AKTUALITY
Vítězové „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2015“
05. října, 2015
V termínu 3. – 4. října 2015 proběhlo II. kolo SCM cupu v Jablonci nad Nisou. Toto kolo bylo finálním závodem, započítávaným do seriálu „Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2015“ pro sportovce SCM a sportovce ve sledování.
Do„Sport & Freizeit biatlon SCM poháru – léto 2015“ bylo započítáno:
- MČR v biatlonu na horských kolech (13.6. Jablonec nad Nisou)
- I. kolo SCM cupu KL (29.-30.8. Nové Město na Moravě)
- MČR v biatlonu na KL (5.-6.9. Letohrad)
- MČR LB (26.-27.9. Nové Město na Moravě)
- II. kolo SCM cupu B+KL (3.-4.10. Jablonec nad Nisou)
V celkovém součtu bylo počítáno 6 nejlepších výsledků z 9 závodů.
V jednotlivých kategoriích se celkovými vítězi stali:
Dorostenky A:
1. Dusilová Karolína (SKP Kornspitz)
2. Voborníková Tereza (Jilemnice)
3. Macková Veronika (Nové Město na Moravě)
Dorostenci A:
1. Mikyska Tomáš (Letohrad)
2. Němeček Josef (SKP Kornspitz)
3.-4. Chmelík Jiří (Jilemnice)
3.-4. Tomášek Jiří (Nové Město na Moravě)
Dorostenky B:
1. Vinklárková Tereza (Letohrad)
2. Sádovská Michaela (Nové Město na Moravě)
3. Teplá Eliška (Nové Město na Moravě)
Dorostenci B:
1. Štvrtecký Jakub (Letohrad)
2. Karlík Mikuláš (Letohrad)
3. Štulík Dominik (SG Jablonec)
Juniorky:
1. Tkadlecová Anna (Nové Město na Moravě)
2. Němečková Eliška (SKP Kornspitz)
3. Puskarčíková Anna (SG Jablonec)
Junioři:
1. Burian Jan (Nové Město na Moravě)
2. Procházka Jakub (Letohrad)
3. Šantora Ondřej (SKP Kornspitz)
Chtěli bychom tímto pogratulovat vítězům a poděkovat všem dalším sportovcům za jejich bojovnost. Poděkování patří rovněž trenérům za organizaci, ale také všem ostatním dobrovolníkům, kteří nám pomohli se zabezpečením závodů I. a II.kola SCM cupu (NMnM, Jablonec), pořádaných nad rámec oficiálních závodů programu ČSB.
Děkujeme rovněž firmě Sport & Freizeit České Budějovice, která stejně jako v loňském roce dodala i letos ceny pro celkové vítěze poháru.
Žebříček naleznete zde: Sport§Freizeit SCM biatlon pohár – léto 2015
Vlastimil Vávra – předseda komise mládeže