13479

Soutěž jednotlivců – Zima 2016

Poslední aktualizace: 10. 5. 2016

Dorostenky A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 56
1 Dusilová Karolína 00 SKPKornspitz M 516,19 100,00* 100,00* 0,00 0,00 100,00* 100,00 108,06* 108,13*
2 Macková Veronika 00 SK N.Město M 506,59 94,13 96,46* 99,65* 100,00* 94,00 90,24 110,00* 100,48*
3 Voborníková Tereza 00 Jilemnice M 502,99 99,56* 98,44* 100,00* 99,50* 86,44 79,43 105,49* 95,66
4 Chlupová Adéla 00 SG Jbc M 496,46 94,72* 97,87* 85,67 90,04 90,87 95,27* 98,60* 110,00*
5 Franzová Hana 00 Střelka Brno 1 474,93 95,35* 93,73* 93,79* 88,99 89,44 87,81 94,47* 97,59*
6 Gallová Veronika 00 Jilemnice 1 471,73 93,80* 91,14 93,69* 90,96 86,68 91,32* 91,43* 101,49*
7 Možuchová Tereza 00 SKPKornspitz 1 467,65 94,23* 94,74* 91,55* 93,72* 83,93 77,49 93,41* 84,80
8 Rolencová Vanessa 00 SKPKornspitz 1 455,82 90,63* 85,85 91,69* 92,44* 89,94* 86,29 91,12* 54,76
9 Hemplová Jindřiška 00 SG Jbc 1 454,34 81,11 83,33 87,86* 86,84* 86,85* 79,38 96,70* 96,09*
10 Nováčková Helena 00 Bělá p.Prad. 1 447,39 87,82* 81,48 79,36 89,04* 91,44* 76,78 91,44* 87,65*
11 Franzová Emma 00 Střelka Brno 1 446,77 87,78* 91,76* 71,83 90,09* 83,16 84,30 89,57* 87,57*
12 Baxová Amanda 00 Rover Praha 2 438,48 80,72 85,40* 77,62 86,75* 86,48* 77,34 91,62* 88,23*
13 Bártová Valerie 00 SK N.Město 2 425,02 64,37 75,32 55,20 85,12* 81,24* 82,22* 88,55* 87,89*
14 Schreierová Anna 00 Bělá p.Prad. 2 411,51 73,18 71,95 74,21 87,26* 81,31* 79,04* 82,46* 81,44*
15 Netušilová Natálie 00 Rover Praha 2 403,23 74,38* 83,21* 73,67 85,49* 72,41 77,17* 82,98*
16 Trávníčková Veronika 00 St. Město 3 364,27 75,78* 66,35* 64,28 71,81* 76,96* 73,37*
17 Heřmanská Dagmar 00 Rover Praha 3 355,66 72,90* 71,19* 60,56 78,94* 64,13 62,72 67,52* 65,11*
18 Žurková Anna 00 Poruba 3 314,15 56,62* 61,31* 53,79 62,69* 57,07* 48,00 76,46*
19 Chudějová Markéta 00 Letohrad 3 304,20 74,42* 72,20* 76,14* 81,44*
20 Rychnovská Kateřina 00 Jílové 297,54 54,46 61,42* 57,30* 57,63* 62,89* 58,30*
21 Svobodová Alexandra 00 Elán Zruč 3 274,26 64,32* 74,05* 69,63* 66,26*
22 Kačenová Natálie 00 Letohrad 3 235,35 69,01* 0,00* 78,77* 87,57*
23 Kubíčková Markéta 00 Ostrava 2 193,82 51,99* 58,83* 83,00*

Dorostenky B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 23 24
1 Vinklárková Tereza 98 Letohrad M 520,00 100,00* 100,00* 100,00 110,00* 110,00* 100,00* 93,04
2 Suchá Petra 99 SKPKornspitz M 502,58 95,65* 94,99 100,00* 102,16* 104,77* 92,01 100,00*
3 Křižovičová Iva 99 SK N.Město M 496,74 91,08 95,08* 91,51 93,14* 100,00* 88,35 106,01* 102,51*
4 Luxemburgová Kateřina 99 SKPKornspitz M 496,13 92,43 86,04 98,98* 92,99 97,65* 93,01* 103,89* 102,60*
5 Teplá Eliška 99 SK N.Město M 494,84 93,12* 91,97 100,00* 100,00* 92,35 90,23 101,66* 100,06*
6 Sádovská Michaela 98 SK N.Město 1 467,43 85,86 86,28* 84,57 94,61* 86,65* 75,21 95,76* 104,13*
7 Svobodová Eliška 99 SKPKornspitz 1 466,71 86,20 93,93* 95,84* 94,06* 89,75 86,08 90,75* 92,13*
8 Majcherová Nikol 99 SG Jbc 1 465,37 86,08 92,68* 88,69* 87,28 84,98 91,27* 89,67* 103,06*
9 Trpišovská Anna 98 SG Jbc 1 462,48 86,26* 92,61* 86,56* 81,21 99,72* 97,33*
10 Smetanová Barbora 99 SKPKornspitz 1 460,93 85,89* 83,91 82,78 91,05* 90,26* 78,66 92,51* 101,22*
11 Štruncová Markéta 99 SKPKornspitz 1 455,17 84,23* 81,70 90,14* 83,36* 79,26 71,84 98,39* 99,05*
12 Polednová Klára 99 SK N.Město 1 454,63 73,90 72,05 87,52* 84,25 86,93* 86,03* 94,48* 99,67*
13 Bártová Natálie 99 Jílové 1 432,77 65,51 72,19 81,94* 78,59* 78,46* 74,60 99,22* 94,56*
14 Stránělová Eva 98 SKPKornspitz 2 426,61 80,04* 72,90 83,56* 72,67 82,65* 65,96 82,41* 97,95*
15 Dvořáková Dagmar 98 Střelka Brno 2 423,50 81,50* 86,40* 78,60 80,53 83,25* 65,59 83,47* 88,88*
16 Chvalová Miroslava 99 Strakonice 2 413,48 65,10 78,53* 69,92 80,70* 77,50* 64,50 89,04* 87,71*
17 Papíková Lubomíra 98 Rover Praha 3 346,82 63,45 63,73* 71,35* 65,74* 63,66 65,19* 80,81*
18 Šikolová Natálie 99 SKPKornspitz 2 335,65 76,45* 85,59* 85,07* 88,54*
19 Michálková Pavlína 98 Rover Praha 299,38 41,18 66,49* 63,14* 58,18* 65,16* 46,41*
20 Daverná Evelína 99 SKS Vimperk 280,32 58,53* 51,91* 58,29* 62,30* 49,29* 42,01
21 Willmannová Michaela 99 SKS Vimperk 247,22 54,07* 63,43* 61,00* 68,72*
22 Hrubá Veronika 98 Rover Praha 236,67 52,36* 61,01* 61,21* 62,09*

Dorostenci A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 56
1 Mikyska Tomáš 00 Letohrad M 520,00 97,83 96,14 100,00* 100,00* 98,81 100,00* 110,00* 110,00*
2 Němeček Josef 00 SKPKornspitz M 505,28 100,00* 100,00* 95,57* 92,61 100,00* 92,13 109,71* 93,49
3 Dubský Jan 00 SKPKornspitz M 497,09 94,18* 97,62* 90,11 89,57 97,82* 93,94 108,31* 99,16*
4 Gregor Tomáš 00 SK N.Město 1 483,53 89,76* 94,39* 77,20 88,72 95,06* 86,68 100,82* 103,50*
5 Soukup Ondřej 00 Jilemnice 1 481,49 94,43* 81,62 95,50* 87,19 92,48* 89,01 100,18* 98,90*
6 Tomášek Jiří 00 SK N.Město 1 479,74 96,12* 94,88* 74,18 90,25 92,42* 88,83 100,16* 96,16*
7 Kánský Petr 00 Letohrad 1 476,48 91,75 94,17* 85,79 96,14* 85,16 92,98* 96,42* 96,77*
8 Strnad Adam 00 Letohrad 1 470,87 89,51* 93,70* 75,86 95,52* 82,92 82,66 97,48* 94,66*
9 Hermann Matěj 00 Letohrad 1 457,39 82,32 96,53* 87,92 91,36* 89,81* 83,28 88,69* 91,00*
10 Urban Matyáš 00 Letohrad 1 456,59 82,64 88,58* 71,16 86,74* 85,94* 85,43 102,27* 93,06*
11 Macl Přemysl 00 Jilemnice 1 452,95 80,94 0,00 79,85 84,77* 90,80* 88,41* 92,48* 96,49*
12 Chmelík Jiří 00 Jilemnice 1 444,45 84,73 96,30* 85,59* 87,14* 86,16* 78,20 80,28 89,26*
13 Zapletal Jakub 00 SK N.Město 1 442,75 76,07 88,56* 77,13 80,44 83,58* 82,93* 93,64* 94,04*
14 Svítil Robert 00 Tatran 2 427,51 80,80 83,75* 63,05 88,24* 86,19* 74,46 87,94* 81,39*
15 Švejda Jakub 00 SKS Vimperk 2 420,21 83,12* 84,15* 65,63 74,10* 72,29 73,53 93,15* 85,69*
16 Hasman Ondřej 00 Elán Zruč 2 400,70 73,87* 82,01* 71,55 77,23* 86,38* 81,21*
17 Štádler Miroslav 00 Rover Praha 3 340,40 0,00 74,74* 63,13* 68,67* 71,73* 61,66 56,34 62,13*
18 Papšík Marian 00 VsetínBobrky 2 309,42 57,16* 51,22 47,45 58,12* 53,71* 53,43* 87,00*
19 Ondruššek Matuš 00 Poruba 3 275,03 50,61* 55,91* 50,53* 39,14* 78,84*
20 Šamberger Martin 00 Střelka Brno 274,17 58,09* 0,00 43,92* 63,03* 50,87* 58,26*

