11523

Regionální závod ČP – Výsledková listina

Kategorie:  


Místo konání: Bystřice pod Hostýnem
Datum: 23.5.2015
Rychlostní závod se skupinovým startem
Ženy C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 138 M Vlčková Romana Z-C Střelka Brno 18:32,0 2 3 5 18:32,0 +0,0 69,00
Muži C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 159 M Žitník Radek M-C Rožnov pR 26:14,0 3 0 3 26:14,0 +0,0 91,00
2 164 1 Mádr René M-C Ostrava 26:16,0 1 2 3 26:16,0 +2,0 90,88
3 162 2 Heřman František M-C Ostrava 26:23,0 1 5 6 26:23,0 +9,0 90,47
4 161 2 Zuzaňák Vilém M-C Poruba 26:24,0 3 5 8 26:24,0 +10,0 90,42
5 160 2 Škrabal Zbyšek M-C Olomouc 26:37,0 0 3 3 26:37,0 +23,0 89,67
6 163 3 Plánka Vojtěch M-C VsetínBobrky 26:45,0 1 2 3 26:45,0 +31,0 89,20
Muži A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 147 1 Balcar Petr M-A Střelka Brno 17:07,0 1 2 3 17:07,0 +0,0 91,00
2 149 1 Řezníček Tomáš M-A Střelka Brno 17:30,0 2 1 3 17:30,0 +23,0 88,96
3 144 3 Chytil David M-A Bystřice p.H 17:39,0 1 3 4 17:39,0 +32,0 88,16
4 145 1 Svoboda Tomáš M-A Třebíč 18:05,0 2 2 4 18:05,0 +58,0 85,86
5 142 1 Večeřa Roman M-A Prostějov 18:16,0 1 1 2 18:16,0 +1:09,0 84,88
6 148 2 Blahuta Tomáš M-A Poruba 18:49,0 0 2 2 18:49,0 +1:42,0 81,96
7 146 2 Zuzaňák Ondřej M-A Poruba 19:10,0 3 1 4 19:10,0 +2:03,0 80,10
8 143 3 Jurčík Milan M-A Halenkovice 21:52,0 3 5 8 23:52,0 +6:45,0 55,11

st. č. 143 – přirážka 02:00 – neodběhnuté 1 TK

Juniorky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 135 M Hořínková Dita JKY Střelka Brno 18:17,0 3 3 6 18:17,0 +0,0 69,00
Muži B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 157 1 Gabko Slavomír M-B VsetínBobrky 21:51,0 4 2 6 21:51,0 +0,0 91,00
2 152 2 Papež Marek M-B Ostrava 21:55,0 3 4 7 21:55,0 +4,0 90,72
3 156 3 Odehnal Aleš M-B VsetínBobrky 22:08,0 2 3 5 22:08,0 +17,0 89,81
4 154 3 Kubíček Vladimír M-B Ostrava 22:24,0 3 2 5 22:24,0 +33,0 88,70
5 150 Koutný Jan M-B Prostějov 22:31,0 3 2 5 22:31,0 +40,0 88,22
6 158 2 Haumer Vladimír M-B Vyškov 22:38,0 4 2 6 22:38,0 +47,0 87,73
7 153 3 Měrka Tomáš M-B Břidličná 22:59,0 3 4 7 22:59,0 +1:08,0 86,27
8 151 2 Kopečný Dušan M-B Prostějov 21:05,0 3 4 7 23:05,0 +1:14,0 85,86
9 155 3 Salák Roman M-B Říčany 24:53,0 5 5 10 28:53,0 +7:02,0 61,70

st. č. 151 – přirážka 02:00 – neodběhnuté 1 TK
st. č. 155 – přirážka 02:00 – neodběhnuté 1 TK
st. č. 155 – přirážka 02:00 – nevystřelena 1 rána

