Světový biatlon opět v Letohradě

23. července, 2015

Už tradičně, vrchol letní přípravy biatlonistů obstará Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. V areálu Šedivského lomu v Letohradě se během víkendu  5.-6.  září  (tentokrát o týden později než obvykle) představí kompletní domácí špička i závodníci ze zahraničí.

Český biatlon se stal za poslední čtyři roky obrovským fenoménem a těší nás, že rodáci z Letohradu jsou stále tahouny reprezentace.

Začátkem září si zase můžeme společně zavzpomínat na grandiózní úspěchy posledních sezon a užít si naše sportovní celebrity přímo v akci.

Domácí Ondra Moravec, Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Lukáš Kristejn a samozřejmě všichni ostatní  – Gábina Soukalová, Jarda Soukup, Veronika Vítková atd. budou u toho.

Mimořádná příležitost

Jednoduše řečeno, Mistrovství České republiky nabídne opět špičkové výkony, dramatické zápletky a skvělou sportovní podívanou v podání absolutní biatlonové extratřídy! Kde jinde uvidíte nositele pěti medailí z OH na jednom místě?

Přijďte fandit, vždyť navíc v kategoriích dorostu a juniorů se představí i všichni domácí z Klubu biatlonu v Letohradě.

Osvědčený formát soutěží sice zůstává zachován, pro sobotní odpolední program pořadatelé připravují opět kvalitní kulturní a doprovodný program pro celou rodinu. Samozřejmě s tradičním vyvrcholením v podobě supersprintu v rámci noční biatlonové show.

Nechte se překvapit, přijďte se pobavit a fandit!

Sledujte plakátovací plochy, klubový web www.biatlonletohrad.cz  nebo svazový web

www.biatlon.cz , kde se dozvíte přesný časový harmonogram MČR.

Vl. Jakeš