21147

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Bystřice pod Hostýnem
Datum: 20.5.2017
Sprint se skup. startem
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 265 M Kolář Petr M-B Blansko 20:05,0 2 2 4 20:05,0 +0,0 91,00
2 267 M Večeřa Roman M-B Prostějov 20:08,0 3 2 5 20:08,0 +3,0 90,77
3 263 Černý Max M-B Prostějov 22:31,0 5 3 8 22:31,0 +2:26,0 79,97
4 262 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 22:55,0 2 5 7 22:55,0 +2:50,0 78,16
5 261 3 Koutný Jan M-B Prostějov 23:24,0 3 5 8 23:24,0 +3:19,0 75,97
6 264 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 23:45,0 4 4 8 23:45,0 +3:40,0 74,38
7 266 Salák Roman M-B Říčany 24:32,0 2 3 5 24:32,0 +4:27,0 70,83
Neklasifiikovaní
260 3 Odehnal Aleš M-B VsetínBobrky DNS – Nestartoval/a
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 274 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 23:09,0 2 2 4 23:09,0 +0,0 91,00
2 269 1 Haumer Vladimír M-C Vyškov 23:10,0 0 2 2 23:10,0 +1,0 90,93
3 275 2 Bakeš Jiří M-C Ostrava 23:13,0 2 3 5 23:13,0 +4,0 90,73
4 270 2 Heřman František M-C Ostrava 26:08,0 3 3 6 26:08,0 +2:59,0 79,27
5 271 2 Mádr René M-C Ostrava 26:27,0 2 2 4 26:27,0 +3:18,0 78,02
6 272 2 Plánka Vojtěch M-C VsetínBobrky 28:07,0 4 4 8 28:07,0 +4:58,0 71,47
Neklasifiikovaní
273 1 Latka Tomáš M-C Břidličná DNS – Nestartoval/a
268 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 268 – DSQ – porušení pravidla o nesení zbraně v nosné poloze

Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 252 M Ohnoutka Marek M-A Břidličná 17:17,0 1 2 3 17:17,0 +0,0 91,00
2 254 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 18:23,0 2 3 5 18:23,0 +1:06,0 85,20
3 250 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 19:32,0 4 3 7 19:32,0 +2:15,0 79,15
4 255 1 Bitala Michal M-A Rožnov pR 19:59,0 3 4 7 19:59,0 +2:42,0 76,78
5 253 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 20:31,0 3 3 6 20:31,0 +3:14,0 73,97
6 251 2 Blahuta Tomáš M-A Ostrava 21:24,0 2 2 4 21:24,0 +4:07,0 69,32
Neklasifiikovaní
249 2 Graclík Jan M-A Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 241 1 Hořínková Dita Z-A Střelka Brno 17:08,0 2 2 4 17:08,0 +0,0 69,00
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 256 1 Gabko Tomáš JUN VsetínBobrky 17:59,0 0 3 3 17:59,0 +0,0 91,00
2 257 1 Křivánek Tomáš JUN Střelka Brno 18:26,0 3 1 4 18:26,0 +27,0 88,72
3 258 1 Žitník Richard JUN Rožnov pR 18:29,0 0 2 2 18:29,0 +30,0 88,46
4 259 Lichtenberg Jaroslav JUN Poruba 20:55,0 3 3 6 20:55,0 +2:56,0 76,15
