17435

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Nová ves u Rýmařova
Datum: 4.12.2016
Sprint se skupinovým startem
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Fistrová Sofie ZPK Ostrava 14:19,8 5 5 14:19,8 +0,0 0,00
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 Plchová Beáta ZKA Blansko 7:25,0 4 4 7:25,0 +0,0 0,00
2 3 Plevová Lucie ZKA Poruba 8:33,0 5 5 8:33,0 +1:08,0 0,00
3 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 10:14,0 4 4 10:14,0 +2:49,0 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 5 Ševčík Matyáš ZCA Blansko 7:44,0 5 5 7:44,0 +0,0 0,00
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 8 Plevová Martina ZKB Poruba 12:36,0 2 0 2 12:36,0 +0,0 87,00
2 6 2 Mádrová Viktorie ZKB Ostrava 13:06,0 3 1 4 13:06,0 +30,0 83,54
3 7 2 Němčíková Adéla ZKB Ostrava 13:16,0 3 1 4 13:16,0 +40,0 82,39
4 10 2 Nečasová Viktorie ZKB Blansko 13:34,0 3 1 4 13:34,0 +58,0 80,32
5 11 2 Fistrová Adéla ZKB Ostrava 15:09,0 0 4 4 15:09,0 +2:33,0 69,39
6 9 3 Výbošťoková Daniela ZKB Blansko 16:36,0 3 4 7 16:36,0 +4:00,0 59,38
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 12 2 Bakeš Daniel ZCB Ostrava 11:58,0 1 2 3 11:58,0 +0,0 87,00
2 13 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 13:28,0 1 2 3 13:28,0 +1:30,0 76,09
3 16 2 Dobrovský Michal ZCB Blansko 14:07,0 2 2 4 14:07,0 +2:09,0 71,36
4 15 Folwarczný Filip ZCB Poruba 14:31,0 0 2 2 14:31,0 +2:33,0 68,46
5 14 Svačina Marián ZCB Poruba 16:10,0 5 5 10 16:10,0 +4:12,0 56,46
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 17 2 Bakešová Denisa ZKC Ostrava 17:37,0 2 0 2 17:37,0 +0,0 87,00
2 18 1 Doležalová Zuzana ZKC Třebíč 18:39,0 4 0 4 18:39,0 +1:02,0 81,89
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

19 Tyl Marek ZCC Poruba 18:25,0 1 1 2 18:25,0 +0,0 83,00
2 20 3 Kolář Martin ZCC Blansko 19:34,0 5 4 9 19:34,0 +1:09,0 77,81