15626

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Plzeň-Litice
Datum: 29.5.2016
Sprint
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 84 2 Boček Josef M-C Strakonice 17:32,0 1 3 4 17:32,0 +0,0 83,00
2 83 2 Novotný Martin M-C Rover Praha 23:08,0 4 4 8 23:08,0 +5:36,0 56,49
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 79 Hubený Josef M-A 17:41,0 3 2 5 17:41,0 +0,0 78,00
2 78 3 Kolář Jan M-A Rover Praha 18:40,0 2 1 3 18:40,0 +59,0 73,66
3 77 Rytych Pavel M-A Rover Praha 25:02,0 4 2 6 27:02,0 +9:21,0 36,75

st. č. 77 – přirážka 02:00 – 1x nevystřelená rána

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 76 1 Řezáčová Karolína JKY Elán Zruč 14:23,0 0 0 0 14:23,0 +0,0 69,00
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 42 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 10:54,0 2 1 3 10:54,0 +0,0 91,00
2 52 3 Novotný Jonáš ZCC Strakonice 10:55,0 1 0 1 10:55,0 +1,0 90,86
3 40 2 Lipold Jan ZCC Rover Praha 10:58,0 0 1 1 10:58,0 +4,0 90,44
4 43 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 11:11,0 1 0 1 11:11,0 +17,0 88,63
5 51 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 11:23,0 1 0 1 11:23,0 +29,0 86,96
6 48 3 Houška Jan ZCC Strakonice 11:31,0 1 2 3 11:31,0 +37,0 85,85
7 45 2 Silovský Vojtěch ZCC Strakonice 11:34,0 1 1 2 11:34,0 +40,0 85,43
8 41 2 Volf Filip ZCC Plzeň Litice 11:52,0 3 1 4 11:52,0 +58,0 82,92
9 53 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 11:53,0 3 1 4 11:53,0 +59,0 82,79
10 47 2 Novotný David ZCC Jasan Aš 12:06,0 2 5 7 12:06,0 +1:12,0 80,98
11 49 2 Novotný Jindřich ZCC Jasan Aš 12:07,0 4 3 7 12:07,0 +1:13,0 80,84
12 50 2 Lustig Adam ZCC Rover Praha 12:23,0 1 3 4 12:23,0 +1:29,0 78,61
13 44 2 Kopp Matyáš ZCC Plzeň Litice 12:40,0 3 2 5 12:40,0 +1:46,0 76,25
14 39 2 Poustka Václav ZCC Plzeň Litice 12:49,0 2 1 3 12:49,0 +1:55,0 74,99
15 46 Bedecs Matěj ZCC Jasan Aš 17:17,0 5 5 10 17:17,0 +6:23,0 37,70
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 65 1 Beneš David DRA Rover Praha 11:25,0 3 1 4 11:25,0 +0,0 87,00
2 64 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 11:39,0 1 3 4 11:39,0 +14,0 85,22
3 63 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 12:57,0 2 2 4 12:57,0 +1:32,0 75,31
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 74 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 12:27,0 0 3 3 12:27,0 +0,0 87,00
2 75 1 Novák Jan DRB Strakonice 12:56,0 2 1 3 12:56,0 +29,0 83,62
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 71 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 13:03,0 2 0 2 13:03,0 +0,0 91,00
2 69 2 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 13:09,0 2 0 2 13:09,0 +6,0 90,30
3 66 2 Novoveská Martina DKA Plzeň Litice 13:22,0 0 3 3 13:22,0 +19,0 88,79
4 67 2 Wolfová Zuzana DKA Plzeň Litice 13:34,0 0 2 2 13:34,0 +31,0 87,39
5 70 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 13:42,0 0 4 4 13:42,0 +39,0 86,46
6 73 3 Štolbová Eliška DKA Rover Praha 14:28,0 1 3 4 14:28,0 +1:25,0 81,12
7 68 Hatová Nikola DKA Plzeň Litice 15:12,0 3 4 7 15:12,0 +2:09,0 76,00
8 72 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 15:25,0 5 1 6 15:25,0 +2:22,0 74,49
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 12 2 Mikolášová Heda ZKA Rover Praha 6:04,0 0 0 6:04,0 +0,0 83,00
2 10 2 Švihálková Adéla ZKA Rover Praha 6:56,0 3 3 6:56,0 +52,0 71,14
3 11 2 Adámková Ilona ZKA Plzeň Litice 7:50,0 2 2 7:50,0 +1:46,0 58,82
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 26 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 9:55,0 0 0 0 9:55,0 +0,0 91,00
2 33 2 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 9:57,0 0 0 0 9:57,0 +2,0 90,69
3 29 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 10:44,0 1 0 1 10:44,0 +49,0 83,50
4 27 2 Konečná Barbora ZKB Elán Zruč 10:48,0 1 1 2 10:48,0 +53,0 82,89
5 32 2 Řezáčová Kristýna ZKB Elán Zruč 11:16,0 1 0 1 11:16,0 +1:21,0 78,61
6 36 2 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 12:03,0 1 2 3 12:03,0 +2:08,0 71,42
6 37 3 Randáková Hanka ZKB Sokol Stachy 12:03,0 3 3 6 12:03,0 +2:08,0 71,42
8 28 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 12:15,0 3 2 5 12:15,0 +2:20,0 69,58
8 38 Tušlová Agáta ZKB Sokol Stachy 12:15,0 2 4 6 12:15,0 +2:20,0 69,58
10 25 3 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 12:23,0 2 2 4 12:23,0 +2:28,0 68,36
10 31 3 Formanová Štěpánka ZKB Plzeň Litice 12:23,0 1 0 1 12:23,0 +2:28,0 68,36
12 34 2 Formanová Pavlína ZKB Plzeň Litice 13:07,0 2 2 4 13:07,0 +3:12,0 61,63
13 30 2 Bohůnková Kateřina ZKB Plzeň Litice 13:09,0 4 3 7 13:09,0 +3:14,0 61,32
14 24 3 Chvoštíková Veronika ZKB Rover Praha 13:53,0 4 2 6 13:53,0 +3:58,0 54,60
15 35 Walchetsederová Linda ZKB Jasan Aš 14:59,0 5 4 9 14:59,0 +5:04,0 44,50
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 17 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 11:10,0 3 4 7 11:10,0 +0,0 91,00
2 19 2 Jaroš Matěj ZCB Rover Praha 11:39,0 2 1 3 11:39,0 +29,0 87,06
3 21 Soukup Martin ZCB Rover Praha 11:44,0 1 2 3 11:44,0 +34,0 86,38
4 14 Šilha Ondřej ZCB Sokol Stachy 12:03,0 0 4 4 12:03,0 +53,0 83,80
5 23 3 Straška Vít ZCB Kadaň 12:28,0 2 3 5 12:28,0 +1:18,0 80,40
6 15 1 Šantora Jáchym ZCB Rover Praha 11:33,0 3 1 4 12:33,0 +1:23,0 79,72
7 13 Bolda Vojtěch ZCB Sokol Stachy 13:32,0 4 4 8 13:32,0 +2:22,0 71,71
8 18 2 Klosse Jan ZCB Plzeň Litice 13:51,0 4 3 7 13:51,0 +2:41,0 69,13
9 20 Třasák Maxmilián ZCB Jasan Aš 14:11,0 4 3 7 14:11,0 +3:01,0 66,41
10 16 3 Kůs David ZCB Plzeň Litice 15:00,0 4 4 8 15:00,0 +3:50,0 59,76
11 22 Barták Matouš ZCB Kadaň 13:25,0 3 1 4 15:25,0 +4:15,0 56,36

