21285

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Ostrava
Datum: 10.6.2017
Sprint se skup. startem
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 112 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 8:57,0 1 1 2 8:57,0 +0,0 91,00
2 103 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR 9:35,0 1 1 2 9:35,0 +38,0 84,56
3 104 3 Mikešová Michaela ZKB Halenkovice 9:36,0 0 1 1 9:36,0 +39,0 84,39
3 114 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 9:36,0 0 1 1 9:36,0 +39,0 84,39
5 118 2 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 9:40,0 0 0 0 9:40,0 +43,0 83,71
6 125 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 10:10,0 1 2 3 10:10,0 +1:13,0 78,62
7 110 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 10:16,0 1 1 2 10:16,0 +1:19,0 77,61
8 101 Matejová Anna ZKB Střelka Brno 10:20,0 1 1 2 10:20,0 +1:23,0 76,93
9 122 3 Kutějová Petra ZKB Střelka Brno 10:23,0 2 1 3 10:23,0 +1:26,0 76,42
10 113 2 Balajková Zuzana ZKB Orlová 10:24,0 0 0 0 10:24,0 +1:27,0 76,25
11 116 3 Valentíková Klára ZKB Halenkovice 10:27,0 0 0 0 10:27,0 +1:30,0 75,74
12 121 Patermannová Marie ZKB Střelka Brno 10:34,0 3 2 5 10:34,0 +1:37,0 74,56
13 115 2 Tomková Hana ZKB Ostrava 10:43,0 3 1 4 10:43,0 +1:46,0 73,03
14 111 Bauerová Šarlota ZKB Střelka Brno 10:47,0 2 5 7 10:47,0 +1:50,0 72,35
15 102 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 10:50,0 1 0 1 10:50,0 +1:53,0 71,85
16 109 3 Pavelková Zuzana ZKB Halenkovice 11:14,0 0 1 1 11:14,0 +2:17,0 67,78
17 124 1 Nowaková Jana ZKB Orlová 11:29,0 1 2 3 11:29,0 +2:32,0 65,24
18 123 Gerlová Nela ZKB Rožnov pR 11:43,0 3 2 5 11:43,0 +2:46,0 62,86
19 108 Mohylová Tereza ZKB Poruba 12:02,0 5 2 7 12:02,0 +3:05,0 59,64
20 120 2 Korcinová Tereza ZKB Střelka Brno 12:15,0 4 3 7 12:15,0 +3:18,0 57,44
21 106 Pacutová Anna ZKB Poruba 13:09,0 4 5 9 13:09,0 +4:12,0 48,29
Neklasifiikovaní
105 3 Miškayová Rozálie ZKB Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
107 Stehlíková ZKB Ostrava DNS – Nestartoval/a
119 3 Dobešová Nikola ZKB Rožnov pR DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 119 – DSQ – porušení bezpečnosti

Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 139 1 Juřičková Alžběta ZKC VsetínBobrky 10:38,0 1 1 2 10:38,0 +0,0 91,00
2 154 1 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 11:23,0 2 2 4 11:23,0 +45,0 84,58
3 138 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 11:28,0 0 1 1 11:28,0 +50,0 83,86
4 152 1 Melcrová Elen ZKC Prostějov 11:32,0 3 2 5 11:32,0 +54,0 83,29
5 147 2 Nováková Nicol ZKC Ostrava 11:40,0 1 0 1 11:40,0 +1:02,0 82,15
6 137 3 Nováková Tereza ZKC Ostrava 11:46,0 2 1 3 11:46,0 +1:08,0 81,30
7 141 3 Nádvorníková Aneta ZKC Halenkovice 11:49,0 0 1 1 11:49,0 +1:11,0 80,87
8 158 Golasovská Lucie ZKC KB SKMVM 11:52,0 0 2 2 11:52,0 +1:14,0 80,44
9 149 2 Kazíková Alena ZKC Orlová 11:58,0 0 0 0 11:58,0 +1:20,0 79,58
10 157 2 Němčíková Adéla ZKC Ostrava 12:03,0 1 1 2 12:03,0 +1:25,0 78,87
11 144 2 Plevová Martina ZKC Poruba 12:05,0 0 2 2 12:05,0 +1:27,0 78,59
12 151 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR 12:07,0 0 2 2 12:07,0 +1:29,0 78,30
