Český Biatlon Český biatlon | CZECH BIATHLON UNION

Česká pojišťovna
Hamé
PSG
BMW CarTec Group
Meopta
Zdravotní pojišťovna MV ČR
DB Schenker
Alpine PRO
ATEX

Do roka a do dne. Prodej vstupenek na SP 2019/20 v NMNM zahájen

V pátek 8. března jsme zahájili prodej lístků na VIII. kolo Světového poháru sezóny 2019/2020, které přesně za rok – ve dnech 2. až 8. března 2020 – hostíme v Novém Městě na Moravě. Prostřednictvím našeho partnera TicketLIVE nyní uvádíme do prodeje pouze permanentní vstupenky na celý program.

 

 

Předběžný* program VIII. kola SP 2019/20 v NMNM

  • Čtvrtek, 5. 3. 2020 – sprint žen
  • Pátek, 6. 3. 2020 – sprint mužů
  • Sobota, 7. 3. 2020 – štafeta žen, štafeta mužů
  • Neděle, 8. 3. 2020 – hromadný start žen, hromadný start mužů

* návrh programu ještě musí schválit Mezinárodní biatlonová unie

Co jsme pro vás připravili právě teď?

Aktuálně prodáváme „permanentky“ na ta nejatraktivnější místa na stadionu, tedy na tribuny A, B, D, E1, E2, ze kterých máte přímý výhled na střelnici, start, průjezd i cílovou rovinku. Dokonalý přehled o závodech vám navíc usnadní několik velkoplošných obrazovek.

Kolik vás to bude stát?

U prémiových permanentek na tribuny A a B je cena 2400 Kč, cena permanentky na tribunu D činí 2100 Kč. Permanentku na tribunu E1 pořídíte za 1500 Kč na tribunu E2 za 1200 Kč.

Současně jsou v prodeji i VIP lístky.

Jak bude probíhat prodej?

V případě on-line nákupu klikněte na stránky TicketLIVE. Tam si můžete vybrat vámi požadovanou tribunu nebo sektor u trati, zadat si počet lístků (maximem je 10 ks) a zaplatit několika nabízenými způsoby. Permanentku pak obdržíte přímo na svoji e-mailovou adresu, kterou musíte při registraci zadat. Pokud upřednostňujete nákup v kamenném obchodě, nabízí TicketLIVE prodej u více než 200 svých smluvních partnerů po celé České republice.

Důležité upozornění: V případě zrušení akce v den konání závodů, a to z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr, sněhová bouře, …), pořadatel vstupné nevrací.

 

Tomáš Hermann

Foto: Petr Slavík

Hry IX. letní ODM 2019

Předprodej na SP NMNM 2020

Fanshop Biatlon

Facebook