21544

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Rožnov pod R.
Datum: 19.8.2017
Sprint
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 101 1 Horňáčková Kateřina ZKC Břidličná 10:37,0 2 3 5 10:37,0 +0,0 91,00
2 107 2 Němčíková Adéla ZKC Ostrava 10:41,0 0 0 0 10:41,0 +4,0 90,42
3 102 2 Nováková Nicol ZKC Ostrava 11:00,0 0 0 0 11:00,0 +23,0 87,71
4 100 2 Plevová Martina ZKC Poruba 11:08,0 0 0 0 11:08,0 +31,0 86,57
4 116 3 Boháčová Adéla ZKC Rožnov pR 11:08,0 3 0 3 11:08,0 +31,0 86,57
6 114 2 Nováková Tereza ZKC Ostrava 11:28,0 2 2 4 11:28,0 +51,0 83,71
7 106 2 Mádrová Viktorie ZKC Ostrava 11:37,0 1 1 2 11:37,0 +1:00,0 82,42
7 109 3 Drbolová Natálie ZKC Střelka Brno 11:37,0 2 0 2 11:37,0 +1:00,0 82,42
9 105 2 Tatoušková Kristýna ZKC Břidličná 11:57,0 2 2 4 11:57,0 +1:20,0 79,57
10 103 2 Paťavová Natálie ZKC KB SKMVM 12:00,0 2 1 3 12:00,0 +1:23,0 79,14
11 118 2 Tajovská Pavla ZKC Blansko 12:30,0 3 1 4 12:30,0 +1:53,0 74,85
12 112 Pecherová Julie ZKC Břidličná 12:34,0 2 1 3 12:34,0 +1:57,0 74,28
13 113 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 12:48,0 2 2 4 12:48,0 +2:11,0 72,28
14 108 2 Tatoušková Tereza ZKC Břidličná 12:56,0 2 4 6 12:56,0 +2:19,0 71,14
15 111 Vozatárová Karolína ZKC Orlová 13:15,0 3 2 5 13:15,0 +2:38,0 68,42
16 115 2 Divínová Viktorie ZKC VsetínBobrky 13:38,0 3 4 7 13:38,0 +3:01,0 65,14
17 117 2 Golasovská Lucie ZKC KB SKMVM 13:41,0 4 3 7 13:41,0 +3:04,0 64,71
18 99 3 Horková Vendula ZKC Halenkovice 13:44,0 2 4 6 13:44,0 +3:07,0 64,28
Neklasifiikovaní
104 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
110 1 Sedlářová Nikola ZKC Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 89 1 Palla František ZCC Halenkovice 9:04,0 0 0 0 9:04,0 +0,0 91,00
2 91 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 9:37,0 0 2 2 9:37,0 +33,0 85,47
3 119 1 Nešpor Štěpán ZCC Břidličná 9:54,0 0 1 1 9:54,0 +50,0 82,63
4 90 Belicaj Benjamin ZCC Breza 10:00,0 1 1 2 10:00,0 +56,0 0,00
5 98 1 Kozáček Michal ZCC Břidličná 10:14,0 1 2 3 10:14,0 +1:10,0 79,29
6 97 2 Poledna Ondřej ZCC Břidličná 10:56,0 3 1 4 10:56,0 +1:52,0 72,26
7 92 2 Dobrovský Michal ZCC Blansko 11:00,0 0 2 2 11:00,0 +1:56,0 71,59
8 88 1 Horník Kryštof ZCC Bělá p.Prad. 10:09,0 3 4 7 11:09,0 +2:05,0 70,09
9 94 3 Pavelec Šimon ZCC Střelka Brno 11:34,0 0 1 1 11:34,0 +2:30,0 65,90
10 95 3 Přibyl Jan ZCC Poruba 12:29,0 4 4 8 12:29,0 +3:25,0 56,70
11 96 Výmyslický Vojtěch ZCC Ostrava 12:44,0 2 1 3 12:44,0 +3:40,0 54,19
12 93 3 Staněk Pavel ZCC Poruba 12:25,0 4 5 9 13:25,0 +4:21,0 47,34

