Z mistrovství Německa máme dvě "letní" medaile

02. srpna, 2017

Málo početná výprava reprezentace letního biatlonu vybojovala na mistrovství Německa v Altenbergu dvě cenné medaile. Po méně úspěšném vstupu do čtvrtečního sprintu se závod s hromadným startem vydařil hlavně mužské a ženské části výpravy. Ve čtvrtečním sprintu získal Tomáš Bystřický čtvrté místo, když o medaili jej obrala střelba ve stoje. Vše si vynahradil v závodě s hromadným startem, kde s rezervou zvítězil! Taktéž Dita Hořínková po nevýrazném vystoupení ve sprintu dokázala v závodě s hromadným startem zabojovat a dosáhla na cenný bronz!

Neztratila se ani naše mladá generace, kterou tvořila starší dorostenka Veronika Trávníčková a junior Lukáš Majer. Veronika se ve sprintu umístila na velmi pěkném pátém místě. Lukáš ve velmi silné konkurenci obsadil osmé místo. Bohužel v závodě s hromadným startem si Lukáš na poslední položce “odstřelil” křižnou střelbou jistou medaili…

“Všem účastníkům výpravy patří poděkování za dobrou reprezentaci Českého svazu biatlonu. Zhodnocení vedoucího výpravy Tomáše Řezníčka a odpovědného trenéra Zbyška Škrabala vyznělo, že česká výprava se na mistrovství Německa neztratila,” říká za komisi letního biatlonu Vojtěch Zicháček a pokračuje: “Další poděkování míří za výborem ČSB, který jednohlasně umožnil účast na této sportovní akci.”

Za komisi letního biatlonu Vojtěch Zicháček

Nebyly nalezeny žádné obrázky