17566

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Jáchymov
Datum: 11.12.2016
Sprint
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Dobešová Viktorie ZKA Jasan Aš 20:42,2 5 5 20:42,2 +0,0 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 2 3 Sauer Štěpán ZCA Jasan Aš 17:52,8 5 5 17:52,8 +0,0 0,00
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 15 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 21:09,3 2 1 3 21:09,3 +0,0 91,00
2 7 Walchetsederová Linda ZKB Jasan Aš 23:11,6 3 4 7 23:11,6 +2:02,3 82,23
3 12 1 Bártová Veronika ZKB Jílové 23:14,2 1 1 2 23:14,2 +2:04,9 82,04
4 10 1 Jírová Alžběta ZKB Rover Praha 23:18,5 0 3 3 23:18,5 +2:09,2 81,73
5 9 3 Mihulková Markéta ZKB Rover Praha 24:04,2 2 3 5 24:04,2 +2:54,9 78,46
6 13 3 Jindráková Nikola ZKB Jasan Aš 24:50,5 3 2 5 24:50,5 +3:41,2 75,14
7 8 3 Šíchová Barbora ZKB Rover Praha 25:08,6 1 1 2 25:08,6 +3:59,3 73,84
8 11 2 Bukovianská Ema ZKB Rover Praha 26:16,9 5 5 10 26:16,9 +5:07,6 68,94
9 3 Hocková Johana ZKB Rover Praha 26:40,8 3 2 5 26:40,8 +5:31,5 67,23
10 4 3 Chvoštíková Veronika ZKB Rover Praha 27:56,6 4 0 4 27:56,6 +6:47,3 61,79
11 14 2 Chadimová Klára ZKB Plzeň Litice 27:58,0 1 3 4 27:58,0 +6:48,7 61,69
12 6 Myšková Hana ZKB Rover Praha 29:35,5 4 3 7 29:35,5 +8:26,2 54,70
13 5 Ječná Barbora ZKB Rover Praha 32:46,6 5 4 9 32:46,6 +11:37,3 41,00
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 17 1 Blaha Jiří ZCB Rover Praha 18:06,0 2 0 2 18:06,0 +0,0 91,00
2 18 1 Martan Matyáš ZCB Rover Praha 19:12,2 5 5 10 19:12,2 +1:06,2 85,45
3 23 1 Blaha Michal ZCB Rover Praha 19:25,2 0 4 4 19:25,2 +1:19,2 84,36
4 28 2 Šantora Jáchym ZCB Rover Praha 20:49,7 2 0 2 20:49,7 +2:43,7 77,28
5 22 1 Tyx Maximilian ZCB Rover Praha 20:57,9 1 0 1 20:57,9 +2:51,9 76,59
6 25 1 Škaloud Šimon ZCB Jílové 22:06,4 4 1 5 22:06,4 +4:00,4 70,85
7 16 2 Kuchař Matěj ZCB Rover Praha 23:21,8 3 1 4 23:21,8 +5:15,8 64,53
8 19 3 Paraska David ZCB Jílové 25:11,2 4 3 7 25:11,2 +7:05,2 55,37
9 31 Gregáň Matěj ZCB Rover Praha 25:27,4 3 2 5 25:27,4 +7:21,4 54,01
10 21 Hladík Oliver ZCB Jílové 27:10,7 3 2 5 27:10,7 +9:04,7 45,35
11 32 Pobiš Cyril ZCB Rover Praha 28:50,8 2 4 6 28:50,8 +10:44,8 36,96
12 24 Macháně Jonatán ZCB Rover Praha 29:08,7 2 2 4 29:08,7 +11:02,7 35,46
13 20 Třasák Maxmilián ZCB Jasan Aš 29:39,2 5 3 8 29:39,2 +11:33,2 32,91
14 30 2 Soukup Martin ZCB Rover Praha 29:49,1 4 3 7 29:49,1 +11:43,1 32,08
15 29 Lipka Filip ZCB Rover Praha 31:26,8 3 5 8 31:26,8 +13:20,8 23,89
16 27 Kůs David ZCB Plzeň Litice 31:46,2 2 3 5 31:46,2 +13:40,2 22,27
17 26 3 Břenek Jan ZCB Jílové 33:14,2 5 5 10 33:14,2 +15:08,2 14,89
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 40 1 Nyklesová Karolína ZKC Elán Zruč 26:09,3 1 1 2 26:09,3 +0,0 91,00
2 39 2 Rychlíková Marie ZKC Jasan Aš 28:13,0 3 1 4 28:13,0 +2:03,7 83,82
3 37 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 29:04,9 5 1 6 29:04,9 +2:55,6 80,81
4 36 Kločáková Sára ZKC Jasan Aš 29:35,5 2 0 2 29:35,5 +3:26,2 79,04
5 41 3 Rychlíková Anna ZKC Jasan Aš 29:47,6 3 5 8 29:47,6 +3:38,3 78,34
6 34 2 Sluková Veronika ZKC Jasan Aš 31:23,2 2 5 7 31:23,2 +5:13,9 72,79
7 38 Eliášová Klára ZKC Rover Praha 32:04,3 2 4 6 32:04,3 +5:55,0 70,41
8 43 2 Hrubá Nela ZKC Elán Zruč 32:53,6 2 3 5 32:53,6 +6:44,3 67,55
9 35 Fialová Eva ZKC Jílové 32:48,7 4 2 6 33:48,7 +7:39,4 64,36
10 42 2 Pojezná Magdalena ZKC Rover Praha 35:00,0 4 3 7 35:00,0 +8:50,7 60,22
11 33 3 Malá Lucie ZKC Kapslovna 50:21,4 4 4 8 50:21,4 +24:12,1 6,79

