15625

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Chlumčany
Datum: 28.5.2016
Vytrvalostní závod
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 188 M Valek Marian M-A Kapslovna 30:24,0 1 0 1 2 4 32:24,0 +0,0 91,00
2 185 M Bystřický Tomáš M-A Elán Zruč 30:01,0 2 2 1 2 7 33:31,0 +1:07,0 87,86
3 187 3 Kolář Jan M-A Rover Praha 38:57,0 0 4 1 2 7 41:19,0 +8:55,0 65,95
4 186 Rytych Pavel M-A Rover Praha 37:30,0 4 5 5 4 18 46:30,0 +14:06,0 51,39

st. č. 187 – zdržení -01:08 – nezaviněné zdržení

Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 190 2 Hadrava Jiří M-B Karlovy Vary 32:43,0 5 5 3 3 16 40:43,0 +0,0 83,00
2 189 2 Adámek Tomáš M-B Plzeň Litice 35:24,0 2 2 3 4 11 40:54,0 +11,0 82,62
3 191 3 Krejčí Richard M-B Rover Praha 40:40,0 1 2 1 1 5 42:59,0 +2:16,0 78,37

st. č. 191 – zdržení -00:11 – nezaviněné zdržení

Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 193 2 Jungmann Petr M-C Karlovy Vary 36:34,0 4 4 3 0 11 42:04,0 +0,0 83,00
2 192 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 38:54,0 3 3 4 4 14 45:54,0 +3:50,0 75,43
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 184 3 Daverná Eva Z-C SKS Vimperk 42:16,0 3 3 2 2 10 47:16,0 +0,0 87,00
2 183 M Špácová Miroslava Z-C Rover Praha 51:06,0 2 3 2 4 11 56:36,0 +9:20,0 69,82
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 52 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 14:21,0 0 1 1 14:41,0 +0,0 91,00
2 62 2 Novotný Jindřich ZCC Jasan Aš 14:12,0 1 2 3 15:12,0 +31,0 87,79
3 59 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 15:10,0 0 1 1 15:30,0 +49,0 85,93
4 63 2 Novotný David ZCC Jasan Aš 14:23,0 3 1 4 15:43,0 +1:02,0 84,59
5 60 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 15:46,0 0 0 0 15:46,0 +1:05,0 84,28
6 53 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 16:10,0 0 0 0 16:10,0 +1:29,0 81,80
6 58 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 16:10,0 0 0 0 16:10,0 +1:29,0 81,80
8 64 2 Štecher Filip ZCC Jasan Aš 14:52,0 3 1 4 16:12,0 +1:31,0 81,60
9 61 2 Lustig Adam ZCC Rover Praha 16:08,0 1 1 2 16:48,0 +2:07,0 77,88
10 55 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 16:03,0 1 2 3 17:03,0 +2:22,0 76,33
11 51 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 16:17,0 2 1 3 17:17,0 +2:36,0 74,88
12 56 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 15:06,0 3 4 7 17:26,0 +2:45,0 73,95
13 57 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 15:33,0 3 4 7 17:53,0 +3:12,0 71,16
14 54 3 Pscheidt Martin ZCC Tatran 18:52,0 2 2 4 20:12,0 +5:31,0 56,81
15 65 Bedecs Matěj ZCC Jasan Aš 19:17,0 4 5 9 22:17,0 +7:36,0 43,89
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 164 1 Svítil Robert DRA Tatran 18:23,0 3 2 5 20:53,0 +0,0 91,00
2 165 3 Žahour David DRA Chlumčany 18:57,0 3 4 7 22:27,0 +1:34,0 84,17
3 163 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 19:42,0 3 3 6 22:42,0 +1:49,0 83,08
4 161 1 Beneš David DRA Rover Praha 19:18,0 4 3 7 22:48,0 +1:55,0 82,64
5 162 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 23:20,0 5 4 9 27:50,0 +6:57,0 60,71
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 175 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 24:37,0 3 3 1 4 11 30:07,0 +0,0 91,00
2 176 1 Novák Jan DRB Strakonice 25:47,0 1 4 1 4 10 30:47,0 +40,0 88,98
3 177 2 Vavřina Matěj DRB Rover Praha 25:02,0 2 4 3 4 13 31:32,0 +1:25,0 86,71
4 178 1 Novotný Vojtěch DRB SKS Vimperk 26:12,0 3 3 3 5 14 33:12,0 +3:05,0 81,68