13 146 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 12:13,0 0 1 1 12:13,0 +1:35,0 77,44
14 142 2 Paťavová Natálie ZKC KB SKMVM 12:28,0 4 1 5 12:28,0 +1:50,0 75,31
15 153 Horková Vendula ZKC Halenkovice 12:48,0 1 1 2 12:48,0 +2:10,0 72,45
16 150 3 Drbolová Natálie ZKC Střelka Brno 12:56,0 1 2 3 12:56,0 +2:18,0 71,31
17 145 Vozatárová Karolína ZKC Orlová 13:35,0 2 2 4 13:35,0 +2:57,0 65,75
18 143 3 Boháčová Adéla ZKC Rožnov pR 13:54,0 5 3 8 13:54,0 +3:16,0 63,04
19 156 Lesková Vendula ZKC Poruba 14:10,0 2 4 6 14:10,0 +3:32,0 60,76
20 148 Sváčková Barbora ZKC KB SKMVM 14:27,0 4 2 6 15:27,0 +4:49,0 49,77
21 140 3 Kazíková Barbora ZKC Orlová 15:30,0 0 0 0 15:30,0 +4:52,0 49,35
Neklasifiikovaní
155 3 Kašparová Zuzana ZKC VsetínBobrky DNS – Nestartoval/a

st. č. 148 – přirážka 01:00 – malé porušení principů fair play

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 131 1 Palla František ZCC Halenkovice 9:18,0 0 0 0 9:18,0 +0,0 91,00
2 128 2 Bábek Alexandr ZCC Prostějov 10:20,0 1 1 2 10:20,0 +1:02,0 80,88
3 132 2 Gajdoš Adam ZCC Poruba 10:56,0 2 1 3 10:56,0 +1:38,0 75,01
4 134 Přibyl Jan ZCC Poruba 11:13,0 1 3 4 11:13,0 +1:55,0 72,24
5 136 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 11:20,0 2 4 6 11:20,0 +2:02,0 71,10
6 129 3 Staněk Pavel ZCC Poruba 11:26,0 3 3 6 11:26,0 +2:08,0 70,12
7 127 2 Matuška Václav ZCC VsetínBobrky 12:30,0 1 3 4 12:30,0 +3:12,0 59,68
8 130 Tomek Ondřej ZCC Ostrava 14:46,0 2 5 7 14:46,0 +5:28,0 37,50
9 135 Výmyslický Vojtěch ZCC Ostrava 14:54,0 4 1 5 14:54,0 +5:36,0 36,20
10 133 Lengyel Lukáš ZCC Těrlicko 15:50,0 4 3 7 15:50,0 +6:32,0 27,07
Neklasifiikovaní
126 Piroš Zdeněk ZCC Orlová DNF – Vzdal/a
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 57 1 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 5:19,0 2 2 5:19,0 +0,0 91,00
2 56 2 Petrošová Tereza ZKA KB SKMVM 5:36,0 3 3 5:36,0 +17,0 86,15
3 59 2 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 5:46,0 1 1 5:46,0 +27,0 83,29
4 46 2 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 5:49,0 2 2 5:49,0 +30,0 82,44
5 54 3 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR 6:09,0 1 1 6:09,0 +50,0 76,73
6 52 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 6:14,0 2 2 6:14,0 +55,0 75,31
7 51 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 6:17,0 2 2 6:17,0 +58,0 74,45
8 61 3 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 6:36,0 3 3 6:36,0 +1:17,0 69,03
9 49 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 6:38,0 3 3 6:38,0 +1:19,0 68,46
10 48 2 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR 6:50,0 5 5 6:50,0 +1:31,0 65,04
10 58 1 Plevová Lucie ZKA Poruba 6:50,0 5 5 6:50,0 +1:31,0 65,04
12 55 2 Jungmannová Sofie ZKA Vyškov 6:54,0 4 4 6:54,0 +1:35,0 63,89
13 60 Wybraniecová Simona ZKA Orlová 7:16,0 0 0 7:16,0 +1:57,0 57,62
14 47 Vojtková Amálie ZKA Poruba 7:47,0 4 4 7:47,0 +2:28,0 48,78
Neklasifiikovaní
53 Janásková Sára ZKA Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
50 Badurová Lucie ZKA Orlová DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 50 – DSQ – opuštění střelecké položky před dokončením střelby.

