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 2 Braun Jan M-A Strakonice 20:04,0 4 3 7 20:04,0 +0,0 69,00
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 2 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 5:33,0 0 0 5:33,0 +0,0 83,00
2 14 Šťastná Magdaléna ZKA Plzeň Litice 6:20,0 2 2 6:20,0 +47,0 71,28
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 33 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 7:21,0 1 0 1 7:21,0 +0,0 91,00
2 31 1 Novotná Aneta ZKB St. Město 8:01,0 0 0 0 8:01,0 +40,0 82,74
3 28 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 8:03,0 1 1 2 8:03,0 +42,0 82,33
4 27 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 9:00,0 2 2 4 9:00,0 +1:39,0 70,57
5 32 3 Randáková Hanka ZKB Sokol Stachy 9:35,0 2 5 7 9:35,0 +2:14,0 63,34
6 29 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 9:40,0 0 0 0 9:40,0 +2:19,0 62,31
7 30 2 Formanová Pavlína ZKB Plzeň Litice 9:48,0 1 2 3 9:48,0 +2:27,0 60,66
8 26 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 10:07,0 2 1 3 10:07,0 +2:46,0 56,74
9 34 3 Formanová Štěpánka ZKB Plzeň Litice 10:49,0 4 1 5 10:49,0 +3:28,0 48,07
10 35 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 10:15,0 5 5 10 11:15,0 +3:54,0 42,71

st. č. 35 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 53 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 8:18,0 0 0 0 8:18,0 +0,0 91,00
2 51 1 Novotná Veronika ZKC St. Město 8:50,0 0 0 0 8:50,0 +32,0 85,15
3 54 1 Bártová Lenka ZKC St. Město 9:00,0 1 0 1 9:00,0 +42,0 83,32
4 49 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 9:12,0 3 0 3 9:12,0 +54,0 81,13
5 50 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 9:32,0 2 0 2 9:32,0 +1:14,0 77,47
6 52 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 10:35,0 1 0 1 10:35,0 +2:17,0 65,96
7 57 Malá Lucie ZKC Kapslovna 10:40,0 0 1 1 10:40,0 +2:22,0 65,05
8 56 2 Bočková Barbora ZKC Strakonice 11:01,0 1 4 5 11:01,0 +2:43,0 61,21
9 55 1 Eignerová Lucie ZKC SKS Vimperk 11:10,0 2 5 7 11:10,0 +2:52,0 59,57
10 58 Němcová Patricie ZKC Strakonice 12:49,0 5 5 10 12:49,0 +4:31,0 41,47
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 25 1 Poledník Ondřej ZCB St. Město 7:21,0 2 0 2 7:21,0 +0,0 91,00
2 22 2 Pokorný Ondřej ZCB St. Město 8:06,0 0 0 0 8:06,0 +45,0 81,71
3 21 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 9:04,0 2 1 3 9:04,0 +1:43,0 69,74
4 24 3 Fleischmann Vítek ZCB SKS Vimperk 8:18,0 2 1 3 9:18,0 +1:57,0 66,85
5 20 2 Liščák Tomáš ZCB St. Město 9:21,0 1 2 3 9:21,0 +2:00,0 66,23
6 23 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 11:08,0 4 4 8 11:08,0 +3:47,0 44,15
7 17 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 11:39,0 3 3 6 11:39,0 +4:18,0 37,76
8 18 3 Kůs David ZCB Plzeň Litice 12:02,0 4 4 8 12:02,0 +4:41,0 33,01
9 16 Bolda Vojtěch ZCB Sokol Stachy 11:09,0 5 5 10 12:09,0 +4:48,0 31,57
10 19 Lutovský Adam ZCB Sokol Stachy 12:01,0 5 5 10 13:01,0 +5:40,0 20,84

st. č. 16 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 19 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 24 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 13 2 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 5:27,0 2 2 5:27,0 +0,0 83,00
2 12 3 Štěrba Petr ZCA SKS Vimperk 7:03,0 4 4 8:03,0 +2:36,0 43,40

st. č. 12 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 72 1 Chvalová Miroslava DKB Strakonice 15:37,0 0 1 1 15:37,0 +0,0 87,00
2 71 3 Kaplanová Viktorie DKB St. Město 18:36,0 2 1 3 18:36,0 +2:59,0 70,37
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 8 Silovská Barbora ZPK Strakonice 5:23,0 0 0 5:23,0 +0,0 0,00
2 9 Weissová Barbora ZPK SKS Vimperk 5:35,0 0 0 5:35,0 +12,0 0,00
3 7 Poledníková Anežka ZPK St. Město 5:49,0 1 1 5:49,0 +26,0 0,00
4 11 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 7:05,0 2 2 7:05,0 +1:42,0 0,00
5 10 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 8:03,0 5 5 9:03,0 +3:40,0 0,00

st. č. 10 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 3 Kovář Jakub ZPC St. Město 6:39,0 2 2 6:39,0 +0,0 0,00
2 1 Pscheidt Jan ZPC Tatran 6:51,0 2 2 6:51,0 +12,0 0,00
3 4 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 6:28,0 4 4 7:28,0 +49,0 0,00
4 6 Koutný Jindřich ZPC St. Město 7:36,0 5 5 7:36,0 +57,0 0,00
5 2 Krejza Petr ZPC Sokol Stachy 6:15,0 5 5 8:15,0 +1:36,0 0,00
Neklasifiikovaní
5 Schorný Jan ZPC St. Město DNS – Nestartoval/a

st. č. 2 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK
st. č. 4 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

83 Boček Josef M-C Strakonice 17:39,0 x x -1 17:39,0 +0,0 69,00