Junioři

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 140 M Ohnoutka Marek JUN Břidličná 16:57,0 1 1 2 16:57,0 +0,0 87,00
2 141 1 Bitala Michal JUN Rožnov pR 18:15,0 2 3 5 18:15,0 +1:18,0 80,32
Dorostenci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 123 1 Hradil Pavel DRB VsetínBobrky 14:58,0 2 4 6 14:58,0 +0,0 91,00
2 127 1 Merva Tomáš DRB Břidličná 15:08,0 2 4 6 15:08,0 +10,0 89,98
3 122 1 Gabko Tomáš DRB VsetínBobrky 17:03,0 4 5 9 17:03,0 +2:05,0 78,33
4 124 1 Trvaj Radek DRB Halenkovice 17:12,0 2 2 4 17:12,0 +2:14,0 77,42
5 125 1 Štelcl Jan DRB Třebíč 17:38,0 2 3 5 17:38,0 +2:40,0 74,78
6 126 Vařejka Tomáš DRB VsetínBobrky 19:24,0 2 5 7 19:24,0 +4:26,0 64,04
Dorostenci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 115 1 Gřešek Vít DRA Poruba 11:47,0 2 2 4 11:47,0 +0,0 87,00
2 116 1 Žitník Richard DRA Rožnov pR 11:59,0 3 3 6 11:59,0 +12,0 85,52
3 117 2 Kotrla Josef DRA VsetínBobrky 12:42,0 2 1 3 12:42,0 +55,0 80,23
Žákyně C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 111 1 Babánková Bára ZKC Střelka Brno 11:00,0 1 2 3 11:00,0 +0,0 91,00
2 97 1 Mynářová Natálie Laura ZKC Rožnov pR 11:21,0 1 3 4 11:21,0 +21,0 88,10
3 113 1 Ujfaluši Klára ZKC Břidličná 11:45,0 1 1 2 11:45,0 +45,0 84,79
4 100 2 Papežová Karolína ZKC Ostrava 12:04,0 1 1 2 12:04,0 +1:04,0 82,17
5 104 1 Hermanová Veronika ZKC Rožnov pR 12:12,0 0 1 1 12:12,0 +1:12,0 81,07
6 106 2 Žurková Anna ZKC Poruba 12:31,0 1 1 2 12:31,0 +1:31,0 78,45
7 112 1 Kubíčková Markéta ZKC Ostrava 12:32,0 2 0 2 12:32,0 +1:32,0 78,31
8 107 1 Gorčíková Natálie ZKC Třebíč 12:35,0 1 1 2 12:35,0 +1:35,0 77,90
9 99 Zachová Adéla ZKC Třebíč 12:38,0 1 2 3 12:38,0 +1:38,0 77,48
10 101 1 Follerová Jana ZKC Střelka Brno 13:01,0 2 4 6 13:01,0 +2:01,0 74,31
11 102 2 Matušková Eliška ZKC VsetínBobrky 13:05,0 0 2 2 13:05,0 +2:05,0 73,76
12 109 1 Křivánková Barbora ZKC Střelka Brno 13:08,0 2 3 5 13:08,0 +2:08,0 73,35
13 110 2 Pražáková Alžběta ZKC Ostrava 13:14,0 1 1 2 13:14,0 +2:14,0 72,52
14 98 2 Hurtová Kateřina ZKC VsetínBobrky 13:19,0 5 3 8 13:19,0 +2:19,0 71,83
15 114 2 Volná Karolína ZKC Poruba 13:43,0 1 2 3 13:43,0 +2:43,0 68,52
16 108 3 Vymětalíková Žaneta ZKC Bystřice p.H 15:01,0 0 0 0 15:01,0 +4:01,0 57,77
17 105 3 Badalová Veronika ZKC Halenkovice 16:42,0 1 1 2 16:42,0 +5:42,0 43,84
Neklasifiikovaní
103 2 Němčíková Jana ZKC Ostrava DNF – Vzdal/a
Dorostenky B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 134 1 Dvořáková Dagmar DKB Střelka Brno 17:58,0 1 5 6 17:58,0 +0,0 91,00
2 132 1 Kotrlová Adéla DKB VsetínBobrky 18:35,0 3 2 5 18:35,0 +37,0 87,87
3 129 1 Ondrúšková Julie DKB Břidličná 19:05,0 1 4 5 19:05,0 +1:07,0 85,34
4 131 1 Brettfeldová Monika DKB Vyškov 20:56,0 3 2 5 20:56,0 +2:58,0 75,97
5 128 2 Cahová Aneta DKB Třebíč 21:25,0 3 3 6 21:25,0 +3:27,0 73,52
6 133 3 Bergerová Sabina DKB Břidličná 21:39,0 3 3 6 21:39,0 +3:41,0 72,34
7 130 2 Matošková Kateřina DKB VsetínBobrky 20:36,0 1 4 5 22:36,0 +4:38,0 67,53

