21550

Kvalifikační regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Poruba-Těrlicko
Datum: 26.8.2017
Sprint
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 142 1 Vilhelm Jiří M-C Orlová 19:05,0 1 3 4 19:05,0 +0,0 91,00
2 148 2 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc 21:28,0 2 0 2 21:28,0 +2:23,0 79,63
3 145 2 Wawrzyczek Josef M-C Těrlicko 21:32,0 1 3 4 21:32,0 +2:27,0 79,31
4 144 2 Kubíček Vladimír M-C Ostrava 22:22,0 5 4 9 22:22,0 +3:17,0 75,34
5 143 2 Zuzaňák Vilém M-C Ostrava 22:55,0 3 2 5 22:55,0 +3:50,0 72,72
6 146 Foller Bronislav M-C Vyškov 23:40,0 5 3 8 25:40,0 +6:35,0 59,60
7 149 Tesař Bronislav M-C 30:49,0 5 4 9 30:49,0 +11:44,0 35,04

st. č. 146 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 137 M Večeřa Roman M-B Prostějov 17:11,0 2 1 3 17:11,0 +0,0 91,00
2 136 2 Papež Marek M-B Ostrava 18:34,0 2 1 3 18:34,0 +1:23,0 83,67
3 139 2 Černý Max M-B Prostějov 18:47,0 3 4 7 18:47,0 +1:36,0 82,52
4 138 2 Měrka Tomáš M-B Břidličná 19:49,0 4 4 8 19:49,0 +2:38,0 77,05
5 135 2 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 19:54,0 2 2 4 19:54,0 +2:43,0 76,61
Neklasifiikovaní
141 3 Koutný Jan M-B Prostějov DNS – Nestartoval/a
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 125 2 Wawrzyczková Jana Z-B Těrlicko 21:24,0 1 2 3 21:24,0 +0,0 69,00
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 126 1 Lukšová Iva Z-C Ostrava 18:31,0 3 2 5 18:31,0 +0,0 69,00
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 131 2 Zuzaňák Ondřej M-A Ostrava 17:32,0 2 2 4 17:32,0 +0,0 91,00
2 133 2 Genco Ondřej M-A Orlová 17:39,0 2 1 3 17:39,0 +7,0 90,39
2 134 1 Hlobil Vladimír M-A Břidličná 17:39,0 3 4 7 17:39,0 +7,0 90,39
4 129 2 Brachtl Adam M-A Břidličná 18:21,0 4 2 6 18:21,0 +49,0 86,76
5 132 2 Kolek Petr M-A Těrlicko 18:52,0 1 2 3 18:52,0 +1:20,0 84,07
6 128 3 Smyčka Lukáš M-A Ostrava 19:01,0 4 3 7 21:01,0 +3:29,0 72,92
Neklasifiikovaní
130 Palarczyk Lukáš M-A Těrlicko DNS – Nestartoval/a

st. č. 128 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 123 2 Matošková Kateřina JKY VsetínBobrky 16:32,0 3 1 4 16:32,0 +0,0 87,00
2 122 2 Němčíková Klára JKY Ostrava 16:47,0 5 3 8 16:47,0 +15,0 85,68
3 120 2 Gřešková Iva JKY Poruba 17:32,0 3 4 7 17:32,0 +1:00,0 81,73
4 121 3 Krupová Eliška JKY Ostrava 22:50,0 5 4 9 22:50,0 +6:18,0 53,84
Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 118 1 Gabko Tomáš JUN VsetínBobrky 17:10,0 1 2 3 17:10,0 +0,0 69,00
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 116 1 Vitásková Ellen DKB VsetínBobrky 14:07,0 3 3 6 14:07,0 +0,0 91,00
2 115 2 Lukšová Anna DKB Ostrava 16:36,0 3 4 7 16:36,0 +2:29,0 74,99
3 109 1 Kubíčková Markéta DKB Ostrava 16:48,0 4 5 9 16:48,0 +2:41,0 73,70
4 111 Haladejová Bára DKB Ostrava 17:13,0 3 4 7 17:13,0 +3:06,0 71,01
5 117 Otcovská Kristýna DKB Litvínov 15:26,0 4 3 7 17:26,0 +3:19,0 69,61
6 114 2 Černá Hana DKB Prostějov 17:45,0 5 1 6 17:45,0 +3:38,0 67,57
7 112 Šnajdrová Klára DKB Ostrava 18:02,0 4 2 6 18:02,0 +3:55,0 65,75
8 113 2 Papežová Karolína DKB Ostrava 18:08,0 3 4 7 18:08,0 +4:01,0 65,10
9 110 2 Volná Karolína DKB Poruba 18:50,0 3 3 6 18:50,0 +4:43,0 60,59
10 108 Haladejová Markéta DKB Ostrava 19:22,0 3 4 7 19:22,0 +5:15,0 57,15

