21188

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Rožnov pod R.
Datum: 27.5.2017
Vytrvalostní závod
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 107 1 Juřičková Alžběta ZKC VsetínBobrky 14:12,0 0 0 0 14:12,0 +0,0 91,00
2 104 1 Horňáčková Kateřina ZKC Břidličná 14:51,0 1 2 3 15:51,0 +1:39,0 80,42
3 112 3 Nováková Nicol ZKC Ostrava 16:49,0 0 0 0 16:49,0 +2:37,0 74,23
4 111 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 16:45,0 1 0 1 17:05,0 +2:53,0 72,52
5 106 3 Nováková Tereza ZKC Ostrava 15:28,0 2 3 5 17:08,0 +2:56,0 72,20
6 108 2 Tatoušková Kristýna ZKC Břidličná 16:52,0 0 1 1 17:12,0 +3:00,0 71,77
7 114 Boháčová Adéla ZKC Rožnov pR 16:33,0 1 1 2 17:13,0 +3:01,0 71,66
8 101 2 Němčíková Adéla ZKC Ostrava 17:32,0 0 0 0 17:32,0 +3:20,0 69,63
9 109 Horková Vendula ZKC Halenkovice 17:53,0 0 0 0 17:53,0 +3:41,0 67,39
10 113 3 Kašparová Zuzana ZKC VsetínBobrky 18:00,0 0 0 0 18:00,0 +3:48,0 66,64
11 105 2 Kazíková Alena ZKC Orlová 17:43,0 1 0 1 18:03,0 +3:51,0 66,32
12 103 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 18:16,0 1 1 2 18:56,0 +4:44,0 60,66
13 116 2 Tatoušková Tereza ZKC Břidličná 17:28,0 4 3 7 19:48,0 +5:36,0 55,11
14 115 Vozatárová Karolína ZKC Orlová 18:08,0 3 3 6 20:08,0 +5:56,0 52,97
15 100 Pecherová Julie ZKC Břidličná 20:05,0 2 3 5 21:45,0 +7:33,0 42,61
16 117 Marešová Barbora ZKC Rožnov pR 18:50,0 4 5 9 21:50,0 +7:38,0 42,08
17 102 3 Kazíková Barbora ZKC Orlová 22:31,0 4 0 4 23:51,0 +9:39,0 29,15
Neklasifiikovaní
110 1 Sedlářová Nikola ZKC Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 85 1 Vašíček Richard ZCC Halenkovice 13:19,0 1 0 1 13:39,0 +0,0 91,00
2 84 1 Palla František ZCC Halenkovice 13:20,0 0 1 1 13:40,0 +1,0 90,88
3 97 1 Měrka Tomáš ZCC Břidličná 13:13,0 0 2 2 13:53,0 +14,0 89,44
4 90 Gajdoš Adam ZCC Poruba 14:33,0 0 0 0 14:33,0 +54,0 85,00
5 86 3 Bábek Alexandr ZCC Prostějov 14:20,0 2 0 2 15:00,0 +1:21,0 82,00
6 89 1 Kozáček Michal ZCC Břidličná 14:11,0 1 2 3 15:11,0 +1:32,0 80,77
7 98 2 Poledna Ondřej ZCC Břidličná 14:53,0 1 1 2 15:33,0 +1:54,0 78,33
8 93 2 Nešpor Štěpán ZCC Břidličná 14:18,0 2 2 4 15:38,0 +1:59,0 77,77
9 92 Horník Kryštof ZCC Bělá p.Prad. 13:40,0 3 3 6 15:40,0 +2:01,0 77,55
10 87 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 14:28,0 2 3 5 16:08,0 +2:29,0 74,44
11 82 2 Kopecký Martin ZCC Bělá p.Prad. 14:12,0 3 3 6 16:12,0 +2:33,0 74,00
12 99 Staněk Pavel ZCC Poruba 14:58,0 3 1 4 16:18,0 +2:39,0 73,33
13 94 Přibyl Jan ZCC Poruba 14:44,0 4 3 7 17:04,0 +3:25,0 68,22
14 91 2 Matuška Václav ZCC VsetínBobrky 16:16,0 1 3 4 17:36,0 +3:57,0 64,66
15 83 Piroš Zdeněk ZCC Orlová 17:01,0 3 1 4 18:21,0 +4:42,0 59,66
16 96 Lengyel Lukáš ZCC Těrlicko 18:52,0 1 2 3 19:52,0 +6:13,0 49,55
17 95 Juřička David ZCC Těrlicko 18:15,0 3 2 5 19:55,0 +6:16,0 49,22
Neklasifiikovaní
88 2 Tyl Marek ZCC Poruba DNS – Nestartoval/a
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 80 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 10:35,0 1 0 1 10:55,0 +0,0 91,00
2 74 2 Tomková Hana ZKB Ostrava 11:10,0 0 0 0 11:10,0 +15,0 88,91