Dorostenci B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 23 24 56
1 Štvrtecký Jakub 98 Letohrad M 519,07 98,22 99,07* 96,21 93,46 110,00* 110,00* 100,00* 100,00*
2 Červenka Václav 99 SK N.Město M 513,14 98,47* 90,39 96,64 0,00 97,63* 99,04* 108,64* 109,36* 80,55
3 Hornig Vítězslav 99 Jilemnice M 512,22 97,61* 100,00* 94,97 92,48 109,57* 106,62* 98,42* 88,78
4 Štulík Dominik 98 SG Jbc M 509,43 98,31 98,06 100,00* 93,89 100,00* 100,00* 103,95* 105,48*
5 Karlík Mikuláš 99 Letohrad M 508,14 100,00* 95,31 98,80* 100,00* 96,64 95,04 101,03* 108,31*
6 Dvořák Lukáš 98 SKPKornspitz M 500,67 95,80 96,62* 83,94 88,60 96,68* 95,87* 103,10* 108,40*
7 Hrouda Václav 99 Jilemnice 1 487,48 92,41* 95,91* 82,02 88,85 89,61 91,04* 100,31* 107,81*
8 Herman Ondřej 98 Letohrad 1 487,28 92,79* 85,26 89,01 87,33 97,04* 89,98* 99,95* 107,52*
9 Vanc Jan 99 SKPKornspitz 1 480,66 90,65* 89,71* 77,55 85,14 98,78* 88,97 96,03* 105,49*
10 Hájek Matěj 99 SKPKornspitz 1 480,51 89,10 89,96* 85,61 86,54 95,87* 90,19* 96,44* 108,05*
11 Ondřejka Jiří 99 Letohrad 1 473,75 82,45 92,49* 83,55 88,70* 81,13 91,99* 100,40* 100,17*
12 Tkadlec Jan 98 SK N.Město 1 465,88 90,03* 89,89 90,89* 81,78 91,40* 86,66 94,08* 99,48*
13 Volek David 99 SK N.Město 1 462,13 86,59 86,40 88,42* 91,81* 90,33* 82,36 95,23* 96,34*
14 Janík Jakub 99 Letohrad 1 461,56 88,17* 85,62 88,04 80,20 95,10* 91,97* 92,08* 94,24*
15 Janů Tomáš 98 SK N.Město 2 426,10 78,96 83,28* 78,72 72,74 82,68* 79,69* 84,85* 95,60*
16 Slavík Vojtěch 98 SKPKornspitz 2 423,57 85,29* 77,02 76,22 78,79* 86,58* 73,97 83,68* 89,23*
17 Křivánek Tomáš 98 Střelka Brno 2 423,44 81,23* 87,27* 83,31* 74,42 88,20* 83,43* 78,77 77,07
18 Gřešek Vít 99 SK N.Město 2 398,07 80,56* 75,62* 74,55 73,04 78,04* 79,56* 73,43 84,29*
19 Hanuš Antonín 99 Strakonice 3 389,33 54,35 74,04* 57,68 70,33* 78,04* 68,00 82,42* 84,50*
20 Vystavěl Ondřej 98 Prostějov 3 386,81 77,23* 74,77* 67,84 70,82* 84,31* 79,68*
21 Macháček Vojtěch 99 Letohrad 3 386,33 73,87* 73,20 64,75 71,78 79,19* 73,60* 76,83* 82,84*
22 Novotný Vojtěch 99 SKS Vimperk 2 383,16 68,26 76,38* 81,51* 73,37* 76,42* 75,48*
23 Žitník Richard 99 Rožnov pR 3 380,34 58,46 67,96* 65,54* 65,39 77,38* 0,00 83,61* 85,85*
24 Majer Lukáš 98 Kapslovna 3 376,83 69,24 70,14 72,67* 76,67* 71,32 74,48* 75,46* 77,55*
25 Pajer Lukáš 99 Jilemnice 2 358,06 82,09* 86,47* 93,71* 95,79*
26 Volejník Tomáš 98 Rover Praha 3 356,06 74,33* 58,32 59,28* 66,24* 76,15* 80,06*
27 Foller David 99 Střelka Brno 1 345,02 85,14* 90,50* 84,73* 84,65* 0,00 0,00*
28 Novák Jan 99 Strakonice 3 344,12 63,17* 70,22* 61,51 60,38 67,65* 59,34 68,08* 75,00*
29 Trpišovský Zdeněk 99 Jílové 2 339,67 58,02 61,88* 60,12* 71,10* 80,78* 65,79*
30 Doležal Václav 98 Rover Praha 311,51 65,40* 69,00* 52,52 61,27* 55,71* 60,13*
31 Gabko Tomáš 98 VsetínBobrky 284,90 44,65 58,58* 47,13* 50,91* 59,28* 43,83 69,00*
32 Štolba Jiří 98 Jílové 276,56 49,47* 56,22* 58,48* 56,30* 56,09* 48,28
33 Vavřina Matěj 98 Rover Praha 271,03 49,83* 53,76* 52,15* 60,18* 55,11*
34 Jiřička Tomáš 99 Rover Praha 182,07 50,36* 49,55* 29,33* 52,83*
35 Krejbich Daniel 99 Rover Praha 174,67 45,63* 48,14* 44,87* 36,03*
36 Lichtenberg Jaroslav 99 Poruba 166,05 49,50* 58,14* 58,41* 0,00*
37 Kotrla Josef 99 Rožnov pR 98,02 49,32* 48,70*
38 Smýkal Ondřej 99 Hor. Stakory 37,31 0,00* 37,31*

Juniorky – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 21 22 23 24 56
1 Davidová Markéta 97 SKPKornspitz M 520,00 100,00 110,00* 110,00* 100,00* 100,00* 100,00* 100,00
2 Tkadlecová Anna 96 SK N.Město M 505,09 0,00 96,56 103,25* 105,57* 99,52* 97,25* 82,83 99,50*
3 Jislová Erika 95 SKPKornspitz M 504,33 99,31* 100,00* 94,57 95,58 99,88* 105,14* 91,33 100,00*
4 Maříková Simona 96 Letohrad M 498,93 98,81* 96,75* 96,77* 106,60* 100,00* 94,46
5 Puskarčíková Anna 95 SG Jbc 1 490,95 93,99 97,24* 100,00* 97,02* 99,98* 87,42 93,08 96,71*
6 Jurčová Natálie 97 Letohrad 1 489,99 100,00* 95,64* 99,64* 103,83* 79,41 90,88*
7 Novotná Dora 97 Letohrad 1 487,74 95,65* 93,39* 99,96* 100,00* 91,94 88,56 93,01 98,74*
8 Votočková Eliška 97 Jilemnice 1 485,39 90,12 93,09 95,62* 97,28* 100,00* 94,96* 87,12 97,53*
9 Němečková Eliška 97 SKPKornspitz 1 458,33 90,42* 84,54* 89,16* 98,70* 95,51* 82,00 80,68 0,00
10 Otavová Karolína 97 SK N.Město 2 441,46 84,47 89,21* 85,74* 88,57* 0,00 0,00 87,03* 90,91*
11 Zapadlová Hana 96 SG Jbc 1 425,61 84,96* 76,02 78,01 80,29* 97,22* 83,03* 80,11* 75,88
12 Mitrusová Nicola 97 Jilemnice 2 392,79 82,72* 74,18* 75,41* 83,55* 0,00 76,93*
13 Šambergerová Barbora 97 Střelka Brno 2 362,80 58,93 65,94* 82,13* 75,98* 64,42* 74,33*
14 Daverná Karolína 97 St. Město 3 336,27 76,16* 58,45* 65,06* 0,00 68,13* 68,47*
15 Černá Kristýna 97 SK N.Město 2 322,46 81,38* 0,00* 79,31* 87,69* 0,00 74,08*
16 Šambergerová Anna 95 Střelka Brno 2 288,45 71,18* 0,00* 73,92* 59,76* 83,59* 0,00 0,00 0,00
17 Jeníčková Kateřina 95 Strakonice 3 286,19 56,94* 50,83* 37,30 43,28* 74,25* 60,89* 32,22 39,66
18 Gřešková Iva 97 Poruba 69,00 69,00*