st. č. 117 – přirážka 02:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 84 1 Palla František ZCC Halenkovice 9:08,0 1 0 1 9:08,0 +0,0 91,00
2 80 2 Paťava Alexandr ZCC KB SKMVM 9:35,0 1 3 4 9:35,0 +27,0 86,51
3 67 3 Staněk Pavel ZCC Poruba 10:15,0 1 2 3 10:15,0 +1:07,0 79,87
4 82 2 Gajdoš Adam ZCC Poruba 10:48,0 0 0 0 10:48,0 +1:40,0 74,39
5 83 2 Hrubý Jan ZCC VsetínBobrky 11:30,0 1 2 3 11:30,0 +2:22,0 67,41
6 86 3 Přibyl Jan ZCC Poruba 10:53,0 3 5 8 11:53,0 +2:45,0 63,60
7 85 Lengyel Lukáš ZCC Těrlicko 12:40,0 2 1 3 12:40,0 +3:32,0 55,79
8 81 Výmyslický Vojtěch ZCC Ostrava 13:17,0 2 4 6 13:17,0 +4:09,0 49,65

st. č. 86 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 103 2 Havran Tomáš DRA VsetínBobrky 15:31,0 3 3 6 15:31,0 +0,0 83,00
2 102 2 Juchelka Karel DRA Těrlicko 15:32,0 4 4 8 15:32,0 +1,0 82,91
3 101 Spurný Ondřej DRA Poruba 18:56,0 5 3 8 18:56,0 +3:25,0 64,72
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 104 1 Flašarová Renata DKA Halenkovice 15:30,0 1 0 1 15:30,0 +0,0 87,00
2 106 1 Buráňová Markéta DKA Břidličná 16:10,0 2 4 6 16:10,0 +40,0 83,25
3 105 2 Lukšová Magdaléna DKA Ostrava 16:52,0 4 3 7 16:52,0 +1:22,0 79,32
Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 77 2 Mikešová Michaela ZKB Halenkovice 7:43,0 0 0 0 7:43,0 +0,0 91,00
2 71 1 Musilová Tereza ZKB Halenkovice 7:50,0 0 0 0 7:50,0 +7,0 89,62
3 68 2 Paluchová Petra ZKB Orlová 7:55,0 1 0 1 7:55,0 +12,0 88,64
4 79 1 Fiurášková Nela ZKB Rožnov pR 8:10,0 0 1 1 8:10,0 +27,0 85,69
5 32 1 Matošková Anna ZKB VsetínBobrky 8:11,0 1 1 2 8:11,0 +28,0 85,49
6 75 3 Klapková Anežka ZKB Prostějov 8:27,0 2 2 4 8:27,0 +44,0 82,35
7 70 2 Sedláčková Anna ZKB Břidličná 8:52,0 1 2 3 8:52,0 +1:09,0 77,43
8 72 2 Jelínková Anna ZKB Halenkovice 9:11,0 1 2 3 9:11,0 +1:28,0 73,70
9 73 2 Fojtášková Sára ZKB Rožnov pR 9:16,0 1 2 3 9:16,0 +1:33,0 72,72
10 78 2 Valchářová Aneta ZKB VsetínBobrky 9:44,0 4 2 6 9:44,0 +2:01,0 67,21
11 69 3 Dobešová Nikola ZKB Rožnov pR 9:59,0 4 3 7 9:59,0 +2:16,0 64,26
12 76 Drexlerová Tereza ZKB Orlová 12:48,0 3 1 4 12:48,0 +5:05,0 31,05
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 74 1 Fistrová Adéla ZKC Ostrava 10:09,0 0 1 1 10:09,0 +0,0 91,00
2 98 3 Horková Vendula ZKC Halenkovice 10:49,0 1 0 1 10:49,0 +40,0 85,02
3 92 2 Golasovská Lucie ZKC KB SKMVM 10:53,0 1 2 3 10:53,0 +44,0 84,42
3 93 2 Nováková Nicol ZKC Ostrava 10:53,0 0 0 0 10:53,0 +44,0 84,42
5 100 Lesková Vendula ZKC Poruba 11:30,0 0 0 0 11:30,0 +1:21,0 78,89
6 87 1 Jelínková Kateřina ZKC Halenkovice 11:31,0 2 1 3 11:31,0 +1:22,0 78,74
7 90 2 Nádvorníková Aneta ZKC Halenkovice 11:38,0 2 3 5 11:38,0 +1:29,0 77,70
8 88 2 Plevová Martina ZKC Poruba 11:47,0 4 1 5 11:47,0 +1:38,0 76,35
9 99 2 Kazíková Alena ZKC Orlová 12:03,0 3 1 4 12:03,0 +1:54,0 73,96
10 91 2 Žitníková Radka ZKC Rožnov pR 12:09,0 2 2 4 12:09,0 +2:00,0 73,06
11 96 3 Kašparová Zuzana ZKC VsetínBobrky 12:33,0 2 1 3 12:33,0 +2:24,0 69,48
12 97 2 Divínová Viktorie ZKC VsetínBobrky 12:45,0 3 3 6 12:45,0 +2:36,0 67,68
13 95 Vozatárová Karolína ZKC Orlová 12:46,0 3 1 4 12:46,0 +2:37,0 67,54
14 89 2 Nováková Tereza ZKC Ostrava 11:02,0 1 2 3 13:02,0 +2:53,0 65,14
15 94 3 Kazíková Barbora ZKC Orlová 14:16,0 1 0 1 14:16,0 +4:07,0 54,09

