II. kolo Českého poháru v letním biatlonu hostí Bystřice pod Hostýnem

21. června, 2017

Stejně jako loni, tak i letos by II. kolo Českého poháru v letním biatlonu žactva, dorostu a dospělých, které hostí Bystřice pod Hostýnem, mělo doprovázet horké letní počasí. Teploty mohou od pátku  23. 6. do neděle 25. 6. vyšplhat až k 29 stupňům Celsia. Vyloučeny však nejsou ani bouřky. Každopádně pořadatelé jsou na všechny varianty připraveni.

 

Ředitel II. kola ČP Vojtěch Zicháček zvelebuje areál Bedlina v Bystřici p/H.

Ředitel II. kola ČP Vojtěch Zicháček při práci v areálu “Bedlina” v Bystřici pod Hostýnem

„V areálu postavíme velký stan, který poskytne stín nebo úkryt před deštěm. Výrazně jsme také o nealkoholické nápoje posílili bufet,“ říká ředitel závodu Vojtěch Zicháček.

Velkých úprav se v Bystřici pod Hostýnem dočkala střelnice. „Máme 27 nových stavů pro malorážné závody, a také 27 nových stavů pro závody se vzduchovkami,“ upozorňuje ředitel závodu. Další změna je především vizuální. „Všechna čísla na stavech mají červeno-černé provedení a připomínají tak barvy našeho města.“

Vedla tradičních svazových partnerů se pod pořadatelství II. kola Českého poháru podepíše i nový významný partner klubu. „Podařilo se nám navázat spolupráci s Českou Zbrojovkou Uherský Brod,“ těší Vojtěcha Zicháčka.

 

Propozice II. kola ČP v letním biatlonu

Momentka ze závodů Českého poháru, který byl kvalifikací na MČR v letním biatlonu.

Momentka ze závodů II. kola Českého poháru v letním biatlonu 2016 právě Bystřici pod Hostýnem

 

Tomáš Hermann

Foto: Michal Zicháček