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 72 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 9:26,0 0 1 1 9:26,0 +0,0 91,00
2 77 2 Cikánková Anita ZKB Střelka Brno 9:27,0 2 0 2 9:27,0 +1,0 90,83
3 73 2 Nečasová Viktorie ZKB Blansko 9:55,0 1 2 3 9:55,0 +29,0 86,33
4 88 1 Babánková Inka ZKB Střelka Brno 10:01,0 1 1 2 10:01,0 +35,0 85,37
5 97 2 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 10:06,0 0 0 0 10:06,0 +40,0 84,56
6 91 3 Sedláčková Anna ZKB Břidličná 10:45,0 1 2 3 10:24,0 +58,0 81,67
7 84 2 Holková Eliška ZKB Břidličná 10:29,0 1 1 2 10:29,0 +1:03,0 80,87
8 82 Mikešová Michaela ZKB Halenkovice 10:57,0 2 0 2 10:57,0 +1:31,0 76,36
9 71 3 Riederová Lucie ZKB Střelka Brno 11:03,0 1 2 3 11:03,0 +1:37,0 75,40
10 95 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 11:06,0 1 2 3 11:06,0 +1:40,0 74,92
11 78 Tomková Hana ZKB Ostrava 11:16,0 2 2 4 11:16,0 +1:50,0 73,31
12 85 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 11:25,0 2 2 4 11:25,0 +1:59,0 71,86
13 74 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR 11:33,0 2 2 4 11:33,0 +2:07,0 70,58
14 98 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 11:41,0 2 1 3 11:41,0 +2:15,0 69,29
15 76 2 Křížová Viktorie ZKB Říčany 11:45,0 2 3 5 11:45,0 +2:19,0 68,65
16 86 2 Daňhelová Babeta ZKB Střelka Brno 11:52,0 0 2 2 11:52,0 +2:26,0 67,52
17 79 Krištofová Lucie ZKB Třebíč 11:53,0 3 0 3 11:53,0 +2:27,0 67,36
18 93 Angelucci Noemi ZKB Střelka Brno 11:58,0 2 1 3 11:58,0 +2:32,0 66,56
19 92 3 Výbošťoková Daniela ZKB Blansko 12:03,0 4 2 6 12:03,0 +2:37,0 65,75
20 90 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 12:12,0 1 1 2 12:12,0 +2:46,0 64,31
21 83 3 Čecháková Adéla ZKB Břidličná 12:15,0 2 2 4 12:15,0 +2:49,0 63,82
22 70 Dobešová Nikola ZKB Rožnov pR 12:32,0 3 3 6 12:32,0 +3:06,0 61,09
23 87 Musilová Klára ZKB Blansko 12:34,0 2 3 5 12:34,0 +3:08,0 60,77
24 99 Valentíková Klára ZKB Halenkovice 12:39,0 1 1 2 12:39,0 +3:13,0 59,96
25 75 Valchařová Aneta ZKB VsetínBobrky 12:41,0 3 3 6 12:41,0 +3:15,0 59,64
26 68 Bauerová Šarlota ZKB Střelka Brno 12:48,0 4 5 9 12:48,0 +3:22,0 58,52
26 96 Matejova Anna ZKB Střelka Brno 12:48,0 2 1 3 12:48,0 +3:22,0 58,52
28 81 Pavelková Zuzana ZKB Halenkovice 13:10,0 4 2 6 13:10,0 +3:44,0 54,98
29 80 Gerlová Nela ZKB Rožnov pR 13:20,0 5 3 8 13:20,0 +3:54,0 53,37
30 94 2 Korcinová Tereza ZKB Střelka Brno 13:25,0 3 4 7 13:25,0 +3:59,0 52,57
31 89 1 Barošová Agáta ZKB Rožnov pR 13:49,0 2 5 7 13:49,0 +4:23,0 48,71
32 69 Patrmanová Marie ZKB Střelka Brno 17:49,0 5 5 10 17:49,0 +8:23,0 10,12

st. č. 91 – zdržení -00:21 – odpočet -21 s./1TK závada na terči

Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 219 1 Mynářová Natálie Laura DKB Rožnov pR 15:56,0 1 3 4 15:56,0 +0,0 91,00
2 218 2 Vitásková Ellen DKB VsetínBobrky 16:08,0 2 2 4 16:08,0 +12,0 89,85
3 222 2 Papežová Karolína DKB Ostrava 18:22,0 1 1 2 18:22,0 +2:26,0 77,10
4 215 1 Follerová Jana DKB Střelka Brno 18:58,0 2 2 4 18:58,0 +3:02,0 73,67
5 216 3 Křivánková Barbora DKB Střelka Brno 19:10,0 1 4 5 19:10,0 +3:14,0 72,53
6 221 2 Lukšová Anna DKB Ostrava 19:30,0 0 4 4 19:30,0 +3:34,0 70,62
7 225 2 Zachová Adéla DKB Třebíč 19:32,0 2 4 6 19:32,0 +3:36,0 70,43
8 217 2 Volná Karolína DKB Poruba 20:31,0 2 4 6 20:31,0 +4:35,0 64,82
9 224 3 Dočkalová Tereza DKB Třebíč 21:04,0 4 3 7 21:04,0 +5:08,0 61,68
10 214 3 Černá Hana DKB Prostějov 21:41,0 4 5 9 21:41,0 +5:45,0 58,16
Neklasifiikovaní
220 2 Stoklásková Olga DKB Říčany DNF – Vzdal/a
223 Korčianová Petra DKB Vyškov DNF – Vzdal/a
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 229 1 Doležalová Zuzana DKA Třebíč 16:12,0 0 2 2 16:12,0 +0,0 91,00
2 233 1 Flašarová Renata DKA Halenkovice 18:44,0 2 2 4 18:44,0 +2:32,0 76,76
3 227 2 Bakešová Denisa DKA Ostrava 19:06,0 1 4 5 19:06,0 +2:54,0 74,70
4 232 2 Lukšová Magdaléna DKA Ostrava 19:42,0 2 4 6 19:42,0 +3:30,0 71,33
5 234 1 Buráňová Markéta DKA Břidličná 19:54,0 2 4 6 19:54,0 +3:42,0 70,21
6 231 2 Kavanová Tereza DKA Ostrava 20:30,0 2 3 5 20:30,0 +4:18,0 66,84
7 230 1 Gabrhelíková Barbora DKA Halenkovice 22:16,0 3 4 7 22:16,0 +6:04,0 56,92
8 226 2 Zajícová Magdalena DKA Ostrava 23:00,0 3 4 7 23:00,0 +6:48,0 52,80
9 235 Neubauerová Klára DKA VsetínBobrky 23:36,0 4 1 5 23:36,0 +7:24,0 49,43
10 228 3 Mrňová Adéla DKA Třebíč 26:01,0 3 3 6 26:01,0 +9:49,0 35,85
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 141 1 Juřičková Alžběta ZKC VsetínBobrky 11:05,0 1 0 1 11:05,0 +0,0 91,00
2 128 1 Melcrová Elen ZKC Prostějov 11:57,0 2 1 3 11:57,0 +52,0 83,88
3 132 2 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 12:00,0 0 1 1 12:00,0 +55,0 83,47
4 138 1 Horňáčková Kateřina ZKC Břidličná 12:18,0 2 3 5 12:18,0 +1:13,0 81,01
5 126 3 Císařová Markéta ZKC Střelka Brno 12:25,0 0 0 0 12:25,0 +1:20,0 80,05
6 127 2 Tatoušková Kristýna ZKC Břidličná 12:29,0 1 1 2 12:29,0 +1:24,0 79,50
7 131 3 Plevová Martina ZKC Poruba 12:30,0 0 0 0 12:30,0 +1:25,0 79,36
8 135 Nováková Tereza ZKC Ostrava 12:45,0 2 2 4 12:45,0 +1:40,0 77,31
9 140 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 12:46,0 1 0 1 12:46,0 +1:41,0 77,17
10 136 2 Němčíková Adéla ZKC Ostrava 13:08,0 1 0 1 13:08,0 +2:03,0 74,16
11 124 2 Tatoušková Tereza ZKC Břidličná 13:11,0 2 2 4 13:11,0 +2:06,0 73,75