st. č. 176 – důtka – shození zbraně

Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 172 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 19:40,0 3 4 7 23:10,0 +0,0 91,00
2 167 2 Novoveská Martina DKA Plzeň Litice 19:46,0 3 4 7 23:16,0 +6,0 90,60
3 170 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 19:51,0 3 4 7 23:21,0 +11,0 90,27
4 169 1 Fischerová Tereza DKA Tatran 20:14,0 4 3 7 23:44,0 +34,0 88,77
5 171 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 22:24,0 5 4 9 26:54,0 +3:44,0 76,33
6 174 3 Štolbová Eliška DKA Rover Praha 24:29,0 3 2 5 26:59,0 +3:49,0 76,00
7 168 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 23:33,0 3 5 8 27:33,0 +4:23,0 73,78
8 173 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 23:35,0 4 4 8 27:35,0 +4:25,0 73,65
9 166 Hatová Nikola DKA Plzeň Litice 24:48,0 4 3 7 28:18,0 +5:08,0 70,83
Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 182 1 Daverná Karolína JKY St. Město 38:20,0 3 3 3 4 13 44:50,0 +0,0 69,00
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 179 1 Chvalová Miroslava DKB Strakonice 33:24,0 2 2 5 4 13 39:54,0 +0,0 87,00
2 180 2 Daverná Evelína DKB SKS Vimperk 34:23,0 3 1 3 5 12 40:12,0 +18,0 86,34
3 181 1 Willmannová Michaela DKB SKS Vimperk 37:06,0 4 4 2 3 13 43:36,0 +3:42,0 78,93

