Superstřelec Alpine Pro

Cena Alpine Pro pro nejlepšího střelce v závodech ČP v kategorii dorostu 2023/2024

Vyhlašovatel: partner Českého svazu biatlonu – společnost Alpine Pro

Pořadatel: Český svaz biatlonu

Pravidla soutěže:

a) Soutěž se vyhlašuje pro nejlepšího střelce „Českého poháru v biatlonu v sezóně 2023/2024 ve 2 kategoriích: Dorostenci (M16-19) a Dorostenky (W16-19).

b) Počítá se počet bezchybných střeleckých položek ze všech vypsaných závodů. Průběžné výsledky soutěže budou vyvěšovány spolu s výsledky jednotlivých závodů ČP na webových stránkách ČSB http://evidence.biatlon.cz/

c) Průběžný nejlepší střelec v kategorii dorostenců (M16-19) i dorostenek (W16-19) startuje s černo-bílým trikotem vedoucího jezdce pod svým startovním číslem. Toto číslo mu vždy po závodě zůstává. V případě, že je nejlepší střelec či střelkyně současně vedoucím jezdcem Generali České pojišťovny, startuje v kombinovaném trikotu.

d) Celkovým vítězem se stává závodník s nejvyšším počtem bezchybných položek ze všech uskutečněných závodů ČP. V případě shody počtu bezchybných střeleckých položek rozhoduje nejvyšší počet položek s 1 chybou u srovnávaných sportovců, dále pak se 2 chybami atd.

Celkoví vítězové budou vyhlášeni a oceněni na závěrečném MČR D+D v Novém Městě na Moravě. Vítěz mezi dorostenci i vítězka mezi dorostenkami získají ceny od společnosti Alpine Pro.

Ambasador soutěže – Vlastimil Vávra, ředitel soutěží ČSB

Soubory ke stažení