st. č. 88 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK
st. č. 93 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 86 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 8:59,0 0 2 2 8:59,0 +0,0 91,00
2 70 3 Angelucci Noemi ZKB Střelka Brno 9:06,0 1 2 3 9:06,0 +7,0 89,81
3 82 2 Čecháková Adéla ZKB Břidličná 9:23,0 1 0 1 9:23,0 +24,0 86,94
4 85 2 Paluchová Petra ZKB Orlová 9:25,0 2 0 2 9:25,0 +26,0 86,61
5 65 2 Mikešová Michaela ZKB Halenkovice 9:29,0 1 2 3 9:29,0 +30,0 85,93
6 66 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 9:30,0 0 1 1 9:30,0 +31,0 85,76
7 71 2 Valchářová Aneta ZKB VsetínBobrky 10:02,0 3 1 4 10:02,0 +1:03,0 80,36
8 62 2 Holková Eliška ZKB Břidličná 10:03,0 2 2 4 10:03,0 +1:04,0 80,19
8 81 1 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 10:03,0 1 1 2 10:03,0 +1:04,0 80,19
10 78 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 10:27,0 3 2 5 10:27,0 +1:28,0 76,14
11 75 Gerlová Nela ZKB Rožnov pR 10:47,0 1 4 5 10:47,0 +1:48,0 72,76
12 79 2 Hájková Nela ZKB Prostějov 10:50,0 3 3 6 10:50,0 +1:51,0 72,25
13 73 3 Kutějová Petra ZKB Střelka Brno 10:55,0 4 2 6 10:55,0 +1:56,0 71,41
14 80 3 Valentíková Klára ZKB Halenkovice 10:59,0 3 0 3 10:59,0 +2:00,0 70,74
15 76 3 Klapková Anežka ZKB Prostějov 11:02,0 3 5 8 11:02,0 +2:03,0 70,23
16 87 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 11:15,0 1 3 4 11:15,0 +2:16,0 68,03
17 83 3 Patermannová Marie ZKB Střelka Brno 11:18,0 3 3 6 11:18,0 +2:19,0 67,53
18 74 Musilová Klára ZKB Blansko 11:19,0 4 1 5 11:19,0 +2:20,0 67,36
19 69 3 Výbošťoková Daniela ZKB Blansko 11:22,0 3 2 5 11:22,0 +2:23,0 66,85
20 68 3 Bauerová Šarlota ZKB Střelka Brno 11:30,0 4 4 8 11:30,0 +2:31,0 65,50
21 63 1 Barošová Agáta ZKB Rožnov pR 11:32,0 3 2 5 11:32,0 +2:33,0 65,16
22 64 3 Dobešová Nikola ZKB Rožnov pR 12:17,0 4 4 8 12:17,0 +3:18,0 57,57
Neklasifiikovaní
67 3 Miškayová Rozálie ZKB Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
72 2 Sedláčková Anna ZKB Břidličná DNS – Nestartoval/a
77 1 Brodová Kateřina ZKB Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
84 1 Nowaková Jana ZKB Orlová DSQ – Diskvalifikován/a

st. č. 84 – DSQ – 6 vystřelených ran

Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 36 1 Lušovská Nela ZKA Rožnov pR 5:24,0 3 3 5:24,0 +0,0 91,00
2 32 2 Camfrlová Luisa ZKA Rožnov pR 5:30,0 0 0 5:30,0 +6,0 89,31
3 41 2 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 5:35,0 2 2 5:35,0 +11,0 87,91
4 34 2 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 5:47,0 1 1 5:47,0 +23,0 84,54
5 40 1 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 6:01,0 3 3 6:01,0 +37,0 80,60
6 37 2 Mádrová Klaudie ZKA Ostrava 6:18,0 4 4 6:18,0 +54,0 75,83
7 33 1 Plevová Lucie ZKA Poruba 6:45,0 4 4 6:45,0 +1:21,0 68,25
8 39 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 7:05,0 5 5 7:05,0 +1:41,0 62,63
9 35 Janásková Sára ZKA Bystřice p.H 7:17,0 4 4 7:17,0 +1:53,0 59,26
10 38 3 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 6:55,0 5 5 7:55,0 +2:31,0 48,58
Neklasifiikovaní
31 2 Kvášová Barbora ZKA Rožnov pR DNS – Nestartoval/a