st. č. 180 – zdržení -00:11 – nezaviněné zdržení

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 20 2 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 7:55,0 2 2 8:35,0 +0,0 83,00
2 18 2 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 9:28,0 2 2 10:08,0 +1:33,0 68,01
3 19 Tomášková Eliška ZKA Karlovy Vary 8:47,0 5 5 10:27,0 +1:52,0 64,94
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 34 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 11:36,0 1 0 1 11:56,0 +0,0 91,00
2 44 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 11:42,0 1 0 1 12:02,0 +6,0 90,23
3 38 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 11:52,0 1 0 1 12:12,0 +16,0 88,96
4 49 3 Randáková Hanka ZKB Sokol Stachy 11:22,0 2 2 4 12:42,0 +46,0 85,15
5 35 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 12:44,0 0 0 0 12:44,0 +48,0 84,89
6 39 2 Konečná Barbora ZKB Elán Zruč 12:10,0 3 0 3 13:10,0 +1:14,0 81,59
7 42 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 12:17,0 1 2 3 13:17,0 +1:21,0 80,70
8 37 2 Formanová Pavlína ZKB Plzeň Litice 12:32,0 2 2 4 13:52,0 +1:56,0 76,25
9 43 3 Chvoštíková Veronika ZKB Rover Praha 13:38,0 1 1 2 14:18,0 +2:22,0 72,95
10 41 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 12:11,0 3 4 7 14:31,0 +2:35,0 71,30
11 48 Walchetsederová Linda ZKB Jasan Aš 13:34,0 3 2 5 15:14,0 +3:18,0 65,83
12 40 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 13:37,0 4 1 5 15:17,0 +3:21,0 65,45
13 36 3 Formanová Štěpánka ZKB Plzeň Litice 14:24,0 0 3 3 15:24,0 +3:28,0 64,56
14 47 Narovcová Beáta ZKB SKS Vimperk 14:22,0 3 1 4 15:42,0 +3:46,0 62,27
15 46 Jiroušková Sabina ZKB SKS Vimperk 15:09,0 1 2 3 16:09,0 +4:13,0 58,84
16 50 Antlová Adriana ZKB Kapslovna 16:05,0 0 1 1 16:25,0 +4:29,0 56,81
17 45 3 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 13:21,0 5 5 10 16:41,0 +4:45,0 54,77
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 29 1 Beránek Lukáš ZCB Kapslovna 11:35,0 0 0 0 11:35,0 +0,0 91,00
2 32 3 Fleischmann Vítek ZCB SKS Vimperk 11:41,0 2 2 4 13:01,0 +1:26,0 79,73
3 31 1 Šantora Jáchym ZCB Rover Praha 12:09,0 2 1 3 13:09,0 +1:34,0 78,69
4 28 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 10:57,0 4 4 8 13:37,0 +2:02,0 75,02
5 30 Soukup Martin ZCB Rover Praha 12:46,0 1 2 3 13:46,0 +2:11,0 73,84
6 27 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 12:23,0 4 1 5 14:03,0 +2:28,0 71,62
7 24 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 12:39,0 3 2 5 14:19,0 +2:44,0 69,52
8 25 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 13:03,0 2 2 4 14:23,0 +2:48,0 69,00
9 21 Gregáň Matěj ZCB Rover Praha 13:28,0 1 2 3 14:28,0 +2:53,0 68,34
10 33 Bolda Vojtěch ZCB Sokol Stachy 12:38,0 3 5 8 15:18,0 +3:43,0 61,80
11 26 3 Kůs David ZCB Plzeň Litice 14:23,0 4 0 4 15:43,0 +4:08,0 58,52
12 22 Třasák Maxmilián ZCB Jasan Aš 13:08,0 5 3 8 15:48,0 +4:13,0 57,87
13 23 Dobeš Martin ZCB Plzeň Litice 15:47,0 4 4 8 18:27,0 +6:52,0 37,05
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 67 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 15:04,0 0 2 2 15:44,0 +0,0 91,00
2 76 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 15:59,0 1 1 2 16:39,0 +55,0 85,69
3 70 2 Lukešová Linda ZKC Elán Zruč 14:33,0 4 3 7 16:53,0 +1:09,0 84,34
4 74 2 Rychlíková Marie ZKC Jasan Aš 15:03,0 4 2 6 17:03,0 +1:19,0 83,38
5 69 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 16:35,0 1 1 2 17:15,0 +1:31,0 82,22
6 68 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 17:18,0 0 1 1 17:38,0 +1:54,0 80,01
7 77 3 Sluková Veronika ZKC Jasan Aš 16:43,0 1 2 3 17:43,0 +1:59,0 79,52
8 73 3 Rychlíková Anna ZKC Jasan Aš 15:40,0 5 3 8 18:20,0 +2:36,0 75,96
9 79 3 Šlesingerová Kristýna ZKC Rover Praha 17:51,0 2 1 3 18:51,0 +3:07,0 72,97
10 75 Malá Lucie ZKC Kapslovna 19:07,0 1 0 1 19:27,0 +3:43,0 69,50
11 66 Eliášová Klára ZKC Rover Praha 16:58,0 5 4 9 19:58,0 +4:14,0 66,51
12 72 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 22:15,0 0 0 0 22:15,0 +6:31,0 53,30
13 78 Pilmajerová Eliška ZKC Rover Praha 20:55,0 3 3 6 22:55,0 +7:11,0 49,45
14 71 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 21:36,0 4 3 7 23:56,0 +8:12,0 43,57
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 2 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 8:35,0 3 3 9:35,0 +0,0 87,00
2 17 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 9:12,0 4 4 10:32,0 +57,0 78,37
3 14 Sauer Štěpán ZCA Jasan Aš 9:51,0 5 5 11:31,0 +1:56,0 69,44
4 16 Knížek Ondřej ZCA Elán Zruč 10:12,0 5 5 11:52,0 +2:17,0 66,27
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 9 Silovská Barbora ZPK Strakonice 6:40,0 0 0 6:40,0 +0,0 0,00
2 10 Dufková Nela ZPK 7:31,0 1 1 7:51,0 +1:11,0 0,00
3 12 Legátová Magdaléna ZPK Elán Zruč 7:26,0 2 2 8:06,0 +1:26,0 0,00
4 5 Jungmannová Kateřina ZPK Karlovy Vary 7:14,0 5 5 8:54,0 +2:14,0 0,00
5 7 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 8:21,0 2 2 9:01,0 +2:21,0 0,00
6 8 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 7:42,0 4 4 9:02,0 +2:22,0 0,00
7 11 Hadravová Jana ZPK 8:02,0 5 5 9:42,0 +3:02,0 0,00
8 13 Mašková Viktorie ZPK Karlovy Vary 8:26,0 5 5 10:06,0 +3:26,0 0,00
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

4 Hotěk Jan ZPC 6:26,0 3 3 7:26,0 +0,0 0,00
1 6 Doubek Filip ZPC SKS Vimperk 6:46,0 2 2 7:26,0 +0,0 0,00
3 2 Svítil David ZPC Tatran 7:48,0 1 1 8:08,0 +42,0 0,00
4 3 Petřík František ZPC Karlovy Vary 7:36,0 4 4 8:56,0 +1:30,0 0,00
5 1 Pscheidt Jan ZPC Tatran 7:32,0 5 5 9:12,0 +1:46,0 0,00