17573

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Horní Mísečky
Datum: 11.12.2016
Sprint
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 48 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 19:24,0 0 0 0 19:24,0 +0,0 91,00
2 36 1 Svobodová Kateřina ZKC Jilemnice 18:31,0 3 0 3 20:01,0 +37,0 88,10
3 37 2 Paulů Klára ZKC Krkonoše 19:15,0 0 3 3 20:45,0 +1:21,0 84,66
4 38 1 Rambová Nina ZKC Jílové 19:25,0 2 1 3 20:55,0 +1:31,0 83,88
5 44 1 Kašparová Michaela ZKC KB Trefa 19:26,0 2 2 4 21:26,0 +2:02,0 81,46
6 46 Křížová Hana ZKC Jilemnice 22:08,0 1 0 1 22:38,0 +3:14,0 75,83
7 43 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 20:26,0 4 2 6 23:26,0 +4:02,0 72,08
8 41 3 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 21:23,0 3 3 6 24:23,0 +4:59,0 67,62
9 45 3 Hofmanová Petra ZKC Horní Branná 23:14,0 2 1 3 24:44,0 +5:20,0 65,98
10 47 2 Gittlerová Jitka ZKC Manušice 23:28,0 4 3 7 26:58,0 +7:34,0 55,50
11 39 2 Matošková Barbora ZKC Ruprechtice 26:10,0 4 3 7 29:40,0 +10:16,0 42,84
12 42 3 Hochbergrová Pavlína ZKC Horní Branná 28:29,0 3 2 5 30:59,0 +11:35,0 36,66
13 35 Farská Markéta ZKC Ruprechtice 29:47,0 2 5 7 33:17,0 +13:53,0 25,87
14 40 Kohoutová Ludmila ZKC KB Trefa 31:45,0 3 1 4 33:45,0 +14:21,0 23,68
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 30 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 16:13,0 1 3 4 18:13,0 +0,0 91,00
2 34 1 Mikšík Matěj ZCC Krkonoše 16:47,0 2 1 3 18:17,0 +4,0 90,66
3 32 1 Paulus Lukáš ZCC Jilemnice 17:50,0 0 2 2 18:50,0 +37,0 87,91
4 33 1 Hasman Marek ZCC Elán Zruč 17:24,0 4 2 6 20:24,0 +2:11,0 80,09
5 28 1 Babánek Adam ZCC Střelka Brno TM 17:45,0 2 4 6 20:45,0 +2:32,0 78,34
6 29 2 Smýkal Jakub ZCC KB Trefa 21:29,0 0 1 1 21:59,0 +3:46,0 72,18
7 31 Parásek Jan ZCC Manušice 28:15,0 0 2 2 29:15,0 +11:02,0 35,88
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 4 1 Zátka Jan ZCB Manušice 14:19,0 0 0 0 14:19,0 +0,0 91,00
2 3 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice 14:45,0 2 2 4 16:45,0 +2:26,0 75,53
3 9 1 Milán Jakub ZCB Střelka Brno TM 14:23,0 4 1 5 16:53,0 +2:34,0 74,68
4 7 2 Mach Filip ZCB Střelka Brno 16:26,0 1 1 2 17:26,0 +3:07,0 71,18
5 8 2 Fajstl Richard ZCB Střelka Brno 16:07,0 5 4 9 20:37,0 +6:18,0 50,95
6 6 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 18:49,0 1 5 6 21:49,0 +7:30,0 43,32
7 5 2 Jiránek Ondřej ZCB Ruprechtice 19:13,0 3 3 6 22:13,0 +7:54,0 40,78
8 10 1 Franz Tadeáš ZCB Střelka Brno 17:47,0 5 4 9 22:17,0 +7:58,0 40,36
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 17 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice 14:29,0 1 0 1 14:59,0 +0,0 91,00
2 15 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 14:42,0 0 2 2 15:42,0 +43,0 86,64
3 26 1 Šulcová Rozálie ZKB Jilemnice 15:34,0 1 0 1 16:04,0 +1:05,0 84,42
4 12 2 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice 15:34,0 2 0 2 16:34,0 +1:35,0 81,38
5 18 2 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 16:44,0 1 0 1 17:14,0 +2:15,0 77,33
6 27 3 Bermanová Lucie ZKB Horní Branná 17:57,0 1 0 1 18:27,0 +3:28,0 69,94
7 21 3 Riederová Lucie ZKB Střelka Brno 18:12,0 0 2 2 19:12,0 +4:13,0 65,39
7 23 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 17:42,0 3 0 3 19:12,0 +4:13,0 65,39
9 22 2 Plevová Martina ZKB Poruba 17:20,0 3 1 4 19:20,0 +4:21,0 64,58
10 16 Paulů Barbora ZKB Horní Branná 17:14,0 4 2 6 20:14,0 +5:15,0 59,11
11 13 Buštová Linda ZKB Jilemnice 17:44,0 2 4 6 20:44,0 +5:45,0 56,07
12 24 Dlabová Terezie ZKB Jilemnice 18:50,0 2 2 4 20:50,0 +5:51,0 55,47
13 20 Hofmanová Veronika ZKB Horní Branná 21:18,0 0 2 2 22:18,0 +7:19,0 46,56
14 11 2 Císařová Markéta ZKB Střelka Brno 20:13,0 3 2 5 22:43,0 +7:44,0 44,03
15 14 2 Mociková Natálie ZKB Mikulášovice 26:40,0 1 0 1 27:10,0 +12:11,0 17,00
16 25 3 Vašáková Adéla ZKB Manušice 27:17,0 4 3 7 30:47,0 +15:48,0 0,00
17 19 Pilchová Marie ZKB KB Trefa 26:52,0 4 5 9 31:22,0 +16:23,0 0,00
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

1 Plevová Lucie ZKA Poruba 10:06,0 3 3 11:36,0 +0,0 0,00
2 2 Zikánová Adriana ZKA KB Trefa 10:39,0 4 4 12:39,0 +1:03,0 0,00