st. č. 130 – přirážka 02:00 – neodběhnuté 1 TK

Žákyně B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 78 1 Gabrhelíková Barbora ZKB Halenkovice 10:01,0 0 1 1 10:01,0 +0,0 91,00
2 70 1 Doležalová Zuzana ZKB Třebíč 10:10,0 0 0 0 10:10,0 +9,0 89,63
3 83 1 Janošková Karin ZKB Rožnov pR 10:16,0 0 1 1 10:16,0 +15,0 88,72
4 74 Divínová Viktorie ZKB VsetínBobrky 11:33,0 1 1 2 11:33,0 +1:32,0 77,06
5 77 2 Borusíková Klára ZKB VsetínBobrky 11:45,0 1 2 3 11:45,0 +1:44,0 75,25
6 79 2 Flašarová Renata ZKB Halenkovice 11:47,0 3 1 4 11:47,0 +1:46,0 74,95
7 72 3 Vojáčková Adriana ZKB Halenkovice 12:06,0 0 0 0 12:06,0 +2:05,0 72,07
8 75 2 Bakešová Denisa ZKB Ostrava 12:08,0 3 2 5 12:08,0 +2:07,0 71,77
9 73 2 Buráňová Markéta ZKB Břidličná 12:09,0 1 1 2 12:09,0 +2:08,0 71,61
10 81 3 Neubauerová Klára ZKB VsetínBobrky 13:02,0 3 2 5 13:02,0 +3:01,0 63,59
11 69 2 Žitníková Radka ZKB Rožnov pR 13:29,0 4 3 7 13:29,0 +3:28,0 59,50
12 76 3 Bartoš Nikol ZKB VsetínBobrky 14:24,0 2 2 4 14:24,0 +4:23,0 51,17
13 71 Kašparová Zuzana ZKB VsetínBobrky 14:47,0 1 3 4 14:47,0 +4:46,0 47,69
14 80 Knápková Tereza ZKB Rožnov pR 14:54,0 2 1 3 14:54,0 +4:53,0 46,63
15 82 Martinčíková Nikola ZKB Prostějov 15:01,0 5 3 8 15:01,0 +5:00,0 45,57
Žákyně A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 52 1 Juřičková Alžběta ZKA VsetínBobrky 7:15,0 2 2 7:15,0 +0,0 91,00
2 41 2 Fiurášková Nela ZKA Rožnov pR 7:50,0 2 2 7:50,0 +35,0 83,67
3 40 Sedlářová Nikola ZKA Bystřice p.H 7:51,0 2 2 7:51,0 +36,0 83,46
4 38 1 Horňáčková Kateřina ZKA Břidličná 7:56,0 3 3 7:56,0 +41,0 82,42
5 55 2 Fistrová Adéla ZKA Poruba 8:06,0 3 3 8:06,0 +51,0 80,33
6 36 2 Holková Eliška ZKA Břidličná 8:12,0 2 2 8:12,0 +57,0 79,07
7 37 1 Mádrová Viktorie ZKA Ostrava 8:16,0 2 2 8:16,0 +1:01,0 78,23
8 49 2 Němčíková Adéla ZKA Ostrava 8:42,0 1 1 8:42,0 +1:27,0 72,80
9 46 3 Tatoušková Kristýna ZKA Břidličná 9:06,0 3 3 9:06,0 +1:51,0 67,77
10 43 2 Jelínková Kateřina ZKA Halenkovice 9:07,0 2 2 9:07,0 +1:52,0 67,57
11 51 Císařová Markéta ZKA Střelka Brno 9:10,0 4 4 9:10,0 +1:55,0 66,94
12 42 3 Tatoušková Tereza ZKA Břidličná 9:11,0 3 3 9:11,0 +1:56,0 66,73
13 48 2 Čeháková Adéla ZKA Břidličná 9:15,0 4 4 9:15,0 +2:00,0 65,89
14 35 Hošťálková Julie ZKA Bystřice p.H 9:17,0 3 3 9:17,0 +2:02,0 65,47
15 45 Ledecká Kateřina ZKA Střelka Brno 9:20,0 3 3 9:20,0 +2:05,0 64,85
16 53 Bromová Kristýna ZKA Říčany 9:51,0 2 2 9:51,0 +2:36,0 58,36
17 39 Cikánková Anita ZKA Střelka Brno 10:14,0 5 5 10:14,0 +2:59,0 53,55
18 50 Křížová Viktorie ZKA Říčany 9:27,0 5 5 10:27,0 +3:12,0 50,83
19 54 Štěpánová Jana ZKA Bystřice p.H 11:23,0 5 5 11:23,0 +4:08,0 39,11
20 44 Navrátilová Nicol ZKA Prostějov 13:52,0 5 5 13:52,0 +6:37,0 7,94
Neklasifiikovaní
47 3 Homolová Kateřina ZKA Poruba DNS – Nestartoval/a