Junioři – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 21 22 23 24 56
1 Šantora Ondřej 96 SKPKornspitz M 517,29 108,58* 110,00* 100,00* 100,00* 98,71* 95,66
2 Tolar David 95 SKPKornspitz M 511,11 100,00* 100,00* 94,10 95,70 110,00* 104,34* 96,77* 94,04
3 Procházka Jakub 96 Letohrad M 510,23 100,00* 100,00* 92,64 99,67* 105,92* 104,64* 82,36 93,98
4 Hošek Ondřej 95 Střelka Brno M 497,43 95,51* 90,26 102,45* 102,54* 94,45 96,93* 100,00* 94,04
5 Burian Jan 95 SK N.Město M 497,33 100,00* 100,00* 0,00 98,10* 88,12 99,23* 96,94 100,00*
6 Žemlička Milan 96 Letohrad M 494,71 97,92* 97,75* 93,88 102,32* 96,77* 99,95*
7 Hornig Michal 96 Jilemnice 1 479,29 90,57 95,63* 98,27* 96,01* 89,32 85,89 91,81* 97,57*
8 Ševčík Štěpán 96 Jilemnice 1 476,52 95,33* 94,56* 88,47 94,03* 90,25 94,89* 90,51 97,71*
9 Španihel David 95 Letohrad 1 475,00 96,75* 94,69* 91,37 95,22* 94,27* 94,07* 0,00 76,90
10 Suchomel Tomáš 97 Letohrad 1 469,70 91,77* 92,06* 89,20 92,34* 88,39 89,69 97,91* 95,62*
11 Slonek Matouš 97 SK N.Město 1 467,71 91,83* 91,02* 88,12 96,48* 87,94 92,64* 95,74* 89,53
12 Joukal Lukáš 97 SKPKornspitz 1 462,78 96,59* 97,87* 85,36 95,64* 0,00 82,38 86,20* 86,48*
13 Okuliar Jan 97 Jilemnice 1 448,43 94,03* 93,94* 77,86 93,35* 72,07 81,41* 85,70* 69,07
14 Virág Dominik 97 Jilemnice 1 446,07 86,73* 93,00* 84,36 84,49* 81,13 73,34 94,09* 87,76*
15 Klouda Martin 97 SK N.Město 1 433,03 89,96* 92,08* 90,69* 80,21* 80,09* 78,32 0,00 79,22
16 Korbelář Martin 97 Jilemnice 2 431,14 82,19* 86,99* 84,21* 87,15* 77,36 77,49 78,56 90,60*
17 Šlofar Vladimír 97 SG Jbc 1 428,40 89,06* 84,65* 77,62* 94,11* 82,96* 0,00 0,00 0,00
18 Kanta Jiří 95 Plzeň Litice 3 363,06 70,29* 79,38* 59,64 70,83* 66,37* 76,19*
19 Válka Jan 95 Jílové 3 342,79 58,32* 73,91* 67,58* 73,64* 69,34* 57,05
20 Merva Tomáš 97 Břidličná 247,30 49,42* 44,74* 42,72* 41,42* 69,00*
21 Štrunc Matěj 96 Střelka Brno 84,19 40,16* 44,03*

Muži A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 31 32 33 34 35 36 37 38 41 42 43 44 45 46 56
1 Krčmář Michal 91 SKPKornspitz M 518,07 99,16* 95,50 100,00* 100,00* 97,40 95,67 108,91* 110,00*
2 Šlesingr Michal 83 SKPKornspitz M 515,84 100,00* 100,00* 98,61 97,60 100,00* 92,26 110,00* 105,84*
3 Soukup Jaroslav 82 SKPKornspitz M 508,65 87,23 91,10 98,81* 95,61 104,65* 105,19* 100,00* 100,00*
4 Moravec Ondřej 84 SKPKornspitz M 505,69 98,95* 98,42* 96,50 96,99 95,20 100,00* 104,97* 103,35*
5 Balatka Miroslav 82 SKPKornspitz M 505,46 96,30* 99,16* 95,51 91,56 100,00* 100,00* 110,00* 95,89
6 Jánov Vít 87 SKPKornspitz M 503,99 0,00 110,00* 99,03* 96,93* 98,03* 100,00* 95,04 87,23
7 Krupčík Matěj 92 SKPKornspitz M 502,21 106,34* 100,00* 100,00* 100,00* 95,87* 90,62 0,00
8 Schorný Luboš 75 St. Město M 500,14 100,00* 100,00* 100,00* 100,00* 98,31 96,06 100,14* 81,17
9 Václavík Adam 94 SKPKornspitz M 492,42 92,33* 91,10 96,48* 95,61* 104,65* 103,35* 88,33 87,13
10 Krupčík Tomáš 88 SKPKornspitz 1 491,49 104,19* 95,02* 91,10 98,36* 98,38* 95,54* 92,26
11 Vojík Tomáš 93 SKPKornspitz 1 489,50 0,00 101,06* 97,39* 96,21* 98,19* 96,65*
12 Šmíd Martin 80 Střelka Brno 1 485,57 92,64* 97,27* 91,75 92,53 96,43* 96,85* 102,38* 84,76
13 Kristejn Lukáš 89 SKPKornspitz 1 480,98 105,91* 91,47* 89,72 88,77 95,87* 93,84* 93,89*
14 Franz Jiří 90 Říčany 1 480,79 98,55* 98,89* 89,72 91,49* 89,30 94,79* 97,07* 83,48
15 Řezníček Tomáš 90 Střelka Brno 1 465,27 93,12* 93,16* 89,55* 0,00 105,24* 84,20*
16 Přibyl Martin 93 St. Město 1 461,06 91,36* 97,64* 86,33 0,00 87,40* 93,13* 91,53* 69,19
17 Pavlík Tomáš 87 Rover Praha 1 441,58 96,43* 0,00 84,55* 81,73 92,35* 85,22* 83,03* 77,27
18 Smetana Martin 67 SKPKornspitz 1 439,41 77,95 91,56* 91,15* 79,98 85,56* 88,33* 82,81* 72,51
19 Humr Jan 84 Rover Praha 2 437,12 81,70 85,61* 81,01 84,55* 88,25* 89,43* 89,28* 66,16
20 Dvořák Jakub 93 Rover Praha 2 432,76 85,50* 87,81* 82,89* 82,27* 94,29* 74,14
21 Bartošek Michal 89 Střelka Brno 1 423,51 90,31* 95,31* 82,57* 0,00 79,21* 76,11*
22 Měšťák Jan 77 Kapslovna 2 417,73 79,06* 87,64* 75,83 83,65* 81,90* 0,00 85,48* 70,84
23 Hlobil Vladimír 89 Břidličná 2 417,60 86,55* 77,61* 81,00* 81,11* 91,33* 70,95
24 Trpišovský Tomáš 93 Jílové 2 404,49 74,81 82,46* 81,46* 77,74* 77,40* 71,87 85,43* 48,16
25 Novotný Matěj 88 Rover Praha 2 398,24 78,85* 80,99* 85,45* 67,81 71,62 76,70* 76,25* 58,63
26 Kittel Marek 90 SG Jbc 1 381,62 93,74* 97,83* 94,32* 95,73* 0,00 0,00*
27 Zvyhal Jan 82 Rover Praha 3 380,92 74,51* 76,99* 64,16 75,20* 77,37* 68,34 76,85* 47,08
28 Raška Jan 82 Blansko 2 380,37 65,02 78,46* 69,62* 70,06* 82,65* 79,58* 0,00 0,00
29 Červený Jiří 93 Elán Zruč 2 328,06 69,81* 82,62* 74,95* 0,00 66,89* 33,79*
30 Smetana Vít 73 Kapslovna 2 324,70 0,00* 81,21* 83,45* 90,00* 70,04*
31 Valek Marian 75 Kapslovna 1 182,13 90,46* 91,67*
32 Koubek Jiří 84 Kapslovna 2 175,67 89,90* 85,77*
33 Šablatura Jan 88 Poruba 88,19 19,19* 0,00* 69,00*
34 Staněk David 80 Třebíč 2 80,48 80,48*

