17743

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Vrchlabí
Datum: 20.12.2016
Sprint
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 36 1 Mikšík Matěj ZCC Krkonoše 14:51,0 0 0 0 14:51,0 +0,0 91,00
2 35 2 Hawel Marek ZCC Krkonoše 15:32,0 1 1 2 15:32,0 +41,0 86,81
3 38 1 Kudrnáč Jakub ZCC Jilemnice 14:51,0 4 0 4 15:51,0 +1:00,0 84,87
4 37 Štrégl Matyáš ZCC Krkonoše 18:09,0 3 0 3 18:09,0 +3:18,0 70,77
5 40 1 Morávek Michal ZCC SKP Harrach. 18:38,0 1 0 1 18:38,0 +3:47,0 67,81
6 41 2 Zapletalík Adrian ZCC SKP Harrach. 20:25,0 3 4 7 20:25,0 +5:34,0 56,88
7 39 Parásek Jan ZCC Manušice 27:23,0 2 3 5 27:23,0 +12:32,0 14,19

st. č. 38 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 8 Hron Antonín ZCB Krkonoše 12:54,0 1 1 2 12:54,0 +0,0 91,00
2 12 2 Kunčík Matěj ZCB Krkonoše 13:04,0 3 1 4 13:04,0 +10,0 89,82
3 13 1 Zátka Jan ZCB Manušice 14:04,0 0 1 1 14:04,0 +1:10,0 82,77
4 14 1 Škaloud Šimon ZCB Jílové 14:52,0 1 3 4 14:52,0 +1:58,0 77,12
5 9 1 Kašpar Jakub ZCB KB Trefa 15:09,0 3 2 5 15:09,0 +2:15,0 75,12
5 17 1 Berger Ondřej ZCB Jilemnice 15:09,0 4 1 5 15:09,0 +2:15,0 75,12
7 7 Sucharda Tomáš ZCB Jilemnice 15:36,0 3 0 3 15:36,0 +2:42,0 71,95
8 10 1 Hála Martin ZCB KB Trefa 15:39,0 0 1 1 15:39,0 +2:45,0 71,60
9 16 2 Florek Miroslav ZCB SKP Harrach. 16:25,0 5 2 7 16:25,0 +3:31,0 66,19
10 15 Zapletalík Felix ZCB SKP Harrach. 18:41,0 4 0 4 18:41,0 +5:47,0 50,20
11 11 2 Bažant Filip ZCB Manušice 21:26,0 1 3 4 21:26,0 +8:32,0 30,80
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 46 1 Hendrychová Anežka ZKC KB Trefa 16:21,0 0 1 1 16:21,0 +0,0 91,00
2 58 2 Paulů Klára ZKC Krkonoše 16:29,0 0 1 1 16:29,0 +8,0 90,25
3 57 1 Martinková Monika ZKC SKP Harrach. 16:58,0 0 0 0 16:58,0 +37,0 87,56
4 48 1 Rambová Nina ZKC Jílové 17:22,0 0 2 2 17:22,0 +1:01,0 85,34
5 44 1 Baráková Barbora ZKC Krkonoše 17:36,0 0 2 2 17:36,0 +1:15,0 84,04
6 56 1 Matoušová Gabriela ZKC Krkonoše TM 17:38,0 2 1 3 17:38,0 +1:17,0 83,85
7 43 1 Durdová Michaela ZKC Kapslovna 17:44,0 1 1 2 17:44,0 +1:23,0 83,30
8 42 1 Kašparová Michaela ZKC KB Trefa 17:51,0 1 2 3 17:51,0 +1:30,0 82,65
9 50 1 Doležalová Zuzana ZKC Třebíč 17:56,0 2 1 3 17:56,0 +1:35,0 82,18
10 54 1 Bergerová Veronika ZKC Jilemnice 18:25,0 2 1 3 18:25,0 +2:04,0 79,49
11 45 1 Paulů Zuzana ZKC Jilemnice 18:43,0 5 2 7 18:43,0 +2:22,0 77,82
