Chcete světový šampionát? Neváhejte pomoci!

19. srpna, 2016

Po úspěšném mistrovství světa 2013 jsme se opět rozhodli kandidovat na pořadatelství MS. Světovou elitu chceme do Vysočina Arény přivést v roce 2020 nebo 2021. O úspěchu naší kandidatury rozhodnou delegáti kongresu IBU v moldavském Kišiněvu na počátku září.

A protože Vás, naše fanoušky, považujeme za součást týmu, dovolujeme si Vás požádat o spolupráci. Naše kandidatura se opírá o řadu faktů, chceme však ukázat i emocionální stránku biatlonu. A právě tu představuje spojení týmu s fanoušky. Jak můžete pomoci? Prostřednictvím formuláře na této stránce nám nahrajte jakoukoli fotografii z Vašeho fandění doma u televize, se skupinou přátel, nebo přímo na závodech. Můžete použít fotografie, které máte z předchozích sezón, nebo fandění zinscenovat. Je to na Vás!

Naše fanoušky nezastaví ani sníh, ani mráz, s nimi to jde snáz!

Naše fanoušky nezastaví ani sníh, ani mráz, s nimi to jde snáz!

Co s Vašimi fotografiemi uděláme? Vyzdobíme jimi náš prezentační stánek v Kišiněvu, kde budeme účastníky kongresu hostit. Prostřednictvím Vašich fotografií delegátům ukážeme, jaký fenomén biatlon v Česku představuje, a sdělíme jim současně, že za naším projektem stojí celá „biatlonová rodina“.

Za Český biatlon Vám všem děkujeme za podporu!

Zde nahrajte svoji fotografii a pomozte