st. č. 50 – přirážka 01:00 – neodběhnuté 1 TK

Žáci C

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 84 1 Škrabal Hynek ZCC Střelka Brno 12:47,0 0 0 0 12:47,0 +0,0 91,00
2 92 1 Palla Martin ZCC Halenkovice 13:05,0 1 1 2 13:05,0 +18,0 88,86
3 91 2 Papšík Marian ZCC VsetínBobrky 13:07,0 2 2 4 13:07,0 +20,0 88,62
4 93 1 Malant Josef ZCC Bystřice p.H 13:35,0 3 1 4 13:35,0 +48,0 85,30
5 86 2 Tyl Radek ZCC Poruba 14:17,0 4 3 7 14:17,0 +1:30,0 80,32
6 85 3 Ševčík Ondřej ZCC Bystřice p.H 16:49,0 2 1 3 14:18,0 +1:31,0 80,20
7 89 2 Zgarba Adam ZCC VsetínBobrky 14:37,0 2 4 6 14:37,0 +1:50,0 77,94
8 96 2 Kocfelda Filip ZCC Bystřice p.H 14:51,0 2 2 4 14:51,0 +2:04,0 76,28
9 88 Milán Tomáš ZCC Střelka Brno 15:08,0 5 3 8 15:08,0 +2:21,0 74,27
10 87 Javora Ondřej ZCC Bystřice p.H 16:17,0 1 4 5 16:17,0 +3:30,0 66,08
11 90 2 Ondruššek Matúš ZCC Poruba 16:22,0 4 5 9 16:22,0 +3:35,0 65,49
12 95 Šebek Michal ZCC Vyškov 16:43,0 4 2 6 16:43,0 +3:56,0 63,00
13 94 Trněný Jiří ZCC Vyškov 17:53,0 2 3 5 17:53,0 +5:06,0 54,69

st. č. 85 – zdržení -02:31 – nezaviněné zdržení

Žáci B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 63 1 Babánek Adam ZCB Střelka Brno 9:26,0 0 1 1 9:26,0 +0,0 91,00
2 61 1 Měrka Tomáš ZCB Břidličná 9:52,0 0 1 1 9:52,0 +26,0 86,81
3 66 1 Lušovský Jan ZCB Rožnov pR 10:07,0 1 0 1 10:07,0 +41,0 84,40
4 64 1 Mynář Šimon ZCB Rožnov pR 10:42,0 1 0 1 10:42,0 +1:16,0 78,78
5 67 1 Nešpor Štěpán ZCB Břidličná 10:46,0 0 3 3 10:46,0 +1:20,0 78,13
6 60 1 Šuba Dalibor ZCB Břidličná 10:48,0 3 3 6 10:48,0 +1:22,0 77,81
7 65 Blažek Martin ZCB Říčany 10:52,0 0 2 2 10:52,0 +1:26,0 77,17
8 62 2 Hučík Tomáš ZCB Halenkovice 11:10,0 2 1 3 11:10,0 +1:44,0 74,27
9 59 2 Matuška Václav ZCB VsetínBobrky 11:11,0 2 2 4 11:11,0 +1:45,0 74,11
10 68 Poledna Ondřej ZCB Břidličná 11:17,0 2 3 5 11:17,0 +1:51,0 73,15
11 58 2 Bábek Alexandr ZCB Prostějov 11:27,0 1 1 2 11:27,0 +2:01,0 71,54
12 56 3 Zicháček Vojtěch ZCB Bystřice p.H 11:56,0 0 1 1 11:56,0 +2:30,0 66,88
13 57 2 Tyl Marek ZCB Poruba 12:50,0 4 3 7 12:50,0 +3:24,0 58,20
Žáci A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 21 1 Fiala Jan ZCA Říčany 6:55,0 1 1 6:55,0 +0,0 91,00
2 30 Franz Tadeáš ZCA Střelka Brno 7:04,0 1 1 7:04,0 +9,0 89,02
3 22 2 Koutný Jan ZCA Prostějov 7:10,0 3 3 7:10,0 +15,0 87,71
4 32 1 Kozáček Michal ZCA Břidličná 7:22,0 1 1 7:22,0 +27,0 85,07
5 28 3 Bakeš Daniel ZCA Ostrava 7:34,0 1 1 7:34,0 +39,0 82,44
6 29 Mach Filip ZCA Střelka Brno 7:43,0 1 1 7:43,0 +48,0 80,47
7 26 3 Zavřel Martin ZCA Říčany 8:15,0 2 2 8:15,0 +1:20,0 73,45
8 25 2 Španihel Vlastimil ZCA Břidličná 8:38,0 3 3 8:38,0 +1:43,0 68,41
9 27 Pavelec Šimon ZCA Střelka Brno 8:45,0 2 2 8:45,0 +1:50,0 66,87
10 24 Hutník Aleš ZCA Poruba 8:51,0 3 3 8:51,0 +1:56,0 65,56
11 33 Ševčík Bořek ZCA Bystřice p.H 9:10,0 3 3 9:10,0 +2:15,0 61,39
12 23 Kavan Maxmilián ZCA Rožnov pR 9:17,0 4 4 9:17,0 +2:22,0 59,86
13 34 3 Fajstl Richard ZCA Střelka Brno 9:21,0 4 4 9:21,0 +2:26,0 58,98
14 31 3 Repáň Jan ZCA Břidličná 10:09,0 5 5 10:09,0 +3:14,0 48,46
Dorostenky A