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 82 2 Bakeš Daniel ZCB Ostrava 8:38,0 1 2 3 8:38,0 +0,0 91,00
2 65 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 8:42,0 0 0 0 8:42,0 +4,0 90,29
3 63 1 Bortlíček Adam ZCB Poruba 8:51,0 2 0 2 8:51,0 +13,0 88,71
4 79 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 8:59,0 1 1 2 8:59,0 +21,0 87,31
5 76 2 Svačina Marián ZCB Poruba 9:15,0 2 0 2 9:15,0 +37,0 84,50
6 64 1 Suchánek Brian Martin ZCB Střelka Brno 9:23,0 1 1 2 9:23,0 +45,0 83,09
7 78 2 Kůrka Jan ZCB Orlová 9:40,0 1 2 3 9:40,0 +1:02,0 80,10
8 62 2 Přibyl Jakub ZCB Poruba 10:13,0 3 1 4 10:13,0 +1:35,0 74,31
8 68 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 10:13,0 2 3 5 10:13,0 +1:35,0 74,31
10 69 Lysek Matyáš ZCB Těrlicko 10:35,0 3 2 5 10:35,0 +1:57,0 70,44
11 81 Jiří Jakub ZCB Poruba 10:36,0 3 2 5 10:36,0 +1:58,0 70,27
12 71 Vlk Michal ZCB Prostějov 11:02,0 1 2 3 11:02,0 +2:24,0 65,70
13 74 Pavelka Matouš ZCB Rožnov pR 11:23,0 1 1 2 11:23,0 +2:45,0 62,01
14 77 1 Kavan Oliver ZCB Ostrava 11:25,0 2 4 6 11:25,0 +2:47,0 61,66
15 72 Chlopčík Samuel ZCB Poruba 12:06,0 4 2 6 12:06,0 +3:28,0 54,45
16 70 Poláček Tomáš ZCB Prostějov 12:27,0 3 4 7 12:27,0 +3:49,0 50,77
17 80 Škubal Jakub ZCB Poruba 12:30,0 5 4 9 12:30,0 +3:52,0 50,24
18 67 Pittner Adam ZCB Orlová 13:07,0 5 4 9 13:07,0 +4:29,0 43,74
19 66 Bolek Šimon ZCB Orlová 13:33,0 3 4 7 13:33,0 +4:55,0 39,17
Neklasifiikovaní
73 2 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
75 2 Ševčík František ZCB Prostějov DNS – Nestartoval/a
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 7 Kopecký Tomáš ZPC Prostějov 5:32,0 2 2 5:32,0 +0,0 0,00
2 13 Měrka Štěpán ZPC Břidličná 5:33,0 1 1 5:33,0 +1,0 0,00
3 9 Pop Filip ZPC Rožnov pR 5:42,0 2 2 5:42,0 +10,0 0,00
4 3 Branný Michal ZPC Orlová 5:43,0 1 1 5:43,0 +11,0 0,00
5 11 Pavelka Šimon ZPC Rožnov pR 5:50,0 2 2 5:50,0 +18,0 0,00
6 16 Flašar Jiří ZPC Halenkovice 6:00,0 2 2 6:00,0 +28,0 0,00
7 5 Krečmer Petr ZPC Břidličná 6:18,0 4 4 6:18,0 +46,0 0,00
8 17 Adámek Jakub ZPC Orlová 6:23,0 1 1 6:23,0 +51,0 0,00
9 4 Kůrka Jakub ZPC Orlová 6:24,0 5 5 6:24,0 +52,0 0,00
10 1 Danihelka Daniel ZPC Břidličná 6:36,0 3 3 6:36,0 +1:04,0 0,00
11 12 Smolík Jakub ZPC VsetínBobrky 6:40,0 2 2 6:40,0 +1:08,0 0,00