12 133 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR 13:18,0 0 0 0 13:18,0 +2:13,0 72,80
13 129 3 Nádvorníková Aneta ZKC Halenkovice 13:56,0 3 3 6 13:56,0 +2:51,0 67,60
14 125 Tajovská Pavla ZKC Blansko 14:09,0 4 2 6 14:09,0 +3:04,0 65,82
15 137 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 14:18,0 2 2 4 14:18,0 +3:13,0 64,58
16 122 2 Paťavová Natálie ZKC KB SKMVM 14:27,0 3 4 7 14:27,0 +3:22,0 63,35
17 134 Drbolová Natálie ZKC Střelka Brno 14:33,0 2 2 4 14:33,0 +3:28,0 62,53
18 130 3 Kašparová Zuzana ZKC VsetínBobrky 14:37,0 1 1 2 14:37,0 +3:32,0 61,98
19 139 Nováková Nicol ZKC Ostrava 13:41,0 4 0 4 14:41,0 +3:36,0 61,44
20 142 Pecherová Julie ZKC Břidličná 15:11,0 2 1 3 15:11,0 +4:06,0 57,33
21 123 Horková Vendula ZKC Halenkovice 15:37,0 4 2 6 15:37,0 +4:32,0 53,77
22 121 Sváčková Barbora ZKC KB SKMVM 16:48,0 3 3 6 16:48,0 +5:43,0 44,06

st. č. 139 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 107 1 Palla František ZCC Halenkovice 9:43,0 0 0 0 9:43,0 +0,0 91,00
2 120 1 Vašíček Richard ZCC Halenkovice 10:06,0 0 0 0 10:06,0 +23,0 87,40
3 117 1 Měrka Tomáš ZCC Břidličná 10:15,0 0 1 1 10:15,0 +32,0 86,00
4 106 1 Kozáček Michal ZCC Břidličná 10:22,0 0 0 0 10:22,0 +39,0 84,91
5 103 1 Čapoun Lukáš ZCC Říčany 11:17,0 2 0 2 11:17,0 +1:34,0 76,32
6 101 2 Kolář Martin ZCC Blansko 11:18,0 1 4 5 11:18,0 +1:35,0 76,17
7 119 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 11:25,0 1 3 4 11:25,0 +1:42,0 75,07
8 104 2 Hrubý Jan ZCC VsetínBobrky 11:26,0 2 0 2 11:26,0 +1:43,0 74,92
9 110 2 Čapoun Ondřej ZCC Říčany 11:31,0 3 1 4 11:31,0 +1:48,0 74,14
10 113 2 Kopecký Martin ZCC Bělá p.Prad. 11:32,0 0 2 2 11:32,0 +1:49,0 73,98
11 112 2 Blažek Martin ZCC Říčany 11:41,0 0 2 2 11:41,0 +1:58,0 72,58
12 108 2 Poledna Ondřej ZCC Břidličná 12:04,0 2 3 5 12:04,0 +2:21,0 68,99
13 109 1 Fiala Jan ZCC Říčany 12:06,0 1 4 5 12:06,0 +2:23,0 68,67
14 118 2 Fajstl Richard ZCC Střelka Brno 12:12,0 1 2 3 12:12,0 +2:29,0 67,74
15 111 2 Nešpor Štěpán ZCC Břidličná 11:23,0 3 1 4 12:23,0 +2:40,0 66,02
16 105 Horník Kryštof ZCC Bělá p.Prad. 12:28,0 3 2 5 12:28,0 +2:45,0 65,24
17 114 2 Matuška Václav ZCC VsetínBobrky 12:55,0 2 1 3 12:55,0 +3:12,0 61,03
18 100 3 Zavřel Martin ZCC Říčany 13:03,0 1 1 2 13:03,0 +3:20,0 59,78
19 116 2 Dobrovský Michal ZCC Blansko 13:11,0 1 3 4 13:11,0 +3:28,0 58,53
20 115 3 Pavelec Šimon ZCC Střelka Brno 14:16,0 1 1 2 14:16,0 +4:33,0 48,38
21 102 Výmyslický Vojtěch ZCC Ostrava 15:49,0 3 5 8 15:49,0 +6:06,0 33,87

st. č. 111 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 236 3 Havran Tomáš DRA VsetínBobrky 17:53,0 4 4 8 17:53,0 +0,0 83,00
