Světový pohár 2023/24

Světový pohár v biatlonu 2023/24 má na programu celkem 9 kol. Startuje 25. 11. ve švédském Östersundu a vyvrcholí 17. 3. v kanadském Canmore. Únorové mistrovství světa v Novém Městě na Moravě se do Světového poháru nezapočítává.

I. kolo – Östersund / SWE

Sobota 25. 11.
12:30 – Smíšená štafeta dvojic
14:50 – Smíšená štafeta

Neděle 26. 11.
11:20 – Vytrvalostní závod žen
14:30 – Vytrvalostní závod mužů

Středa 29. 11.
15:20 – Štafeta žen

Čtvrtek 30. 11.
15:20 – Štafeta mužů

Pátek 1. 12.
14:45 – Sprint žen

Sobota 2. 12.
14:45 – Sprint mužů

Neděle 3. 12.
14:00 – Stíhací závod žen
16:00 – Stíhací závod mužů

II. kolo – Hochfilzen / AUT

Čtvrtek 8. 12.
14:10 – Sprint žen

Pátek 9. 12.
13:45 – Sprint mužů

Sobota 10. 12.
11:30 – Stíhací závod žen
13:40 – Štafeta mužů

Neděle 11. 12.
11:30 – Štafeta žen
14:15 – Stíhací závod mužů

III. kolo – Lenzerheide / SUI

Čtvrtek 15. 12.
14:10 – Sprint mužů

Pátek 16. 12.
14:15 – Sprint žen

Sobota 17. 12.
12:10 – Stíhací závod mužů.
14:15 – Stíhací závod žen

Neděle 18. 12.
12:10 – Hromadný start mužů
14:15 – Hromadný start žen

IV. kolo – Oberhof / GER

Pátek 5. 1.
11:20 – Sprint mužů

Pátek 5. 1.
14:25 – Sprint žen

Sobota 6. 1.
12:25 – Stíhací závod mužů
14:40 – Stíhací závod žen

Neděle 7. 1.
11:30 – Štafeta mužů
14:25 – Štafeta žen

V. kolo – Ruhpolding / GER

Středa 10. 1.
14:30 – Štafeta žen

Čtvrtek 11. 1.
14:30 – Štafeta mužů

Pátek 12. 1.
14:30 – Sprint žen

Sobota 13. 1.
14:30 – Sprint mužů

Neděle 14. 1.
12:30 – Stíhací závod žen
14:45 – Stíhací závod mužů

VI. kolo – Antholz / ITA

Čtvrtek 18. 1.
14:20 – Zkrácený vytrvalostní závod mužů

Pátek 19. 1.
14:20 – Zkrácený vytrvalostní závod žen

Sobota 20. 1.
12:55 – Smíšená štafeta dvojic
14:45 – Smíšená štafeta

Neděle 21. 12.
12:30 – Hromadný start mužů
14:45 – Hromadný start žen

Mistrovství světa – Nové Město na Moravě / CZE

Středa 7. 2.
17:20 – Smíšená štafeta

Pátek 9. 2.
17:20 – Sprint žen

Sobota 10. 2.
17:05 – Sprint mužů

Neděle 11. 2.
14:30 – Stíhací závod žen
17:05 – Stíhací závod mužů

Úterý 13. 2.
17:10 – Vytrvalostní závod žen

Středa 14. 2.
17:20 – Vytrvalostní závod mužů

Čtvrtek 15. 2.
18:00 – Smíšená štafeta dvojic – singl

Sobota 17. 2.
13:45 – Štafeta žen
16:30 – Štafeta mužů

Neděle 18. 2.
14:15 – Hromadný start žen
16:30 – Hromadný start mužů

VII. kolo – Oslo / NOR

Čtvrtek 29. 2.
14:15 – Vytrvalostní závod žen

Pátek 1. 3.
14:15 – Vytrvalostní závod mužů

Sobota 2. 3.
13:20 – Hromadný start žen
15:20 – Hromadný start mužů

Neděle 3. 3.
12:45 – Smíšená štafeta dvojic
14:45 – Smíšená štafeta

VIII. kolo – Soldier Hollow / USA

Pátek 8. 3.
20:25 – Štafeta mužů
23:00 – Sprint žen

Sobota 9. 3
20:25 – Štafeta žen
23:00 – Sprint mužů

Neděle 10. 3.
17:00 – Stíhací závod žen
18:50 – Stíhací závod mužů

IX. kolo – Canmore / CAN

Čtvrtek 14. 3.
17:40 – Sprint žen

Pátek 15. 3.
17:40 – Sprint mužů

Sobota 16. 3.
18:10 – Stíhací závod žen
22:10 – Stíhací závod mužů

Neděle 17. 3.
18:10 – Hromadný start žen
22:20 – Hromadný start mužů