Víte, co udělá vždy radost? Lístky na SP 2018/19 v Novém Městě na Moravě!

14. prosince, 2017

Ve čtvrtek 14. prosince jsme zahájili prodej lístků na III. kolo Světového poháru sezóny 2018/2019, které ve dnech 19. – 23. prosince 2018 hostíme v Novém Městě na Moravě. Prostřednictvím služby TicketLIVE jsme nyní dali do prodeje pouze permanentní vstupenky na celý program. Důvod tohoto kroku je prostý, podrobný program závodů ve Vysočina Areně ještě nebyl schválen Mezinárodní biatlonovou unií. Prodej jednodenních vstupenek tak bude následovat později. Včas vám o něm dáme vědět.

 

Co jsme pro vás připravili nyní?
Prodáváme „permanentky“ na ta nejatraktivnější místa. V případě stadionu jsou to tribuny A, B, D, ze kterých máte přímý výhled na střelnici, start, průjezd i cílovou rovinku. Dokonalý přehled o závodech vám navíc usnadní několik velkoplošných obrazovek.

Dále nabízíme permanentní vstupenky k tratím do sektoru F1/F2 nad tubusy a do sektoru H („Modříňák“), což je poslední stoupání před stadionem. Také v uvedených sektorech bývají umístěné velkoplošné obrazovky.

CER_2003 (4)

Kolik vás to bude stát?
V případě prémiových permanentek na tribuny A, B, D jsme stanovili cenu na 1800 Kč.

Cena permanentky k tratím pro sektory F1/F2 a G zůstává stejná jako při Světovém poháru sezóny 2016/17, tedy 600 Kč.

Fanouškům, kteří jsou držiteli průkazek ZTP/P, nabízíme permanentky se slevou 50%, vstup doprovodu zdarma a možnost parkování přímo u areálu Vysočina Areny.

Za symbolickou jednu korunu budou mít vstup do areálu Vysočina Areny děti do výšky 120 cm. Podmínkou je doprovod osoby starší 18-ti let. Tzn., že i děti musím mít svoji vstupenku. Tu si lze snadno objednat při nákupu klasické vstupenky v systému TicketLIVE. Platí, že na jednu dospělou osobu lze registrovat vstupenku pro jedno dítě do 120 cm. Výška 120 cm bude kontrolována při vstupu do areálu.

P1130599

Jak bude probíhat prodej?
Věříme, že jednoduše a srozumitelně.
V případě on-line nákupu klikněte na stránky TicketLIVE. Tam si můžete vybrat vámi požadovanou tribunu nebo sektor u trati, zadat si počet lístků (maximem je 10 ks) a zaplatit několika nabízenými způsoby. Permanentku pak obdržíte přímo na svoji e-mailovou adresu, kterou musíte při registraci zadat.

V případě, že upřednostňujete nákup v kamenném obchodě, nabízí TicketLIVE prodej u více než 200 svých smluvních partnerů po celé České republice.

 

P2410616 (2)

Důležité upozornění:
V případě zrušení akce v den konání závodů, a to z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr, sněhová bouře, …), pořadatel vstupné nevrací.