2 238 3 Zicháček Vojtěch DRA Bystřice p.H 19:34,0 1 4 5 19:34,0 +1:41,0 75,18
3 239 3 Flajšar Martin DRA Bystřice p.H 20:25,0 2 2 4 20:25,0 +2:32,0 71,24
4 240 Spurný Ondřej DRA Poruba 21:28,0 5 5 10 25:28,0 +7:35,0 47,80
Neklasifiikovaní
237 2 Mynář Šimon DRA Rožnov pR DNS – Nestartoval/a

st. č. 240 – přirážka 04:00 – 2x neodběhnuté TK

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 204 1 Papšík Marian DRB VsetínBobrky 15:09,0 1 3 4 15:09,0 +0,0 91,00
2 206 1 Škrabal Hynek DRB Střelka Brno 15:29,0 2 2 4 15:29,0 +20,0 88,99
3 202 1 Javora Ondřej DRB Bystřice p.H 16:08,0 2 3 5 16:08,0 +59,0 85,09
4 201 2 Výbošťok Adam DRB Blansko 16:36,0 4 3 7 16:36,0 +1:27,0 82,29
5 210 2 Pleva David DRB Poruba 17:10,0 2 4 6 17:10,0 +2:01,0 78,88
6 209 2 Půček Michal DRB Střelka Brno 18:14,0 3 5 8 18:14,0 +3:05,0 72,47
7 203 2 Mráz Vojtěch DRB Rožnov pR 18:17,0 2 5 7 18:17,0 +3:08,0 72,17
8 208 3 Matela Vojtěch DRB Bystřice p.H 18:51,0 2 5 7 18:51,0 +3:42,0 68,77
9 207 Kocfelda Filip DRB Bystřice p.H 19:10,0 3 4 7 19:10,0 +4:01,0 66,87
Neklasifiikovaní
205 1 Smékal Ondřej DRB Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 35 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 6:36,0 2 2 6:36,0 +0,0 87,00
2 43 Plevová Lucie ZKA Poruba 6:42,0 1 1 6:42,0 +6,0 85,68
3 33 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 6:48,0 1 1 6:48,0 +12,0 84,36
4 44 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR 7:04,0 2 2 7:04,0 +28,0 80,84
5 42 Kepáková Tereza ZKA Říčany 7:24,0 0 0 7:24,0 +48,0 76,45
6 46 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR 7:35,0 2 2 7:35,0 +59,0 74,03
7 40 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 7:36,0 3 3 7:36,0 +1:00,0 73,81
8 37 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 7:42,0 2 2 7:42,0 +1:06,0 72,50
9 38 3 Rozkošná Klára ZKA Blansko 7:56,0 4 4 7:56,0 +1:20,0 69,42
10 39 Ondrová Amálka ZKA Říčany 8:08,0 1 1 8:08,0 +1:32,0 66,78
11 36 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 8:40,0 5 5 8:40,0 +2:04,0 59,75
12 45 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 8:50,0 4 4 8:50,0 +2:14,0 57,56
13 41 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 10:00,0 2 2 10:00,0 +3:24,0 42,18
Neklasifiikovaní
34 Petrošová Tereza ZKA KB SKMVM DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 34 – DSQ – zkrácení tratě

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 212 2 Němčíková Klára JKY Ostrava 22:22,0 2 4 6 22:22,0 +0,0 83,00
2 213 2 Matošková Kateřina JKY VsetínBobrky 23:20,0 4 3 7 23:20,0 +58,0 79,41
