Pokyny pro fanoušky biatlonu. Co vás čeká v NMNM?

14. prosince, 2016

Prosíme, pozorně si přečtěte následující řádky. Týkají se přímo vás a vašeho komfortu ve Vysočina Areně. Věříme, že si tak daleko lépe společně užijeme celý biatlonový svátek a vyhneme se případným komplikacím. Děkujeme vám moc za spolupráci a těšíme se na vás!!!

 

 

PŘÍJEZD A PARKOVÁNÍ

Pro fanoušci z regionu – využijte kyvadlové dopravy ze Žďáru nad Sázavou, jízdní řád najdete zde.

Pro fanoušky, kteří přijedou autem – sledujte navigační značky a držte se pokynů pořadatelů. Silnice č. 19 směr Žďár n/S – Nové Město n/M je v úseku od křižovatky na Vlachovice (směr nemocnice) až po kruhový objezd uzavřena. Tento úsek bude využitý jako parkoviště. V případě potvrzení předpovědi počasí budou jako parkoviště využity také zamrzlé louky. Aktuální stav parkování můžete živě sledovat zde. 

Obecně platí – přijeďte s dostatečným předstihem! Vysočina Arena se otevírá vždy čtyři hodiny před startem závodu. Tak toho využijte. V areálu se určitě nudit nebudete!

Nová klubová tribuna je umístěna nad příjezdem na stadion

Nová klubová tribuna je umístěna nad příjezdem na stadion

 

DEJTE SI POZOR

Do areálu s sebou neberte kočárky, deštníky a mnoho dalších věcí, seznam všeho je zde.

Do areálu si s sebou naopak můžete vzít termosku s čajem/kávou nebo fotoaparát. Pozor, velké objektivy nechte doma.

 

VYSOČINA ARENA

Cesta

Do Vysočina Areny to budete mít z jakéhokoliv parkoviště 1500 – 3000 metrů. Prostě vás čeká krásná procházka na zahřátí :-).

Zaplněná Vysočina Arena, takto to bude v NMNM od čtvrtka vypadat..

Zaplněná Vysočina Arena, takto to bude v NMNM od čtvrtka vypadat..

Pohyb v areálu a na tribunách

Využívejte koridorů za tribunami. Je tam mnohem více prostoru než před tribunami. Jednotlivé úseky v prostoru před tribunami jsou navíc ohraničené zábradlím. Ve chvíli, kdy se vydáte právě na tu vaši tribunu, prosíme, zaplňujte ji úplně od shora a neshromažďujte se okolo schodů. Zároveň, stejně jako v celém areálu, poslouchejte prosím pokyny pořadatelů.

 

 

Pojďme si to užít společně!