Muži B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 56
1 Svoboda Leoš 76 Blansko M 510,00 100,00* 96,24 100,00* 100,00* 100,00* 97,44 110,00* 0,00
2 Kolář Petr 73 Blansko M 503,12 97,54* 97,27* 84,33 92,48 92,56 100,00* 101,49* 106,82*
3 Rychnovský František 74 Jílové 1 482,90 95,67* 91,07* 89,90* 88,34 83,17 85,71 103,39* 102,87*
4 Doubek Jan 79 Manušice 1 456,77 81,86 97,42* 94,68* 89,48* 85,98* 89,21*
5 Regner Tomáš 75 Ruprechtice 1 452,39 90,18* 84,15* 70,86 84,13* 99,06* 94,87*
6 Večeřa Roman 80 Prostějov 1 445,49 85,94* 87,66* 77,08 79,76 85,56* 81,68 96,16* 90,17*
7 Papež Marek 72 Ostrava 1 445,47 79,23 89,26* 51,06 81,48 81,64* 93,99* 93,58* 87,00*
8 Stráněl Jiří 72 Rover Praha 2 402,14 79,12* 70,83 70,71 69,41 76,53* 73,88* 89,09* 83,52*
9 Olšaník Jan 73 SKP Harrach. 2 388,87 41,46 71,12* 63,48* 73,32* 91,58* 89,37*
10 Bečvář Jan 72 Rover Praha 2 383,03 82,09* 78,01* 60,82 77,17* 75,60* 70,16*
11 Pscheidt Michal 74 Tatran 1 371,28 75,22* 83,82* 104,60* 107,64*
12 Novotný Milan 74 Jílové 1 351,09 83,78* 87,54* 86,83* 92,94*
13 Krejčí Richard 72 Rover Praha 3 346,65 62,36* 63,02* 60,07 71,61* 78,53* 71,13*
14 Palko Aleš 71 Říčany 2 335,93 65,92* 80,52* 94,52* 94,97*
15 Wohanka Pavel 75 Blansko 3 334,66 64,73* 51,61* 78,70* 73,53* 66,09*
16 Šimůnek Jaromír 55 SKPKornspitz M 306,52 96,52* 100,00* 0,00* 0,00* 0,00 110,00*
17 Hadrava Jiří 71 Karlovy Vary 2 268,62 0,00* 84,27* 91,58* 92,77*
18 Srnka Martin 69 Kapslovna 258,25 54,34* 0,00 43,21* 52,52* 46,89* 61,29*
19 Zátka Jan 75 Manušice 171,48 55,30* 53,66* 62,52*
20 Štolba Miroslav 73 SKPKornspitz 2 166,13 88,72* 77,41*
21 Švirloch Branislav 73 Jílové 141,79 58,70* 0,00* 36,74* 46,35*
22 Gabko Slavomír 74 VsetínBobrky 2 85,07 85,07*
23 Trpišovský Tomáš 72 Jílové 68,65 0,00* 68,65*

Muži C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 56
1 Čech Petr 63 Jilemnice M 516,71 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 100,00 99,27 110,00* 106,71*
2 Smolík Martin 66 Karlovy Vary M 510,26 94,41 96,24 96,84* 94,21 97,30* 100,00* 106,12* 110,00*
3 Holubec Lubor 65 Horní Branná 1 483,77 96,31* 98,69* 91,42 83,83 87,26 94,84* 98,84* 95,09*
4 Mádr René 69 Ostrava 1 466,88 91,20* 90,83* 84,68 96,11* 89,95 83,95 97,85* 90,89* 87,00
5 Landiga Michal 57 Karlovy Vary 1 466,40 96,83* 0,00 90,60* 83,44* 93,35* 102,18*
6 Mejstřík Petr 56 Tatran 1 443,47 82,11* 70,65 88,53* 82,29* 96,51* 94,03*
7 Blaha Ondřej 70 Rover Praha 1 440,03 87,72* 92,13* 81,78 84,00* 89,83* 86,35*
8 Heřman František 53 Ostrava 2 434,88 79,74 76,75 88,13* 79,84* 87,54* 96,54* 82,83*
9 Novotný Martin 61 Rover Praha 2 434,68 79,66* 80,86* 81,92* 70,22 93,56* 98,68*
10 Hojer Miloslav 54 Rover Praha 2 417,36 85,07* 76,24* 64,36 75,80* 91,19* 89,06*
11 Jungmann Petr 66 Karlovy Vary 2 378,95 81,56* 74,15* 52,65 59,17* 87,19* 76,88*
12 Franz Luděk 65 Říčany 1 351,83 79,98* 92,53* 87,68* 91,64*
13 Krámský Pavel 66 Rover Praha 2 290,20 80,94* 73,30* 64,86* 71,10*
14 Bakeš Jiří 61 Ostrava 94,95 46,56* 48,39*
15 Gabko Ján 59 VsetínBobrky 3 73,02 73,02*
16 Staněk Jiří 56 Třebíč 59,16 59,16*

Ženy A – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15 31 32 33 34 35 36 37 38 41 42 43 44 45 46 56
1 Soukalová Gabriela 89 SKPKornspitz M 510,00 100,00* 100,00* 99,98 100,00* 100,00* 100,00 110,00* 99,63
2 Vítková Veronika 88 SKPKornspitz M 505,75 96,96 97,62 100,00* 98,81* 97,63* 94,77 109,31* 100,00*
3 Černá Kristýna 93 SKPKornspitz M 504,80 109,79* 96,11 94,95 98,08* 99,13* 99,14* 98,66*
4 Johanidesová Lea 89 SKPKornspitz M 503,80 110,00* 94,29 94,91 98,86* 100,00* 100,00* 94,94*
5 Zvařičová Veronika 88 SKPKornspitz M 499,06 100,00* 100,71* 92,44 88,27 100,00* 99,29* 95,63 99,06*
6 Schorná Pavla 80 St. Město M 496,70 100,00* 100,00* 95,98 100,00* 100,00* 96,70* 85,92 80,39
7 Jislová Jessica 94 SKPKornspitz M 491,44 93,26* 86,87 93,26 94,77* 103,41* 92,75 100,00* 100,00*
8 Charvátová Lucie 93 SKPKornspitz M 484,92 91,02 97,88* 93,88* 93,95* 0,00 94,77* 104,44* 92,75
9 Puskarčíková Eva 91 SKPKornspitz M 484,04 93,60* 96,53* 96,85* 99,77* 90,90 97,29*
10 Hořínková Dita 94 Střelka Brno 1 484,03 78,67 94,07* 100,00* 95,65* 94,31* 100,00* 0,00 0,00
11 Tomešová Barbora 86 SKPKornspitz M 476,42 0,00 84,92 86,87* 94,13* 96,30* 99,12* 100,00*
12 Horká Ludmila 92 SKPKornspitz 1 467,28 101,12* 86,17 91,85* 93,06* 85,97 87,79* 93,46*
13 Landová Jitka 90 SKPKornspitz 1 461,50 100,54* 87,44* 88,12* 99,43* 85,97*
14 Housková Kateřina 93 Rover Praha 1 432,37 93,22* 83,57* 80,70* 91,13* 83,75* 78,88 73,32 74,65
15 Kováčová Andrea 93 Břidličná 2 404,64 79,59* 82,82* 88,78* 84,45* 62,54 56,93 69,00*
16 Hurdálková Lucie 91 Rover Praha 131,83 67,82* 64,01*

Ženy B – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 3 4 5 6 9 10 14 15
1 Coufalová Radka 78 Ostrava M 510,57 100,00* 100,00* 100,00* 100,00 97,15 95,11 107,19* 103,38*
2 Voráčková Adéla 78 Rover Praha 2 439,59 85,19* 89,58* 82,89* 79,08 89,22* 92,71*
3 Švirlochová Zdeňka 75 Jílové 2 419,59 77,38* 61,98 88,53* 66,39 76,57* 70,42 91,84* 85,27*
4 Kondysková Pavla 79 Blansko M 415,03 98,01* 100,00* 110,00* 107,02*
5 Nováková Ivana 76 Ostrava 1 389,32 100,00* 87,55* 105,14* 96,63*
6 Klimešová Gabriela 76 Blansko 3 225,27 77,95* 77,08* 70,24*

Ženy C – započteno max. 5 závodů

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 5 6 9 10 14 15
1 Špácová Miroslava 60 Rover Praha M 303,43 87,12* 70,86* 70,85* 74,60*
2 Vlčková Romana 71 Střelka Brno M 213,77 103,77* 110,00*