st. č. 89 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK

Ženy A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 124 2 Feberová Lenka Z-A Těrlicko 18:47,0 2 2 4 18:47,0 +0,0 69,00
Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 54 2 Španihel Vlastimil ZCB Břidličná 7:04,0 1 1 2 7:04,0 +0,0 91,00
1 61 2 Kůrka Jan ZCB Orlová 7:04,0 0 0 0 7:04,0 +0,0 91,00
3 62 1 Koutný Jan ZCB Prostějov 7:17,0 1 5 6 7:17,0 +13,0 88,20
4 53 2 Kovář Pavel ZCB VsetínBobrky 7:32,0 2 0 2 7:32,0 +28,0 84,99
5 52 1 Bortlíček Adam ZCB Poruba 7:46,0 1 1 2 7:46,0 +42,0 81,98
6 65 2 Svačina Marián ZCB Poruba 7:00,0 1 1 2 8:00,0 +56,0 78,98
7 63 2 Hutník Aleš ZCB Ostrava 8:05,0 3 2 5 8:05,0 +1:01,0 77,90
8 55 2 Hurta Šimon ZCB VsetínBobrky 8:35,0 2 1 3 8:35,0 +1:31,0 71,46
9 59 Vlk Michal ZCB Prostějov 8:42,0 1 1 2 8:42,0 +1:38,0 69,96
10 66 1 Palla Štěpán ZCB Halenkovice 8:48,0 0 0 0 8:48,0 +1:44,0 68,67
11 60 2 Ševčík František ZCB Prostějov 9:12,0 2 3 5 9:12,0 +2:08,0 63,52
12 56 2 Přibyl Jakub ZCB Poruba 9:22,0 2 3 5 9:22,0 +2:18,0 61,38
13 58 Škubal Jakub ZCB Poruba 9:35,0 2 0 2 9:35,0 +2:31,0 58,59
14 57 3 Lysek Matyáš ZCB Těrlicko 10:16,0 3 4 7 10:16,0 +3:12,0 49,79
15 64 Pavelka Matouš ZCB Rožnov pR 11:01,0 5 3 8 11:01,0 +3:57,0 40,13
16 35 Valíček Alexandr ZCB Těrlicko 11:08,0 4 4 8 11:08,0 +4:04,0 38,63