3 73 2 Holková Eliška ZKB Břidličná 11:09,0 0 1 1 11:29,0 +34,0 86,27
4 79 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR 10:51,0 2 0 2 11:31,0 +36,0 85,99
5 64 2 Paluchová Petra ZKB Orlová 11:31,0 0 1 1 11:51,0 +56,0 83,21
6 75 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 11:58,0 0 0 0 11:58,0 +1:03,0 82,24
7 70 3 Mikešová Michaela ZKB Halenkovice 11:17,0 0 3 3 12:17,0 +1:22,0 79,60
8 61 2 Valchářová Aneta ZKB VsetínBobrky 11:08,0 2 2 4 12:28,0 +1:33,0 78,07
8 71 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 11:48,0 1 1 2 12:28,0 +1:33,0 78,07
10 81 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 11:52,0 2 0 2 12:32,0 +1:37,0 77,52
11 62 Dobešová Nikola ZKB Rožnov pR 11:36,0 2 1 3 12:36,0 +1:41,0 76,96
11 67 1 Nowaková Jana ZKB Orlová 12:36,0 0 0 0 12:36,0 +1:41,0 76,96
13 77 Valentíková Klára ZKB Halenkovice 12:22,0 0 1 1 12:42,0 +1:47,0 76,13
14 69 2 Čecháková Adéla ZKB Břidličná 13:08,0 0 0 0 13:08,0 +2:13,0 72,52
15 72 Myškayová Rozálie ZKB Bystřice p.H 10:59,0 4 3 7 13:19,0 +2:24,0 70,99
16 63 Gerlová Nela ZKB Rožnov pR 12:21,0 3 2 5 14:01,0 +3:06,0 65,15
17 76 1 Barošová Agáta ZKB Rožnov pR 12:27,0 4 2 6 14:27,0 +3:32,0 61,54
18 78 3 Pavelková Zuzana ZKB Halenkovice 12:31,0 3 4 7 14:51,0 +3:56,0 58,21
19 68 Drexlerová Tereza ZKB Orlová 17:58,0 2 0 2 18:38,0 +7:43,0 26,67
Neklasifiikovaní
65 Pacutová Anna ZKB Poruba DNS – Nestartoval/a
66 2 Sedláčková Anna ZKB Břidličná DNS – Nestartoval/a
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 36 2 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 6:50,0 0 0 6:50,0 +0,0 87,00
2 31 3 Petrošová Tereza ZKA KB SKMVM 6:55,0 1 1 7:15,0 +25,0 81,69
3 34 3 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 7:20,0 1 1 7:40,0 +50,0 76,39
4 33 3 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 7:40,0 1 1 8:00,0 +1:10,0 72,14
5 32 3 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR 7:30,0 2 2 8:10,0 +1:20,0 70,02
6 39 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 7:59,0 1 1 8:19,0 +1:29,0 68,11
7 38 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 7:48,0 2 2 8:28,0 +1:38,0 66,20
8 37 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 8:08,0 3 3 9:08,0 +2:18,0 57,71
9 29 Badurová Lucie ZKA Orlová 8:28,0 3 3 9:28,0 +2:38,0 53,47
10 40 Wybraniecová Simona ZKA Orlová 9:50,0 2 2 10:30,0 +3:40,0 40,31
Neklasifiikovaní
30 2 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
35 Janásková Sára ZKA Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 43 2 Svačina Marián ZCB Poruba 10:11,0 1 0 1 10:31,0 +0,0 91,00
2 55 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 10:27,0 1 0 1 10:47,0 +16,0 88,69
3 59 1 Poledna Jan ZCB Břidličná 10:43,0 1 0 1 11:03,0 +32,0 86,38
4 42 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 10:29,0 2 0 2 11:09,0 +38,0 85,51
5 47 2 Bortlíček Adam ZCB Poruba 10:12,0 2 1 3 11:12,0 +41,0 85,08
6 58 2 Kůrka Jan ZCB Orlová 11:13,0 0 0 0 11:13,0 +42,0 84,94
7 49 3 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H 10:58,0 0 1 1 11:18,0 +47,0 84,22