3 211 3 Krupová Eliška JKY Ostrava 26:15,0 1 4 5 26:15,0 +3:53,0 68,58
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 63 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 7:56,0 1 1 2 7:56,0 +0,0 91,00
2 47 1 Franz Tadeáš ZCB Střelka Brno 8:30,0 0 1 1 8:30,0 +34,0 84,50
3 60 2 Bakeš Daniel ZCB Ostrava 8:49,0 2 0 2 8:49,0 +53,0 80,86
4 48 2 Mach Filip ZCB Střelka Brno 9:28,0 0 3 3 9:28,0 +1:32,0 73,41
5 49 1 Kamarád Jan ZCB Střelka Brno 9:33,0 2 0 2 9:33,0 +1:37,0 72,45
6 66 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 9:40,0 1 2 3 9:40,0 +1:44,0 71,11
7 50 2 Repáň Jan ZCB Břidličná 9:41,0 3 0 3 9:41,0 +1:45,0 70,92
8 59 1 Poledna Jan ZCB Břidličná 9:50,0 2 1 3 9:50,0 +1:54,0 69,20
9 57 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 9:56,0 1 1 2 9:56,0 +2:00,0 68,05
10 58 Stoklásek Pavel ZCB Říčany 10:05,0 2 2 4 10:05,0 +2:09,0 66,33
11 53 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 10:14,0 2 1 3 10:14,0 +2:18,0 64,61
12 67 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 10:19,0 3 3 6 10:19,0 +2:23,0 63,66
13 52 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 10:26,0 3 0 3 10:26,0 +2:30,0 62,32
14 65 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 10:50,0 3 1 4 10:50,0 +2:54,0 57,73
15 55 1 Procházka David ZCB Bystřice p.H 11:04,0 1 2 3 11:04,0 +3:08,0 55,05
16 54 Ševčík František ZCB Prostějov 11:10,0 2 1 3 11:10,0 +3:14,0 53,91
17 51 1 Suchánek Brian Martin ZCB Střelka Brno 11:20,0 3 2 5 11:20,0 +3:24,0 52,00
18 62 3 Pobořil Jan ZCB KB SKMVM 11:21,0 1 1 2 11:21,0 +3:25,0 51,80
19 64 1 Kavan Oliver ZCB Ostrava 11:57,0 2 3 5 11:57,0 +4:01,0 44,92
20 61 3 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H 11:32,0 0 4 4 12:32,0 +4:36,0 38,23
Neklasifiikovaní
56 Pavelka Matouš ZCB Rožnov pR DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 56 – DSQ – přijetí nedovolené pomoci – komunikace s trenérem na střelnici
st. č. 61 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 28 2 Koutný Ondřej ZCA Prostějov 6:35,0 3 3 6:35,0 +0,0 87,00
2 26 Ondra Slávek ZCA Břidličná 6:46,0 1 1 6:46,0 +11,0 84,57
3 29 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 7:02,0 3 3 7:02,0 +27,0 81,05
4 31 Cikánek Šimon ZCA Střelka Brno 7:11,0 5 5 7:11,0 +36,0 79,07
5 30 Mach Lukáš ZCA Střelka Brno 7:19,0 5 5 7:19,0 +44,0 77,30
6 27 3 Koukal Jakub ZCA Prostějov 7:23,0 1 1 7:23,0 +48,0 76,42
7 25 Melcr Stanislav ZCA Prostějov 7:49,0 4 4 7:49,0 +1:14,0 70,70
8 32 Anderle Adam ZCA Břidličná 6:51,0 4 4 7:51,0 +1:16,0 70,26

st. č. 32 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 9 Kopecký Tomáš ZPC Prostějov 4:58,0 1 1 4:58,0 +0,0 0,00