12 8 Slováček Ondřej ZPC Halenkovice 7:03,0 5 5 7:03,0 +1:31,0 0,00
13 10 Železník Libor ZPC Halenkovice 7:42,0 4 4 7:42,0 +2:10,0 0,00
14 14 Němec Jakub ZPC Těrlicko 7:52,0 5 5 7:52,0 +2:20,0 0,00
15 2 Toma Adam ZPC Poruba 8:00,0 4 4 8:00,0 +2:28,0 0,00
16 6 Kluka Matyáš ZPC Orlová 8:10,0 4 4 8:10,0 +2:38,0 0,00
Neklasifiikovaní
15 Kovář Adam ZPC Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 39 2 Anderle Adam ZCA Břidličná 5:12,0 0 0 5:12,0 +0,0 91,00
2 43 1 Ondra Slávek ZCA Břidličná 5:49,0 2 2 5:49,0 +37,0 80,20
3 42 3 Zůbek Adam ZCA Břidličná 6:11,0 2 2 6:11,0 +59,0 73,79
4 45 3 Melcr Stanislav ZCA Prostějov 6:22,0 4 4 6:22,0 +1:10,0 70,58
5 40 3 Koukal Jakub ZCA Prostějov 6:39,0 2 2 6:39,0 +1:27,0 65,62
6 41 1 Szarowski Matěj ZCA Orlová 6:59,0 4 4 6:59,0 +1:47,0 59,79
7 44 3 Bieberle František ZCA Halenkovice 7:12,0 2 2 7:12,0 +2:00,0 56,00
8 38 2 Němec Michal ZCA Těrlicko 7:32,0 5 5 7:32,0 +2:20,0 50,16
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

37 Juřičková Tereza ZPK VsetínBobrky 5:24,0 0 0 5:24,0 +0,0 0,00
2 25 Švecová Natálie ZPK Rožnov pR 6:06,0 2 2 6:06,0 +42,0 0,00
3 19 Barošová Klára ZPK VsetínBobrky 6:12,0 1 1 6:12,0 +48,0 0,00
4 22 Ligocká Nella ZPK Orlová 6:20,0 1 1 6:20,0 +56,0 0,00
4 30 Železníková Monika ZPK Halenkovice 6:20,0 2 2 6:20,0 +56,0 0,00
6 26 Krampotová Adéla ZPK VsetínBobrky 6:29,0 2 2 6:29,0 +1:05,0 0,00
7 34 Lemstrová Eva Grace ZPK Břidličná 6:30,0 2 2 6:30,0 +1:06,0 0,00
8 24 Dušková Dominika ZPK Břidličná 6:34,0 3 3 6:34,0 +1:10,0 0,00
9 23 Molková Ema ZPK VsetínBobrky 6:37,0 0 0 6:37,0 +1:13,0 0,00
10 35 Novák Neiry Tess ZPK Břidličná 6:38,0 1 1 6:38,0 +1:14,0 0,00
11 31 Mikešová Lucie ZPK Halenkovice 6:39,0 1 1 6:39,0 +1:15,0 0,00
12 27 Jordanová Julie ZPK Orlová 6:42,0 2 2 6:42,0 +1:18,0 0,00
13 33 Janáčková Darina ZPK VsetínBobrky 6:49,0 1 1 6:49,0 +1:25,0 0,00
14 28 Molková Dorota ZPK VsetínBobrky 6:54,0 3 3 6:54,0 +1:30,0 0,00
15 18 Poláková Anežka Anna ZPK Břidličná 7:29,0 5 5 7:29,0 +2:05,0 0,00
16 32 Krečmerová Helena ZPK Břidličná 7:40,0 4 4 7:40,0 +2:16,0 0,00
17 21 Mičolová Ella ZPK Rožnov pR 7:44,0 5 5 7:44,0 +2:20,0 0,00
18 29 Lysková Bára ZPK Těrlicko 7:50,0 5 5 7:50,0 +2:26,0 0,00
19 36 Fistrová Sofie ZPK Ostrava 8:02,0 5 5 8:02,0 +2:38,0 0,00
20 20 Lemstrová Ellen Joy ZPK Břidličná 8:05,0 2 2 8:05,0 +2:41,0 0,00