12 59 3 Holubcová Šárka ZKC Jilemnice 19:36,0 2 2 4 19:36,0 +3:15,0 72,91
13 51 Křížová Hana ZKC Jilemnice 19:57,0 0 2 2 19:57,0 +3:36,0 70,96
14 55 2 Halamová Lucie ZKC SKP Harrach. 19:59,0 1 3 4 19:59,0 +3:38,0 70,77
15 49 3 Hofmanová Petra ZKC Horní Branná 20:15,0 2 2 4 20:15,0 +3:54,0 69,29
16 53 Kohoutová Ludmila ZKC KB Trefa 26:38,0 1 0 1 26:38,0 +10:17,0 33,76
17 47 3 Malá Lucie ZKC Kapslovna 27:06,0 3 2 5 27:06,0 +10:45,0 31,16
18 52 3 Mrňová Adéla ZKC Třebíč 31:12,0 2 4 6 31:12,0 +14:51,0 8,34
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 18 1 Fiedlerová Eliška ZKB KB Trefa 12:19,0 0 0 0 12:19,0 +0,0 91,00
2 25 1 Šulcová Rozálie ZKB Jilemnice 12:52,0 0 0 0 12:52,0 +33,0 86,93
3 20 1 Paulusová Lucie ZKB Jilemnice 13:08,0 0 2 2 13:08,0 +49,0 84,96
4 27 1 Seidlová Eliška ZKB SKP Harrach. 13:58,0 4 0 4 13:58,0 +1:39,0 78,80
5 31 2 Buďárková Tereza ZKB Jilemnice 14:11,0 0 2 2 14:11,0 +1:52,0 77,20
6 24 1 Schejbalová Tereza ZKB KB Trefa 14:32,0 0 3 3 14:32,0 +2:13,0 74,62
7 26 2 Plevová Martina ZKB Poruba 14:42,0 1 0 1 14:42,0 +2:23,0 73,39
8 23 3 Bermanová Lucie ZKB Horní Branná 15:13,0 2 1 3 15:13,0 +2:54,0 69,57
9 22 2 Pánková Andrea ZKB SKP Harrach. 15:18,0 2 0 2 15:18,0 +2:59,0 68,95
10 28 1 Brunátová Denisa ZKB Elán Zruč 17:33,0 4 4 8 17:33,0 +5:14,0 52,33
11 21 Paulů Barbora ZKB Horní Branná 18:12,0 5 3 8 18:12,0 +5:53,0 47,53
12 30 Hofmanová Veronika ZKB Horní Branná 18:24,0 1 3 4 18:24,0 +6:05,0 46,05
13 32 Dlabová Terezie ZKB Jilemnice 19:27,0 5 5 10 19:27,0 +7:08,0 38,29
14 33 2 Mociková Natálie ZKB Mikulášovice 20:37,0 1 1 2 20:37,0 +8:18,0 29,67
15 19 Hrubonová Dora ZKB Horní Branná 22:25,0 5 3 8 22:25,0 +10:06,0 16,37
16 29 Pilchová Marie ZKB KB Trefa 23:05,0 2 2 4 23:05,0 +10:46,0 11,45
17 34 3 Vašáková Adéla ZKB Manušice 24:52,0 1 0 1 24:52,0 +12:33,0 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 2 Kulhánek Lukáš ZCA Krkonoše 12:53,0 0 1 1 12:53,0 +0,0 0,00
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 1 Florek Vojtěch ZPC SKP Harrach. 21:23,0 3 3 6 21:23,0 +0,0 0,00
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

4 Johnová Nela ZKA Jilemnice 15:31,0 0 0 0 15:31,0 +0,0 0,00
2 5 Martínková Natálie ZKA SKP Harrach. 16:42,0 4 1 5 16:42,0 +1:11,0 0,00
3 6 Plevová Lucie ZKA Poruba 16:47,0 1 0 1 16:47,0 +1:16,0 0,00