st. č. 65 – přirážka 01:00 – 1x neodběhnuté TK

Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 39 1 Koutný Ondřej ZCA Prostějov 4:55,0 2 2 4:55,0 +0,0 91,00
2 38 1 Ondra Slávek ZCA Břidličná 4:56,0 4 4 4:56,0 +1,0 90,69
3 43 1 Hubáček Ondřej ZCA Halenkovice 5:26,0 1 1 5:26,0 +31,0 81,43
4 42 2 Němec Michal ZCA Těrlicko 5:45,0 4 4 5:45,0 +50,0 75,57
5 40 1 Szarowski Matěj ZCA Orlová 6:18,0 4 4 6:18,0 +1:23,0 65,39
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 51 1 Petrošová Tereza ZKA KB SKMVM 3:23,0 1 1 3:23,0 +0,0 91,00
2 50 1 Plevová Lucie ZKA Poruba 3:52,0 1 1 3:52,0 +29,0 78,00
3 48 2 Petrášová Beata ZKA Halenkovice 4:42,0 1 1 4:42,0 +1:19,0 55,58
4 46 1 Bělovová Eva ZKA VsetínBobrky 4:55,0 1 1 4:55,0 +1:32,0 49,75
5 47 2 Hegarová Kristýna ZKA Rožnov pR 5:04,0 1 1 5:04,0 +1:41,0 45,72
6 45 2 Krupová Markéta ZKA Rožnov pR 5:07,0 1 1 5:07,0 +1:44,0 44,37
7 44 3 Koniarzová Hana ZKA Břidličná 5:22,0 3 3 5:22,0 +1:59,0 37,65
8 49 Badurová Lucie ZKA Orlová 6:19,0 3 3 6:19,0 +2:56,0 12,10
Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 14 Měrka Štěpán ZPC Břidličná 4:11,0 0 0 4:11,0 +0,0 0,00
2 5 Branný Michal ZPC Orlová 4:13,0 0 0 4:13,0 +2,0 0,00
3 3 Pop Filip ZPC Rožnov pR 4:21,0 1 1 4:21,0 +10,0 0,00
4 8 Pavelka Šimon ZPC Rožnov pR 4:25,0 1 1 4:25,0 +14,0 0,00
5 9 Krečmer Petr ZPC Břidličná 4:26,0 1 1 4:26,0 +15,0 0,00
6 4 Danihelka Daniel ZPC Břidličná 4:48,0 2 2 4:48,0 +37,0 0,00
7 10 Smolík Jakub ZPC VsetínBobrky 4:59,0 1 1 4:59,0 +48,0 0,00
8 1 Kopecký Tomáš ZPC Prostějov 5:02,0 5 5 5:02,0 +51,0 0,00
9 12 Železník Libor ZPC Halenkovice 5:11,0 1 1 5:11,0 +1:00,0 0,00
10 6 Slováček Ondřej ZPC Halenkovice 5:17,0 3 3 5:17,0 +1:06,0 0,00
11 11 Flašar Jiří ZPC Halenkovice 5:19,0 2 2 5:19,0 +1:08,0 0,00
12 7 Pop Ondřej ZPC Rožnov pR 5:28,0 2 2 5:28,0 +1:17,0 0,00
13 2 Němec Jakub ZPC Těrlicko 6:20,0 5 5 6:20,0 +2:09,0 0,00
14 13 Balnar David ZPC Ostrava 6:42,0 3 3 6:42,0 +2:31,0 0,00
15 15 Hampl Lukáš ZPC Břidličná 5:32,0 2 2 7:32,0 +3:21,0 0,00

st. č. 15 – přirážka 02:00 – 2x neodběhnuté TK

Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 26 Dušková Dominika ZPK Břidličná 4:16,0 0 0 4:16,0 +0,0 0,00
2 33 Železníková Monika ZPK Halenkovice 4:18,0 1 1 4:18,0 +2,0 0,00
3 22 Juřičková Tereza ZPK VsetínBobrky 4:21,0 0 0 4:21,0 +5,0 0,00
4 31 Ligocká Nella ZPK Orlová 4:30,0 0 0 4:30,0 +14,0 0,00
5 24 Lemstrová Eva Grace ZPK Břidličná 4:33,0 0 0 4:33,0 +17,0 0,00
6 30 Krampotová Adéla ZPK VsetínBobrky 4:36,0 1 1 4:36,0 +20,0 0,00
7 19 Klapková Alžběta ZPK Prostějov 4:42,0 1 1 4:42,0 +26,0 0,00
8 36 Poláková Anežka Anna ZPK Břidličná 4:45,0 0 0 4:45,0 +29,0 0,00
9 21 Štěpaníková Veronika ZPK Břidličná 4:50,0 0 0 4:50,0 +34,0 0,00
10 25 Novák Neiry Tess ZPK Břidličná 5:02,0 0 0 5:02,0 +46,0 0,00
10 28 Fistrová Sofie ZPK Ostrava 5:02,0 1 1 5:02,0 +46,0 0,00
12 34 Švecová Natálie ZPK Rožnov pR 5:07,0 3 3 5:07,0 +51,0 0,00
13 16 Lemstrová Ellen Joy ZPK Břidličná 5:41,0 0 0 5:41,0 +1:25,0 0,00
14 17 Železníková Kateřina ZPK Halenkovice 5:42,0 0 0 5:42,0 +1:26,0 0,00
15 37 Mikešová Lucie ZPK Halenkovice 5:55,0 3 3 5:55,0 +1:39,0 0,00
16 27 Lysková Bára ZPK Těrlicko 6:21,0 5 5 6:21,0 +2:05,0 0,00
17 18 Mičolová Ella ZPK Rožnov pR 6:51,0 4 4 6:51,0 +2:35,0 0,00
18 23 Hrubá Beáta ZPK VsetínBobrky 5:23,0 4 4 9:23,0 +5:07,0 0,00
Neklasifiikovaní
20 Molková Ema ZPK VsetínBobrky DNS – Nestartoval/a
29 Ptáčková Simona ZPK VsetínBobrky DNS – Nestartoval/a

st. č. 23 – přirážka 04:00 – 4x neodběhnuté TK

Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body

1

107 1 Pleva David DRB Poruba 14:26,0 3 2 5 14:26,0 +0,0 69,00