Žáci B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 7 8 11 13 51 52 55 56 57 62
1 Hartl Štěpán 03 Střelka Brno 1 416,07 87,60 91,91 97,90* 100,00* 110,00* 108,17* 80,07 84,77 87,96 85,15
2 Hák Petr 03 Krkonoše 1 409,93 95,46* 97,15* 84,97 0,00 107,32* 110,00* 85,95 79,27 83,92
3 Waněk Hubert 03 Krkonoše 1 405,20 100,00* 98,04* 90,87 96,55 98,50* 108,66* 84,48 87,94 83,83
4 Semirád Jan 03 Letohrad 1 404,51 96,88 100,00* 100,00* 99,59 99,62* 104,89* 89,19 90,89 91,00
5 Milán Jakub 04 Střelka Brno 1 396,74 91,11* 85,58 88,61 99,29* 98,81* 107,53* 75,56 91,00 91,00 91,00 0,00
6 Költö Matěj 03 Letohrad 1 394,44 90,03 89,67 0,00 96,69* 100,65* 106,10* 91,00* 87,48 80,39
7 Zaoral Michal 03 SK N.Město 1 393,13 88,11 90,51* 87,90 95,97* 105,56* 101,09* 86,29 86,23 88,23
8 Martan Matyáš 04 Rover Praha 1 393,09 90,32 89,07 92,11* 98,50* 95,54* 106,94* 62,55 85,74 77,73 90,90
9 Nešpor Štěpán 03 Břidličná 1 380,23 73,63 64,19 85,43 90,38* 100,01* 98,84* 76,39 70,40 91,00* 87,92
10 Machač Šimon 03 SKPKornspitz 1 380,04 77,97 77,15 92,03* 98,12* 96,23* 93,66* 81,08
11 Harcula Michal 03 Letohrad 1 374,16 89,53* 91,06* 80,06 88,51 90,99* 102,58* 83,00
12 Hanslian Ondřej 03 SKPKornspitz 1 373,01 80,53 82,95 86,64* 99,22* 90,02* 97,13* 74,30 84,19 72,59 85,12
13 Měrka Tomáš 03 Břidličná 1 372,27 78,36 84,45 88,91* 88,53* 92,32* 102,51* 75,13 80,03 87,02 70,09
14 Hermann Jakub 03 Letohrad 1 368,70 90,50* 90,00 91,80* 89,43 92,56* 93,84* 75,93
15 Mikulášek Vítek 03 St. Město 1 365,75 83,08 78,60 91,91* 90,65* 85,54* 97,65*
16 Berger Ondřej 04 Jilemnice 1 362,86 78,12 79,32 95,59* 98,67* 81,40 84,12* 81,99 84,48*
17 Palla František 03 Halenkovice 1 359,40 77,61 65,25 83,62 93,43* 95,30* 85,36* 75,12 83,22 85,31*
18 Otava Tadeáš 03 SK N.Město 2 354,38 84,07* 84,14* 0,00 88,04* 98,13* 80,70 82,62 69,17
19 Vondráček Jakub 03 Letohrad 2 351,68 80,59 75,30 67,97 86,37* 85,95* 95,59* 83,77*
20 Karlík Petr 03 Rover Praha 1 351,30 74,37 52,19 88,04* 82,19* 79,59* 101,48* 78,13
21 Smetana Prokop 03 Rover Praha 1 350,62 71,10 63,44 82,62 90,53* 88,02* 0,00 77,94 78,06 88,42* 83,65*
22 Mikulášek Adam 03 St. Město 2 347,87 84,70* 65,66 80,00 86,73* 96,42* 80,02* 68,89 66,83
23 Bryscejn Ondřej 03 Letohrad 2 336,63 68,11 58,79 76,32* 81,75* 84,64* 93,92* 65,48
24 Klobouček Adam 03 SKP Harrach. 2 334,63 76,16* 59,14 74,16 85,07* 81,13* 92,27*
25 Malušek Daniel 04 SK N.Město 2 329,55 66,10 60,74 76,30* 80,30* 79,00* 93,95* 62,86
26 Kozáček Michal 04 Břidličná 2 323,19 60,88 51,02 79,95* 0,00 76,67 78,74* 73,12 77,47* 87,03* 70,70
27 Dvořák Martin 03 Letohrad 1 321,07 68,43 63,48 75,79* 65,79 74,35* 99,92* 71,01*
28 Blaha Michal 04 Rover Praha 2 320,40 73,06 56,85 69,18 77,59* 72,23 80,57* 76,85* 85,39*
29 Blaha Jiří 04 Rover Praha 2 319,39 78,65* 68,35 56,04 74,88 81,83* 78,66* 68,33 80,25*
30 Zapletalík Adrian 03 SKP Harrach. 2 319,03 74,24* 61,62 73,28 73,48* 83,93* 87,38* 0,00 71,34
31 Suchodol Vít 04 Letohrad 2 315,80 77,75* 51,65 52,56 65,09 75,57* 78,25* 84,23*
32 Fajstl Richard 04 Střelka Brno 3 314,52 71,22 47,62 66,94 75,85* 80,36* 79,53* 72,91 78,78* 0,00
33 Rybka Lukáš 04 Letohrad 2 309,22 73,84* 60,84 72,90* 71,19 73,71* 88,77* 65,17
34 Veselý Jaroslav 03 Letohrad 3 308,82 56,85 53,60 74,52* 78,50* 81,10* 69,58 74,70*
35 Zátka Jan 04 Manušice 2 308,74 64,89 60,71 71,82* 73,76* 68,77 90,17* 72,99* 66,94
36 Munzar Jakub 03 Manušice 3 306,91 61,19 39,34 71,12* 69,33* 81,55* 84,91* 48,55 60,23
37 Tyx Maximilian 04 Rover Praha 3 297,80 66,37* 70,75* 80,49* 80,19* 60,05
38 Šantora Jáchym 04 Rover Praha 2 287,18 57,59 42,32 52,29 81,01* 65,16* 75,26* 65,75*
39 Škaloud Šimon 04 Jílové 3 284,97 55,01 0,00 61,58* 79,34* 65,05* 79,00* 0,00 54,34 43,00 0,00
40 Štecher Filip 03 Jasan Aš 3 280,05 74,73* 73,86* 67,58* 63,88*
41 Schless Adam 04 Letohrad 3 277,86 62,70* 47,96 68,31* 70,71* 76,14* 58,10 59,33
42 Kabrda Jonáš 04 SK N.Město 3 268,41 67,57* 58,57 65,65* 63,10* 72,09*
43 Poledna Ondřej 03 Břidličná 3 264,70 57,90* 38,20 39,71 62,90* 77,65* 66,25*
44 Poledník Jindřich 03 St. Město 250,71 69,16* 56,21* 57,13* 68,21*
45 Pavelec Šimon 04 Střelka Brno 210,37 47,38* 19,15 0,00 54,20* 46,54* 62,25* 0,00
46 Bartoněk Vojtěch 03 Rover Praha 209,93 34,68 37,18 49,52* 60,62* 49,75* 40,08 50,04*
47 Vašíček Richard 04 Halenkovice 3 209,15 66,63* 74,12* 68,40*
48 Stupka Ondřej 04 V. Karlovice 3 207,91 29,45 44,58* 26,37 55,43* 70,40* 37,50*
49 Matuška Václav 03 VsetínBobrky 169,86 27,96* 43,12* 0,00 61,43* 37,35*
50 Gregor Jan 04 Letohrad 169,77 60,04* 54,40* 55,33*
51 Kuchař Matěj 04 Rover Praha 168,12 32,18* 36,88* 30,15 58,79* 40,27*
52 Volf Filip 03 Plzeň Litice 161,27 39,47* 10,92 32,88* 25,90* 63,02*
53 Smýkal Jakub 03 Hor. Stakory 144,65 49,04* 41,90* 53,71*
54 Silovský Vojtěch 03 Strakonice 3 144,54 71,32* 73,22*
55 Tyl Marek 03 Poruba 2 115,95 29,56* 0,00* 86,39*
56 Mahel Radim 03 SK N.Město 102,78 54,18* 48,60*
57 Gregáň Matěj 04 Rover Praha 96,56 35,50* 30,36* 30,70*
58 Kůs David 04 Plzeň Litice 86,48 0,15 36,66* 12,10* 28,16* 9,56*
59 Paraska David 04 Jílové 81,98 38,76* 43,22*
60 Škrobánek Jaroslav 04 Letohrad 46,26 46,26*
61 Hrubý Jan 04 VsetínBobrky 36,01 36,01*
62 Folwarczný Filip 04 Poruba 31,71 31,71*
63 Bažant Filip 04 Manušice 27,55 0,00* 24,98* 2,57* 0,00*