st. č. 15 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 22 – přirážka 02:00 – 2x nevystřelená rána

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 57 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 10:34,0 0 0 0 10:34,0 +0,0 91,00
2 59 2 Rychlíková Marie ZKC Jasan Aš 11:12,0 1 3 4 11:12,0 +38,0 85,54
3 60 3 Sluková Veronika ZKC Jasan Aš 11:41,0 1 1 2 11:41,0 +1:07,0 81,38
4 62 1 Hůrková Johanka ZKC Strakonice 12:23,0 1 2 3 12:23,0 +1:49,0 75,35
5 56 1 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 12:25,0 1 0 1 12:25,0 +1:51,0 75,06
6 58 3 Rychlíková Anna ZKC Jasan Aš 13:50,0 4 3 7 13:50,0 +3:16,0 62,86
7 54 3 Šlesingerová Kristýna ZKC Rover Praha 14:25,0 2 4 6 14:25,0 +3:51,0 57,84
8 55 Vlková Veronika ZKC Rover Praha 14:28,0 1 2 3 14:28,0 +3:54,0 57,41
9 61 Sikorová Anna ZKC Elán Zruč 15:27,0 0 0 0 15:27,0 +4:53,0 48,94
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 81 2 Adámek Tomáš M-B Plzeň Litice 18:18,0 1 3 4 18:18,0 +0,0 83,00
2 82 2 Hadrava Jiří M-B Karlovy Vary 18:31,0 4 2 6 18:31,0 +13,0 82,01
3 80 2 Kovář Milan M-B St. Město 18:50,0 1 4 5 18:50,0 +32,0 80,58
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 6 2 Volf Patrik ZCA Plzeň Litice 7:27,0 3 3 7:27,0 +0,0 87,00
2 8 Sauer Štěpán ZCA Jasan Aš 8:24,0 4 4 8:24,0 +57,0 75,90
3 7 3 Hříbal Marek ZCA Rover Praha 8:47,0 5 5 8:47,0 +1:20,0 71,42
4 9 Urban Vít ZCA Kadaň 11:18,0 4 4 11:18,0 +3:51,0 42,04
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 Silovská Barbora ZPK Strakonice 7:18,0 1 1 7:18,0 +0,0 0,00
2 5 Nyklesová Markéta ZPK Elán Zruč 8:25,0 1 1 8:25,0 +1:07,0 0,00
3 3 Klossová Kristýna ZPK Plzeň Litice 8:41,0 3 3 8:41,0 +1:23,0 0,00
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

2 Hotěk Jan ZPC 7:29,0 3 3 7:29,0 +0,0 0,00
2 1 Kovář Jakub ZPC St. Město 8:01,0 1 1 8:01,0 +32,0 0,00