st. č. 35 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 49 1 Netrval Jakub ZCC Plzeň Litice 23:32,3 3 1 4 23:32,3 +0,0 91,00
2 59 1 Svítil Michal ZCC Tatran 24:50,0 3 3 6 24:50,0 +1:17,7 85,99
3 58 1 Karlík Petr ZCC Rover Praha 25:25,2 0 3 3 25:25,2 +1:52,9 83,72
4 54 2 Štecher Filip ZCC Jasan Aš 25:31,6 1 5 6 25:31,6 +1:59,3 83,31
5 50 1 Smetana Prokop ZCC Rover Praha 25:46,5 3 3 6 25:46,5 +2:14,2 82,35
6 57 2 Novotný David ZCC Jasan Aš 26:24,0 5 5 10 26:24,0 +2:51,7 79,93
7 55 2 Szabo Gabriel ZCC Rover Praha 26:40,0 1 1 2 26:40,0 +3:07,7 78,90
8 53 Pscheidt Martin ZCC Tatran 27:20,6 4 2 6 27:20,6 +3:48,3 76,28
9 44 2 Tuček Miloslav ZCC Jílové 27:22,4 1 0 1 27:22,4 +3:50,1 76,17
10 52 2 Novotný Jindřich ZCC Jasan Aš 27:27,3 4 3 7 27:27,3 +3:55,0 75,85
11 60 1 Lipold Jan ZCC Rover Praha 27:39,3 1 1 2 27:39,3 +4:07,0 75,08
12 61 Šach Petr ZCC Rover Praha 28:11,7 0 4 4 28:11,7 +4:39,4 72,99
13 56 2 Mihulka Marek ZCC Rover Praha 28:53,5 2 3 5 28:53,5 +5:21,2 70,30
14 51 2 Matoušek Štěpán ZCC Klecany 28:59,8 2 2 4 28:59,8 +5:27,5 69,89
15 45 2 Lustig Adam ZCC Rover Praha 29:14,2 4 4 8 29:14,2 +5:41,9 68,97
16 48 Kynšt Matyáš ZCC Jílové 31:05,1 5 4 9 31:05,1 +7:32,8 61,82
17 46 Rychnovský Matouš ZCC Jílové 32:06,4 3 2 5 32:06,4 +8:34,1 57,87
18 47 Bedecs Matěj ZCC Jasan Aš 39:15,1 2 5 7 39:15,1 +15:42,8 30,25
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 67 2 Krámská Lucie DKA Rover Praha 33:56,9 4 4 8 33:56,9 +0,0 91,00
2 62 1 Hanušová Štěpánka DKA Strakonice 34:13,8 4 3 7 34:13,8 +16,9 90,24
3 66 1 Nourse Eliška DKA Rover Praha 34:33,1 3 2 5 34:33,1 +36,2 89,38
4 63 2 Zlesáková Adéla DKA Rover Praha 37:30,6 4 5 9 37:18,6 +3:21,7 81,98
5 65 3 Ptáčková Veronika DKA Rover Praha 38:12,0 3 5 8 37:32,0 +3:35,1 81,39
6 64 3 Radilová Antonie DKA Rover Praha 40:34,3 0 3 3 40:34,3 +6:37,4 73,24

st. č. 63 – zdržení -00:12 – nezaviněné zdržení
st. č. 65 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení
st. č. 65 – zdržení -00:15 – nezaviněné zdržení