Žáci C – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 7 8 11 13 51 52 55 56 57 62
1 Mánek Ondřej 01 SKS Vimperk 1 420,00 100,00* 100,00 100,00* 98,37 110,00* 110,00* 91,00 83,27
2 Machač Štěpán 01 SKPKornspitz 1 412,56 93,60 92,80 98,31* 100,00* 108,83* 105,42* 84,52 91,00 87,75 91,00
3 Abrahám Luděk 02 Letohrad 1 403,76 96,22* 87,18 94,81* 89,89 108,73* 104,00* 82,67 86,08 91,00
4 Kabrda Josef 01 SK N.Město 1 393,11 92,69 92,11 93,22* 96,91* 100,40* 102,58* 74,34 79,35 89,47
5 Remeš Tadeáš 01 Letohrad 1 386,73 67,88 63,29 94,95* 80,41 100,48* 104,89* 74,54 83,81 86,41*
6 Mareček Jonáš 01 SK N.Město 1 385,62 90,58* 85,84 95,00* 87,47 98,13* 101,91* 75,49 84,30 88,08
7 Babánek Adam 02 Střelka Brno 1 382,18 90,35* 85,12 86,55 90,04* 101,47* 100,32* 70,08 75,61 88,20 84,10 0,00
8 Žváček Vladimír 01 SK N.Město 1 377,12 90,79* 72,17 87,18 83,47 99,86* 98,39* 88,08*
9 Palla Martin 01 Letohrad 1 376,27 89,84* 83,24 88,05 90,23* 99,02* 97,18* 78,49
10 Škrabal Hynek 01 Střelka Brno 1 375,25 92,93* 88,32 90,43 91,35* 96,61* 94,36* 66,47 75,75 91,00 86,61 0,00
11 Svítil Michal 02 Tatran 1 368,67 85,79 80,37 90,11* 86,33* 96,08* 96,15* 67,38 77,56
12 Kaplan Jáchym 02 St. Město 1 367,29 90,87* 82,25 83,84 89,16* 94,43* 92,83* 67,71 77,21
13 Šuba Dalibor 02 Břidličná 1 362,82 83,70* 0,00 78,82 82,60 95,51* 96,61* 68,92 68,60 87,00* 82,38
14 Puček Michal 01 Střelka Brno 1 359,82 84,48 78,25 87,90* 90,51* 89,49* 91,92* 86,84 76,26 0,00
15 Levý David 01 Letohrad 2 352,24 86,58* 85,30* 80,43 76,57 89,24* 91,12* 63,18 70,77 81,83
16 Milán Tomáš 01 Střelka Brno 2 351,62 82,95* 71,31 79,24 83,79* 87,31* 97,57* 77,01 73,09 0,00
17 Valíček Robert 01 Letohrad 2 351,06 88,30* 70,59 86,21* 80,56 0,00 95,02* 70,66 63,40 81,53* 80,44
18 Hawel Marek 02 Krkonoše 2 349,19 78,55* 68,43 71,19 81,93* 91,26* 97,45* 73,33 63,06 73,09
19 Liščák Marek 01 St. Město 2 348,45 82,75* 75,96 73,58 81,90* 91,20* 92,60*
20 Hynek Lukáš 02 Letohrad 2 348,40 80,44 71,17 83,69* 82,81* 87,65* 94,25* 78,49
21 Mikšík Matěj 02 Krkonoše 2 346,03 80,60* 71,60 95,85* 95,18* 74,40*
22 Grusz Marek 01 Hor. Stakory 2 345,75 74,21 51,53 85,45* 87,82* 82,24* 90,24* 71,51 69,78 69,61 75,33 71,82
23 Saska Matěj 02 SKPKornspitz 2 343,78 85,74* 72,11 78,21 81,97* 87,72* 88,35* 79,66 81,30
24 Hasman Marek 02 Elán Zruč 2 343,35 81,39 73,04 86,23* 89,85* 85,04* 76,95 72,39 52,87 82,23* 74,96
25 Horákovský René 01 SK N.Město 2 340,19 67,29 59,61 82,11* 80,13* 88,76* 89,19* 74,18
26 Hable Rudolf 02 SKPKornspitz 2 339,90 83,76* 63,19 78,61 83,18* 85,94* 87,02* 70,92 0,00 79,96 76,08
27 Beneš David 01 Rover Praha 2 335,25 84,96* 69,20 68,04 79,52* 87,07* 83,70* 64,43 55,95 64,09 58,83
28 Lušovský Jan 02 Rožnov pR 2 331,16 81,70* 71,26 84,52* 84,23* 64,37 63,34 80,71*
29 Lána Jan 02 Letohrad 2 329,91 73,85 56,02 80,92* 78,91* 85,63* 84,45* 75,02
30 Vlastník Matouš 02 Jilemnice 2 329,32 81,70* 65,27 70,78 80,99* 81,72* 84,91* 73,84 63,21
31 Netrval Jakub 02 Plzeň Litice 2 329,17 78,18* 65,72 75,06 77,23 83,03* 90,72* 77,24* 70,11
32 Paulus Lukáš 02 Jilemnice 2 328,42 73,92* 69,69 84,94* 94,60* 71,12 74,96*
33 Karlík Jan 01 Rover Praha 2 327,74 72,49 62,60 78,08* 79,70* 81,68* 88,28* 67,26 48,61 0,00
34 Zátka Josef 01 Manušice 2 326,58 81,82* 68,62 73,77 79,34* 79,75* 85,67* 76,63 63,30
35 Mráz Vojtěch 01 Rožnov pR 2 324,87 0,00 51,15 73,39* 78,24* 87,61* 85,63* 73,21
36 Bergman Jakub 02 Letohrad 2 322,09 79,41* 63,33 72,64 74,47 83,99* 82,56* 76,13*
37 Martínek Aleš 02 SKPKornspitz 2 320,10 81,93* 59,03 67,44 79,30* 76,21* 82,66* 72,55 72,07
38 Vlček Martin 01 Plzeň Litice 2 312,22 72,59* 80,02* 90,31* 66,10 69,30* 63,02
39 Narovec Jonáš 01 SKS Vimperk 3 311,70 78,33* 63,86 41,95 64,66* 85,98* 82,73*
40 Dostálek Vojtěch Petr 02 Letohrad 3 306,02 68,39 0,00 74,70* 69,95 77,43* 81,93* 71,96*
41 Moravec Jan 02 Letohrad 3 305,57 72,53* 50,04 71,54* 53,20 81,73* 79,77* 0,00
42 Mynář Šimon 02 Rožnov pR 2 297,46 72,09* 37,29 88,52* 77,95* 58,90*
43 Marek Lukáš 02 Letohrad 3 292,50 78,46* 51,90 69,01* 73,35* 71,68*
44 Szabo Gabriel 02 Rover Praha 3 271,77 70,68* 42,87 58,39 0,00 67,81* 68,97* 64,31* 62,00
45 Kašpařík Jan 02 V. Karlovice 3 268,20 72,68* 68,90* 66,59* 60,03*
46 Riedl Robert 01 Rover Praha 3 267,66 53,83 29,63 70,29* 68,48* 64,18* 64,71* 47,74 45,00
47 Pscheidt Tomáš 01 Tatran 3 265,63 75,39* 58,78* 59,77* 71,69*
48 Smékal Ondřej 01 Rožnov pR 3 264,90 69,55* 67,13* 67,79* 60,43*
49 Mihulka Marek 02 Rover Praha 3 256,72 59,64* 0,00 67,80* 68,44* 60,84*
50 Zámečník Lukáš 01 Jílové 242,60 67,19* 27,75 66,94* 58,25* 48,41 50,22* 46,80
51 Svoboda Vojtěch 02 Elán Zruč 241,46 68,76* 45,25* 61,84* 65,61*
52 Rozsypal Jiří 02 Manušice 212,91 62,25* 43,61 57,72* 48,47* 38,54 44,47*
53 Novotný Jindřich 02 Jasan Aš 212,61 65,06* 56,39* 52,77* 38,39*
54 Lustig Adam 02 Rover Praha 202,23 54,82* 26,20 48,85* 45,13* 53,43*
55 Novotný David 02 Jasan Aš 200,50 58,91* 52,56* 49,04* 39,99*
56 Rychnovský Matouš 02 Jílové 179,25 0,00 0,00 58,18* 55,65* 26,87 37,08* 23,12 28,34*
57 Tuček Miloslav 02 Jílové 123,58 36,71* 31,74* 42,55* 12,58*
58 Krámský Šimon 01 Rover Praha 112,76 56,00* 0,00* 56,76*
59 Kohel Marek 01 Rover Praha 108,89 40,57* 45,88* 22,44*
60 Morávek Michal 02 SKP Harrach. 101,65 47,76* 53,89*
61 Kodeda Oldřich Petr 01 Plzeň Litice 97,80 29,30* 41,37* 27,13*
62 Lipold Jan 02 Rover Praha 94,18 60,79* 33,39*
63 Pscheidt Martin 02 Tatran 86,47 54,45* 32,02*