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 118 1 Franzová Hana DKA Střelka Brno 11:50,0 1 1 2 11:50,0 +0,0 91,00
2 121 1 Franzová Emma DKA Střelka Brno 12:19,0 0 3 3 12:19,0 +29,0 87,28
3 119 3 Polednová Klára DKA Břidličná 14:09,0 4 2 6 14:09,0 +2:19,0 73,18
4 120 3 Johanová Michaela DKA Vyškov 17:43,0 4 5 9 17:43,0 +5:53,0 45,75
Ženy B

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L S SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 136 2 Blahutová Martina Z-B VsetínBobrky 20:56,0 2 2 4 20:56,0 +0,0 69,00
Neklasifiikovaní
137 Jelínková Iva Z-B Halenkovice DNS – Nestartoval/a
Přípravka dívky

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 16 Matošková Anna ZPK VsetínBobrky 3:34,0 0 0 3:34,0 +0,0 0,00
2 11 Petrášová Beata ZPK Halenkovice 4:28,0 1 1 4:28,0 +54,0 0,00
3 12 Jelínková Anna ZPK Halenkovice 4:37,0 1 1 4:37,0 +1:03,0 0,00
4 17 Babánková Inka ZPK Střelka Brno 4:55,0 5 5 4:55,0 +1:21,0 0,00
5 15 Štěpáníková Veronika ZPK Břidličná 4:56,0 2 2 4:56,0 +1:22,0 0,00
6 18 Korcinová Tereza ZPK Střelka Brno 6:58,0 3 3 5:31,0 +1:57,0 0,00
7 13 Barošová Agáta ZPK Rožnov pR 5:37,0 5 5 5:37,0 +2:03,0 0,00
8 14 Ondrová Amálka ZPK Říčany 5:54,0 0 0 5:54,0 +2:20,0 0,00
9 19 Pavelková Zuzana ZPK Halenkovice 6:00,0 4 4 6:00,0 +2:26,0 0,00
Neklasifiikovaní
20 Kepáková Tereza ZPK Říčany DNF – Vzdal/a

st. č. 18 – zdržení -01:27 – nezaviněné zdržení

Přípravka hoši

Pořadí St. č. VT Jméno Kat. Klub Poznámka Běžecký čas L SUM Výsl. čas Ztráta Body
1 6 Palla Štěpán ZPC Halenkovice 3:33,0 0 0 3:33,0 +0,0 0,00
2 8 Koutný Ondřej ZPC Prostějov 4:21,0 1 1 4:21,0 +48,0 0,00
3 2 Kománek Jan ZPC Vyškov 4:30,0 1 1 4:30,0 +57,0 0,00
4 4 Vašíček Roman ZPC Halenkovice 4:52,0 1 1 4:52,0 +1:19,0 0,00
5 10 Bieberle František ZPC Halenkovice 5:29,0 2 2 5:05,0 +1:32,0 0,00
6 7 Doubrava Dan ZPC Vyškov 5:48,0 3 3 5:12,0 +1:39,0 0,00
7 9 Suchánek Brian ZPC Střelka Brno 5:31,0 4 4 5:31,0 +1:58,0 0,00
8 3 Kopecký Tomáš ZPC Prostějov 5:55,0 2 2 5:55,0 +2:22,0 0,00
9 1 Trněný Jan ZPC Vyškov 5:05,0 3 3 6:05,0 +2:32,0 0,00
10 5 Kotačka Lukáš ZPC Říčany 6:13,0 4 4 6:13,0 +2:40,0 0,00

st. č. 1 – přirážka 01:00 – neodběhnuté 1 TK
st. č. 7 – zdržení -00:36 – nezaviněné zdržení
st. č. 10 – zdržení -00:24 – nezaviněné zdržení