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 70 2 Beneš David DRA Rover Praha 31:27,7 5 5 10 31:27,7 +0,0 87,00
2 68 2 Pscheidt Tomáš DRA Tatran 32:34,4 3 4 7 32:34,4 +1:06,7 83,92
3 72 2 Karlík Jan DRA Rover Praha 33:30,4 5 4 9 33:30,4 +2:02,7 81,34
4 71 Krámský Šimon DRA Rover Praha 34:52,5 4 5 9 34:27,5 +2:59,8 78,71
5 69 3 Kodeda Oldřich Petr DRA Plzeň Litice 42:17,7 3 5 8 42:17,7 +10:50,0 57,04

st. č. 71 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 75 1 Netušilová Natálie DKB Rover Praha 32:43,9 1 4 5 32:43,9 +0,0 91,00
2 73 2 Heřmanská Dagmar DKB Rover Praha 33:29,5 3 4 7 33:29,5 +45,6 88,88
3 76 1 Baxová Amanda DKB Rover Praha 34:10,7 4 5 9 34:10,7 +1:26,8 86,97
4 74 2 Rychnovská Kateřina DKB Jílové 37:36,9 2 3 5 37:08,9 +4:25,0 78,72

st. č. 74 – zdržení -00:28 – nezaviněné zdržení

Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 78 1 Švirlochová Zdeňka Z-B Jílové 42:55,9 3 3 6 42:55,9 +0,0 69,00
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 79 2 Milnerová Zuzana Z-C Kapslovna 39:40,8 5 4 9 39:40,8 +0,0 69,00
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 80 1 Svítil Robert DRB Tatran 35:20,2 3 4 7 35:20,2 +0,0 87,00
2 81 1 Hanuš Antonín DRB Strakonice 36:08,9 5 4 9 35:23,9 +3,7 86,84
3 82 2 Krejbich Daniel DRB Rover Praha 38:47,1 1 5 6 38:24,1 +3:03,9 79,45

st. č. 81 – zdržení -00:28 – nezaviněné zdržení
st. č. 81 – zdržení -00:17 – nezaviněné zdržení
st. č. 82 – zdržení -00:23 – nezaviněné zdržení

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 84 2 Michálková Pavlína JKY Rover Praha 43:12,6 4 5 9 43:12,6 +0,0 83,00
2 85 2 Zaděláková Petra JKY Říčany 44:21,4 1 2 3 44:21,4 +1:08,8 80,79
3 83 2 Tučková Andrea JKY Jílové 51:47,1 3 3 6 51:47,1 +8:34,5 66,52
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 88 1 Pscheidt Michal M-B Tatran 35:18,4 4 4 8 35:18,4 +0,0 87,00
2 86 Bečvář Jan M-B Rover Praha 41:13,2 5 4 9 41:13,2 +5:54,8 72,42
3 87 2 Švirloch Branislav M-B Jílové 51:02,5 5 3 8 50:17,5 +14:59,1 50,07

st. č. 87 – zdržení -00:45 – nezaviněné zdržení

Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 90 M Blaha Ondřej M-C Rover Praha 37:23,9 2 3 5 37:13,9 +0,0 87,00
2 89 2 Krámský Pavel M-C Rover Praha 40:32,8 4 3 7 40:02,8 +2:48,9 80,42
3 91 Braatz Frank M-C Konkordia 48:59,4 4 4 8 48:59,4 +11:45,5 59,52

st. č. 89 – zdržení -00:30 – nezaviněné zdržení
st. č. 90 – zdržení -00:10 – nezaviněné zdržení

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 Nováková Miroslava Z-A Rover Praha 40:37,9 3 3 6 40:37,9 +0,0 87,00
2 93 1 Jeníčková Kateřina Z-A Strakonice 44:42,1 3 5 8 43:57,1 +3:19,2 79,89
3 92 3 Hurdálková Lucie Z-A Rover Praha 45:15,8 5 3 8 44:45,8 +4:07,9 78,15

st. č. 77 – důtka –
st. č. 92 – zdržení -00:30 – nezaviněné zdržení
st. č. 93 – zdržení -00:45 – nezaviněné zdržení

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 96 M Dvořák Lukáš JUN Rover Praha 40:34,2 1 2 3 40:34,2 +0,0 87,00
2 95 1 Vavřina Matěj JUN Rover Praha 45:54,4 2 4 6 45:54,4 +5:20,2 75,55
3 94 1 Štolba Jiří JUN Jílové 52:17,9 3 5 8 52:17,9 +11:43,7 61,84
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 97 Tolar David M-A SKPKornspitz 40:17,2 0 3 3 40:17,2 +0,0 91,00
2 100 2 Humr Jan M-A Rover Praha 44:42,1 5 3 8 44:12,1 +3:54,9 82,15
3 98 1 Kanta Jiří M-A Plzeň Litice 47:06,1 3 3 6 46:36,1 +6:18,9 76,73
4 101 1 Válka Jan M-A Jílové 47:54,2 3 4 7 47:54,2 +7:37,0 73,79
5 99 Zvyhal Jan M-A Rover Praha 48:47,9 2 3 5 48:22,9 +8:05,7 72,71

st. č. 98 – zdržení -00:30 – nezaviněné zdržení
st. č. 99 – zdržení -00:25 – nezaviněné zdržení
st. č. 100 – zdržení -00:30 – nezaviněné zdržení