Žákyně B – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 7 8 11 13 51 52 55 56 57 62
1 Špinarová Karolína 03 SK N.Město 1 420,00 100,00* 100,00 100,00* 99,41 110,00* 110,00* 91,00 83,54 91,00
2 Kulhánková Anna 04 Krkonoše 1 401,76 94,29 98,32* 97,26 100,00* 99,73* 103,71* 84,71 91,00 87,39
3 Mikysková Svatava 03 Letohrad 1 392,36 92,96 99,15* 95,31* 89,76 96,94* 100,96* 88,24 88,71 87,28
4 Voháňková Barbora 03 SKPKornspitz 1 381,44 94,50* 96,28* 93,59* 97,07* 88,06 81,93 91,00 91,00
5 Tomášková Veronika 03 SK N.Město 1 380,72 84,70 89,78* 94,32* 87,29 96,61* 100,01* 81,92
6 Novotná Veronika 03 SK N.Město 1 377,85 84,20 90,82* 84,14 88,32 99,82* 98,89* 81,52 81,61 88,32*
7 Bergerová Veronika 03 Jilemnice 1 377,63 82,71* 94,44* 80,00 72,08 100,26* 100,22* 76,25 81,72
8 Matoušová Gabriela 03 Krkonoše 1 374,34 89,72* 90,40* 91,68* 102,54* 84,59 81,26 76,77
9 Seidlová Eliška 04 SKP Harrach. 1 372,87 92,26* 92,98* 91,49 93,14* 94,49* 91,92 89,09 83,44 78,45 86,31
10 Hendrychová Anežka 03 Hor. Stakory 1 367,86 86,56 0,00 91,65* 94,02* 72,90 94,80* 79,58 73,78 73,72 87,39* 86,09
11 Janíčková Barbora 03 SK N.Město 1 365,07 86,70* 83,59 87,70* 86,10 94,55* 96,12* 0,00
12 Orálková Kamila 03 SK N.Město 1 359,60 83,31 83,72 86,20* 85,07 90,62* 94,28* 78,50 88,50* 78,95
13 Hůrková Johanka 03 Strakonice 1 359,43 86,41 82,97 87,05* 91,81* 87,58* 92,99* 81,86 84,64 83,16
14 Nyklesová Karolína 03 Elán Zruč 2 355,29 75,10 82,83 86,46* 87,20* 91,76* 89,87* 79,86 84,03 75,76 86,22
15 Martinková Monika 03 SKP Harrach. 2 354,62 82,54* 82,34 76,20 78,79 94,11* 94,55* 83,42* 79,20
16 Paulusová Lucie 04 Jilemnice 2 349,51 83,49 84,06* 87,94* 93,63* 65,33 83,88*
17 Fiedlerová Eliška 04 Hor. Stakory 2 346,75 74,45 77,95 93,77* 89,30* 75,23 81,96* 76,49 81,72* 76,42
18 Buďárková Tereza 04 Jilemnice 2 342,96 83,88* 78,05 81,99* 81,42 88,34* 88,75* 71,20 67,77
19 Horňáčková Kateřina 04 Břidličná 2 341,07 72,61 80,49* 80,27 82,49* 71,97 87,09* 66,72 69,19 91,00* 76,42
20 Brunátová Denisa 04 Elán Zruč 2 338,90 0,00 51,05 88,21* 86,22* 84,28* 77,45 49,11 75,68 61,18 80,19*
21 Juřičková Alžběta 04 VsetínBobrky 2 334,17 66,89 69,88 83,36* 84,14* 82,20* 75,38 62,56 84,47* 74,94
22 Durdová Michaela 03 Kapslovna 2 328,81 70,34 75,04 88,62* 86,20* 64,80 73,16 70,05 78,66* 73,15 75,33*
23 Chudějová Andrea 04 V. Karlovice 2 328,37 81,08* 77,78 86,74* 80,26* 75,31 65,64 80,01 80,29*
24 Bártová Veronika 04 Jílové 2 327,83 74,85 75,43 87,47* 82,02* 81,30* 76,11 67,83 70,91 65,74 77,04*
25 Bártová Lenka 03 St. Město 2 327,43 74,24 76,13 80,58* 81,99* 84,65* 80,21* 79,57 71,86
26 Kánská Lucie 04 Letohrad 2 326,49 77,59 74,63 81,44* 85,41* 81,61* 78,03* 68,84
27 Hable Diana 04 SKPKornspitz 2 325,96 75,84 78,53* 80,76* 78,44 64,05 85,58* 75,84 81,09*
28 Nováčková Lucie 03 Bělá p.Prad. 2 319,95 70,43 68,18 80,71* 89,51* 76,57* 73,16* 69,58
29 Šulcová Rozálie 04 Jilemnice 2 319,94 78,67* 73,69 82,30* 81,21* 71,12 74,41 76,41 77,76*
30 Mádrová Viktorie 04 Ostrava 2 312,77 38,02 43,96 81,76* 73,19* 70,06 68,36 46,35 60,50 72,83* 84,99*
31 Hochbergrová Pavlína 03 Horní Branná 3 310,28 57,97 71,93* 78,28* 85,09* 74,98* 0,00 69,12
32 Žitníková Radka 03 Rožnov pR 3 310,21 73,34 78,00* 80,06* 74,09* 73,34 70,41 78,06*
33 Tatoušková Tereza 04 Břidličná 2 303,50 49,73 33,09 70,00* 77,58* 63,26 71,53* 52,64 60,63 84,39* 65,42
34 Matošková Bára 03 Ruprechtice 3 302,82 70,83* 65,26 70,59 78,14* 76,87* 76,98* 50,85
35 Lerchová Kateřina 03 Letohrad 3 299,76 66,70 63,17 79,73* 72,60* 72,79* 71,32 74,64*
36 Císařová Markéta 04 Střelka Brno 2 292,14 64,39 52,70 67,21* 80,33* 71,92* 72,68* 42,81 59,64 60,85 0,00
37 Jírová Alžběta 04 Rover Praha 2 286,23 67,71* 67,08* 63,73 81,17* 62,10 70,27*
38 Nečasová Barbora 03 SK N.Město 3 285,53 61,91* 60,02 58,95 74,94* 73,67* 75,01*
39 Grossmannová Klára 04 Letohrad 3 277,94 63,63 68,42* 75,07* 66,80* 63,48 55,60 67,65*
40 Rychlíková Marie 03 Jasan Aš 3 263,57 60,58* 73,20* 67,35* 62,44*
41 Rychlíková Anna 03 Jasan Aš 3 262,87 73,63* 61,73* 65,17* 62,34*
42 Eignerová Lucie 03 SKS Vimperk 3 262,54 71,74* 65,09* 56,70* 69,01*
43 Schejbalová Tereza 04 Hor. Stakory 3 256,73 52,20 45,14 64,09* 69,64* 54,01* 52,74 68,99*
44 Smetanová Markéta 04 SKPKornspitz 3 256,33 50,53* 72,42* 62,27* 71,11*
45 Tatoušková Kristýna 04 Břidličná 2 255,99 54,88* 42,63 54,34 64,38* 80,38* 56,35*
46 Bukovianská Ema 04 Rover Praha 232,46 51,24* 39,30 66,26* 66,07* 28,30 48,89* 44,31
47 Němčíková Adéla 04 Ostrava 173,65 64,77* 55,70* 53,18*
48 Křížová Hana 03 Jilemnice 172,36 41,23* 43,11* 40,32* 47,70*
49 Bermanová Lucie 04 Horní Branná 144,64 33,81* 27,41* 0,00 51,92* 0,00 31,50*
50 Fistrová Adéla 04 Ostrava 140,55 28,58* 44,36* 67,61*
51 Holčáková Adéla 04 V. Karlovice 135,74 36,91* 39,18* 59,65*
52 Kločáková Sára 03 Jasan Aš 125,16 59,57* 65,59*
53 Chadimová Klára 04 Plzeň Litice 118,29 44,96* 46,69* 26,64*
54 Sluková Veronika 03 Jasan Aš 102,38 40,22* 62,16*
55 Zapletalová Julie 03 Poruba 96,94 18,73* 13,77* 64,44*
56 Jindráková Nikola 04 Jasan Aš 91,61 46,52* 45,09*
57 Walchetsederová Linda 04 Jasan Aš 77,49 26,06* 51,43*
58 Nováčková Monika 03 Bělá p.Prad. 3 72,41 0,00* 0,00* 72,41*
59 Divínová Viktorie 03 VsetínBobrky 55,85 23,29* 32,56*
60 Štulerová Natálie 04 V. Karlovice 50,65 50,65*
61 Škrobánková Viola 03 Letohrad 49,21 49,21*
62 Pojezná Magdalena 03 Rover Praha 35,84 35,84*
63 Kašparová Zuzana 03 VsetínBobrky 15,64 15,64*