8 51 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 10:45,0 0 2 2 11:25,0 +54,0 83,21
8 57 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 10:25,0 1 2 3 11:25,0 +54,0 83,21
10 45 Přibyl Jakub ZCB Poruba 10:33,0 1 2 3 11:33,0 +1:02,0 82,05
11 46 3 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 10:25,0 0 4 4 11:45,0 +1:14,0 80,32
11 56 Ševčík František ZCB Prostějov 11:25,0 1 0 1 11:45,0 +1:14,0 80,32
13 44 2 Repáň Jan ZCB Břidličná 10:29,0 2 3 5 12:09,0 +1:38,0 76,86
14 52 2 Cienciala Dominik ZCB Orlová 11:19,0 2 2 4 12:39,0 +2:08,0 72,54
15 41 Pittner Adam ZCB Orlová 11:11,0 3 2 5 12:51,0 +2:20,0 70,80
16 53 2 Vošahlík Michal ZCB Orlová 12:12,0 2 1 3 13:12,0 +2:41,0 67,78
17 48 Jiří Jakub ZCB Poruba 11:39,0 3 2 5 13:19,0 +2:48,0 66,77
18 54 Pavelka Matouš ZCB Rožnov pR 12:12,0 2 2 4 13:32,0 +3:01,0 64,89
19 50 Škubal Jakub ZCB Poruba 11:39,0 4 4 8 14:19,0 +3:48,0 58,11
20 60 Bolek Šimon ZCB Orlová 13:20,0 1 2 3 14:20,0 +3:49,0 57,97
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 2 Kůrka Jakub ZPC Orlová 5:08,0 0 0 5:08,0 +0,0 0,00
2 3 Pavelka Šimon ZPC Rožnov pR 5:05,0 2 2 5:45,0 +37,0 0,00
3 1 Branný Michal ZPC Orlová 5:11,0 2 2 5:51,0 +43,0 0,00
4 7 Pop Filip ZPC Rožnov pR 5:42,0 1 1 6:02,0 +54,0 0,00
5 8 Kovář Adam ZPC Bystřice p.H 5:09,0 3 3 6:09,0 +1:01,0 0,00
6 5 Smolík Jakub ZPC VsetínBobrky 5:55,0 1 1 6:15,0 +1:07,0 0,00
7 6 Balnar David ZPC Ostrava 5:42,0 2 2 6:22,0 +1:14,0 0,00
8 4 Adamčík Maxim ZPC Orlová 5:45,0 2 2 6:25,0 +1:17,0 0,00
9 9 Kluka Matyáš ZPC Orlová 6:27,0 1 1 6:47,0 +1:39,0 0,00
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 27 2 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 8:09,0 1 1 8:29,0 +0,0 87,00
2 23 Szarowski Matěj ZCA Orlová 7:45,0 3 3 8:45,0 +16,0 84,26
3 28 2 Ondra Slávek ZCA Břidličná 7:46,0 3 3 8:46,0 +17,0 84,09
4 25 Bieberle František ZCA Halenkovice 8:48,0 3 3 9:48,0 +1:19,0 73,49
Neklasifiikovaní
24 2 Anderle Adam ZCA Břidličná DSQ – Diskvalifikován/a
26 Zůbek Adam ZCA Břidličná DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 24 – DSQ – zkrácení tratě
st. č. 26 – DSQ – zkrácení tratě

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 16 Železníková Monika ZPK Halenkovice 5:09,0 0 0 5:09,0 +0,0 0,00
2 20 Ligocká Nella ZPK Orlová 5:47,0 1 1 6:07,0 +58,0 0,00
3 18 Juřičková Tereza ZPK VsetínBobrky 5:50,0 1 1 6:10,0 +1:01,0 0,00
4 11 Jordanová Julie ZPK Orlová 5:51,0 1 1 6:11,0 +1:02,0 0,00
5 21 Molková Dorota ZPK VsetínBobrky 5:55,0 1 1 6:15,0 +1:06,0 0,00
6 19 Krampotová Adéla ZPK VsetínBobrky 5:43,0 2 2 6:23,0 +1:14,0 0,00
7 14 Mikešová Lucie ZPK Halenkovice 5:55,0 2 2 6:35,0 +1:26,0 0,00
8 12 Barošová Klára ZPK VsetínBobrky 5:41,0 3 3 6:41,0 +1:32,0 0,00
9 10 Mičolová Ella ZPK Rožnov pR 6:00,0 3 3 7:00,0 +1:51,0 0,00
10 15 Molková Ema ZPK VsetínBobrky 6:26,0 2 2 7:06,0 +1:57,0 0,00
11 22 Švecová Natálie ZPK Rožnov pR 6:40,0 2 2 7:20,0 +2:11,0 0,00
12 17 Růžičková Karolína ZPK Rožnov pR 7:26,0 5 5 9:06,0 +3:57,0 0,00
Neklasifiikovaní
13 Ptáčková Simona ZPK VsetínBobrky DNS – Nestartoval/a