st. č. 38 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 47 Maťko Martin ZCB 7:45,0 0 0 0 7:45,0 +0,0 0,00
2 54 2 Kůrka Jan ZCB Orlová 8:03,0 0 0 0 8:03,0 +18,0 91,00
3 44 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 8:18,0 3 4 7 8:18,0 +33,0 88,17
4 57 1 Poledna Jan ZCB Břidličná 8:32,0 2 0 2 8:32,0 +47,0 85,53
5 48 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 8:40,0 3 1 4 8:40,0 +55,0 84,02
6 50 1 Bortlíček Adam ZCB Poruba 9:00,0 0 3 3 9:00,0 +1:15,0 80,26
7 45 2 Štěrba František ZCB Bystřice p.H 9:06,0 2 1 3 9:06,0 +1:21,0 79,13
8 58 Belicaj Sebastian ZCB Breza 9:37,0 4 2 6 9:37,0 +1:52,0 0,00
9 55 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 9:38,0 3 1 4 9:38,0 +1:53,0 73,10
10 60 Cienik Martin ZCB 9:45,0 2 0 2 9:45,0 +2:00,0 0,00
11 61 2 Svačina Marián ZCB Poruba 9:46,0 2 5 7 9:46,0 +2:01,0 71,59
12 52 2 Přibyl Jakub ZCB Poruba 9:55,0 3 1 4 9:55,0 +2:10,0 69,89
13 49 2 Ševčík František ZCB Prostějov 9:56,0 2 2 4 9:56,0 +2:11,0 69,71
14 59 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 10:07,0 4 4 8 10:07,0 +2:22,0 67,63
15 43 2 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 10:30,0 4 4 8 10:30,0 +2:45,0 63,30
16 46 3 Jiří Jakub ZCB Poruba 10:38,0 3 3 6 10:38,0 +2:53,0 61,79
17 51 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 10:40,0 3 3 6 10:40,0 +2:55,0 61,42
Neklasifiikovaní
42 Pavelka Matouš ZCB Rožnov pR DNS – Nestartoval/a
53 1 Procházka David ZCB Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
56 2 Ševčík Bořek ZCB Bystřice p.H DNS – Nestartoval/a
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 30 1 Koutný Ondřej ZCA Prostějov 5:30,0 2 2 5:30,0 +0,0 91,00
2 25 1 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 5:40,0 2 2 5:40,0 +10,0 88,24
3 29 1 Ondra Slávek ZCA Břidličná 5:45,0 3 3 5:45,0 +15,0 86,86
4 26 1 Szarowski Matěj ZCA Orlová 6:23,0 2 2 6:23,0 +53,0 76,38
5 28 3 Koukal Jakub ZCA Prostějov 6:24,0 2 2 6:24,0 +54,0 76,10
Neklasifiikovaní
24 3 Zůbek Adam ZCA Břidličná DNS – Nestartoval/a
27 1 Anderle Adam ZCA Břidličná DNS – Nestartoval/a
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 11 Branný Michal ZPC Orlová 5:17,0 0 0 5:17,0 +0,0 0,00
2 1 Kůrka Jakub ZPC Orlová 5:50,0 2 2 5:50,0 +33,0 0,00
3 5 Pop Filip ZPC Rožnov pR 5:53,0 3 3 5:53,0 +36,0 0,00
4 10 Slováček Ondřej ZPC Halenkovice 5:55,0 2 2 5:55,0 +38,0 0,00
5 6 Železník Libor ZPC Halenkovice 6:02,0 2 2 6:02,0 +45,0 0,00
6 12 Pop Ondřej ZPC Rožnov pR 6:04,0 2 2 6:04,0 +47,0 0,00
7 7 Balnar David ZPC Ostrava 6:06,0 3 3 6:06,0 +49,0 0,00
8 3 Kopecký Tomáš ZPC Prostějov 6:11,0 5 5 6:11,0 +54,0 0,00
9 2 Smolík Jakub ZPC VsetínBobrky 6:31,0 3 3 6:31,0 +1:14,0 0,00
10 8 Flašar Jiří ZPC Halenkovice 6:45,0 4 4 6:45,0 +1:28,0 0,00
11 4 Kovář Adam ZPC Bystřice p.H 6:32,0 5 5 7:32,0 +2:15,0 0,00
Neklasifiikovaní
9 Pavelka Šimon ZPC Rožnov pR DNS – Nestartoval/a

st. č. 4 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

13 Ligocká Nella ZPK Orlová 5:33,0 0 0 5:33,0 +0,0 0,00
2 16 Železníková Monika ZPK Halenkovice 5:37,0 3 3 5:37,0 +4,0 0,00
3 23 Klapková Alžběta ZPK Prostějov 5:53,0 2 2 5:53,0 +20,0 0,00
4 18 Molková Dorota ZPK VsetínBobrky 5:59,0 1 1 5:59,0 +26,0 0,00
4 22 Mikešová Lucie ZPK Halenkovice 5:59,0 2 2 5:59,0 +26,0 0,00
6 15 Švecová Natálie ZPK Rožnov pR 6:12,0 3 3 6:12,0 +39,0 0,00
7 14 Molková Ema ZPK VsetínBobrky 6:19,0 0 0 6:19,0 +46,0 0,00
8 21 Krampotová Adéla ZPK VsetínBobrky 6:25,0 4 4 6:25,0 +52,0 0,00
9 17 Růčková Karolína ZPK Rožnov pR 7:00,0 3 3 7:00,0 +1:27,0 0,00
10 20 Železníková Kateřina ZPK Halenkovice 7:02,0 3 3 7:02,0 +1:29,0 0,00
11 19 Mičolová Ella ZPK Rožnov pR 7:14,0 3 3 7:14,0 +1:41,0 0,00