Žákyně C – započteny max. 4 závody

Poř. Jméno Roč. Klub VT Celkem 1 2 7 8 11 13 51 52 55 56 57 62
1 Žitná Tereza 01 SKPKornspitz 1 418,99 93,28 0,00 98,99* 100,00* 110,00* 110,00* 85,10 81,78 91,00 91,00
2 Trejbalová Renáta 01 Jilemnice 1 409,55 94,09 96,88* 95,95* 95,11 107,41* 109,31* 77,23 0,00
3 Masaříková Gabriela 02 SKPKornspitz 1 408,69 100,00* 98,94* 103,85* 105,90* 0,00
4 Babánková Bára 01 Střelka Brno 1 400,76 95,50 97,71* 98,41* 93,16 99,32* 105,32* 85,32 89,71 86,17 85,13 0,00
5 Kubíčková Nikita 02 Letohrad 1 394,90 93,35* 87,32 94,20* 86,78 99,65* 107,70* 89,73
6 Hermanová Veronika 01 Rožnov pR 1 394,27 91,82* 91,08 92,11* 88,46 106,22* 104,12* 64,74 81,13 86,69
7 Svobodová Agáta 02 SKP Harrach. 1 393,70 88,43 92,64* 93,38* 88,31 100,16* 107,52* 72,61 74,98 77,15 79,53
8 Smrčková Natálie 01 Letohrad 1 391,98 95,24* 94,34* 91,66 87,06 98,81* 103,59* 75,05 81,48 91,00
9 Vancová Kateřina 01 SKPKornspitz 1 389,37 90,38 93,77 97,18* 94,72* 99,02* 98,45* 62,11 79,98 80,11 85,48
10 Šilarová Michaela 01 Letohrad 1 388,34 91,92* 88,80 90,59 93,41* 101,12* 101,89* 78,73 84,38 89,09
11 Mikulová Karolína 01 Letohrad 1 386,11 90,77* 91,98* 87,44 79,76 101,09* 102,27* 84,66
12 Pokorná Emma 01 Jilemnice 1 383,48 88,87 89,75* 92,79* 0,00 97,05* 103,89* 76,37 81,11
13 Bergerová Magdalena 01 Jilemnice 1 380,91 89,23* 85,08 85,69* 77,91 101,61* 104,38* 72,64 77,96
14 Svobodová Kateřina 02 Jilemnice 1 378,79 88,29* 85,34* 101,14* 104,02* 78,24 70,08
15 Jandová Tereza 01 SKPKornspitz 1 378,66 83,59* 83,49 95,34* 0,00 97,94* 101,79* 81,90
16 Mynářová Natálie Laura 01 Rožnov pR 1 377,43 100,00* 100,00* 67,15 91,00* 86,43*
17 Follerová Jana 01 Střelka Brno 1 366,91 86,07* 79,81 85,55 86,76* 97,81* 96,27* 74,57 82,82 70,93 82,60 0,00
18 Černá Veronika 01 SK N.Město 1 362,65 86,41* 84,51 94,99* 92,99* 83,32 88,26* 0,00
19 Janošková Karin 02 Rožnov pR 1 360,85 85,88* 81,17 77,22 81,91* 86,61* 106,45* 75,46 72,05
20 Křížovičová Martina 01 SK N.Město 1 359,53 81,54 76,04 89,16* 82,97 94,18* 91,95* 71,95 84,24* 81,49
21 Grossmannová Tereza 02 Letohrad 2 353,68 76,14 71,05 86,51 88,46* 87,80* 90,23* 87,19*
22 Ondrušová Kateřina 02 Letohrad 2 352,84 76,87 79,30 83,99* 81,19* 95,46* 92,20* 78,45
23 Stuchlíková Kateřina 01 SKPKornspitz 2 351,49 84,73* 76,63 74,38 81,41* 87,32* 98,03* 67,58 74,02
24 Petříková Michaela 01 Krkonoše 2 350,27 86,54* 81,34* 88,21* 94,18* 76,83 73,11 76,73
25 Zálabská Zuzana 01 Krkonoše 2 349,59 87,57* 0,00 91,00* 86,24* 84,78*
26 Hanušová Štěpánka 01 Strakonice 2 348,49 74,96 71,31 85,03* 81,29* 88,33* 93,84* 58,77 73,89
27 Benešová Tereza 02 SK N.Město 2 348,37 76,00 74,85 83,80* 82,57* 89,30* 92,70* 75,91
28 Paulů Zuzana 02 Jilemnice 2 337,53 62,68 57,57 82,05* 68,41 91,11* 90,44* 65,56 73,93*
29 Kroulíková Žaneta 01 Letohrad 2 335,24 78,57* 76,14* 87,27* 93,26*
30 Nováková Denisa 01 SKS Vimperk 2 331,86 76,45* 72,02 80,30* 81,81* 93,30* 76,11 70,99 74,71
31 Krámská Lucie 01 Rover Praha 2 325,09 82,19* 82,23* 79,92* 80,75* 34,66 66,27 59,26
32 Fischerová Tereza 01 Tatran 2 324,47 70,17 55,03 75,77* 69,44 85,14* 89,62* 51,54 73,94*
33 Doležalová Zuzana 02 Třebíč 2 323,16 62,89 56,87 82,55* 79,39* 76,69* 84,53* 51,48 69,07
34 Novotná Veronika 02 St. Město 2 322,28 67,42 60,57 76,86* 72,51* 90,38* 82,53*
35 Bakešová Denisa 02 Ostrava 2 321,61 71,74* 69,03* 91,37* 89,47* 63,74 64,41
36 Paulů Klára 02 Horní Branná 2 320,28 57,41 62,26 81,49* 66,22* 83,01* 89,56* 52,03 64,48
37 Papežová Karolína 01 Ostrava 3 310,07 57,87 45,29 72,68* 71,97* 80,85* 84,57* 54,05
38 Křivánková Barbora 01 Střelka Brno 3 309,18 60,29 60,15 73,34* 72,37* 78,24* 85,23* 61,44 0,00 0,00
39 Kašparová Michaela 02 Hor. Stakory 3 308,83 70,60* 66,77 79,66* 83,67* 64,64 64,67 59,11 0,00 74,90*
40 Halamová Lucie 02 SKP Harrach. 3 302,26 59,77 47,38 75,75* 69,83* 81,37* 75,31* 49,46 54,95
41 Rambová Nina 02 Jílové 3 301,17 72,42* 59,45 64,37 81,91* 78,21* 48,99 68,63* 34,30 52,15
42 Hofmanová Karolína 01 Horní Branná 3 271,22 70,88* 58,24* 71,70* 70,40* 49,07 51,18
43 Nourse Eliška 01 Rover Praha 3 257,90 58,60* 58,72* 74,69* 65,89* 43,86
44 Výtvarová Eliška 01 Hor. Stakory 3 253,19 59,55* 0,00 67,13* 61,37* 31,82 55,11 27,22 58,36 65,14*
45 Kavanová Tereza 02 Ostrava 3 248,24 56,64* 0,00 64,82* 52,01* 42,03 41,13 38,34 74,77*
46 Pražáková Alžběta 01 Ostrava 3 231,92 57,49* 49,79* 45,34* 79,30*
47 Gorčíková Natálie 01 Třebíč 224,74 59,09* 48,99* 60,60* 56,06* 20,22 31,68
48 Benešová Johanka 02 SKS Vimperk 222,88 52,56* 46,09* 62,30* 61,93*
49 Hofmanová Petra 02 Horní Branná 221,52 41,60* 36,23 67,00* 60,07* 0,00 52,85*
50 Zlesáková Adéla 01 Rover Praha 217,44 42,67* 42,36 68,69* 53,23* 40,83 52,85*
51 Fialová Eva 02 Jílové 216,20 53,76* 43,76 58,02* 60,24* 25,63 35,99 10,11 44,18*
52 Vitásková Ellen 01 VsetínBobrky 205,64 56,57* 37,79* 56,15* 34,67 27,06 55,13*
53 Ptáčková Veronika 01 Rover Praha 204,64 49,74* 33,85 49,77* 55,98* 49,15*
54 Švirlochová Denisa 01 Jílové 203,91 56,52* 39,46* 63,00* 44,93*
55 Svrčková Julie 02 SK N.Město 201,17 33,28* 29,03 60,02* 57,05* 50,82*
56 Gittlerová Jitka 02 Manušice 194,01 47,39* 31,95 54,95* 48,82* 42,85* 0,00
57 Šlesingerová Kristýna 02 Rover Praha 191,58 41,75* 35,83* 60,46* 53,54* 21,07
58 Lukšová Magdaléna 02 Ostrava 177,33 40,77* 24,09 38,60* 35,12* 62,84*
59 Radilová Antonie 01 Rover Praha 169,92 36,20* 24,68* 57,54* 51,50*
60 Flašarová Renata 02 Halenkovice 164,21 57,84* 51,50* 54,87*
61 Hrubá Nela 02 Elán Zruč 137,13 54,84* 46,73* 0,00 29,50* 6,06*
62 Holubcová Šárka 02 Jilemnice 131,12 47,76* 42,53* 40,83* 0,00*
63 Širůčková Magdaléna 01 Rover Praha 101,76 49,54* 35,04* 17,18*
64 Sedlecká Kristýna 01 Jáchymov 101,44 49,23* 52,21*
65 Volná Karolína 01 Poruba 90,89 7,12* 18,34* 65,43*
66 Štréglová Zuzana 02 Krkonoše 61,95 61,95*
67 Vojáčková Adriana 02 Halenkovice 48,03 48,03*
68 Štolbová Eliška 01 Rover Praha 42,33 42,33* 0,00*
69 Chmelníčková Zuzana 02 Letohrad 34,47 34,47*
70 Cempírková Veronika 02 SK N.Město 22,08 22,08* 0,00*
71 Bártová Alexandra 02 SK N.Město 9,51 0,00* 9,51*
72 Zajícová Magdalena 02 Ostrava 5,72 5,72* 0,00*