2 7 Pop Filip ZPC Rožnov pR 5:21,0 1 1 5:21,0 +23,0 0,00
3 12 Balnar David ZPC Ostrava 5:33,0 1 1 5:33,0 +35,0 0,00
4 8 Měrka Štěpán ZPC Břidličná 5:42,0 3 3 5:42,0 +44,0 0,00
5 1 Smolík Jakub ZPC VsetínBobrky 5:45,0 1 1 5:45,0 +47,0 0,00
6 3 Pavelka Šimon ZPC Rožnov pR 5:55,0 2 2 5:55,0 +57,0 0,00
7 6 Kovář Adam ZPC Bystřice p.H 6:11,0 4 4 6:11,0 +1:13,0 0,00
8 143 Slováček Ondřej ZPC Halenkovice 6:15,0 2 2 6:15,0 +1:17,0 0,00
9 4 Flašar Jiří ZPC Halenkovice 6:20,0 2 2 6:20,0 +1:22,0 0,00
10 13 Krečmer Petr ZPC Břidličná 5:53,0 5 5 6:53,0 +1:55,0 0,00
11 11 Danihelka Daniel ZPC Břidličná 6:10,0 5 5 7:10,0 +2:12,0 0,00
12 2 Šuba Jakub ZPC Břidličná 8:07,0 5 5 8:07,0 +3:09,0 0,00
13 5 Štigler Jan ZPC Halenkovice 5:56,0 5 5 9:56,0 +4:58,0 0,00
Neklasifiikovaní
10 Kotačka Lukáš ZPC Říčany DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 5 – přirážka 04:00 – 4x neodběhnuté TK
st. č. 10 – DSQ – zkrácení tratě, neproběhnutí startem
st. č. 11 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 13 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 22 Juřičková Tereza ZPK VsetínBobrky 5:31,0 2 2 5:31,0 +0,0 0,00
2 16 Krečmerová Helena ZPK Břidličná 6:22,0 1 1 6:22,0 +51,0 0,00
3 18 Štěpaníková Veronika ZPK Břidličná 6:23,0 1 1 6:23,0 +52,0 0,00
4 20 Molková Dorota ZPK VsetínBobrky 6:31,0 2 2 6:31,0 +1:00,0 0,00
5 19 Barošová Klára ZPK VsetínBobrky 6:33,0 3 3 6:33,0 +1:02,0 0,00
6 24 Poláková Anežka Anna ZPK Břidličná 6:48,0 3 3 6:48,0 +1:17,0 0,00
7 17 Novák Neiry Tess ZPK Břidličná 6:49,0 1 1 6:49,0 +1:18,0 0,00
8 14 Fistrová Sofie ZPK Ostrava 6:50,0 3 3 6:50,0 +1:19,0 0,00
9 23 Klapková Alžběta ZPK Prostějov 6:01,0 4 4 7:01,0 +1:30,0 0,00
10 21 Molková Ema ZPK VsetínBobrky 7:18,0 0 0 7:18,0 +1:47,0 0,00
11 15 Hrubá Beáta ZPK VsetínBobrky 7:30,0 3 3 9:30,0 +3:59,0 0,00

st. č. 15 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK
st. č. 23 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Ženy B+C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

247 M Nováková Ivana Z-C Ostrava 18:15,0 1 2 3 18:15,0 +0,0 91,00
2 243 1 Coufalová Radka Z-B Ostrava 18:24,0 1 2 3 18:24,0 +9,0 90,25
3 244 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 19:12,0 1 3 4 19:12,0 +57,0 86,26
4 248 1 Zavřelová Renata Z-C Říčany 20:28,0 2 2 4 20:28,0 +2:13,0 79,94
5 245 1 Ochotná Blanka Z-C Blansko 20:44,0 4 2 6 20:44,0 +2:29,0 78,61
6 242 3 Kovačičová Silvie Z-C Břidličná 24:32,0 1 3 4 24:32,0 +6:17,0 59,66
7 246 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 24:54,0 3 4 7 24:54,0 +6:39,0 57,84